ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+26
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
2046
ARTURIUS
Ruslan
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
No name
30 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 12:25

Все верно, все со временем приходит, сразу ббс и чтобы кожа целая осталась наверное ни у кого не выходило))

AMAROK Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 13:00

С косметикой та же самая тема. Я сначала использовал для бритья прорасо и нивею с неподходящим помазком и чашей (результат по пене так себе был). Потом появились пробники TOBS, truefitt & hill, Muhle, они зашли сильнее, но тоже "так себе". После взял чашу и помазок получше, а также мыло stirling и fine. Перепробовал опять все имеющееся, мнение поменялось, прорасо так и осталось позади, TOBS, truefitt & hill, Muhle нравились по аромату, но ттх для меня были не очень, да и кожа на них реагировала почему-то (щипало), а вот нивеа наоборот очень понравилась, когда уже понял как делать пену, которая мне нравится. В итоге в фаворитах стали стирлинг, нивеа, файн. После пробовал еще много всего, но на данный момент для меня из кремов лучше всего подходят palmolive, nivea, arko, wars (на удивление - все бюджетные, более дорогие тоже брал, но они не зашли). Из мыл на первых местах ареффа и стирлинг, далее идут твердые (табак, captain fawcett, arko).

Так что пробуй все по несколько раз как минимум, а в идеале наверное брать один набор (бритву, средство для бритья, средство после бритья) и использовать его раза 3-4 подряд, потом поменять одну переменную и продолжить. На выходе будут +- понятные ощущения от каждого продукта.

AMAROK, andreyv1979, Kitten911, Yura_, Bonbon та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 14:27

stanislav-q пише:
С косметикой та же самая тема. Я сначала использовал для бритья прорасо и нивею с неподходящим помазком и чашей (результат по пене так себе был). Потом появились пробники TOBS, truefitt & hill, Muhle, они зашли сильнее, но тоже "так себе". После взял чашу и помазок получше, а также мыло stirling и fine. Перепробовал опять все имеющееся, мнение поменялось, прорасо так и осталось позади, TOBS, truefitt & hill, Muhle нравились по аромату, но ттх для меня были не очень, да и кожа на них реагировала почему-то (щипало), а вот нивеа наоборот очень понравилась, когда уже понял как делать пену, которая мне нравится. В итоге в фаворитах стали стирлинг, нивеа, файн. После пробовал еще много всего, но на данный момент для меня из кремов лучше всего подходят palmolive, nivea, arko, wars (на удивление - все бюджетные, более дорогие тоже брал, но они не зашли). Из мыл на первых местах ареффа и стирлинг, далее идут твердые (табак, captain fawcett, arko).

Так что пробуй все по несколько раз как минимум, а в идеале наверное брать один набор (бритву, средство для бритья, средство после бритья) и использовать его раза 3-4 подряд, потом поменять одну переменную и продолжить. На выходе будут +- понятные ощущения от каждого продукта.
Очень метко сказано про помазок.
Это то, на чем уж откровенно экономить не стоит. Плохой помазок из хорошего мыла/крема толкового не сделает. А вот хороший помазок из посредственного мыла или крема сделает достойную пену. Раз заплатил, и как никак экономия. Только не надо гнаться за очень дорогими помазками, если только средства позволяют..... 
Для меня, лучше чем барсук silvertip нет. Это если в чаше взбивать.
Если на лице - pure badger.

stanislav-q та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 14:34

Но и кабана имею. Качественный кабан взбивает достойную пену. Очень хорошо массажирует лицо - хребет твёрже чем у барсука. Особенно silvertip.
Но и два минуса серьезных есть у кабана:
Очень долго разрабатывается
И дольше нужно взбивать пену.
Барсук в разы быстрее взбивает хорошую пену
Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 15:05

Відносно помазка та чаші тільки зараз дійшло, що мій варіант то мегабюджет і відповідна якість. Можливо дасте наводку на реальний варіант, буду вдячний.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 15:14

zuluz пише:
Відносно помазка та чаші тільки зараз дійшло, що мій варіант то мегабюджет і відповідна якість. Можливо дасте наводку на реальний варіант, буду вдячний.

Так, щоб сильно не заморочуватись і не надто витрачатися, подивись в бік синтетики Yaqi.
У них багато приємних пензлів.
Треба трохи розібратися з властивостями того чи іншого виду синтетики, але всі вони хороші і для початку підійде будь-який.

Звичайно ж, є й інші виробники - RazoRock, Simpson, Omega тощо. Серед них теж достатньо хороших і не дорогих варіантів.


За чашу я б сильно не переймався - підійде все, що зручно тримати, і що має достатній об’єм.
Якщо є бажання і натхнення, можна на дно будь-якої чаші наклеїти силіконові пупирки, це трохи додасть ефективності при збиванні піни.

Ruslan, stanislav-q та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 15:24

Да, чашу свою покупал за копейки в магазине посуды.
Барсука silvertip и кабана покупал португальского производства, так как здесь живу.
Барсук pure badger производства Wilkinson, очень дешёвый, но хороший. Обошёлся в 6.50€

No name Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 15:37

Лучше для начала возьми синтетику. Проблем с ней нет никаких. Взяв же неподходящий барсук/кабан можешь столкнуться с проблемами: слишком жесткий/колючий/теряет много волос/жрет пену. Вот вполне рабочие варианты за демократичный ценник. 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan, fill, Alfed та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 16:00

fill пише:
За чашу я б сильно не переймався - підійде все, що зручно тримати, і що має достатній об’єм.
Більшість форумчан починали з усіляких мисочок, придбаних у господарчих магазинах за копійки. Підтримую Сергія, перейматись з цього приводу не треба.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 16:17

Зараз на Єві помазок прорасо з кабана і чаша разом виходить шось там 450 грн.
Буде адекватним цінник за кабана 220 грн?
Тобто в ую уіну можливо придбать норм товар?
Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 467
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 16:21

Це мій перший помазок, вартий усіх грошей, ручка з часом можливо облізе, особливо якщо по чаші стукати, але вузол гарний, маю зараз пару дорожчих кабанів в декілька раз, можливо їх вузли трохи кращі, а можливо і ні, принаймні, щоб спробувати кабана це супер варіант

Александр 7676 та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 16:21

zuluz пише:
Зараз на Єві помазок прорасо з кабана і чаша разом виходить шось там 450 грн.
Буде адекватним цінник за кабана 220 грн?
Тобто в ую уіну можливо придбать норм товар?

220 грн за кабана Прорасо - хороша ціна, можна брати. Якщо кортить саме кабана.
Але в загальному випадку кабан за 220 грн не буде чимось видатним. Треба хоча б гривень 50-100 накинути.

А чаша від Прорасо не має сенсу. Вона вузька, помазку в ній нема де розгулятися.

stanislav-q, ARTURIUS, Alfed та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 16:37

zuluz пише:
Зараз на Єві помазок прорасо з кабана і чаша разом виходить шось там 450 грн.
Буде адекватним цінник за кабана 220 грн?
Тобто в ую уіну можливо придбать норм товар?
Да, как уже выше сказали - куда лучше будет взять помазок за 350-400 (из тех, что я скидывал, например). А чашу любую глиняную. Можно дома присмотреть если есть похожее, можно купить на рынке/в посудном отделе. Как раз 50-100 и будет стоить. Чаша от прорасо странная очень, она больше подходит как "держалка для твердого мыла", которое там лежит все время. Типа набрал там мыло и пошел на лицо. Взбивать в ней очень неудобно: глубокая, пластиковая и гладкая в основном.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan, Cawa, lightheadedness та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 16:44

zuluz, почитай [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], складеться якесь розуміння.

stanislav-q та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 19:24

AMAROK пише:
Но и кабана имею. Качественный кабан взбивает достойную пену. Очень хорошо массажирует лицо - хребет твёрже чем у барсука. Особенно silvertip.
Но и два минуса серьезных есть у кабана:
Очень долго разрабатывается
И дольше нужно взбивать пену.
Барсук в разы быстрее взбивает хорошую пену
А синтетика медленне взбивает пену чем барсук? Который по скорости самый медленный/быстрый?
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 20:17

Как по мне - синтетика в этом деле бескомпромиссная. А вот барсук от барсука и кабан от кабана могут уже сильно отличаться в плане "пеногенерации" (судя по многочисленным отзывам). В любом случае выйдет получить пену, с этим проблем не будет, только времени/сил поболее уйдет.
Единственный плюс который я заметил, касающийся именно пены, из барсука укрывистость у пены лучше, чем у синтетики. По крайней мере с моими несколькими синтетиками такой "толщины" наносимой пены не наблюдал, как у начального барсука от мюле. Других барсуков не пробовал, возможно там все еще лучше (или наоборот - хуже).

Alfed Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 20:45

zuluz пише:
 чаша разом виходить шось там 450 грн.
Буде адекватним цінник за кабана 220 грн?
Чаша від Проразо годиться тільки для зберігання та набору мила із збиттям піни на обличчі.
Якщо є можливість по грошам і хочеться саме кабанчика, то краще зразу дивитись в сторону Zenith, або Simogue.


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Сб 30 Вер 2023 - 20:06), всього регувалося 1 раз(-и)

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyПт 29 Вер 2023 - 22:44

Alfed пише:

А синтетика медленне взбивает пену чем барсук? Который по скорости самый медленный/быстрый?
Синтетики не имел никогда. Не знаю.
Знаю только, что синтетику купил и сразу в дело.
Натуральный ворс же требует некоторого времени для разработки, прежде чем выйдет на "крейсерскую скорость"

stanislav-q та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyСб 30 Вер 2023 - 1:09

Также считается, что пена, взбитая барсуком silvertip самая безпузырчатая, сметанная.
Могу это подтвердить только в сравнении с моим кабаном и pure badger.
Но, ещё раз: не надо отдавать последние кровные на дорогой помазок. В меру своих возможностей. Достаточно не купить откровенный хлам

stanislav-q та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyСб 30 Вер 2023 - 1:45

AMAROK пише:
Также считается, что пена, взбитая барсуком silvertip самая безпузырчатая, сметанная.
Могу это подтвердить только в сравнении с моим кабаном и pure badger.
Но, ещё раз: не надо отдавать последние кровные на дорогой помазок. В меру своих возможностей. Достаточно не купить откровенный хлам
 Не знаю как там по сравнению с кабанами, но синтетика ничем не уступает
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyСб 30 Вер 2023 - 1:46

Alfed пише:

А синтетика медленне взбивает пену чем барсук? Который по скорости самый медленный/быстрый?
Разницы в скорости взбивания не замечал, единственное что натуральный ворс замочить нужно, а синтетику нет
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyСб 30 Вер 2023 - 9:38

Я швидко зрозумів, що найкраща чаша для збивання піни - власне лице  smekh Найбюджетніший варіант!

Ruslan, trimmer, _yk_, Stormfild та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyСб 30 Вер 2023 - 10:14

alex-kin пише:
Я швидко зрозумів, що найкраща чаша для збивання піни - власне лице... 
На жаль не кожне обличчя своєю формою може замінити чашу wink

Stormfild Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyСб 30 Вер 2023 - 10:27

Ruslan пише:

На жаль не кожне обличчя своєю формою може замінити чашу wink
Та і не кожну чашу треба голити...

Stormfild Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 12 EmptyСб 30 Вер 2023 - 11:39

creativeresponse пише:

 Не знаю как там по сравнению с кабанами, но синтетика ничем не уступает
Не уступает чему?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 12 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: