ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Допомога у виборі станка

Перейти донизу 
+49
supernova
noname_username
shurik
andrew_ADK
romaan
AMAROK
РустВр
Віталіk
Олександр Lutsk
Андроний
Юрикус
Santa
vates
Caballero
Striker
vicbro
user999
DimiDrolUa
Aklex
kudesnikRu
adcom
zvlad
Саша Кавун
Andreycko
Vitgor
Lisabon
razorsedge
Олександр Тернавский
Peshek
kastz
Alex
trimmer
slonopotam
Roman313
Дmитрий
ASV
brawl
Denisus
Феникс
Сэм
alexzu37
fill
Ruslan
Изотовец
Sm1tty
xxtoyxx
dinozavr 24
Стас
Сергій
53 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Наступний
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6897
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 13:54

fill пише:
Але тут трапився переддень ювілею, надто вже кругла дата випадає :-)
А может стОит полностью заполнить профиль ( с Днем рождения) и сообщество тоже поздравит брата-форумчанина?
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:01

fill пише:
І виявилося, що от саме 21 мм мені й не вистачає, він би був абсолютно затребуваним, і може й не злізав би з "тушки". Але його нема й поки що не світить. А 70 мм зараз лежить фактично без діла, лиш вряди-годи його дістаю пил струсити.
Сумно :-(

Що я бачу в історії про об’єктиви:
джагер=40 мм;
шлюз+фатіп=15мм;
роквел 6С=70мм;
роквел 6S=21мм;



Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 21.01.2018
Вік : 48
Звідки : Луганск - Северодонецк

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:04

Roman313 пише:
fill пише:
І виявилося, що от саме 21 мм мені й не вистачає, він би був абсолютно затребуваним, і може й не злізав би з "тушки". Але його нема й поки що не світить. А 70 мм зараз лежить фактично без діла, лиш вряди-годи його дістаю пил струсити.
Сумно :-(

Що я бачу в історії про об’єктиви:
джагер=40 мм;
шлюз+фатіп=15мм;
роквел 6С=70мм;
роквел 6S=21мм;



а German 37 - "fish-eye"  )))))
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:05

Ruslan пише:
Хотя долго потом жалел, станок мне очень понравился.

Більш ніж впевнений, що що б я зараз не обрав, потім все одно шкодуватиму, що не обрав інше :-)

І тут Роман Змієвич :-) напару з Denisus-ом підкинули мені капосну ідею, що я її тепер ретельненко так обдумуватиму. Може трохи по-іншому вимучу.
Але не факт. "Стойкий оловянный солдатик" в мені ще не загинув :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:07

Ruslan пише:

А может стОит полностью заполнить профиль

Так страшно ж!
Люди стільки не живуть :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:07

alexzu37 пише:
Roman313 пише:
fill пише:
І виявилося, що от саме 21 мм мені й не вистачає, він би був абсолютно затребуваним, і може й не злізав би з "тушки". Але його нема й поки що не світить. А 70 мм зараз лежить фактично без діла, лиш вряди-годи його дістаю пил струсити.
Сумно :-(

Що я бачу в історії про об’єктиви:
джагер=40 мм;
шлюз+фатіп=15мм;
роквел 6С=70мм;
роквел 6S=21мм;



а German 37 - "fish-eye"  )))))

Фточку, пацани! :-))))))
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:09

Roman313 пише:
ASV пише:
Плиты 6S и 6C, интересует в первую очередь номер 3, нсколько сильно бреют по-разному и в какую сторону?
та не важливо яка плита, 6S голить своєю вагою, а 6C потрібно контрольовано натискати, і особисто мені видалося що у 6C ледь замітно збільшений гап кожної плити щоб компенсувати вагу, думаю це вийшло мимоволі у виробника - використання однакових форм для відливу, але у випадку 6C є покриття хромом, на товщину якого і збільшений гап, наштовхнуло на це тест на різання паперу, була тема на цьому форумі про + та - виліт леза.

Ну вот давайте без этого - у Роквелла общеупотребительная резьба М5*0,8 на штыре крышке, никто не запрягает использовать голову 6С только на ручке от 6С. Разница в весах станков менее 25 грамм: 6S - почти 120 грамм, 6С - 95 грамм, у ручек тех Маггардов весовой разброс гораздо больше.
Я использовал плиту 3/1 от 6С на тяжёлой нержавейке РазоРок Барбер Пол - никакого чувствительного диссонанса по сравнению с композицией штатной ручки я не обнаружил.   

Вопрос именно по различию плит 6С и 6S, коль Вы так на это напираете.

Во всяких статейках пишут разное, в том числе и такое:

Сравнительный анализ показал, что плита №3 на 6C примерно равна плите №6 на 6S.

Лечь и не встать, 6С по версии этих графоманов - станок для невинных детей, когда как 6S - зверь зверущий. Чего-то такого пользователи не замечают.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:13

ASV пише:
Сравнительный анализ показал, что плита №3 на 6C примерно равна плите №6 на 6S.
Лечь и не встать, 6С по версии этих графоманов - станок для невинных детей, когда как 6S - зверь зверущий. Чего-то такого пользователи не замечают.
щось не пасує тут одне твердження до іншого
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:17

Roman313 пише:
ASV пише:
Сравнительный анализ показал, что плита №3 на 6C примерно равна плите №6 на 6S.
Лечь и не встать, 6С по версии этих графоманов - станок для невинных детей, когда как 6S - зверь зверущий. Чего-то такого пользователи не замечают.
щось не пасує тут одне твердження до іншого
Ну да, это я тупанул, перепутал буквенные индексы.

Но вообще моё примечание под цитатой из вот этой статьи
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

с ней же они же потом пишут:

Данный факт, по идее, должен приводить к мысли, что 6С – бритва с более широким спектром агрессивности... Но самое интересное – несмотря на различия в зазорах, обе модели на одинаковых плитах демонстрируют одинаковое качество бритья.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:19

ASV пише:

Я использовал плиту 3/1 от 6С на тяжёлой нержавейке РазоРок Барбер Пол - никакого чувствительного диссонанса по сравнению с композицией штатной ручки я не обнаружил.

і не побачити, 6S голить як бульдозер під вагою своєї важкої і масивної голови, а не ручки, заміна ручок в 6С не замінить 6S
Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 21.01.2018
Вік : 48
Звідки : Луганск - Северодонецк

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:27

C Roman313 лучше не спорить. Он станков перепробовал больше, чем остальные все вместе взятые на форуме  :!:
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:30

Roman313 пише:
ASV пише:

Я использовал плиту 3/1 от 6С на тяжёлой нержавейке РазоРок Барбер Пол - никакого чувствительного диссонанса по сравнению с композицией штатной ручки я не обнаружил.

і не побачити, 6S голить як бульдозер під вагою своєї важкої і масивної голови, а не ручки, заміна ручок в 6С не замінить 6S

Да вот что-то не найти инфо про разницу только из-за веса, в той же статейке приводится сравнительная картинка двух голов и видно, что геометрия разная.

Ещё раз повторю: разница собранных станков - менее 25 грамм и эти граммы явно не все находятся в голове: голова 6S весит 48 граммов, из них плита отнимает 32 грамма [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] а разница между станками (ещё раз повторюсь) меньше 25 грамм. Так что давайте больше не будем про тяжесть головы 6S и лёгкость головы 6С.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:32

alexzu37 пише:
C Roman313 лучше не спорить. Он станков перепробовал больше, чем остальные все вместе взятые на форуме  :!:

Я правду ищу, мне просто так спорить нахрен не надо - у меня вопрос ребром стоит: купить 2С или голову 6S c плитой номер 3.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:38

ASV пише:

Ну да, это я тупанул, перепутал буквенные индексы.
Но вообще моё примечание под цитатой из вот этой статьи
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
с ней же они же потом пишут:
Данный факт, по идее, должен приводить к мысли, что 6С – бритва с более широким спектром агрессивности... Но самое интересное – несмотря на различия в зазорах, обе модели на одинаковых плитах демонстрируют одинаковое качество бритья.
З практики:
-маю довгий час 6S версія 2;
-мав 6S версія 3 - брату на подарок замовляв у виробника;
-тиждень тому мав в руках 6S версія 3, ще раз;
-до 10 шт. тестував різних 6С;
як я вже писав вище, ГАП в 6С є незначно, але більший за 6S, видно в тесті на аркуші паперу. Більше того якщо доскіпуватися то ГАП у 6S версія 3 в плитах 2, 4, 5, 6 є незначно більшим за ГАП 6S версія 2, і навпаки у 6S версія 3 в плитах 1, 3 ГАП є незначно меншим за ГАП 6S версія 2.
Чому думаю, що причиною є не надто якісне покриття хромом яке різниться по товщині в різних 6С:
-пару разів ручки від темних 6С не накручувалися на ручки з світлих 6С, звісно приклавши зусилля це виправлялося;
-рідні ручки від 6С не вставали в рідні підставки від 6С;
Роблю висновок, що якість в 6С підгулює в сторону збільшення товщини покриття хромом.

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6897
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:40

ASV пише:
у меня вопрос ребром стоит: купить 2С или голову 6S c плитой номер 3.
Самым лучшим выходом было бы взять у друзей и то и другое на пробу и сравнить. Не уверен, есть ли у тебя такая возможность.
Теоретически можно дискутировать очень долго, а практика иногда ставит все с ног на голову.
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:46

Ruslan пише:
ASV пише:
у меня вопрос ребром стоит: купить 2С или голову 6S c плитой номер 3.
Самым лучшим выходом было бы взять у друзей и то и другое на пробу и сравнить. Не уверен, есть ли у тебя такая возможность.
Теоретически можно дискутировать очень долго, а практика иногда ставит все с ног на голову.

Да вот повезло, на shavefan.сом проводятся всякие тестирования, и станков в том числе, и я нашёл таки своё счастье - 3 плита в 6С.
6S у нас не тестируют, но кто что говорит - кто видит различие в бритье, кто вообще не видит разницы.
Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 21.01.2018
Вік : 48
Звідки : Луганск - Северодонецк

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 14:52

так если нравится плита 3 в 6с, зачем тогда смотреть на 6s ? Надо брать то что нравится (от добра - добра не ищут; отличное - враг хорошему и т.д. )))
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 15:01

ASV пише:
Roman313 пише:
ASV пише:

Я использовал плиту 3/1 от 6С на тяжёлой нержавейке РазоРок Барбер Пол - никакого чувствительного диссонанса по сравнению с композицией штатной ручки я не обнаружил.
і не побачити, 6S голить як бульдозер під вагою своєї важкої і масивної голови, а не ручки, заміна ручок в 6С не замінить 6S
Да вот что-то не найти инфо про разницу только из-за веса, в той же статейке приводится сравнительная картинка двух голов и видно, что геометрия разная...
ну чому немає, ось в цій гілці на цьому форумі ми це обговорюємо :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 15:35

ASV пише:

Я правду ищу, мне просто так спорить нахрен не надо - у меня вопрос ребром стоит: купить 2С или голову 6S c плитой номер 3.
Приведу декілька тез:
-як на мене голова від 6S без рідної ручки від 6S - це не той кайф при голінні;
-якщо є улюблена ручка з нержавійки і це не ручка від 6S то краще взяти 2С;
-верхня кришка від 6S версії 2 не підходить до плит 6S версії 3!!!;
-верхня кришка від 6S версії 3 не підходить до плит 6S версії 2!!!;
-не провіряв, але виходячи з попередніх двох закономірностей, відсутня сумісність верхньої кришки з плитами між версіями 2/3 6S та 6С!!!;
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 16:18

Roman313 пише:
ASV пише:

Я правду ищу, мне просто так спорить нахрен не надо - у меня вопрос ребром стоит: купить 2С или голову 6S c плитой номер 3.
Приведу декілька тез:
-як на мене голова від 6S без рідної ручки від 6S - це не той кайф при голінні;
-якщо є улюблена ручка з нержавійки і це не ручка від 6S то краще взяти 2С;
-верхня кришка від 6S версії 2 не підходить до плит 6S версії 3!!!;
-верхня кришка від 6S версії 3 не підходить до плит 6S версії 2!!!;
-не провіряв, але виходячи з попередніх двох закономірностей, відсутня сумісність верхньої кришки з плитами між версіями 2/3 6S  та 6С!!!;

Спасибки за нюанс про неподходимость крышек разных выпусков 6S - плиты иногда с рук продают, головы в сборе - практически никогда.

И крышку по отдельности, и любую плиту от 6S можно купить на сайте Роквеллов, но ни шиша не бюджетно получается: крышка 6S с одной плитой - 45 юсд, без доставки; крышка 6C с одной плитой - 30 юсд, без доставки; полный станок 2С - 30 юсд, без доставки.

Я-то всё надеюсь с рук купить что-то из этого, вопрос - что?
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 16:19

alexzu37 пише:
так если нравится плита 3 в 6с, зачем тогда смотреть на 6s ? Надо брать то что нравится (от добра - добра не ищут; отличное - враг хорошему и т.д. )))

А как же погоня за модным, а как же не иметь возможность самому пошлифовать от души?  Допомога у виборі станка - Сторінка 4 3202928208
Повернутися до початку Перейти донизу
slonopotam
Бувалий
Бувалий
slonopotam


Повідомлень : 175
Репутація : 60
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : UA

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 19:13

Roman313 пише:

-верхня кришка від 6S версії 3 не підходить до плит 6S версії 2!!!;

Почему не подходит? Подходит. Со всей дури запихиваешь, потом со всей дури назад выпихиваешь. И подходит. С каждым разом - "все легче и легче". Как в жизни :D


alexzu37 пише:
так если нравится плита 3 в 6с, зачем тогда смотреть на 6s ?

Ну как зачем. Покупаешь отдельно ручку от 6S, покупаешь отдельно голову R41. Накручиваешь. И получаешь результат, который НИКАКИЕ другие станки не обеспечат :D
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1587
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 20:25

Ruslan пише:
Сэм пише:
плюс для меня тонкая голова, что очень нравится, бреет просто изумительно.
Тоже нравятся станки с тонкой головой, очень удобно брить под носом. Рокуэлл НЕ понравился именно из-за массивносты головы, что доставляло мне неудобство и я понимал, что со временем НЕ привыкнуть.
Согласен на все сто, Мне тоже Роквелл не понравился, не понравился совсем - тяжелый, неудобный еле сдыхался от него.
Купил Gillette Slim Twist   1980-го выпуска - кайфую, удобнейший, превосходный инструмент.
Добавлю что всё вышесказанное исключительно мое мнение.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1587
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 21:09

Ruslan пише:
ASV пише:
у меня вопрос ребром стоит: купить 2С или голову 6S c плитой номер 3.
Самым лучшим выходом было бы взять у друзей и то и другое на пробу и сравнить. Не уверен, есть ли у тебя такая возможность.
Теоретически можно дискутировать очень долго, а практика иногда ставит все с ног на голову.
Если выбирать среди Роквеллов то только 6С, есть возможность подобрать под себя плиту, по крайней мере если что-то пойдет не так как хотелось, станок можно продать.
2С и 2S продать намного сложнее.
К тому же S-версия страдает плавающим качеством.
А лучший вариант, конечно если есть воможность, взять на затест.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Допомога у виборі станка - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 4 EmptyСр 31 Жовт 2018 - 21:46

trimmer пише:

...еле сдыхался от него...
...Если выбирать среди Роквеллов то только 6С, есть возможность подобрать под себя плиту, по крайней мере если что-то пойдет не так как хотелось, станок можно продать.
2С и 2S продать намного сложнее.
К тому же S-версия страдает плавающим качеством.
А лучший вариант, конечно если есть воможность, взять на затест.
От чого я не розумію так це навіщо, коли станок не подобається, чи не зайшов, чи не назбирали ще грошей на нього, постити недостовірну інформацію про нього:
-підібрати плиту можна як в 6С так і в 6S;
-продати легше 6S, це я Вам з повною відповідальністю говорю, 6С з китайського замаку в кожному магазині є в продажу, і продати його легко хіба спустивши ціну в половину, 6S Ви ж продасьте легко з символічною знижкою.
-2S такаго не існує і не існувало і думаю не буде ніколи існувати в природі і в продажу;
-на порядок більше якість  плаває в С серії, плавання якості в S серії було тільки в 1 версії, зараз вже 3 версія в продажу де відсоток браку нульовий майже, чого не можна про С версію сказати.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Допомога у виборі станка
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 14Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Наступний
 Схожі теми
-
» Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА
» Допомога з визначенням моделі станка
» Определение/поиск голов для станка
» ДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ
» О балансе станка

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: