ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Допомога у виборі станка

Перейти донизу 
+49
supernova
noname_username
shurik
andrew_ADK
romaan
AMAROK
РустВр
Віталіk
Олександр Lutsk
Андроний
Юрикус
Santa
vates
Caballero
Striker
vicbro
user999
DimiDrolUa
Aklex
kudesnikRu
adcom
zvlad
Саша Кавун
Andreycko
Vitgor
Lisabon
razorsedge
Олександр Тернавский
Peshek
kastz
Alex
trimmer
slonopotam
Roman313
Дmитрий
ASV
brawl
Denisus
Феникс
Сэм
alexzu37
fill
Ruslan
Изотовец
Sm1tty
xxtoyxx
dinozavr 24
Стас
Сергій
53 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Наступний
АвторПовідомлення
slonopotam
Бувалий
Бувалий
slonopotam


Повідомлень : 175
Репутація : 60
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : UA

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 2 Лист 2018 - 16:05

ASV пише:

А х.з. Fatip Piccolo - очень хитрозадый станок с хитрозадой геметрией, его слоган "Мягко стелю, да жёстко спать!" - им можно без всякого тактильного ощущения снести весь эпителий и понять это только пост-фактум

Странно. Уже почти 2 года года им бреюсь каждый месяц по две недели - и ни разу ничего не снес. Суперский маневренный станок.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 2 Лист 2018 - 16:27

slonopotam пише:
ASV пише:

А х.з. Fatip Piccolo - очень хитрозадый станок с хитрозадой геметрией, его слоган "Мягко стелю, да жёстко спать!" - им можно без всякого тактильного ощущения снести весь эпителий и понять это только пост-фактум

Странно. Уже почти 2 года года им бреюсь каждый месяц по две недели - и ни разу ничего не снес.  Суперский маневренный станок.

Ничего не могу по этому поводу сказать, разве что,на мой взгляд, маневренности в нём ноль, как раз из-за ег ручечки - не могу пробрить с первого раза места в ложбинах, потом видимо передавливаю из-за того же и сношу эпидермис.
Впечатления по Пикколо не у одного меня такие же, но для него есть своя тема.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 2 Лист 2018 - 16:31

ASV пише:


Надеюсь, что не утомил своим занудством.


Жодним чином!

Навпаки, мені цікаво тебе читати, і не тільки на нашому форумі - рос.форуми я теж читаю, хоч там і не зареєстрований.
(До речі, на відміну від більшості рос.форумів, у нас прийнятним є звертання на "ти". Я ж не помиляюся, Адміністраціє?)

Додаткове зерня сумнівів ти в мені посіяв, це факт. Я маю ще пару днів, щоб зробити остаточний вибір, тож є трохи часу подумати.
Дякую за твою допомогу!

П.С. А щодо Пікколло, то тут такий момент: я його страшенно боявся від самого початку. Просто панічно боявся. Тож, коли зараз беру його в руки, то просто намагаюся поводитися з ним так шанобливо, як це тільки взагалі можна. Я ледь-ледь торкаюсь ним обличчя, веду, наче пір’їночкою. Можливо саме мій острах і дає мені можливість знаходити з Пікколло спільну мову. Реально, з ним у мене поки що нема жодних проблем. Але й ставлення до нього у мене зовсім не таке, як до того ж Шлюзу - тим я махаю, як шаблюкою, ще й заплющеними очима, з-під ноги, в напівоберті, в стрибку, стоячи на коні і з перфоратором в іншій руці :-)
З Пікколло я собі такого не дозволяю, з ним - як з англійською Королевою. Чи Скарлетт Йоханссен :-)


Останній раз редагувалося: fill (Пт 2 Лист 2018 - 16:42), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 2 Лист 2018 - 16:39

Roman313 пише:


RazoRock Wunderbar Slant Razor - вартий найвищої уваги

Якби ж він продавався в один клік на тому ж КТГ, їй-бо, питань би не було.
Але я поставлений у такі рамки, що купити можу лише в Україні, причому з дуже простим алгоритмом доставки-оплати.
Тому Вундербар просто технічно випав з розгляду.

На Файн я облизувався, він є на КТГ. Але цінник дещо не гуманний, не під мій випадок. Тому - на жаль :-(

Але зрештою, мораторій же не буде вічним - можливо Файном ще обзаведуся. Чи ще чимось таким цікавим :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6897
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 2 Лист 2018 - 17:02

В очередной раз убеждаюсь, сколько людей, столько и мнений, особенно, когда взгляды абсолютно противоположные на одну и ту же вещь. Это интересно. Но это же должно и побуждать относиться к различным советам с определенной долей скепсиса.
Очевидно, любой человек будет агитировать  за станок, который  нравится и это нормально.
Можно избежать многих ошибок, опираясь на опыт знающих людей, например, когда Роман рассказывал о неподходящих друг к другу крышках и плитах разных поколений Роквелла и т.д. Или о плавающем качестве модели 6С.
Но я предлагаю в данном случае отбросить в сторону теорию и опыт и подойти к проблеме утилитарно.
Это подарок. И fill не хочет напрягать по деньгам дарителя. Поэтому выбираем самый бюджетный вариант из предложенных - RazoRock German 37 Slant. Rockwell 6C стОит в два раза дороже, а Rockwell 6S - в четыре раза.
И если потом слант "не зайдет", можно будет уже более осознанно, вдумчиво и без спешки прощупывать почву в сторону значительно более дорогого Роквелла, либо любого другого станка, который к тому времени может понравиться.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПн 5 Лист 2018 - 10:20

Доброго дня, панове!

По-перше, хочу всім-всім подякувати за допомогу!
Ваші висловлювання, міркування, поради, досвід - все це дуже допомогло мені здійснити вибір.

По-друге, хочу повідомити, що вибір врешті-решт зроблено.
Це було не так вже й просто, але з вашою допомогою все ж вдалося визначитися остаточно і поставити крапку в цьому питанні.
Отже, Рубікон перейдено, замовлення оформлено, і, напевне, вже сьогодні з міста Лева до міста Кия вирушить майбутній мій RazoRock German 37 Slant :-)

Отримаю я його в руки за кілька тижнів, коли й сам повернуся до Києва.
Тож обов’язково похвалюся, а після випробування - поділюся враженнями, у відповідних темах.

Ще раз усім дякую!
Дуже радісно знаходитися у такому приємному, чуйному, небайдужому товаристві!

Голімося - бо ми того варті! :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6897
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПн 5 Лист 2018 - 13:22

fill, рад, что советы форумчан помогли. Форум создавался в том числе и для этого :D
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyВт 6 Лист 2018 - 11:30

fill пише:
Доброго дня, панове!

По-перше, хочу всім-всім подякувати за допомогу!
Ваші висловлювання, міркування, поради, досвід - все це дуже допомогло мені здійснити вибір.

По-друге, хочу повідомити, що вибір врешті-решт зроблено.
Це було не так вже й просто, але з вашою допомогою все ж вдалося визначитися остаточно і поставити крапку в цьому питанні.
Отже, Рубікон перейдено, замовлення оформлено, і, напевне, вже сьогодні з міста Лева до міста Кия вирушить майбутній мій RazoRock German 37 Slant :-)

Отримаю я його в руки за кілька тижнів, коли й сам повернуся до Києва.
Тож обов’язково похвалюся, а після випробування - поділюся враженнями, у відповідних темах.

Ще раз усім дякую!
Дуже радісно знаходитися у такому приємному, чуйному, небайдужому товаристві!

Голімося - бо ми того варті! :-)))


Поздравляю!

Я, к сожалению, не знал (не увидел) всех нюансов, влияющих на выбор станка, поэтому отмечу, что данный выбор при учёте всех факторов - оптимальный!

И да, слушать-то меня особо не нужно, у меня у самого это слант используется чаще всех остальных.
Повернутися до початку Перейти донизу
Peshek
Бувалий
Бувалий
Peshek


Повідомлень : 373
Репутація : 401
Дата реєстрації : 03.07.2018
Звідки : м. Івано-Франківськ (м. Станиславів)

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyВт 6 Лист 2018 - 11:36

Вітаю fill з вибором. Тепер буде повний модельний ряд :0012: :D
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyВт 6 Лист 2018 - 11:43

Дякую, хлопці!

Так, модельний ряд підібрано, всі фокусні закрито.
Тепер троха почекати - і вперед і з піснею, тіко гай шумить! :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyНд 2 Груд 2018 - 16:55

Феникс пише:


Что касается сланта, он же косорез- данный вид станков считается одним из самых агрессивных, отсюда и чистота бритья, отсюда и волосы растут медленнее.  А колючесть- ну а как иначе, если волос срезается не прямо, а под углом? Кстати, сланты рекомендуются только опытным пользователям, это инструмент не для новичков.
Если попробуете сланты из СССР мнение в корне изменится. А в 37-м (39-м) что опасного и агрессивного?
Повернутися до початку Перейти донизу
dinozavr 24
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 40
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 30
Звідки : Никополь

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 18 Січ 2019 - 11:47

добрый  день  подскажите  пожалуйста  бреюсь  станком  Рапира  в  один  проход  каждый  день или  через  3  дня  щетина  средней  жёскости  думаю  купить  rocwell 2с он  подойдёт?
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 18 Січ 2019 - 13:13

dinozavr 24 пише:
добрый  день  подскажите  пожалуйста  бреюсь  станком  Рапира  в  один  проход  каждый  день или  через  3  дня  щетина  средней  жёскости  думаю  купить  rocwell 2с он  подойдёт?
Rockwell 2c идет в комплекте с самой, по мнению многих, неудобной по настройкам плитой. Лучше доплатить немного и взять 6С в котором 3 плиты (6 настроек). А еще лучше 6S и иметь отличный станок на всю жизнь :)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 18 Січ 2019 - 13:31

dinozavr 24 пише:
...  купить  rocwell 2с ...

Не так давно теж був у пошуках станка, крім всього іншого дивився для покупки і на цей Роквелл.
І дійшов висновку, що він того не вартий.

Повторю сказане вище: підбір плит якийсь недолугий. Дійсно, краще по можливості докласти і взяти версію з трьома плитами - 6c або 6s, на який стане грошей.

Якщо ж питання у фінансах, то тут би я порадив після рапіри подивитися у бік чогось з 89-ою головою - Мюле чи Едвін Джаггер: ті самі гроші, що й Роквел 2ц, але більш універсальний і збалансований станок, хоч і без можливості міняти агресивність.

(Все сказане, звичайно ж, IMHO, і відображає лише мій досвід)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 18 Січ 2019 - 14:14

dinozavr 24 пише:
добрый  день  подскажите  пожалуйста  бреюсь  станком  Рапира  в  один  проход  каждый  день или  через  3  дня  щетина  средней  жёскости  думаю  купить  rocwell 2с он  подойдёт?
к посту ниже Вашего присоединюсь, но в один проход? Даже r41 не получается.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6897
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 18 Січ 2019 - 15:18

Олександр Тернавский пише:
но в один проход? Даже r41 не получается.
В один проход ничем не получается lol
Повернутися до початку Перейти донизу
Lisabon
Бувалий
Бувалий
Lisabon


Повідомлень : 205
Репутація : 121
Дата реєстрації : 28.10.2018
Звідки : Лисичанск

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 18 Січ 2019 - 15:20

Цитата :
но в один проход? Даже r41 не получается
А может dinozavr 24 до состояния BBS и не бреется, нет нужды. Снёс основной урожай щетины за один проход и всё.
Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 48
Звідки : Луганск - Северодонецк

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 18 Січ 2019 - 15:29

Наилучший результат за первый проход получаю при бритье Rockwell 6s на плите 4. В принципе, если бы не давняя привычка выбриться как можно чище, можно было бы на этом процесс бритья заканчивать. Бреюсь в основном каждый день.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 559
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyПт 18 Січ 2019 - 19:53

Roman313 пише:

-я б розглянув варіант Parker A-1R.
-ти отримаєш голову, яка займе місце між 89 головою і фатіпом і аналогічну по ефективності та якості гоління до German 37, і не слант, що в моєму випадку стало важливим;
-ти отримаєш ручку розбірну, хорошу, яка буде пасувати до будь-якої з 2 інших голів, тобто в подорож можна буде брати будь-яку голову, і навіть докупити German 37 з часом, вже писав вище;
-хороший шкіряний чехол для подорожей, компактний;
Доброго дня. Перечитував поради щодо вибору станка в подарунок.  Вибір, як я розумію, зроблено, дякуючи колективному розуму )
Мене зацікавила згадка про Parker A-1R. Якщо у вас є досвід користування вказаним станком, був би вдячним за інформацію/враження від користування. 
Є бажання придбати бюджетну компактну модель середньої агресивності (в подорожі/ на кожен день). Основним інструментом гоління, на сьогодні, маю Fatip Piccolo.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyНд 20 Січ 2019 - 13:17

Vitgor пише:

...Мене зацікавила згадка про Parker A-1R. Якщо у вас є досвід користування вказаним станком, був би вдячним за інформацію/враження від користування. 
Є бажання придбати бюджетну компактну модель середньої агресивності (в подорожі/ на кожен день)...

Parker A-1R для подорожі/на кожен день саме те, що потрібно, по агресивності краще за 89, але не такий як Fatip Piccolo. Один момент - якість покриття хромом всіх паркерів не є доброю в порівнянні з тою ж Мюле. Як результата в мене зараз для подорожей весь комплект від parker-a-1r але з 89 головою від Мюле.
Ось [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] є ще інфа як цікаво :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 559
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyНд 20 Січ 2019 - 13:31

Roman313 пише:

Parker A-1R для подорожі/на кожен день саме те, що потрібно
Дякую за розгорнуту відповідь. все є, все влаштовує, але ж.. ) Завжди хочеться чогось нового, а як нового - так і відмінного від того що є.
Маю вже в ротації Piccolo, Gillette Sterling (агресивний клон tech, India), BigRoc (China), Турист-01.


Останній раз редагувалося: Vitgor (Сб 2 Лют 2019 - 22:06), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 526
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyСб 2 Лют 2019 - 21:48

Приветствую, камерады! Прошу совета у общества. В связи с тем, что у моего станка Rockwell 6c "полетела" резьба и это после неполных, 8 месяцев аккуратнейшего использования станка 2 раза в неделю :evil:. На благополучный исход дела по обращению к производителю не надеюсь, посему вопрос - что взять из двух станков: 41 или RR 37 german slant? И ещё вопрос к пользователям таких станков - как у них дело с резьбой, они ведь тоже из замака?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6897
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyНд 3 Лют 2019 - 9:14

Сергій, в 41-й проблем с резьбой у меня не было, даже намека не было. В 37 сланте (мне Стас давал поюзать) тоже не заметил. По поводу выбора предлагаю тебе вернуться в [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], которую ты и открывал. Там очень много различных мнений с хорошей аргументацией. Если бриться каждый день, или через день, то я склоняюсь к 37-му сланту. Мельница для такой частоты может быть травматична.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyНд 3 Лют 2019 - 9:42

Полностью соглашусь с Русланом! Хотя все конечно индивидуально. Есть люди, которые юзают 41-ю эвридей и присматривают что-то поагрессивнее типа Ikon El Jefe!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1587
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Допомога у виборі станка - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога у виборі станка   Допомога у виборі станка - Сторінка 6 EmptyНд 3 Лют 2019 - 9:42

Была у меня r41 проблем с резьбой Не было.
А Герман Слантов было два, в первом была прослабленная резьба, председатель по ручки очень болталась, иногда при закручиваниы шло не по резьбе и прикусывало.
Когда покупал второй консультанту, девочке, объяснил проблему и попросил перед отправкой проверить, заверила что всё будет в лучшем виде.
Был конечно червь сомнения что она меня правильно поняла, резьба какая-то непонятная, но старался объяснить доступно.
Когда пришел станок то оказалось что первых три витка резьбы были наполовину слизаны, видать кто-то пряморукий пытался закрутит не по резьбе, станок не стали забирать и отправил обратно.
Оба раза брал в КТГ, так что если будете брать 37 то рекомендую наложеный платёж.
Да, кстати, потом из КТГ позвонили и спросили почему я такой плохой человек не захотел забирать идеальный станок.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Допомога у виборі станка
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 14Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Наступний
 Схожі теми
-
» Допомога у виборі помазка з щетиною КАБАНА
» Допомога з визначенням моделі станка
» Определение/поиск голов для станка
» ДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ
» О балансе станка

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: