ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyСб 23 Вер 2023 - 12:40

23-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: PAA Platinum Strangelet
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Crazy Pumpkin
Aftershave: Areffa Soap Crazy Pumpkin
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Думаю, що коротко не вийде, але все ж постараюся :-)

На що тільки не підеш заради науки та хорошої людини! :-)
Дочекавшись вихідних, таки вирішив піти на експерименти.

Ну, по-перше, замінив лезо. Дістав з шухлядки ще одне з тих, яке вже останнє, і зарядив у RazoRock German 37 Slant. Цим щасливчиком виявилось лезо з дивною назвою PAA Platinum Strangelet :-)

Колись ним вже користувався. І враження від нього лишилося неоднозначне. Спершу воно мені страшно не сподобалось. Згодом, десь через рік-півтора, спробував його ще раз, і воно непогано відпрацювало. Але якось дивно: один раз на відмінно, іншого разу взагалі не голило, а потім знову все гаразд. І це одне й те саме лезо в одній і тій самій бритві!

Цього разу в сланті на першому сеансі Strangelet попрацювало нормально. Лезо не дуже гостре, та все ж голило. При чому м’яко, але якось не завжди впевнено.
Тож на виході я отримав цілком пристойне гоління, але довелося трохи більше приділити уваги добривкам - в деяких місцях лезо все ж не пробрило, як слід.

Але це був не головний експеримент. Головне стосувалося мила і лосьйона.
На останній зустрічі Олеся видала мені пробники і сказала: треба!
А хто я такий, щоб відмовити Олесі? Навіть якщо мова йде про експеримент з ризиком для здоров’я :-)

Тож, мило EWS знову було відкладене, а в роботу пішла експериментальна новинка від Areffa Soap - мило Crazy Pumpkin на веганській основі.
За описом майстрині аромат мила складається з гарбуза, чорного перцю, КОРИЦІ, сандалу, неролі. І все це замішано на амбрі.

Я не просто так виділив корицю. Так вже склалося, що моя шкіра дуже сильно на неї реагує - червоніє і починає пекти. Це вже не раз було перевірено на корицемістких продуктах.
Тому кращого кандидата на те, щоб подивится, як покаже себе кориця в новому милі, годі було й шукати :-)

Отже, закинувшись пре-шейв олійкою Pearl Man, пішов місити піну :-)
Вже казав сто разів, скажу сто перший: Олесине веганське мило сильно недооцінене спільнотою!
Може то мої руки так закручені, але з веганського Олесиного мила піна в мене виходить майже завжди кращою, ніж з жирового. Власне, як і сьогодні - розкішна, дуже дрібнодисперсна, в міру густа, в міру пишна і приємно слизька піна
Коли до якогось мила звикаєш, то вже не завжди помічаєш нюанси. А сьогодні, на контрасті, дуже помітна була різниця в піні від мила Areffa Soap та EWS. І не на користь останнього. Хоча, здавалося б, і піна EWS до цього не викликала жодних нарікань. Але в майже прямому порівнянні різницю видно добре.

Гоління по такій шикарній піні було дуже приємним. Бритва ковзала так, як я вже й відвик. Комфорт був забезпечений на всі двісті.
Але ж задача була не тільки поголитися, але й зрозуміти, як себе покаже кориця.
І вона себе показала... ніяк :-)
От, тобто, ніяк взагалі.

Її майже не чутно в ароматі, мені мило більше пахне гарбузом, а все інше йде десь на задньому плані.
І в роботі на шкірі кориці не було помітно жодним чином. Я навіть зробив маску з залишків піни і не змивав її хвилин п’ять - ніякої реакції.

Наступним випробуванням був однойменний лосьйон. Аромат в нього яскравіший. Перши відчутний ароматичний акорд - щось цитрусове, мабуть, неролі. Але це мить. Потім аромат стає трохи важчим, десь відчувається щось деревне. Але все це щільно замотане у солодкуватий гарбузик.

І знову ж таки - від кориці ні слуху, ні духу. Все спокійно і приємно.
Здалося що в лосьйоні є дрібка ментолу, бо певний час після нанесення трохи холодило. Ментол я теж не люблю, але якщо то був він, то його там реально децл, навіть мені з таким ментолом ок.

Що ж, я вижив :-)
Шкіра теж в порядку. Олеся казала, що кориця там синтетична. І це вселяє надію, що продукти з корицевим ароматом будуть доступні і таким корицестраждальцям, як я.
І це добре, бо маю одну ідею, щодо цього :-)

Після Олесиних лосьйонів другий афтершейв не надто й потрібен. Але для порядку наніс свій давно вже улюблений Floïd Vetyver Splash :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyСб 23 Вер 2023 - 17:26

fill пише:
Тому кращого кандидата на те, щоб подивится, як покаже себе кориця в новому милі, годі було й шукати :-)
А швидку тобі дівчина теж викликала?  pleasantry
Та й сам...Могло ж цього разу дати якісь більш значущі симптоми. Як алергик я дуже це розумію...
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyСб 23 Вер 2023 - 21:30

CNPOMAHELL пише:

А швидку тобі дівчина теж викликала?  pleasantry
Та й сам...Могло ж цього разу дати якісь більш значущі симптоми. Як алергик я дуже це розумію...

Не зрозумів ні про швидку, ні про дівчину. Даруй

ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyСб 23 Вер 2023 - 22:36

fill пише:
Не зрозумів ні про швидку, ні про дівчину. Даруй
Ну з твоїх слів ти ж спочатку знав, що може виникнути алергія?  А для Олесі (дівчина) ти, як би тестувальником працюєш. Тому швидку теж за її рахунок треба. Намагався пожартувати.  ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПн 25 Вер 2023 - 18:07

25-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: PAA Platinum Strangelet
Brush: Omega Roma Colosseo
Lather: Areffa Soap Crazy Pumpkin
Aftershave: Areffa Soap Crazy Pumpkin
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Постараюсь коротко, бо не багато про що є писати :-)

Продовжую тест експериментального мила Areffa Soap Crazy Pumpkin. Мило ще трохи полежало відкритим, і його аромат дещо змінився. До солодкуватої теми гарбуза додалася ще нота чорного перцю, а десь далеко заграв і сандал. Стає цікавіше :-)

Сьогодні, після успішного першого заходу на мило, вирішив провести більш "чистий" тест. А тому не наносив пре-шейв олійку. Тобто, нівелював фактор додаткового попереднього захисту шкіри, щоб переконатися, що кориця в складі не пече. Чи навпаки - з’ясувати, що пече :-)

По факту виявилося, що не пече. Піна наносилася тричі для гоління, плюс хвилин п’ять ще лежала на обличчі у вигляді маски - жодної реакції!
Тож, за це можна вже бути спокійним. Лишилося дочекатися, коли кориця розкриється в ароматі - поки що я її не дуже чую :-)

Як і минулого разу в роботі був помазок Omega Roma Colosseo. Ото я був скаржився на стержень у Sfumato, так то я грішив :-)
Реальний моцний стержень є у Колізея. Якось аж забува про це.
Тепер згадав. Але що з тим робити знаю - добряче забити вузол піною :-)

А за допомогою Олесиного веганського мила - це простіше простого. Вона саме собою забивається по вінця, не треба нічого мудрувати.

Лезо PAA Platinum Strangelet на диво притомно відпрацювало на другому сеансі. Я боявся, що воно почне вибрикувати, але ні, все гаразд.
Щоправда, голитись довелося трохи обережніше, бо голився без олійки. Не сказав би, що вона щось принципово вирішує в процесі, але нюанси є. В одному місці повів себе необачно, поставив цятку. Впевнений, що була б олійка, ця необачність була б мені вибачена.
Ну й загалом по відчуттям, гоління без пре-шейву не кардинально, та все ж відрізняється. І з пре-шейвом приємніше і спокійніше :-)

Лосьйон Areffa Soap Crazy Pumpkin також додав в ароматі. Більше було солодкої цитринки, тихішим став гарбузик, а більш важкі ноти сандалу і чогось ще такого почали себе проявляти.

О, ще одне! Гоління загалом пройшло спокійно, як і минулого разу, але лосьйон припік більш відчутно. І це я теж списую на відсутність пре-шейву.

Тож бальзам Floïd Vetyver Splash не завадив :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, creativeresponse, stanislav-q, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 10:12

Сергей, тебе же автор сказал, что корица не натуральная, если и бояться из-за аллергических реакций - то натуральных эфирных масел, а не синтетических отдушек.
Прослеживается некоторое недоверие к словам автора видимо...  cool1 Шутка.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 10:17

vicbro пише:
Сергей, тебе же автор сказал, что корица не натуральная, если и бояться из-за аллергических реакций - то натуральных эфирных масел, а не синтетических отдушек.
Прослеживается некоторое недоверие к словам автора видимо...  cool1 Шутка.

Все вірно - боятись треба натуральних компонентів :-)
Але і автору, і мені було цікаво все ж таки пересвідчитись, що синтетика таки не дає реакцію.
А то малолішо? :-)))

vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyСр 27 Вер 2023 - 15:10

27-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: PAA Platinum Strangelet
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: EWS Mardi Gras
Aftershave: Areffa Soap Пламя Горыныча
Additional Care: Noxzema Sensitive

Постараюсь якось коротко :-)

Після вдалих двох тестів експериментального мила з корицею від Олесі вирішив за порадою друзів відкласти пробник на деякий час, щоб він трохи розкрив аромат.
А для роботи сьогодні знову дістав з шухляди EWS Mardi Gras - треба вже нарешті його добити! :-)

І, схоже, це станеться раніше, ніж я очікував.
Почав набирати мило з банки, але там його вже так небагато лишилося, що воно вже банки не трималося. Почало шматками відламуватись і чіплятися за помазок.
Якщо так, то вирішив усі залишки мила згребти і запхати в чашу. Але і тут спіткала невдача: мило мокре, руки мокрі, в чаші все розсипається, розпливається і до дна не липне.

За таких умов збивати піну в чаші навряд чи було можливо. Тому я, скільки зміг, набрав у помазок і пішов на обличчя.
По факту виявилось, що набрав достатньо, відтак легко і просто збив повний помазок піни. Її цілком вистачило на три проходи, ще й добряче лишилося.

Залишки мила лишив в чаші, хай просохне. Може рази на два ще буде зробити піну. А може й на раз всього - побачимо.

Зауважив, що помазок Omega Roma Colosseo досить непогано впорався з роботою поза чашею. Я думав буде важче, але ні - маслав він впевнено і приємно, хребет не заважав взагалі.

Ну а власне гоління далі пішло без жодних проблем.
Піна мала ті самі характеристики, як і з чаші - нічого нового чи несподіваного.

Дещо несподіваним виявилося лезо PAA Platinum Strangelet - знову відпрацювало рівно і спокійно, без вибриків. При чому враження таке, що гострота його не сідає. Воно не було надто гострим від початку, але те, що мало, тримає.

Виробник заявляє, що лезо зроблене зі шведської сталі. І це дуже на неї схоже - таку сталь важко нагострити, але і затупити її не так просто.

На освіжитись вибрав сьогодні Олесин лосьйон Пламя Горыныча, ще з давніх часів.
Тест на якість гоління з ним пройшов добре - лосьйон пік не більше звичайного. Догляд - все, як треба.

А аромат - просто бімба! :-)
Мені так не хотілося його прибивати ветивером, що я вирішив не брати бальзам від Floid, а наніс дрібочку нейтрального за ароматом Noxzema Sensitive :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПт 29 Вер 2023 - 12:44

29-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: PAA Platinum Strangelet
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: EWS Mardi Gras
Aftershave: Areffa Soap Пламя Горыныча
Additional Care: Noxzema Sensitive

Я навіть не говоритиму, що буде коротко. Бо не буде :-)

Останнє гоління в місяці Slantember :-)
Весь місяць пройшов дуже добре, а сьогодні в ньому поставлено смачну і яскраву крапку! І процес, і результат мене сьогодні дуже порадували.

Для початку я взяв інший помазок - знову Sfumato. Направду, зараз він - мій фаворит. Ним неймовірно приємно працювати, він збалансований за параметрами жорсткість\м’якість, чудово працює на обличчі як круговими рухами, так і фарбуючими. А хребет, який спочатку здавався мені надмірним, зараз навпаки виглядає дуже правильним і іде на користь цьому помазку - варто було лише навчитися з ним правильно працювати.

Мило EWS Mardi Gras розтягнути на два рази не вдалося. Та й не сильно вже й хотілося - його час вийшов. Але свій дембельський акорд воно зіграло дуже добре. Після недовгої роботи помазком отримав прекрасну робочу піну. А потім ще додав водички, щоб її трохи розбавити. Піна вийшла на дрібку більш рідкувата, ніж я роблю зазвичай, але це трохи додало ковзання. Тож все вийшло на краще.

Мила від EWS свого часу наробили трохи галасу в спільноті. На досить бідному ринку засобів для гоління тоді це був, як ковток свіжого повітря. Мило мало багато приємних ароматів, розливалося у великі зручні банки, мало цікаві етикетки і досить пристойно працювало.
Згодом, коли можливостей для придбання хорошої косметики для гоління стало більше, мило EWS почало здавати свої позиції. Цікавість до нього впала, а в порівнянні з іншими воно вже не виглядало таким вже чудовим в роботі. Хіба що аромати і банка лишились. Але це вже теж не було визначальним для багатьох.

Не знаю, чи випускається це мило зараз, але для мене особисто ця сторінка вже перегорнута. Я не зарікаюсь, але навряд чи вже буду в подальшому купувати мило EWS. Я, власне, і Mardi Gras не купував - мені його подарували. І погодився я на цей подарунок виключно через аромат, він мені дуже сподобався.

Примітно, що свій аромат мило добре зберегло протягом усього часу користування. Та й по ТТХ воно для мене не пасе задніх.
Але все одно більше не хочеться. Принаймні, станом на зараз :-)

Як не дивно для мене, та лезо PAA Platinum Strangelet і на четвертому сеансі відпрацювало цілком пристойно. Знову помітив, що воно не сильно втратило в гостроті. Певно і п’ятий сеанс могло попрацювати, але не бачу особливого сенсу його так довго ганяти.

Окремо варто сказати про бритву RazoRock German 37 Slant.
Весь місяць - Slantember - голився лише нею. Спершу думав, матиму в цей місяць певне розмаїття, але мій другий слант ґиґнувся, тож варіантів в мене не лишилося. Хіба було оперативно купити в Стетхема iKon, але я - кремЕнь! :-)

З Разороківським слантом у мене довгий час були напружені стосунки - я ніяк не міг з ним нормально поголитися, весь час травмувався. Неодноразово було бажання його позбутися, але це був подарунок від батьків, тому, звичайно, ні про який продаж мова не йшла. Тож я і далі вперто гриз кактус :-)

Крига скресла, коли я змінив стокову ручку Mission на легку дерев’яну. Гоління все ще тримало в напрузі, але принаймні шкіра лишалася не ушкодженою. Тож була надія.

А згодом я поставив на слант інший варіант разороківської ручки - Radio Knob. І бритва змінилася просто до невпізнання!
Мало того, що вона не травмувала, так ще й гоління з нею було вже спокійним і майже розслабленим.

Ну і от весь місяць я - не побоюсь цього слова - кайфував з RazoRock German 37 Slant.
Загалом, слант для мене не є необхідним. Моя щетина не надто цупка, тож її чудово збривають звичайні прямі бритви. Слант - це блільше для розваги і для нових барв.
Щоправда, довгий час це була здебільшого червона барва - майже ні з одним слантом я не міг нормально поголитися. Але ось тепер маю цілком робочий і приємний косоріз у своїй колекції.

І, зрозуміло, він за цей місяць піднявся на кілька щаблів у моєму рейтингу улюблених бритв.
Тож хоча б заради цього варто було влаштувати для себе місяць Slantember :-)

Завершення сеансу було таким же приємним, як і весь він в цілому.
Спершу добре вмився лосьйоном Areffa Soap Пламя Горыныча, який навіть і не думав припікати.
А потім, як і минулого разу, щоб не розплескати аромат, наніс дрібочку бальзаму Noxzema Sensitive :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, Kozachok, _yk_, andreyv1979, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПт 29 Вер 2023 - 13:19

Сергій, радий що ти подружився зі Sfumato. 
Переживав за ваші відносини, як за свої особисті  lol!

andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПт 29 Вер 2023 - 13:31

Kozachok пише:
Сергій, радий що ти подружився зі Sfumato. 
Переживав за ваші відносини, як за свої особисті  lol!

Дякую! :-)

Sfumato - дуже класний помазок, з ним важко було б не подружитися :-)

В перший час я мав інші сподівання, бо шукав помазок трохи іншого плану. Тож ці несправдженні сподівання дещо збентежили.
Але з розумними порадами не знадобилося багато часу, щоб опанувати помазок.
А коли його порівняв з іншими, то переконався, що він просто фантастичний!
При тому, що й інші синтетики і натурали в мене в більшості своїй цілком приємні і класні.

Kozachok та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПт 29 Вер 2023 - 13:51

Таку річ я прогавив
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПт 29 Вер 2023 - 13:56

andreyv1979 пише:
Таку річ я прогавив

Буває :-)

Але не все ще втрачено!
Я майже точно знаю, що це за вузол. Його можна купити.
Окремо можна купити файну ручку і вклеїти вузол в неї.

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПт 29 Вер 2023 - 15:37

Може комусь набридне Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 3202928208
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПт 29 Вер 2023 - 15:41

andreyv1979 пише:
Може комусь набридне Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 3202928208

Тоді чекай :-)))

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПн 2 Жовт 2023 - 14:22

01-10-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Man Key Double Chrome
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Proraso Sandalwood
Lather: Geo F. Trumper Sandalwood
Aftershave: Ogallala Bay Rum & Sandalwood
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm


Може й хотів би коротко, але навряд чи :-)

Чудовий місяць Slantember закінчився, і на зміну йому прийшов не менш чудовий OCtober. І, думаю, в цю гру я також зіграю :-)
Маю три бритви Open Comb. І хоч одна з них зараз не в мене, але й двох, що лишилося, мені цілком вистачить на 16 бритводнів :-)

Ну і для першого дня я вибрав не просто Open Comb, а цілий Double Open Comb - Yaqi Mellon (Крокодил).
Лезо в нього вже було вставлене і чекало: коли я заряджав свій другий слант місяць тому, помітив на ньому тріщину. Тож лезо просто переставив в іншу бритву, і це виявилась саме Yaqi Mellon.

А лезо це - Man Key Double Chrome. Я ще довго не міг вкурити, що ж воно в тому дабл-сланті стоїть, бо на лезі немає жодного маркування. Потім згадав :-)

Yaqi Mellon зараз є однією з моїх улюблених бритв, навіть №2 в рейтингу. Хоча так було не завжди. Спершу я ніяк не міг її зрозуміти і постійно отримував криваві цятки. Але коли допетрав, що ця бритва просто не створена для BBS, попустився і почав нею насолоджуватись :-)

Власне і цього разу ніякого BBS не сталося - простий добротний DFS. Але цього мені більш ніж достатньо. Головне, що все пройшло легко, приємно і без жодного травматизму.

Лезо показало себе цілком нормально. Не зіркове, але робоче на всі сто. На живучість його не перевірятиму, але якщо відробить мої стандартні чотири сеанси, буде молодцем. Та й після трьох буде молодцем :-)

І так вже вийшло, що вся косметика в мене була з сандалом. Але то все крем винен :-)
Після того, як добив EWS, взяв добити залишок тюбика Geo F. Trumper Sandalwood. А вже під нього підібрав усе сандалове. Хоч я і не фанат сандала, але дещо таки знайшлося :-)

Почав з пре-шейв-крема Proraso Sandalwood. Колись Женя Золотов пригостив мене ним, щоб я зміг краще з такого типу пре-щейвами розібратися. Бо пробував їх неодноразово, та вони ніяк не заходили.

Виявилося, що такий пре-шейв треба змивати (чого я ніколи не роблю з олійками). Тоді він не гальмує ковзання і нормально працює.
І він дійсно не гальмує. Втім він не працює на шкіру. Зате добре рзм’якшує щетину. Принаймні цей червоний Proraso.

Але має й недолік: вже неодноразово помічав, що він мені трохи припікає. Гадаю, це через зависокий для моєї шкіри рівень pH.
Голитися з таким можна, це навіть не сильно й дошкуляє. Але навіщо?
Добре, що на роботі теж є бритвомани - передав пробник далі пацанам, хай пограються :-)

Крем Geo F. Trumper Sandalwood в мене вже колись був на пробі, і він мені дуже сподобався. І от якось при нагоді Стетхем підігнав мені тюбик цього крему з чималеньким залишком. Хіба ж я міг відмовитись? :-)

Крем мене не підвів і повністю виправдав мої сподівання. Він дуже приємно пахне і без проблем дає фантастичну піну.
Трохи забувши, як готувати піну з крему, я додав дрібку зайвої води. Але піні то зовсім не зашкодило - вона була просто неймовірною. Голитися по ній було одне велике задоволення :-)

На освіжитись у мене знайшовся двоунцієвий пробник тоніка Ogallala Bay Rum & Sandalwood.
Тут сандал добре захований в основному ароматі, і виявити його можна лише при порівнянні з чистим бей румом. Принаймні, з моїм носом воно працює саме так :-)

Виробник пише на пляшечці, що це тонік (toner), але в складі все ж є спирт. Втім, його там явно не багато, і він не пече. Зате засіб помітно припікає по-своєму, по-бейрумівські. Нагадує те, як припікає календула - зовсім не схоже на спиртовий удар.
Але це припікання не сильне і довго не триває. Тож, все норм :-)

А от з сандаловим бальзамом в мене не склалося. Тож в роботу пішов звичний вже Floïd Vetyver Splash :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_, egoist, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПн 2 Жовт 2023 - 17:13

Razor: Yaqi Mellon не плох, но не из любимых. Агрессивный для меня, при этом жду от него чистоты бритья большей. Не даёт. Та же Красная звезда ОС и мягче и чище работает. Крокодил не позволяет так углом играть.
У меня стальная голова.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyПн 2 Жовт 2023 - 17:24

Олександр Тернавский пише:
Razor: Yaqi Mellon не плох, но не из любимых. Агрессивный для меня, при этом жду от него чистоты бритья большей. Не даёт. Та же Красная звезда ОС и мягче и чище работает. Крокодил не позволяет так углом играть.
У меня стальная голова.

У мене голова з замаку.
Зовсім не можу сказати, що він агресивний. Скоріше, навпаки - лагідний.

А от чистоти він не дає, це правда.
Коли намагався з ним отримати чистоту, мав купу червоних цяток і пошкоджену шкіру. Не любить Yaqi Mellon, коли на нього тиснуть, одразу починає капостити.

Тому DFS - це його максимум, і вичавлювати з нього більше - то собі дорожче виходить.

stanislav-q та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 10:34

03-10-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Man Key Double Chrome
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Geo F. Trumper Sandalwood
Aftershave: Ogallala Bay Rum & Sandalwood
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Нема сильно про шо нове писати, тож буде коротко :-)

Власне, сьогодні було повторення попереднього гоління з єдиною заміною: оскільки крем-пре-шейв Proraso Sandalwood віддав далі на тести, взяв перевірену і зрозумілу олійку Pearl Man. Хороша штука - не припікає і добре робить, що має робити.

З піною цього разу все вийшло, як планував. Крему Geo F. Trumper Sandalwood вичавив достатньо, і з водою був уважнішим. Як наслідок - приємна, жирна, тягуча і слизька піна з кайфовим ароматом.

По такій піні бритва Yaqi Mellon з лезом Man Key просто літали. Гоління пройшло буквально на одному диханні. Результат - якісне (нехай навіть і не досконале), комфортне і абсолютно нетравматичне гоління. От просто те, що треба.

Після такого освіжитися тоніком Ogallala Bay Rum & Sandalwood було самим задоволенням. Спиртова складова тоніку не відчувалася взагалі, а от бейрумна приємно так прогріла шкіру.
Аромат - канхветка! Насправді - лаврушка, та то таке :-)))

На завершення добре пішов бальзам Floïd Vetyver Splash.
Гадаю, ще пару раз його поганяю, та вже відкладу до тепліших часів - треба брати щось жирніше.
Але ще подумаю :-)

От така історія :-)))

Ruslan, razorblade1989, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 10:44

fill пише:


У мене голова з замаку.
Зовсім не можу сказати, що він агресивний. Скоріше, навпаки - лагідний.
Может и отличается? Хотя сомнительно.
У кожного своя лагiднiсть.

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 10:46

Олександр Тернавский пише:

Может и отличается? Хотя сомнительно.
У кожного своя лагiднiсть.

Ну так, одне й те саме відчуття кожен опише своїми словами.
А ти потім думай, що хотів сказати автор :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 19:35

Олександр Тернавский пише:
Razor: Yaqi Mellon не плох, но не из любимых. Агрессивный для меня, при этом жду от него чистоты бритья большей. Не даёт. Та же Красная звезда ОС и мягче и чище работает. Крокодил не позволяет так углом играть.
У меня стальная голова.
Поставил эту голову на ручку из нержавейки, закручивает резьбу очень туго. В итоге появилась возможность откручивать резьбу на пол оборота. И увеличить гап и угол немного менять. Бреет довольно чисто. С хорошими лезвиями почти как Фатип.) Но правда агрессивность еще выше немного.)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyСб 7 Жовт 2023 - 13:23

05-10-2023
07-10-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Man Key Double Chrome
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Geo F. Trumper Sandalwood
Aftershave: Ogallala Bay Rum & Sandalwood
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Постарюсь коротко :-)

Не мав змоги написати про попереднє гоління. Але сьогоднішнє мало чим відрізнялося, тож напишу зразу про два.
Насправді, можна було б і про три, бо перед-попереднє було фактично таким самим :-)

Олійку Pearl Man давно вже розпробував і вподобав. Мені подобається, як вона працює - дає все, що треба шкірі.

Крем Geo F. Trumper Sandalwood з помазком Sfumato - солодка парочка :-)
Sfumato, здається, може збити взагалі що завгодно. А з кремом Geo F. Trumper працює на всі двісті.
Обидва рази лишав трохи води в помазку, тож крем просто вибухав. Під кінець додавав ще краплю води, і піни мав десь півтора великих відра - міг би і стіни пофарбувати :-)
По консистенції, до речі, піна виходить дуже добра, не водяниста абсолютно. Певно, наступного разу треба трохи менше брати крему, бо важко потім те відро відмивати :-)

Ще одна солодка парочка - бритва Yaqi Mellon з лезом Man Key.
Так, голить парочка не завжди дуже чисто, не в BBS, глибоко не пробриває, заростаєш швидше.
Але голить комфортно, приємно і абсолютно не травматично. Взагалі, голився обидва рази просто на автоматі, щоб не сказати на розслабоні.
Власне, за це і люблю цю бритву Yaqi - з нею не напрягаєшся.
А лезо чесно відробило свої чотири сеанси. На останньому вже довелося його трохи притискати. Але я вже знаю міру, до якої бритва це притискання прощає, тож все пройшло без жодних проблем.

Лосьйончик теж не міняв - Ogallala Bay Rum & Sandalwood. Точніше, це тонік. І він мені якось несподівано зайшов. Раніше був дещо байдужим до нього, крім, хіба що, аромату.
І мені здається, я зрозумів чому. Є в нього дивна властивість: якщо перед нанесенням його трохи розтерти в руках, то він не на довго лишає наче плівочку на обличчі, відчувається хороший догляд. А якщо, як сьогодні і раніше, просто перенести з долонь на обличчя, то такого не відбувається, навіть трохи стягує.
Цікавий ефект, не можу його пояснити :-)

Ну і в обох випадках закінчував гоління бальзамом Floïd Vetyver Splash. І от сьогодні він просився, щоб його нанесли. Раніше можна було і забити :-)

От така історія :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, Ігор Стетхем і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyСб 7 Жовт 2023 - 20:41

Сергей и как тебе бальзамчик?

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 33 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 17:39

Kitten911 пише:
Сергей и как тебе бальзамчик?

Подобається дуже!

Його треба небагато для нормального нанесення. При помірних кількостях він добре вбирається шкірою.

Бальзам легкий, не жирний і не лишає плівки на обличчі. Стан шкіпи після нього хороший. Має приємний ветіверовий аромат.

А ще в нього приємна на дотик туба. Власне до бальзаму це не має відношення, але тримати в руках приємно.

Олександр Тернавский, andreyv1979, Kitten911 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 33 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: