ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyСб 2 Груд 2023 - 12:22

02-12-2023

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Classic
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Можливо коротко й не вийде, але постараюся :-)

Прийшла зима, запорошила все снігом і сказала: берися за зимову домашку! :-)

А на зиму у мене, по суті, всього одне завдання: кроп Extro Tabacco.
Він в мене вже певний час лежить. Пробував, роздавав і, зрештою, бачу, що лишилося десь пів банки - треба брати в роботу :-)

Моє перше враження, як пам’ятаю: непогане, хоч і не вау. Але враження на зарубіжних форумах здебільшого вау. Ну ок, час з цим розібратися.

Аромат у цього кропа досить цікавий. Принаймні, мені. Він - важкий, в бік диму, шкіри, кирзи і просмалених шпал :-)
В невеликих дозах я такий аромат сприймаю з задоволенням. На пізню осінь і зиму - тошонада.

Вперше за багато-багато місяців поліз в банку помазком. Трохи забуте відчуття :-)
Але, по правді сказати, саме в цій банці це було не дуже зручно. Банка зовні чимала, але сама горловина в неї не така вже й широка. Помазок постійно бемкався об скло банки, а мило одразу почало шампунитись.

Тут, певно, зіграло роль, що я мило попередньо трохи замочив, а потім поліз до нього не дуже сильно витрушеним помазком.

Та, зрештою, нічого страшного. Переніс "шампунь" в чашу і почав маслати. Маслав довго і ретельно. У підсумку отримав досить густу, в міру масну і вкривисту піну, яка лягала на шкіру, як італійський тиньк.

По ТТХ піна вийшла десь вище середнього. Вона мала достатнє ковзання, але трохи просідала на післяковзанні. В принципі, абсолютно робочий варіант. Але, очевидно, треба деякі моменти підкоригувати, бо мило явно має потенціал.

Голитися з цією піною було цілком нормально. Бритва не стрибала, йшла м’яко. Лезо LORD Classic на четвертому сеансі поводило себе чемно - голило і не турбувало своєю присутністю. От точно-точно повторювало поведінку LORD Super Stainless. Тобто, вже можна без сумнівів казати, що це - ті самі леза. І якщо в магазині немає якогось одного, то можна брати інше, бо пофіг яке :-)

Та, на жаль, не обійшлося без ложки дьогтю :-(
Ще на першому проході відчув якийсь дискомфорт на шкірі. Думав, що здалося. Але в подальшому він проявлявся більше, а після нанесення пінної маски (так, не найрозумніше рішення) все остаточно стало зрозуміло: щось в милі є таке, що дає мені реакцію на шкіру.

Але от не пригадую, щоб таке було на перших пробах мила. Тому ще спробую. Зрештою, сьогодні ще була нова умивалка, може вона так подіяла?
Та, боюся, це я лише намагаюся себе заспокоїти. І якщо так, то з милом доведеться щось думати.
Та поки що - мінус пів бала за гоління.

На після гоління виколупав з шухляди залишок двоунцієвого пробника тоніка Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn. Його там на пару раз лишилося, тож треба вже ставити на ньому крапку.
Тонік прогнозовано припік. І тут вийшло клин клином - замістив припікання від мила припіканням від афтершейву :-)

На щастя, триває то не довго. Хоч і досить помітно :-)
Але стан шкіри після тоніка досить непоганий, шкіра доглянута.

На закуску ще один виколупок з шухляди - Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Що воно таке, я не скажу. На вигляд і на дотик - це якась медоподібна речовина. Вона трохи з зусиллям розтирається руками і не зовсім просто наноситься на обличчя. Більше того, на добрих хвилин двадцять лишає липку плівку на обличчі. Та зрештою, вбирається шкірою, і сама шкіра лишається в непоганому стані.

Якийсь час після гоління обличчя ще підпікало, та морозне повітря все пригасило. Тож зараз вже все гаразд :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, DismontDeSire, vicbro, Mel, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyНд 3 Груд 2023 - 7:20

fill пише:

При всіх прекрасних властивостях таких гелів, вони мають один суттєвий для мене недолік - не показують зону, яку вже поголив. З піною це чітко видно, а з гелями не так.
Це не є непереборною проблемою, але все ж викликає в мене певний естетичний дискомфорт.
Я уже давно не обращаю на это внимание. Бреюсь на слух. Если станок тихий, я его не слышу (таких мало), то определяю не пробритые места по сопротивлению движению станка с лезвием. Даже щупаю проблемные места на не пробритость очень редко.

razorblade1989, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyНд 3 Груд 2023 - 7:25

stanislav-q пише:
Этот флоид экстремально густой и не скользкий (сам по себе). Его нужно брать минимальное количество, растирать по мокрому лицу, а потом еще добавить воды, сделав 5-6 движений хорошо смоченной рукой (или вообще подставить лицо под кран на пару секунд). По сути нам нужно смешать большое количество воды с небольшой порцией геля прямо на лице. Может показаться, что он смоется после таких махинаций, но бояться не стоит :) 

В процессе бритья уже, если скольжения мало станет - нужно опять пройтись мокрой ладонью по лицу и средство снова заработает. 

В отличие от привычных средств, где можно переборщить с водой, с гелями такого не наблюдается. Тут проблема противоположная - воды чаще всего бывает мало [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Интересная мысль с водой наносить. Я после нанесения смачиваю лицо дополнительно водой из пульвара. Хватает одного нанесения на бритьё - два прохода + подбривки.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyПн 4 Груд 2023 - 10:12

Олександр Тернавский пише:

Я уже давно не обращаю на это внимание. Бреюсь на слух. Если станок тихий, я его не слышу (таких мало), то определяю не пробритые места по сопротивлению движению станка с лезвием. Даже щупаю проблемные места на не пробритость очень редко.

Звичайно ж це не є непереборною проблемою, і є купа способів, як голитися прозорим гелем.

Але, коли видно, воно зручніше. І на душі мені спокійніше :-)))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyПн 4 Груд 2023 - 14:03

04-12-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: ASCO Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Proraso Wood&Spice
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Мабуть коротко не вийде :-)

Сьогодні по плану мало бути нове лезо на тест. І щоб не зіпсувати першого враження від нього, вирішив відкласти пекуче (можливо) мило і взяти щось інше, гарантовано лагідне.

Але заміни почав з пре-шейву.
Ні, з попередньою олійкою Pearl Man все гаразд, вона працює і вона мені подобається. Але днями на форумі взяв на розлив 100 мл своєї улюбленої The Bluebeards Revenge по хорошій ціні. Тож не гаючи часу запустив її в роботу :-)

Зрозуміло, це не перша моя проба цієї олійки. Але вперше пробую її в новій формулі. Судячи зі списку інгредієнтів, олійка стала простішою, кількість складників зменшилася. Але основа лишилася тією самою - оливкова і касторова олії.
Це те, що я люблю. Обидві олії добре впливають на шкіру, а касторова ще й додає густоти. Відтак олійка здається "правильною", не водичкою.
Я, коли робив свої олійки, теж використовував оливку і касторку, як основу.

The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil з новою формулою працює так само шикарно, як і зі старою. І має той самий чудовий аромат. Тож, все склалося ок :-)

Замість пекучого мила взяв старий добрий перевірений крем Proraso Wood&Spice.
Аромат в нього в бік A&E Khalifa, Areffa Soap The Blackest Night. А ті в свою чергу - в бік Nasomatto Black Afgano.
Wood&Spice не повторює їх, але явно є за мотивами.

Збити піну з цього крему було простіше простого - не дарма ж я недавно так довго тренувався на синьому Proraso :-)
Зовні піна здавалася не такою блискучою і жирнючою, як з Proraso Blue. Але по факту виявилась достатньо жирною, після вмивання між проходами та після змивання маски це добре відчувалося.

ТТХ піни принципово не відрізняються від тієї, що виходить з базової лінійки кремів - все добре, все ковзає і нормально післяковзає.
Єдине, що помітив, треба брати менше крему. Звичайної раніше дози виявилось дещо забагато.

А тестоване сьогодні лезо - черговий єгипетський Super Stainless, тільки цього разу це ASCO.
Воно з того ж заводу, що й LORD і Shark. І сказати, що я помітив якусь суттєву різницю з попередніми нержавіючими Лордами, так ні. Хіба що один нюанс: Лорди на першому голінні здаються трішки грубуватими, а от ASCO голило ніжніше, десь як Лорд на другому сеансі. Власне і все. Інших різниць не побачив. І майже впевнений, що їх і нема - це те саме лезо :-)

Освіжитися знову вирішив перцівочкою - тоніком Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn. І він закінчився :-)
Я навіть подумати не міг, що ці двоунцієві пробники колись можуть закінчитися. А те, що першим з них буде саме Пепперкорн, то взагалі й не мріялось :-)
Але факт є факт. Треба тепер подивится на інші, може там їх теж вже не багато лишилося. Хоча буде шкода, вони мені сподобалися. Перцевий, звичайно ж, припікає. Але всі інші діють спокійніше, лишають шкіру в хорошому стані і приємно пахнуть.

Після такого навіть не хотілося нічого наносити другим шаром. Лише жага зрозуміти, що ж воно таке оте Barberia Bolognini Fluido Dopobarba, змусило мене це зробити :-)
От дивна це штука. Пів банки вже заюзав, а до кінця так і не збагну. Інколи подобається, інколи плююся. Інколи липне, інколи відносно швидко вбирається. Інколи шкіра після нього лискуча, інколи заматована.
Воно і претензій особливих до засобу нема, але і розуміння також :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

razorblade1989, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_, Александр 7676 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyВт 5 Груд 2023 - 17:34

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] цікаво що в черговий раз підтверджується думка про те, що всі леза родини Lord/Shark/Asco з нержавіючої сталі дуже схожі. Те що данне лезо Asco Super Stainless голить ніжніше, скоріш за все повязано з тефлоновим покриттям. Читав про нього на тому ж таки сайті. razorbladesclub.com Тобто тефлон в черговий раз додав цікавої делікатності лезу від Лорда.)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyВт 5 Груд 2023 - 17:51

razorblade1989 пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] цікаво що в черговий раз підтверджується думка про те, що всі леза родини Lord/Shark/Asco з нержавіючої сталі дуже схожі. Те що данне лезо Asco Super Stainless голить ніжніше, скоріш за все повязано з тефлоновим покриттям. Читав про нього на тому ж таки сайті. razorbladesclub.com Тобто тефлов в черговий раз додав цікавої делікатності лезу від Лорда.)

Я не можу цього нічим підтвердити, але в мене є підозра, що під брендами ASCO, LORD, Shark робляться однакові леза, але для різних ринків. Якась своя маркетингова стратегія.
Або ж, як у випадку з Derby Premium, просто бажання мати більше назв суто для асортименту.

З іншого боку, я не виключаю, що між однотипними лезами цих марок є якісь відмінності. Можливо, різна сталь, різні лінії, різні тонкощі заточки чи покриття, може ще щось. Але ці відмінності я не можу оцінити своїм користувацьким досвідом - всі вони мені однакові.
Та, враховуючи, що всі ці леза мені приємні у користуванні, я й не сильно тим заморочуюсь :-)
Можливо, колись вдасться розібратися в нюансах цих лез. Але спеціально певно не шукатиму. То хіба що воно якось саме прилетить, коли буду щось читати про леза :-)

Щодо Тефлону, то мені здається, ним покривають усі леза з нержавійки. Інакше вони були б дуже грубими. Але не наполягаю.

У випадку єгиптян, ця грубість, про яку я пишу, є мізерною. Якби не було певного контрасту між першим і наступними голіннями, я б і уваги на неї не звернув - лезо не грубіше багатьох інших. Просто після першого сеансу лезо стає взагалі вже дуже лагідним і абсолютно не відчувається на шкірі, наче його й нема.
Але побачимо завтра, як покаже себе ASCO :-)

trimmer, razorblade1989, Акулов, Yura_ та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1589
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyВт 5 Груд 2023 - 18:11

fill пише:




Щодо Тефлону, то мені здається, ним покривають усі леза з нержавійки. Інакше вони були б дуже грубими. Але не наполягаю.

Тоже думаю, что базовое покрытие есть на всех лезвиях, и скорее всего это тефлон.

razorblade1989, fill та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyВт 5 Груд 2023 - 19:05

trimmer пише:

Тоже думаю, что базовое покрытие есть на всех лезвиях, и скорее всего это тефлон.

Його просто не може не бути :-)

razorblade1989 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1589
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyВт 5 Груд 2023 - 19:13

fill пише:


Його просто не може не бути :-)
Как суслик из ДМБ. 
Ты его не видишь, а он есть)

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyВт 5 Груд 2023 - 19:47

razorblade1989 пише:
цікаво що в черговий раз підтверджується думка про те, що всі леза родини Lord/Shark/Asco з нержавіючої сталі дуже схожі. 
А з ого б їм голити інакше? Різні назви продуктів- то для збільшення різноманіття асортименту а не тому, що леза різні. Деякі - для окремих ринків, на кшталт BIG BEN. ASCO для арабського світу.

А деякі пішли дали, роблячи свої леза, оформленням схожими на інші бренди. Он взяти, наприклад, пакистанський Treet. В в них є леза з оформленням як у Gillette (Treet 7 Days Platinum), Dorco (Treet New Steel).
Також бачив в когось з них (Lord або Treet) упаковки оформлені схожими на зелену Astra, Wizamet Super Iridium. Бачив на ebay. Можливо вже не виготовляють таке.

Але повернемося до Lord. В них э бренди Lord, ASCO, BIG BEN, Racer,  Shark,  Silver Star, Crown, Rainbow, OK. І маю великі сумніви що леза між собою якось відрізняються. Ну, окрім очевидного - тих же карбонових.

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyВт 5 Груд 2023 - 22:01

trimmer пише:

Как суслик из ДМБ. 
Ты его не видишь, а он есть)

Точно! :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyСр 6 Груд 2023 - 9:42

fill пише:

Я не можу цього нічим підтвердити, але в мене є підозра, що під брендами ASCO, LORD, Shark робляться однакові леза, але для різних ринків. Якась своя маркетингова стратегія.
Або ж, як у випадку з Derby Premium, просто бажання мати більше назв суто для асортименту.
З іншого боку, я не виключаю, що між однотипними лезами цих марок є якісь відмінності. Можливо, різна сталь, різні лінії, різні тонкощі заточки чи покриття, може ще щось. Але ці відмінності я не можу оцінити своїм користувацьким досвідом - всі вони мені однакові.
Щодо Тефлону, то мені здається, ним покривають усі леза з нержавійки. Інакше вони були б дуже грубими. Але не наполягаю.
Леза від Лорда дуже схожі один на одного. Але це схожість групами. Найбільш схожі між собою леза з нержавіючої сталі. Різниця між ними незначна. Але леза з хромом і платиновим покриттям різні. На мою думку, Shark Platinum гостріший, ніж Lord Platinum. А Shark Chrome гостріший, ніж Lord Chrome. Наприклад коли ставлю Шарк Платинум в регульвану бритву Кюшейв, то лезо відчуваеться вже з позицій 2.5, а коли Лорд Платинум то 3-3,5. Також перше лезо трохи подразнює шкіру на шиї.
Шодо покриття тефлоном скоріш за все покривають усі, можливо там де пишуть тефлон то є додаткове покриття. Бо все ж таки я відчуваю, що Лорд Кул та Аско С.С. гладкіші. Та й Дербі Преміум на голову краще ніж зелені, не дарма дорожче.) Мені здається що всі виробники зробили таку різноманітність для того, щоб таким вєтшейверам як ми з вами було чим зайнятись. Купувати, тестувати, обговорювати! Та кожен вибрав собі те що подобається, краше підходить. Наприклад мені більше сподобались леза з платиновим покритям. Вам та Ігорю з нанесенням Хрому. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] більше сподобалась версія з нержавійки. Артур також нею голивася три рази. Кожному своє.

fill, Yura_ та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyСр 6 Груд 2023 - 12:04

razorblade1989 пише:


Леза від Лорда дуже схожі один на одного. Але це схожість групами. 

Мені поки що важко судити. Зараз можу говорити лише про леза з нержавійки. І от вони дійсно однакові. Тут хіба що ASCO трохи відрізняються, але не принципово. Трохи пізніше напишу про це в оповідці, як раз сьогодні голився ним.

А щодо інших груп бачу сенс якось окремо їх протестувати, саме групами. Думаю, твоя версія підтвердиться, але ж і самому цікаво перевірити :-)
Лишилося лише зібрати в себе одногрупні леза :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyСр 6 Груд 2023 - 13:04

06-12-2023

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: ASCO Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Extro Tabacco
Aftershave: Areffa Soap Пламя Горыныча
Additional Care:
Proraso Gel Riparatore
Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Коротко про сьогоднішнє :-)

Перевів дух з Proraso і повертаюсь до домашки - мила Extro Tabacco. Треба все ж розставити крапки над "і" в тому припіканні.

Умивалкою вирішив не користуватися, щоб прибрати один з можливих чинників.
Саме мило теж вирішив не набирати з банки, а зняв шпателем верхній шар і ум’яв у чашу.

Поки олійка The Bluebeards Revenge робила свою справу, потроху збивав піну. Вийшла вона досить густою, вкривистою, красивою. Голитися по ній було добре, все ковзало і післяковзало, як слід.

Після кожного нанесення піни уважно прислухався, як вона реагує. І був приємно здивований, що ніяк :-)
На жодному з проходів нічого не пекло, все було добре. Щоправда, на маску після гоління я все ж не наважився :-)

Не знаю, що таке з тим милом сталося. Може, коли воно зараз півтори доби було постояло відкритим, з нього щось там пекуче вивітрилось. Чи може дійсно воно так на умивалку зреагувало. Хоча сама по собі умивалка ніяких побочок не дає.

Дивно все це, але вселяє обережний оптимізм. Остаточних висновків поки не роблю, послідкую. І сподіватимусь, що все буде гаразд :-)

Лезо продовжую тестити, другий сеанс для ASCO Super Stainless. От зараз воно вже точно нагадує попередні Лордівські нержавійки. Але не до кінця, є в ньому якийсь слабовловимий нюанс. Може трохи гостріші чи трохи зліші. Але то десь пара відсотків різниці. Та й то вона може бути не фактичною, а навіяною.

Як би там не було, поголився в три проходи дуже добре, комфортно і якісно. Щоправда, на жаль, зніс якусь фігню на підборідді. Не помітив, як вона вискочила, то й не обійшов її.
Спершу гадав, що змиється водою, але ні. Довелося задіяти "важку артилерію" - гель від порізів Proraso Gel Riparatore.
Блін, так давно ним не користувався, що він загустів! Вже не гель, а желе якесь. Ледь вичавив його з тюбика. Мені шо, треба частіше різатися?! :-)

Та поки що через цю кровотоечу зняв пів бала. Чисто за формальною ознакою: взяв гель від порізів - мінусуй пів бала. Байдуже до причин.

На освіжитися взяв Олесин лосьйон Areffa Soap Пламя Горыныча. Подумав, що десь далеко він перегукується ароматом з милом.
Насправді, дуже далеко :-)
Але працює лосьйон прекрасно, це вже загальновідомий факт, можна і не повторювати :-)

Ну а на закуску - дивна штука під назвою Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. От сьогодні вона добре відпрацювала, нема чим дорікнути. Завжди б так. :-)

От така історія! :-)))

Andrewt, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 40 EmptyСр 6 Груд 2023 - 14:11

Как-то "на сдачу" тоже взял Lord Chrome и ASCO Platinum. Shark Chrome я давно пачку сработал и они мне понравились. Lord показался похожим на Shark, а ASCO мне меньше понравились. Может не корректно сравнивать Хром и Платину, но впечатления такие.

-------
Эта тема автоматически разделена из-за большого количества сообщений. Продолжение темы находится здесь:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

razorblade1989 та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 40 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: