ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Наступний
АвторПовідомлення
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 256
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyВт 14 Лист 2023 - 14:30

all75 пише:

Мало того що постійно нахвалюєш цей крем, та ще й написав що це единий крем який повторно купляєш (от здивував так здивував)... 
А ще я зазирнув на свою голову на Badger & Blade а там чимало відгуків саме про цей (синій) крем на кшталт: найкращій крем усіх часів і народів... 
От і зірвався - замовив собі, буду "приобщатся к прекрасному". ))))
Напевно, і я ще підкину аргументів на користь цього крему. До речі спробував його саме завдяки Сергію. Всі креми я не пробував але з лінійки Проразо він точно кращий. Більше того це найкращий крем з ментолом з усього, що я пробував ментольного. Особисто я сприймаю його запах спокійно. Він просто легкий, свіжий та приємний. А ось характеристики для гоління за свою ціну гідні. І до речі про ціну, був здивований, що найдешевше він продається в комп. магазинi Brain. Можна забрати із магазину.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyВт 14 Лист 2023 - 14:39

WetShaver пише:

Напевно, і я ще підкину аргументів на користь цього крему. До речі спробував його саме завдяки Сергію. Всі креми я не пробував але з лінійки Проразо він точно кращий. Більше того це найкращий крем з ментолом з усього, що я пробував ментольного. Особисто я сприймаю його запах спокійно. Він просто легкий, свіжий та приємний. А ось характеристики для гоління за свою ціну гідні. І до речі про ціну, був здивований, що найдешевше він продається в комп. магазинi Brain. Можна забрати із магазину.

Дякую за таке відверте зізнання! :-)
Дуже приємно, що мої оповідки - то не просто чтиво, а з нього хтось виносить щось корисне для себе. Це насправді надихає.

А про магазин Brain цікаво. Проглянув їхній сайт, там взагалі на Прорасо приємні ціни.
Несподівано :-)

WetShaver, Yura_, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyВт 14 Лист 2023 - 15:11

WetShaver пише:
Напевно, і я ще підкину аргументів на користь цього крему. До речі спробував його саме завдяки Сергію. Всі креми я не пробував але з лінійки Проразо він точно кращий. Більше того це найкращий крем з ментолом з усього, що я пробував ментольного.
Считал всегда лучшим, тоже с ментолом. Но это по отзывам бритвоманов: PRORASO WOOD AND SPICE. 

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 256
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyВт 14 Лист 2023 - 15:20

Wood and spice по ттх тоже хороший. Но мне запах не зашел, тяжелый и душный для меня.)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyВт 14 Лист 2023 - 15:28

О, Wood & Spice в мене теж є.
Аромат як раз подобається, він десь у бік Black Afgano.
І ТТХ притомні, як я пам’ятаю.
Трохи згодом теж візьму його в роботу, коли зимову домашку виконаю :-)

WetShaver та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyВт 14 Лист 2023 - 15:38

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], подозреваю, что у них две линейки кремов: подешевле и подороже.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyВт 14 Лист 2023 - 16:21

WetShaver пише:
І до речі про ціну, був здивований, що найдешевше він продається в комп. магазинi Brain. Можна забрати із магазину.
Так, непоганий магазин. Я вже не перший раз даю посилання на Брейн на цьому форумі (або на itbox.ua контора та сама, асортимент однаковий, ціни однакові, доставляють в магазини Брейн, але по акціям бувають відмінності). До речі купую там багато чого (порошки для прання, корми для тварин, посуд та багато іншого), ціни бувають дуже низькі (дешевше ніж будь де, іще й доставка безкоштовна в магазини)...

WetShaver, fill та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 256
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyВт 14 Лист 2023 - 18:10

Олександр Тернавский пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], подозреваю, что у них две линейки кремов: подешевле и подороже.
Так и есть. Зеленая, белая и красная линия кремов, по аналогии с мылом бюджетные серии. Синяя самая новая линия, как бы улучшенная бюджетная. А Вуд-енд-спайс, Киприс Ветивер и Азур Лайм - это считается более проф. линия, потому и объем меньше для домашнего бритья (100 мл. вместо 150мл. ) и больше (275 мл.) для барбершопов. В пачке как майонез.) И к тому же к проф. линии есть одноименные одеколоны с распылителем.)

Олександр Тернавский, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyВт 14 Лист 2023 - 22:24

WetShaver пише:

Так и есть. Зеленая, белая и красная линия кремов, по аналогии с мылом бюджетные серии. Синяя самая новая линия, как бы улучшенная бюджетная. А Вуд-енд-спайс, Киприс Ветивер и Азур Лайм - это считается более проф. линия, потому и объем меньше для домашнего бритья (100 мл. вместо 150мл. ) и больше (275 мл.) для барбершопов. В пачке как майонез.) И к тому же к проф. линии есть одноименные одеколоны с распылителем.)
Синий крем из обычной линейки не новее этого форума как минимум, а в майонезных тубах есть еще и зеленый крем из обычной линейки объемом 500 мл (по крайней мере не так давно был еще точно). Вот прешейв синий появился уже позже, когда банки изменили на те что с вылитыми надписями сразу в стекле и наклейки на них убрали.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

WetShaver, fill, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 256
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyСр 15 Лист 2023 - 1:15

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 11:45

16-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Super Stainless
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Areffa Soap Воїн
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Коротко про ранкове :-)

Змінив лезо, заразом змінив ще деяких учасників, тож буде про що бігцем розказати :-)

Починалось все, як завжди, з пре-шейву. Того самого, Pan Drwal Steam Punk.
З якогось дуру набрав його овердофіга. Але ж назад у пляшку не переллєш, тож вимастив усе на обличчя. Та все гаразд, свою справу олійка зробила і голитись не заважала.

Поки є ще трохи крему Proraso Blue, вирішив вигуляти ще одну синтетику - Yaqi Heavy Metal з фіброю Timberwolf.
Це моя перша синтетика, їй вже років сто. Коли купив, то вважав, що нічого кращого в світі просто існувати не може. Та згодом, коли обзавівся іншими синтетичними пензлями, зрозумів, що це просто нормальна робоча синтетика. Є кращі, зокрема й в мене.
Але це не робить Yaqi Heavy Metal поганим помазком!
Він чудово збиває піну в чаші і, попри свої параметри, цілком пристойно колошматить піну на обличчі. Це мій дорожній помазок, беру його в поїздки для роботи зі стіками чи кремами без чаші. І він ще жодного разу мене не підвів. Хоча здавалося б, з його маленьким вузлом і великим лофтом.

А от в чому цей Yaqi точно дає фору чи не всім іншим моїм помазкам, так це в ручці. Вона металева, важкенька і напрочуд зручно лягає в руку. Маю й інші хороші варіанти ручок, але Heavy Metal - поза конкуренцією.

З іншою синтетикою і піна збивається по-іншому. Спершу вона була загуста. Якщо таку нанести, то лягатиме шарами, як тиньк. Тож довелося погратися з водою, щоб зробити піну більш "пластичною".
Все вийшло, піна знову радувала :-)

Лезо в роботі - ще один LORD, але цього разу Super Stainless.
І це знову лезо з Одеси. Ігоре, дякую! :-)
Почав голитися і через пів проходу трохи офігів: голюся, не помічаючи леза взагалі. Таке враження, що це моє постійне і єдине лезо протягом років, а не те, що я взяв вперше у житті.
Якщо що, то це комплімент лезу :-)

Але все одно є "але".
Ближче до кінця гоління став помічати, що гостроти лезу дещо не вистачає. Щоб добре поголитися, треба місцями додатково пошовгати.
Все це нагадало мені попередній LORD Chrome на четвертому сеансі.

Не дуже добра ситуйовина насправді. Зайве шовгання не смертельне, але веде до мікротравм шкіри. А не хочеться.
Поки що спишу це на те, що трохи поспішав і голився похапцем. Наступного разу перевірю, чи так воно і є, чи все ж лезо не таке гостре, як хотілося б.

Лосьйон Areffa Soap Воїн прогнозовано припік. Та дякуючи своєму розкішному складу, швидко заспокоїв шкіру.

Хвилин за двадцять поверх лосьйону ліг бальзам Proraso Blue. Не те, щоб конче був необхідним, але зайвим не був також :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3543
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 13:44

Рад, что мой опыт пошёл дальше))) Да, мне тоже в сс маловато остроты, но скажу так, ими можно и 10 проходов сделать, а лицо будет без повреждений!
Все они хороши эти лорды/Шарки, но именно для меня супер хром из всех них показался самым сбалансированным и приятным + у сх нет недостатка остроты!

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 13:52

Kitten911 пише:
Рад, что мой опыт пошёл дальше))) Да, мне тоже в сс маловато остроты, но скажу так, ими можно и 10 проходов сделать, а лицо будет без повреждений!
Все они хороши эти лорды/Шарки, но именно для меня супер хром из всех них показался самым сбалансированным и приятным + у сх нет недостатка остроты!

І знову не можу з тобою не погодитись :-)
Для мене все складається саме так, як ти описуєш. І дійсно, Супер Хроми ведуть перед в цій компанії загалом приємних лез.

Поки що найменш зрозумілим для мене є LORD Platinum New. Але то давно було, треба якось знайти їх і перепробувати.
Та на черзі в мене ще один LORD і одне з ASCO. Побачимо, що воно і як.
Ну й згодом, при нагоді, хочу ще спробувати Shark Platinum. Десь щось буду собі замовляти, кину пачечку в кошик. Або загуляю якось на Поділ в Mr.Greys, там вони, здається, є.

WetShaver, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyНд 19 Лист 2023 - 12:24

18-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Katana
Blade: Treet NEW Steel
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Soap City Monoï
Lather: Tabac Original Soap Stick
Aftershave: Floїd The Genuine
Additional Care: Noxzema Sensitive

Коротко - це не сьогодні :-)

Цього разу захотілося чогось дуже-дуже особливого. Тому відклав у бік всі тести та домашки і повністю змінив учасників гоління :-)

За пре-шейв взяв масло моної від магазина Soap City.
Це - моно масло, не суміш. Купив його колись давно, щоб додавати в свої олійки. Але й саме по собі воно працює добре, це вже я якось перевіряв.
Varesino продають це масло за дурні гроші. Ціни в Soap City значно гуманніші,тож це хороший варіант :-)

За консистенцією моє масло не дуже тверде, як мав би бути звичайний баттер. Воно скоріше нагадує якусь кашицю. Але на швидкість це не впливає, масло працює дуже добре.

Наніс його на обличчя, і довелося робити паузу.
Що масло, що олія мають побути на обличчі хоча б пів хвилини. А краще більше. І з цим нема проблем, якщо робиш піну з мила чи крема в чаші. Поки пре-шейв робить свою роботу, ти калапуцяєш піну.

Але коли плануєш в роботу стік, виникає незручна пауза: калапуцяти в чаші нічого, а наносити стік на обличчя зразу - ще рано.
Тож, поки мав час, навів порядок на поличці, прибрав у квартирі, помив вікна, наварив борщу і повернувся до гоління :-)

Мило в мене було нове в усіх сенсах цього слова :-)
І це був стік Tabac Original.
Колись в мене був крем цього виробника. Він мені сподобався. А от з милом досі не складалося. Певний час навіть був свій власний стік, але подарував його племіннику, навіть не спробувавши. Хлопцеві дуже сподобався аромат, а дядько в нього добрий :-)

Тепер от і мені подарували стік Tabac, привезли недавно з Німеччини.
І щоб не було в подальшому спокуси його комусь дарувати, за першої ж нагоди запустив стік в роботу :-)

Оскільки мило було ще незаймане, його спершу важкувато було розтерти по обличчю. Довелося кілька разів додатково змочувати шкіру. Але потроху стік прийшов у робочий стан, і мені вдалося добре намазати ним зону гоління.

Для роботи зі стіками в мене є спеціально навчений борсучий двосмуговий помазок від DS Cosmetic. Він має коротеньку ручку і вдалі параметри вузла для саме такої роботи.

Помазочок швидко навів першу піну на обличчі. Далі лишалося лише додавати в нього по трошки воду, щоб зробити піну потрібної консистенції, і щоб її було достатньо для нормального гоління.

Загалом весь процес збивання не забрав багато часу. Мило добре пінилося, і піна легко набирала потрібного вигляду. Зрештою, її набрався повний помазок, вистачило на три проходи, маску і ще щось змити в раковину :-)

По ТТХ до мила нема жодних питань. Піна ковзка, має достатнє післяковзання і чудово пахне. Про вкривистість нема чого й говорити, якщо збиваєш на обличчі - це просто апріорі.

Власне голитися вирішив лезом Treet NEW Steel в бритві Yaqi Katana на легенькій ручці від PAA Crimson Ghost. В такому варіанті голюся цією бритвою вперше. Сам Crimson Ghost в мене зламався, але ручка лишилася, подумав пристосувати її до якоїсь з голів, от, зокрема, до Катани.

Цю бритву рідко беру в роботи. Вона не погана, якщо з нею розібратися, але все одно дивна. В неї чималий гап і досить велика експозиція леза, якщо міряти від кромки верхньої кришки. Все це призводить до того, що бритва дещо кусюча і сильно-сильно співуча.

Цього разу бритва співала так проникливо, так емоційно, що кожною клітинкою свого організму я розумів: хочеш жити - забудь про тиск! :-)

Добре, що з легкою ручкою тиск простіше контролювати. Тому обережно, не кваплячись, не натискаючи зробив свої стандартні три проходи. І, приємно це відзначити, я - молодець! Чого вже скромничати! :-)
Виголився чисто, без артефактів і травм.
Це було кайфово! І треба було завершити все це діло хорошим лосьйоном.

І він в мене є :-)
Це - Floїd The Genuine. Ну скажіть, хіба ж він не чудовий? :-)

Щоправда, я забув що пляшечка, в яку я відлив лосьйон з великої пляшки для зручності користування, не має дозатора :-)
Тож знічев’я льопнув у долоню потрійну дозу :-)

Лосьйон трохи припік, а ще більше обдав ментолом. Блін, до сліз! :-)
Добре, що це не на довго, десь за хвилину ментол злетів. Але було весело :-)

Про Floїd вже сказано-пересказано. І про догляд, і про аромат :-)
Але це класика класична - стиль, моща і один зі стовпів, на яких тримається все ВКГ :-)

Після такої ударної дози Floїd-а на голінні вже можна було ставити крапку.
Втім, вже майже зима, тому нехтувати додатковим доглядом все ж не варто.
І під це діло виколупав з загашника бальзам Noxzema Sensitive. Як на мене, один з кращих бальзамів на ринку.
І кілька його крапель чудово завершили це чудове гоління :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, razorblade1989, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, Kozachok, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyНд 19 Лист 2023 - 14:17

fill пише:
Оскільки мило було ще незаймане, його спершу важкувато було розтерти по обличчю. Довелося кілька разів додатково змочувати шкіру. Але потроху стік прийшов у робочий стан, і мені вдалося добре намазати ним зону гоління.



Власне голитися вирішив лезом Treet NEW Steel в бритві Yaqi Katana на легенькій ручці від PAA Crimson Ghost. В такому варіанті голюся цією бритвою вперше. Сам Crimson Ghost в мене зламався, але ручка лишилася, подумав пристосувати її до якоїсь з голів, от, зокрема, до Катани.

Цю бритву рідко беру в роботи. Вона не погана, якщо з нею розібратися, але все одно дивна. В неї чималий гап і досить велика експозиція леза, якщо міряти від кромки верхньої кришки. Все це призводить до того, що бритва дещо кусюча і сильно-сильно співуча.

Цього разу бритва співала так проникливо, так емоційно, що кожною клітинкою свого організму я розумів: хочеш жити - забудь про тиск! :-)



Це - Floїd The Genuine. Ну скажіть, хіба ж він не чудовий? :-)
1) А я зі стіками роблю таке: просто харчую ним вологий помазок. Стік навіть зручніше, ніж банка з милом: "борсука" насичує добре. Розтирати по обличчю стік мені незручно, скільки разів це не робив.

2) Treet в "Катані" - те, що треба. Робоча зв'язка для щетини із жорсткістю вище середньої. Цікавий твій досвід з ручкою. Треба і мені щось таке утнути.
Все ти вірно написав і про гап, і про експозицію. Я іноді жахаюся і зараз, коли вже не перший місяцб голюся "Катаною". Але я вже і тисну іноді: деякі леза, наприклад, "Полсільвер", це дозволяють.
А співає вона суворо!

3) ЧУДОВИЙ! Застосовую замість підпитки обличчя навіть без гоління. Зараз, в таку осінню пору, просто клас.

razorblade1989 та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyНд 19 Лист 2023 - 15:33

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] то в вас ручка від сланту "Фенікс" на голові від Які?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:28

alex-kin пише:

1) А я зі стіками роблю таке: просто харчую ним вологий помазок. Стік навіть зручніше, ніж банка з милом: "борсука" насичує добре. Розтирати по обличчю стік мені незручно, скільки разів це не робив.

2) Treet в "Катані" - те, що треба. Робоча зв'язка для щетини із жорсткістю вище середньої. Цікавий твій досвід з ручкою. Треба і мені щось таке утнути.
Все ти вірно написав і про гап, і про експозицію. Я іноді жахаюся і зараз, коли вже не перший місяцб голюся "Катаною". Але я вже і тисну іноді: деякі леза, наприклад, "Полсільвер", це дозволяють.
А співає вона суворо!

3) ЧУДОВИЙ! Застосовую замість підпитки обличчя навіть без гоління. Зараз, в таку осінню пору, просто клас.

Цікаво.
Я думав про те, щоб напряму звести стік з помазком. Але якось воно в мене в голові не склалося, тому до практики так і не перейшов.
І скільки не читав, жодного разу не зустрічав такого. Але тепер бачу, що так виявляється можна :-)
Треба буде спробувати. Тим більше, все йде до того, що за якийсь час я залишусь майже виключно зі стіками, і з цим треба буде шось рішать :-)

Ти як робиш?
Натираєш стіком помазок чи помазком збираєш зі стіка?
Що там в тій парі рухоме, а що статичне? :-)


Від Тріта ще лишилась половинка, тож якось згодом ще прожену його в Катані. Загалом дійсно непогано вийшло, вдала парочка.

А от Флойд на зараз вже відставлю - забагато ментолу для мене, не сезон.

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:29

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] то в вас ручка від сланту "Фенікс" на голові від Які?

Саме так

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyПн 20 Лист 2023 - 12:59

Ти як робиш?
Натираєш стіком помазок чи помазком збираєш зі стіка?
Що там в тій парі рухоме, а що статичне? :-)


натираєш стік в банку Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 3202928208

all75, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyПн 20 Лист 2023 - 13:16

andreyv1979 пише:
Ти як робиш?
Натираєш стіком помазок чи помазком збираєш зі стіка?
Що там в тій парі рухоме, а що статичне? :-)


натираєш стік в банку Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 3202928208

Нє, це не кошер! :-)

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyПн 20 Лист 2023 - 13:17

20-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Floїd The Genuine
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Постараюся коротко, як зможу :-)

Після шикарного особливого гоління повертаюся до тестів і домашок.
Тому взяв в основному те саме, чим голився до того. З невеликими змінами.

Знову повернув у роботу олійку Pearl Man Pre-Shave Oil.
Причина чисто логістична - вона менше місця на поличці займає, а вона зараз трохи захаращена :-)

До попередньої польської олійки питань нема, але ця індійська просто бомбезна. Гадаю, я можу сміливо поставити її у своєму рейтингу на друге місце після TBBR.
Хоча, скажу чесно, відверто гівняних олійок мені ще не траплялося. Було кілька просто прохідних, нічого особливого. Втім, це не той випадок однозначно :-)

Крем Proraso Blue продовжую добивати. По ідеї, я, крім цього, маю ще п’ять голінь у листопаді. І все йде до того, що я встигну добити Прорасо до зими.

Знову повернув у роботу помазок Sfumato. Він реально суперовий!
Тому очевидно, що жодних проблем ні при збиванні, ні при нанесенні піни на обличчя я з ним не мав.
Ну й піна вийшла традиційно відмінною, нема чого додати.

Голився знову з EJ DE89 і лезом LORD Super Stainless. І знову ті самі відчуття на початку - про лезо зовсім забув, не відчував його взагалі.
Щоправда, в подальшому лезо повело себе інакше, ніж попереднього разу - набагато спокійніше і комфортніше.
Певно поспіх минулого гоління з ним таки дався взнаки. Зараз же нікуди не поспішав, і все пройшло просто чудово. Лезо йде на третій сеанс.

Floїd The Genuine після останнього гоління вирішив залишити. Хороша ж штука, і якось рідко його дістаю зі скрині.
Вже відслідкував, щоб дати нормальну дозу, і чудово ним освіжився.
Та все ж таки прибрав його назад у скриню. Все у Флойді добре, але ментолу для цього сезону мені виявилося забагато. Ментол - не те, чого хочеться пізньої осені.

Наступним на сховати в скриню буде бальзам Proraso Blue. Зараз ним скористався, і він буде в роботі, поки є відповідний крем. Але далі теж відкладу його на теплу пору року.
Ментолу там немає, але є щось інше, що мене трохи пощипує. Грішив на спирт у складі, але перевірив - немає його там. Отже якийсь інший компонент. Не смертельно, але не дуже на зараз. Гадаю, влітку це легше буде сприйматись.

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyПн 20 Лист 2023 - 14:03

fill пише:

Натираєш стіком помазок чи помазком збираєш зі стіка?
Що там в тій парі рухоме, а що статичне? :-)
Роблю так: намочую помазок, висуваю стік, ставлю його паралельно підлозі (над рукомийником) і починаю "обробляти" помазком ту частину мила, яка висунута. (Метод Марко, але зі стіком.)

Я не робив це з помазком з кабана або синтетики (в мене лише один помазок); борсук спочатку трохи спінює поверхню мила, щось падає у рукомійник (і там пахтить собі), потім піна йде густа, помазок забивається. Залишки піни я збираю долонею і переношу на обличчя.

Помазком можна переходити у чашу, але я просто йду на обличчя і збиваю до потрібної консистенції. Все.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyПн 20 Лист 2023 - 14:12

alex-kin пише:

Роблю так: намочую помазок, висуваю стік, ставлю його паралельно підлозі (над рукомийником) і починаю "обробляти" помазком ту частину мила, яка висунута. (Метод Марко, але зі стіком.)

Я не робив це з помазком з кабана або синтетики (в мене лише один помазок); борсук спочатку трохи спінює поверхню мила, щось падає у рукомійник (і там пахтить собі), потім піна йде густа, помазок забивається. Залишки піни я збираю долонею і переношу на обличчя.

Помазком можна переходити у чашу, але я просто йду на обличчя і збиваю до потрібної консистенції. Все.

Супер!
Дякую! :-)

Виходить, що стік нерухомий, а помазок танцює по ньому.
Треба буде якось спробувати.

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyПн 20 Лист 2023 - 14:14

fill пише:



Супер!
Дякую! :-)

Виходить, що стік нерухомий, а помазок танцює по ньому.
Треба буде якось спробувати.
"Танцює", так  shout Хоча, в міру своєї розбещеності, в цьому процесі можна побачити щось більш цікаве.

CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 38 EmptyПн 20 Лист 2023 - 14:17

alex-kin пише:

"Танцює", так  shout Хоча, в міру своєї розбещеності, в цьому процесі можна побачити щось більш цікаве.

Побачити і описати :-)
Але нас тоді тут забанять :-)))

Kitten911, alex-kin, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 38 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: