ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+31
_yk_
Palych
2046
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyСб 11 Лист 2023 - 7:58

Мне лорд и шарк практически одинаковые, аско не пробовал, думаю там так же.... Супер стенли не понравились, они грубее всех работают, платину хороши, но имеют малююююсенький дефицит остроты ( на мне), а вот супер хром идеальный баланс остроты и мягкости.

WetShaver, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyСб 11 Лист 2023 - 13:50

Kitten911 пише:
Мне лорд и шарк практически одинаковые, аско не пробовал, думаю там так же.... Супер стенли не понравились, они грубее всех работают, платину хороши, но имеют малююююсенький дефицит остроты ( на мне), а вот супер хром идеальный баланс остроты и мягкости.

У мене зараз буде кілька поспіль Лордів на тесті, а потім одне з АСКО. Як раз все і перевірю.

Але загалом, гадаю, все так і є, як ти пишеш. Принаймні поки що враження співпадають

WetShaver, razorblade1989 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyСб 11 Лист 2023 - 14:27

fill пише:


У мене зараз буде кілька поспіль Лордів на тесті, а потім одне з АСКО. Як раз все і перевірю.

Але загалом, гадаю, все так і є, як ти пишеш. Принаймні поки що враження співпадають
Я пошёл дальше, на момент тестов шарка/лорда у меня было две Рокки и я тестил лезвия одномоментно в двух одинаковых станках, но интересно твоё мнение, интересно будет почитать тебя, как впрочем и всегда)))

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyСб 11 Лист 2023 - 16:51

Мне ASCO Platinum меньше понравились, чем Lord Chrome и, тем более, Shark Chrome.

WetShaver, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyСб 11 Лист 2023 - 16:56

Kitten911 пише:

Я пошёл дальше, на момент тестов шарка/лорда у меня было две Рокки и я тестил лезвия одномоментно в двух одинаковых станках, но интересно твоё мнение, интересно будет почитать тебя, как впрочем и всегда)))

Дякую! :-)
Писатиму все, як на духу :-)

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyСб 11 Лист 2023 - 16:58

vicbro пише:
Мне ASCO Platinum меньше понравились, чем Lord Chrome и, тем более, Shark Chrome.

Схоже, Хроми цьому виробнику вдаються найкраще :-)

vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyСб 11 Лист 2023 - 19:35

Kitten911 пише:
Мне лорд и шарк практически одинаковые,
Мені здалися геть різними. За подробицями прошу до мого бортжурналу, щоб не дублювати тут те ж саме.

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyНд 12 Лист 2023 - 12:43

12-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Chrome
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Тройной
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Не обіцяю, що вийде зовсім коротко :-)

І хоч сьогодні знову нічого не змінилося, та маю трохи часу і натхнення, тож лєйся пєстня! :-)

Все ж таки, звичка - страшна сила!
От чимось користуєшся, все ок, звикаєш. Потім береш інший продукт. Теж хороший продукт, без питань.
І от суто на контрасті починаєш виявляти в ньому, новому, якісь косяки.
Та минає два-три-п’ять голінь, потроху призвичаюєшся - і всі косяки кудись зникають. :-)

Власне, це історія про пре-шейв олійку. Вже кілька голінь використовую Pan Drwal Steam Punk. І, пригадую, на перший раз неабияк здивувався, що на ній залипає бритва. А сьогодні взяв знову чималу таку дозу, намастився, що ледь не стікало з обличчя - і все гаразд, нічого не залипало, навіть не намагалося. Організм підлаштувався :-)

І знову про звички у виконанні Proraso Blue. Спершу намагався намацати потрібну кількість крему і води для оптимальної піни.
Тепер вже практично пофіг: трихи передав чи недодав - все одно все виходить гаразд.
Змінив помазок, пару раз помолотив ним - теж все налагодилося.
На першому використанні Omega Roma Colosseo ретельно слідкував, щоб йому всього було достатньо, але не забагато. Сьогодні - пішло, як пішло. І все ок :-)

Піна вже традиційно вийшла жирна, вкривиста, середня з ухилом до густої і невисока, як вміє Колізей.
По такій піні і з тяжкого перепою можна голитися, не виходячи з коми. А без цього, то взагалі голишся на автоматі, ширяючи думками десь далеко-далеко :-)

Ну й тут ще й бритва з лезом допомагають.
Edwin Jagger DE89 - це взагалі вершина бритвобудування.
А лезо - просто приємне і комфортне, чудово збалансоване за всіма основними параметрами. Навіть за ціною :-)
Примітно, що воно лиш зараз, на третьому проході, почало подавати ознаки втрати гостроти. Ну так, легкі натяки. Поки що працює бездоганно.
Якщо так піде й далі, то їй-бо пущу її і на п’ятий сеанс. А, можливо, й далі.
Втім, тут я забігаю трохи наперед, побачимо, що воно покаже за два дні на четвертому сеансі. Та поки що є всі підстави вважати, що все буде ок.

Далі пішла черга Тройного. Блін, та він мені подобається! :-)
От реально зараз мене пре від нього. І тут вже просто спортивний інтерес маю. По-перше, відчути, як він з олійкою взаємодіє, що навіть не потребує додаткового догляду після себе.
А по-друге, це просто чудовий індикатор якості гоління. Якщо б епідерміс був пошкоджений, то він би пік нещадно. А зараз - ледь відчутно. І, погодьтеся, зайвий раз переконатися, що ти все ж таки вмієш голитися, і руки твої ростуть з потрібного місця - це ніколи не зайве :-)

Так само, як ніколи не буває зайвим нанести бальзам після спиртового афтершейву. А у випадку з одеколоном це просто маст ду.
Бальзам Proraso Blue, здається, має трохи спирту в собі, бо трохи теж припікає. Але на загал це жирненький приємний бальзам з дуууууже кайфовим для мене ароматом. Насолода, одним словом :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyНд 12 Лист 2023 - 23:54

fill пише:
А лезо - просто приємне і комфортне, чудово збалансоване за всіма основними параметрами. Навіть за ціною :-)
Спірний вислів. Ранішні ціни було ок. а от зараз у гривнєвому еквіваленті вигідно купувати лише якщо десь залежалий товар по старих цінах. Бо, наприклад, індійськи Super-Max Platinum геть невигідні, за ціною у 18 гривень за пачечку (а частіше й вищею). А от по старих цінах у 7-12 гривень - інше діло. Як і з лезами Treet Cllassic. За теперішніми цінами вони вже досить спірний вибір.
fill пише:
Далі пішла черга Тройного. Блін, та він мені подобається! :-)
От і мені сподобався. А чийого виробництва "Тройний"? Пробував "Золотоноші" та "Еффект". Перший мав досить слабкий ненав'язливий запах. Але чи такий він саме - не можу знати, Бо мій купу років як був куплений. "Ефектівський" має більш сильний та трохи нав'язливий запах. Щось квіткове. Досить довго тримається. Особливо на одежі чи рушнику. І запахи в них дуже сильно вирізняються. Але "досить довго" то тільки по мірках дешевого "Тройного".
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyПн 13 Лист 2023 - 11:03

CNPOMAHELL пише:


Спірний вислів. 




Не розумію, що там спірного, враховуючи, що Лорди - найдешешвші леза зараз на ринку.

Тройной в мене фабрики "Аромат", м. Харків.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyПн 13 Лист 2023 - 11:16

Из приличных лезвий те же Treet Falcon, New Steel, Carbon, Classic и индийские Euromax дешевле Лорда и Шарка.
Это просто поерничал... :)

WetShaver, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyПн 13 Лист 2023 - 11:32

vicbro пише:
Из приличных лезвий те же Treet Falcon, New Steel, Carbon, Classic и индийские Euromax дешевле Лорда и Шарка.
Это просто поерничал... :)

Точно! :-)
В перерахунку на одне лезо так і є - Тріти пакуються по 10 штук в пачку, Шарки і Лорди - по 5 і по 10. Ті, що по 10, таки трохи дорожчі.

Гаразд, уточню від гріха подалі: одні з найдешевших :-)))

P.S. Глянув сьогодні ціни на Feather - трохи припух: по 150 грн за пачку з 10 шт.
Цікавий вибір стоятиме: дві пачки Фізера чи блок Лордів? :-)

Kitten911, Yura_, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyПн 13 Лист 2023 - 12:05

При условном бритье раз в три дня по три раза одним лезвием, цена лезвий в принципе особого значения не будет иметь :)

fill, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyПн 13 Лист 2023 - 12:14

Изотовец пише:
При условном бритье раз в три дня по три раза одним лезвием, цена лезвий в принципе особого значения не будет иметь :)

Однозначно!

Якщо, звичайно, не доводити ідею бюджетного гоління до абсурду :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyПн 13 Лист 2023 - 12:23

fill пише:




P.S. Глянув сьогодні ціни на Feather - трохи припух: по 150 грн за пачку з 10 шт.
565 гр 100шт, на Безфабулы.

Ruslan, fill, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyПн 13 Лист 2023 - 12:29

trimmer пише:

565 гр 100шт, на Безфабулы.

Хороша ціна!

Я дивився на КТГ і на Грейсі. Чисто для розуміння ситуації, шо почім.
З такими розкладами має сенс брати сотню за 565, а не десяток за 150
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyПн 13 Лист 2023 - 13:57

fill пише:
Не розумію, що там спірного, враховуючи, що Лорди - найдешешвші леза зараз на ринку.
Товариш купував была себе мені лезу Super-Max Platunum по 5 грн пачка (5 лез).  Навіть якщо у вас дріт замість щетини 1 раз це лезо поголить. Те на те й виходить, якщо вважати, що Lord\Treet голить більше 1 разу. З точки зору гігієни, краще звичайно, кожного разу міняти лезо. Але то таке.
Цитата :
Тройной в мене фабрики "Аромат", м. Харків.
Бачив, не пробував.
vicbro пише:
Из приличных лезвий те же Treet Falcon, New Steel, Carbon, Classic и индийские Euromax дешевле Лорда и Шарка.
Это просто поерничал... :)
Treet Classic треба пошукати, щоб знайти дешевше. На промы а не в голярських магазинах.  Treet Falcon, New Steel зазвичай дорожче ніж Lord\Shark. Euromax теж трохи дешевші або в таку ціну з ними. Длоков трохи вигідніше. А ще вони Еміратські (ОАЕ) а не індійскі нібито.
Euromax пише:
При условном бритье раз в три дня по три раза одним лезвием, цена лезвий в принципе особого значения не будет иметь :)
Звичайно, якщо лезо саме підходить, а не данина моді типу: "всі купляли й я купив". 
fill пише:
Якщо, звичайно, не доводити ідею бюджетного гоління до абсурду :-)


Тут ступаємо на хитку доріжку. Купувати дешево бо підходять -одне, купувати дешево - бо дешево, зовсім інша річ. А ще ціноутворення то не завжди про якість. У всякому разі відповідну ціні. 
Ті ж Feather коштують за пачку, як блок (чи пів блоку) "звичайних лез". Але вони гострі, голять багато разів. А ще єдина можливість віголитися людям із дротом замість щетини.
Personna. Тут складніше. Американська й повинна стільки коштувати. По через пів світу її везти. Вважаються теж гострими. Тому ок. Хоча їх де тільки не виготовляють і леза, по відгукам досить різні.
А от які-небудь Muhle чи Timor... В одного боку Німеччина. Типу коштовне виробництво. З іншого - там зараз зовсім не німці працюють а мігранти з Західної Европи чи турки. Сприймаю лише як додаток до фірмових бритв, не більше.
Blueberds Revenge досить спірне лезо. Як за свою ціну. Кажуть що то Personna немаркована. Якщото справді так - леза мені не сподобалися. Досить перебірливі до моїх наявних бритв.
Але тут типу воно більше про "моду" а не "якість на всі гроші". Думаю туди ж можна віднести леза На кшталт Bolsano, Inox, Fatip, Phoenix....

Тобто не усі леза "однаково корисні".
trimmer пише:
565 гр 100шт, на Безфабулы.
Не дуже їх люблю. Дуже нахабні. Але то мій досвід. В вас може бути інший.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyПн 13 Лист 2023 - 18:25

CNPOMAHELL пише:

Тут ступаємо на хитку доріжку. Купувати дешево бо підходять -одне, купувати дешево - бо дешево, зовсім інша річ. А ще ціноутворення то не завжди про якість. У всякому разі відповідну ціні. 
Ті ж Feather коштують за пачку, як блок (чи пів блоку) "звичайних лез". Але вони гострі, голять багато разів. А ще єдина можливість віголитися людям із дротом замість щетини.
Personna. Тут складніше. Американська й повинна стільки коштувати. По через пів світу її везти. Вважаються теж гострими. Тому ок. Хоча їх де тільки не виготовляють і леза, по відгукам досить різні.
А от які-небудь Muhle чи Timor... В одного боку Німеччина. Типу коштовне виробництво. З іншого - там зараз зовсім не німці працюють а мігранти з Західної Европи чи турки. Сприймаю лише як додаток до фірмових бритв, не більше.
Blueberds Revenge досить спірне лезо. Як за свою ціну. Кажуть що то Personna немаркована. Якщото справді так - леза мені не сподобалися. Досить перебірливі до моїх наявних бритв.
Але тут типу воно більше про "моду" а не "якість на всі гроші". Думаю туди ж можна віднести леза На кшталт Bolsano, Inox, Fatip, Phoenix....

Тобто не усі леза "однаково корисні".
Это уже все бестолковая полемика, потому что если мы возьмем среднее бритье по больнице раз в 3 дня по 3 раза 1 лезвием, то это грубо выходит 121 сеанс бритья либо же 40 лезвий в год. Даже если брать какой-то особый случай типа покупки Feather по 150 грн за пачку в 10 лезвий или Мюле по 100 например, то в год это 400-600 гривен. Что-то там выискивать по 1 грн. за 1 штуку это уже из разряда экономии на спичках. Я уже молчу что у ВКБшников запасов лезвий обычно лет на 5 минимум на полках пылится, а то и вообще до конца жизни хватит, еще и в наследство передать, и покупать тот же Feather по 150 грн за пачку никто не будет. Просто берешь что нравится больше и бреешься.

fill, vicbro, Kitten911, Yura_, all75, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyПн 13 Лист 2023 - 18:51

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Та я тут більше за те, чи завжди ціна товару відповідає його характеристикам. Так то, покупець обирає дєнєжкою. Якби не купували то й не виготовляли б таке. Мабуть.
А так то обирати щось просто по дешевому ціннику то таке... Що подобається - тим і голитися треба.

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyВт 14 Лист 2023 - 11:12

14-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Chrome
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Тройной
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Постараюсь коротко :-)

Знову нічого не міняв. Чи нікого? Словом, всі учасники ті самі :-)
А відтак і процес мало чим відрізнявся від попередніх разів.

Олійкою Pan Drwal Steam Punk вмився щедро, не шкодуючи її. В принципі, проблем з цим вже нема, зате шкіра вдячна.

Крем Proraso Blue і помазок Omega Roma Colosseo видали чудову піну. Вже навіть втомився нею захоплюватись :-)

Цікаве почалося на самому голінні. Лезо LORD Chrome мало свій четвертий сеанс, тож хотілося побачити, як воно себе поведе.
Що ж, лезо таки трохи підсіло і вимагало трохи тиску для досягнення кращого результату. Хоча голило впевнено, і на вусах навіть не застрягало, зносило щетину без питань.

За моїми відчуттями воно цілком би ще відпрацювало п’ятий сеанс. Я навіть залишив його в бритві, щоб використати ще раз. Але подальші події внесли корективи в мої плани.

Бо далі був Тройной. І він припік більше, ніж попередні рази. Не критично, не сильно, але не помітити цього не можна було. І це сигнал, що епідерміс таки трохи постраждав. Тому, щоб не мати проблем через два дні, LORD Chrome з бритви вийняв і відправив у бокс для відпрацьованих лез.

Майже впевнений, що міг би ним нормально поголитися ще раз, але краще не спокушати долю. Лезо і так чудово відпрацювало три сеанси і дуже добре четвертий. Що від нього ще хотіти?
Чотири раз - це мій загальний стандарт для притомного леза. І LORD Chrome цілком впорався зі своїм завданням. Тож, ріспект і уважуха! І "галочка" в голові щодо того, щоб при нагоді не знехтувати ним при закупах і кинути в кошик пару пачечок "на здачу" :-)

Ну й ще одне: схоже, з Тройним час вже зав’язувати. Згадав молодість, покайфував трохи - і досить. Бальзам Proraso Blue свою справу зробив добре, але відчувається, що шкірі вже потрібно більше: вік, сезон, всі діла :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, Shave Master, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyВт 14 Лист 2023 - 11:16

Использую 3 раза, отлично работает, потом уже все

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyВт 14 Лист 2023 - 11:23

Kitten911 пише:
Использую 3 раза, отлично работает, потом уже все

От саме так і є: три рази бездоганно, ще один - добре, але з нюансами.
Тож загалом, це дуже хороше лезо.

Дякую за наводку! :-)

Чесно сказати, я якось з недовірою ставився до цієї марки, хоч і знав, що вони з Шарками на одному заводі робляться. Не знаю, чому так. Чисто на підсвідомості :-)
З Шарками досвід був, і він був позитивний. Але Лорди якось обходив стороною. Очевидно, дарма :-)

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyВт 14 Лист 2023 - 11:52

fill пише:
Lather: Proraso Blue Line Cream

Крем Proraso Blue і помазок Omega Roma Colosseo видали чудову піну. Вже навіть втомився нею захоплюватись :-)
Сергію, в тебе совість є? )))))

Через твої оповідки не втримався і вийшов із зав'язки. )))))
Мало того що постійно нахвалюєш цей крем, та ще й написав що це единий крем який повторно купляєш (от здивував так здивував)... 
А ще я зазирнув на свою голову на Badger & Blade а там чимало відгуків саме про цей (синій) крем на кшталт: найкращій крем усіх часів і народів... 
От і зірвався - замовив собі, буду "приобщатся к прекрасному". ))))

trimmer, stanislav-q, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyВт 14 Лист 2023 - 12:00

all75 пише:

Сергію, в тебе совість є? )))))

Через твої оповідки не втримався і вийшов із зав'язки. )))))
Мало того що постійно нахвалюєш цей крем, та ще й написав що це единий крем який повторно купляєш (от здивував, так здивував)... 
А ще я зазирнув на свою голову на Badger & Blade а там чимало відгуків саме про цей (синій) крем на кшталт: найкращій крем усіх часів і народів... 
От і зірвався - замовив собі, буду "приобщатся к прекрасному". ))))

Совість? Що це? :-)))

Але ж крем реально класний! :-)
Я не скажу, що він найкращий в світі - маю/мав інші точно не гірші. Але мені просто зносить стріху від аромату Proraso Blue  :-)
Це, власне, причина №1, чому я його час від часу докупляю. Ну а хороші властивості - то вже дуже приємний бонус.

На своє виправдання скажу: вийти з зав’язки заради Proraso Blue - це не дорого, сімейний бюджет не постраждає :-)

Yura_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 37 EmptyВт 14 Лист 2023 - 13:56

all75 пише:


А ще я зазирнув на свою голову на Badger & Blade а там чимало відгуків саме про цей (синій) крем на кшталт: найкращій крем усіх часів і народів... 
От і зірвався - замовив собі, буду "приобщатся к прекрасному". ))))
Там всё, что ни есть, самое прекрасное. Упражняются в восхвалении всего и вся. Поэтому на их мнение не слишком опираюсь. Обжигался не раз. Надеюсь, что это не тот случай.

fill, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 37 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: