ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyПн 30 Жовт 2023 - 10:21

29-10-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Areffa Soap Воїн
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Намагатимусь коротко, як зможу :-)))

З минулого гоління відбулося всього дві зміни, тому особливо нічого нового.

Олійки Pearl Man взяв цього разу два пшики, а не три. І вистачило. Певно, я і раніше брав два, але просто не звертав уваги на це. Ок, не буду дарма витрачати цінний продукт, якщо і двох пшиків достатньо :-)

Крем той самий - Proraso Blue Line Cream. Але змінився помазок, знову взяв Sfumato.
Намагався повторити все те саме, що робив і з Великим Брюсом.
Крему взяв приблизно так само, помазок намочив, добре струсив і пішов у чашу робити піну, потроху додаючи воду.
Спершу все було абсолютно ідентично, але по факту вийшло трохи відмінно. Піна була така сама густа, теж лягала шарами, але не такими грубими і різкими.
Я трохи здивований. Більше грішив на густину піни, але виявилось і помазок може вносити свою лепту у зовнішній вигляд піни. Навіть якщо це теж синтетика.

До якості піни жодних нарікань: вкривиста, слизька, з хорошим післяковзанням. Гоління по ній іде легко і приємно.

Лезо Treet NEW Steel в бритві Yaqi Mellon на третьому сеансі показує цілком притомний результат - в міру гостреньке і комфортне. Хіба що треба все ж бути акуратними і не намагатися натиснути на нього (лезо) чи то пак - на неї (бритву).

Цього разу результат гоління був цілком задовільний. Один прищик просто не мав шансу, все решта - ок. Хоча шкіру трохи припекло лосьйоном, але не надміру.

Друга заміна на цьому голінні - лосьйон. Теж взяв Areffa Soap, але цього разу Воїн. Він здався мені таким, що більше пасує по аромату. Хоча, звичайно ж, зовсім не повторює Proraso Blue.

Як не дивно, цей лосьйон видався мені дещо жирнішим, ніж Пламя Горыныча, це відчувалось при нанесенні. Але в підсумку вони обидва працюють дуже добре і масної плівки на довго не залишають.

Вже традиційно кажу, що після Олесиного лосьйона можна більше нічого не наносити, але поки є крем Proraso Blue, буде і бальзам Proraso Blue :-)
Якщо щось і не доробили холодна вода і лосьйон, то бальзам повністю за ними "почистив", щоб жодних питань до гоління не виникало :-)

От така історія :-)))

Ruslan, razorblade1989, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, Віталіk, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyВт 31 Жовт 2023 - 12:50

31-10-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Areffa Soap Воїн
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Постараюсь коротко, але як вже піде :-)

Останнє гоління місяця OCtober. Брати під це діло щось нове не хотілося, тому всі учасники ті самі, що й минулого разу.

Насправді, хотілося просто красиво завершити цей місяць. Тому постановив собі бути дуже уважним і акуратним.
І спершу все йшло, як і планувалось.

Два пшики олійки Pearl Man приємно лягли на шкіру і почали своє діло :-)

Тим часом пішов готувати піну помазком Sfumato з крему Proraso Blue. Взяв крему, як і в попередні рази, але під кінець додав трохи більше води. Піна вийшла не така густа, але дуже блискуча :-)
Покривала шкіру вона рясно і вже не такими грубими мазками. По ТТХ мені взагалі нема чого поставити їй у докір - слизько, післяслизько і ароматно :-)

Далі прийшов час власне голитися. Бритва Yaqi Mellon і лезо Treet NEW Steel на четвертому сеансі.
Почав вдумливо, неквапно...
Потім думки полетіли кудись далеко.
А коли повернулися назад, то я спіймав себе на тому, що знаходжусь десь в середині третього проходу :-)
Перший і другий проходи пройшли зовсім непомітно, суто на автоматі. Все було м’яко, і ніщо не турбувало. Можна було безтурботно ширяти думками у хмарах :-)

Та варто мені було згадати про гоління, як миттю поставив коцку!
Це якийсь кабздець! Не можна ж так швидко повертатись до реальності! :-)

Щоправда, однією коцкою все і обійшлося. Ба більше, вдалося навіть обійти прищик у не дуже зручному місці.

Тобто, якщо резюмувати, гоління пройшло дуже комфортно і дуже приємно.
Лосьйон Areffa Soap Воїн припік дуже помірно, що й підтверджує сказане вище.

А бальзам Proraso Blue був вже більше для проформи, ніж за потреби :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Романюк, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyВт 31 Жовт 2023 - 15:26

vicbro пише:
Принятые расхожие фразы о том, что пена должна защищать кожу немного преувеличены и притянуты за ...
Но как можно представить себе, что пленочка физически  защитит от острого края металла? Не защитит.
Притянуты или не притянуты... Тем не менее, такие мыла есть (пена из которых дает защиту). И как минимум два участника этого форума с этим согласны. Наверняка и больше, но лень искать по другим темам, поэтому цитаты только с этой темы:
vicbro пише:
Но кто из него может взбить нужную по консистенции (плотности) пену.... и чтобы она хоть как-то выполняла роль защиты, а не просто скольжения? 
fill пише:
03-02-2023
Lather: Floris No. 89

З піною в цього мила немає жодних проблем. Піна виходить низька, густа і жирна. Вона приємно лягає на обличчя і добре поводить себе під час гоління - ковзання і післяковзання ок, захист від пошкоджень лезом наявний і більш ніж достатній.
От така історія :-)))
fill пише:
16-01-2023
18-01-2023
20-01-2023

Lather: Areffa Soap Kentucky Bourbon

А ще вона дає дуже класний захист шкіри від леза. Це прямо фізично відчуваєш, як піна утримує лезо над шкірою і не дає йому уп’ятися в епідерміс.
Годі й говорити, що з такою піною гоління проходить якнайкраще.
От така історія :-)))
Так що я згоден з камрадами fill і vicbro, захист існує, а не притягнутий за вуха. І мій досвід каже те саме, в деяких мил піна дає захист в деяких не дає (або дуже слабенький).

Олександр Тернавский пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (гелі для душу, шампуні, безліч звичайних мил (для вмивання), та багато ще чого.)

Но они кожу сушат будь здоров.
Я так понимаю что говорим не в целом за гели для душа, шампуни и мыла... а об одном конкретном мыле? Если говорим за какое-то конкретное мыло, то, да есть мыла которые сушат кожу. Какое-то конкретное мыло, какую-то конкретную кожу, причем у других это мыло может не сушить кожу. Как и мыло для бритья Прорасо сушит мою кожу, если сделаю густую пену, и не только мою: 
Kitten911 пише:
Пена взбивается и из того и из другого замечательно, но всё-таки во-первых Дав в отличии от прорасо не сушит кожу и во-вторых у Дав значительно лучше скольжение чем у прорасо...

Олександр Тернавский пише:
а вот средство после бритья пришлось 2 раза наносить. Второй раз - крем.
Не удивил. Я после Прорасо тоже применял лосьйон с хорошими уходовыми и два раза крем или бальзам.

Но, все гели для душа (которые перепробовал), и некоторые мыла для тела оставляют мою кожу настолько влажной и скользкой, что приходится их смывать другим мылом.


Останній раз редагувалося: all75 (Вт 31 Жовт 2023 - 15:46), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyВт 31 Жовт 2023 - 15:34

Таке обширне цитування щонайменше заслуговує на похвалу за системний підхід!

Ruslan, ARTURIUS, Yura_, CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyВт 31 Жовт 2023 - 15:53

all75, браво!

Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyВт 31 Жовт 2023 - 22:56

Многое правда, а самое главное, правда то, что работает именно на тебе!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyВт 31 Жовт 2023 - 23:45

А піна захищає шкіру від чого?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2880
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyСр 1 Лист 2023 - 1:00

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Основна задача піни з мила це надання ковзання при голінні. Переважна більшість мил з цим завданням справляються.
Але є й інша, не менш важлива задача, а саме зволоження шкіри і щетини. Тому чим більше є можливість додати води при взбиванні піни, тим краще.
Волога робить шкіру більш еластичною, що зменшує її пошкодження та подразнення, це по суті і є захист шкіри від леза.
Мило за рахунок відносно високого РН розпушує кутікули волосу, а волога наповнює їх та розмягчає щетину. Щетина стає тоншою і мʼякшою, за рахунок цього бритва зрізає її легше і менше пошкоджує шкіру.
Захист шкіри це сукупний процес. Він залежить від типу шкіри, якості мила, від кількості води у піні і у балансі РН мила, бо у  шкіри є свій захист «гідроліпідна мантія» і якщо мило надто лужне, то воно змиває цей природний захист і сукупний захист шкіри при голінні послаблюється.

Якщо піна підсихає під час гоління, то вона скоріше за все не правильно зроблена і в ній мало води, тож над цим потрібно попрацювати.)

Ruslan, fill, stanislav-q, Kitten911, all75, Jeemye та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyСр 1 Лист 2023 - 9:20

Цілком згодний з тобою ARTURIUS. Особливо з цим:
ARTURIUS пише:
Исходя из предыдущих своих опытов перестал бриться r41 с мылом/кремом Proraso, достаточно травматичное бритьё у меня получается. Предпочитаю к r41 брать другие мыла с более выраженной защитой для кожи.
Я, так само, до Фатіпа надаю перевагу іншим милам, а не Прорасо.


Останній раз редагувалося: all75 (Ср 1 Лист 2023 - 10:37), всього регувалося 1 раз(-и)

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2880
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyСр 1 Лист 2023 - 9:55

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
У Проразо крім підсихаючої піни є ще один недолік, який мені особисто дуже не подобається, це білий наліт на інструментах після гоління.
Якщо піну більш вологу з Проразо зробити я можу, то з цим нальотом кожного разу гратись, вимиваючи його з бритви та помазка мені не хочеться. Така ж ситуація з милом МДС.
Є інші мила у яких цієї проблеми немає, користуюсь ними.

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, stanislav-q, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyЧт 2 Лист 2023 - 12:37

02-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Shark Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Areffa Soap Воїн
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Боюся, що коротко не вийде, хоч і старатимусь :-)

Місяць OCtober закінчився. Протягом всього жовтня чесно голився виключно опен комбами. Рідше Фатіпом, частіше Які Крокодилом.
В принципі, за місяць підтвердив для себе те, що й так знав: Фатіп - дурнувата бритва, хоча, її й можна приборкти.
А от Крокодил - приємна м’яка бритва. Щоправда, під кінець вже піднабридла :-)

Ну а що ж в листопаді? :-)
В усьому світі це - No Shaving NOveber. Для декого - NovemBeard.
Але я в таке не граю. Один день не поголився, вважаю, цього достатньо :-)
І далі я вирішив достроково почати DEcember :-)
Та, зважаючи на те, що я й так голюся майже виключно бритвами під DE-леза, то протягом листопада, грудня і, можливо, січня буду тестити нові для себе леза. Інколи перемішуючи їх із давно забутими :-)

І звичайно ж все це буде в основному в моїй улюбленій бритві Edwin Jagger DE89. Боже, як я за нею скучив! :-)

Для старту лезотестового марафону я взяв єгипетське лезо Shark Super Stainless.
Маю сказати, що з ним сталося невеличке непорозуміння :-)
Колись я вже користувався лезами Shark двох видів. Мені ліньки було запам’ятовувати їхні технічні назви, тому для себе я розрізняв їх за кольором бульбашок - червоні та сині.

І от на горизонті з’явилися Шарки з сірими бульбашками. Були вони в картонній коробочці і в пластиковому боксі. От тут варто було насторожитись і дослідити тему. Але ні :-)

Тож, коли Ігор-одесит запропонував прислати кілька лез на пробу, я попросив саме Shark з сірими бульбашками, вважаючи їх новим видом.
Та от сьогодні, коли вставляв лезо в бритву, звернув увагу, що вони марковані, як Super Stainless. А мали б, по ідеї, маркуватися, як Platinum.

Кілька хвилин в гуглі трохи прояснили картину: Platinum - це сірі бульбашки в пластиковому боксі, а Super Stainless - це сірі бульбашки в картонній коробочці. А раніше Super Stainless були в картонній коробочці з червоними бульбашками :-)
Такі-от перипетії :-)

Та як би там не було, хіба ж це проблема?! Повторення давно забутого досвіду - це майже те саме, що й здобуття нового :-)
Пригадую, що свого часу мені Шарки сподобалися, причому обох кольорів. Тим цікавіше було знову спробувати один з них на новому етапі.
Але так сталося, що не зміг я сьогодні його як слід його розпробувати. Несподівано вилізла одна халепка, яка повністю відтягнула увагу на себе, і про лезо якось не думалось.

А сталося ось таке:
З косметики вирішив поміняти лише пре-шейв, взяв польську олійку Pan Drwal Steam Punk. Хороша олійка, робоча і дуже пахуча. Одеколонисто пахне, фужерно, яскраво. І іде вона в скляній пляшечці, як одеколон. З відповідним дозатором.
Тож льопнув олійки просто від душі :-)

Далі накалапуцяв піни з крему Proraso Blue. Причому, густенько так накалапуцяв, алебастрово.

Ну а далі взяв Edwin Jagger DE89. На відміну від Крокодила, в Джаґґері звичайна кришка, без насічок на всю ширину, тобто з більшою площею дотику.

І от все це разом призвело до того, що бритва стала залипати на шкірі.
Гадав, що це буде проблемою тільки на першому проході, коли на обличчі дійсно небагато води. Але і на другому, і на третьому проблема не зникла, хоча і зменшилася.

Тож, вся увага протягом сеансу була зосереджена саме на цій (не)ковзкості, і на лезо її не вистачило.
Втім, маю сказати, що лезо ніяк погано себе не проявило: воно поголило впевнено і комфортно, без артефактів і негативного впливу на епідерміс. Просто поголило. І це однозначно плюс!

Наступного разу я буду обережнішим з пре-шейвом і уважнішим до піни, тому, гадаю, зможу вже краще оцінити лезо.

Попри всі ці халепи, загальним результатом гоління я задоволений. І не тільки я, а й лосьйон Areffa Soap Воїн. Він, звичайно ж, спробував припекти, але якось зовсім слабо, просто аби хоч щось з себе вичавити :-)

Тому бальзам Proraso Blue пішов виключно по традиції, особливої потреби в ньому не було :-)

От така історія :-)))

P.S. Вже години чотири пройшло після гоління. Обмацую лице, і відчуваю, як же ж добре воно змащене! Таки добряче я передав пре-шейву :-)

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979, Ігор Стетхем, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyЧт 2 Лист 2023 - 12:57

По результатам моих экспериментов масляный прешейв не доставляет проблем если до нанесения пены он впитался в кожу процентов на 80, а лучше на 95. Если его переборщить - ничего хорошего не жди. Поэтому и люблю гидрофильный, менее густой, он намного лучше впитывается и не тормозит.

fill, stanislav-q, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyЧт 2 Лист 2023 - 13:17

vicbro пише:
По результатам моих экспериментов масляный прешейв не доставляет проблем если до нанесения пены он впитался в кожу процентов на 80, а лучше на 95. Если его переборщить - ничего хорошего не жди. Поэтому и люблю гидрофильный, менее густой, он намного лучше впитывается и не тормозит.

В цьому безумовно є раціо!

Так, олійці потрібен час, щоб увібратися шкірою по максимуму.
Але сьогодні вона просто не мала шансів: і наніс багато, і час на збиванні піни заощадив.
На майбутнє буде мені наукою :-)

vicbro Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyСб 4 Лист 2023 - 12:19

04-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Shark Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Areffa Soap Воїн

Гадаю, що вкладусь в коротко :-)

Жоден з учасників гоління не змінився, порівняно з минулим разом. Власне, стояла інша задача - впоратися з залипанням бритви. Тому почав послідовно нівелювати всі можливі фактори, що до нього призводить. В принципі, їх всього два.

Для початку взяв олійку Pan Drwal Steam Punk і вилив її в долоню зовсім трохи. При нанесенні відчувалося, що її вистачає буквально упритиск. Але на це і був розрахунок - перевірити дію олійки на іншій крайній точці.

Далі настала черга крему Proraso Blue. Вичавив його трохи менше, ніж зазвичай, зате окроплював водичкою більш щедро.
Піни вийшло багато, вона була менш густа, скоріше вершкова, ніж сметанна. Але на дотик все одно була жирненька.

Бритву Edwin Jagger DE89 міняти не став, бо ж задача була зменшити залипання саме цієї бритви.
Ну й лезо було те саме - Shark Super Stainless.

Загалом, всі вжиті заходи дали свій позитивний результат. Невеличке залипання лишилося, але по спогадах це приблизно нормальна робота бритви по олійному пре-шейву - просто опен комби, мабуть, трохи розбалували своєю ковзючістю.

Ну і позаяк на залипання вже можна було не звертати уваги, була нагода прислухатися до леза.
І, маю сказати, лезо відпрацювало дуже добре. Воно не є надто гострим, але є дуже комфортним. Голить впевнено, чисто і спокійно, не викликає неприємних відчуттів і дбайливо ставиться до епідермісу. Все, як я люблю :-)

Певно єдиний нюанс є в тому, що лезо, скоріше за все, не дуже живуче. Цього разу відчув, що вуса воно голить з певним натягом. Хоча в інших місцях все було гаразд.
Ще раз його прожену, і вже наступного разу вирішу, чи лишати його на четвертий сеанс, чи достатньо буде трьох.

Лосьйон Areffa Soap Воїн припік дуже в міру, фактично лиш позначив свою присутність. Зате добре підживив шкіру.

Далі за технологією мав би бути бальзам. Але я про нього забув :-)
Тим не менш, олійки з лосьоном в купі з нетравматичним голінням виявилося цілком достатньо, щоб шкіра була в чудовому стані :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyСб 4 Лист 2023 - 12:27

fill пише:
04-11-2023


 Власне, стояла інша задача - впоратися з залипанням бритви. Тому почав послідовно нівелювати всі можливі фактори, що до нього призводить. В принципі, їх всього два.

Для початку взяв олійку Pan Drwal Steam Punk і вилив її в долоню зовсім трохи. 
Замени прешейв на что-нибудь не масляное - никакого залипания с этим станком не будет.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyСб 4 Лист 2023 - 12:37

Олександр Тернавский пише:

Замени прешейв на что-нибудь не масляное - никакого залипания с этим станком не будет.

Та в мене й нема нічого іншого - кілька олійок і масло моної.

Невеличке залипання мене не бентежить, гадаю, це нормально для олійок. Тим більше, що і цією бритвою я користуюсь регулярно, і олійки в мене постійно - проблеми немає.
Очевидно, це все вилізло на контрасті - Крокодил дуже ковзюча бритва завдяки своїй конструкції. А EJ трохи не така, просто відвик від неї.

vicbro Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyВт 7 Лист 2023 - 8:21

06-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Shark Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Тройной
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Постараюсь коротко :-)

Інколи буває набридає писати щось на кшталт "Нічого не змінилося", "Учасники ті самі" тощо. Тому вирішив на це гоління поміняти все по максимуму. Але, але...
Зразу не приготував, а коли пішов голитися, про свій план благополучно забув :-)

Тож, почав, як і минулі рази, з олійки Pan Drwal Steam Punk. Взяв її стільки, скільки треба: щоб і нанеслось достатньо, і не стікало, як з масляничного млинця.
І це була однозначно правильна доза :-)

Крем Proraso Blue збивав не поспішаючи, ретельно вимішуючи і щедро додаючи воду. Піна вийшла, тошонада - жирненька, блискуча, середньогуста.
Така піна не викликає жодних питань при голінні, робе все, що й має робити.

Гоління в три проходи пройшло просто бездоганно - комфортно, чисто і без артефактів.

Про бритву EJ DE89 навряд чи можна щось додати.

А от лезо Shark Super Stainless таки підсіло. Воно ще більш-менш працювало на короткій щетині, а на шиї відпрацювало взагалі шикарно. Та  от на довгій щетині на першому проході і в подальшому на вусах голило з великим напрягом.
Тому на четвертий сеанс воно не піде. Але, слід зазначити, що своє воно відпрацювало дуже добре.

Ну а коли я доголився, раптом згадав про свій початковий план :-)
Варіантів для заміни лишилось не багато. Оглянувши поличку у ванній, побачив пляшечку з залишками Тройного. Хм, а чого б і нє? :-)

Колись я ним часто користувався. Та згодом почали з'являтися цікавіші речі, тому Тройной був витіснений на марґінес.

Але ж це не робить його геть негодящим засобом! Тому щедро льопнув його у долоні, переніс на обличчя і...
І нічого :-)
В тому розумінні, що припік він не більше середньостатистичного лосьона :-)

Цей момент можна однозначно віднести в актив леза. Все ж таки працює воно дуже коректно, шкіру не зносить.

Чекати якогось догляду від Тройного марно. Це просто дезінфекція і аромат.
Після нанесення шкіра лишилася гладкою і матовою. Зрозуміло, що одеколон її підсушив. І тут важливо було не забути згодом нанести бальзам.

Та хіба ж забудеш! Шкіра досить швидко почала просити додаткового догляду. Не кричала, але була наполегливою :-)

От тут і нагодився бальзам Proraso Blue. Взяв звичайну дозу, наніс. Шкіра прийняла його з вдячністю.
Хвилин з десять ще було відчуття, що варто було нанести більше чи взяти щось жирніше. Але потім хімія зробила свою справу, і стан шкіри збалансувався на потрібному рівні.

Виходив з ванни з відчуттям, що от нарешті не просто так марную бальзам :-)))

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, Віталіk, _yk_, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyВт 7 Лист 2023 - 8:35

Додай в одеколон гліцерин і д-пантенол, допоможе по догляду

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyСр 8 Лист 2023 - 13:47

08-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Lord Chrome
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Тройной
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Постараюсь коротко, як зvожу :-)

Трохи є змін, хоч і не багато :-)
Спершу думав змінити і пре-шейв, але чогось перехотілося. Тому знову олійка Pan Drwal Steam Punk. Взяв її якось середньо між достатньо і забагато. Але на роботу це не вплинуло, а от на догляд - навіть дуже.

Крем теж все той самий - Proraso Blue. Але в пару до нього вирішив взяти помазок Omega Roma Colosseo.
І от, що цікаво: і Колізей, і Сфумато, і Великий Бен - всі синтетика достатньо високого рівня, але б’ють піну всі по-різному. От Колізей, приміром, чемпіон по збиванню низької піни. Навіть і не пригадаю сходу, чи вдавалося мені з ним робити піну іншого типу.

Але всі колошматять піну на відмінно. От і цього разу - низенька, трохи густувата, жирна, вкривиста і на 300% робоча :-)

Лезо зазнало планової заміни. Сьогодні на тесті ще одне з тих, що приїхали до мене з Одеси від Ігоря. Принагідно дякую Ігорю! :-)
Лезо знову єгипетського виробництва, з того самого заводу, що й попереднє Shark SS - Lord Chrome.

Це не перший Lord з яким я маю справу. Було колись Platinim New (в білій пачці), але якось не зайшло. Втім, леза з платиновим покриттям мені часто не заходять. Не всі-всі, але тенденція така є.

А от хромовані (крім BIC Chrome!) - це вже інша пісня. Були такого плану Шарки, були Мен Кей - і спогади про них здебільшого приємні.

З хромованим Lord-ом стосунки теж склалися буквально з першого руху. Лезо виявилось м’яким і дуже комфортним. Навіть комфортнішим, ніж супернержавіючий Шарк.
З такими лезами гоління завжди виходить легке і приємне. До того ж, якісне. Три проходи - і наче не голився, просто щетина кудись поділася :-)

Під таке діло вирішив знову взяти Тройной. І знову нічого зайвого не пекло, все ок.
Більше того, шкіра навіть не просила додаткового догляду. Певно, це заслуга олійки, якої попередньо було трохи більше норми.

Скажу чесно, якби забув про бальзам, то й не помітив би цього.
Але не забув, змастився трохи Proraso Blue :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyПт 10 Лист 2023 - 16:14

10-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Chrome
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Тройной
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Нема багато часу, тому коротко :-)

Вже казав, що якщо щось працює, нема чого його чіпати. Тому нічого не міняв з минулого разу.

Чесно сказати, боявся, що це гоління не відбудеться: ще вчора по обіді помацав бороду і не знайшов, що там голити. Хоч півтора дня вже й пройшло від минулого гоління.
Та на ранок щось все ж проросло, тому можна було не порушувати плани :-)

Почав, як завжди, з пре-шейву, тієї самої олійки Pan Drwal Steam Punk. Вже розібрався з дозуванням, навчився брати її так, щоб було масно, добре захищало, але не сильно давало залипання на бритву.

Далі крем Proraso Blue з помазком Omega Roma Colosseo. Знову отримав чудову піну - низьку, жирнючу, вкривисту. Все, як годиться.

Гоління продовжив з лезом LORD Chrome. Другий сеанс з ним - такий же чудовий, як і перший. Лезо голить дуже приємно, дуже комфортно. Попри свою м’якість, воно дає відмінний результат. Он, як вище говорив: через півтори доби ще нема чого голити. Гадаю, і цього гоління вистачить надовго, всі підстави для цього є.

Приємно, що лезо не виказує ознак затуплення, як попередній Шарк. Очевидно, напис Chrome на ньому не просто для красоти нанесено, хром таки вплавили у сталь для міцності.

В кінці думав змінити Тройной на щось не таке котраверсійне по аромату, бо мав виходити з дому і їхати в транспорті. Та потім подумав, що за годину він має вивітритись, тож і не став міняти.
Люди в метро наче не шарахались від мене :-)

Тройной знову ледь припік, а його колаборація з олійкою не дозволила шкірі висушитися.

На закуску наніс трохи бальзаму Proraso Blue та й почапав по своїх справах :-)

От така історія :-)))

Ruslan, razorblade1989, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyПт 10 Лист 2023 - 16:39

Лорд/шарк из всего, что пробовал имеет идеальный баланс между остортой и мягкостью, мои самые любимые и основные Shark Super Chrome

Акулов, vicbro та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyПт 10 Лист 2023 - 16:45

Kitten911 пише:
Лорд/шарк из всего, что пробовал имеет идеальный баланс между остортой и мягкостью, мои самые любимые и основные Shark Super Chrome

Погоджусь, дуже приємні леза - і по спогадах це так, і от зараз знову переконуюсь.

У цього заводу є ще марка лез ASCO, теж варті уваги, теж дуже приємні

Акулов, Kitten911, CNPOMAHELL та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyПт 10 Лист 2023 - 20:26

Kitten911 пише:
Лорд/шарк из всего, что пробовал имеет идеальный баланс между остортой и мягкостью, мои самые любимые и основные Shark Super Chrome
Lord Platinum та Shark Chrome геть різні. Але знайшов у себе Lord Chrome (з бритвою у комплекті йшло) - тож спробую найближчім часом міні-батл влаштувати.

А ще є Shark Stainless ще не лордівського вирбництва. Але його ні з чим порівнювати поки що.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyПт 10 Лист 2023 - 20:29

fill пише:
У цього заводу є ще марка лез ASCO, теж варті уваги, теж дуже приємні
Є якась суттєва різниця між Lord та ASCO? Чи вони, як пиво "Оболонь" - незважаючи на назви, досить 1 ковтка щоб упізнати.  pleasantry
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 36 EmptyПт 10 Лист 2023 - 22:25

CNPOMAHELL пише:

Є якась суттєва різниця між Lord та ASCO? Чи вони, як пиво "Оболонь" - незважаючи на назви, досить 1 ковтка щоб упізнати.  pleasantry

Як LORD-ів є кілька моделей, так і ASCO. Тож якісь будуть більш схожі, якісь менш.
В загальну, це м'які комфортні леза.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 36 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: