ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyСр Лист 22, 2023 12:45 pm

22-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Areffa Soap Воїн
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Коротко про сьогоднішнє :-)

Майже нічого не змінилося з минулого разу, тож чергове - до певної міри банальне - гоління :-)

Олійка Pearl Man повернулася в ротацію і радує своєю продуктивністю. Зараз її не шкодую, роблю три пшики - тошонада :-)

Поки ще є така можливість, насолоджуюсь кремом Proraso Blue. В парі з помазком Sfumato він дає чудову безкомпромісну піну - масну, вкривисту, слизьку.

Щоправда, лишилось крему не багато, тож час вже задумуватись над наступним кандидатом на добивання. Є парочка позицій, буду думати :-)

Тест леза LORD Super Stainless продовжується. І на третьому гоління лезо продовжує радувати. Знову голить непомітно і якісно. Сьогодні навіть здалося, що воно стало ще комфортнішим :-)
Навряд чи я ганятиму його довго, але ще разок прожену. Гадаю, воно впорається.

Після Флойда знову повернувся до Олесиного лосьйона Areffa Soap Воїн. Все ж таки він без ментолу, і це зараз більш прийнятно.
По роботі лосьйона питань немає, все чотєнько, як і має бути.

Питання є до бальзама Proraso Blue, таки підпікає він чимось. При тому, що і працює і пахне він чудово.
Трохи ще помучаюсь з ним, поки крем не закінчиться, і візьму інший засіб, є в мене один такий дивний, який давно вже слід прикінчити. Він як раз на холоди, тож зараз його сезон розпочався :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyСр Лист 22, 2023 1:20 pm

fill пише:
22-11-2023


Питання є до бальзама Proraso Blue, таки підпікає він чимось. При тому, що і працює і пахне він чудово.
Трохи ще помучаюсь з ним, поки крем не закінчиться, і візьму інший засіб, є в мене один такий дивний, який давно вже слід прикінчити. Він як раз на холоди, тож зараз його сезон розпочався :-)

От така історія :-)))
В мене зелений бальзам Proraso, теж пече, спочатку думав то ментол, а потiм подивився склад, так там алкоголь у складi. Можливо це алкашка пече??

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyСр Лист 22, 2023 1:28 pm

Batman пише:

В мене зелений бальзам Proraso, теж пече, спочатку думав то ментол, а потiм подивився склад, так там алкоголь у складi. Можливо це алкашка пече??

Я спершу теж грішив на алкоголь, бо пече воно саме по-алкогольному.
Але недавно подивився склад і не побачив там алкоголю. Або ж він зашифрований в описі іншим словом.

Ось склад:
INGREDIENTS: 
Aqua (Water/Eau), Glycerin, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil, Oryza sativa (Rice) Starch, Dodecane, Betaine, Butyrospermum parkii (Shea) Oil, Parfum (Fragrance), Aloe barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Menthyl Lactate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin.


Але є нюанс. Це склад нового бальзаму, у мене старша версія. Може там і був спирт

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyСр Лист 22, 2023 1:46 pm

Benzyl Alcohol це не алкоголь?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyСр Лист 22, 2023 1:54 pm

Я теж мав на увазі benzyl alcohol, я гуглив нібито це антісептік, можливо це воно підпікає? Дуже неприємне відчуття як на бальзам.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyСр Лист 22, 2023 1:56 pm

andreyv1979 пише:
Benzyl Alcohol це не алкоголь?

Це бензиловий спирт. Він більше, як ароматизтор виступає. Принаймні, я так його розумію.
Я не знаю, чи пече він, як звичайний спирт.
І ще він так далеко в кінці списку, що навряд чи він на щось суттєво впливає в цьому плані

andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyСр Лист 22, 2023 1:58 pm

Batman пише:
Я теж мав на увазі benzyl alcohol, я гуглив нібито це антісептік, можливо це воно підпікає? Дуже неприємне відчуття як на бальзам.

Мені здається, його дуже мало в складі, щоб він так припікав.

У мене був колись бальзам Нівея з вмістом алкоголю 25%. От він трохи припікав теж. це було прогнозовано.
Але ж там і кількість спирту відчутна, а не три краплі

Nils, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyПт Лист 24, 2023 12:58 pm

24-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Areffa Soap Воїн
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Коротко про сьогоднішнє.

Знову нічого не міняв. Знову звичайне просте гоління, можна сказати, рутинне.

Інколи, насправді, хочеться відійти від тестів і експериментів, і просто голитися. Вважаємо, що мрія збулася :-)

Олійки Pearl Man взяв два пшики. В принципі, достатньо. Хіба що з трьома пшиками виходить масніше, чисто психологічно здається, що маєш більше захисту.

Для роботи з кремом Proraso Blue знову взяв помазок Sfumato. Змочив його водою, але струсив менше, ніж зазвичай. Відтак, крем просто вибухнув піною. Ну і, як наслідок, піна вийшла дещо пишніша і менш масна, порівняно з минулими разами.
Нічого критичного, різниця десь у відсотків 10, але вона є. Втім, проблем з такою піною немає жодних.

Сьогодні був останній тест леза LORD Super Stainless. Очевидно, що на четвертий сеанс воно трохи підсіло, і щоб ним добре виголитись, треба було трохи більше пошовгати. Але лезо це дозволяло, воно все одно лишилося дуже комфортним.
Тож в результаті отримав чисте якісне гоління без жодних ушкоджень.

Власне, це підтвердилося і лосьйоном
Areffa Soap Воїн. Він майже не пік, як і має бути при цілому епідермісі.

Чесно кажучи, навіть не звернув уваги, чи пощипував бальзам Proraso Blue. Та це й не має значення. Своє діло він зробив, на тому й добре :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, andreyv1979, Ігор Стетхем, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyПт Лист 24, 2023 3:37 pm

Треба змінити твою рутину і щось цікаве прислати тобі для тесту.)))

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyПт Лист 24, 2023 3:39 pm

ARTURIUS пише:
Треба змінити твою рутину і щось цікаве прислати тобі для тесту.)))

Робе? - Не чіпай! :-)))

Все в мене є, всьому свій час :-)

WetShaver, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyНд Лист 26, 2023 12:49 pm

26-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Classic
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Proraso Blue Line Cream
Aftershave: Areffa Soap Пламя Горыныча
Additional Care: Proraso Blue Line Balm

Не впевнений щодо коротко :-)

Іде епоха! :-)
Нє, не назавжди і, по суті, не так вже й далеко. Але йде - сьогодні вичавив останні краплі з тюбика Proraso Blue.

Навіть і не знаю, що ще додати до того, що було вже мною сказано про цей крем протягом останніх кількох тижнів :-)
Це не перший мій захід на Proraso Blue, але без сумніву найяскравіший.
Раніше мені просто подобався аромат. ТТХ не дошкуляли, але ні порівняти їх з чимось путнім, ні оцінити їх в повній мірі я не міг - не вистачало досвіду, практики тощо.
Але цього разу крем просто розкрився. Я навчився отримувати з нього неймовірно шикарну і жирнючу піну. Таку жирнючу, що коли робив пінну маску, ледь міг змити ту піну з обличчя.
І це при тому, що аромат же ж нікуди ні дівся! :-)

Словом, я кілька тижнів максимально кайфував від крему, хоч і задрочував усіх своїми постійними описаннями його :-)

Я не часто повертаюся до тих засобів, якими вже користувався. Proraso Blue - один з небагатьох. Коли починав ним користуватися зараз, на новому етапі, був впевнений, що вже поставлю на цьому крапку.
Але станом на сьогодні розумію, що це вийшла жирна кома. Згодом маю бажання знову до нього якось ще повернутися :-)

Щось закінчується, щось починається.
Тож, крім фіналу, сьогодні був ще й дебют :-)
Ну, як дебют?..

Словом, взяв у роботу нове лезо. Знову LORD, але вже Classic.
Ще й не почав розпаковувати пачку, але вже виникла певна підозра щодо цього леза. Та коли розкрив конверт і поглянув на саму бритвочку, був на 99,9% впевнений, що моя підозра не безпідставна.

Власне мова ось про що:
По моєму досвіду, якщо виробник пише Classic, то найчастіше це базове лезо з нержавійки без додаткового покриття (якщо не зважати на тефлон).
А перед цим було в мене лезо LORD Super Stainless. І я був майже впевнений, що нинішній Classic - це те саме лезо.
На позір так і вийшло: на самому лезі Classic написано LORD Super Stainless. Хоч і пачка, і конверт відрізняються дизайном - Classic мають переважно зелені кольори оформлення.

Власне, лишалося тільки перевірити лезо в роботі.
Олійка, крем, помазок, бритва - всі ті самі, тож тест мав бути більш-менш об’єктивним.
І, маю сказати, гоління показало, що на 99% - це два однакових леза.
Один відсоток скидаю на те, що Classic здалися на першому сеансі більш грубими, ніж Super Stainless. Але, пригадую, ці на першому сеансі теж були грубішими, ніж стали згодом.
Та й фактор більш густої піни теж не варто списувати з рахунків.
Тож, якщо далі моя версія підтвердиться, можна сміливо говорити, що Super Stainless і Classic відрізняються лише кольором упаковки.

Невеличка заміна сталася у стані лосьйонів. Був теж Areffa Soap, але захотілося змінити Воїна на Пламя Горыныча. Це абсолютно рівноцінна заміна, тільки інший аромат. Але обидва приємні і кайфові.

Ну а слідом за кремом, іде і бальзам Proraso Blue. Не далеко, всього лиш у шухляду. Певно, чекатиме літа чи якоїсь іншої нагоди.
Він таки пощипує, зараз знову звернув на це увагу. Але не смертельно, можна сильно не паритись. Тим більше, що працює він добре, лишає шкіру в хорошому стані :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, Александр 7676 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyНд Лист 26, 2023 2:04 pm

Моя теория постепенно подтверждается многими участниками форума, значит мне не показалось)))

WetShaver, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyНд Лист 26, 2023 2:56 pm

Kitten911 пише:
Моя теория постепенно подтверждается многими участниками форума, значит мне не показалось)))

Це ти про леза? :-)
Так, мені дуже здається, що леза однакові. На них і написано по-однаковому.

Не знаю що це: перепозиціонування, різні варіанти для різних ринків чи просто намагання зробити видимість великого асортименту.
Але факт є факт.

Щоправда, для більшої впевненості треба ще Classic трохи поганяти :-)

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyПн Лист 27, 2023 12:47 pm

fill пише:
Lather: Proraso Blue Line Cream

... неймовірно шикарну і жирнючу піну. Таку жирнючу, що коли робив пінну маску, ледь міг змити ту піну з обличчя.
І це при тому, що аромат же ж нікуди ні дівся! :-)

Словом, я кілька тижнів максимально кайфував від крему, хоч і задрочував усіх своїми постійними описаннями його :-)
Зараз і я додам ))).
Спробував я цей крем. І в цілому згодний - чудовий крем. 
По перше: запах дійсно неймовірний, дуже цікавий і захоплюючий ))). Він не такий сильний як я люблю, та все одно достатньо сильний щоб пробитись через мій гайморит. І в піні він не втрачає силу... І нашо ото голитися, якщо можна сидіти і просто нюхати крем))))
По друге, якось так склалося - з першого разу збив шикарну і дуже жирну піну. Шикарну? Та ні - дуже шикарну. Прямо стояв і не міг очей відвести від неї! Хоч бери і на смак пробуй...))) Піна одна із найкращих (серед тих засобів, які спробував).
Ковзання непогане, мені сподобалось. Не можу поки сказати що прям відмінне, але ще пограюсь з кількістю води.
Стан шкіри - чудовий. Алое та вітамін Е працюють (і зволожують, і доглядають і захищають). Пшикав, пшикав Барбасолом, потрійну дозу дав, та навіть ментолу цього разу не відчув, не те шо спирту.
А от післяковзання майже не було... Та я вже думаю що це індивідуальна проблема моєї шкіри… Або я шось не так роблю. Бо ще жоден засіб не дав мені гарного, стабільного, постійного післяковзання (кілька разів з Фігаро і один раз з Ман Кей було, та й по тому).
Це тільки мої індивідуальні враження про цей крем (про зелене мило Прорасо враження зовсім інші). 

Ruslan, WetShaver, Олександр Тернавский, fill, Акулов, stanislav-q, _yk_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyВт Лист 28, 2023 11:10 am

all75 пише:

Зараз і я додам )))

Оце додав, так додав! :-)))
Класний допис, дякую! :-)

Дуже радий, що тобі сподобався Proraso Blue.
Чомусь на нього не часто звертають увагу, але, виходить, що дарма - крем однозначно вартий уваги.

Ну й приємно, що мої оповідки - то є не просто розвага, а вони все ж дають форумчанам дають поживу для роздумів і спонукають щось цікаве для себе спробувати.
Тож все це не дарма. І це надихає :-)
Дякую! :-)

Ruslan, _yk_, Yura_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyВт Лист 28, 2023 12:31 pm

28-11-2023

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Classic
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Floïd Citrus Spectre
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Коротко про сьогоднішнє. Якщо зможу :-)

Осінню домашку виконано повністю і вчасно.
В принципі, можна було б уже братися за зимову. Але на Чорну П’ятницю потрапив до мене один цікавий засіб для гоління. Брав не для себе, але можу поки його поганяти.

Мова йде про прозорий безпомазковий гель Floïd Citrus Spectre.
Подібного роду засоби час від часу потрапляють мені до рук. Чимось з них я навіть голився протягом певного часу. Але зазвичай використовую їх один-два рази і передаю далі.
При всіх прекрасних властивостях таких гелів, вони мають один суттєвий для мене недолік - не показують зону, яку вже поголив. З піною це чітко видно, а з гелями не так.
Це не є непереборною проблемою, але все ж викликає в мене певний естетичний дискомфорт.

Перед голінням з гелем думав навіть не наносити пре-шейв. Реально, часу на те, щоб він увібрався шкірою, не буде, адже не треба готувати піну. Але після душу у ванній було стільки пари, і вона так довго виходила, що я зрозумів, що на пре-шейв часу буде достатньо. Тому олійка Pearl Man пішла в роботу.

Ну а за кілька хвилин наніс на обличчя гель. Наносив просто руками, маслати такий гель по чаші сенсу немає.

Гель, на відміну від інших подібних, якими я користувався, є досить густим, пастоподібним. Він дійсно прозорий, хоча має жовтуватий, чи то пак жовтогарячий відтінок - натяк на цитруси.

Пахне гель досить непогано, приємно. Як часто буває, щось мені цей аромат нагадує, але що саме - фіг скажеш. Це не кислий лимон, не солодкий апельсин. Скоріше в бік гіркого бергамоту чи лайму. Але сильно приглушеного чимось ще, наче чимось трав’яним.
Словом, все не просто. Але цікаво :-)
Щоправда, у порівнянні з Флойдівським ветивером цей аромат трохи програє - ветивер звучить цікавіше.

По шкірі Floïd Citrus Spectre розтирався з певним напрягом. Зовсім не важко, але й не так легко, як інші. Також це гель має гірше ковзання, порівняно з іншими спробуваними. При проході бритва не стрибала, а скоріше якось наче грузла, не вистачало їй трохи вільного польоту :-)
Можливо, це через олійку на шкірі. Якщо матиму ще змогу, то повторю гоління без пре-шейву, побачимо.

Але, маю сказати, що це загрузання жодним чином не заважало голитися, лишень трохи сповільнювало його. Зате якість гоління і стан шкіри після нього були просто відмінними. Все пройшло дуже добре і дуже комфортно, не було навіть натяку на те, що десь щось можна поранити, знести чи накоцати. Шкіра відчувалася дуже еластичною і не сприймла гоління, як екзекуцію.
Отут я навіть задумався, що може справа й не в олійці, а просто сам по собі гель дає такий захист шкірі. Знову ж таки, по можливості перевірю.

Ще слід сказати про лезо LORD Classic.
Чудова робота! М’яко, комфортно і достатньо ефективно.
Як і попереднє Super Stainless, воно зовсім не відчувалося в бритві. Тобто, поводило себе так само, як і СуперНержа. Що ще більше додає впевненості в тому, що Classic і Super Stainless - це одне й те саме лезо.

Вже як взявся голитися цитрусом, то й освіжитися після гоління теж варто було чимось подібним. Тому - 4711. Це класний афтершейв, щоправда не для зими. Він взагалі не пік, але трохи підсушив шкіру.

Тож за кілька хвилин, щоб все було взагалі топчик, наніс на шкіру ще один Floïd - бальзам Vetyver Splash. Хоч він, певно, більш літній варіант, але загальний стан шкіри був такий, що його цілком вистачило :-)

P.S. Ще прикольно було, коли мив інструменти після гоління. Був трохи спантеличений, коли збагнув, що помити треба лише бритву. Зоооовсім незвично :-)))

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyВт Лист 28, 2023 12:53 pm

С этим гелем как, впрочем, и с другими нужно перед нанесением увлажнить лицо. Как я понял ты этого не делал, просто на масло нанес гель. В этом геле большой процент глицерина, поэтому без влаги его не стоит применять.
Может с этим связаны и вопросы, возникшие во время бритья (...грузла...).

stanislav-q, Kitten911, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyВт Лист 28, 2023 1:04 pm

vicbro пише:
С этим гелем как, впрочем, и с другими нужно перед нанесением увлажнить лицо. Как я понял ты этого не делал, просто на масло нанес гель. В этом геле большой процент глицерина, поэтому без влаги его не стоит применять.
Может с этим связаны и вопросы, возникшие во время бритья (...грузла...).

Гадаю, ти правий.
Я по ходу зволожував обличчя. Та й перед першим нанесенням трохи польопав на нього водою.
Але, очевидно, цього було мало.
Тому, власне, і хочу спробувати цей гель ще раз, але вже без олійки і з рясним змочуванням.

Цікаво, що навіть з цією проблемкою, гель мені сподобався.
Йому б ще хоч трохи менше прозорості, я б його вже й не віддав би :-)

vicbro Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyВт Лист 28, 2023 1:30 pm

Я вот только что по твоему посту решил тоже взять безпомазковый гель в работу))
Мне наоборот нравится то, что чётко видно что и где бреешь, обычно приходилось пальцем снимать пену на висках, чтобы ровненько пробрить височную часть, с этим гелем этот момент ушёл, да и необычно наблюдать как щетина слетает с лица, под пеной этого не видно, а тут прям зрелище 🙂
Да и скольжение сильно зависит от воды на лице, чем её больше, тем лучше скольжение.

fill, Акулов, vicbro, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyВт Лист 28, 2023 2:05 pm

Этот флоид экстремально густой и не скользкий (сам по себе). Его нужно брать минимальное количество, растирать по мокрому лицу, а потом еще добавить воды, сделав 5-6 движений хорошо смоченной рукой (или вообще подставить лицо под кран на пару секунд). По сути нам нужно смешать большое количество воды с небольшой порцией геля прямо на лице. Может показаться, что он смоется после таких махинаций, но бояться не стоит :) 

В процессе бритья уже, если скольжения мало станет - нужно опять пройтись мокрой ладонью по лицу и средство снова заработает. 

В отличие от привычных средств, где можно переборщить с водой, с гелями такого не наблюдается. Тут проблема противоположная - воды чаще всего бывает мало [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, fill, Kitten911, Yura_, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyВт Лист 28, 2023 2:10 pm

Kitten911 пише:
Я вот только что по твоему посту решил тоже взять безпомазковый гель в работу))
Мне наоборот нравится то, что чётко видно что и где бреешь, обычно приходилось пальцем снимать пену на висках, чтобы ровненько пробрить височную часть, с этим гелем этот момент ушёл, да и необычно наблюдать как щетина слетает с лица, под пеной этого не видно, а тут прям зрелище 🙂
Да и скольжение сильно зависит от воды на лице, чем её больше, тем лучше скольжение.

Цікаво :-)
Тут вже можна, мабуть, вивчати психотипи людей в залежності від їхнього ставлення до прозорих і непрозорих засобів :-)

Kitten911, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyВт Лист 28, 2023 2:13 pm

stanislav-q пише:
Этот флоид экстремально густой и не скользкий (сам по себе). Его нужно брать минимальное количество, растирать по мокрому лицу, а потом еще добавить воды, сделав 5-6 движений хорошо смоченной рукой (или вообще подставить лицо под кран на пару секунд). По сути нам нужно смешать большое количество воды с небольшой порцией геля прямо на лице. Может показаться, что он смоется после таких махинаций, но бояться не стоит :) 

В процессе бритья уже, если скольжения мало станет - нужно опять пройтись мокрой ладонью по лицу и средство снова заработает. 

В отличие от привычных средств, где можно переборщить с водой, с гелями такого не наблюдается. Тут проблема противоположная - воды чаще всего бывает мало [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ого, навіть так?
Дякую за пораду!

Ти правду кажеш: гель - екстремально густий. І він дійсно не нагадує лубрикант, як інші гелі.
Було відчуття, що йому не вистачає води. Але ж я і подумати не міг, що аж настільки!

Тепер мені вже точно кортить його спробувати ще раз, але вже з водою-водою :-)

vicbro, stanislav-q, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyВт Лист 28, 2023 9:45 pm

fill пише:

Подібного роду засоби час від часу потрапляють мені до рук. Чимось з них я навіть голився протягом певного часу. Але зазвичай використовую їх один-два рази і передаю далі.
При всіх прекрасних властивостях таких гелів, вони мають один суттєвий для мене недолік - не показують зону, яку вже поголив. З піною це чітко видно, а з гелями не так.
Це не є непереборною проблемою, але все ж викликає в мене певний естетичний дискомфорт.

Тоже сегодня брился с безпомазковым гелем и подобная мысль в голову засела :) А еще я станок разными сторонами вертеть так забываю и стороны лезвия чередовать не получается :)
Но есть ощущение, что несмотря на эти моменты могут эти гели мои запасы мыла надолго на полку задвинуть.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill, Акулов, stanislav-q, Kitten911, Yura_, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyСр Лист 29, 2023 7:58 am

О, я не один такий естет :-)))

Але я поки що не можу себе пересилити, все ж таки хочу чітко бачити, де бритвою пройшовся, а де ні :-)
Тому найближчим часом гелі собі не планую. А от поганяти в такий самий спосіб звичайні креми - є думка. Зрештою, колись же саме так і голився. І наче нічого, вижив :-)))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 39 EmptyЧт Лист 30, 2023 12:37 pm

30-11-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: LORD Classic
Lather: Floïd Citrus Spectre
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Постараюсь коротко :-)

Все ж таки приємно завершити сезон хорошим голінням.
І поки не розпочалася зима, вирішив ще разок спробувати прозорий гель Floïd Citrus Spectre.

Цього разу вже було без пре-шейву. І було багато води.
Дві горошини гелю наніс на мокре обличчя і почав ретельно розтирати. По ходу ще додавав воду, бо здавалося, її не вистачає.

В підсумку гель добре розтерся і створив цілком пристойну слизьку плівочку. Гоління пішло явно веселіше, ніж було з олійкою. Ковзання було достатньо, але без надлишку. І це добре, бо дозволяло без проблем натягувати шкіру. Пам’ятаю, що з іншими подібними гелями це була не зовсім тривіальна задача :-)

Загалом гель поводив себе добре. Інколи бувало, що він підсихав, але мокрою рукою його можна було легко збадьорити. Тож три проходи пройшли м’яко і приємно.
І що ще не міг не зауважити, стан шкіри був просто відмінний. Не зовсім такий шикардос, як був з олійкою, але дуже і дуже хороший. Щось в тому гелі є таке приємне, що додає захисту і доглянутості шкірі.

По правді, після такого гоління навіть не сильно хотілося наносити афтершейв. Наніс просто, бо так треба. Знову 4711 з усім, що він за собою тягне: не сильно припікав, але відчутно заматував шкіру.

Втім, коли під рукою є такий засіб, як бальзам Floïd Vetyver Splash, це навіть взимку не є проблемою: намастив - і шкіра ок :-)

А, ще! Ледь не забув про леза!
Воно й не дивно: лезо взагалі про себе ніяк не нагадувало. Просто спокійно голило і взагалі не відчувалося на шкірі. Ну красота ж! :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 39 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: