ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+31
_yk_
Palych
2046
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 10:34

Олександр Тернавский пише:

Нет, нет и нет. В первую очередь разная толщина лезвий.


От і в мене є певне вагання.
Формально воно все ж SE - бо кромка одна.
Але по факту це все одно лишається 1/2 DE.

І тут вже питання домовленостей, що чим вважати.
Потрібна чітка і загальновизнана дефініція. І тоді просто з нею звірятися.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 10:35

Олександр Тернавский пише:

Что могу сказать?
Брейтесь смартфонами.
Вам просто скучно.
Вы абсолютно правы, мне скучно, так бывает у тех у кого слишком много свободного времени, я работаю не более 150 часов в год, в остальное время занимаюсь чем хочу, в том числе и тестирую с первого взгляда абсурдные вещи(бритьё с гелем для душа) и не смотрю что написано и для чего предназначено, для меня важно как это работает, личный опыт для меня важнее чем то что пытается навязать рекламщик( не маркетолог у них другая задача, к сожалению люди в связи не компетентностью в сфере называют рекламщиклв маркетологами, да,они работают в общей сфере под названием июмаркетинг но в разных отделах и выполняют разные функции) и порой вещи который не позиционируются как вещи для бритья работают лучше представителей этой категории.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 10:39

fill пише:


Пригадую твій допис про гоління короткими стрімкими стіжками. Це воно?
Так точно. Слант должен быть лёгким

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 10:40

Олександр Тернавский пише:

Так точно. Слант должен быть лёгким

Ок, дякую!

Можливо, колись знову спокушусь на такого роду слант.
Але зараз поки не хочу - осадочек остался.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 11:07

07-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: Areffa Soap Baccara
Aftershave: Areffa Soap Baccara
Additional Care: Areffa Soap Summertime Aftershave Milk

Постараюсь коротко, якщо зможу :-)

Оскільки тест продуктів Areffa Soap тільки почався, а прешейв ще не закінчився, то, відповідно, вся косметика з минулого разу не змінилася.

В роботу пішла наступна чвертка пробника мила Areffa Soap Baccara. Цього разу був більш уважним до води - трохи лишив у чаші і помазок Sfumato не витрушував досуха. З таким розкладом збивання піни пішло веселіше. Був нюанс, що спершу піна навіть зашампунилася, але через кілька обертів помазка це вилікувалося, далі треба було лише довести піну до потрібної кондиції.

У підсумку піна вийшла пишніша, ніж минулого разу, і її було очевидно більше. В роботі вона не сильно змінилася - не висока, щільна, з достатніми ковзанням і післяковзанням та хорошою вкривистістю.
Словом, нема до чого доколупатися.

Аромат розкрився трохи тихіше, але все так само приємно.

Оскільки, як я вже писав, я лишився лише з одним слантом, то його і продовжив використовувати. Але вставив нове лезо - Treet NEW Steel.
Якщо спробувати його якось описати, то нічого іншого, ніж сказати, що це типовий Treet , в голову не приходить.

В інших бритвах, де воно вже побувало, лезо показало себе досить добре. Воно не надто гостре, цілком комфортне і приємне.
В принципі, в сланті було все те саме. Порівняно з попереднім Men Key лезо йшло трохи легше і, здається, менш співочо.

Направду, воно навіть трохи розслабляє. Але не варто піддаватися спокусі - можуть виникнути нюанси: побічним ефектом сьогоднішнього мого досить непоганого гоління стало трохи неприємне відчуття на шиї по його завершенні.
Причина очевидна. Але був би трохи зосередженішим, обійшовся б і без цього.

Лосьйон Areffa Soap Baccara фактично не пік. Сьогодні взяв його трохи менше, тому обійшовся без спиртового пре-аромату - одразу пішла Baccara. Зранку було трохи прохолодно, тож вона була в тему :-)

І хоч лосьйон ні про що не просигналізував, неприємне відчуття на шиї просилося, шоб його зняти. Тому в хід пішло молочко Areffa Soap Summertime. Знову три пшики - як виявилось достатньо, без перебору. І загалом добре попрацювало, за кілька хвилин на шиї все заспокоїлося :-)

От така історія :-)))

Oleksii, Олександр Тернавский, vicbro, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Бувалий
Бувалий
_yk_


Повідомлень : 102
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyНд 10 Вер 2023 - 21:58

Вітаю Сергію!
Хочу задати питання як поціновувачу олійок для гоління.
Який Ваш топ олійок для гоління?
Заздалегідь дякую. ))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПн 11 Вер 2023 - 8:19

_yk_ пише:
Вітаю Сергію!
Хочу задати питання як поціновувачу олійок для гоління.
Який Ваш топ олійок для гоління?
Заздалегідь дякую. ))

Вітаю!

Топовим топом для мене є олійка The Bluebeards Revenge. Вона густа, масна і має приємний аромат. Її важкуаато відмити з рук, але вона добре готує шкіру до гоління.

Основу цієї олійки становлять оливкова і рицинова олії. Обидві дуже корисні для шкіри. Коли я бодяжив свої олійки, то теж їх використовував в основі. Потім ще додавав для різноманіття якісь інші - мигдалеву, арганову, виноградної кісточки тощо.
Мої олійки теж були цілком прийнятними.

Майже всі інші олійки, які пробував, теж вважаю непоганими. Зараз у мене в роботі Stirling і Pan Drwal - мені подобаються обидві. Була Alexander Simpson - вона трохи простіша.

Моно-олійка макадамії мені не дуже сподобалась. Вона наче якась сухувата. Певно, її можна додавати в суміш, як один з компонентів, але в чистому вигляді вона не дуже.

Натомість моно-масла (саме масла, не олійки) ши та моной працюють добре. Ну і якщо вони є в складі олійки для гоління, то це плюс.

Трохи згодом спробую ще олійку для бороди Pacific Shaving. Неодмінно напишу про неї в якійсь з оповідок. Гадаю, олійка для бороди без проблем працюватиме і як прешейв :-)

Oleksii, Акулов, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyВт 12 Вер 2023 - 10:46

09-09-2023
11-09-2023



Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: Areffa Soap Baccara
Aftershave: Areffa Soap Baccara
Additional Care: Areffa Soap Summertime Aftershave Milk

Коротко про два гоління зразу :-)

Не було змоги описати одне, тому на наступний раз узяв усе те саме, щоб написати про два. Тим більше, що вони як по учасниках, так і в принципі вийшли майже однаковими.

Продовжився і закінчився тест мила Areffa Soap Baccara. На кожному голінні використав по чвертці пробника, і фсьо :-)
Щоправда, вирішив трохи попрацювати натуральним помазком Zenith 506A Extra. Це борсук Silvertip.

Було б дивно, якби це мило не збилося цим помазком :-)
І дива, власне, й не сталося - отримав чудову низьку жирну піну. Що синтетикою, що борсуком - піна виходить майже однакова. А водою можна трохи відрегулювати її пишність і густоту. В обох випадках я робив досить густу піну, так мені більше подобається.

Така піна не створила жодних проблем ні для бритви, ні для леза. Treet NEW Steel без проблем відкатало свої другий і третій сеанс в RazoRock German 37 Slant і лишилося ще й на четвертий.

Загалом гоління в обох випадках пройшло м’яко і комфортно. І в обох випадках неприємних відчуттів після гоління не було, як воно трапилося на першому сеансі з Treet NEW Steel.

Хоча й не обійшлося без трохи крові. Але тому є причина.
На першому з голінь мав не дуже хороший настрій. Знаю, що тягти таке у ванну не варто, але так вже сталося.
Ну й заразом зайвий раз підтвердив три основні правила гоління: не тиснути, не квапитись, ні про що погане не думати.
Порушив правила - тримай кривавий штраф! :-)

А на другому голінні з настроєм було все ок, але просто роз’ятрив попередні ранки.
Оцінки за гоління не знижував, бо всі ці артефакти легко змилися водою без сліду.

Лосьйон Areffa Soap Baccara, до речі, сильно й не пік. Тобто, епідерміс не був сильно пошкоджений. І це добре :-)

Але все одно закріпив результат молочком Areffa Soap Summertime, хай буде :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, 2046, _yk_, andreyv1979, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyЧт 14 Вер 2023 - 11:23

13-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: EWS Mardi Gras
Aftershave: Areffa Soap Baccara
Additional Care: Areffa Soap Summertime Aftershave Milk

Я, певна річ, постараюся коротко, але вже як піде :-)

Як і кожне звичайне гоління, це в мене почалося з пре-шейву.
Сказав би, що ним і закінчилося, але закінчилося воно іншим. А от що закінчилося, так це сам пре-шейв - Stirling Bay Rum Oil :-)

В мене був пробничок десь на 20 мілілітрів, і його мені вистачило на 24 гоління. Може й розтягнув би ще на одне, але вже вирішив льопнути півторачну дозу, щоб поставити жирну (буквально!) крапку :-)

Ця олійка мені дуже сподобалася.
По-перше, в неї приємний бей-румний аромат - добре обіграний, збалансований, все по уму.
А по-друге, склад олійки. Я не полінувався знайти його в інтернеті, а зараз не полінуюсь його й переказати.
Отже, до складу входять олійки: касторова, жожоба, мигдалева, бабассу, зерен пінника лугового (якісь біленькі квітуйочки з Орегона), оливкова, соняшникова і виноградної кісточки. А також: соєвий лецитин (що б воно не було), протеїни шовку, пантенол і вітамін Е.

Це, я вам скажу, не склад - це асортимент не найбіднішої аптеки! :-)
І моя шкіра дуже добре реагувала на всю цю піно-коладу :-)
І якщо ще вчора я просто вважав, що цю олійку при нагоді варто купити, то сьогодні вже - озброєний новим знанням - вважаю її маст хев! Тож, шукатиму нагоду :-)

Після пре-шейву приходить час мила. В роботу знову повертається EWS Mardi Gras. Але цього разу з борсуковим помазком від Zenith.
Щось я, певно, не докрутив, бо піна вийшла трохи рідкувата і досить швидко розчинялася на обличчі. Але при цьому не втрачала ні ковзання, ні післяковзання. Очевидно, треба пам’ятати про особливості управляння водою при роботі з натуралами і синтетикою, та швидше перелаштовуватись між видами щетини.

Та як би там не було, гоління пройшло дуже добре.
Трохи поятрив старі ранки, але менше, ніж минулого разу - буквально одну найнеприємнішу розворушив. Жодних інших артефактів і неприємних відчуттів не проявилося.

Лезо Treet NEW Steel на третьому проході вже відчутно здало, тож закономірно було відправлене у смітник після сеансу. Але свої чотири гоління воно все ж таки чесно відпрацювало.

Лосьйону Areffa Soap Baccara ще трохи лишилося, тож продовжив ним користуватися. І тут все добре, як завжди. А аромати мила і лосьйона до певної міри навіть пасують одне одному.

Оскільки шкіра була попередньо добре намащена олійкою, то молочка Areffa Soap Summertime взяв менше, всього два пшика. Але й цього виявилося забагато - жирне. Мабуть я поки що знову відкладу це молочко на кілька тижнів, повернусь до нього ближче до листопада :-)

От така історія :-)))

razorblade1989, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, 2046, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПт 15 Вер 2023 - 11:31

15-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Treet Falcon
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: EWS Mardi Gras
Aftershave: Areffa Soap Baccara
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Спробую коротко, як зможу :-)

Трохи відбулося змін порівняно з попереднім голінням. Що й не дивно, адже і лезо було затупилося, і пре-шейв був закінчився.

Тому взяв новий для себе пре-шейв, зовсім недавня покупка.
Насправді, вже певний час лежить ще одна олійка, не спробувана. Але пізніше придбання більше кортить спробувати. Тож взяв свіжу новинку - Pearl Man Pre-Shave Oil.

Цю олійку вироблено в Індії. ЇЇ склад досить простий - олії соняшникова, кунжутова, касторова і кокосова.
Є відчуття, що олій налито приблизно порівну, бо третя за ліком касторова добре відчувається в готовому продукті - олійка є до певної міри густою.
І я це люблю :-)

Нормальну (на око) дозу дають буквально два пшики з дозатора. Олійка наноситься легко і м’яко. Вона має приємний, тихий, але відчутний аромат. У великих дозах цей аромат міг би бути душнуватим, але тут його помірно. Ігор-одесит, в якого я відкупив цю олійку, сказав, що пахне вона білими квітами. Десть так воно і є й на мій ніс. Хіба що я не зумів би сам це так назвати :-)

Мило все те ж - EWS Mardi Gras. А от помазок змінив. Взяв синтетику RazoRock Big Bruce. Мені він подобається. В нього достатньо великий вузол, і в купі з м’якою фіброю Plassoft він діє ніжно і лагідно. Його можна легко пустити в расоряку, а можна і кінчиками попрацювати - помазок все це дозволяє.
Піну Big Bruce робить без проблем з будь-чого, тож на якість останньої жодних нарікань сьогодні не мав.

Лезо теж змінив - на Treet Falcon. Це карбонове лезо, одне з моїх улюблених. Несподівано з’ясував, що це лезо вже останнє в мене, при нагоді треба буде поповнити запас.
Відпрацювало воно сьогодні майже бездоганно. Спершу був натяк на те, що тягне. Але це було буквально на першому штриху, далі все пішло, як по маслу.
Лезо виявилось досить гострим і дуже комфортним у RazoRock German 37 Slant. Мої записи показують, що я ним уже користувався в цій бритві, але не пригадую такого вау раніше Можливо тоді я був більше зосереджений на роботі якогось тестового мила, і на лезо просто не звернув уваги :-)

Освіжився після гоління лосьйоном Areffa Soap Baccara - дуже добре!
Після нього вже можна було ставити крапку, догляду він дає більш ніж достатньо.

Але порядок є порядок. Тому фінішнувся бальзамом Floïd Vetyver Splash - те, що треба! :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, 2046, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПт 15 Вер 2023 - 12:31

Где фото? Не хватает.

Акулов, stanislav-q, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПт 15 Вер 2023 - 13:12

Олександр Тернавский пише:
Где фото? Не хватает.

Зроблю наступного разу.
Змінювати учасників не планую, тож буде актуально

Акулов, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПн 18 Вер 2023 - 11:58

17-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Treet Falcon
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: EWS Mardi Gras
Aftershave: Areffa Soap Baccara
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Думаю, буде коротко :-)

Якщо одне гоління вийшло дуже добре, то чого б його не повторити?
Тим більше, що всі учасники попереднього є під рукою :-)

Тож, вирішив нічого не міняти, а просто відтворити попередній досвід.

Олійка Pearl Man відпрацювала без питань. Більше того, була в мене задача обійти один негарний прищик. Хоч, в принципі, я був морально готовий, що його знесу, щоб не лишати надто помітні пеньки біля нього. Але обійшлося без самокаліцтва. Олійка так добре підготувала шкіру, що жодних проблем у голінні в проблемному (даруйте за тавтологію) місці не виникло.

Мило EWS Mardi Gras без напрягів набралося помазком RazoRock Big Bruce і збилося в приємну робочу піну. Не казатиму, що це піна рівня найкращих виробників, але вона робоча і приємно пахне.

Лезо Treet Falcon в бритві RazoRock German 37 Slant відпрацювало так само добре, як і минулого разу. Таке враження, що воно було абсолютно нове - було гострим і комфортним, як і минулого разу.

А лосьйон Areffa Soap Baccara вже традиційно не пік, зате наживив шкіру чимось корисним по самі помідори :-)

Ну а далі - гуляти, так гуляти! Додав до всього цього щастя бальзам Floïd Vetyver Splash :-)

Словом, повний шоколад, і є можливість повторити це гоління ще раз :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

razorblade1989, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, 2046, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПн 18 Вер 2023 - 14:08

Пару слов о прыщиках, родинках и т.п. Или как я поступаю в этих случаях. Если существует какое-либо место на коже, которое нужно обойти, то перед ним немного опускаю голову станка на гарду, самую малость, прохожу проблемное место и поднимаю голову назад. Таким образом, лезвие пройдет прямо над ним, лишнее срежет (если из этого места волос растет), но его не тронет. Это на всякий случай, может кто-то не знает...

stanislav-q, andreyv1979, Alfed, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПн 18 Вер 2023 - 14:11

vicbro пише:
Пару слов о прыщиках, родинках и т.п. Или как я поступаю в этих случаях. Если существует какое-либо место на коже, которое нужно обойти, то перед ним немного опускаю голову станка на гарду, самую малость, прохожу проблемное место и поднимаю голову назад. Таким образом, лезвие пройдет прямо над ним, лишнее срежет (если из этого места волос растет), но его не тронет. Это на всякий случай, может кто-то не знает...

Дякую!
Ґаздині до ужитку! :-)

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2046
Постоялець
Постоялець
2046


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПн 18 Вер 2023 - 14:33

Мило від EWS взагалі не сподобалось. 
І це ще я його пробував тоді, коли і знати не знав про SV, MdC і т.д.

Аромат, не поганий, в мене було якесь Хелоуін, але ТТХ — ну прям взагалі 0.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПн 18 Вер 2023 - 14:37

Kozachok пише:
Мило від EWS взагалі не сподобалось. 
І це ще я його пробував тоді, коли і знати не знав про SV, MdC і т.д.

Аромат, не поганий, в мене було якесь Хелоуін, але ТТХ — ну прям взагалі 0.

Нє, ну коли ти не знав про SV, MdC тощо, ти, можливо, ше не мав достатньо досвіду, щоб добути з нього притомну піну :-)

Так, мило - не топ, і я його більше не купуватиму. Я й це не купував - Андрюха подарував :-)
Але працювати з ним можна. Тим більше, що олійка дуже часто нівелює недоліки мила

2046 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2046
Постоялець
Постоялець
2046


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПн 18 Вер 2023 - 15:25

fill пише:

Нє, ну коли ти не знав про SV, MdC тощо, ти, можливо, ше не мав достатньо досвіду, щоб добути з нього притомну піну :-)

Так, мило - не топ, і я його більше не купуватиму. Я й це не купував - Андрюха подарував :-)
Але працювати з ним можна. Тим більше, що олійка дуже часто нівелює недоліки мила

Так то навпаки, я порівнював його не з СВ, а з Проразо та табачком і навіть тоді не сподобалось, хоча може дійсно я його не зрозумів.

Дійсно, олійки додають кайфу в голінні. Мені сподобалась від Сімпсона, а зараз користуюсь від «Трюфеля» :)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyПн 18 Вер 2023 - 15:31

Kozachok пише:


Так то навпаки, я порівнював його не з СВ, а з Проразо та табачком і навіть тоді не сподобалось, хоча може дійсно я його не зрозумів.

Дійсно, олійки додають кайфу в голінні. Мені сподобалась від Сімпсона, а зараз користуюсь від «Трюфеля» :)

Та й дідько з ним, з тим ESW. Скоро в мене воно закінчиться, і я поставлю крапку на ньому.
Хіба що за ароматом Mardi Gras сумуватиму. Та, гадаю, не довго :-)))

Олійка Сімпсон колись була недовго, загалом хороша річ. А от до Труффелів ще не дістався. Може якось згодом - зараз олійками затарений так, що свою навіть і не хочеться бодяжити :-)

2046 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyВт 19 Вер 2023 - 10:56

19-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Treet Falcon
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: EWS Mardi Gras
Aftershave: Areffa Soap Baccara
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Зуб даю, буде коротко :-)

Третій раз - не другий раз :-)
Майже вдалося повторити попередні два гоління. По учасниках - так точно вдалося. Та й по роботі в більшості своїй.

Тут і олійка Pearl Man рясно намастила обличчя, добре його підготувала.

І мило EWS Mardi Gras легко набралося помазком RazoRock Big Bruce і дало звичну вже піну.

І лосьйон Areffa Soap Baccara знову не пік, але напахтив приємним ароматом і наживив шкіру.

І бальзам Floïd Vetyver Splash чудово завершив сеанс.

Лиш з лезом Treet Falcon в бритві RazoRock German 37 Slant був невеличкий нюанс. На третьому сеансі воно трохи підсіло і вже не було таким комфортним, як минулі два рази.
Нічого страшного і такого, за що б варто було знизити оцінку. Просто звернув увагу на цей момент. Але лезо іде на четвертий сеанс без жодних застережень.

Провести четвертий сеанс повністю з тими ж учасниками вже не вийде - пробничок лосьйона Baccara на жаль закінчився.
Але щось цікаве в шухлядці знайдеться :-)

От така історія :-)))

Акулов, vicbro, _yk_, egoist, andreyv1979, Kitten911, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyВт 19 Вер 2023 - 11:08

Я так понимаю масло зашло!?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyВт 19 Вер 2023 - 11:14

Kitten911 пише:
Я так понимаю масло зашло!?

Так, добре зайшло! :-)

У нього в складі є касторова олія, вона додає продукту густини. Мені таке подобається - наноситься дуже приємно, рясно, без пропусків.
Крім того, касторова олія дуже добре зволожує шкіру і робить її еластичною. Якби вона сама по собі не була такою густою, її і в моно-варіанті можна було б використовувати. Але чекати пів години, поки капне три краплі, це занадто :-)
Тож її треба розводити іншими олійками. А вони там теж всі досить не погані.

Аромат там теж тихий і приємний.
Вже писав, що було б його більше, було б з ним душно. Але тут його досить в міру. Тож, в цьому плані теж все збалансовано.

Вважаю, що олійка дуже ок за свої гроші. Та й без прив’язки до ціни дуже ок :-)

Акулов, _yk_, Kitten911, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyВт 19 Вер 2023 - 13:07

Мне вообще вся косметика этого производителя зашла на отлично, но масла не моё, я ленивый, чтобы потом вымывать все от масла)))
Рад, что тебе понравилось!

Акулов, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyВт 19 Вер 2023 - 13:14

Kitten911 пише:
Мне вообще вся косметика этого производителя зашла на отлично, но масла не моё, я ленивый, чтобы потом вымывать все от масла)))
Рад, что тебе понравилось!

Дякую! :-)


А що ти там вимиваєш? :-)
Ну так, руки після нанесення треба помити.

Але обличчя за три проходи вимивається саме. 
Помазок весь час в милі, сам миється.
Бритва особливо не брудниться олією - вона вже увібрана шкірою, на бритву не переходить.

Принаймні, у мене все це якось так виглядає :-)

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 32 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 12:00

21-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Treet Falcon
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: EWS Mardi Gras
Aftershave: Pierre Cardin ENERGY
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Почну коротко, а там, як піде :-)

Прокинувся сьогодні за кілька хвилин до будильника. Але не сам - дві кацапські блєдіни просвистіли просто над домом.
На щастя, нікуди не прилетіли - наші хлопці з ППО прикінчили їх за кілька секунд, чутно було два бабахи десь вдалині.

Що ж, ранок почався не з кави. Та й і не з гоління, бо голитися під адреналіном не дуже хотілося. Тому пішов готувати сніданок і, власне, каву - ніщо так не заспокоює нерви, як порання на кухні :-)

Друга спроба поголитися теж ледь не зірвалася. Щойно зібрався йти у ванну, як знову залунала тривога. Але трохи згодом, переконавшись, що для Києва загрози наче нема, таки відправився голитись. І далі все пішло значно приємніше і веселіше :-)

Власне гоління - це спроба повторити три попередні з невеликою заміною одного учасника. Тому все було вже по накатаній:

Спершу олійка Pearl Man - рясно і масно, дуже добре.
Потім мило EWS Mardi Gras з помазком RazoRock Big Bruce. Останнім часом до цього мила вже так приблатикався, що збиваю з нього потрібну піну навіть не думаючи, саме якось все виходить :-)

Лезо Treet Falcon в бритві RazoRock German 37 Slant після трьох сеансів трохи тягнуло на першому проході. Та це не дивно, бо ж щетина була вже дводенна, плюс протягом пари ранкових годин ще додала в довжині - саме перші дві години після пробудження відбувається стадія її активного росту. Зазвичай вона у мене не має зранку цих двох годин, але сьогодні так сталося, що мала.

Але на другому і, особливо, третьому проходах, коли щетина була вже вкорочена, все пішло, як по маслу. Було комфортно і - що особливо приємно - без жодного травматизму.

Певно, лезо могло б ще побігати, але вже не став випробовувати його на витривалість - чотирьох разів для нього достатньо.
Вже казав, що це останнє лезо з пачки, тож треба буде при нагоді ще трохи їх підкупити - сподобалися вони мені :-)

Підготувати новий лосьйон, після того, як закінчилася Baccara, я якось провтикав. Але на цей випадок у мене в ванній стоїть підстраховочний одеколон після гоління Pierre Cardin ENERGY.
Колись давно я його взяв на пробу, було цікаво, що воно за одеколон після гоління такий. Певний час користувався ним, але мені набрид аромат - якийсь він прісний, не цікавий. Тож я поїхав до Олесі шаманити щось цікавіше. Після довгих проб і роздумів, додали в цей одеколон віддушку смаженого маршмеллоу :-)

До кінця перебити нецікавий рідний аромат так і не вдалося, але він однозначно заграв новими несподіваними нотами :-)
В роботі ж цей Pierre Cardin нічим особливим не вирізняється. Певно, він має щось доглядальне в складі, адже шкіра після нього не така нежива, як після звичайного одеколону. Чи то може від олійки таке відчуття лишилося, що шкіра в цілому доглянута :-)

Примітно, що одеколон майже не пік при нанесенні. Але він має ефект постприпікання. Тобто, ще кілька хвилин трохи припікає. Не сильно, воно не дошкуляє - просто відчувається.

Тому, в принципі, питання про нанесення бальзаму Floïd Vetyver Splash не стояло - наніс. Хоч на той момент можна було й обійтися :-)

От така історія :-)))

WetShaver, Олександр Тернавский, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 32 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: