ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 5:49

fill пише:


Подобається дуже!

Його треба небагато для нормального нанесення. При помірних кількостях він добре вбирається шкірою.

Бальзам легкий, не жирний і не лишає плівки на обличчі. Стан шкіпи після нього хороший. Має приємний ветіверовий аромат.

А ще в нього приємна на дотик туба. Власне до бальзаму це не має відношення, але тримати в руках приємно.
І мені подобається! Так подобається, що я його замість крему для лиця застосовую. А що? Шкіру підживлює, знімає сухість, яка в мене з'являється восени і пропадає на початку літа (недостатньо вживаю води!), аромат найприємніший, як вже було відмічено.

fill, Kitten911, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 8:05

Треба брать)))

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 9:15

Kitten911 пише:
Треба брать)))

Однозначно!

Причому, бери ветівер.
Я розмовляв з Дімою, в нього є обидва. Каже, що ветівер цікавіший на аромат, нк приїдається так

Kitten911, ditrih_, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 9:35

ветівер гарний аромат, цитрус взагалі аромату не відчув

fill, Kitten911, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 9:49

В мене гель для душа один і другий. Ветівер однозначно набагато кращий аромат. Навіть жінка інколи користується.  biggrin

fill, andreyv1979, Kitten911, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 16:42

09-10-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Man Key Double Chrome
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Geo F. Trumper Sandalwood
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Не впевнений, що буде коротко, але постараюся :-)

Місяць OCtober продовжується, і сьогодні новий OC-учасник - Fatip Piccolo.
Знаю, що є люди, яким ця бритва подобається, які вважають її лагідною і ніжною, які високо цінують її ефективність та стабільність.
Але на моїй планеті це риба фугу. Її можна їсти, але тільки від дуже вправного кухаря. А якщо від не дуже вправного, то прийде кабзда, і буде бо-бо :-)

У мене за Fatip-ом зазвичай виходить риба фугу від не дуже вправного кухаря. Хоча все ж бувають і не поодинокі винятки.

Я цю бритву люблю і ненавиджу одночасно.
Ненавиджу, бо часто нею ріжусь, не завжди можу вловити її настрій. Потім кляну її і сильно матюкаюсь.

А люблю, бо вона няшна :-)
Я вже сто разів думав виставити її на продаж, і сто разів передумував - няшність перемагає :-)

Тож, щоб не ганяти весь місяць один і той самий опен комб, взяв таки Fatip Piccolo.
Лезо - те саме, Man Key. Власне, саме лезо нове, та сама лиш марка і модель.

Стало лезо несподівано рівно з першого разу. Воно і візуально було видно, що все ок. І потім в процесі гоління ніякого дисбалансу не помітив. Дивно, таке в мене не часто трапляється :-)

Крем не міняв - Geo F. Trumper Sandalwood. Він у мене зараз на убой іде, тож буде в роботі, поки не закінчиться.
Самого крему вичавив менше, ніж минулі рази, бо надто багато піни лишається, немає сенсу стільки її робити.

А от помазок замінив, взяв борсучка Zenith 506A Extra.
Помазочок - молодець. За пів хвилини накалапуцяв відро піни, що аж вилазило з чаші.

Пішов голитися, і трохи збентежився - щось незрозуміле з ковзанням, підзалипає бритва.
На першому проході грішив на те, що нікелеве покриття так реагує на олійку. Але на другому-третьому все стало зрозуміло, покриття тут ні до чого. Причина в неправильному менеджменті води.
Помазок я змінив, витрусив добре, але, очевидно, не достатньо добре. Тож води в ньому лишилося більше, ніж треба. Піни вийшло таким чином багато, але була вона не щільна, трохи заводяниста. Ну от ковзання і "попливло".

В принципі, голитися можна було. Лише треба було бути дуже обережним на третьому добривочному проході - коли бритва скаче, ще й така бритва з характером, це додає стрьому.
Але все пройшло добре - неквапність і обачність зіграли свою роль, гоління вийшло чистим і не травматичним. Епідерміс був абсолютно цілим, поставив лише один невеличкий нік, який потім змився водою.

На моїй планеті це мегаперфектне гоління з Фатіпом! Вдалося попасти на правильного кухаря :-)

На освіжитися в мене теж заміна: замість бей руму з сандалом в хід пішов бей рум з шавлією і кедром - Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar.
Це теж тонік, з тими самими властивостями, лише з трохи іншим ароматом. Мені він видався дещо свжішим, якщо таке слово до бей руму взагалі можна застосувати :-)

Ну і остання заміна - замість бальзаму взяв молочко Areffa Soap Summertime.
І от маю сказати, що, схоже, його сезон настав: три пшики пішли в шкіру, як вода у пісок :-)
Але шкіра в гарному стані, любо-дорого :-)

От така історія :-)

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 17:41

Caonima пише:
В мене гель для душа один і другий. Ветівер однозначно набагато кращий аромат. Навіть жінка інколи користується.  biggrin
На сколько помню ветивер это аналог terre d'hermes, а цитрус - аналог крид авентус (хотя мне он больше напоминает нечто среднее между кридом и john varvatos artisan).

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 22:27

stanislav-q пише:

На сколько помню ветивер это аналог terre d'hermes, а цитрус - аналог крид авентус (хотя мне он больше напоминает нечто среднее между кридом и john varvatos artisan).

Гадаю, це не той рівень продукції, який повинен мати вишуканий парфюмерний аромат :-)

Floid Ветівер пахне просто м'яко і приємно.

vicbro, stanislav-q, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 10:42

11-10-2023

Rating: 4.5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Man Key Double Chrome
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Geo F. Trumper Sandalwood
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Буде коротко :-)

Учасники, порівняно з минулим разом не змінилися, а от в процесі дещо пішло не так. Нічого дуже серйозного, але за сукупністю скинув пів бала з загальної оцінки.

Почалось, насправді, все добре.
Спершу олійка Pearl Man - жодних проблем, добре, як завжди.

Далі вичавив трохи крему Geo F. Trumper Sandalwood, дооообре струсив помазок і пішов у чашу. Прогнозовано крем відгукувався в’яленько. Та поступове додавання води робило свою справу, і все йшло до приготування хорошої піни...
Якби на останньому додаванні води я не льопнув її занадто багато.
Додавати крем не став, а вирішив просто добре промаслати піну.
План не спрацював - піна вийшла пишнувата, не стійка і не надто ковзка.

Подумав, що це не приємно, але не смертельно, тож почав голитися.

Лезо Man Key цього разу стало у Fatip Piccolo кривувато. На око наче все було гаразд, але по факту одна сторона голила взагалі не відчутно, другою стороною лезо відчувалось.
Знову ж таки, нічого смертельного. Просто вибираєш, що якою стороною голити - звичайна практика в таких випадках.

Але лезо вже підсіло, це відчувалося. Після гоління пішло на смітник.
Ну й бритва була явно не в настрої і показала свій склочний характер.
В підсумку поставив кілька цяток. Як для Фатіпа, то наче й не багато, але, як для взагалі, то занадто.

Щоправда, все це легко і без сліду змилося водою і без проблем заполірувалося тоніком Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar. Тонік, як йому й належить, зовсім не пік і залишив шкіру в досить приємному стані.

Але молочко Areffa Soap Summertime все одно варто було нанести :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 21:00

Хаха. А я ж робив приблизно ты ж самі помилки:
1. неправильна пінка
2. тупе лезо
3. різній виліт леза з різних сторін бритви
4. купа цяток, як результат.

А мене за це захейтили гуртом. 

PS: Шуткую я так. В мене там реально із технікою гоління конкретними бритвами головна проблема. ;)

Читав, що в нових версиях Фатіпу проблеми із позиціюванням леза нібито вже вирішено.

trimmer та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПт 13 Жовт 2023 - 0:30

CNPOMAHELL пише:
Хаха. А я ж робив приблизно ты ж самі помилки:
1. неправильна пінка
2. тупе лезо
3. різній виліт леза з різних сторін бритви
4. купа цяток, як результат.

А мене за це захейтили гуртом. 

PS: Шуткую я так. В мене там реально із технікою гоління конкретними бритвами головна проблема. ;)

Читав, що в нових версиях Фатіпу проблеми із позиціюванням леза нібито вже вирішено.
 Все также присутствуют, брал относительно недавно двух цветный, черный с золотым, лезвие немножко ходит, но я не вижу особой проблемы откорректировать лезвие

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПт 13 Жовт 2023 - 2:49

creativeresponse пише:
Все также присутствуют, брал относительно недавно двух цветный, черный с золотым, лезвие немножко ходит, но я не вижу особой проблемы откорректировать лезвие
Ну, за шо купив,за те й продаю, так би мовити. Нібито вирізнялися коробками: розмірами і написами на них (по віжчій чи шуршій стороні).
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПт 13 Жовт 2023 - 11:05

CNPOMAHELL пише:



Читав, що в нових версиях Фатіпу проблеми із позиціюванням леза нібито вже вирішено.

Я того не дізнаюся, немає в планах купувати новий Фатіп.

До того ж ось і колега creativereasponse каже, що нічого там не змінилося.

Закінчиться жовтень, покладу свій Фатіп на поличку, і хай лежить - маю інші приємні бритви.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2877
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПт 13 Жовт 2023 - 11:37

CNPOMAHELL пише:
Читав, що в нових версиях Фатіпу проблеми із позиціюванням леза нібито вже вирішено.
Голився двома новими Фатіп Пікало, в обох лезо виставлялось рівно.

_________________
Через терни до зірок!

Віталіk, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПт 13 Жовт 2023 - 11:48

fill пише:
11-10-2023


Blade: Man Key Double Chrome
 
Але лезо вже підсіло, це відчувалося. Після гоління пішло на смітник.
Прошу у лезвий через дробь указывать количество побривок, плиз.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПт 13 Жовт 2023 - 16:21

ARTURIUS пише:

Голився двома новими Фатіп Пікало, в обох лезо виставлялось рівно.

Пощастило :-)

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПт 13 Жовт 2023 - 16:24

Олександр Тернавский пише:

Прошу у лезвий через дробь указывать количество побривок, плиз.

Я зазвичай таке в тексті зазначаю. Але так, цього разу не написав.

Якщо що, то це був другий сеанс для для Man Key.
Але в Yaqi Mellon воно відпрацювало чотири сеанси - три добре, на четвертому трохи підсіло

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyСб 14 Жовт 2023 - 12:05

13-10-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Pearl Man Pre-Shave Oil
Lather: Geo F. Trumper Sandalwood
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Є підозра, що буде коротко :-)

Багато чого хотів поміняти після останнього гоління, але обмежився лише одним учасником.

Перш за все думав взяти інший помазок, синтетику. Але вирішив, що не добре відкладати борсука після двох поспіль не дуже вдалих спроб. Треба відкладати на мажорній ноті. Тож взяв той самий Zenith 506A Extra, добре його вимочив, витрусив, додав достатньо піни, по ходу ретельно слідкував за водою - і отримав, що хотів: жирну, в міру густу, слизьку піну з чудовим ароматом.

Така піна в роботі не викликала жодних питань, як воно і має бути.

Єдина заміна сталася лише з лезом. Замість Man Key взяв Treet NEW Steel. Це непогане лезо, воно гостріше за Man Key і досить комфортне Воно добре відпрацювало у 89-ій, і було сподівання, що непогане покаже себе і в Fatip Piccolo.
Власне, так і сталося. Стандартне гоління в три проходи - чисто і не травматично. Ну, майже - одну цятку таки поставив, але з Фатіпом це для мене прийнятно. Тим більше, що і цятка просто змилася водою.

До речі, стало лезо у Фатіп майже рівно. Відчувалася невеличка різниця у вильоті леза з різних боків, але поправляти - то було б лише нашкодити.

Після хорошого гоління тонік Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar попрацював м’яко і приємно. Він не пік абсолютно і добре подбав про шкіру.

Та як би там не було, сезон додаткового догляду вже почався, тому зверху наклав молочко Areffa Soap Summertime і був щасливий :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6966
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyСб 14 Жовт 2023 - 12:21

Сергію, ти бачив, як Стас встановлював лезо у Фатіп, що виліт був рівномірний з обох боків?

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyСб 14 Жовт 2023 - 12:52

Ruslan пише:
Сергію, ти бачив, як Стас встановлював лезо у Фатіп, що виліт був рівномірний з обох боків?

Так, бачив. Сам так інколи роблю, коли зразу бачу, що щось стало не так.
Але візуально все було гаразд, там різниця мінімальна була. На око взагалі не видно, а по відчуттям ледь-ледь різниця вловлюється.
Тому вирішив не переставляти

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 11:32

fill пише:
До речі, стало лезо у Фатіп майже рівно. Відчувалася невеличка різниця у вильоті леза з різних боків, але поправляти - то було б лише нашкодити.
Я всегда в него станок с лезвием закручиваю к низу головой. Насадил, встряхнул станок, подставил ладонь снизу крышки, и зажимаю. В этом случае никогда не было перекосов лезвия.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 12:27

Олександр Тернавский пише:

Я всегда в него станок с лезвием закручиваю к низу головой. Насадил, встряхнул станок, подставил ладонь снизу крышки, и зажимаю. В этом случае никогда не было перекосов лезвия.

Згоден, так і треба.
А я весь час сподіваюсь на диво :-)

Але дива трапляються не часто, тож на завтрашнє гоління я саме так і вставив лезо.

razorblade1989 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 12:33

Олександр Тернавский пише:

Я всегда в него станок с лезвием закручиваю к низу головой. Насадил, встряхнул станок, подставил ладонь снизу крышки, и зажимаю. В этом случае никогда не было перекосов лезвия.
 Всегда только так вставляю лезвия в трехсоставные бритвы, но на Picolo всеравно немного подправлял, но у меня и King C попадался где лезвие нужно было подправлять

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 15:17

Когда только купил Фатип Пиколо, постоянно упражнялся как можно быстрее выставить в нем лезвие ровно. В итого теперь так приловчился, что устанавливаю лезвие в Фатипе быстрее чем в других станках.) Так, что все дело в сноровке. Вообще Фатип особенный станок, со своим характером, к нему привыкнуть нужно. Но бреет гладко и чисто. Да и не такой агрессивный как Р 41 для меня.)

Ruslan, fill, creativeresponse та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 34 EmptyВт 17 Жовт 2023 - 13:23

razorblade1989 пише:
Вообще Фатип особенный станок, со своим характером, к нему привыкнуть нужно. Но бреет гладко и чисто. Да и не такой агрессивный как Р 41 для меня.)

Так, характер він має :-)

Голить, в принципі, не погано, але дуже непрогнозовано для мене.
В цьому плані 41-ша є більш зрозумілою, хоч і менш комфортною

razorblade1989, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 34 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: