ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 12:28

Kitten911 пише:

 Я считаю, что прорыв вполне возможен т.к. Сейчас вкб опять в моде, но % вкб-шников ничтожно мал в сравнении с людьми, которые и не знают что это такое и бреются новинками из пластика всю жизнь, по этому все не соскочат с пластика на тешки и п&г особо ничего не потеряет, а вот введя на рынок тешки опять, приобретёт множество вкб-шников и это скорее будет дополнительный заработок, думаю именно кинг с и есть тот пробный камень, чтобы оценить рынок и понять нужно это компании или нет смысла охватывает и этот маленький рынок! Вот что-то типа хай пруф разорс сделают только более совершенный и уверен, что многие захотят себе тешку с идеальной эффективностью и супер мягкостью, и многие вкб-шники купят, а цена уверен будет очень адекватной т.к. И качество будет на хорошем уровне!
 Тут даже я могу ответить, общался с wolfman, blackland, timeless, stirling(они тоже тешки пытались продвинуть),wsp, рынок ничтожно мал, на комфортную жизнь заработать можно, но даже миллионерами на нем стать не получится, Stirling отказались от тешек ибо на сопутствующих расходниках продажи чаще и один и тот же клиент сделает сотни покупок за тот период что купит одну бритву

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 12:36

Kitten911 пише:

 Я считаю, что прорыв вполне возможен т.к. Сейчас вкб опять в моде, но % вкб-шников ничтожно мал в сравнении с людьми, которые и не знают что это такое и бреются новинками из пластика всю жизнь, по этому все не соскочат с пластика на тешки и п&г особо ничего не потеряет, а вот введя на рынок тешки опять, приобретёт множество вкб-шников и это скорее будет дополнительный заработок, думаю именно кинг с и есть тот пробный камень, чтобы оценить рынок и понять нужно это компании или нет смысла охватывает и этот маленький рынок! Вот что-то типа хай пруф разорс сделают только более совершенный и уверен, что многие захотят себе тешку с идеальной эффективностью и супер мягкостью, и многие вкб-шники купят, а цена уверен будет очень адекватной т.к. И качество будет на хорошем уровне!

Ігоре, загалом ти маєш рацію.
Але, як мені здається, не достатньо звертаєш увагу на свою ж фразу: "% вкб-шников ничтожно мал".
Оце ключове.

Тобто, Gillette неодмінно запустить свої лапи в цей ринок. Але навряд чи буде на ньому шуршати так, як на своєму більш традиційному. Вони просто підтримуватимуть на ньому свою присутність, час від часу вивалюючи якусь поліпшену версію Кінга. У великий прорив я не вірю. Принаймні, в найближче десятиляття.
Хоча можу ж і помилятися :-)

vicbro, creativeresponse та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 13:00

П&г очень большая "контора" и для них выпустить нечто инновационное в мир тешек не составит труда, не нужно их сравнивать с артизанами у которых возможности куда более скромные, конечно они не будут ставить на эту ветку больших ставок, но это им не помешает отжать какую-то долю рынка под себя в мире вкб, тем более имея заводы по всему миру и такие возможности...
По этому, Сергей, я думаю кинг с и был таки тем пробным камнем потому, что я не знаю как по-другому объяснить этот вход  в тешки))
Но таки спорить не буду))?


Останній раз редагувалося: Kitten911 (Вт 25 Лип 2023 - 13:02), всього регувалося 1 раз(-и)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 13:01

Kitten911 пише:
Сейчас вкб опять в моде, но % вкб-шников ничтожно мал в сравнении с людьми, которые и не знают что это такое и бреются новинками из пластика всю жизнь, по этому все не соскочат с пластика на тешки и п&г особо ничего не потеряет
Думаю, що продаж касетників значно вигідніший із точки зору маржі. Це немов би Gillette сама собі у ногу вистрілить. Відтоку "касетниколюбів" може не буди тільки у разі, якщо Тєшки будуть дуже коштовними.
Інакше частина клієнтури перейде на тешки.

Можливо ви не чули, але у Індії Жілети випускають дуже цікаві одноразки пластикові. Називаються  Gillette Guard® Shaving Razor І виробляються тільки для ринку Індії. Вони дуже дешеві та дуже ефективні. Бо в індійців дуже вже жорсткі бороди. І Gillette дуже наказує за продаж їх за межами Індії. Хоча іноді лоти трапляються на ebay - продавці дуже швидко пропадають.

Та одне діло випустити щось дешеве але дуже масове для ринку країни на 1.5 мільярди і зовсім інше - тешки.

PS: Але могли б хоча б не дуже великими партіями - колекціонерам випускати. Все одне копійчина якась.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 13:06

Kitten911 пише:
П&г очень большая "контора" и для них выпустить нечто инновационное в мир тешек не составит труда, не нужно их сравнивать с партизанами у которых возможности куда более скромный, конечно они не будут ставить на эту ветку больших ставок, но это им и не помешает отжать какую-то долю рынка под себя в мире вкб, тем более имея заводы по всему миру и такие возможности...
По этому, Сергей, я думаю кинг с и был таки тем пробный камнем потому, что я не знаю как по-другому объяснить этот вход  в тешки))
Но таки спорить не буду))?

Не, ну про те, що Кінг був пробним каменем, годі й сперечатися! :-)

Вже писали вище, що спершу вони запустили Херітидж. Подивились, наче іде.
Потім взяли каменюку побільше - Кінга. Запустили. Тепер дивляться.

Чисто теоретично, вони можуть відновити випуск своїх давніх легенд. Або ж змайструвати щось принципово нове.
Але в мене все одно лишається питання: а чи будуть?
Від того і маю сумніви щодо подальшої експансії Gillette на цей ринок.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 13:10

CNPOMAHELL пише:

Думаю, що продаж касетників значно вигідніший із точки зору маржі. Це немов би Gillette сама собі у ногу вистрілить. Відтоку "касетниколюбів" може не буди тільки у разі, якщо Тєшки будуть дуже коштовними.
Інакше частина клієнтури перейде на тешки.

Можливо ви не чули, але у Індії Жілети випускають дуже цікаві одноразки пластикові. Називаються  Gillette Guard® Shaving Razor І виробляються тільки для ринку Індії. Вони дуже дешеві та дуже ефективні. Бо в індійців дуже вже жорсткі бороди. І Gillette дуже наказує за продаж їх за межами Індії. Хоча іноді лоти трапляються на ebay - продавці дуже швидко пропадають.

Та одне діло випустити щось дешеве але дуже масове для ринку країни на 1.5 мільярди і зовсім інше - тешки.

PS: Але могли б хоча б не дуже великими партіями - колекціонерам випускати. Все одне копійчина якась.
Тут копеечка уж слишком маленькая, cамый популярный ютубер и владелец одного из магазинов в сша, имеет 85K подписчиков, аудитория смешная даже в рамках одного города.
 Для Gillete это сравнимо как заработать +1 цент, на каждых 100k что они зарабатывают, есть ли смысл в таких играх?

fill, stanislav-q, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 13:21

creativeresponse пише:
Для Gillete это сравнимо как заработать +1 цент, на каждых 100k что они зарабатывают, есть ли смысл в таких играх?
Зараз це так.
Ви цікавилися коли-небудь комп'ютернии іграми чи коштовними ільмами? Зараз ААА проекти рекламуються за більші кошти, аніж витрачено на саме виробництво продукту. Так і тут. Була б потреба - а, кому продати -знайдеться. Тим більше, що останні 100 років компанії самі собі створюють ринки. А от чи має це сенс - тут вже краще аналітикам самої Gillette знати.
Для ситих Европи/США мабуть ні. А от Азія\Африка з їх величезним населенням -так. Про Gillette Guard - як приклад, я писав вище.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 13:27

CNPOMAHELL пише:

Зараз це так.
Ви цікавилися коли-небудь комп'ютернии іграми чи коштовними ільмами? Зараз ААА проекти рекламуються за більші кошти, аніж витрачено на саме виробництво продукту. Так і тут. Була б потреба - а, кому продати -знайдеться. Тим більше, що останні 100 років компанії самі собі створюють ринки. А от чи має це сенс - тут вже краще аналітикам самої Gillette знати.
Для ситих Европи/США мабуть ні. А от Азія\Африка з їх величезним населенням -так. Про Gillette Guard - як приклад, я писав вище.
 Ну Gillete Guard(Мне больше Bic Metal нравятся) это расходник c приличной маржой, на тешках расходник только лезвие которое имеет низкую маржу, ВКБшники все же маленькая ниша коллекционеров, и приучить весь мир покупать всю линейку бритв будет значительно сложнее чем подсадить на высокомаржинальный расходник

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 13:29

Плюс еще фактор платежеспособности стран, по мировым стандартам даже Украина жирует

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 14:09

У т-шек очень большой порог входа. Именно поэтому данным делом увлекаются люди, которые любят разбираться в чем-то новом, не против заморочек да и в целом любознательные. А массовый потребитель (абсолютно любого товара) выберет удобство вместо "экономии/эстетики/ощущений" и "одно лезвие против 3".

Я почти уверен, что даже если магическим образом забрать у всех кассетники и вместо них подкинуть т-шки (бесплатно разумеется), то процентов 80 после первого раза побегут покупать кассеты опять, оставшиеся поиграются подольше и как раз процентов 5-10 из всех останется на тешках дальше. 

А учитывая, что нужно самому разобраться, купить несколько бритв, попробовать разные лезвия и т.д., то в итоге становится ясно - массового перехода точно не будет. Я думаю тут каждый сталкивался с тем, что друзья-знакомые даже бесплатно не хотят взять "на тест" чего-нибудь попробовать у тебя. Не говоря уже о том, чтобы переходить на него полностью, а перед этим лично искать/покупать много разных, непонятных предметов. Ну и в целом реальность такова, что с современными продуктами вполне можно отлично побриться даже имея проблемную кожу/жесткую щетину, а многие таким не страдают, поэтому для них никакой причины пробовать другое бритье вообще нет. Да, в теории можно купить кинг с, любые нормальные лезвия и экономить (по сравнению с кассетникаи), но тут должно очень много всего совпасть, чтобы человеку это сразу вкатило.

Причем многие даже среди кассетников не пробуют выбирать, им что подарили когда-то давно, на том они и сидят. А там выбор довольно большой, от довольно агрессивного бика 3-лезвийного, до кучи вариантов 3-4-5 лезвийных Wilkinson Sword. Не говоря уже о том, что часто более дешевый мак3 по факту в разы приятнее кассет на 5 лезвий от джилетта  (у меня так например), но люди даже не пробуют, ведь по логике (искаженной) больше лезвий+дороже - значит лучше.

trimmer, fill, vicbro, creativeresponse, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 14:21

Не помню чей бренд и для какого рынка, мне когда-то давно дарили пластиковую тешку, открытие сверху набок верхней крышки, черного цвета, более чем уверен что стоила копейки, с одной стороны зацеп с другой на пластиковой мембране держалась, так вот эта мембрана отлетела на третьем использовании, вернее попытке поставить лезвие, побриться нейю можно было и на удивление даже достаточно комфортно

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 14:22

stanislav-q пише:
...
А учитывая, что нужно самому разобраться, купить несколько бритв, попробовать разные лезвия и т.д., то в итоге становится ясно - массового перехода точно не будет...


Так воно і є!
Хоч нам і здається, що ВКГ набирає популярності, але це може бути оманливим відчуттям - просто ми крутимося в цьому світі і думаємо, що всі довкола поділяють наші цінності.
А в дійсності, ВКГ - це все ще і лише царина кількох відсотків маргіналів-шанувальників, яким це просто цікаво.

Чоловікам є чим голитися і без ВКГ. 
А основні ринки збуту ДЕ-лез - це Індія, Пакистан, Бангладеш тощо. І це не питання захоплення, це просто економіка - таке лезо дешевше. І саме для цих ринків ще існує виробництво дешевих Т-шок, Джаґґерів там масово не купують, це дууууууже дорого.

creativeresponse, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 14:23

creativeresponse пише:
 Ну Gillete Guard(Мне больше Bic Metal нравятся) это расходник c приличной маржой, на тешках расходник только лезвие которое имеет низкую маржу, ВКБшники все же маленькая ниша коллекционеров, и приучить весь мир покупать всю линейку бритв будет значительно сложнее чем подсадить на высокомаржинальный расходник
То ефективний розхідник з маленькою ціною. Особливо у порівнянні навіть із одноразками від самої Gillete. Тим і вигідне. 
А от привчити покупця, що немає протистояння "або тешка - або касета" - тут вже треба прикласти зусиль буде. Ви б купили собі сучасного Gillete Fatboy? А щось інше? Упевнений що ви б скупили все, що випустить Gillete по мотивам старих моделей. І я також. І більшість форуму, думаю теж.
Бо міні, наприклад, важко себе упевнити, що щось, чим "негри д*пу голили" (так, нетолерантненько, але показує саму суть проблеми) я потім буде до лиця прикладати. Тому, щоб купити щось б\в мені потрібен дуже виликий стимул та спокуса. А от нове, якщо воно голить, та, навіть без напису "Gillete" я із задоволенням придбаю.
І дуже гарно, що хоча б китайці почали робити візуальні копії усіляких GEMів, GIBBSONів тощо. Так, вони не ототожни одне одному. Але хоча б так...
Цитата :
Плюс еще фактор платежеспособности стран, по мировым стандартам даже Украина жирует
Так. Розповісте це Бразилії, чи то Аргентині. Незважаючи на загальну бідність населення економіки там крутіші за більшість країн тієї ж співдружності (ЄС). Там попри маленьку маржу можна просто завдяки кількості отримати гарні прибутки. Бо голитися люди не перестануть. У всякому разі, найближчим часом.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 14:35

CNPOMAHELL пише:


 І більшість форуму, думаю теж.

Це навряд чи. Далеко не всім цікаві старі бритви Gillette. Навіть ті, що будуть "щойно з печі".
Хоча дехто купить, звичайно ж.
Але погодься, це не ринок для компанії з мільярдними оборотами.

Але є ентузіасти, які роблять репліки, часто досить вдалі. Це як раз їхня ніша.
Погугли Global Shave Club для прикладу - у них є цікаві а-ля Джллетти.

vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 14:51

stanislav-q пише:
Я почти уверен, что даже если магическим образом забрать у всех кассетники и вместо них подкинуть т-шки (бесплатно разумеется), то процентов 80 после первого раза побегут покупать кассеты опять, оставшиеся поиграются подольше и как раз процентов 5-10 из всех останется на тешках дальше. 
Так і буде. Чи ви думали, що K.C. Gillete враз усіх присадив на свої леза? Там Практично так і було: бритва майже по собівартості і, на перший погляд, дешеві леза. Але порівняйте це із тими ж GEM-подібними, чи іншими варіантами, де лезо слугувало роками (якщо його правити\точити).
Цитата :
А учитывая, что нужно самому разобраться, купить несколько бритв, попробовать разные лезвия и т.д., то в итоге становится ясно - массового перехода точно не будет.
Якою навчитесь голитися, та й буде для вас кращою.
Цитата :
Причем многие даже среди кассетников не пробуют выбирать, им что подарили когда-то давно, на том они и сидят.
То є нормальна практика. чим навчився - тим і користуєся. Знаєте чому великі виробники продовольчих товарів час від часу змінюють зовнішній вигляд пакування своїх товарів? А деякі виробники продовольчих товарів роблять це раз на рік чи, навіть, частіше? Тому що існує певна частка від загальної маси покупців, яка потребує чогось нового. Навіть якщо це просто зміна пакунку. Наприклад я з таких. Люблю нове щось.
А інша частина, причому таких більшість, не дуже підтверджена новому. Вони не люблять нове, та навіть, дуже проти нового. Там поколіннями треба перевчати таких.
fill пише:
А основні ринки збуту ДЕ-лез - це Індія, Пакистан, Бангладеш тощо. І це не питання захоплення, це просто економіка - таке лезо дешевше. І саме для цих ринків ще існує виробництво дешевих Т-шок, Джаґґерів там масово не купують, це дууууууже дорого.
Так Джагери і для Україні із таким стрибком цін останніх років - не дешева штука. А от коли воно коштувало 300-500 грн то теж ок було. А це усього декілька років тому такі ціни були. І зараз тешка, особливо, якщо вже маєш - то уже вигідно відносно касетників чи одноразок.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 14:53

CNPOMAHELL пише:

То ефективний розхідник з маленькою ціною. Особливо у порівнянні навіть із одноразками від самої Gillete. Тим і вигідне. 
А от привчити покупця, що немає протистояння "або тешка - або касета" - тут вже треба прикласти зусиль буде. Ви б купили собі сучасного Gillete Fatboy? А щось інше? Упевнений що ви б скупили все, що випустить Gillete по мотивам старих моделей. І я також. І більшість форуму, думаю теж.
Бо міні, наприклад, важко себе упевнити, що щось, чим "негри д*пу голили" (так, нетолерантненько, але показує саму суть проблеми) я потім буде до лиця прикладати. Тому, щоб купити щось б\в мені потрібен дуже виликий стимул та спокуса. А от нове, якщо воно голить, та, навіть без напису "Gillete" я із задоволенням придбаю.
І дуже гарно, що хоча б китайці почали робити візуальні копії усіляких GEMів, GIBBSONів тощо. Так, вони не ототожни одне одному. Але хоча б так...

Так. Розповісте це Бразилії, чи то Аргентині. Незважаючи на загальну бідність населення економіки там крутіші за більшість країн тієї ж співдружності (ЄС). Там попри маленьку маржу можна просто завдяки кількості отримати гарні прибутки. Бо голитися люди не перестануть. У всякому разі, найближчим часом.
 Ну ещё один Fatboy или другую винтажную я бы не купил, я их уже пробовал, да и есть современник Fatguy.

 Вы смотрите на экономику страны которая не отражает платежеспособность населения, та же Индия делиться на два мира, богатая Индия где люди способны тратить деньги и бедная где живут в трущебах зарабатывают сверх копейки и не способны отложить даже лишний доллар в месяц.
 Если брать мировой срез, то средний класс имеет к моменту пенсии более 2 милл долларов отложенных, проблема этой статистики как и экономик в том что 2% населения планеты земля имеет больше денег чем остальные 98,0а 0.1% имеет больше денег чем остальные 1.9% из тех 2%
 У меня подруга в 2015 году переехала в Данию, в Украине у нее была очень хорошая зарплата в районе $2500, она спокойно могла откладывать 1500 в месяц ни в чем себе не отказывая, переехав в Данию ее зарплата выросла до 3500, но она живёт от зарплаты до зарплаты, она больше не может позволить покупать себе дорогие брендовые вещи и все те путешествия по миру что могла раньше,по факту раньше она жила а сейчас выживает.
 Тотже канадский рынок сверх бедный вопреки тому что люди думают что тут у всех все хорошо, меньше 5% мужчин могут самостоятельно содержать семью, 25%населения Онтарио за гранью бедности они не могут оплатить даже свои счета, благо еду тут достать просто, очень много food banks, на 2023 год очень большой процент семей где оба работают не могут позволить себе кредит на жилье и снимают комнату в квартире
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 15:02

CNPOMAHELL пише:



Так Джагери і для Україні із таким стрибком цін останніх років - не дешева штука. А от коли воно коштувало 300-500 грн то теж ок було. А це усього декілька років тому такі ціни були. І зараз тешка, особливо, якщо вже маєш - то уже вигідно відносно касетників чи одноразок.

Що тоді, що зараз Джаґґер коштує 35-50 доларів.
Для України в більшості своїй це не є якоюсь непідйомною сумою.
Для багатьох в Індії це шалені гроші.

Так, події останніх півтора року сильно зменшили купівельну спроможність українців, але все одно це далеко не Індія.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 15:03

stanislav-q пише:
У т-шек очень большой порог входа. Именно поэтому данным делом увлекаются люди, которые любят разбираться в чем-то новом, не против заморочек да и в целом любознательные. А массовый потребитель (абсолютно любого товара) выберет удобство вместо "экономии/эстетики/ощущений" и "одно лезвие против 3".

Я почти уверен, что даже если магическим образом забрать у всех кассетники и вместо них подкинуть т-шки (бесплатно разумеется), то процентов 80 после первого раза побегут покупать кассеты опять, оставшиеся поиграются подольше и как раз процентов 5-10 из всех останется на тешках дальше. 

А учитывая, что нужно самому разобраться, купить несколько бритв, попробовать разные лезвия и т.д., то в итоге становится ясно - массового перехода точно не будет. Я думаю тут каждый сталкивался с тем, что друзья-знакомые даже бесплатно не хотят взять "на тест" чего-нибудь попробовать у тебя. Не говоря уже о том, чтобы переходить на него полностью, а перед этим лично искать/покупать много разных, непонятных предметов. Ну и в целом реальность такова, что с современными продуктами вполне можно отлично побриться даже имея проблемную кожу/жесткую щетину, а многие таким не страдают, поэтому для них никакой причины пробовать другое бритье вообще нет. Да, в теории можно купить кинг с, любые нормальные лезвия и экономить (по сравнению с кассетникаи), но тут должно очень много всего совпасть, чтобы человеку это сразу вкатило.

Причем многие даже среди кассетников не пробуют выбирать, им что подарили когда-то давно, на том они и сидят. А там выбор довольно большой, от довольно агрессивного бика 3-лезвийного, до кучи вариантов 3-4-5 лезвийных Wilkinson Sword. Не говоря уже о том, что часто более дешевый мак3 по факту в разы приятнее кассет на 5 лезвий от джилетта  (у меня так например), но люди даже не пробуют, ведь по логике (искаженной) больше лезвий+дороже - значит лучше.
Вот тут абсолютно согласен, примерно это я и хотел донести!

fill, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 15:17

fill пише:
Погугли Global Shave Club для прикладу - у них є цікаві а-ля Джллетти.
Там цінники неок. Але це не головна проблема. Великий гравец -то ще й крокова доступність товару. Одне діло шукати товари по ВКБшних магазинах чи місяцями чекати доставку з Китаю. І інше Gilletteю В нас я подібного не бачив, але у тій же росії Gillette King C продавалася просто в Ашані. І цінник був рази у 3 меншим ніж у інших магазинах.

Проблема ВКБ саме у недоступності бритв у великих роздрібних сітях на кшталт ЄВА(и), Ватсонсу, Простору тощо. Я всякому разі наявність одного пластикового "Вілкінсона" навряд чи підніме вгору продаж лез.
Звичайно те, за чим ще й побігати треба має дуже слабкі продажі.
Ну ок. Приймемо що квест на "знайди де купити бритву тешку" ви пройшли. А тепер леза. У сітях масово доступні BIC і... все. Все інше також треба шукати.
Те ж саме і з косметикою до\для\після гоління. Піна-крема-гелі. Це зазвичай максимум із доступного поряд. Буває мило. Але зазвичай коштовні варіанти. І початківець навряд чи своєю волею придбає мило, що коштує дорожче його бритви.
Тобто немає дешевих варіантів, які б можна було просто спробувати, щоб вирішити, чи потрібно воно загалом?
Артизани? Так про них знає ще менша купа людей. А було б класно, якщо це продавалося б у тій же Розетці, наприклад.

Пидсумовуючи. Маємо замкнуте коло. Мало послідовників ВКБ тому мало вибору, магазинів тощо. А послідовників мало, тому що щоб щось подібне купити - треба ще пошукати.

stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 15:25

fill пише:
Що тоді, що зараз Джаґґер коштує 35-50 доларів.
Для України в більшості своїй це не є якоюсь непідйомною сумою.
Для багатьох в Індії це шалені гроші.
Подивіться мінімальний рівень зарплатні в Україні. І досить багато сфер де ота мінімалка і є зарплатнею. То не 30-40 на місяць долярів як у Індії. Але при нинішньому курсі це все ще досить значна сума. Чверть зарплтатні (якщо за мінімалку кажемо). Купівельна спроможність гривні дуже впала за останні 4 роки. А заплтатня не завжди підвищилася відповідно девальвації.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 15:44

CNPOMAHELL пише:

Подивіться мінімальний рівень зарплатні в Україні. І досить багато сфер де ота мінімалка і є зарплатнею. То не 30-40 на місяць долярів як у Індії. Але при нинішньому курсі це все ще досить значна сума. Чверть зарплтатні (якщо за мінімалку кажемо). Купівельна спроможність гривні дуже впала за останні 4 роки. А заплтатня не завжди підвищилася відповідно девальвації.
 Не нужно смотреть на минималку или ту же среднюю зарплату, она не отражает покупную способность населения, если вы хотите узнать примерную цифру, вам нужно взять минималку и отнять от нее все расходы на базовые потребности, и только оставшаяся сумма будет важной, если таковая будет.
 Человек с зарплатой $40К(зарплату до 40к в год имеет больше 60% населения) в год в канаде не сможет закрыть даже свои базовые потребности, хотя ето $3.3k в месяц, средняя цена однокомнатной квартиры на сьем $3K, на еду нужно $400-450 это если очень сильно себя ужимать, коммуналка + телефон+ интернет еще $200(минимум), общественный транспорт $200, мы уже в дефиците на $300 а еще даже базовые потребности не все закрыты, откуда такому человеку взять $30 на тешку? ответ простой жить у мамки в подвале на ее шее как впринцыпе большинство населения тут и делает, но мы пытаемся взять срез самостоятельных ребят.
 В Индии у очень большого количества населения <$20 в месяц
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 15:48

CNPOMAHELL пише:


 Мало послідовників ВКБ тому мало вибору, магазинів тощо.

В принципі, от саме цією фразою ти сам відповів на всі свої питання.

ВКГ - це хобі, клуб по інтересам. Це не є масовим явищем, тому великий рітейл і не зацікавлений в продажах всіх цих голярських приблуд. Час від часу щось можуть виставити на пробу, але великого попиту воно не має, тому масово ВКГ-шну продукцію не продають.
Для цього є спеціалізовані магазини. І нам дуже пощастило, що їх є кілька в Україні.

І, власне, чи потрібно всіх присаджувати на ВКГ?
Заради чого? Щоб тобі чи мені купити умовний Stirling в найближчій Єві?
Ну, таке.

Для людини захопленої не є проблемою почекати товар кілька днів чи тижнів. А решті воно нафіг не снилося навіть на козирних полицях в супермаркеті.

Ну й до речі, продукція Areffa Soap продавалася на сайті Епіцентру: ось 
І що, сильно це додало в популярності ВКГ? Як було три каліки на всю Неньку, так і лишилося.

vicbro, creativeresponse, stanislav-q, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 15:56

Так. щось мі знову в економіку вдарилися замість бритв. Всі праві, по своєму. Тому, порівнювати всіх разом не можна.
Але давайте до бритв все ж таки повернемося. Підсумую: Gillette щось випустила. Потім ще раз щось випустила. Якісно, дешево. Можливо випустить ще. А може й ні. Побачимо як воно буде. ;)

fill та creativeresponse Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 15:59

CNPOMAHELL пише:
Так. щось мі знову в економіку вдарилися замість бритв. Всі праві, по своєму. Тому, порівнювати всіх разом не можна.
Але давайте до бритв все ж таки повернемося. Підсумую: Gillette щось випустила. Потім ще раз щось випустила. Якісно, дешево. Можливо випустить ще. А може й ні. Побачимо як воно буде. ;)

Думаю, на цій оптимістичній ноті ми й поставимо крапку :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 18 EmptyВт 25 Лип 2023 - 16:10

fill пише:
І, власне, чи потрібно всіх присаджувати на ВКГ?
Заради чого? Щоб тобі чи мені купити умовний Stirling в найближчій Єві?
Ну, таке.
Ми сперечалися що до можливості ринку ВКБ та чому це досі не є масовим явищем. Я й відповів. Бо 
у часи наших дідів,батків та й молодості декого із співрозмовників ВКГ не було чимось ексклюзивним та незрозумілим. Я міг прийти до найближчої галантереї та купити собі щось. Можливо без великого вибору але й без зайвих проблем. Але от виросло вже ціле покоління тих, для кого ВКГ - то щось нафталінове. Вони таке від дідів\батьків бачили, але самі можливо й не пробували. Максимум у кіно бачили.
І перевчити назад займе все ті ж 30-50 рочків. Наприклад "каблучка із алмазом на заручини", "2 літри воді на день", "склянку соку на сніданок" - це все було колись масованою рекламою. Причому не в нас. А от тепер подібне сприймається як своєрідні поради до виконання.
А ті ж "їжте моркву, вона корисна для зору" - то загалом винахід британців часів 2ї світової, щоб збити з пантелику супротивника (німців). Тобто не несе ніякої користі.

Тому так, якщо ніхто не візьметься скаламутити ринок - то воно все так і зостанеться на рівні хобі чи спогадів часів молодості. Гарно це чи погано -не знаю. Так є.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Вт 25 Лип 2023 - 16:12), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 18 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: