ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+31
_yk_
Palych
2046
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyЧт 11 Травень 2023 - 17:43

Alfed пише:
Маю кабана spokar 100 гр. Розпушене, мило razorock blue lable, пробував по всякому, мало води аж рука болить маслати, наношу на лице зовсім не укривісте, піну треба накладати, а не намазувати, пробував кіп'ячену воду теж саме.

Зацікавив.

Завтра візьму старенького кабанчика Омега 24 мм і стік Razorock якийсьтам Lable і зроблю піну на обличчі - подивлюсь, що вийде

Alfed Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyСб 13 Травень 2023 - 13:28

12-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: PAA Crimson Ghost
Blade: Dorco Prime
Brush: Omega 80280
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: RazoRock Blue Label
Aftershave: Przemyslawka
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Таке прикольне гоління було вчора, що навіть і не намагатимусь коротко :-)

Отримав на форумі питання від колеги Alfred-а: чи є якийсь помазок, дешевший за $20, який робить низьку густу піну, як Omega Roma Colosseo?
Я припустив, що в тому ціновому діапазоні вибір по суті падає лише на кабанів. Колега зазначив, що в нього якось не виходить. Це мене зацікавило, і я вирішив спробувати сам.

Для експерименту взяв таке саме мило, як в колеги Alfred-а - RazoRock Blue Label. А кабанчиком виступив старенький помазочок Omega 80280. Щоправда, слід зазначити, що мило у мене в формі стіка, тож варіант збивання піни був лише один - на обличчі.

Цією Омегою я дуже давно вже не користувався, тож замочив її на добрих хвилин двадцять.
Наніс олійний прешейв Pan Drwal Steam Punk, і поки він вбирався шкірою, готував приладдя.
Є, звичайно, такий незручний момент при користуванні прешейва і стіка. Прешейву потрібен час попрацювати. І коли робиш піну в чаші, то як раз потрібний час і проходить. А зі стіком требе себе чимось зайняти, поки прешейв зробить свою справу, а вже потім натирати милом обличчя.

Та як би там не було, за пару хвилин змочив обличчя і став наносити мило, як роблю це завжди. Хіба що один момент: скористався порадою Ігоря-дніпрянина і попередньо замочив кінчик стіка у теплій воді. І так дійсно легше його наносити!
Здавалося б, очевидна річ, але сам до неї не додумався :-)
Ігоре, дякую за наводку! :-)

Старий юзаний і давно розбитий кабанчик - це просто окрема пісня в ВКГ! Який же він м’якусінький! Щетина в нього така, що наче не грубий кабан у тебе в руках, а тендітна нитяна китичка :-)

Отже, крок за кроком, оберт за обертом - і піна пішла. Збилася дуже легко. Ну й і від початку вона досить густа виходить. Тут питання вже стоїть не в тому, щоб зробити її густішою, а навпаки - розбавити до робочого стану. Тому потроху додаючи воду, довожу піну до консистенції густої сметани.

Піни виходить достатньо, вистачає на три проходи. Причому, при кожному нанесенні піна не втрачає своїх властивостей.
Отже, доходжу висновку, що недорогий кабан цілком здатен зробити густу і низьку піну.

Так, я розумію, що в моєму експерименті є елемент чітерства, бо ж зі стіка завжди виходить така піна. Мабуть, її можна зробити пишною і високою, але для цього треба додавати багато води, а це призведе до того, що піна просто розлітатиметься по всій ванній.
Та тим не менше: густу і низьку піну з-під кабана отримати можна, треба лише по-іншому попрацювати помазком. Доведено! :-)

Та не варто думати, що всі експерименти завершилися на піні!
Гуляти, так гуляти! :-)

Я ніколи не задумувався, що в мене стільки злих бритв. Це при тому, що я не фанат таких дівайсів :-)
От знайшов ще одну, четверту - PAA Crimson Ghost.
Я вже писав про Fatip, і казав, що він дурнуватий. Якщо в тому ж ключі охарактеризувати PAA Crimson Ghost, то це просто хвора на всю голову бритва!

Жодного разу мені не вдавалося поголитися нею, щоб моя мармиза не виглядала, як щойно після бійки з дикими котами.
Жодна людина, якій я давав цю бритву, не сказала про неї жодного доброго слова, і всі теж згадували котів.

Бритва дійсно дивна.
По-перше, вона пластикова, вага - 16 г.
По-друге, це відкритий дабл-слант. Тобто, має гребінку, а лезо скручує ледь не в трубочку.
А по-третє, вона має скажений виліт, а лезо в ній трохи згинається дугою вздовж довгої сторони.

А тепер - шок-контент!!!
Я. Вперше! Афігенно! Поголився. Цією! Бритвою!

Перші два проходи були взагалі абсолютно чисті. І лиш на третьому, шліфовочному, я спіймав пару дрібних коцок, які легко змилися водою і більше про себе не нагадували.

Більше того, одеколон Przemyslawka, припік приблизно, як зазвичай. І стан шкіри після гоління не викликав жодних питань.

Так, гоління не було дуже комфортним - лезо Dorco Prime було не кращим вибором. Воно помітно тягнуло і здавалося тупим. Втім, може саме це мене і врятувало.
І так, часу на гоління було витрачено багато, а стрілка концентрації була безжально загнана в червону зону.
Та факт лишається фактом - чисте, якісне і не травматичне гоління з Crimson Ghost можливе. Доведено! :-)

Скажу більше: навіть зволожуючий бальзам БІОКОН не був сильно потрібен. Наніс його, як ритуал :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Oleksii, Акулов, vicbro, Qwertyus, stanislav-q, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyПн 15 Травень 2023 - 11:20

14-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Katana
Blade: Dorco Prime
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Andrea Caldoni Aquatica FAT
Aftershave: Przemyslawka
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Про вчорашнє майже коротко :-)

Можна було б спробувати повторити попередній успіх з Crimson Ghost. Але, певно, не варто спокушати долю. Краще вийти з цього двобою, залишившись переможцем :-)
Тому дабл-слант розібрав, помив, посушив, склав у коробочку і заховав у шухлядку подалі :-)

А роботу продовжив з Yaqi Katana. Не те, щоб сильно кортіло, але від попередніх голіннь лишилася половика леза. А я страшенно не люблю, коли лишаються неприкяні половинки - треба добити.

З Катаною в мене давно вже є дружба. Спершу не дуже ладнали, але коли я зрозумів, де косячу, все вляглося.
От і цього разу все пішло добре. Хіба що бритва якось дуже голосно співала, голосніше, ніж зазвичай. Наче і голить нормально, але про всяк випадок я її розібрав перевірити, чи все гаразд з установкою леза. Ні, все гаразд. То, певно, Євробачення на неї так вплинуло :-)
Втім, на другому-третьому проході вона вже осипла і замовкла :-)

Але не бритва була цього разу найцікавішою. А мило.
Взяв в роботу черговий пробник...
Втім, чого це я скромнічаю - черговий?
Це - ОСТАННІЙ пробник!!! :-)
І це - мило Andrea Caldoni Aquatica FAT, яке я отримав від самого автора, і за яке я Андрієві дуже вдячний! :-)

Андрій кілька років тому почав своє миловаріння з веганського мила, перше серійне як раз і було Aquatica. І, маю сказати, це було дуже непогане мило, яке легко збивалося і давало дуже приємну насичену піну.
Якийсь час тому Андрій спробував зварити жирове мило, пробником якого він від душі і поділився на нашій київській зустрічі. І от до нього теж дійшла в мене черга.

Перше враження від мила - клас! Воно теж досить легко збивається і видає класну піну - дрібнодисперсну, низьку, вкривисту і, як мені здалося, жирнішу, ніж веганська версія. Ковзання і післяковзання на місці, все ок.

За консистенцією мило м’яке, навіть дуже. Колись я намагався використати його, як крем - намазати на обличчя і там намилити помазком. Загалом вдалося, та все ж для такого дещо загусте.

За аромат нічого цікавого не скажу. Від початку це мав би бути Terre d'Hermes. Але за півроку аромат вивітрився, і мило пахне власне милом - тихо і трохи солодкувато. Та й нехай, аромати мені є з чого отримувати :-)

До речі, з ароматом одеколона Przemyslawka я цього разу не вгадав, в пару до мила проситься щось більш свіже. Виправлюсь наступного разу, щось видобуду з шухляди для більшої гармонічності.

Добре що БІОКОН нічим екстремальним не пахне і трохи прибив одеколонну класику :-)

От така історія :-)))

Oleksii, Акулов, vicbro, Qwertyus, ARTURIUS, Ігор Стетхем, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyВт 16 Травень 2023 - 10:56

16-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Katana
Blade: Dorco Prime
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Andrea Caldoni Aquatica FAT
Aftershave: Depot 407
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Спробую коротко :-)

Важкувато голитись невиспаним після нічного обстрілу. Певно тому, відчувши настрій, всі учасники гоління були дуже чемними :-)

Бритва Yaqi Katana сьогодні не співала і не кричала, лише з тихим шурхотом зрізала щетину. Взагалі, дуже прикольна бритва, якщо сам не косячиш і вона не видєлується :-)

Лезо Dorco Prime на другому сеансі було неймовірно комфортним. І загалом, гоління цією парочкою сьогодні пройшло просто бездоганно, нема до чого доколупатись. Вирішив навіть запустити половинку леза на третій сеанс, просто вже цікаво, що з того вийде :-)

Мила Andrea Caldoni Aquatica FAT взяв трохи менше, ніж зазвичай беру - десть 2/3 стандартного об’єму. Але для RazoRock Big Bruce і цього вистачило, щоб збити достатньо хорошої піни. ЇЇ вистачило на три проходи, при чому щоразу обличчя було покрито піною щільно, без пропусків.
Ото хіба в раковину змив менше, ніж звичайно :-)

Про аромат афтершейву цього разу вже подбав - взяв лосьйон Depot 407. Це суто літній лосьйон, свіжо-солодкуватий. Як і деякі інші італійські лосьйони він трохи жирнуватий, що добре впливає на шкіру.

Я, звичайно ж, наніс БІОКОН, але досі не знаю, нащо :-)

От така історія :-)))

trimmer, Oleksii, vicbro, Qwertyus, ARTURIUS, Ігор Стетхем та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyВт 16 Травень 2023 - 12:48

Нагадав мені про Depot 407. Треба й свого достати. Ще в мене й крем для гоління їх має бути.
Лосьйон мені подобається і ароматом і доглядовими властивостями.


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Вт 16 Травень 2023 - 14:32), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyВт 16 Травень 2023 - 12:49

ARTURIUS пише:
Нагадав мені про Depot 407. Треба й свого достати. Ще в мене й крем для гоління їх має бути.
Лосьйон мені подобається і ароматом і доглядовими властивостями.

Так, лосьйон Depot дуже приємний. І крем Depot 404 свого часу мені теж сподобався. На літо буде непоганий варіант.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyЧт 18 Травень 2023 - 10:52

18-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Katana
Blade: Dorco Prime
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Andrea Caldoni Aquatica FAT
Aftershave: Depot 407

Думаю, буде коротко :-)

Друге поспіль гоління після нічного обстрілу. Але вночі, коли відбахкало, ще навіть поспав пару годин. Нерви ні до біса - відмовляються вже істерити :-)

Нічого особливо не міняв, порівняно з минулим разом. Хіба що помазок. Але то просто ротація.

Якщо мило Andrea Caldoni Aquatica FAT попередньо замочити, а потім, зливши воду, лишити кілька крапель в чаші, то воно вибухає миттєво навіть з пружним Omega Roma Colosseo. Ну й далі треба лише кілька секунд, щоб зробити чудову робочу піну. По ходу навіть не було бажання додавати воду.

Бритва Yaqi Katana на перших рухах якось неприємно заспівала і голила, загрузаючи в щетину. Спершу подумав, що піна вийшла загуста. Але потім трохи відкрутив ручку, поправив лезо, і все чудово пішло.

Наразі виходить так, що Katana - найкомфортніша і найпрогнозованіша з усіх моїх злюк. Є отой нюанс з установкою леза, але якщо за цим прослідкувати, то далі все чисто, якісно, комфортно і без травм.

Лезо Dorco Prime, вірніше, його половинка, цілком пристойно відпрацювала на третьому сеансі. Навіть дивно, якщо чесно. Але факт.
Ну й приємно, що на цьому я пачку цих Dorco нарешті добив :-)

З великою приємністю освіжився лосьйончиком Depot 407. В нього приємний аромат, хороший догляд - тошонада!

Після гоління зразу ж біг на роботу, тож бальзамом вже й не заморочувався. Трохи незвичне відчуття шкіри без звичного бальзама, але в теплу пору року можна на нього і забити :-)

От така історія :-)))

Oleksii, vicbro, Qwertyus, Yura_, all75, Stormfild та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 286
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyЧт 18 Травень 2023 - 11:05

fill пише:
Brush: Omega Roma Colosseo


От цікаво чому синтетика в постійній ротації а натурали відпочивають? І чи є/були в колекції барсуки?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyЧт 18 Травень 2023 - 11:35

all75 пише:



От цікаво чому синтетика в постійній ротації а натурали відпочивають? І чи є/були в колекції барсуки?


Та все просто :-)

Зараз у мене період, коли я користуюся майже виключно пробниками. Зазвичай вони не великі, тому немає можливості донабрати з банки, якщо раптом натурал підіжре піну. А таке з ними інколи трапляється.
Натомість синтетика піну не жере і дає стабільний прогнозований результат.
Тому, щоб без проблем поганяти пробники і мати об’єктивну картину по милу чи крему, вирішив на період тестів користуватися саме синтетикою.
Коли тести закінчаться, частіше будуть в роботі натурали.

Борсуки в мене є: двосмуговий DS Cosmetic та сільвертіп від Zenith на 506-ій ручці.
Обоє класні.
Китайцем дуже зручно робити піну на обличчі, бо він має невисокий вузол і маленьку ручку типу Thäter.
Zenith більш універсальний.

Був ще pure badger від DS Cosmetic, вже нема. Більш-менш нормально працював, але був колючий.

Акулов, all75 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyСб 20 Травень 2023 - 16:33

20-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Derby USTA
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Andrea Caldoni Aquatica FAT
Aftershave: Depot 407
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Коротко не буде, бо є дещо цікаве :-)

Якась нездорова тенденція намічається: щойно зберуся поголитися, як в ніч напередодні падли запускають по Києву свої мопеди/ракети.
Але наші боги з ППО працюють і навалюють їм по повній. Щоправда, це гучно, і від того не виспаєшся. Але це на кілька порядків спокійніше, ніж прокидатися від вибухів у дворі.

Порівняно з минулим разом косметику не міняв. Тому що головним учасником гоління сьогодні була не вона, а бритва.
І сьогодні це - новинка в моїй колекції Edwin Jagger 3ONE6!

За цією бритвою я слідкував давно, фактично від самого її анонсу. Інтерес до неї в мене був не випадковим. Мало для кого є секретом, що моя улюблена бритва - це EJ DE89. Тож щось новеньке від Edwin Jagger мене просто не могло не зацікавити.

Час від часу я читав інформацію від виробника та форуми, де обговорювалась новинка і висловлювалися припущення, що воно таке й до чого.
На той час конкуренти з Muhle вже викотили свою ROCCA, тож інтерес до продукту з Шеффілда був величезний, а сподівання - дуже високими.

Пригадую епічний срачик на одному з британських форумів, коли з’ясувалося, що першою новинка пішла в Штати, а не в рідну Британію. Форум просто вибухнув прокльонами на адресу виробника і обіцянками ніколи більше не купувати його продукцію :-)

Та як би там не було, потроху 3ONE6 почала з’являтися на руках, пішли перші враження та огляди. Я потроху все це споживав і все більше переконувався, що хочу мати цю бритву.

Але, на щастя, період "Хочу, хочу, хочу, жити без неї не можу!!!" в мене вже на той час минув. Тож я вирішив купити цю бритву якось згодом, при нагоді. Тому відкрив для цього діла окрему Банку в додатку monobank, і в неї потроху капали копієчки.

Та ось нагода трапилася: на форумі з’явилася об’ява про продаж майже нової 3ONE6. Я розбив банку, вивів на картку кешбек, трохи доклав своїх і не зволікаючи та не торгуючись її купив.

Після того, як бритва прийшла, я витримав ще тиждень, щоб вляглися емоції, і сьогодні з холодною головою нарешті запустив її в роботу :-)
Лозо взяв хороше і добре мені відоме - Derby USTA.

Загальні враження від власне бритви цілком позитивні.
Голова в неї зроблена з нержавійки. Але вона не громіздка, плити тоненькі. Легкістю своєї конструкції вона нагадує Gillette Tech, а силуетом профілю - Merkur.
Усі деталі добре припасовані, якість виготовлення на висоті. Піновідводи теж нарікань не викликають.

Ручки виробник пропонує двох типів - фарбовані легкі з алюмінію і хромовану важку з нержавійки. Мені трапився другий варіант.
З такою ручкою і відносно неважкою головою бритва має баланс з деякою перевагою у бік ручки. Для мене це не зовсім звично, тож довелося пошукати положення руки, щоб бритва комфортно в ній лежала.
Певно, це єдиний конструктивний недолік бритви, який я на цей час виявив.

Частим питанням, яке виникає у спільноті, є: наскільки 3ONE6 схожа на DE89 та на ROCCA?

Після однієї спроби скажу, що з ROCCA вона не має нічого спільного. 3ONE6 - це принципово інша бритва. Вона більш комфортна і прогнозована. І ще вона не співає, як ROCCA. Тобто, має кращу інженерію, порівняно з німецькою моделлю - не допускає вібрації леза.
Дизайн у бритв також принципово різний. У 3ONE6 він класичний, у ROCCA - більш футуристичний. І тут вже справа смаку. Мені, в принципі, обидва подобаються.

З 89-ою у 316--ої спільного більше. І в дизайні, і в плані гоління.
Обидві бритви голять комфортно і спокійно. Відмінність в тому, що 3ONE6 є трохи більш агресивною і трохи більш ефективною, порівняно з DE89. Різниця - десь на пів кроку-крок. Грубо кажучи, 3ONE6 - це прокачана DE89.

Перше гоління мені сподобалось. Якось зразу підібрався кут. Бритва йшла спокійно, впевнено і без непотрібних сюрпризів. В принципі, після двох проходів можна було вже й зупинятися. Це ще не був BBS, але вже був нормальний DFS на четвірочку. 89-та після двох проходів дає дещо скромніший результат.
Ну і треба привчити себе бути спокійнішим на третьому проході. Бо 89-та дозволяє натиснути на себе для досягнення потрібного результату, а з 316-ою тиск має бути меншим, якщо взагалі має бути.

Розумію, що перше враження може бути помилковим, потрібно ще поганяти в інших умовах і з іншими лезами. Особливо з агресивними, з якими у мене в тій же ROCCA взагалі не склалося.

Та поки що враження дуже хороші. Хоч і без якогось супер-пупер вау. Але на все свій час. А він у мене є :-)

От така історія

Ruslan, Andrewt, trimmer, Oleksii, Акулов, vicbro, Олександр Lutsk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyСб 20 Травень 2023 - 18:41

fill пише:

Після того, як бритва прийшла, я витримав ще тиждень, щоб вляглися емоції...
Кремінь.

ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyСб 20 Травень 2023 - 19:14

Ruslan пише:

Кремінь.

Ага, завівся такий тарган в голові :-)

Ruslan та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyСб 20 Травень 2023 - 22:23

Поздравляю с приобретением! Еще бы фото к такому интересному обзору!

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyСб 20 Травень 2023 - 22:46

Kitten911 пише:
Поздравляю с приобретением! Еще бы фото к такому интересному обзору!

Дякую! :-)

Фото будуть. Вже не цього разу, але згодом - точно

ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 607
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyНд 21 Травень 2023 - 11:47

Вітаю з омріяним придбанням! Маю також бажання спробувати цю бритву, але з легшою ручкою. Тому коли побачив на форумі у продажу, то кортілось взяти, але я все ж останнім часом прийшов до того, що важчі бритви то не моє. Набагато краще володію бритвою, якщо вона легша і з коротшою ручкою. Тож, медитую на варіант з алюмінієвою ручкою. На сьогодні до речі мій фаворит теж голова DE 89 від Джагера, але на ручці від Мюлі (та яка схожа на бурштинову). Маю певне побоювання, що трішки більша агресія, яку має 3ONE6, може бути надмірною для мене. Люблю м'яке гоління останнім часом, але парадокс в тому, що з агресивних заходить тільки 41-ша. От агресивність 41-шої сприймається мною зовсім по іншому ніж агресивність інших бритв. Тому на сьогодні у мене такі розклади по агресивності/м'якості бритв- Якщо агресія то R41- а все інше має бути м'яким, комфортним і пухнастим).  
 З нетерпінням чекаю розповідей про гоління з 3ONE6. Може колись і я таки доберусь до цього британського витвору голільного мистецтва).

fill та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyНд 21 Травень 2023 - 12:12

fill пише:

І сьогодні це - новинка в моїй колекції Edwin Jagger 3ONE6!
Крута розповідь, дякую.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyНд 21 Травень 2023 - 14:52

ARTURIUS пише:

Крута розповідь, дякую.

Дякую!
Я старався :-)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyНд 21 Травень 2023 - 15:21

Олександр Lutsk пише:
Вітаю з омріяним придбанням!

 З нетерпінням чекаю розповідей про гоління з 3ONE6. Може колись і я таки доберусь до цього британського витвору голільного мистецтва).

Дякую! 
Дійсно давно хотів мати цю бритву. І теж розглядав варіант з алюмінієвою ручкою. 
Але трапилася нержавійка, і вона виявилась дуже непоганою. Хоч і незвичною. Моя 89-та сидить на короткій шестигранній ручці, сходу й не згадаю, яка то модель. Але з усіх перепробуваних в магазині вона мала найзручніший для мене баланс.
Мав нагоду потриматм Мюле з чорною ручкою, її баланс мені теж сподобався.

Ну а розповіді про 3ONE6 ще точно будуть. Певно, найближчі голінь 15-20 будуть з нею. Хочу її добре промацати, відчути. Не просто ж так я за нею страждав :-)

А з 41-шою, певно, буду розставатися. Бритва цікава, хороша, лагідна до шкіри. Але є дещо грубуватою  для мене. Аналогічного результату я легко досягаю кількома іншими своїми бритвами, але з більшим комфортом.
Це ще не остаточне моє рішення, але ця думка все частіше приходить мені в голову :-)

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyВт 23 Травень 2023 - 10:15

22-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Derby USTA
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Andrea Caldoni Aquatica FAT
Aftershave: Depot 407
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Про вчорашнє коротко :-)

Друге гоління з новенькою EJ 3ONE6 загалом підтвердило враження від першого: 3ONE6 - це 89-та на стероїдах :-)
Вона трохи агресивніша і трохи ефективніша за 89-ту.
І якщо агресія тут не дошкуляє, вона досить помірна. То що робити з надлишковою ефективністю я ще не знаю. На два проходи її мало, на три - забагато.
От, власне, саме на третьому проході я ще не розібрався, як бути. Бо якщо поводитись, як з 89-ою, то може травмувати. А якщо так, як з 41-шою, то воно сенсу не дуже має.
Треба думати :-)

До речі, звернув увагу, що на планці безпеки 316-ої є гребінка. Але не поперечна, як на 89-ій. А подібно, як на деяких картриджах Gillette, поздовжна. Тільки на картриджах вона гумова, а тут - металева.

І, здається, вона трохи пригальмовує. Бо і з олійкою Pan Drwal Steam Punk, і з милом Andrea Caldoni Aquatica FAT працював, як зазвичай, а от ковзання помітно не вистачало.
І косметиці, як сказав, дорікнути не можу. Олійки взяв, як завжди, і мило збилося добре, без проблем і не надто густо.

Словом, 3ONE6 підкидує поживи для роздумів :-)

Зате лосьйон Depot 407 робе просто і надійно.
Так само, як і зволожуючий бальзам БІОКОН. Особливої потреби в ньому зараз немає, але його вже не так багато залишилося, треба добити, щоб не лишати на наступний сезон :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Andrewt, vicbro, Олександр Lutsk, ditrih_, Yura_, all75 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyВт 23 Травень 2023 - 10:56

Цитата :


А з 41-шою, певно, буду розставатися. Бритва цікава, хороша, лагідна до шкіри. Але є дещо грубуватою  для мене. Аналогічного результату я легко досягаю кількома іншими своїми бритвами, але з більшим комфортом.
Це ще не остаточне моє рішення, але ця думка все частіше приходить мені в голову :-)
 Подскажите секрет как у вас она получилась "лагидной до шкиры", ибо у меня эта бритва работает только как скребок, из-за своей своеобразной гиометрии она либо на крышке катается либо тупо скребёт, потому никогда не понимал почему люди сравнивают ее с шаветом.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyВт 23 Травень 2023 - 10:59

fill пише:
22-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Derby USTA
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Andrea Caldoni Aquatica FAT
Aftershave: Depot 407
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Про вчорашнє коротко :-)

Друге гоління з новенькою EJ 3ONE6 загалом підтвердило враження від першого: 3ONE6 - це 89-та на стероїдах :-)
Вона трохи агресивніша і трохи ефективніша за 89-ту.
І якщо агресія тут не дошкуляє, вона досить помірна. То що робити з надлишковою ефективністю я ще не знаю. На два проходи її мало, на три - забагато.
От, власне, саме на третьому проході я ще не розібрався, як бути. Бо якщо поводитись, як з 89-ою, то може травмувати. А якщо так, як з 41-шою, то воно сенсу не дуже має.
Треба думати :-)

До речі, звернув увагу, що на планці безпеки 316-ої є гребінка. Але не поперечна, як на 89-ій. А подібно, як на деяких картриджах Gillette, поздовжна. Тільки на картриджах вона гумова, а тут - металева.

І, здається, вона трохи пригальмовує. Бо і з олійкою Pan Drwal Steam Punk, і з милом Andrea Caldoni Aquatica FAT працював, як зазвичай, а от ковзання помітно не вистачало.
І косметиці, як сказав, дорікнути не можу. Олійки взяв, як завжди, і мило збилося добре, без проблем і не надто густо.

Словом, 3ONE6 підкидує поживи для роздумів :-)

Зате лосьйон Depot 407 робе просто і надійно.
Так само, як і зволожуючий бальзам БІОКОН. Особливої потреби в ньому зараз немає, але його вже не так багато залишилося, треба добити, щоб не лишати на наступний сезон :-)

От така історія :-)))
А вы имеете опыт c muhle rocca? К них гиометрия одинаковая, за исключением того что гарда едвина лимитирует рабочие углы бритвы
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyВт 23 Травень 2023 - 11:07

creativeresponse пише:

 Подскажите секрет как у вас она получилась "лагидной до шкиры", ибо у меня эта бритва работает только как скребок, из-за своей своеобразной гиометрии она либо на крышке катается либо тупо скребёт, потому никогда не понимал почему люди сравнивают ее с шаветом.

Певно, треба розібратися з дефиниціями :-)

Попри те, що 41-ша грубувата і не надто комфортна, якимось дивом вона примудряється бути щадною до шкіри. Вона може вкусити, може знести прищик чи щось таке. Але з епідермісом поводить себе якось по-доброму, не зносить його до кістки, не травмує.
От саме це я називаю "лагідною до шкіри".

41-шою голюся під гострим кутом, від кришки. Якщо кут "затупити", буде нещадно дерти.
Тобто, вибираю той нахил, при якому бритва вже не катається на кришці, але ще не шкребе. Він там десь є такий :-)

PS На форумі вже давно заведено спілкуватися на "ти". Пропоную не порушувати традицію :-)

all75 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyВт 23 Травень 2023 - 11:09

creativeresponse пише:


А вы имеете опыт c muhle rocca? К них гиометрия одинаковая, за исключением того что гарда едвина лимитирует рабочие углы бритвы

Так, у мене була колись на пробі. Не знаю точно, яка версія, одна з перших.
Але дійсно, це було давненько. Тож порівняти в лоб не можу, лише по пам’яті.
І порівняння виходить таке, як я пишу. Хоча, звичайно ж, воно може хибувати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyВт 23 Травень 2023 - 11:59

fill пише:

41-шою голюся під гострим кутом, від кришки. Якщо кут "затупити", буде нещадно дерти.
Тобто, вибираю той нахил, при якому бритва вже не катається на кришці, але ще не шкребе. Він там десь є такий :-)

PS На форумі вже давно заведено спілкуватися на "ти". Пропоную не порушувати традицію :-)
  Я просто начинал с клинковых, и те углы которые для меня комфортные на 41 просто не достижимы, кусать она меня никогда не кусала, выбривала чисто, но вот комфортным такое бртье я назвать не могу, я даже не уверен способна ли эта бритва работать под 30 градусами, такое ощущение что ниже 45 даже зацепа с лезвием нет.

 PS более 18 лет нахождения в сфере моей деятельности привили мне привычку общения на вы с которой сложно бороться, это уже на подсознательном уровне
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 12 EmptyВт 23 Травень 2023 - 12:08

creativeresponse пише:

  Я просто начинал с клинковых, и те углы которые для меня комфортные на 41 просто не достижимы, кусать она меня никогда не кусала, выбривала чисто, но вот комфортным такое бртье я назвать не могу, я даже не уверен способна ли эта бритва работать под 30 градусами, такое ощущение что ниже 45 даже зацепа с лезвием нет.

 PS более 18 лет нахождения в сфере моей деятельности привили мне привычку общения на вы с которой сложно бороться, это уже на подсознательном уровне

Погоджусь, вироблені звички завжди даються взнаки. Певно ми часто оцінюємо ту чи іншу бритву під кутом зору, який сформований звичним кутом гоління (каламбурчик вийшов :-) ).

Це теж одна з причин, чому я задумуюсь над продажем 41-шої: під неї постійно треба незручно викручувати руку. Звикнути можна, але чи хочеться? 

PS "Ти" чи "ви" - то не суттєво, як зручно. Я не наполягаю.
Головне - це приємне спілкування :-)

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 12 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: