ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+31
_yk_
Palych
2046
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyНд 23 Квіт 2023 - 16:26

22-04-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Tech 1970s England
Blade: Derby USTA
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: Capitan's Choice Lime
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn
Additional Care: Noxzema Sensitive

Про вчорашнє не коротко, бо буде розповідь про те, як впихнути невпихуєме і поєднати непоєднуване :-)

Хто б тільки знав, як це приємно після прешейв-кремів знову повернутись до олійки! :-)
Все ж таки, олійки - це моє. І з першого ж гоління згадуєш, чому: в якийсь момент начудив з бритвою, і був би на мені крем, мав би халепу. А олійка розрулила ситуацію легко і невимушено. Я аж прифігів :-)

Та й слід сказати, олійка була не абищо, а  Stirling Bay Rum Oil.
Щоб ніхто не сумнівався, пробник приїхав до мене з Полтавського Клондайку від Андрія. Андрію, дякую тобі! :-)

Олійка не надто густа, але й далеко не водичка. Вона легко наноситься на обличчя і не відчувається на ньому жирною маскою. Працювати починає одразу. А про те, як вона готує шкіру до гоління, я вже написав - перфектно!

Аромат, як видно з назви, бей рум. Він не різкий, скоріше огортаючий, і трохи припилений - так, наче діжку з олією перед розливом пару годин никали в кущах пачулі :-)

А от у мила зовсім інший аромат.
Мило Capitan's Choice Lime приїхало до мене від Віталія зі Львова. Віталію, дуже тобі дякую! :-)

Знову ж таки, як випливає з назви, аромат - лаймовий. Але, на мою думку, він більше солодко-лимонний, як начинка лимонного пирога. І в такому вигляді він мені навіть більше подобається, ніж коли б був чисто лайм.

Мило виявилось трохи твердим. Мені здається, що від початку воно було м'якшим, але з часом трохи підсохло. Втім, відколупати шматочок і увім'яти його в чашу не було проблемою.

А от з піною проблем було більше. Вона вийшла дещо рихлою, забульбашеною і швидко осідала. Тим не менше, працювала. Більше того, важко змивалася - така ковзка була.

Вдавлений у чашу шматочок не розчинився одразу, тож після кожного проходу я додавав пару крапель води і дозбивав піну. Примітно, що з кожним разом піна ставала більш збалансованою і менше схильною до осідання.
Це добре, бо з кожним наступним проходом якість піни є більш критичною для хорошого гоління.

Колись в мене було мило з подібними властивостями, але значно яскравіше вираженими. Олеся пояснила, чому так відбувається, тож можна вважати, що це не баг, а фіча. Хіба що це не звично.
Втім, маю пару ідей шодо цього, спробую їх реалізувати і подивитися, що вийде.

Отже, на перше - бей рум, на друге - лайм.
Де одне, а де інше! І як їх поєднати?!
Ну, поїдьте в Небраску і спитайте :-)
Тамтешні ковбойці набодяжили в один флакон бей рум і лайм, притрусили перчиком і отримали Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn.

Що воно таке, вони й самі, схоже, не визначились, тому назвали і афтершейвом, і колонью, і скін тонером. Кому треба, хай сам розбирається :-)

Але склад цієї бодяжки мені подобається: відьмин горіх (гамамеліс), вода, алкоголь, ароматичні олії. Просто, як цвях!
Але робе ця простота на відмінно.

Алкоголю там не багато, тому він не пече. А от бей рум припікає, але по-своєму: спершу не відчутно, але потім поступово накатує, нагнітає, доходить кульмінації і швидко спадає. При цьому шкіру лишає в чудовому стані. Вона не пересушена, не подразнена і навіть не почервоніла.

Навіть не знаю, навіщо після цього наносити Noxzema Sensitive. Але наніс, бо так треба :-)

Ну й щоб ніхто не подумав, що я голився без бритви, пару слів про неї після чотирьох використань:

Gillette Tech - досить приємна бритва. Вона голить комфортно і ефективно. До її ергономіки швидко звикаєш. Як робоче знаряддя, вона майже бездоганна.

А от чого мені в ній не вистачає, так це хромового блиску сучасних бритв.
Tech виглядає відверто дешево. Власне, яким він і був у свій час - недорогою, доступною, масовою бритвою.
Tech має свою естетику, але не більше того. Його завданням було дати чоловікам простий інструмент для щоденної рутини, жодних сантиментів у бік нинішнього ВКГ.
Якщо перекласти на сучасну мову, то Tech - це щось типу базового Gillette Slalom або одноразових BIC.

Тим не менш, в колекції така штука абсолютно не є зайвою. Зрештою, Tech цікавий, зокрема, й з точки зору інженерії і технологій. Ну й як артефакт своєї епохи, безумовно.

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Andrewt, Oleksii, Акулов, vicbro, Qwertyus, stanislav-q, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПн 24 Квіт 2023 - 12:06

24-04-2023

Rating: 4.5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Treet Dura Sharp
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: Capitan's Choice Lime
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn
Additional Care: Noxzema Sensitive

Дуже коротко :-)

До прешейву Stirling Bay Rum Oil питань не було. Сьогодні він підтвердив перше позитивне враження, хороша олійка.

З милом Capitan's Choice Lime теж вже краще вдалося впоратися, але ще далеко до ідеалу. Піна сьогодні вийшла стійкіша, хоча все одно опадала, була рихлою і крупнодисперсною. Втім, по ТТХ до неї сильно приколупатися нема за що - нормальні ковзання і післяковзання.

Після Gillette Tech вирішив взяти в роботу іншого ліліпута - Fatip Piccolo :-)
Що сказати... Розмір - це єдине, що їх об’єднує.
Tech - приємний, комфортний, ефективний. Просто голить і не вийожується.
У Fatip-а ж характер склочний. Наче і голить, але так і чекає, щоб зчинити бучу. Як вже ж обережно я з ним не поводився, але все одно він знайшов за що вкусити, причому на першому ж проході.
Далі я викрутив обережність на максимально максимальний максимум, йшов бритвою по обличчю, як сапер по мінному полю. Ну й наче пройшов вже благополучно, без нових коцок. Але і чистота місцями вийшла компромісною.

Блін, це постійне балансування між якістю гоління і цілісністю шкіри трохи вибішує! Тим більше, що це все одно не гарантія - морда ціла, але все одно горить.

Афтершейв Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn відпрацював як йому і належить - з розтягнутим у часі припіканням. При чому добре загоїв коцки, поставлені Fatip-ом. За що окремий ріспект, бо вже боявся, що доведеться щось кровоспинне брати.

Пожежу на обличчі гасив бальзамом Noxzema Sensitive. Сьогодні він був дуже доречним :-)

От така історія :-)))

Oleksii, Акулов, vicbro, Qwertyus, Alfed, all75 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 27 Квіт 2023 - 13:21

26-04-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Treet Dura Sharp
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: Capitan's Choice Lime
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn
Additional Care: Noxzema Sensitive

Зовсім коротко про вчорашнє :-)

От казав недавно: бувають в житті Fatip Piccolo дні, коли він голить просто ідеально. І вчора був саме такий день!
Fatip поголив чисто, якісно, без коцок, і навіть морда не горіла. Хоч до рани прикладай його - такий він лагідний був!
Відчув себе все ж таки голяром, а не кушніром, як минулого разу :-)

І от чого воно так?
Був дуже обережним? - Ну так, можливо.
Трохи підсіло лезо і стало більш придатним для Piccolo? - Ну так, теж можливо.
Злякався стати брелком? - Та стопудово! :-)

Зрештою, завтра побачу, чи це вже система, чи лише показовий виступ :-)

Прешейв Stirling Bay Rum Oil все так же радує :-)

З милом Capitan's Choice Lime потроху розбираюсь. Все ще далеко до ідеалу, але вже трохи краще. Став обережніше додавати воду, піна виходить густішою і більш вкривистою.
Втім, зовнішній вигляд піни на ТТХ не впливає - вони однаково хороші за будь-якої консистенції.

Афтершейв Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn припік лагідно і ніжно. Йому теж сподобалось, що Fatip не вичинив шкіру, а лише поголив її :-)

Noxzema Sensitive на закуску - ніколи не зайве :-)

От така історія :-)))

Oleksii, Акулов, vicbro, Qwertyus та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 29 Квіт 2023 - 12:50

28-04-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Treet Dura Sharp
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: Capitan's Choice Lime
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn
Additional Care: Noxzema Sensitive

Про вчорашнє зовсім коротко :-)

Схоже, комусь дуже не хочеться стати брелком для ключів :-)
Тому вдруге Fatip Piccolo видає просто бездоганне гоління - чисто, якісно, комфортно і навіть без натяку на якісь негаразди.
З висновками поки не кваплюся, але призадумався :-)

І, власне, й решта учасників, що майже не змінилася з минулого разу, показала свій хороший рівень.

З милом Capitan's Choice Lime я, мабуть, вже змирився - немає сенсу його мучити і намагатись вичавити з нього те, на що воно не здатне. Очевидно, це мило не про піну, а про ТТХ і догляд. Сприймаємо це, як даність, і насолоджуємось :-)

Обидва бей руми - що пре-, що афтершейв - от тошонада. І по характеристикам відмінні, і ароматом радують.
Я після гоління ще наприскав на себе чисто бей румний одеколон Ogallala в якості парфуму - потім ще пару годин пах, як молодий бог :-)

Ну й бальзам Noxzema Sensitive, як завжди, бездоганно :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Oleksii, Акулов, vicbro, Qwertyus, Ігор Стетхем та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 29 Квіт 2023 - 13:37

Не знаю насколько вы уже наексперементировали с мылом Captain's choice, от себя лишь могу порекомендовать методику которую использую на все мыла при работе в чаше, c Сaptain's choice тоже работает хорошо пена жирная и укрывистая если это то чего вы хотите от мыл
 И так методика, как я понял вы кладете кусочки мыла в чашу и уже там работаете, но этого мыла нужно добавлять больше чем других изза того что оно не особо держит воду и расход более серьезный чем у многих
 1. Дно чаши гладим помазком, не в коем случае не давим сильно(как я понял в первый раз вы подплющивали помазок отсюда и пузырки, плюс мало мыла набрали и пена оседала)
 2. Добавляем по немного воды 4-5 капель и делаем несколько оборотов (первых несколько таких добавлений пена генерироватся почти не будет если будет вообще, но потом внезапно попрет)
 3. Когда пена поперла, добавляем по несколько капель до желаемой консистенции(это мыло особо воду не держит так что перепоить его легко), за весь процес взбивания пены мы никогда не давим сильно на помазок максимально избегая аерации, да без давления будет долго но оно того стоит
  такие танцы с бубнами выработал абсолютно на все мыла ибо наличие каких либо пузырьков для меня равно раздражение после бритья, у вас как я понял кожа получше.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 29 Квіт 2023 - 14:39

Дякую за пораду!
Думаю, завтра вже спробую таким чином попрацювати.

Про те, що не варто тиснути, я вже зрозумів. Коли просто довго спокійно маслаєш, піна виходить кращою. Ще не такою, як я звик, але явно сипатичнішою.
Ну й спробую побільше покласти мила, його ще трохи є.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyНд 30 Квіт 2023 - 10:13

creativeresponse пише:

 И так методика...


Методика працює! :-)

Подробиці трохи згодом, коли оформлю оповідку

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПн 1 Травень 2023 - 18:07

30-04-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Fatip Piccolo
Blade: Treet Dura Sharp
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: Capitan's Choice Lime
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn
Additional Care: Noxzema Sensitive

Коротко про вчорашнє :-)

Нічого ні з інструментів, ні з косметики не змінилося. І, чесно кажучи, гадав, що оповідка буде зовсім короткою. На кшталт: "читайте попередній допис".

Та все ж, на кілька слів знайшлось що сказати :-)

Спробував збити мило Capitan's Choice Lime за методикою, підказаною колегою creativeresponse. Суть у двох словах така: взяти більше мила, додавати менше води, довго ніжно маслати, не помпуючи і не тиснучи на помазок.
Маю сказати, що методика таки працює. Цього разу піна вийшла помітно красивішою, стійкішою і більш вкривистою. Очевидно також, що вона вийшла більш густою, але для Fatip-а це не є проблемою.

З такою піною значно приємніше голитися. Принаймні з естетичного боку :-)
До ТТХ жодних претензій, як і раніше.

Ставлення до шкіри в цьому милі мені дуже подобається. Не виключаю, що свою чималу частку в це додає і олійка Stirling Bay Rum, але й мило саме по собі явно містить домішки, які утримують шкіру вологою і пружною.

За це я готовий був пробачити милу некондиційну піну, але, як виявилось, і її можна пофіксити.
Шоправда, якщо бути чесним до кінця, на стінках чаші піна трималась поганенько, сповзала. Але на обличчі все було ок. Принаймні, відчутно окейніше, ніж раніше.

Fatip Piccolo приємно здивував знову, видавши третє поспіль бездоганне гоління.
Зовсім не розумію, що з ним сталося. Так не має бути! :-)
Невже я таки випрямив руки на восьмому році у ВКГ? :-)
Чи це така вдала комбінація леза і косметики? Чи просто збіг обставин?
Я поки що не розумію. Але з'ясування цього вирішив відкласти на потім - наступного разу буде інша бритва.

Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn на завершення і Noxzema Sensitive на посошок - скромно і зі смаком, все ок.

От така історія :-)))

Andrewt, Oleksii, Акулов, q7819, vicbro, Qwertyus, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyВт 2 Травень 2023 - 12:08

02-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Mühle R41
Blade: Treet Dura Sharp
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: Capitan's Choice Lime
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Lime & Peppercorn
Additional Care: Noxzema Sensitive

Почну коротко, а там як вийде :-)

Після того, як поганяв одну тварючку, Fatip, вирішив вигуляти іншу - Mühle R41. Ну, це я тіпа так надихнувся одною злою бритвою, що сходу запустив іншу.
Було стрьомно, чесно скажу, хоча з 41-шою ніколи не мав таких проблем, як з Fatip-ом. У 41-шої є одна особливість: вона - чесна бритва, вона зразу показує, хто в домі хазяїн, і вона ніколи не вкусить зненацька. І якщо під час гоління ти розкромсаєш собі писок, то до бритви нема чого позиватися - то все діло твоїх руць із дупці :-)

Втім, мої страхи були передчасні. Три проходи пройшли на одному диханні, залишивши по собі чисте обличчя, не спотворене порізами, коцками і гримасами болю.

Лезо Treet Dura Sharp, як і належить будь-якому лезу в 41-шій, добре відчувалося на обличчі, і це закономірно приводило до більшої обережності. На диво лезо не гальмувало, не застрягало - нічого такого. Воно і в інших бритвах поводить себе нормально, але певний острах був, бо 41-ша вміє показати лезу його справжнє місце в ієрархії лез. Та обійшлося, Treet Dura Sharp витримало іспит 41-шою.

Гадаю, таке приємне гоління було б неможливе без мила Capitan's Choice Lime. Я вже писав, що воно має виняткові здібності до тримання шкіри в хорошому тонусі. Сьогодні навіть заліз інтернет подивитися нарешті, що ж то таке чарівне в нього намішали. Пишуть, що в складі є рослинний гліцерин. Певно, то воно.

Ну й лягає це мило на ґрунт, ретельно підготовлений олійкою Stirling Bay Rum.

Це дуже приємна парочка, і обидва продукти отримують "галочку", як кандидат на майбутнє придбання. Навіть попри те, що мило потребує певних танців довкола себе, щоб дати красиву піну. Та за хорошу шкіру під час гоління я, в принципі, готовий платити таку ціну.

В афтершейви Ogallala закохуюсь все більше. Не дарма я набрав пробників цих бей румів з різними додатками - годний продукт!

А про бальзам Noxzema Sensitive годі й говорити, має стояти в кожній хаті :-)

От така історія :-)))

Oleksii, Акулов, vicbro, Qwertyus та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 4 Травень 2023 - 11:01

04-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Mühle R41
Blade: Treet Dura Sharp
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Denisus Дружок [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Aftershave: Zakharov Farmacista

Сьогодні було цікаве гоління, тож не думаю, що вкладуся в коротко :-)

Взагалі гоління нагадувало випускний іспит гуртка "Очумєлиє ручкі" :-)

Першим "сповідувався" прешейв мого власного виробництва fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].
В якийсь момент я зауважив, що мої олійки вже закінчуються, а нового супер-пупер рецепту я ще не придумав. Тож я зішкріб усі залишки олій, що були в хаті, і закалапуцяв все в одну банку. Там і оливка, і рицина, і мигдаль, і моної і навіть вітамін Е. І пахне воно все іланг-ілангом і пачулі :-)

Олійка вийшла середньої густини і досить масною. Спершу навіть не зрозумів, як вона робе, але в самому кінці дійшло, що все добре, шкіра наживлена на три дні вперед :-)
Попри дещо сумбурний набір компонентів, вважаю олійку вдалою, хай буде :-)

Далі виступало мило. Цього разу це Дружок №2 від Дениса.
Баночку мені якось при нагоді прислав Артур, разом з патчем нашого форуму "Винятковий балобол" :-)
Дякую Артурові і виконую нарешті дану йому обіцянку - роблю SOTD з патчем :-)

Цим милом я вже пару разів користувався. Також частину роздав на пробники, хто того хотів. А тут з’ясувалося, що колега Prometheus є великим шанувальником і колекціонером Денисових мил. Ну блін, не можу ж я тримати в себе такий колекційний екземпляр! Тому після сьогоднішнього гоління мило поїде на поповнення колекції :-)

Мило збилося з пів оберта. От взагалі без зусиль! Піни вийшло відро і стаканчик. Консистенція піни нагадувала вершковий сир Весела Корівка - хоч на хліб намазуй.
Ковзання і післяковзання було цілком достатньо, навіть попри те, що з такою густиною піна трохи підсохла в кінці.

За аромат скажу лиш, що він більш відчутний, ніж в останніх версіях Денисового мила, і він дуже приємний. Але чим конкретно пахне, я не розберу. Загалом би я описав його, як типовий аромат кремів для гоління - щось квіткове, щось солодке, може трохи цитринки.

Завершував сесію лосьйон від Роми Захарова Zakharov Farmacista. За нього я маю подякувати Ігореві з Дніпра :-)
Цей лосьйон з’явився в мене, коли я був в евакуації. І так сталося, що в тому ж місті був і автор лосьйона! :-)
Звичайно ж ми з Ромою зустрілися, попили кави, поговорили про те, про се. Рома розповів про свій лосьйон, про те, скільки всього корисного він в нього набодяжив. Ну й це добре відчувається - стан шкіри після нього просто бездоганний.

Попри те, що голився я 41-шою, зі шкірою було все так добре, що на Нокзему я відверто забив - не було жодного сенсу. Та й аромат лосьйону не хотілося перебивати - Рома казав, що це Terre d'Hermes.
Вірю на слово, я не знавець. Але пахне він приємно і є досить стійким - я й досі ним пахну :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Andrewt, Oleksii, Акулов, vicbro, ПВА та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 4 Травень 2023 - 20:51

А можна більше інформації по АШ? Явки, паролі, якщо ця продукція ще продається :)

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПт 5 Травень 2023 - 9:19

Bonbon пише:
А можна більше інформації по АШ? Явки, паролі, якщо ця продукція ще продається :)
Лосьйон виготовив харківʼянин Роман Захаров. Десь рік тому він імігрував до штатів і чи залишився на Форумі, навіть не знаю.
Роман має деяке відношення до фармацевтики, але не фармацевтом. Спілкування з людьми цієї сфери дали Роману зробити чудовий лосьйон з відмінними доглядовими якостями.
Таких лосьйонів в наявності знаю два, один у мене, другий у автора цієї теми.
Зараз лосьйон не виготовляється і не продається, на жаль. 
Десь був опис і склад, якщо знайду, то напишу.

fill, Акулов, all75 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПт 5 Травень 2023 - 9:22

Bonbon пише:
А можна більше інформації по АШ? Явки, паролі, якщо ця продукція ще продається :)

Цей лосьйон вже давно не продається. Його й було випущено всього кілька пляшечок.

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПт 5 Травень 2023 - 10:14

Дякую за інформацію. Ех, тоді може колись ще в майбутньому зійдуться зірки і буде наступна партія. Завжди приємно бачити українських артизанів

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПт 5 Травень 2023 - 10:38

Bonbon пише:
Дякую за інформацію. Ех, тоді може колись ще в майбутньому зійдуться зірки і буде наступна партія. Завжди приємно бачити українських артизанів

Зараз поки що Олеся чи не єдина, хто робить лосьйони. 
Колись ще Аліса з Одеси робила, але давно нічого про неї не чув.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 6 Травень 2023 - 13:23

06-05-2023


Rating: 5 / 5

Razor: Mühle R41
Blade: Treet Dura Sharp
Brush: Proraso
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Dapper Dan Barbershop
Aftershave: Przemyslawka
Additional Care: Noxzema Sensitive

Почну коротко, а там як вийде, бо є цікавинки :-)

От за що я люблю свою дружину - крім усього іншого - так це за те, що вона з розумінням ставиться до мого хобі :-)

Так і цього разу, коли була у відрядженні у Львові, скинула мені фото вітрини в Barbercompany і спитала: "Тобі тут щось треба?"

Люба, ну звичайно ж треба! Все треба! І оте треба, і оте треба, і оте, і оте. А отих аж два.
Все-все треба! Крім АРКО :-)))

Але мріяти не було коли, рішення треба було приймати швидко, а втрачати таку нагоду було шкода. Тому хутко оглянувши свої запаси, вирішив, що найбільше мені потрібна олійка для гоління.
І от тепер я маю чудову польську олійку Pan Drwal Steam Punk :-)

Pan Drwal - це молодий бренд, від 2015 року. Дякуючи Barbercompany він вже добре відомий в нашій спільноті і, я впевнений, має своїх шанувальників.

Склад олійки дуже простий, але при цьому дуже непоганий: олії мигдалю, аргану, жожоба, соняшника, парфум і вітамін Е. Всі ці олії і вітамінки дуже добре впливають на шкіру, тут ні додати, ні відняти.

На позір олійка не густа, дуже легка. Власне, вона не містить касторку, яка сильно додає густини, як в TBBR.
Олійка добре лягає на обличчя і легко змивається. Не назвав би її гідрофільною, але порівняно з іншими її дійсно легше змити.

А ще олійка дуууууууууууже пахуча!
Вона пахне, як одеколон - класичний чоловічий шипровий одеколон. Причому пахне дуже яскраво і насичено. Якщо не торкатись руками, олійку легко сплутати з парфумом.

Продається ж вона у скляній пляшечці, упакованій в картонну коробку. Знову ж, повна аналогія з одеколоном.

Перед тим, як закласти останній віраж у користуванні пробниками, вирішив знову взяти крем Dapper Dan. Так би мовити, налаштуватись перед фінішем.
А до нього дістав з шухляди запиленого кабанчика Proraso.

З цією парочкою без особливих проблем збив повну чашу густої красивої піни і пішов працювати з Mühle R41 і лезом Treet Dura Sharp.
Загалом все пройшло добре - все чисто і без особливих артефактів. Як і мало бути, гоління було трохи жорсткуватим. Тут і бритва відповідна і лезо трохи підсіло.
Єдине, що збентежило, не вистачало післяковзання, бритва трохи стрибала по шкірі. І я не впевнений, на кого тут грішити. Чи це піна загуста вийшла, чи олійка так себе повела, чи обоє разом. Згодом дізнаюся, послідкую за обома.
Та як би там не було, стан шкіри після гоління був абсолютно прийнятним. І це головне.

Після польського прешейва вирішив в пару скористатися польським же афтершейвом - одеколоном Przemyslawka.
Це дуже давня історія - класичний польський одеколон, що випускався
в Познані з 1919 року. Легенда, насправді!

Аромат в нього - класичний для того часу: цитрус і травки. Найближчі родичі - Тройной і 4711. Але Przemyslawka пахне все ж по-своєму, зі своїми власними відтінками. І пахне щиро, від душі! Дружина, схоже, не оцінила :-)

Оскільки Przemyslawka це все ж таки одеколон, має багато спирту і нуль доглядальних, то шкіра, звісно ж, підсохла. Але на цей випадок завжди є Noxzema Sensitive :-)

От така історія :-)))


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олійка ліворуч, одеколон праворуч :-)

Andrewt, Oleksii, Акулов, vicbro, ARTURIUS, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 6 Травень 2023 - 13:46

Все придивлявся-придивлявся до Pan Drwal... Тепер прийдеться спробувати ))) Цікаво.

Я тут добив проразовський прешейв-крем та придбав-таки олійку American Crew Ultra Gliding Shave Oil. Мабуть, вона не така пахуча як у Pan Drwal, але олія гвоздики (про яку чесно написано на сайті barbercompany.com) не дає мені застосовувати якесь легке цитрусове мильце - не поєднується. А так - я дуже задоволений.

Маю пару слів і про Przemyslawka. Придбав три тестери одеколонів продукції фірми Synteza (по 4 мл): Przemyslawka, Consul і Derby. Поставив їх за вподобанням - одеколон Przemyslawka сподобався більш всього, Consul - просто класика, але на мені чомусь швидко видихується і залишається просто аромат мила (непогано, але...), Derby - просто не моє (на мій погляд, грубуватий). А Przemyslawka - ходовий: квітки апельсину + гіркі трави. Все, як ти написав, окрім "Тройного" :) Przemyslawka все ж витончений більше.

Акулов, ARTURIUS та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 6 Травень 2023 - 18:44

Pan Drwal варто спробувати, навряд чи пошкодуєш.
Хіба що конкретний аромат не зайде. Але їх в них багато - щось під себе підібрати можна.

Мені, до речі, аромат лсьйона Steam Punk свого часу не дуже сподобався. А от в олійці сьогодні був досить приємним. Хоча вони однакові.
Певно просто різний настрій був :-)

Саме з олійкою до кінця ще не розібрався. Вона незвично легка для мене, і я поки не розумію, наскільки добре вона працює.
От і з післяковзанням щрсь сталось сьогодні. Олійки в принципі цей процес трохи гальмують, але не так, якось тягуче. А тут бритва почала стрибати.

З іншого боку, до стану шкіри питань не виникло, вона була пружна і цілком насичена, чим треба. А для мене це найважливіше в прешейві.

Втім, в мене є 100 мл цієї олійки - буде ще час розібратися :-)

А от аромат Przemyslawka я й досі на собі ловлю :-)
З Тройним його єднає цитрусовість. А якщо говориьи в цілому, то Przemyslawka набагато благородніша, це однозначно.

Акулов, alex-kin та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyВт 9 Травень 2023 - 10:02

08-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Katana
Blade: Dorco Prime
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Dapper Dan Barbershop
Aftershave: Przemyslawka
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Постараюся коротко про вчорашнє :-)

Цього разу знову гоління було під гаслом Dobre, bo polskie :-)

Прешейв-олійка Pan Drwal Steam Punk таки варта уваги. По ходу гоління вона наче і не відчувається. Зазвичай, вмиваючись між проходами, я відчуваю, що на шкіру щось нанесено. Тут цього нема. Але вже коли мию обличчя перед нанесенням лосьйону, розумію, що шкіра добре підживлена і перебуває в хорошому стані. І під час гоління є розуміння, що шкіра достатньо пружна і має хорошу готовність до роботи бритвою по ній.

Про крем Dapper Dan Barbershop нічого нового не додам: добре, надійно, просто і смачно.

Після розваг з двома своїми злюками (Fatip і R41) дістав ще одну - Yaqi Katana.
Дивна бритва, але цікава. Вона дійсно зла, має чималий виліт леза. Але при цьому голить якісно і ловко. За рахунок того, що голова Katana досить вузька, вона легко підлазить куди завгодно. А мала відстань між центром ручки і ріжучою кромкою, робить її дуже зручною і маневреною.

Та є два моменти, які мене напрягають: через великий виліт бритва дуже співуча, а лезо в неї треба вставляти дуже уважно - кутики, на яких воно кріпиться зроблені не дуже впевнено.

Та як би там не було, поголився я Катаною на відмінно. Одну коцку таки поставив, але не смертельно :-)

Освіжився знову польським класичним одеколоном Przemyslawka. Приємний цитрусово-трав'яний аромат, як і має бути класика.

Одеколон звичайно ж підсушив, але в мене є чим це компенсувати - зволожуючий бальзам БІОКОН. Хороша штука, і вже по сезону :-)

От така історія :-)))

Andrewt, Oleksii, Акулов, vicbro, Qwertyus, Ігор Стетхем, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 11 Травень 2023 - 11:13

10-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Katana
Blade: Dorco Prime
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Dapper Dan Barbershop
Aftershave: Przemyslawka
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Про вчорашнє зовсім коротко :-)

Якщо все йде добре, то нема чого його міняти :-)
Тож, з минулого разу змінив лише помазок в рамках звичайної ротації.

От здавалося б, дві великі синтетики, але ж як по-різному вони збивають піну!
Колізей лупашить піну більш густу, низьку, як плавлений сирок. А Великий Брюс робить піну пишнішою, вищою, як добре збиті вершки.
І це не залежить від мила чи крема - закономірність витримується завжди.
Що найгірше, я навіть не знаю, який варіант мені більше подобається. Обидва класні, робочі і приємні :-)

Польська парочка з олійки Pan Drwal Steam Punk і одеколона Przemyslawka радує. Звичайно ж одеколон скоро відкладу на певний час, бо вже теплішає, хочеться чогось легшого. А от олійка, очевидно, стане основною на довгий час.

Примітно, що сьогодні взяв її більше, ніж раніше, і між проходами відчув ту характерну масність шкіри, до якої звик з іншими олійками.
Робити це не обов’язково, вона й так працює добре. Але коли раптом знову захочеться цих відчуттів, я тепер знаю, що робити :-)

Чи не вперше вирішив використати половинку леза повторно. Зазвичай ліньки возитися з її переустановкою, а тут подумав спробувати.
І нічого :-)
Пів леза Dorco Prime нормально так собі відпрацювало. Чи не краще, ніж в перший раз. Тож, не бачу причин в подальшому розкидатися добром :-)

Після одеколону завжди не зайве зволожити шкіру. І зволожуючий бальзам БІОКОН чудово впорується зі своєю задачею. Нормальний засіб за свої п’ять копійок :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, vicbro, Qwertyus, ditrih_, Alfed та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 11 Травень 2023 - 11:58

Дай ссилку на помазок колізей. Чи є в бюджетному варіанті син.помазки які збивають густу/низьку піну?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 11 Травень 2023 - 12:41

Alfed пише:
Дай ссилку на помазок колізей. Чи є в бюджетному варіанті син.помазки які збивають густу/низьку піну?


Та без проблем!
Ось: Omega Roma Colosseo

Цей помазок часто порівнюють з Alexander Simpson Traffalgar 3.
Вони схожі за розмірами і мають схожу фібру. Тож, припускаю, піну збивають подібну.

У обох виробників є версії трохи менші.

P.S. На сайті продавця сказано, що це Omega EVO. Але це не так, у EVO дещо інший ворс.

ARTURIUS та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 11 Травень 2023 - 17:20

Чи є щось дешевше за 20$ що може зробити густу піну?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 11 Травень 2023 - 17:27

Alfed пише:
Чи є щось дешевше за 20$ що може зробити густу піну?

Дешевше двадцятки - це треба дивитись у бік кабанів і гратися з кількістю мила і води.
Гадаю, більшість з них впорається

Alfed Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 11 Травень 2023 - 17:38

Маю кабана spokar 100 гр. Розпушене, мило razorock blue lable, пробував по всякому, мало води аж рука болить маслати, наношу на лице зовсім не укривісте, піну треба накладати, а не намазувати, пробував кіп'ячену воду теж саме.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 11 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: