ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 08:05

Yura_ пише:
Чи обов'язково змивати мило-прешейв?

Думаю, що ні. Але воно вже підпікало, тому я змив. 


Олійку я не змиваю. 
А от крем Proraso - так. Раніше не змивав, так не міг зрозуміти цей прешейв. Коли почав змивати, все стало на свої місця.

Qwertyus та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 12:06

23-02-2023

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Satinex 2000 Platinum Plus
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Areffa Soap Glyce Soap Unforgiven
Lather: Andrea Caldoni Forest Spirit
Aftershave: Areffa Soap Black XS L'Exces
Additional Care: ARKO Sensitive Cream


Не коротко, бо є дещо цікаве :-)

Сьогодні вирішив спробувати інше мило-прешейв від Олесі - те, що прозоре, бурштинове і з ароматом Unforgiven.
Як Олеся і казала, пік він відчутно більше. Мені довелося швидко-швидко маслати пензлем у чаші і швидко-швидко робити перший прохід, щоб позбутися неприємних відчуттів.
Перед нанесенням піни я мило змив з обличчя. Але воно повністю відмилося лише після другого вмивання.

Це мило дещо відрізняється від попереднього.
По-перше, воно має аромат, і цей аромат приємний.
По-друге, воно трохи більш слизьке порівняно з білим. Це і в руках відчувається, і на обличчі - змивається дещо важче.

В роботі воно мені сподобалося менше, ніж біле. Воно, як мені здалося, гірше пом’якшує щетину (чи може просто не встигло) і майже не додає захисту шкірі. Після гоління обличчя було не таке приємне на дотик, як після білого.
Хоча, маю сказати, до післяковзання воно ставиться більш лояльно - воно його не так помітно зжирає.

Тож, вибираючи з-поміж цих двох варіантів, я б скоріше обрав біле мило.
Але якщо говорити взагалі, то, на жаль, я не зможу користуватися ні тим, ні іншим - все ж таки вони печуть, а це дуже неприємно.

Власне, за це печіння я і скинув пів бали. Минулого разу не став цього робити, бо пекло вже ж менше. Але тут я вже не мав вибору.

Лезо Satinex 2000 відпрацювало свій четвертий раз, і цього йому досить. На першому проході ще думав лишити його на п’ятий сеанс, але під кінець воно вже почало пошкрябувати і позбавилось свого колишнього комфорту. Тож, не варто було його лишати.

Загалом, лезо мені сподобалось. Це навряд чи топ, але воно точно вище середнього рівня, можна взяти пару пачечок при нагоді.

А для піноутворення в мене сьогодні новий пробничок - мило від нашого київського артизана Andrea Caldoni. І хоч живе він в 10-ти хвилинах їзди машиною від мого дому, та пробник приїхав до мене зі Львова від Віталія :-)
Віталію, дякую! :-)

Андрієві мила для мене не новина, в мене вже були в роботі його Aquatica і сьогоднішній Forest Spirit. Але його мило мені подобається, то ж не бачу причин не спробувати його ще раз, коли вже є така нагода :-)

Мило - веганське. Воно має м’яку структуру, як підсохлий крем. Якось я навіть пробував нанести мило, як крем, на обличчя і збити. Вийшло не дуже - наносилося все ж не так життєрадісно, як крем. Хоча зрештою і збилося добре.

Власне, як і сьогодні - мило збилося добре і легко. Довелося трохи пододавати воду, але на виході отримав вершкову приємну піну. Ковзання і післяковзання в нього не захмарні, але більш ніж достатні.

Описувати аромат я не берусь. Написано Forest Spirit, то десь так і пахне. Не лимон і не пачулі точно :-)
Аромат для мене не є чимось видатним, але він абсолютно прийнятний.

Натомість, аромат Олесиного лосьйона Black XS L'Exces абсолютно інший і більш яскравий.
А ARKO Sensitive Cream, той взагалі без аромату :-)

От така історія :-)))

Oleksii, Акулов, Qwertyus та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 12:19

fill пише:
Yura_ пише:
Чи обов'язково змивати мило-прешейв?
Олійку я не змиваю. 
А от крем Proraso - так. Раніше не змивав, так не міг зрозуміти цей прешейв. Коли почав змивати, все стало на свої місця.
Хочеться деталей :)
Справа в тому, що зелений прешейв Proraso я не змиваю. А якось провів дослід - і змив. Так втратив частину ковзання, оскільки прешейв дещо пересушив кожу.
Зараз просто працюю помазком зверху прешейву.

Oleksii та andrew_ADK Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 15:53

alex-kin пише:


Хочеться деталей :)


Та без питань! :-)

Якось я вирішив спробувати прешейв-креми Proraso. Нагріб собі пробників різних кольорів і почав.
Оскільки я вихований на прешейв-оліках, то крем я також не змивав. В результаті я отримував або дуже погане ковзання/післяковзання, або (в кращому випадку) просто нічого.
З тих пір я прешейв-креми Proraso забракував і для себе більше не розглядав.

Але якийсь час тому десь вичитав пораду, що його треба таки змивати перед нанесенням піни.
Ок, роздобув ще пробник червоного і спробував за цією схемою. І, диво, пазл склався. Якщо змивати, то з ковзанням/післяковзанням все робиться гаразд.

Прешейв-крем Proraso за своєю формулою по суті є милом, і він мало що дає для захисту шкіри. Але він пом’якшує щетину. Тож, якщо враховувати цей нюанс, він має право на існування. Більше того, він значною мірою реабілітований в моїх очах. Але його треба змивати :-)

Oleksii, alex-kin та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1207
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 16:09

alex-kin пише:

Хочеться деталей :)
Справа в тому, що зелений прешейв Proraso я не змиваю. А якось провів дослід - і змив. Так втратив частину ковзання, оскільки прешейв дещо пересушив кожу.
Зараз просто працюю помазком зверху прешейву.
Тоже хочется деталей :)
А пену потом наносил на влажную кожу или на сухую?

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 16:18

Изотовец пише:


А пену потом наносил на влажную кожу или на сухую?

На вологу.
Я прешейв змиваю і йду наносити піну, рушником обличчя не протираю.

Взагалі, у мене рушник з’являється в самому кінці.
Коли я закінчую гоління, я змиваю залишки піни з себе теплою водою, а потім ще вмиваюсь холодною.
Після цього беру рушник и промокаю обличчя.
Потім мию/чищу інструмент.
А далі під настрій: або ж зразу наношу лосьйон, або ж спершу ще раз вмиваюся холодною водою, промокаю рушником обличчя - і наношу лосьйон. Друге - частіше.

У мене фішка: останнє, що я маю зробити у ванній після сеансу гоління - нанести лосьйон чи одеколон. Тому все інше роблю перед цим.

Oleksii та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 16:35

В мене точно такий же алгоритм, окрім того, що я змиваю прешейв)
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1588
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 16:43

Я всегда смываю прешейв, не нравится что станок быстро забивается загустевшими остатками.
Да и бессмысленно его держать, он своё уже отработал.
Кстати, прорасо очень нравится, после него состояние кожи гораздо лучше, чем без него.
Но с ним имеет место ухудшение скольжения, даже иногда станок начинает козлить.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 16:43

alex-kin пише:
В мене точно такий же алгоритм, окрім того, що я змиваю прешейв)

Ну так, якщо ми говоримо про кремовий прешейв Proraso, то я його теж змиваю.

Олійку не змиваю - не бачу в цьому ні потреби, ні сенсу.
Кремовий прешейв RasoZero чи Vitos теж можу змивати чи не змивати - це для них не критично.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 16:45

trimmer пише:
Я всегда смываю прешейв, не нравится что станок быстро забивается загустевшими остатками.
Да и бессмысленно его держать, он своё уже отработал.
Кстати, прорасо очень нравится, после него состояние кожи гораздо лучше, чем без него.
Но с ним имеет место ухудшение скольжения, даже иногда станок начинает козлить.

Негідрофільну олійку важкувато змити, тому я не парюся.
За той час, що я роблю піну, вона майже повністю вбирається шкірою і не засмічує станок.

Proraso  в мене реабілітоване, але я не став його фанатом. Все ж таки олійка краще :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1207
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 16:50

fill пише:

На вологу.
Я прешейв змиваю і йду наносити піну, рушником обличчя не протираю.

Взагалі, у мене рушник з’являється в самому кінці.
Коли я закінчую гоління, я змиваю залишки піни з себе теплою водою, а потім ще вмиваюсь холодною.
Після цього беру рушник и промокаю обличчя.
Потім мию/чищу інструмент.
А далі під настрій: або ж зразу наношу лосьйон, або ж спершу ще раз вмиваюся холодною водою, промокаю рушником обличчя - і наношу лосьйон. Друге - частіше.

У мене фішка: останнє, що я маю зробити у ванній після сеансу гоління - нанести лосьйон чи одеколон. Тому все інше роблю перед цим.

Я ж почему и уточнил у alex-kin'а, что если смыть то, что используется в качестве прешейва (в моем случае это туалетное мыло обычное), а потом вытереть лицо (либо пойти взбивать пену и проморгать, что влага подсохла) и нанести пену на сухую, то скольжение будет так себе :)
А так принцип у меня тот же за исключением того момента, что как я понял ты наносишь если что сначала лосьон и потом бальзам\крем, а я наоборот :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 17:05

Изотовец пише:



А так принцип у меня тот же за исключением того момента, что как я понял ты наносишь если что сначала лосьон и потом бальзам\крем, а я наоборот :)

Ну, принцип у всіх більш-менш однаковий :-)

Але після гоління я притримуюсь такої послідовності: спершу лікування (спиртовий лосьйон), потім - реабілітація (бальзам). Мені це здається логічним.
Але то мені :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1207
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 17:16

fill пише:


Ну, принцип у всіх більш-менш однаковий :-)

Але після гоління я притримуюсь такої послідовності: спершу лікування (спиртовий лосьйон), потім - реабілітація (бальзам). Мені це здається логічним.
Але то мені :-)))

Ну тут да, мнения будут разниться и логика будет разной, а истина скорее посередине и оба метода будут рабочими :)
Моя логика такая: сначала питание и увлажнение (бальзам), потом уборка лишних остатков и подсушивание спиртом (лосьон). Как ты делал, когда с Тройным игрался в качестве АШ и он кожу пересушивал, метод безусловно рабочий :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 17:18

Изотовец пише:




 Как ты делал, когда с Тройным игрался в качестве АШ и он кожу пересушивал, метод безусловно рабочий :)


Господи, ти ще й таке пам’ятаєш! :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1207
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 17:24

fill пише:
Изотовец пише:


 Как ты делал, когда с Тройным игрался в качестве АШ и он кожу пересушивал, метод безусловно рабочий :)


Господи, ти ще й таке пам’ятаєш! :-)))

Наверное выразился не совсем точно :) Я пробовал делать так, как делаешь ты, тогда игрался с Тройным. Но как я понял у тебя опыт был такой же))

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 17:26

Изотовец пише:
fill пише:
Изотовец пише:


 Как ты делал, когда с Тройным игрался в качестве АШ и он кожу пересушивал, метод безусловно рабочий :)


Господи, ти ще й таке пам’ятаєш! :-)))

Наверное выразился не совсем точно :) Я пробовал делать так, как делаешь ты, тогда игрался с Тройным. Но как я понял у тебя опыт был такой же))

Так, звичайно ж був :-)

Давно вже не користувався Тройним - є багато чого цікавішого.
Але пів пляшки ще маю, здебільшого для санітарних цілей.
Втім, днями була сильна спокуса його взяти, як АШ :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 17:38

Изотовец пише:


Я ж почему и уточнил у alex-kin'а, что если смыть то, что используется в качестве прешейва (в моем случае это туалетное мыло обычное), а потом вытереть лицо (либо пойти взбивать пену и проморгать, что влага подсохла) и нанести пену на сухую, то скольжение будет так себе :)
А так принцип у меня тот же за исключением того момента, что как я понял ты наносишь если что сначала лосьон и потом бальзам\крем, а я наоборот :)
Я не змиваю і не витираю :)

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 17:44

alex-kin пише:


Я не змиваю і не витираю :)

Тоді тобі капець! :-)))))))))))))))))))))))))

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1207
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 17:45

fill пише:

Так, звичайно ж був :-)

Давно вже не користувався Тройним - є багато чого цікавішого.
Але пів пляшки ще маю, здебільшого для санітарних цілей.
Втім, днями була сильна спокуса його взяти, як АШ :-)
Ну я для санитарных целей его в итоге и добил. Не пошло это дело у меня в качестве АШ :)

alex-kin пише:

Я не змиваю і не витираю :)

Я конкретно про тот случай спрашивал когда ты смыл и скольжение упало :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 17:51

Изотовец пише:


Ну я для санитарных целей его в итоге и добил.

От і я думаю його так добити і не купувати вже.
Награвся, не цікаво.
Поки є можливість користуватися чимось цікавішим, то ним і користуватимусь.
А там вже як вийде :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 17:53

Коли я змив, то ефект був просто такий, як у випадку вмивання з милом; мило для гоління вже не зуміло надати ковзання такого, яке б нормально направляло лезо, хоча мило було TABAC і апріорі воно повинно давати ковзання. З тих пір я зі змиванням прешейву не експериментував.

Щодо "не змиваю і не витираю". Я втираю прешейв, потім наводжу піну прямо в банці, ставлю помазок, пальцем збираю все, що він не зміг забрати, наношу на лице, беру помазок і взбиваю піну прямо на обличчі. Капець не приходить :)

Пару слів про олійку. Не мій варіант. Я купив "Труфіт і Хілл" і не зміг подружитися: лезо (будь яке!) плигало, як на слаломі. Мазав потім цією олійкою мозолі на ногах.

Зараз хочу відмовитися від прешейва взагалі - доб'ю банку і відмовлюсь.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 18:19

alex-kin пише:
Коли я змив, то ефект був просто такий, як у випадку вмивання з милом; мило для гоління вже не зуміло надати ковзання такого, яке б нормально направляло лезо, хоча мило було TABAC і апріорі воно повинно давати ковзання. З тих пір я зі змиванням прешейву не експериментував.

Щодо "не змиваю і не витираю". Я втираю прешейв, потім наводжу піну прямо в банці, ставлю помазок, пальцем збираю все, що він не зміг забрати, наношу на лице, беру помазок і взбиваю піну прямо на обличчі. Капець не приходить :)

Пару слів про олійку. Не мій варіант. Я купив "Труфіт і Хілл" і не зміг подружитися: лезо (будь яке!) плигало, як на слаломі. Мазав потім цією олійкою мозолі на ногах.

Зараз хочу відмовитися від прешейва взагалі - доб'ю банку і відмовлюсь.

От тіки не тре’ поспішних висновків!

По-перше, змивати чи не змивати Прорасо - це справа смаку. Більшість радять це робити, я так спробував, і мені зайшло. В тебе може бути інша шкіра, і на тобі воно може працювати інакше. Слідуй за своїм досвідом!

По-друге, олійка T&H, це, схоже, повне лайно! Вона на відсотків 90 складається зі звичайної соняшникової олії. Це не погано, але це не коштує 100500 баксів. Більше того, є інші олії - з більш цікавими компонентами.
Я дуже люблю олійку The Bluebeards Revenge. В ній основні компоненти це оливкова і касторова олії. І це працює дуже добре! 
Ба більше, коли я почав робити власні олійки, саме ці два компоненти були в мене базовими. Все інше, то більше для понту.

Тому я б не радив кидати прешейви - в них є однозначна користь. Треба лише підібрати своє.
Якщо той, на КТГ раніше були пробники олійки The Bluebeards Revenge, можна кинути собі в кошик на здачу - воно того варте!

Oleksii та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 18:26

fill пише:


Я дуже люблю олійку The Bluebeards Revenge. В ній основні компоненти це оливкова і касторова олії. І це працює дуже добре! 
Ба більше, коли я почав робити власні олійки, саме ці два компоненти були в мене базовими. Все інше, то більше для понту.

Тому я б не радив кидати прешейви - в них є однозначна користь. Треба лише підібрати своє.
Якщо той, на КТГ раніше були пробники олійки The Bluebeards Revenge, можна кинути собі в кошик на здачу - воно того варте!
В мене зараз такий період - прагнення мінімалізму :) Бритва, помазок, мило, лосьйон - і все. Але, я знаю, що буде і інший період. От тоді і спробую!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyЧт 23 Лют 2023, 18:46

alex-kin пише:
Цитата :
 Але, я знаю, що буде і інший період. От тоді і спробую!

Тоді ти знаєш, де мене шукати :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 7 EmptyСб 25 Лют 2023, 16:25

25-02-2023

Rating: 5 / 5

Razor: King C Gillette
Blade: ZAZA Gold
Brush: DS Cosmetics Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: La Toja Soap Stick
Aftershave: Varon Dandy
Additional Care: ARKO Sensitive Cream

Навіть не намагатимусь коротко :-)

Терміново в номер! :-)))
Після недавніх розмов про стіки взагалі і La Toja зокрема, вирішив сьогодні призупинити тести пробників і взяти цей стік в роботу.

Відповідно до задачі взяв помазок DS Cosmetics Two Band - борсучок з невисоким лофтом і зручною короткою ручкою. Він просто створений для роботи на обличчі.

Ну й, як обіцяв, взяв гліцеринове мило Ach. Brito Glyce Lima, щоб порівняти його з Олесиними пробниками.
Зазвичай, коли працюю зі стіками, я не використовую прешейви. Прешейв має деякий час побути на обличчі. Зазвичай це час, який необхідний, щоб збити піну в чаші. В роботі ж зі стіком чаша не потрібна, одразу йде робота з милом на обличчі. Тож прешейв просто не встигає попрацювати, як слід.

Ну або ж зробити, як я сьогодні: нанести прешейв і кілька хвилин переставляти баночки на поличці туди-сюди, робити гармонію і красоту в шафці :-)))

Прешейв я наніс у той самий спосіб, що й Олесині: натер милом мокре обличчя, трохи розмилив його руками і залишив у спокої.
Мило легко нанеслося, розмилилося і дало невеличку піну. Щоправда, не таку рясну, як Олисині прешейв-мила. І ця піна не була такою стійкою - вона швидко осіла. Але в цьому нема нічого страшного, адже гліцерин працював у будь-якому випадку, йому піна не потрібна.

Змивалося мило важко, навіть важче Олесиного. Втім, прибравши з обличчя видимі залишки піни, я сильно вже й не старався - не було сенсу.
Тут слід відзначити, що прешейв-мило не пекло жодної секунди, тому можна було дозволити собі певну розслабленість.

А загалом, якщо порівнювати з Олесиним продуктом, мило від Ach. Brito не так сильно розм’якшує щетину. Зате добре дбає про шкіру - гліцерин встигає її зволожити і зробити пружною. Ну й без припікання воно відчувається на шкірі значно приємніше, і потримати його можна довше.

Далі - робота з милом-стіком La Toja за звичайною технологією:
- МОКРЕ обличчя натираю стіком. Натираю ретельно всю зону гоління. На вусах, на бороді натираю навіть ще ретельніше - там цупкіша щетина, можна як тертушкою нею працювати.
- Якщо частина обличчя підсихає, а мила на ній ще не достатньо, можна трохи домочити ці ділянки.
Сьогодні в цьому потреби не було, адже гліцерин прешейву натягнув на шкіру стільки вологи, що її з запасом вистачило на всю процедуру натирання.
- Помазок струшую, але не так сильно, як для роботи в чаші, трохи вологи залишаю в ньому. І от таким помазком починаю возюкати по обличчю, поступово збиваючи піну.
Роблю це не поспішаючи, крок за кроком переходячи від однієї зони до іншої. При необхідності занурюю кінчики помазка у чашу з водою. А необхідність така звичайно ж виникає і не один раз.
Процес збивання на обличчі займає трохи більше часу. Натомість отримуєш масаж і пілінг по повній програмі :-)
При збиванні слідкую за щільністю і зволоженістю піни, а також за її кількістю. На фініші отримую ретельно намилене обличчя і помазок, добряче забитий піною (на фото). Піни, що він її зібрав, повністю вистачає потім ще на два проходи і чимало ще залишається (на іншому фото).

Якщо говорити про ТТХ мила La Toja, то там усе більш, ніж в порядку!
Мило слизькуче саме по собі. А в купі з гліцериновим прешейвом - то взагалі було як на ковзанці після Zamboni :-)

Навіть посереднє лезо ZAZA Gold в м’якій бритві King C Gillette голило по цій піні цілком пристойно :-)
Нє, воно не стало раптом гострим-прегострим. Але голило достатньо комфортно і якісно. Єдина проблема - важко йшло на вусах проти росту.

Це лезо не опинилося серед моїх фаворитів. Воно було посереднім у 89-ій, таким же лишається і в Кінгу. Але в цьому треба було пересвідчитись. Done! :-)

Вже якщо пішов такий розгардіяш, то взяв і лосьйон інший. Знову вирішив спробувати Varon Dandy. Був у мене сумнів щодо однієї неприємної нотки в ароматі, так він і лишився: я її чую, але вона не випирає, як в Brut-ах, і не душить, як у Wars-і. Певно, ще пару раз спробую його, бо ж загалом він не поганий по всім іншим параметрам. Далі вже буду вирішувати, що з ним робити - залишати чи віддавати.

Певно єдине, що лишилося стабільним, був крем ARKO Sensitive. І сьогодні він мене порадував - виліз з тюбика з характерним хлюпанням. Тобто, не так і багато його там лишилося. Ще потрушу його, щоб зі стінок стекло. Але кінець його вже близький! :-)

От така історія :-)))




1.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

2.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Изотовец, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: