ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyЧт 24 Серп 2023 - 17:33

24-08-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Oxford
Blade: Treet Falcon
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: T.F.S. Mandarino Tachibana
Aftershave: Rebul Mandarine
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Перш за все, друзі, хочу привітати всіх з Днем незалежності України!
Попри те, що отримали ми її 32 роки тому, саме зараз ми виборюємо її на фронті і в тилу. Ми платимо велику і важку ціну, але тим більшу цінність матимуть наші Свобода і Незалежність в майбутньому.
Все буде Україна, все буде Перемога!

А про гоління буде коротко :-)

Бо, власне, змінилася лише бритва. Сьогодні це Gillette Oxford з лезом Treet Falcon на третьому використанні.
Як і в попередню спробу, бритва показала себе м'якою, але підступною. Лезо в ній майже не відчувалося (що дивно для карбонового), але могло вкусити, якщо втратити пильність.

Пам'ятаючи, як воно буває, я навіть не намагався вийти в BBS. Тобто, поводив себе так само, як і при голінні з Yaqi Melon (Крокодил).
Це було правильне рішення, все пройшло загалом спокійно.

Хоча одеколон показав, що могло б бути і спокійніше. Та то таке :-)
Але бальзамчик Floïd про всяк випадок наніс :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, q7819, vicbro, stanislav-q, _yk_, Александр 7676 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyНд 27 Серп 2023 - 11:20

26-08-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Safety Razor (102)
Blade: Derby USTA
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: T.F.S. Mandarino Tachibana
Aftershave: Rebul Mandarine
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Буде коротко :-)

Власне тому, що нічого особливо нового не сталося.
Косметика вся та сама. Мило T.F.S. Mandarino Tachibana пртроху з'їдається. Не впевнений, що за наступні два гоління літа воно закінчиться, але на осінь перейде не багато, може на раз чи два. Скоріше - на раз.

Єдина зміна, що відбулася, це пара бритва-лезо. Цтого разу взяв Gillette Safety Razor зі 102-ою головою і новеньке Derby USTA.
Це лезо я люблю. Воно мені комфортне і ефективне в усіх бритвах, і 102-га голова не стала винятком.

Гоління пройшло гладко і приємно. Лезо відпрацьовувало, як йому й належить. Примітно, що цього разу не було повної аналогії до гоління з 41-шою, бритва поводила себе помітно ніжніше.

Та все одно вона лишилася вірною собі - поставив пару коцок і зніс трохи епідермісу. Хоча й не так багато, як це траплялося з цим Gillette-ом раніше. Тобто, одеколон припік помітно менше.

Тож бальзам Floïd Vetyver Splash був  доречним, хоч і не на 100% обов'язковим :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, egoist, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyНд 27 Серп 2023 - 11:28

На скільки років ще пробничків залишилось?

Акулов, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyНд 27 Серп 2023 - 16:19

Ruslan пише:
На скільки років ще пробничків залишилось?

Пробник лише один є. Я його пізніше візьму.
Але свого часу всі використав, що були.

А зарз це залишки. Тобто, продукти, яких лишилось не багато, і їх вже давно час прибрати з полиці.
Таких вже теж мало лишилось

Акулов та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 28 Серп 2023 - 12:38

28-08-2023

Rating: 4.5 / 5

Razor: Gillette Old Type (102a)
Blade: Derby USTA
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: T.F.S. Mandarino Tachibana
Aftershave: Rebul Mandarine
Additional Care:
Proraso Gel Riparatore
Floïd Vetyver Splash Balm

Постараюсь коротко :-)

Знищення косметики потроху йде своїм ходом. З милом T.F.S. Mandarino Tachibana перспектива вже однозначна - його залишилося на один раз. Тож в літо вкладуся :-)
Трохи довше буде з одеколоном Rebul Mandarine і прешейвом Stirling Bay Rum Oil, але там теж вже цілком осяжна перспектива десь у два тижні при звичному графіку гоління.

В роботі сьогодні була бритва Gillette Old Type з головою 102а. А вставлене в неї було лезо Derby USTA після одного використання.

Хоч лезо все одно лишилося комфортним, але у голові 102а відчувалося трохи більше, ніж у 102-ій. Та при цьому голило воно впевненіше, приємніше і якісніше. І більше нагадувало 41-шу.

Характер в бритви теж є, але він більш прогнозований. Тобто, вкусити вона в принципі може, але ти точно знатимеш, чому. І наступного разу цієї помилки не припустишся.

За таких вводних гоління йшло просто прекрасно. Але до певного моменту. На третьому проході я необережно зрізав пітничку, і полилася кров.
Це мене неабияк вибило з колії, тож далі все пішло шкереберть. Почалися непотрібні нервовість, поспіх і неакуратнісь. Як наслідок ще трохи дрібних коцок і помітно попсутий настрій.

Коцки легко змилися водою. На поріз довелося мазати кровоспинний гель Proraso Gel Riparatore. Але епідерміс все ж лишився більш-менш в нормі - одеколон не сильно бушував.
І хоч сам винен, довелося скинути пів бала з оцінки за гоління.

Трохи виправив ситуацію бальзам Floïd Vetyver Splash. Своїм складом заспокоїв шкіру, а своїм ароматом - нерви :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 28 Серп 2023 - 14:37

Когда-то мы в теме по TOBS обсуждали "мои покраснения" от ТОБС и красного Прорасо в прошлом.
Так я и не отписался за эксперимент. Исправляюсь...
После того я купил новое красное мыло Прорасо, смылил всю банку и ни единого намека на что-то подобное не увидел. НО! Это новая "супер формула", а тогда я использовал старое мыло, оно было еще с наклонными полосками в верхней части банки. Состав немного изменился к этой версии. Однозначного результата не выявлено. Или в составе что-то изменилось или это были какие-то совпадения, правда не пойму чего с чем... :))
А мыло мне нормально пришлось, бриться можно и очень даже.

Олександр Тернавский, fill, Акулов, egoist та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 28 Серп 2023 - 16:30

vicbro пише:
Когда-то мы в теме по TOBS обсуждали "мои покраснения" от ТОБС и красного Прорасо в прошлом.
Так я и не отписался за эксперимент. Исправляюсь...


Пригадую, був такий боржок :-)
Дякую, що відписався! 

Підмічено, що з часом багато проблем вирішуються самі собою. Якщо, звичайно ж, це не пов’язано конкретним несприйняттям конкретного компоненту.
Але в даному випадку дійсно важко судити, що зіграло роль. Та зрозуміло одне: Прорасо - цілком прийнятна річ для звичайного гоління без зайвих витребеньок :-)

vicbro, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 28 Серп 2023 - 16:54

fill пише:



Пригадую, був такий боржок :-)
Дякую, що відписався! 

Підмічено, що з часом багато проблем вирішуються самі собою. Якщо, звичайно ж, це не пов’язано конкретним несприйняттям конкретного компоненту.
Але в даному випадку дійсно важко судити, що зіграло роль. Та зрозуміло одне: Прорасо - цілком прийнятна річ для звичайного гоління без зайвих витребеньок :-)
 Если так рассуждать то можно взять любое мыло для рук, в разы дешевле и 100% хуже чем прорасо не будет, единственное мыло которое я пробовал хуже чем прорасо это флорис, обычный Dove men, который для рук в разы лучше по всем показателям.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 28 Серп 2023 - 17:04

creativeresponse пише:

 Если так рассуждать то можно взять любое мыло для рук, в разы дешевле и 100% хуже чем прорасо не будет, единственное мыло которое я пробовал хуже чем прорасо это флорис, обычный Dove men, который для рук в разы лучше по всем показателям.

Голитися з милом для рук - це не новина. Я таке робив, коли служив в армії. Замість чаші для гоління була звичайна мильниця. Помазок - синтетика десь мінус 2-ого покоління, просто волосінь для вудки, причому жорстка :-)
Голився, не жужукав.
Але тоді було без варіантів. Повторювати той досвід не хочу. Але зможу, якщо припре.

Прорасо - хороше мило. Не топ, але однозначно якісне і годне. Поголитися з ним - це взагалі без проблем. І якби синє Прорасо було в формі мила, воно б у мене точно було б.

Але так, індивідуально може не зайти. Як, скажімо, одному моєму товаришу категорично не заходить A&E.
Я цьому страшно дивуюся, але нічого зробити не можу - от так воно влаштовано.

І якщо вже на то пішло, кажуть, що дійсно, мило Dove нормально заходить для гоління. На форумі навіть тема відповідна є :-)

Олександр Тернавский, stanislav-q, egoist, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 28 Серп 2023 - 17:12

fill пише:


Голитися з милом для рук - це не новина. Я таке робив, коли служив в армії. Замість чаші для гоління була звичайна мильниця. Помазок - синтетика десь мінус 2-ого покоління, просто волосінь для вудки, причому жорстка :-)
Голився, не жужукав.
Але тоді було без варіантів. Повторювати той досвід не хочу. Але зможу, якщо припре.

Прорасо - хороше мило. Не топ, але однозначно якісне і годне. Поголитися з ним - це взагалі без проблем. І якби синє Прорасо було в формі мила, воно б у мене точно було б.

Але так, індивідуально може не зайти. Як, скажімо, одному моєму товаришу категорично не заходить A&E.
Я цьому страшно дивуюся, але нічого зробити не можу - от так воно влаштовано.

І якщо вже на то пішло, кажуть, що дійсно, мило Dove нормально заходить для гоління. На форумі навіть тема відповідна є :-)
 A&E это мыло рулетка, если бы я начинал сейчас и купил бы последнюю формулу "Ultima", в сторону A&E я бы больше никогда в жизни не смотрел.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 28 Серп 2023 - 17:15

creativeresponse пише:

 A&E это мыло рулетка, если бы я начинал сейчас и купил бы последнюю формулу "Ultima", в сторону A&E я бы больше никогда в жизни не смотрел.

Вже не знаю, що там за формула - розмова була пару років тому, що до 24 лютого.
Але факт є факт.

І це лише приклад. Просто буває таке, що якийсь продукт просто не заходить. При тому, що всім довкола - аж залітає.
Мені важко пояснити цей феномен, але таке буває.

egoist та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3502
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 28 Серп 2023 - 18:19

Пробовал бритьё мылом Дав с огурцом))), реально если бы был вынужден выбрать из Дав и Прорасо, то однозначно выбрал бы Дав, оно даже по составу лучше)))
А вот с туалетным мылом La Toja бритьё вышло вообще бомбичное, короче я скажу так, если бы ничего не было из ВКБ-шных мыл/кремов, мы бы нашли выход из ситуации и точно не пропали)))

Олександр Тернавский, fill, egoist, all75, CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 28 Серп 2023 - 18:30

Kitten911 пише:
Пробовал бритьё мылом Дав с огурцом))), реально если бы был вынужден выбрать из Дав и Прорасо, то однозначно выбрал бы Дав, оно даже по составу лучше)))
А вот с туалетным мылом La Toja бритьё вышло вообще бомбичное, короче я скажу так, если бы ничего не было из ВКБ-шных мыл/кремов, мы бы нашли выход из ситуации и точно не пропали)))

Однозначно! :-)

egoist, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 10:15

Когда-то в детстве мы зубы чистили зубным порошком, который был в круглых коробочках из тонкого картона. Можно было чистить? Но чистили... Другого ничего не было!
Если говорить о современных зубных пастах, то я абсолютно уверен, что для здоровья зубов и десен вместо них гораздо лучше применять смесь (в определенных пропорциях) соды, перекиси водорода и аскорбиновой кислоты, которая поможет избежать появление зубного налета и зубного камня, а  магазинная зубная паста нарушает микробиом слюны в большинстве случаев (на самом деле думаю, что в 100%). Кто сегодня пользуется этим? Практически никто. Все чистят магазинной пастой!
Кто-то для улучшения скольжения мыла или крема для бритья добавляет в него немного шампуня. Но здесь преследуется цель - скольжение. В этом случае какая разница какой крем или мыло взято за основное средство? Никакой. Все, что нужно делает шампунь.
Мне же не понятно, зачем писать о том, что мыло Дав лучше для бритья чем Прорасо или другое мыло и при этом не пользоваться им для бритья своего лица? Ведь оно же классное. :-) Да, дает скольжение, вероятно масла для кожи... Но кто из него может взбить нужную по консистенции (плотности) пену, хоть немного похожую на пену Прорасо и чтобы она хоть как-то выполняла роль защиты, а не просто скольжения? И если у кого-то не получается нормальная пена из мыла Прорасо, то это лишь означает то, что он не научился правильно взбивать пену из этого мыла. Учитесь.
Почему Дав не захватила часть рынка мыл для бритья своим мылом для рук (переименовав его) :-), а Прорасо продает огромные количества своих средств? Ответ очевиден.

Вот когда вместо мыл для бритья вы начнете использовать мыло для рук - тогда можете писать, что оно лучше.

trimmer, fill та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3502
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 10:35

vicbro пише:
Когда-то в детстве мы зубы чистили зубным порошком, который был в круглых коробочках из тонкого картона. Можно было чистить? Но чистили... Другого ничего не было!
Если говорить о современных зубных пастах, то я абсолютно уверен, что для здоровья зубов и десен вместо них гораздо лучше применять смесь (в определенных пропорциях) соды, перекиси водорода и аскорбиновой кислоты, которая поможет избежать появление зубного налета и зубного камня, а  магазинная зубная паста нарушает микробиом слюны в большинстве случаев (на самом деле думаю, что в 100%). Кто сегодня пользуется этим? Практически никто. Все чистят магазинной пастой!
Кто-то для улучшения скольжения мыла или крема для бритья добавляет в него немного шампуня. Но здесь преследуется цель - скольжение. В этом случае какая разница какой крем или мыло взято за основное средство? Никакой. Все, что нужно делает шампунь.
Мне же не понятно, зачем писать о том, что мыло Дав лучше для бритья чем Прорасо или другое мыло и при этом не пользоваться им для бритья своего лица? Ведь оно же классное. :-) Да, дает скольжение, вероятно масла для кожи... Но кто из него может взбить нужную по консистенции (плотности) пену, хоть немного похожую на пену Прорасо и чтобы она хоть как-то выполняла роль защиты, а не просто скольжения? И если у кого-то не получается нормальная пена из мыла Прорасо, то это лишь означает то, что он не научился правильно взбивать пену из этого мыла. Учитесь.
Почему Дав не захватила часть рынка мыл для бритья своим мылом для рук (переименовав его) :-), а Прорасо продает огромные количества своих средств? Ответ очевиден.

Вот когда вместо мыл для бритья вы начнете использовать мыло для рук - тогда можете писать, что оно лучше.
Пена взбивается и из того и из другого замечательно, но всё-таки во-первых Дав в отличии от прорасо не сушит кожу и во-вторых у Дав значительно лучше скольжение чем у прорасо, а не пользуюсь ни тем ни другим потому, что у меня есть лучше)))
Да и не стоит так себе нервы портить из-за этого, мы же просто обсуждали варианты и Дав просто привели как пример. Прорасо никоим образом обидеть не хотели))

fill та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:07

А кто нервничает? :-) И за Прорасо мне не обидно. Наоборот, за Прорасо можно порадоваться, его даже поставили выше Флорис. Правда ДАВ все равно вне конкуренции :-)))
На счет взбивания пены из мыла для рук... Я много потратил времени на исследования со взбиванием пены из разных мыл, в том числе в качестве участников процесса были и разные мыла для рук и тела.
Результат для меня однозначен: взбить плотную, блестящую, сметанную, не опадающую и не теряющую свою эластичность пену из мыла для рук или тела - невозможно. Поэтому к фразе "Пена взбивается и из того и из другого замечательно" отношусь скептически. Взбиваться-то она взбивается, но сильно отличается от моих представлений о пене для бритья. Проехали :-)

Олександр Тернавский та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:08

Сергей, прости, больше никогда в твоем журнале не напишу слово Прорасо! :-))
Просто красная тряпка какая-то...

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:19

vicbro пише:
Сергей, прости, больше никогда в твоем журнале не напишу слово Прорасо! :-))
Просто красная тряпка какая-то...

Та годі! :-)))
Ото б я тим переймався :-)
Якщо той, я й сам напишу слово Прорасо, коли захочу додати пару сторінок до журналу :-)))

Зрештою, цей продукт не лишає байдужим нікого. А це вже щонайменше рівень і визнання :-)

vicbro, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:46

vicbro пише:
А кто нервничает? :-) И за Прорасо мне не обидно. Наоборот, за Прорасо можно порадоваться, его даже поставили выше Флорис. Правда ДАВ все равно вне конкуренции :-)))
На счет взбивания пены из мыла для рук... Я много потратил времени на исследования со взбиванием пены из разных мыл, в том числе в качестве участников процесса были и разные мыла для рук и тела.
Результат для меня однозначен: взбить плотную, блестящую, сметанную, не опадающую и не теряющую свою эластичность пену из мыла для рук или тела - невозможно. Поэтому к фразе "Пена взбивается и из того и из другого замечательно" отношусь скептически. Взбиваться-то она взбивается, но сильно отличается от моих представлений о пене для бритья. Проехали :-)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

 Оно позиционируется и как shave bar soap

Олександр Тернавский, Акулов та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:51

creativeresponse пише:




 Оно позиционируется и как shave bar soap

У нас такого нема. Принаймні, я не бачив.
Тож здебільшого мова йде про звичайне мило Dove, типу такого:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:52

Когда последний раз в Одессе был там Dove men в eva продавался

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:58

creativeresponse пише:
Когда последний раз в Одессе был там Dove men в eva продавался

Так то ж в Одесі! :-)))

Але я дійсно такого не бачив. Чи просто не звертав уваги.
Зазвичай на поличках стоїть те мило, що я показав, і його варіації.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 13:24

creativeresponse пише:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

 Оно позиционируется и как shave bar soap
Оно позиционируется как для рук, тела, лица и бритья, а не только бритья. Ну так побриться можно намылив лицо и другим каким-то крем-мылом с увлажняющим эффектом. Можно и просто намочив водой и нанеся любой крем или бальзам на влажную кожу... И кто его покупает для бритья?
Особенно интересно любителям жирной пены для бритья будет описание пены этого мыла:
For a comfortable, refreshing clean, the light, non-greasy foam rinses away easily and leaves skin with an invigorating scent


Сам-то пробовал им бриться вместо нормального мыла для бритья? И оно лучше того же красного Прорасо в бритье?
Зачем это все баламутить?

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 14:02

Dove Men+Care Extra Fresh мило для чоловіків

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Shave Master, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 29 Серп 2023 - 14:03

Чоловіче крем-мило «Екстра свіжість» Dove, 90 г

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Shave Master, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 26 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: