ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСр 24 Травень 2023 - 9:58

24-05-2023

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Derby USTA
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Andrea Caldoni Aquatica FAT
Aftershave: Depot 407
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Постараюсь коротко, але як вийде :-)

Косметику не міняю вже кілька голінь поспіль. Все добре працює, процес іде, і воно ще не набридло, тож чого його щось міняти? :-)

До аромату олійки Pan Drwal Steam Punk вже звик, і він вже не сприймається, як щось дивне. По ТТХ до олійки питань нема, робе добре.

Мило Andrea Caldoni Aquatica FAT без проблем збивається синтетикою і дає хорошу дрібнодисперсну піну з цілком робочими властивостями. Примітно, що густина піни легко і очевидно регулюється водою. Тож можна зробити піну на будь-який смак.

З бритвою Edwin Jagger 3ONE6 вирішив провести експеримент - поголитися у два проходи: по і проти росту щетини.
Не скажу, що експеримент провалився, але й очікуваного результату не дав.
В деяких місцях двох проходів вистачило. В деяких наче теж вистачило, але якість вийшла не дуже.
А в деяких довелося робити добривки. І, власне, в цих місцях гоління пройшло по схемі WTG-2ATG, замість звичного WTG-XTG-ATG. Але ж я не дарма свого часу прийшов саме до цієї схеми. За нею гоління відбувається шляхом поступового укорочення щетини, без форсування подій. А там, де довилося робити 2ATG , було вже не дуже радісно.

Не виключаю, що така схема може добре працювати на коротшій одноденній щетині, але на моїй стандартній дводенній сходу вона не пішла. Можливо, просто потрібно більше спроб. Але ще не знаю, чи хочу я далі це продовжувати :-)

Та загалом гоління пройшло не погано. Обійшлося без артефактів, чистота більш-менш прийнятна. Комфорту і задоволення трохи не вистачило, за це й скинув пів бали.

Та попри все, лосьйон Depot 407 не сильно припік, не більше, ніж зазвичай.

А бальзам БІОКОН іде на добивання, тому мажусь ним регулярно і рясно :-)

От така історія :-)))

trimmer, Oleksii, Изотовец, Акулов, vicbro, Qwertyus, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1587
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСр 24 Травень 2023 - 10:17

fill пише:


 по схемі WTG-2ATG, замість звичного WTG-XTG-ATG. 

Це шо за шифрування? :)

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСр 24 Травень 2023 - 10:48

trimmer пише:


Це шо за шифрування? :)

WTG (With The Grain) - по росту волосся
XTG (Across The Grain) - поперек росту
ATG (Against The Grain) - проти росту

На англомовних формуах це досить поширені абревіатури.
Інколи і у нас вживаються, як той же SOTD

trimmer, Акулов, ditrih_, Yura_, alex-kin та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСр 24 Травень 2023 - 18:28

fill пише:

Aftershave: Depot 407
Вискажусь і я трохи.) 
Сьогодні спробував в голінні крем для гоління Depot. Лежав він в мене близько року й все мене до нього не тягнуло, якось обходив його стороною. Сьогодні був приємно здивований роботою цього крему. Хороша плотна укривиста піна з нього виходить. Легко контролюється густина піни водою. У крема хороший захист шкіри від леза. В ароматі присутній ментол, але його дуже мало і працює він приємно. Аромат не надто виразний і не інтенсивний, більше м'ягкий і помірний, саме те що я люблю - збалансована  золота серединка.)
Також використав лосьйон Depot 407. Доглядові у лосьйона прийнятні, а от аромат залишає по собі враження вже як від легкого квіткового парфуму. Комплект саме на цю літню пору.
Гоління було приємним і мені сподобалось. 
Можу всім порекомендувати, як крем так і лосьйон.

_________________
Через терни до зірок!

Oleksii, Акулов, Kozachok, Віталіk, Kitten911, all75, alex-kin та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyЧт 25 Травень 2023 - 8:02

Артуре, дякую за цікавий огляд!

Колись у мене був на пробі крем Depot 404, і він, пам’ятаю, мені теж дуже сподобався. Власне, все, як ти й описуєш.
І ця парочка Depot-ів дійсно дуже в тему на літо :-)

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПт 26 Травень 2023 - 11:55

26-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Derby USTA
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Andrea Caldoni Aquatica FAT
Aftershave: Depot 407
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Та ні, не коротко :-)

Сьогоднішній день для мене увійде в історію! :-)
Я довго до цього йшов, і от сьогодні я нарешті ВОСТАННЄ поголився з ОСТАННІМ своїм пробником! :-)
Все, фініта!
Я це зробив!
Йухххху!!! :-)))

Це була не тривіальна задача і це був не простий шлях.
Мій "хрестовий похід" на пробники тривав майже рік - 11 місяців, 2 тижні і 1 день!
Але тепер справу зроблено. Можна видихнути і насолодитися моментом :-)

Не скажу, що весь цей час я голився виключно пробниками. Час від часу я діставав щось своє. Але його було відносно не багато.
І я ще не знаю, скільки було голінь за цей час і скільки всього я перепробував. Трохи згодом підіб’ю підсумки і напишу про це окремий пост.

Та як би там не було, це був неймовірний досвід. В американських фільмах часто лунає фраза: якось треба буде повторити!
Але ні! Зараз я на такий подвиг не готовий :-)

Зрештою, і розслаблятися ще рано. У мене на черзі ще добивання залишків :-)
Є в мене кілька засобів, яких лишилося на 5-10 раз. Хочу їх також "підмести". На найближчий час в мене заплановані два креми і одне мило. Це завдання на літо :-)
На осінь-зиму теж є мило і парочка кремів.
Тож, роботи ще чимало. Але то вже буде інша історія :-)

А загалом, в мене лишилося 19 мил і кремів. Але тепер вони всі мої! :-)
А коли розберуся з залишками, лишиться вже якась більш-менш притомна кількість :-)

Останнім милом-пробником було Andrea Caldoni Aquatica FAT.
Мило цікаве, цілком робоче і досить не погане. Його можна мати в колекції, воно її не зіпсує.
Єдиний момент, який мене зупинив би у придбанні цього мила - аромат.
Я не назву його поганим, але для мене він нуднуватий. А станом на зараз хочеться чогось яскравого :-)

З бритвою Edwin Jagger 3ONE6 потроху все налагоджується. До ергономіки вже звик, з вагою все ок, баланс наче знайшов.

Сьогодні додав до процесу трохи ніжності і неквапності, і все пройшло помітно краще :-)
Схоже, підхід до 316-ої, як до 89-ої, не спрацьовує, треба дещо перелаштуватися. Ок, будемо перелаштовуватись, час і натхнення є :-)

Лезо Derby USTA примудрилося підсісти. Несподівано рано. Але нічого, четвертий раз і так мав бути його останнім. Далі візьму щось інше.

Ну, про Depot 407 нічого нового не додам - хороший лосьйон, мені заходить.

А бальзам БІОКОН просто залітає! :-)
Сподіваюсь, за місяць його доб’ю, може й раніше :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Oleksii, Акулов, vicbro, Qwertyus, Віталіk, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1183
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПт 26 Травень 2023 - 21:27

Не думал попробовать XTG-ATG?

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyСб 27 Травень 2023 - 9:34

Изотовец пише:
Не думал попробовать XTG-ATG?

Так, думав. 
Спробую з іншим лезом через одне-два гоління
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПн 29 Травень 2023 - 12:56

28-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Lezo Stainless
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Men Rock Black Pomegranate
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Про вчорашнє і, мабуть, не коротко :-)

Голитися вранці після нічного обстрілу - воно капєц як задовбує, але точно не спиняє.
Сісти писти цю оповідку і почути вибухи за вікном - то теж так собі задоволення. Але ж теж не спинить.

Коротче, кончені ідуть в дупу, а нам своє робити!
Аби лиш всі ми були живі і здорові.

На це гоління змінив майже все. Лишив тільки бритву і бальзам БІОКОН.

За прешейв я взяв олійку власного виробництва fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Колись я зібрав залишки олій, які в мене були, додав масло моної і вітамін Е, й набодяжив трохи олійки перед голінням. Воно, як зі складом повний венігрет, так і з ароматом - іланг-іланг, дофіга мандарину і, судячи з сухої металевої ноти, про пачулі я теж не забув :-)

Олійка - цілком робоча, не густа, але дуже масна. Те, що я люблю.
Її в мене не багато вийшло - десь 30 мл, і вона не містить консервантів, як фабрична. Тож вирішив, що її треба швиденько добити, аби не зіпсувалася. Тому лив її щедро, але без надміру :-)

В мене давно вже стоїть і проситься, щоб його добили, залишок чудового англійського крему Men Rock Black Pomegranate. І, певно, я давно б уже мав порожню банку з-під нього, але ж трапилися пробники.
Та прийшов час і для цього залишку :-)

За довгий час, що я ним не користувався, крем встиг підсохнути, і зараз він більше нагадує мило. Тож взяти його зразу на помазок і запустити в чашу чи на лице не вийшло, довелося, як і пробники, розмазати по чаші і робити піну.

З цим кремом я ніколи не мав проблем. Це дійсно класичний британський крем високої якості за досить помірну ціну. Він дає піну нічим не гіршу, ніж креми найкращих виробників. А ще має приголомшливий аромат - яскравий і сильний. Навіть зараз - підсушений - пін пахне так, що не хочеться носа з банки виймати.

Для такого чудового крема було б гріх не взяти і чудовий помазок :-)
Після пробників склав синтетику в шухляду і видобув з неї в ротацію парочку натуралів. Цього разу, зокрема, борсука сілвертіп Zenith 506A Extra.
Довелося трохи згадати, як то воно працювати з натуральним помазком, але згадав.
Дуже радий, що в мене є цей помазок, бо ж дуже він хороший - і красивий, і зручний, і приємний в роботі :-)

Після старту EJ 3ONE6 з Derby USTA вирішив трохи понизити градус і взяв під неї менш гостре лезо Lezo Stainless. І в результаті отримав абсолютно іншу бритву!
Трохи більша агресія вже не відчувалася. а ефективність залишилась, але вже не надлишкова. Ну й травмонебезпека зникла повністю.
Бритва голила впевнено, красиво і дозволяла трохи підтистнути, якщо відчував, що так треба.

Як і з USTA після двох проходів можна було б зупинитися. Але в цьому разі необхідність третього була ще під більшим питанням. Та я пішов на третій прохід, і мені за це нічого не було :-)
Все, як я люблю з 89-ою! :-)

Ну й гуляти, так гуляти - лосьйон Aqua Velva!
Він же, зараза, ментоловий! Коли наносив не багато, ментол відчувався ледь-ледь. Але сьогодні я в усьому був щедрий... Очі не виїло, але сльози потекли :-)
В усьому іншому лосьйон прикольний, мені подобається.

На лосьйоні моя щедрість не закінчилася - бальзамом БІОКОН намастився теж від душі :-)

От така історія :-)))

Andrewt, Oleksii, Акулов, vicbro, Олександр Lutsk, Qwertyus, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПн 29 Травень 2023 - 19:32

Що мені найбільше подобається в твоїх розповідях, так це те, що кожна з них закінчується бальзамом. От дуже мудро і правильно! Дякую за чудовий приклад.))

fill та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПн 29 Травень 2023 - 21:15

ARTURIUS пише:
Що мені найбільше подобається в твоїх розповідях, так це те, що кожна з них закінчується бальзамом. От дуже мудро і правильно! Дякую за чудовий приклад.))

Тобто, все інше можна не писати? :-)))

А якщо без жартів, то бальзам після спиртового лосьйону - це те, до чого я поступово дійшов через чужий і власний досвід.
Так само і прешейв. 

І без одного, і без іншого можна обійтися. І я інколи обходжуся, і нічого страшного зі мною не стається.
Але з ними краще.

Qwertyus, ARTURIUS, ditrih_, Yura_, all75 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 30 Травень 2023 - 7:07

fill пише:

І без одного, і без іншого можна обійтися. І я інколи обходжуся, і нічого страшного зі мною не стається.
Але з ними краще.

Можна голитись навіть тільки лезом.))) Але навіщо?
В класичному вологому голінні прешейви та бальзами застосовуються не тільки для задоволення. 
Масляний прешейв захищає шкіру від втрати гідроліпідної мантії, а бальзам допомагає її відновити після гоління.

Якщо дивитись з точки зору косметології, то ти голишся правильно. Захищаєш свою шкіру всіма можливими для тебе засобами, тому твоя шкіра буде виглядати модшою довший час ніж у інших чоловіків.))

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 30 Травень 2023 - 7:14

ARTURIUS пише:


... гідроліпідної мантії...


Навіть не знаю такого модного слова :-)))

Але підсвідоме бажання захистити шкіру по мпксимуму привела мене до цих засобів. 
Схоже, чуйка не підвела :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 30 Травень 2023 - 7:34

fill пише:

Але підсвідоме бажання захистити шкіру по мпксимуму привела мене до цих засобів. 
Схоже, чуйка не підвела :-)))
Я завжди казав, що ти обʼєктивно розумний!)))


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Вт 30 Травень 2023 - 8:37), всього регувалося 1 раз(-и)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 30 Травень 2023 - 7:55

ARTURIUS пише:

Я завжди казав, що ти обʼєктивно розумний!)))

Ого! Оце комплімент! :-)
Дякую! :-)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyВт 30 Травень 2023 - 11:36

30-05-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Lezo Stainless
Brush: Vulfix 404
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Men Rock Black Pomegranate
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Спробую коротко :-)

Чергове - вже збився з ліку, яке - гоління з недосипу. Кончені ніяк ся не вспокоять. Та це лише спонукає зранку хоч якось встати, збадьоритись кавою і піти голитися. Хоча б на знак подяки тим, завдяки кому це все є можливим - показати і в такий спосіб, що те, що воно роблять, не є марним.

Порівняно з минулим разом змін не багато - лише помазок.
Це ще один натурал, з якого я нарешті струсив пил - Vulfix 404, мікс кабана і борсука.
Чесно кажучи, вже давно забув, що таке маленькі помазки. Останнім часом в роботі були 28-30 мм. А тут якихось скромних 23. Та тим приємніше було згадати, що в них теж є свій кайф :-)

Помазок не новий, давно вже приведений в найкращий свій робочий стан. Запустився він буквально з пів оберту і впевнено збив чашу чудової піни.

Втім, з крема Men Rock Black Pomegranate збити хорошу піну можна будь-чим, хоч зубочисткою :-)
Після минулого гоління я додав у банку трохи води, щільно закрив і так і залишив на ніч. Допомогло, крем трохи розм’як. Все одно довелося розмазувати по чаші, але було помітно легше.
Ну й про піну я сказав - прекрасно!
Скажу по правді, я сумуватиму за цим кремом, коли він закінчиться. Але поки він є, кілька хороших з ним голінь мені забезпечено.

Edwin Jagger 3ONE6 з лезом Lezo Stainless на другому сеансі показало такий самий чудовий результат. Отака 316-та мені зрозуміла і дуже подобається.
Так, це не 89-та: в 316-ої більший gap, і це відчувається. Але гоління вийшло приємним і комфортним - шкіра ціла і не ушкоджена, щетина зрізана, як слід.

Aqua Velva знову довела до сліз. Але бальзам БІОКОН все згладив і змусив про те забути :-)

От така історія :-)))

Andrewt, Oleksii, Акулов, vicbro, creativeresponse, Qwertyus, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyЧт 1 Черв 2023 - 11:25

01-06-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Lezo Stainless
Brush: Proraso
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Men Rock Black Pomegranate
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Постараюсь коротко :-)

Почалося літо, але знову продовжую голитися з недосипу.
Не те, що, мені це так подобалося, але ж маємо конченого сусіда, що і сам по-людськи не живе, і іншим не дає.
Але дякуючи нашим силам ППО, ми все ще можемо спокійно голитися. Хоч і з недосипу, але принаймні у своїй ванній.

Порівняно з минулим разом зміна лише одна - помазок.
Цього разу знову натурал - кабанчик Proraso.
Колись давно я купив собі глибоку велику чашу. І під неї шукав великий помазок. Спершу взяв 98-му Омегу, а трохи згодом і цей Proraso.

Тою чашею вже довгий час не користуюся. З Омегою теж не склалося, продав. А от омегівський же Proraso цілком живий і здоровий :-)
Щоправда, я давно вже ним не користувався. Тому замочив його ретельніше, ніж зазвичай.

Піну робив з крема Men Rock Black Pomegranate, і робив її ретельно і щоб з запасом. Бо я знаю, на що здатен пересушений великий кабан.

І я не помилився - піна підсіла, кабан її пожер. Довелося на третьому проході навіть дозбивати. На щастя, було з чого.
І ото думаю, який же я розумний, що з пробниками юзав синтетику - таких сюрпризів з маленькими пробниками не хотілося б :-)

Мій жирненький прешейв fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] помітно так гальмує післяковзання. Але те, в якому стані маю після нього шкіру, цю незручність повністю нівелює.

Лезо Lezo Stainless видало третє поспіль чудове гоління з EJ 3ONE6. Воно вже підсіло, на четвертий сеанс не піде. Але третій відпрацювало просто супер, хоч під кінець вже й важкувато.

З цим лезом EJ 3ONE6 мені дуже подобається. Я маю від нього те, що я люблю - гоління без напрягу, без травм і побочок. Навіть з цим тупуватим лезом ефективність бритви відчувається помітно вищою, ніж у 89-ої. Але комфорт в цьому випадку є повністю співставниv. Тож з таким комфортом пройти третій прохід не є неприємною справою.

Лосьйон Aqua Velva переведений мною у розряд "на добивання", тому льопаюсь щедро. Ментол, звичайно ж, відчувається, але терпимо більш-менш.

Інший кандидат на добивання - бальзам БІОКОН - свою справу робить впевнено і спокійно :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Oleksii, Акулов, vicbro, Олександр Lutsk, Qwertyus, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyЧт 1 Черв 2023 - 14:01

От і мені Lezo подобається.))

_________________
Через терни до зірок!

fill та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyЧт 1 Черв 2023 - 16:02

ARTURIUS пише:
От і мені Lezo подобається.))

Та то ж я в тебе і начитався :-)

Мій перший досвід з ними був так собі. Але потім мав нагоду ще раз купти, і наче розпробував

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 9:12

03-06-2023
05-06-2023
07-06-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Men Rock Black Pomegranate
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Спробую коротко, якщо вийде :-)

Спершу не було часу, а потім вже не було й сенсу описувати все по черзі, адже одне за одним трапилося три абсолютно однакових гоління.
Не міняв ні косметику, ні інструменти. Навіть звичну ротацію помазків не проводив.

Справа в тому, що крема Men Rock Black Pomegranate лишалося на три гоління, і я вирішив не експериментувати, а просто насолодитися ним. Тому в роботі постійно був сільвертіп Zenith 506A Extra. І це було правильне рішення.

Крем закінчився. І я за ним реально сумуватиму. Навіть не пригадую, чи ще якийсь продукт викликав би в мене такі почуття. Зазвичай закінчився і закінчився, пішли далі. А тут ледь не сльоза накотилася :-)

Men Rock Black Pomegranate дійсно дуже приємна штука. Це - класичний англійський крем, точно не гірший за TOBS чи Truefitt & Hill. Але за значно приємнішою ціною. А якщо говорити про аромат, то він просто запаморочливий, як на мій ніс - яскравий, сильний, цікавий.
Словом, не буду клястися на крові, що так і буде, але бажання згодом купити його ще раз наразі присутнє :-)

На деякий час відклав убік EJ 3ONE6 і взяв EJ, але DE89 :-)
В мене вже давно лежить пачка лез, які я хотів протестувати. А тестую я завжди на 89-ій - для чистоти експерименту.
Ну а потім те саме лезо прожену у 316-ій - як раз буде хороше порівняння одного й того самого невідомого лазу у двох Джаґґерах.

Власне, мова про лезо Treet NEW Steel.
Воно відносно недавно з’явилося в продажу в українських магазинах. Щоправда, кажуть, вже закінчилося :-)

Пакистанська компанія Treet добре відома своїми лезами. Моделі Classic і Platinum - постійний асортимент у різних продавців.
Але Treet відомий не тільки цими моделями. Взагалі, їх у виробника аж 15. Я спробував уже сім, оце буде восьма.
Здебільшого леза цієї марки мені заходять тою чи іншою мірою. Хіба що з Platinum не дуже складається. З іншими все гаразд. Деякі навіть дуже до вподоби. Наприклад, карбонові Falcon. Тож цікаво було спробувати новинку.

Не знаю, як воно піде далі, але у 89-ій лезо Treet NEW Steel відпрацювало просто бездоганно!
Воно достатньо гостре, але без надлишку. І воно дуууууже комфортне.
Не скажу, що я не відчував його шкірою, але це було приємне і спокійне відчуття.
Поки було лише три сеанси, і мені нема чим дорікнути цьому лезу на жодному з них. Відчуття легкості і комфорту настільки сильне, що я дозволяв собі голитись значно швидше, ніж зазвичай, і ні скільки не задумуватись ні про цілісність шкіри, ні про чистоту. От взагалі!

Скажу чесно, я трохи в шоці. Маю на увазі, в приємному шоці.
З цим лезом буде ще одне гоління, але я навіть не помічаю, що воно якось підсіло.

Після таких шикарних голінь навіть щедра пайка лосьйону Aqua Velva не надто й пекла. То хіба що ментол трохи сліз вичавлював :-)

А бальзам БІОКОН був більше для годиться, ніж для потреби. Він у мене зараз змагається з Aqua Velva, хто швидше закінчиться.
Ставлю на БІОКОН :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: fill (Чт 8 Черв 2023 - 9:53), всього регувалося 2 раз(-и)

Oleksii, vicbro, creativeresponse, Qwertyus, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 9:32

да что блин опять за фигня, посты комрада Fill, почемуто в уведомления не высвечивает :(
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 9:37

creativeresponse пише:
да что блин опять за фигня, посты комрада Fill, почемуто в уведомления не высвечивает :(

Тепер має висвічувати. Може перед тим якісь налаштування збилися. Повідомлення в темі має вилікувати це.

Принагідно дякую за увагу до моєї творчості :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 9:49

fill пише:


Тепер має висвічувати. Може перед тим якісь налаштування збилися. Повідомлення в темі має вилікувати це.

Принагідно дякую за увагу до моєї творчості :-)
Всегда интересно почитать эксперементы/путь других людей, особенно так интересно и детально написанные. Хоть вроде в тематике давно, но коечто у вас подсмотрел и переосмыслил или докупил чтобы попробовать

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 9:51

creativeresponse пише:

Всегда интересно почитать эксперементы/путь других людей, особенно так интересно и детально написанные. Хоть вроде в тематике давно, но коечто у вас подсмотрел и переосмыслил или докупил чтобы попробовать

Це вдвічі приємно! Є стимул писати й далі :-)

creativeresponse та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2378
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 13 EmptyПт 9 Черв 2023 - 8:50

09-06-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Proraso
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Dapper Dan Barbershop
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Постараюсь коротко :-)

Ще одне чудове гоління з 89-ою і лезом Treet NEW Steel.
Все ж таки воно трохи підсіло, треба було трохи тиснути. Але комфорт нікуди не дівся. Я прямо не нарадуюсь цьому лезу.
Побачимо що воно покаже за два дні у 3ONE6, але у 89-ій воно чудове.

Наступним на добивання, після Men Rock, в мене йде теж англійський крем Dapper Dan Barbershop.
Я його потроху вже добивав останнім часом, вле зараз це вже буле остаточно.
В непрозорому тюбику важко реально оцінити залишок, але по моїм прикидкам в мене його є ще на 5-7 разів. Тобто, десь на два тижні роботи. Впораюся :-)

Колись давно, коли я його тільки купив, щось я його тоді не зррзумів. Певно, мав якісь надзвичайно завищені очікування від нього. А по факту, це просто хороший якісний крем.
Піну він дає низьку і густу, ТТХ в нормі, аромат спокійний і приємний.

Для роботи з кремом взяв кабанчика Proraso. Але цтого разу зробив з ним все по науці
Спершу добре замочив. Потім добре витрусив, вичавив рукою залишки води і навіть пройшовся разок по рушнмку туди-сюди, щоб вже напевно.

В чашу з кремом пішов вже фактично сухим помазком. Довго тер той крем, забивав ним вузлол. А потім кілька разів по кілька крапель додавав воду.

І якщо робиш все по науці, все врешті добре й виходить :-)
Піни було чимало, вона була достатньо густа і стійка. В помазку не було зайвої води, тож нічому було жерти піну. І її  цілком вистачило на три проходи, консистенція не змінилася до самого кінця.

А в кінці гоління вже традиційне змагання між Aqua Velva і БІОКОН, хто швидше закінчиться.
БІОКОН наче має всі шанси на перемогу, але Aqua Velva не здається :-)

От така історія :-)))

vicbro, Олександр Lutsk, creativeresponse, Qwertyus, _yk_, andreyv1979, Yura_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 13 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: