ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортовой журнал Kitten911

Перейти донизу 
+39
Cobbler
q7819
Caonima
DismontDeSire
stanislav-q
Bonbon
Сэм
Proklus
all75
Бобёр
Armadilla
staseg
alex-kin
Акулов
IgorMark
Qwertyus
bulldog38
Sauvage
Oleksii
KRuslan
Олександр Lutsk
Kitten911
Nils
Skazo4nik
Shave Master
ditrih_
Palych
noname_username
egoist
KHSN
andreyv1979
AMAROK
Изотовец
fill
trimmer
ARTURIUS
alexzu37
vicbro
Ruslan
43 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyСб 27 Травень 2023 - 23:02

ARTURIUS пише:

Ну.. Є ще Сімог, вони теж достойні уваги.
И семогов перещупал немного, именно по этому сделал осознанный выбор в пользу зенит! 
Не из-за того что он дешевле или дороже какого-то другого производителя, а именно по совокупности тех факторов о которых я говорил выше, цена/качество /дизайн ну и очень удачные соотношения лофта и диаметра узлов, ворс можно выбрать под себя, по этому у меня теперь сразу 2 зенита, один на замену царя, второй аккуратный)))

ARTURIUS, ditrih_ та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyСб 27 Травень 2023 - 23:46

У мене є вибілений Сімог Торга 5 і чекаю на вибілений Зеніт 507..
Як порівняю, то розповім «шо по чом».)))
Торга 5 зараз в фаворитах по зручності і відчутті на шкірі ворсу помазка. Правда трохи лізе ворс, але маю надію, що це тимчасово.

_________________
Через терни до зірок!

Акулов, Kitten911, ditrih_ та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyСб 27 Травень 2023 - 23:57

ARTURIUS пише:
У мене є вибілений Сімог Торга 5 і чекаю на вибілений Зеніт 507..
Як порівняю, то розповім «шо по чом».)))
Торга 5 зараз в фаворитах по зручності і відчутті на шкірі ворсу помазка. Правда трохи лізе ворс, але маю надію, що це тимчасово.
Ты продал 507 зенит чтобы купить зенит 507)))) вот так новости))))

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 0:07

Kitten911 пише:
Ты продал 507 зенит чтобы купить зенит 507)))) вот так новости))))
Я ж тобі казав, що хочу вибіленого з акріловою ручкою.)) А Діма хотів дикого кабана з деревʼяною ручкою. Шо ж тут зробиш? Кожен отримує по бажанню своєму.))

Акулов, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 0:16

ARTURIUS пише:

Я ж тобі казав, що хочу вибіленого з акріловою ручкою.)) А Діма хотів дикого кабана з деревʼяною ручкою. Шо ж тут зробиш? Кожен отримує по бажанню своєму.))
Какой цвет выбрал?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 0:32

Kitten911 пише:
Какой цвет выбрал?
Чорний, під колір Торга 5.))

Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 14:08

creativeresponse пише:


 Да и настораживает зенит барсук тем что вы сначала продали его одному из форумчан, и форумчанин либо сейчас имеет его в продаже либо уже продал, с хорошими вещами так не делают

Не знаю, про кого саме мова, але кілька років тому теж купив у Ігоря борсука Зеніт, і з задоволенням ним користуюся.

Останнім часом сидів на синтетиці, бо працював переважно з пробниками. 
Але цього борсучка час від часу все одно вигулював. А від сьогоьдні він вже оселився у ванній на регулярну ротацію, синтетику сховав у шухляду.

Власне, це дуже приємний борсучок, мій улюблений з натуралів. Продавати його мені навіть на думку не спадало.

Акулов, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 14:18

Підтверджую сказані слова Сергієм. Я продав Зеніта сільвера по дурості. Класний помазок за смішні гроші

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 14:33

В мене теж є борсук манжурець Зеніт. Дуже класний плотний вузол, зовсім не колкий.

_________________
Через терни до зірок!

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 14:36

ARTURIUS пише:

Я ж тобі казав, що хочу вибіленого з акріловою ручкою.)) А Діма хотів дикого кабана з деревʼяною ручкою. Шо ж тут зробиш? Кожен отримує по бажанню своєму.))

За что я очень тебе благодарен))
И вообще, с 507м Зенитом и SOCовским Семогом произошла перестановка и перестройка в моём ВКБ. Эти два хлопца, уверенно растолкали всё, что стояло на полках. За последнее время, пользуюсь практически только ними. Изредка каким-то барсуком. Синтетика вообще пылится достаточно долгое время.
Вот такая вот моя покупка у тебя Артур, и у Игоря Стэтхема вышла))

Акулов, ARTURIUS, Kitten911 та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 14:42

ARTURIUS пише:
В мене теж є борсук манжурець Зеніт. Дуже класний плотний вузол, зовсім не колкий.
Підтверджую слова Артура. Я продав Зеніт манжурця по дурості. Офігенний вузол, один з найкращих якими я користувався

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 14:44

ditrih_ пише:

За что я очень тебе благодарен))
И вообще, с 507м Зенитом и SOCовским Семогом произошла перестановка и перестройка в моём ВКБ. Эти два хлопца, уверенно растолкали всё, что стояло на полках. За последнее время, пользуюсь практически только ними. Изредка каким-то барсуком. Синтетика вообще пылится достаточно долгое время.
Вот такая вот моя покупка у тебя Артур, и у Игоря Стэтхема вышла))
Подверждаю. Диме ничего не продавал, а нет, продавал и выкупал Зенита кабана))
Но! Микс от Семог это бомба просто, растолкал практически все что у меня есть. НО!!!! Такое чувство что мне пришел барсук, а не Микс. Упрогости присущей кабану нет, как барсук, но узел плотнее чем у заявленного барсука от них же, который я покупал раньше)))
Коротко -- я писал ранее, рандом полнейший )))

Акулов та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 14:59

egoist пише:

Коротко -- я писал ранее, рандом полнейший )))
Відносно рандому. Хочу попросити у Діми ще раз Торга С5, щоб порівняти зі своїм. Чи мені здається, що вони різні, чи мій ще не напрацював собі такої пишної шевелюри, як у Діминого.)))
Стетхем каже, що по відео, як дивитись то вони зовсім різні на вигляд..

Я б ще Зенітів однакових позбирав до кучі, щоб їх роздивитись і проаналізувати відмінності та рондомність.)

Акулов та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 15:07

Та все помазки разные ( натуралы) только синтетика имеет повторяемость близкую к 100%
Не может производить делать одинаковые натуралы т.к. У каждого зверька свой ворс!

Акулов, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 15:47

Kitten911 пише:
Та все помазки разные ( натуралы) только синтетика имеет повторяемость близкую к 100%
Не может производить делать одинаковые натуралы т.к. У каждого зверька свой ворс!
В мене ще є думка, що кожний помазок, при цьому, по різному розроблений, тому може мати різні характеристики при голінні. У одного розроблені і розщеплені кінчики тільки, а у другого може бути розщеплений весь вузол.
Думаю, що їх різність можна відслідкувати та зрозуміти тільки при наявності від пʼяти до десяти нових помазків.)

Акулов та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 16:54

ARTURIUS пише:

В мене ще є думка, що кожний помазок, при цьому, по різному розроблений, тому може мати різні характеристики при голінні. У одного розроблені і розщеплені кінчики тільки, а у другого може бути розщеплений весь вузол.
Думаю, що їх різність можна відслідкувати та зрозуміти тільки при наявності від пʼяти до десяти нових помазків.)
От разработки помазка очень зависят его характеристики, понятное дело, что новый Помазок за 1-2 раза не поймёшь т.к. Щетине нужно время, чтобы войти в нормальный рабочий режим и если помазку не помочь то на это может и пол года уйти.... 
Моё мнение, что нет смысла сравнивать одинаковые помазки в разных руках т.к все равно это будут два разных помазка!

Акулов, ARTURIUS, ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 28 Травень 2023 - 16:59

Kitten911 пише:
Моё мнение, что нет смысла сравнивать одинаковые помазки в разных руках т.к все равно это будут два разных помазка!
От і я про те саме.

Акулов, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mitya_exexpert
Новачок
Новачок
mitya_exexpert


Повідомлень : 11
Репутація : 0
Дата реєстрації : 10.09.2022
Вік : 32
Звідки : Харків

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyПн 29 Травень 2023 - 10:07

Kitten911 пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Даже невооружённым глазом видно разницу в толщине ворсинок

Подскажите, пожалуйста, где можно приобрести?

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyПн 29 Травень 2023 - 10:44

mitya_exexpert пише:


Подскажите, пожалуйста, где можно приобрести?
 Тут і [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Акулов та mitya_exexpert Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mitya_exexpert
Новачок
Новачок
mitya_exexpert


Повідомлень : 11
Репутація : 0
Дата реєстрації : 10.09.2022
Вік : 32
Звідки : Харків

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyПн 29 Травень 2023 - 13:29

hi
Caonima пише:

 Тут і [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyПт 2 Черв 2023 - 13:46

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Итак мне есть что сказать по новинкам, есть и положительное и не очень, но как есть....
Сегодня не прешейвился т.к. В прошлый раз были проблемы со скольжение мыла, но тогда был гелевый Прешейв в первый раз по этому ничего толком не понял....
Мыло - Haslinger овечка честно говоря немного расстроен ним т.к. У него таки оказался дефицит скольжения, про пост скольжение я вообще молчу, его нет практически! Первый проход сразу дал понять, что есть проблема, добрал мыла и стало лучше, но тут ещё и кабан новый и он его пока охотно подъедет, приходилось добирать два раза! Мыло создаёт эффект скрипящей кожи, а не скользкую пленку так что мыло я забраковал, хорошо маленькая шайба и его много нужно))) хотя стоит заметить, что учитывая даже то, что я не прешейвился, процесс прошёл гладко и кожа в отличном состоянии, не знаю как так но после него ощущение хорошо увлажненного лица осталось, т.е. Уходовые какие-то в нем таки есть! Кожа не стянутая и шелковистая, честно говоря можно было и не наносить ни лосьон ни крем вовсе! Попробую ещё его с другим помазком и наберу изначально прям много, может что-то и изменится, хотя я в этом сомневаюсь!

Лезвия - Shark Super Chrome вышли у меня в чемпионы большого теста и стали на полку основными, могу отметить, что лезвие отлично работает 2 раза и потом начинает проседать, но такого комфортного и безопасного лезвия я не встречал за 2 года в вкб! Да, они не супер острые, но моему лицу они подошли идеально, из-за своего угла заточки и толщины стали лезвие работает идеально мягко и в большинстве случаев аш умываюсь практически без ощущения спиртового удара и покраснений лица в первые 5 мин после нанесения аш!

Помазок - Zenith 505 самый сбалансированный кабанчик которого я держал в своих руках опять таки за 2 года моего увлечения, узел нереально приятный, мягкий но упругийи, не колкий и с каким-то лоском наносит пену и это он ещё не разработался, на четвёртый раз в работе из него сегодня выпал первый волосок, обычно первые 10 сеансов из практически любого кабана вылазит много лишнего, тут я удивлён тем, что вообще ничего, и только сегодня впервые один волосок вылез!!! Очень приятный и удобный Помазок, рад что подержал в руках несколько разных зенитов и сделал правильный выбор!

АШ - Le Pere Lucien ко мне попал на пробу из и Испании, за что отдельное спасибо моему куму Андрею)))
Лосьон честно говоря в сравнении с Hags и najran уже ничем не удивил, но по ттх хороший рабочий лосьон, аромат как по мне на лето тяжеловат, но приятный и не слишком долго держится, нормальный рабочий лосьон но в отличии от прошлых без вау-эффекта.

Ruslan, Andrewt, razorblade1989, Романюк, Акулов, vicbro, Sauvage і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 4 Черв 2023 - 11:38

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

МЫЛО - Сегодня дал ещё один шанс мылу Haslinger, замесил пену царь - кабаном ииии побрился))))
Я понял свою ошибку и что я не так делаю, оказалось, что мыло не любит густую пену, а любит более жидкую консистенцию, чисто случайно хлюпнул в чашу больше воды и получил отличный результат и скольжение появилось и постскольжение, в общем-то беру свои слова назад и меняю свое мнение с отрицательного на положительное, что касается уходовых, то после мыла реально остаётся очень мягкая и увлажненная кожа, можно ничего не наносить сверху вовсе, защитные свойства на очень высоком уровне !

АШ - Hags очень интересный аш, и реально его назвать лосьоном язык не поворачивается, это какая-то суспензия, которая изначально имеет абсолютно прозрачный вид, но при взбалтывании становится молочного цвета, на лице она мне очень напоминает жидкий крем от загара, такая же консистенция, аромат с каждым разом нравится все больше, а уходовые вообще на высоте, чуть остаётся жирная плёнка, но я мин через 20 умываюсь, плёнка смывается, а эффект остаётся, очень классное средство и я так понимаю %спирта очень не большой т.к. Спиртового удара нет совершенно, мне такое нравится!

Ruslan, fill, Акулов, Qwertyus, _yk_, ARTURIUS, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 4 Черв 2023 - 11:46

HUGS вообще очень хорошая косметика, очень мыла их понравились! Спасибо Андрею и тебе Игорь, за подарок! АШ наверное по качеству такой же как и мыло?
Я прям балдею как от запаха мыла, так и от его работы)) Если будет возможность, заказал бы с удовольствием)

Kitten911 та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 4 Черв 2023 - 12:09

ditrih_ пише:
HUGS вообще очень хорошая косметика, очень мыла их понравились! Спасибо Андрею и тебе Игорь, за подарок! АШ наверное по качеству такой же как и мыло?
Я прям балдею как от запаха мыла, так и от его работы)) Если будет возможность, заказал бы с удовольствием)
Отправлю тебе пробнички чуть позже!

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6953
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 38 EmptyНд 4 Черв 2023 - 12:54

Загуста піна завжди погіршує ковзання. Як на мене, краще піна буде більш рідкою, ніж надлишково щільною. А якщо подивитися відео різних барберів, особливо турецьких, розумієш, що і піною у вигляді шампуню теж непогано голяться :).

razorblade1989, kruv, Акулов, Kitten911 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортовой журнал Kitten911
Повернутися до початку 
Сторінка 38 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.
» Именование тем в разделе "Бортовой журнал"
» журнал uncle0187 по бритью клинковой бритвой

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: