ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Журнал diusia1

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
diusia1
Новачок
Новачок
diusia1


Повідомлень : 2
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.04.2024
Вік : 27
Звідки : Київ

Журнал diusia1 Empty
ПовідомленняТема: Журнал diusia1   Журнал diusia1 EmptyПн 6 Травень 2024 - 13:35

Вітаю, шановне панство! Розпочинаю знайомство з вологим голінням, думаю цей журнал допоможе мені відслідковувати прогрес. Буду вдячний за поради та коментарі. 
Для початку розповім трохи про свій досвід гоління і про те, що робив з волоссям на обличчі до цього моменту. Починаючи з підліткового віку голився одноразовими станками, років в 18-19 перейшов на хороші станки зі змінними головками. Але весь цей час стикався із проблемою жахливого подразнення після гоління. Тому процес не приносив ніякого задоволення і я радше був готовий ходити зі щетиною ніж зайвий раз голитися. Років у 20 відкрив для себе тример і аж до недавнього часу мене це повністю влаштовувало. 
Все змінилось коли дівчина замовила мені з Китаю безпечну бритву. Розумію, можливо, не дуже хороша ідея починати із китайського станку, бо можна обпектись і більше ніколи не повернутись до вологого гоління, але у мене спрацювало навпаки.
Отже я подивився кілька відео, придбав мило із білої лінійки Proraso, найдешевший помазок з кабана і сильно не поглиблюючись в тонкощі пішов голитися. Мені вдалося нормально це зробити, не порізатися і не отримати подразнення! Я був дуже задоволений. Варто зазначити, що перед голінням я скористався скрабом для обличчя і поголився в один захід(тільки за ростом волосся), це, думаю, відіграло ключову роль у відсутності подразнення. 
Так кілька разів поголився, все було в межах норми, і мені це дуже сподобалось. Гоління перетворилось з небажаної потреби на цікавий і приємний ритуал, якого я чекав. 
Я почав докладніше вивчати питання і нарешті знайшов цей форум. Дуже багато змістовної інформації, приємні та небайдужі учасники. Мені тут сподобалось, дякую вам! 
Тепер покажу свій сетап:
Станок  
Леза йшли в комплекті
Мило Proraso біле
Помазок Vulfix 26 Pure Bristle Varnished Wooden Hundle
Пізніше докупив стенд для помазка та чашу, бо до цього піну збивав у кришці мила
На форумі вже придбав різні креми Proraso, але користувався, поки що, тільки білим. Особливо різниці з милом не відчув
Після гоління користуюсь спреєм для заспокоєння шкіри і після його висихання наношу крем(нижче буде фото)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Голюся в основному в 2 підходи, інколи пробую в 3. З періодичністю один раз на 2-3 дні
Іноді зʼявляється невелике подразнення на підборідді, але, думаю це техніка кульгає ще
Вже роздумую над тим щоб придбати інший станок, зупинився на Gillette. І хочу погратися із різними лезами. 
Всім гарного дня і бережіть себе!

Ruslan, Oleksii, fill, Изотовец, stanislav-q, Віталіk, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Журнал diusia1 Empty
ПовідомленняТема: Re: Журнал diusia1   Журнал diusia1 EmptyПн 6 Травень 2024 - 14:45

Знал бы,к кремам лезвий накидал,а то "Леза йшли в комплекті" при общей стоимости со станком 70 гр вызывают вопросы.

diusia1 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Журнал diusia1 Empty
ПовідомленняТема: Re: Журнал diusia1   Журнал diusia1 EmptyПн 6 Травень 2024 - 15:40

diusia1, вітаю на Форумі.
Приємного спілкування!

ARTURIUS та diusia1 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2876
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Журнал diusia1 Empty
ПовідомленняТема: Re: Журнал diusia1   Журнал diusia1 EmptyПн 6 Травень 2024 - 15:56

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Вітаю з журналом й бажаю приємного спілкування на Форумі.)

_________________
Через терни до зірок!

diusia1 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Журнал diusia1
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Бортовой журнал Kitten911
» Именование тем в разделе "Бортовой журнал"
» Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.
» журнал uncle0187 по бритью клинковой бритвой

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: