ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

  MUHLE R41

Перейти донизу 
+73
clint
bohdan palian
Акулов
lightheadedness
Windigo
Alfed
Alex
Lopar
Nils
Wolfskin
all75
stanislav-q
Bodjja
tigor
Hamster
Jeemye
Sauvage
Caonima
Соло
ditrih_
Zsolti
qwest
staseg
Вадим Толкачев
alex-kin
Mel
vicbro
KHSN
Vegtam
Skazo4nik
Kitten911
Віталіk
egoist
ARTURIUS
amadeus
Centro
Леонид
xzAmsterdam
Янеж
Koi
vates
akozubay
Daved
krikka
stormpunk
slonopotam
brawl
Генрих фон В.
Олександр Lutsk
DimiDrolUa
Aklex
sparta4
trimmer
andrew_ADK
Олександр Тернавский
fill
Сергій
Дmитрий
Сэм
Peshek
Mikola
Изотовец
xxtoyxx
alexzu37
BigRedCat
Сергей Кореновский
razorsedge
DeGusto
Саша Кавун
Стас
Roman313
Murkatavr
Ruslan
77 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Наступний
АвторПовідомлення
andrew_ADK
Бувалий
Бувалий
andrew_ADK


Повідомлень : 305
Репутація : 230
Дата реєстрації : 07.05.2019
Вік : 47
Звідки : Запоріжжя

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСр 14 Серп 2019 - 18:42

Да. Покрытие слазит.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСр 14 Серп 2019 - 20:18

У меня были две ej89 и одна r41, у всех хром слазил до медной подложки, но в отличие от Меркуров облезание не прогрессирует.
Повернутися до початку Перейти донизу
sparta4
Бувалий
Бувалий
sparta4


Повідомлень : 155
Репутація : 55
Дата реєстрації : 15.07.2018
Звідки : Днепрорудное

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСб 24 Серп 2019 - 15:14

Я так понял эта чуть менее агрессивная ныне выпускаемой.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41 с ручкой из нержавеющей стали Razorock Mission Stainless Steel    MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСб 24 Серп 2019 - 18:36

Не понял в чем вопрос. Но, замечу, что есть 2 версии головы R41, дизайн 2011 и 2013 года. Модель 2011 года более агрессивная, сейчас ее не сыщешь.

В первом посту все подробно расписано, с фотографиями, камрадом Ruslan.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
sparta4
Бувалий
Бувалий
sparta4


Повідомлень : 155
Репутація : 55
Дата реєстрації : 15.07.2018
Звідки : Днепрорудное

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСб 24 Серп 2019 - 20:09

Из того,что написано на сайте и по ссылкам видео,идет сравнение именно с головой 2013 года.Tribute R41 + от нее отличается материалом изготовления и степенью агрессии.
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyВт 18 Лют 2020 - 19:04

Прийшла бандероль з Ali - копія Muhle R41 "на здачу". На перший погляд ідентична оригіналу (не маю поруч, але тривалий час мав Р41 в ротації), тільки видно на внутрішній стороні верхньої крішки дрібні дефекти покриття, тобто неакуратність, не така як в оригіналі принаймі. Але вони ні на що не впливають - лезо стає рівно. Нижня взагалі майже не відрізняється від оригіналу. Ще не голився, але на шкірі відчуття - ну точно R41, ні з чим не сплутаєш.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Альбом:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
DimiDrolUa
Бувалий
Бувалий
DimiDrolUa


Повідомлень : 117
Репутація : 12
Дата реєстрації : 08.04.2020
Вік : 31
Звідки : Харьков

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyЧт 23 Квіт 2020 - 19:38

В полку прибыло! Завтра проба на 4 дневной щетине)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Сравнение с моим основным боевым другом Gillette Aristocrat 1934
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Голова так блестит, что даже меня видно)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
DimiDrolUa
Бувалий
Бувалий
DimiDrolUa


Повідомлень : 117
Репутація : 12
Дата реєстрації : 08.04.2020
Вік : 31
Звідки : Харьков

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyПт 24 Квіт 2020 - 15:29

Ну что же. Побрился я значится сегодня 41 головой и остался в восторге. Видимо мой первый и любимый Аристократ уходит на покой, как музейный экспонат.)
1. Агрессивность. Жилетовский старичек оказался чутка мягче. Если брать 41го как всеми признанного стандарта (10 из 10), то Аристократ оказался 8 из 10.
2. Мне потребовалось минимум движения и добривок, по сравнению с Аристократом.
3. Голову побрил даже более качественно и шустрее.
Само собой а) не давил, б) брил от головы, в) делал короткие движения, вместо длинных так привычных пользователям кассетников.
Лезвие с первого раза подошло(эксперименты конечно будут, но скорее из-за того, что нужно израсходовать закупленное). Использовал моего фаворита на Аристократе. Это Dorco New Platinum ST-301.
Повезло мне с первым станком, который оказался агрессивным и научил уважению и взвешенности во влажном бритье. Всем благ и легкий руки!)
Ах да, с первого раза никаких порезов, коцок или кровавых следов. Ни на лице, ни на голове.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 607
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСб 30 Травень 2020 - 14:12

Купил на днях R41. Сегодня первое бритье было. Брил 4-х дневную щетину. Взял жилет силвер блу. Хотя подмывало взять фезер. Смотрел как-то видео, где Паше Танку зашел именно силвер блу с сорок первой. Решил не выпендриваться и послушать совет более опытных товарищей. Не шел станок сильно гладко, это да. но в два прохода выбрил меня идеально. Все шло хорошо и я немного расслабился, махнул на легке под носом, а зона усов у меня самая проблемная. И тут же поймал "укус". Но это единственная коцка. Дальше уже не расслаблялся. После одного бритья нереально объективно оценить станок во всей его красе. Нужно и технику с ним наработать и лезвия разные попробовать. Да и ручка была легкая. Буду пробовать ручку от шлюза. Она тяжелая достаточно. Мне просто очень нравиться внешний вид ручки из смолы в черепаховом стиле, как пишут. Вариант R103. Но после первого бритья могу отметить несколько моментов. Первое это очень приятное ощущение на лице после бритья- легкость, свежесть. Никакого зуда и тому подобних ощущений. Во время бритья агрессивность таки чувствуется. Ощущения конечно уникальные. Ни один станок не давал таких ощущений. Больше всего меня результат порадовал. Хотя скорее всего постоянно я им бриться не буду. Буду чередовать пока с R89 и Gillette Rubie. А там время покажет.


Останній раз редагувалося: Александр Lutsk (Нд 7 Лют 2021 - 13:22), всього регувалося 2 раз(-и)

fran.ivan.ua та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyВт 2 Черв 2020 - 12:26

Александр Lutsk пише:
Купил на днях R41. ...
Мне просто очень нравиться внешний вид ручки из смолы в черепаховом стиле, как пишут. Вариант R103. 

Я доооовго цілився на цю бритву з черепаховою ручкою.
Тепер знатиму, хто її забрав :-)

Вітаю з покупкою!
41-ша - реально класна бритва, думаю, будеш отримувати від неї задоволення.

P.S. Ну а я чекатиму тепер новго завозу :-)

P.P.S. Мій досвід показує, що 41-ша краще працює саме з легкою ручкою.
Але ти маєш сам спробувати і зрозуміти, як краще саме тобі.
YMMV, як то кажуть :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 607
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyВт 2 Черв 2020 - 13:01

Цитата :


Я доооовго цілився на цю бритву з черепаховою ручкою.
Тепер знатиму, хто її забрав :-)

Вітаю з покупкою!
41-ша - реально класна бритва, думаю, будеш отримувати від неї задоволення.

Дякую. Бритва дійсно класна і гарна. Я теж до речі довго цілився. Видно трішки скоріше прицілився))). Тільки от нею поголився другий раз. Думав буду чимось іншим голитись сьогодні, але чомусь рука потягнулась саме до 41-шої).
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyВт 2 Черв 2020 - 16:21

Александр Lutsk пише:
Цитата :
Думав буду чимось іншим голитись сьогодні, але чомусь рука потягнулась саме до 41-шої).

І це закономірно - бритва того варта :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 607
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyВт 16 Черв 2020 - 16:10

Побрился сегодня своим R103 с Gillette 7 o'clock green. В два прохода- по и против роста + добривки небольшие. Очень чисто выбрил. Ни одной коцки и никакого раздражения. Ну очень хороший станок. Вот есть то ощущение настоящего бритья. Не со всяким станком это чувствуешь. Бывает елозишь 10 раз на одном месте пока нужный результат получишь. А нут нет. Все быстро и четко. Хотя бреюсь не спеша). С уважением к инструменту).
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyВт 16 Черв 2020 - 16:14

Классная ручка, цепкая, развесовка с ней очень удачная.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 607
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyВт 16 Черв 2020 - 16:19

trimmer пише:
Классная ручка, цепкая, развесовка с ней очень удачная.
Да, никаких проблем с ручкой нет в плане цепкости. Поначалу была мысль что-то потяжелее поставить, но вижу что с этой ручкой все очень хорошо. Пока с ручкой экспериментировать не буду.
Повернутися до початку Перейти донизу
Генрих фон В.
Новачок
Новачок
Генрих фон В.


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.05.2020
Звідки : Запорожье

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСр 8 Лип 2020 - 14:52

Недавно приобрёл, в варианте Rose Gold.
Перед этим начитался об агрессивности R41, и отнёсся с к ней с осторожностью.
Как оказалось (лично для меня) - бритва просто идеальна. Брился уже 3 раза (в т.ч. голову). Ни единого пореза, и нет даже намёков на раздражение (но у меня кожа дублёная  :)).
Кроме того, понравилась увесистость бритвы и очень ухватистое рифление на рукоятке.
Но есть и недостаток: "позолота" пошла тёмными пятнами. Сэкономили на мелочёвке: мелочь, а неприятно.
Повернутися до початку Перейти донизу
DimiDrolUa
Бувалий
Бувалий
DimiDrolUa


Повідомлень : 117
Репутація : 12
Дата реєстрації : 08.04.2020
Вік : 31
Звідки : Харьков

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСр 8 Лип 2020 - 14:55

Вовкулак пише:
Недавно приобрёл, в варианте Rose Gold.
Перед этим начитался об агрессивности R41, и отнёсся с к ней с осторожностью.
Как оказалось (лично для меня) - бритва просто идеальна. Брился уже 3 раза (в т.ч. голову). Ни единого пореза, и нет даже намёков на раздражение (но у меня кожа дублёная  :)).
Кроме того, понравилась увесистость бритвы и очень ухватистое рифление на рукоятке.
Но есть и недостаток: "позолота" пошла тёмными пятнами. Сэкономили на мелочёвке: мелочь, а неприятно.
Мне тоже зашла сразу, для головы вообще божественно.
А касаемо позолоты, это распространенная проблема, многие с этим сталкивались. Поэтому и брал себе обычную ручку из нержы без всяких позолот.

Генрих фон В. Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Генрих фон В.
Новачок
Новачок
Генрих фон В.


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.05.2020
Звідки : Запорожье

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСр 8 Лип 2020 - 15:02

Я взял за очень хорошую цену с рук в новом состоянии. Почти за полцены, так что на пятнышки эти забил. В остальном станок огонь!
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyПн 24 Серп 2020 - 11:38

Придбав MUHLE R41 версія Grande хромований. Як кожний, поважаючий себе, ветшейвар :-) не зміг обійти стороною легенду. Пишу враження після першого гоління. Лезо кинув Perma Sharp. Щетина 4 дні.
1. Станок мені здався не агресивний. Якщо йде мова про R41 як еталон агресії то це мабуть тільки про версію 2011 року. Пробував я станків не так багато, але R41 далеко не самий агресивний з них. Той же самий Karve вже на плиті D стане поруч, а на плиті E дасть йому "проc..тися". Наприклад совдепівський пластиковий Ленінград на багато агресивніший. Merkur Progress long на 4+ і далі вже агресивніший. Єдине де я відчув агресію це коли голив шию проти росту і то тільки тому що не звик до леза під таким відкритим кутом, трохи зменшим кут і все стало на місця. Загалом гоління сподобалось, чисто та комфортно. Станочок несподівано для мене виявився милим та пухнастим, не знаю може тому що я останнім часом голюся з камісорі... Не треба зайве давити на станки і не буде ніяких негараздів і зайвої агресії. :97:

trimmer, Lazarik, fill, razorsedge, stormpunk, Peshek, Акулов і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
slonopotam
Бувалий
Бувалий
slonopotam


Повідомлень : 175
Репутація : 60
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : UA

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyВт 25 Серп 2020 - 18:30

brawl пише:
Щетина 4 дні... Станок мені здався не агресивний.


С такой-то щетиной. Агрессия вылезет, если попробуете им бриться ежедневно. Хотя бы в 2 прохода.

user999, cka та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stormpunk
Бувалий
Бувалий
stormpunk


Повідомлень : 173
Репутація : 18
Дата реєстрації : 18.06.2018
Вік : 40
Звідки : Бердянск

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyЧт 27 Серп 2020 - 13:03

Как раз использую эту голову для ежедневного бритья. Со стальной ручкой от Razorock выходит достаточно агрессивно - такое лучше для более длинной щетины. С более лёгкой ручкой - вполне подойдёт для ежедневного бритья.

fill та cka Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyЧт 27 Серп 2020 - 14:58

slonopotam пише:
brawl пише:
Щетина 4 дні... Станок мені здався не агресивний.


С такой-то щетиной. Агрессия вылезет, если попробуете им бриться ежедневно. Хотя бы в 2 прохода.

Я щодня не голюся, пробував: 1)шкіра не витримує, подразнення; 2) так як волосся росте з різною швідкістю при щоденному голінні маю перманентне відчуття легкої небритості.  Раз в 2-3 дні саме то.

slonopotam Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stormpunk
Бувалий
Бувалий
stormpunk


Повідомлень : 173
Репутація : 18
Дата реєстрації : 18.06.2018
Вік : 40
Звідки : Бердянск

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСб 29 Серп 2020 - 10:16

Достаточно интересный станок: после него кажется, что другие станки сильно недобривают.
Повернутися до початку Перейти донизу
slonopotam
Бувалий
Бувалий
slonopotam


Повідомлень : 175
Репутація : 60
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : UA

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyПт 4 Вер 2020 - 22:47

brawl пише:

Я щодня не голюся, пробував: 1)шкіра не витримує, подразнення;


В том-то и вся правда ветшейверской жизни.


stormpunk пише:
Как раз использую эту голову для ежедневного бритья.


Неужель в BBS? За такое памятник при жизни надо ставить :D

stormpunk та user999 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 607
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

 MUHLE R41  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 4 EmptyСб 5 Вер 2020 - 7:33

Я чаще чем раз в три бриться не могу. Кожа не позволяет. И не только 41-й. Любым станком. Это конечно если иметь ввиду чистое бритье. А в один проход по росту то и через день смог бы наверное. Не пробовал.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
MUHLE R41
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Наступний
 Схожі теми
-
» Брак от Muhle
» Muhle Companion
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)
» Копия Muhle R89 от DS Cosmetics
» Альтернативи Muhle Rocca R94?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: