ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Мило Muhle Sandalwood

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мило Muhle Sandalwood Empty
ПовідомленняТема: Мило Muhle Sandalwood   Мило Muhle Sandalwood EmptyСр 9 Лист 2022 - 11:42

Мило для гоління Muhle Sandalwood виробництва Німеччини.
Діаметр мила: 6.5 см, висота: 2,5 см. Вага: 65 гр.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Опис виробника:
Мило Sandalwood дає можливість по-справжньому полегшити щоденний процес гоління. Традиційний ритуал видалення щетини стане в рази комфортнішим за допомогою цього засобу. Завдяки особливій рецептурі мило виробляє вражаючих розмірів піну з ніжною кремоподібною консистенцією і густою текстурою. Вона, у свою чергу, покриває шкіру невидимою захисною плівкою, тим самим запобігаючи появі дрібних пошкоджень від агресивного впливу бритви. Засіб максимально пом'якшує жорстке волосся, щоб лезо плавно і без перешкод їх зрізало.

Сандал ідеально підходить для нормального і сухого типу шкіри. Його есенція береться зі східних сандалових дерев, а після видобувається ефірна олія шляхом багатоступеневих процесів дистиляції. Це багата на вітаміни і цінні елементи речовина, що допомагає ефективно живити кожну клітину і надавати обличчю доглянутого та здорового вигляду. Ароматна композиція відрізняється тонкою чуттєвістю деревних і пряних нот, які вдало поєднуються з відтінками коріандру і зірчастого анісу.  

Основним принципом мануфактури Muhle є відмова від додавання в свою продукцію шкідливих для організму компонентів: штучних барвників, консервантів, парабенів, сульфатів та інших небезпечних речовин.

Склад:
Potassium Palmate, Sodium Palmate, Potassium Stearate, Potassium Palm Kernelate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Aqua, Palm Kernel Acid, Capryl / Capramidopropyl Betaine, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Linalool, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citronellol, Limonene, Geraniol, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate.

Також це мило випускається у керамічній чаші та у стіку:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Мило купувати я не збирався, взагалі не дивився у цю сторону, тому, що із веганськими виробами в мене не склалося.
Але ж то був подарунок на ДН від молодшого сина й довелось з милом домовлятись по доброму. Й таки домовився.
Як ви вже побачили, мило продається у шайбі невеликого діаметру. Воно тверде і якщо просто покласти його у стандартну косметичну банку, при заборі мила воно буде по тій банці тіліпатися. Тож я, як зазвичай, перетер мило на кухарській терці й плотненько ум'яв у баночку, що в мене знайшлася.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Перед набором мила у помазок я завжди наливаю у банку десь 5 мл. теплої водички для того, щоб верхній шар твердого мила став трішки м'якіший. Воно, як то кажуть, відмокає поки вмиваєшся та наносиш прешейв. Потім працюю пензликом поки він не почне приліпати до мила. Ну а вже зовсім потім збиваю мило у чаші, поступово додаючи води, бажано також теплої.
Зазвичай у мила, в основі яких є тваринний жир, при збитті піни у чаші я додаю багато води й роблю піну рідкою. Мені так зручніше голитись шаветою. Із милом Muhle Sandalwood так не вийшло. Довелося робити піну щільнішою, а вже на обличчі, макаючи помазок у воду, доводити піну до більш рідкого стану.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Як тільки я це зрозумів, все пішло по плану. Піна вкриває шкіру обличчя без проміжок й довго не опадає. Ковзання бритви по шкірі чудове. Не можу сказати, а чи захищає мило шкіру від ушкоджень, напевно захищає, як один з факторів мого атравматичного гоління. А може й ні  lol
Аромат приємний й легкий, не дратує. При збитті піни стає трохи сильніший. Якщо порівнювати із іншими милами, які я мав у ротації, по ступеню виразності аромату вони знаходяться ось у такому порядку:
1. Truefitt and Hill Sandalwood
2. Muhle Sandalwood
3. Stirling Sandalwood

Але все ж таки мила на тваринному жирі мені подобаються значно більше. Й хоча Muhle Sandalwood мило гарне в усіх відносинах, я б його не купував.
Ну а поціновувачам якісного й веганського можу сміло рекомендувати. На сьогодня ціна за шайбу 65 гр. становить трохи більше 7 доларів.

trimmer, kruv, staseg, Alsko, Wolfskin, shatskiy, andrew_ADK і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Мило Muhle Sandalwood Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило Muhle Sandalwood   Мило Muhle Sandalwood EmptyСр 15 Лют 2023 - 9:43

Мыло очень хорошее, но пробовал только версию Облепиха.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мило Muhle Sandalwood Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило Muhle Sandalwood   Мило Muhle Sandalwood EmptyСр 15 Лют 2023 - 16:26

Wolfskin пише:
Мыло очень хорошее, но пробовал только версию Облепиха.
Думаю, що відрізняються вони лише ароматом, склад однаковий.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мило Muhle Sandalwood
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood
» TRUEFITT HILL (лінійка кремів).
» Масло до бритья Alexander Simpson Sandalwood
»  MUHLE R41
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: