ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

  MUHLE R41

Перейти донизу 
+72
lightheadedness
Windigo
creativeresponse
Alfed
Alex
Lopar
Nils
Wolfskin
all75
stanislav-q
Bodjja
tigor
Hamster
Jeemye
Sauvage
Caonima
Соло
ditrih_
Zsolti
qwest
staseg
Вадим Толкачев
alex-kin
Mel
vicbro
KHSN
Vegtam
Skazo4nik
Kitten911
Віталіk
egoist
ARTURIUS
amadeus
Centro
Леонид
xzAmsterdam
Янеж
Koi
vates
akozubay
Daved
krikka
stormpunk
slonopotam
brawl
Генрих фон В.
Олександр Lutsk
DimiDrolUa
Aklex
sparta4
trimmer
andrew_ADK
Олександр Тернавский
fill
Сергій
Grisha26
Дmитрий
Сэм
Peshek
Mikola
Изотовец
xxtoyxx
alexzu37
BigRedCat
Сергей Кореновский
razorsedge
DeGusto
Саша Кавун
Стас
Roman313
Murkatavr
Ruslan
76 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 13, 14, 15
АвторПовідомлення
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 71
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

 MUHLE R41  - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 15 EmptyНд 17 Бер 2024 - 14:13

Сьогодні мав гоління з лезами Feather, якщо коротко то поки найгірше гоління яке в мене було з R41, було не комфортно, поставив багато червоних точок і по ходу зняв багато епідермісу бо АШ припік так, що я аж офігів, таке останній раз було напевно в часи коли голився Мак3, а то певно років з 10 тому). Висновок Feather мені не сподобалися ні в одній бритві яка в мене була а це r41, r89, king c, Leaf Twig і навіть в шаветці. Поки для r41 Gillette Platinum на 1 місці. 
Цікаве відкриття! Майже кожна бритва в мене козлить коли голю праву сторону шиї, досить проблемна зона в мене, так от попробував при голінні цієї зони поміняти руку, тобто станок в лівій руці і о чудо бритва перестала козлити yahoo

Ruslan та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

 MUHLE R41  - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 15 EmptyНд 17 Бер 2024 - 14:25

clint пише:
Сьогодні мав гоління з лезами Feather, якщо коротко то поки найгірше гоління яке в мене було з R41, було не комфортно, поставив багато червоних точок і по ходу зняв багато епідермісу бо АШ припік так, що я аж офігів, таке останній раз було напевно в часи коли голився Мак3, а то певно років з 10 тому). Висновок Feather мені не сподобалися ні в одній бритві яка в мене була а це r41, r89, king c, Leaf Twig і навіть в шаветці. Поки для r41 Gillette Platinum на 1 місці. 
Цікаве відкриття! Майже кожна бритва в мене козлить коли голю праву сторону шиї, досить проблемна зона в мене, так от попробував при голінні цієї зони поміняти руку, тобто станок в лівій руці і о чудо бритва перестала козлити yahoo
Лезо було новим, тільки розпаковане? Чи такий дискомфорт кожного разу? 
Чи голилися ви надм'якими станками?
Наприклад, коли заряджаю Фізер у Razorock Baby Smooth, взагалі не відчуваю те лезо.
Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 71
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

 MUHLE R41  - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 15 EmptyНд 17 Бер 2024 - 14:43

Wolfskin пише:

Лезо було новим, тільки розпаковане? Чи такий дискомфорт кожного разу? 
Чи голилися ви надм'якими станками?
Наприклад, коли заряджаю Фізер у Razorock Baby Smooth, взагалі не відчуваю те лезо.
Лезо нове, купував в барберкомпані, сумніваюсь що підробка. В r41 це перший раз фезер, і такого рівня дискомфорт перший раз. Якщо кінг с і r89 надм’які станки то так, голився. В них дискомфорту з фезером немає, але просто не сподобалось.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

 MUHLE R41  - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 15 EmptyНд 17 Бер 2024 - 14:53

clint пише:

Лезо нове, купував в барберкомпані, сумніваюсь що підробка. В r41 це перший раз фезер, і такого рівня дискомфорт перший раз. Якщо кінг с і r89 надм’які станки то так, голився. В них дискомфорту з фезером немає, але просто не сподобалось.
Нові - не в аспекті придбання, а розпаковки. Я відзначав, що одне й те саме лезо Фізер з другого сеансу гоління дещо втрачає агресивність.
Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 71
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

 MUHLE R41  - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 15 EmptyНд 17 Бер 2024 - 15:11

Wolfskin пише:

Нові - не в аспекті придбання, а розпаковки. Я відзначав, що одне й те саме лезо Фізер з другого сеансу гоління дещо втрачає агресивність.
Я маю на увазі нове, як щойно розпаковане і це було перше гоління)

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad
Новачок
Новачок
Vlad


Повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 02.12.2022
Вік : 66
Звідки : Kyiv

 MUHLE R41  - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 15 EmptyНд 17 Бер 2024 - 23:37

clint пише:
Сьогодні мав гоління з лезами Feather, якщо коротко то поки найгірше гоління яке в мене було з R41, було не комфортно, поставив багато червоних точок і по ходу зняв багато епідермісу бо АШ припік так, що я аж офігів, таке останній раз було напевно в часи коли голився Мак3, а то певно років з 10 тому). Висновок Feather мені не сподобалися ні в одній бритві яка в мене була а це r41, r89, king c, Leaf Twig і навіть в шаветці. Поки для r41 Gillette Platinum на 1 місці. 
Цікаве відкриття! Майже кожна бритва в мене козлить коли голю праву сторону шиї, досить проблемна зона в мене, так от попробував при голінні цієї зони поміняти руку, тобто станок в лівій руці і о чудо бритва перестала козлити yahoo
До лез Feather треба звикати( у мене так було).Щетина жорстка,сива, менi за 60. Купив 100 шт. рокiв 5 тому, поставив в Меркур 33 i весь в кровi.Купив станок пом"якше те саме.Потiм зрозумiв, що бiльше двух проходiв робити не можна.Наприклад в Меркур 37С дуже класно голить але поголитись за два проходи не виходить, третiй пiшли коцки.Самий кращий варiант вийшов з Мюлле 41.Акуратно, з натягом шкiри,абсолютно без нажима веду станок та отримую за два проходи ВВС.Зараз кращi леза, голюсь тiльки ними любим станком.Два мiсяцi
тому взяв станок Меркур Футур (оригiнал) то в ньому Feather самий кращий варiант для мене.Всi станки на полку, голюсь тiльки Футуром, хоча 41-ша це все таки витвiр мистецтва як не крути. Але кому що пiдiйде до обличчя.

trimmer, Wolfskin, solisier, SurferUa, Vlad та clint Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
MUHLE R41
Повернутися до початку 
Сторінка 15 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Схожі теми
-
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)
» Брак от Muhle
» Muhle Companion
» Мило Muhle Sandalwood
» Альтернативи Muhle Rocca R94?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: