ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

  MUHLE R41

Перейти донизу 
+72
lightheadedness
Windigo
creativeresponse
Alfed
Alex
Lopar
Nils
Wolfskin
all75
stanislav-q
Bodjja
tigor
Hamster
Jeemye
Sauvage
Caonima
Соло
ditrih_
Zsolti
qwest
staseg
Вадим Толкачев
alex-kin
Mel
vicbro
KHSN
Vegtam
Skazo4nik
Kitten911
Віталіk
egoist
ARTURIUS
amadeus
Centro
Леонид
xzAmsterdam
Янеж
Koi
vates
akozubay
Daved
krikka
stormpunk
slonopotam
brawl
Генрих фон В.
Олександр Lutsk
DimiDrolUa
Aklex
sparta4
trimmer
andrew_ADK
Олександр Тернавский
fill
Сергій
Grisha26
Дmитрий
Сэм
Peshek
Mikola
Изотовец
xxtoyxx
alexzu37
BigRedCat
Сергей Кореновский
razorsedge
DeGusto
Саша Кавун
Стас
Roman313
Murkatavr
Ruslan
76 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Наступний
АвторПовідомлення
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyВт 7 Бер 2023 - 14:51

Nils пише:
Пол года года у меня ушло на овладение техникой бритья этим станком. Если нет времени и желания ставить технику , то это не ваш вариант. Есть и другие станки, дающие хороший результат бритья

Согласен с вами! Однако не вижу разницы владения техникой бритья Р41, либо каким-то другим станком. Да, нужно понимать, что в Р41 нет гарды, а есть открытое лезвие. И что немного нужно поиграть бритвой без пены например, услышать и почувствовать, когда лезвие начало свою работу. Причём правильно нАчало работать - не дёргает, не срезает эпидермис вместе с кожей. Буквально миллиметры хода по коже, может хватить для понимания принципа работы данного станка.

Сама бритва - один из наилучших инструментов для бритья, изобретенных в мире. Но лично для меня, этот станок не ежедневник, его работы хватает на 1,5 дня, а бреюсь я ежедневно. После неё на следующие сутки, брить нечего, а на следующий день, неприятная короткая и колючая щетина, хоть и равномерно отросшая (дополнительный плюс этой бритвы).

Lazarik, Volodymyr, Nils, Юрий_М, alex-kin, Caonima та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyСр 8 Бер 2023 - 9:43

Вопрос к владельцам R41: по агрессивности она превосходит Fatip Piccolo? Из станков с открытой головой у меня был только Piccolo.

Mel Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Lopar
Новачок
Новачок
Lopar


Повідомлень : 34
Репутація : 3
Дата реєстрації : 07.02.2022
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyСр 8 Бер 2023 - 9:48

R41 не перевищує по агресивності але значно краще по ефективності (вона не скоблить а зрізає), а це вимагає більше годин тренування володіння бритвою. Як написали вище - ця бритва майже без гарди, відповідно рухи повинні бути як при роботі з небезпечною бритвою.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyСр 8 Бер 2023 - 10:04

Вопрос индивидуальный. Для меня 41 голова чувствительно агрессивней Фатипа. Фатип может не всегда "дружественно" побрить - да, но это результат, а агрессивность - это исходная способность нанести вред.

Wolfskin, Mel та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyСр 8 Бер 2023 - 10:05

Wolfskin пише:
Вопрос к владельцам R41: по агрессивности она превосходит Fatip Piccolo? Из станков с открытой головой у меня был только Piccolo.

Вы будете себя чувствовать комфортно с Р41. Это две агрессивные бритвы. Если долго Фатипом брились, то не почувствуете перехода между ними.
Если уж и оценивать в 10ти бальной шкале, то Фатип - 7,5-8, Р41 - 8,5-9.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyСр 8 Бер 2023 - 11:16

Wolfskin пише:
Вопрос к владельцам R41: по агрессивности она превосходит Fatip Piccolo? Из станков с открытой головой у меня был только Piccolo.

Тут залежить від того, як означити слово "агресивність".
Якщо це відчуття леза на шкірі, то 41-ша агресивніша.
Якщо це схильність до нанесення пошкоджень, то агресивніший Fatip.

Fatip досить легко йде по шкірі, лезо не сильно відчувається. Але він дурний - може вкусити будь-якої миті. З ним мені стрьомно :-)

В 41-шій же лезо відчувається дууууже добре. Але це дає хороший зворотний зв’язок і, відтак, контроль над процесом. Як наслідок, гоління проходить значно менш травматично.
По ефективності, як більш контрольований станок, 41-ша в мене теж виграє у Fatip-а.

Andrewt, trimmer, Леонид, Wolfskin, Олександр Lutsk, ARTURIUS, alex-kin і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyСр 8 Бер 2023 - 21:46

Людство ділиться на дві категорії, одним добре підходить Фатіп, а іншим р41. Я себе відношу до другої категорії, мені Фатіп не "зайшов", як улюблена бритва. А з р41 були дуже приємні враження.
Щоб зрозуміти яка бритва більше підходить, потрібно спробувати ними поголитись обома, іншого шляху для вирішення цього питання не бачу.)

_________________
Через терни до зірок!

trimmer, fill, Леонид, Wolfskin, Янеж, Олександр Lutsk, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bodjja
Новачок
Новачок
Bodjja


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.02.2023

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyЧт 6 Квіт 2023 - 11:21

Цитата :

Не варто спішити з висновками. Це не проста бритва. Я тільки на третій рік користування оволодій гарною технікою до цієї бритви, і таки так- одне гоління це надто замало щоб робити такі радикальні висновки. Ліпше раджу відкласти її на якийсь час. У мене часом бували раніше такі ж самі відчуття від гоління 41-шою. Але зараз сам собі дивуюсь як я таке відчував. Голить чудово і комфортно. Вона в топі у багатьох не випадково. І все ж треба не забувати що це одна із самих агресивних бритв, тож і підхід має бути відповідний. Хоча комусь вона з першого гоління пішла як по маслу).
За три роки можна лезом привязаним до шарікової ручки навчитись бритися))).  Бриє лезо і рука, людина це створення яке пристосовується до всього. Головне навик. Чудодійної властивості сам станок немає!!! Це все маркетинг

Jeemye Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Jeemye
Бувалий
Бувалий
Jeemye


Повідомлень : 224
Репутація : 22
Дата реєстрації : 06.11.2021
Звідки : Киев

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyЧт 6 Квіт 2023 - 15:16

Цитата :
Цитата :
За три роки можна лезом привязаним до шарікової ручки навчитись бритися))).  Бриє лезо і рука, людина це створення яке пристосовується до всього. Головне навик. Чудодійної властивості сам станок немає!!! Це все маркетинг
Всьо! Розходимся, хлопці. Весь цей час ми помилялися і були обмануті 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Леонид Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 505
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyЧт 6 Квіт 2023 - 19:16

Цитата :
За три роки можна лезом привязаним до шарікової ручки навчитись бритися))).  Бриє лезо і рука, людина це створення яке пристосовується до всього. Головне навик. Чудодійної властивості сам станок немає!!! Це все маркетинг
 Де вже за три роки навчитись голитись, якщо за десять без помилок писати не навчився.  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Леонид, Jeemye та Caonima Поставили вподобайку

Hamster та Bodjja поствили "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6953
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 15:17

Хлопці, без повчання та образ, будь ласка. Командо

Леонид, Wolfskin, Олександр Lutsk, ARTURIUS та Hamster Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 21 Травень 2023 - 7:24

Повернулася моя р41. Чарівне гоління. Почав використовувати щотижня. Лезо поставив м'яке GSB. Після гоління - францовка + бальзам. Не швидко, але надійно.  У дві  прохідки. Францовка пече, як після  G King, взагалі ніяк. Мило Wilkinson блакитна банка, так ось помазком від Proraso (Omega) гарну піну отримати не вдалось. Застосував noname зі штучним ворсом. діло пішло. Взагалі цій станок (верстат) для досвідчених користувачів, але себе таким не вважаю. З першу зарядив Feather,  були 3 коцки після п'ятиденної щетини. Ну дуже гарний станок (верстат)

fill, Yura_ та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 21 Травень 2023 - 7:47

KHSN пише:
... Ну дуже гарний станок (верстат)

Уточню:: щодо бритви правильно казати саме станок. 
Верстат - то інше.

Ruslan, Леонид, ARTURIUS, Yura_ та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 156
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 21 Травень 2023 - 9:20

KHSN пише:
Повернулася моя р41. Чарівне гоління. Почав використовувати щотижня. Лезо поставив м'яке GSB. Після гоління - францовка + бальзам. Не швидко, але надійно.  У дві  прохідки. Францовка пече, як після  G King, взагалі ніяк. Мило Wilkinson блакитна банка, так ось помазком від Proraso (Omega) гарну піну отримати не вдалось. Застосував noname зі штучним ворсом. діло пішло. Взагалі цій станок (верстат) для досвідчених користувачів, але себе таким не вважаю. З першу зарядив Feather,  були 3 коцки після п'ятиденної щетини. Ну дуже гарний станок (верстат)
Питання по піні. Що саме невдалось з омега(мабудь кабан?) І що саме зробила синтетика що вдалось?
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 21 Травень 2023 - 9:51

Вибачте, але поки що буду на мові тварюк. Я сбиваю пену на лице. И вот кабан очень прожорлив, и мне не удалось взбить хорошую пену. А этот другой он синтетический, и очень легко все получилось. Я думаю это из-за строения самого волоска ( помните строение волоса под микроскопом). От омеги пеня была "скудная", в итоге я и на нем получил, но гараздо долго гонял по лицу.Синтетика быстрее. Хотя в итоге одинаковая пена, но повторюсь-омегой гораздо дольше

stanislav-q та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 21 Травень 2023 - 10:06

Хотів ще спитати. А леза у р41 скільки "живуть"
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 21 Травень 2023 - 11:34

KHSN пише:
Хотів ще спитати. А леза у р41 скільки "живуть"
Это очень индивидуальный вопрос и он больше не к станку а к бреющемуся подходит, у кого то DE лезвия и по больше 30 сеансов выдерживают, у меня только одно
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 21 Травень 2023 - 11:54

KHSN пише:
Хотів ще спитати. А леза у р41 скільки "живуть"
Мене колись це питання теж турбувало, тож намагався перевірити, і дійшов до висновку, що лезо в 41=шій у мене живе приблизно ж стільки, скільки у 89-й, якщо і є різниця, то я її не помітив.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 21 Травень 2023 - 12:08

KHSN пише:
Хотів ще спитати. А леза у р41 скільки "живуть"
Мене Фізер в р41 голило якісно чотири рази.

Леонид, Олександр Lutsk та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 21 Травень 2023 - 14:51

Не ну если кактус нв бороде....)))))

ArtemSeaman та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 4 Черв 2023 - 15:31

Нашел текст на B&B. Даю его сюда:


Некоторые из вас знают, что мне нравится находить небольшие отличия в бритвах. Например, вы покупаете Tech 1968 года, а затем покупаете 1962-го, который выглядит так же, но с большим зазором.

Я откладывал этот пост, так как мне нужно было получить посылку с 3-й головкой R41 из нового набора, чтобы иметь надежные данные. Имейте в виду, что все мои головы являются оригинальными продуктами, которые пришли в оригинальной упаковке и все такое. Мы не говорим о китайских имитациях.

У меня было две головки R41, обе куплены в 2014 году. Одна полная бритва, а другая куплена в качестве запасной. Это версии 2013 года . Я проверил это дважды с данными измерений и здесь, и на других форумах.

В мае 2020 года я купил третью голову у Cannaught. Он ушел в ящик, и все.

В марте 2021 года я нашел головку R41 со скидкой в ​​польском магазине и добавил ее к своему большому заказу. Голова прибыла, и я вставил в нее лезвие просто для проверки. Так как я много раз брился в течение 6 лет своим старым R41, купленным в 2014 году, то при взгляде снизу заметил меньшую экспозицию. Взял старую бритву 2014 года, вставил еще одно лезвие из той же пачки, и мне это не чудилось. Экспозиция была меньше. Итак, логично, что я открыл ящик и получил эту голову 2020 года от Коннаута. Это было так же, как и в 2021 году. Меньше экспозиции. Вчера получил другую голову и она такая же. Вот размеры крышки и нижней пластины.
Пожалуйста, измерьте пластину штангенциркулем по средним зубьям. То же самое относится и к шапке. Измерьте посередине. Ширина различается на концах и в середине как на крышке, так и на нижней пластине.

Крышка новая — 20,3 мм
Старая крышка (2016 г.) — 20,1 мм

Новая пластина — 25,4 мм
Старая пластина (2013 г.) — 25,2 мм

Изменение произошло в период с 2014 по начало 2020 года. Благодаря точным измерениям и проверке, когда именно вы купили свой R41, я считаю, что мы может сузить период.

Как бреется? У меня было всего несколько сравнительных процедур бритья. Но одно очень заметно. Новая головка, имеющая меньшую выдержку, сузила эффективный угол бритья. Шаллоу больше не работает. Вам нужно использовать нейтральный или крутой.

Мне было интересно, почему в последние годы многие пользователи на форуме говорили, что R41 не очень агрессивен и все такое. Может быть, это объяснение. (с)

fill, Акулов, Oleksandr U$A, Hamster та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
lightheadedness
Новачок
Новачок
lightheadedness


Повідомлень : 39
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.08.2023
Вік : 47

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 17:45

І я вчора вперше поголився. Заюзав Бік ХП та гель в балоні Нівеа. Приємні враження))
Майже бездоганне гоління, як на мій досвід. Дійсно менше вовтузіння) Не всюди конечно ббс, як сьогодні вияснилось, але результат потішив. Якось, наче і страху не боров, ніколи було - зайнятий був)) Під носом аж наче легше чим 89-ю зробив. Я на добривках потім навіть дозволяв собі легкий нажим (но робив це таки з повагою)) І для дебюта обійшлось усе без укусів-мукусів тощо) Однозначно крутий апарат!
з.і. В якості афтешейва був лосьйон Нівеа ультра - запах бомбіческий!

fill, stanislav-q, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
lightheadedness
Новачок
Новачок
lightheadedness


Повідомлень : 39
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.08.2023
Вік : 47

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyПт 22 Вер 2023 - 16:56

І ще зловив себе на думці - якщо зараз побриться не те що не проблема, а навіть навпаки) то і особливого сенсу вичухувать до абсолюту вже нема. То з касетами ббс було тільки на свіжих (як повезе) і то пару-трійку раз, а зараз - було б тільки бажання чи привід підходящий))

fill, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyСб 23 Вер 2023 - 22:35

Повернутися до початку Перейти донизу
lightheadedness
Новачок
Новачок
lightheadedness


Повідомлень : 39
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.08.2023
Вік : 47

 MUHLE R41  - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 13 EmptyНд 24 Вер 2023 - 11:27

Олександр Lutsk пише:
Muhle R41-2011 vs R41-2013.
помойму він від гарди бриється
boredom
Повернутися до початку Перейти донизу
 
MUHLE R41
Повернутися до початку 
Сторінка 13 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Наступний
 Схожі теми
-
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)
» Брак от Muhle
» Muhle Companion
» Мило Muhle Sandalwood
» Альтернативи Muhle Rocca R94?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: