ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

  MUHLE R41

Перейти донизу 
+72
lightheadedness
Windigo
creativeresponse
Alfed
Alex
Lopar
Nils
Wolfskin
all75
stanislav-q
Bodjja
tigor
Hamster
Jeemye
Sauvage
Caonima
Соло
ditrih_
Zsolti
qwest
staseg
Вадим Толкачев
alex-kin
Mel
vicbro
KHSN
Vegtam
Skazo4nik
Kitten911
Віталіk
egoist
ARTURIUS
amadeus
Centro
Леонид
xzAmsterdam
Янеж
Koi
vates
akozubay
Daved
krikka
stormpunk
slonopotam
brawl
Генрих фон В.
Олександр Lutsk
DimiDrolUa
Aklex
sparta4
trimmer
andrew_ADK
Олександр Тернавский
fill
Сергій
Grisha26
Дmитрий
Сэм
Peshek
Mikola
Изотовец
xxtoyxx
alexzu37
BigRedCat
Сергей Кореновский
razorsedge
DeGusto
Саша Кавун
Стас
Roman313
Murkatavr
Ruslan
76 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Наступний
АвторПовідомлення
tigor
Новачок
Новачок
tigor


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.02.2023
Вік : 57
Звідки : Cherkasy

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyНд 5 Бер 2023 - 18:41

Нарешті приїхала до мене бритва. З чорною ручкою. Дость важка, не відчувається як іграшка.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Почекав, коли відросте щетина (4 дні) і понєслась. Умови стандартні - без розпарювання, пінка для гоління Nivea для чутливої шкіри. Щетина в мене рідка і м'яка. Шкіра схильна до подразнення.
Досвід гоління - дуже давно, за часів СРСР, радянські станки зі Спутніком, і нещодавно я купив Baili 176, голився нею двічі.
Лезо - Tiger платінум, сіра упаковка.

Загальне враження - МЕНІ НЕ СПОДОБАЛОСЬ. Нагадало гоління радянськими кургузими дивайсами. 
Хоч я ніде і не порізався, проте, процес гоління був дуже некомфортним. По-перше - довелося робити три проходи, щоб вийти в нуль (я завжди голюся максимально і не розумію градацій чистоти гоління). Було видно одразу, на першому проході, що прийдеться ще раз проходити, залишились ділянки. По-друге - зона вусів, зверху-вниз, бритва просто скубла. В мене там найчутливіша зона і їй дісталося сповна. Дуже болісно. По-трете - оця чорна ручка доволі слизька.
Що сподобалось - відчуття нової шкіри на обличчі після гоління. Подразнень, або відчуття пекла на обличчі немає зараз і не було одразу після гоління (афтершейвом я ніяким не користуюсь, тільки вмиваюсь холодною водою).
Ось моя пика одразу після гоління. Нічого, що б нагадувало "кривавий спорт". 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ось такі первинні висновки.

Mel та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyНд 5 Бер 2023 - 19:14

зубчики не колятся в станке?

tigor Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyНд 5 Бер 2023 - 19:21

tigor пише:
По-друге - зона вусів, зверху-вниз, бритва просто скубла. В мене там найчутливіша зона і їй дісталося сповна. Дуже болісно.
 Я взагалі вуса не можу голити зверху вниз ніяким станком. Тільки поперек.

tigor Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
tigor
Новачок
Новачок
tigor


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.02.2023
Вік : 57
Звідки : Cherkasy

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyНд 5 Бер 2023 - 20:00

Сэм пише:
зубчики не колятся в станке?

Гарда? Просто неприємні відчуття як їдуть залізяки по пиці.

Caonima


Дякую. Наступного разу спробую.

Mel Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyНд 5 Бер 2023 - 20:14

Caonima пише:

 Я взагалі вуса не можу голити зверху вниз ніяким станком. Тільки поперек.
А в чем сложность?

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyНд 5 Бер 2023 - 22:08

Изотовец пише:
А в чем сложность?
 Боляче. Смикає за щетину.
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyНд 5 Бер 2023 - 23:10

У меня та же фигня, но не только в зоне усов, а еще и на шее. Чем короче волос, тем тяжелее идет станок, чувствуется как он прям запинается о щетину, или начинает "прыгать" на волосках, оставляя микропорезы/раздражение, так еще при этом не дает гладкости после всех этих выкрутасов.
На удивление для себя обнаружил, что лучше всего такие места бреются как раз сразу против роста, короткими и резкими штрихами с "острым углом атаки" лезвия, то есть от крышки (если это тешка).

Учитывая проблемы такого рода я для себя уже нашел +- идеальный вариант бритья - это скользкое средство для бритья без щелочи, чтобы не раздражало кожу (безпомазковый крем типа reuzel/гель gillette king C). Станок, в котором лезвие под максимально острым углом к коже располагается (Leaf Thorn/Henson) или кассетник с небольшим количеством лезвий (Mach3, Deonica). И бритье сразу против роста волос, а потом добривки.

Так как тема бритья интересна, то по фану я все еще периодически использую т-шки, имеющиеся в наличии, а также "классические" крема/мыла (и с кассетниками тоже). Но побриться привычной т-шкой (rockwell 6c/Razorock Slant, Slab и R41) лучше, чем leaf thorn/кассетником у меня никогда не получалось. Уж слишком неудобный угол атаки лезвия у т-шек для моей комбинации из жесткой, лежачей щетины и тонкой кожи.

Wolfskin, Mel, all75 та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 0:58

В мене на шиї від кришки подразнення, а від гарди все ОК. А вуса - від кришки не зручно, а від гарди смикає. Тож брию поперек і ніяких проблем.

Mel та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 1:38

stanislav-q пише:
У меня та же фигня, но не только в зоне усов, а еще и на шее. Чем короче волос, тем тяжелее идет станок, чувствуется как он прям запинается о щетину, или начинает "прыгать" на волосках, оставляя микропорезы/раздражение, так еще при этом не дает гладкости после всех этих выкрутасов.
На удивление для себя обнаружил, что лучше всего такие места бреются как раз сразу против роста, короткими и резкими штрихами с "острым углом атаки" лезвия, то есть от крышки (если это тешка).

Учитывая проблемы такого рода я для себя уже нашел +- идеальный вариант бритья - это скользкое средство для бритья без щелочи, чтобы не раздражало кожу (безпомазковый крем типа reuzel/гель gillette king C). Станок, в котором лезвие под максимально острым углом к коже располагается (Leaf Thorn/Henson) или кассетник с небольшим количеством лезвий (Mach3, Deonica). И бритье сразу против роста волос, а потом добривки.

Так как тема бритья интересна, то по фану я все еще периодически использую т-шки, имеющиеся в наличии, а также "классические" крема/мыла (и с кассетниками тоже). Но побриться привычной т-шкой (rockwell 6c/Razorock Slant, Slab и R41) лучше, чем leaf thorn/кассетником у меня никогда не получалось. Уж слишком неудобный угол атаки лезвия у т-шек для моей комбинации из жесткой, лежачей щетины и тонкой кожи.

Все описанное можно сделать и с тешкой, нужна просто пена не густая, нормально взбитая, но более жидкая и немного практики :) Проблема может быть только с вихрами и в местах где меняется направление роста. Там пальпируя щетину можно не совсем точно определить направление и тогда может быть дискомфортно брить или ловить в процессе красные точки, но опять же с практикой и этот вопрос решается.

Caonima пише:
В мене на шиї від кришки подразнення, а від гарди все ОК. А вуса - від кришки не зручно, а від гарди смикає. Тож брию поперек і ніяких проблем.
От гарды понятное дело будет дергать потому что угла для реза не хватает. А от крышки усы можно брить сделав гримасу, натягивая верхнюю губу ниже зубов и свободной рукой оттягивая нос вверх и противоположную сторону. На шее нужно кожу растягивать и не давить.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Леонид, Mel, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2877
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 7:22

tigor пише:

Лезо - Tiger платінум, сіра упаковка.

Загальне враження - МЕНІ НЕ СПОДОБАЛОСЬ. Нагадало гоління радянськими кургузими дивайсами. 
Хоч я ніде і не порізався, проте, процес гоління був дуже некомфортним.

Ви взяли мягке лезо. Візьміть Фезер і буде Вам і якість гоління і все інше.)
Експерементуйте з лезами, підберіть «своє» до цієї бритви.

_________________
Через терни до зірок!

Леонид Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 8:23

Caonima пише:
Я взагалі вуса не можу голити зверху вниз ніяким станком. Тільки поперек.

А знизу вгору?

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 10:31

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]Так если все устраивает, зачем что-то менять? ("лучшее - враг хорошего") :)

Но этой с одной стороны... А с другой - хороший помазок и косметика "покозырнее" (да и станок тоже) может значительно поднять не только качество, а и уровень удовольствия от процедуры.
Повернутися до початку Перейти донизу
tigor
Новачок
Новачок
tigor


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.02.2023
Вік : 57
Звідки : Cherkasy

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 10:36

Цитата :
ороший помазок и косметика "покозырнее" (да и станок тоже) может значительно поднять не только качество, а и уровень удовольствия от процедуры.

Це шлях в никуди. Хороша бритва має пристойно голити з базовими налаштуваннями.

trimmer, Mel, stanislav-q, Yura_, Lopar, Stormfild та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 10:37

all75 пише:
А знизу вгору?
 Це взагалі тортура.

Mel Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 13:55

Цитата :
Це шлях в никуди. Хороша бритва має пристойно голити з базовими налаштуваннями.

Насчет бритвы согласен. Да и я не встречал бритв, которые "бреют только с мылом Martin De Candre" :) Но плохая (а скорее неподходящая) косметика может сильно подрортить впечатление от бритья любым инструментом.

P.S. Вообще разговор был не про путь к какой-то конкретной цели (типа комфортное бритье) и не про практичность. Человека все устраивало (брился 25 лет одним набором), а сейчас заинтересовался чем-то новым. Видимо захотелось новых ощущений, раз не пошел и не купил ту же бритву или самую доступную. Да, результат от этого особо не поменяется, но процесс будет разнообразнее + принесет дополнительное удовольствие.
Ииметь в наличии нормальный помазок с плотной набивкой и 2-3 крема/мыла + 2-3 афтешейва куда приятнее, нежели использовать старый, посыпавшийся помазок, один крем и непримечательный афтешейв. Естественно, если человеку это все не безразлично, но такие на этот форум не попадают зачастую ;D
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 14:45

Изотовец пише:


От гарды понятное дело будет дергать потому что угла для реза не хватает. А от крышки усы можно брить сделав гримасу, натягивая верхнюю губу ниже зубов и свободной рукой оттягивая нос вверх и противоположную сторону. На шее нужно кожу растягивать и не давить.
Вирішив сьогодні нікуди не спішити. З прешейвом і Татрою все вийшо нормально ))

Изотовец, stanislav-q, Stormfild та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
tigor
Новачок
Новачок
tigor


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.02.2023
Вік : 57
Звідки : Cherkasy

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 15:05

Цитата :
но такие на этот форум не попадают зачастую 

Ну, я попал))) Но, походу, буду тут недолго)))

С первой покупки попал в яблочко - Baili 176, но черт меня дернул купить R41)))  Выставлю на продажу, пробег - одно бритье)))

Mel та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 15:14

tigor пише:
Ну, я попал))) Но, походу, буду тут недолго)))

С первой покупки попал в яблочко - Baili 176, но черт меня дернул купить R41)))  Выставлю на продажу, пробег - одно бритье)))

Это классно, когда первый же станок полностью удовлетворяет все потребности. Я попробовал много всего, но пришел к выводу, что для меня подходят SE-станки и кассетники (на удивление). R41 чересчур агрессивный оказался, тоже продал его.

Mel та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 15:22

stanislav-q пише:



Это классно, когда первый же станок полностью удовлетворяет все потребности. Я попробовал много всего, но пришел к выводу, что для меня подходят SE-станки и кассетники (на удивление). R41 чересчур агрессивный оказался, тоже продал его.
 Справа зовсім не в станку, а в людині.
 Мене R89 теж повністю задовольняв в порівнянні з тим, чим я користувався до цього.
 Але ж... найкраще - ворог хорошого.

stanislav-q та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 606
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyПн 6 Бер 2023 - 16:08

tigor пише:

С первой покупки попал в яблочко - Baili 176, но черт меня дернул купить R41)))  Выставлю на продажу, пробег - одно бритье)))
Не варто спішити з висновками. Це не проста бритва. Я тільки на третій рік користування оволодій гарною технікою до цієї бритви, і таки так- одне гоління це надто замало щоб робити такі радикальні висновки. Ліпше раджу відкласти її на якийсь час. У мене часом бували раніше такі ж самі відчуття від гоління 41-шою. Але зараз сам собі дивуюсь як я таке відчував. Голить чудово і комфортно. Вона в топі у багатьох не випадково. І все ж треба не забувати що це одна із самих агресивних бритв, тож і підхід має бути відповідний. Хоча комусь вона з першого гоління пішла як по маслу).

staseg, Леонид, Peshek, andrew_ADK, ARTURIUS, ditrih_ та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 580
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyВт 7 Бер 2023 - 10:16

tigor пише:
Цитата :
ороший помазок и косметика "покозырнее" (да и станок тоже) может значительно поднять не только качество, а и уровень удовольствия от процедуры.

Це шлях в никуди. Хороша бритва має пристойно голити з базовими налаштуваннями.
Почему в никуда? Т-станков хороших много, даже очень много, но не скупитесь на качественные лезвия и средства для бритья. Причем как первые, так и вторые не стоят каких-то космических денег.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 303
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyВт 7 Бер 2023 - 11:20

Пол года года у меня ушло на овладение техникой бритья этим станком. Если нет времени и желания ставить технику , то это не ваш вариант. Есть и другие станки, дающие хороший результат бритья

trimmer та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 580
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyВт 7 Бер 2023 - 13:39

Nils пише:
Пол года года у меня ушло на овладение техникой бритья этим станком. Если нет времени и желания ставить технику , то это не ваш вариант. Есть и другие станки, дающие хороший результат бритья
Хм, заставили меня призадуматься. Что такого особенного в этом станке?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyВт 7 Бер 2023 - 13:42

Wolfskin пише:


Хм, заставили меня призадуматься. Что такого особенного в этом станке?

Класика!
А ще ефективність і дбайливе ставлення до шкіри.
Ну й виклик до певної міри :-)

Леонид, Wolfskin, ditrih_ та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 303
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

 MUHLE R41  - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: MUHLE R41     MUHLE R41  - Сторінка 12 EmptyВт 7 Бер 2023 - 13:44

Агрессия. Если её обуздать, то получишь отличное чистое и не травматичное бритьё. Вот у меня например от 89 больше раздражений и натертости чем от 41.
Ещё стоит сказать , что для многих это станок не на каждый день. Один-два раза в неделю его идеальная среда бритья. Если чаще бреешься, то я бы не рекомендовал 41. Хотя есть люди кто им через день бреется)))

Леонид, Wolfskin, Volodymyr та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
MUHLE R41
Повернутися до початку 
Сторінка 12 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Наступний
 Схожі теми
-
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)
» Брак от Muhle
» Muhle Companion
» Мило Muhle Sandalwood
» Альтернативи Muhle Rocca R94?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: