ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Bic Chrome Platinum.

Перейти донизу 
+42
Sadko
Alex
creativeresponse
Bonbon
Qwertyus
Pauls
all75
CNPOMAHELL
ditrih_
Alejandro
bohdan palian
Kitten911
Lisabon
Изотовец
ARTURIUS
_yk_
vicbro
Зодиак
egoist
Бобёр
stinger
WetShaver
KHSN
vates
AMAROK
bulldog38
romaan
Palych
krikka
Акулов
user999
DimiDrolUa
Caballero
Aklex
poollers
trimmer
brawl
zabor
fill
alexgrin7
Ruslan
Олександр Тернавский
46 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 9:20

Alex пише:
 Если не нравится как бреют лезвия, их нужно выбрасывать и заменять на другие, а не возиться с корками и править.
Тут можна навести купу причин і pro і contra. З одного боку, це не ковалі леза багаторазового користування, як то було років 100-150 тому. То там купував собі бритву та 7-10 лез і голився ними поки не набридне. Можливо ще й дітям у спадок передавав.
З іншого - ми вже маємо телефони із незмінними батареями, які ми вимушені міняти раз на два-три роки, бо батарея має властивість деградувати з часом. І далеко не у всіх телефон, на момент виходу з ладу, має проблеми з чимось іще окрім, власне, батареє.
Звичайно на ціну работу картриджів до касетної бритви можна накупити DE лез, та користуватися ними досить довго. Враховуючи, що на 500 грн можна придбати блок Gillette Platinum а то у 2 якихось лез подешевше. 
Втім, якщо хтось хоче голитися декілька місяців одним лезом то хто йому це заборонить? Це його особиста справа. Дехто голиться 1 раз і викидає будь-яке лезо, керуючись принципами гігієни. Інші голяться аж поки лезо не заіржавіє чи, може, розсиплеться від часу.

Цитата :
 Тот же Wilkinson Sword произведенный в Чехии и Китае ( в Украине я не встречал другого) ,, тянет" щетину. При втором использовании вполне острое . В произведенных в Германии этого не наблюдается, хотя во всех трехслойное покрытие идентичного состава.
А де ви знайшли чеські та китайські леза? Спеціально подивився у себе. Пластикова коробка, що із блістером - написано Германія. Пластикова коробка, що була просто у слюду запаяна -там не вказано виробництво ніде.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПт 9 Черв 2023 - 14:22

CNPOMAHELL пише:

Дивіться, яка тут штука...Один голиться  Feather максимум 2 рази. Інший може по 20 раз ним голитися, і ще б більше міг. Вас не насторожує подібна розбіжність, коли кажут про одне й те ж саме лезо?

Є люди, які просто фізично не можуть виголитися чимость, якщо воно не Feather, KAI, Personna, BIC на кінець. В них зазвичай товсте волосся, немов проволока, підвищена волосатість.
Але люди, яким і найтупіші леза ок. Я теж можу сказати: Як можна не поголитися тупими індійськими (замість цього підставте свою назву лез чи країну походження того, що ви вважаєте м'якими) лезами? Нащо купувати травмоопасні занадто гострі леза, коли можна звичайними виголитися в BBS?
Діло ж не у техніці гоління. Може в вас шкіра така дубова, що ви просто не відчуваєте усієї "прєлєсті" гоління занадто гострими лезами? Тут діло у відчуттях. Один не може залізти у ванну із 35 градусами, іншому 45 холоднувато. Порог чутливості ніхто не відміняв.

Так, гострим лезом можна запросто порізатись. Також можна ще краще порізатись м'яким лезом, на яке давиш, бо не голить. Я все це веду до того, що невміння голитися то не причина, чому занадто гострі леза зразу туплять.
Щоб іще привести в приклад? Припустимо ви п'єте чай. Я п'ю ледве теплий, на думку моєї мами. Мамина подруга заварює чай тільки но закипілим окріпом. 
І, переводячи на чай, ви вище сказали приблизно наступне: як можна пити чай не з окріпом? Не треба чекати поки охолоне - вчіться пити гарячим.

Тобто затуплення лез об корк робиться зовсім не тому, що люди не вміють голитися гострими лезами, а тому, що перші рази їм банально це неприємно і дуже травматично до шкіри. Розумієте?
 В некоторых случаях лезвие становится острее после снятия покрытия, всё-таки покрытие тоже тупит первоначальноую кромку утолщая ее и может даже не совсем ровно наносясь, да оно не будет острее чем первоначальное лезвие без покрытия, но будет острее чем оно с покрытием, для более наглядного примера приведу цыфры, допустим лезвие первоначальной заточки без покрытия разрезает волос при 30 граммах, лезвие с покрытием при 42, лезвие после снятия покрытия об щетину при 35, создаётся псевдо еффект заточки, но по факту оно притупилось по сравнению с первоначальной заточкой без покрытия

CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПт 9 Черв 2023 - 15:19

CNPOMAHELL пише:

Так ви теж не плутайте поняття, коли "категорично не підходить" та коли "можна користуватися, але відчуття не ті". У вашому випадку було друге. Тобто ви бачили, що іншим барсук подобається, але не розуміли чому, бо ваш досвід показував протилежне. Що ж так теж буває.
В мене теж лежала бритва, яку я пару раз випробував після купівлі, не сподобалось, та й відклав її років на 6-7 на поличку. Аж поки не поставив туди жовте лезо BIC і...і теперь це моя улюблена пара для гоління.

Ну так ви ж при цьому користуєтесь логікою і розумієте, що якщо на четвертий раз не голить, то може й не треба того четвертого разу? А бувають ті, хто не розуміє. І не важливо, начитались вони чужих теорій із інтернетів, чи то їх власні помилки.

От тут якраз те, про що я теж писал, але вчора. При спілкуванні, деякі подробиці прибираються, в надії, що опонент розуміє те ж заме, що й ви.
У своїй більшості, "м'яке"/"жорстке" приміняється до лез у значенні саме відчуттів, того, хто голиться. А зовсім не властивості металу, із якого ці леза зроблені. Тому що металами, он, Дмитро ditrih_, займається. Я теж на це вчився 6 років у інституті (але далі не пішов у те сферу). Може ще хто є із сміжніх сфер.
Немає сенсу обговорювати щось подібне на форумі, де більшість про метали чули у школі, та й те забули, за не потребою.
А ви якщо маєте сумніви щодо правильного розуміння - ну то просто спитайте. Я використовую ці слова у тих же значеннях, що й інші. Ми ж зара не в гілці ножеманів-фанатиків, що обговорюють методи ковки\відпуску металів та залежність періоду тримання заточки від марки сталі? 

Та й нема сенсу обговорювати якість металу лез. Бо ми це перевірити не можемо. Наприклад зараз мі у гілці лез BIC. Є старі "жовті" та нові "помаранчеві". Вони вирізняються у відчуттях після гоління? Так! А чим вони вирізняються між собою окрім цих відчуттів? Та от кольором конвертиків. Бо для пошуку більш істотних відмінностей треба метрологічне обладнання. І знання. Бо основа могла і не мінятися. Можливо кут заточки змінили. Чи відновили саме обладнання і тепер лезо просто гостріше? Та можна ще варіантів накидати. Але.. Але що саме змінилося, знає тільки виробник. А ми можемо по якихось відмінностях видавати теорії (скоріш за все хибні, но не бачимо усієї картини цілком).

ЗІ: Чи то ви просто щоб додовбатися спитали?
 А как давно оранжевые появились, а то я когда последний раз пользовался лезвиями БИК, либо разных не было, либо я и не знал о их существовании
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПт 9 Черв 2023 - 16:12

vicbro пише:
Теорія, це ПЕРЕЛІК ІДЕЙ та підтвердження їх експериментально, для доказу чогось.
А где ты этот самый "список идей" увидел? Я не видел...
Так пояснення того, що щось там стирається тому леза на 2ге гоління виявляються гострішими.
creativeresponse пише:
А как давно оранжевые появились, а то я когда последний раз пользовался лезвиями БИК, либо разных не было, либо я и не знал о их существовании
Та роки зо три мабуть, якщо не більше. Ви просто не звертали уваги мабуть. тут різниця видна при прямому порівнянні відтінків. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПт 9 Черв 2023 - 16:25

CNPOMAHELL пише:

Так пояснення того, що щось там стирається тому леза на 2ге гоління виявляються гострішими.

Та роки зо три мабуть, якщо не більше. Ви просто не звертали уваги мабуть. тут різниця видна при прямому порівнянні відтінків. 
Ну я последний раз в начале 2020 биком пользовался

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПт 9 Черв 2023 - 16:57

CNPOMAHELL пише:



Ну десь у той час чи трохи пізніше вони й з'явилися. Спробуйте. Лезо на відчуття здається більш "лайтовим" так би мовити.
 Заинтриговали, теперь осталось найти где их можно заказать

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3526
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyСб 10 Черв 2023 - 10:28

Друзья, помните как называется тема!?
Лезвия Bic Chrome Platinum

Alex, Акулов, _yk_, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyСб 10 Черв 2023 - 21:29

Давайте все ж до лез повернемося, таки  правий [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Бо про це можна дуже багато розмовляти.

Тому...питаннячка для усіх зацікавлених:

Як вам помаранчеві Bic Chrome Platinum? З якими бритвами вони вам сподобались\не сподобались?
Як вони особисто вам у порівнянні із "старими", жовтими Bic Chrome Platinum?

Як вам жовті Bic Chrome Platinum? З якими бритвами вони вам сподобались\не сподобались?
Може хтось пробував\пам'ятає Bic Stainless, радянських часів, чи відразу після розвалу? (У всякому разі про хромовані інфи не знайшов - тільки сталеві).
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyСб 10 Черв 2023 - 22:08

CNPOMAHELL пише:
Давайте все ж до лез повернемося, таки  правий [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Бо про це можна дуже багато розмовляти.

Тому...питаннячка для усіх зацікавлених:

Як вам помаранчеві Bic Chrome Platinum? З якими бритвами вони вам сподобались\не сподобались?
Як вони особисто вам у порівнянні із "старими", жовтими Bic Chrome Platinum?

Як вам жовті Bic Chrome Platinum? З якими бритвами вони вам сподобались\не сподобались?
Може хтось пробував\пам'ятає Bic Stainless, радянських часів, чи відразу після розвалу? (У всякому разі про хромовані інфи не знайшов - тільки сталеві).
 Те которыми я пользовался, скорее всего это были жёлтые, лезвия были одними из моих любимых с одним огромным НО, качество у Бика в целом очень хроиаешь, вернее QC(контроль качества) в одной и той же пачке попадались как шикарные рабочие лезвия, так и те которые попросту не брили, тянули щетину, так что иногда нужно было 2-3 лезвия перебрать пока достаточно острое не найдешь, но туту нужно учитывать что у меня и щетина такая с которой далеко не каждое лезвие работает

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyСб 10 Черв 2023 - 22:44

creativeresponse пише:
Те которыми я пользовался, скорее всего это были жёлтые, лезвия были одними из моих любимых с одним огромным НО, качество у Бика в целом очень хроиаешь, вернее QC(контроль качества) в одной и той же пачке попадались как шикарные рабочие лезвия, так и те которые попросту не брили, тянули щетину
А не може то підробкою бути? Бо така плигаюча якість притаманна більше якому-небудь "Мосточлегмашу". Із-за цього одні на їх Рапіри із Восходами плюються, а іншим вони дуже до вподоби.
Цитата :
так и те которые попросту не брили, тянули щетину, так что иногда нужно было 2-3 лезвия перебрать пока достаточно острое не найдешь, но туту нужно учитывать что у меня и щетина такая с которой далеко не каждое лезвие работа
В мене результати дуже від довжини щетини залежать. На 1-2 денній я виголитися можу, але це й боляче, і більше добривок застосовувати доводиться.

ЗІ: Треба буде Спутнік та РПЛ попробувати із різних блоків, поки є можливість чим затестувати.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyСб 10 Черв 2023 - 23:01

CNPOMAHELL пише:

А не може то підробкою бути? Бо така плигаюча якість притаманна більше якому-небудь "Мосточлегмашу". Із-за цього одні на їх Рапіри із Восходами плюються, а іншим вони дуже до вподоби.

В мене результати дуже від довжини щетини залежать. На 1-2 денній я виголитися можу, але це й боляче, і більше добривок застосовувати доводиться.

ЗІ: Треба буде Спутнік та РПЛ попробувати із різних блоків, поки є можливість чим затестувати.
 Я их покупал напрямую у производителя, занимался продукцией БИК в целом, БИК метал очень популярны на американском континенте, проблемы с качеством не только в de лезвиях встречал, но и в станках метал такая же проблема

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyСб 10 Черв 2023 - 23:01

CNPOMAHELL пише:


Може хтось пробував\пам'ятає Bic Stainless, радянських часів, чи відразу після розвалу? (У всякому разі про хромовані інфи не знайшов - тільки сталеві).
Напис дійсно був Stainless". Відрізнявся зовнішній вигляд ( технологічні отвори ). Комфортніші за сучасніші, але дуже поступались Gillette того часу по якості. До речі, в ті часи, леза Gillette мені подобались більше, ніж голландський Schick в металевих блістерах. Коли з'явились одноразові, незважаючи на однакову ціну, жотий дволезний Bic не йшов ні в яке порівняння з синім Gillette, голив значно гірше.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2846
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyСб 10 Черв 2023 - 23:52

В мене такого BiC стародавнього упаковка, чи дві є. Завтра подивлюсь. Пробував з ними голитись близько року тому.

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyСб 10 Черв 2023 - 23:54

creativeresponse пише:
БИК метал очень популярны на американском континенте, проблемы с качеством не только в de лезвиях встречал, но и в станках метал такая же проблема
Bic Metal кльові, згоден! По різниці у якості мабуть або не стикався, або не звертав уваги, чи думав на інші причини. 
Alex пише:
Комфортніші за сучасніші, але дуже поступались Gillette того часу по якості. До речі, в ті часи, леза Gillette мені подобались більше, ніж голландський Schick в металевих блістерах.
Із усього пробував Жілєти тих часів, але вже зараз. Наскільки Gillette Rubie старі кльові, настільки ж я просто не можу голитися сучасними Rubie. Я саме про найсучасніші Rubie. Бо, ще віднедавна були усілякі Rubie Plus, Rubie Platinum тощо (4 чи 5 різних назв). Їх теж не пробував, хоча й бачив.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyСб 10 Черв 2023 - 23:59

ARTURIUS пише:
В мене такого BiC стародавнього упаковка, чи дві є. Завтра подивлюсь. Пробував з ними голитись близько року тому.
Буде цікаво почути результати прямого протистояння із сучасними помаранчевими та жовтими.

За рік могли і уподобанні змінитися, і навички, а може й інша бритва теперь серед улюблених.  Та, навіть, більше лез різних перепробувано, то більша "база для порівнянь" накопичилася. Можливо навіть висновки будуть зовсім іншими.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyНд 11 Черв 2023 - 0:15

CNPOMAHELL пише:

В мене результати дуже від довжини щетини залежать. На 1-2 денній я виголитися можу, але це й боляче, і більше добривок застосовувати доводиться.
Это не в длине щетины дело, а в состоянии кожи, которая после прошлого бритья не успела восстановиться.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

ARTURIUS, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2846
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyНд 11 Черв 2023 - 14:26

CNPOMAHELL пише:
Буде цікаво почути результати прямого протистояння із сучасними помаранчевими та жовтими.

За рік могли і уподобанні змінитися, і навички, а може й інша бритва теперь серед улюблених.  Та, навіть, більше лез різних перепробувано, то більша "база для порівнянь" накопичилася. Можливо навіть висновки будуть зовсім іншими.

Спробував сьогодні лезо в Блекленд Дрізд.
Поголився чудово. Спочатку поставив лезо й воно трохи дало дискомфорту, але після правки по 16 разів кожної сторони об руку стало мʼягким і ніжним до моєї шкіри.
Згодом порівняю з сучасним BIC.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, _yk_, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2846
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyНд 11 Черв 2023 - 22:01

Тему поділив і почистив.  OffTopic
Ця тема про леза!
Про глобальну економіку, геополітику, брак в електоніці йдемо в базікалку, створюємо тему і базікаємо. shout shout shout shout cool

_________________
Через терни до зірок!

stanislav-q, Kitten911, ditrih_, all75, CNPOMAHELL, Stormfild, Pauls та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПн 12 Черв 2023 - 11:41

ARTURIUS пише:
Цього старого леза ВІС мені хватило на два гоління в бритві Blackland Blackbird.
А звичайного, більш сучасного жовтого\помаранчевого BIC на скільки хватає у цієї бритві?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2846
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПн 12 Черв 2023 - 14:39

CNPOMAHELL пише:
А звичайного, більш сучасного жовтого\помаранчевого BIC на скільки хватає у цієї бритві?
Розповім, як спробую.)

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПн 12 Черв 2023 - 15:28

ARTURIUS пише:

Розповім, як спробую.)

Интересно насколько у тебя хватит и в твоей же бритве)
У меня в среднем, старые (с вышеуказанным тобой конвертом), ходили на два-три бритья меньше, чем новые желтые/оранжевые. Но старые брили, на мой взгляд, немного мягче.... Или даже не мягче, а как-то увереннее что-ли. Но если выбирать какими бы я брился на постоянной основе, то я бы выбрал всё-таки новые. Хоть жёлтые, хоть оранжевые. Они бреют в любой бритве очень комфортно. А старые, в агрессивных бритвах, уж очень вгрызались в эпидермис.
Но это у меня, у кого-то будет по другому, а у тебя Друже, по третьему))
Почитаем, как у тебя пройдут тесты ;)

ARTURIUS, CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2846
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПн 12 Черв 2023 - 16:05

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Класно (обʼєктивно та ефективно) порівнювати леза на двох однакових бритвах. Але двох Дріздів у мене немає.
Не доріс ще.)))

_________________
Через терни до зірок!

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПн 12 Черв 2023 - 16:21

Какие твои годы))))
Но два Дрозда.... Да даже два Вульфмана, это кормление своего дофаминового зверя))

ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2846
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 9:42

ditrih_ пише:

Интересно насколько у тебя хватит и в твоей же бритве) 

В мене жовтого леза хватило на один раз, воно стало тупим і під кінець голитись було не комфортно. Лезо правив об руку по 16 раз, може «завалив» кромку і для цього леза це було забагато. Якось спробую без правки.
Але поголився досить чисто. Гоління з цим лезом цього разу не сподобалось.
Голився бритвою Bleckland Blackbird.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов, _yk_, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2846
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 7 EmptyПт 16 Черв 2023 - 7:39

Тему поділив, [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] тут.
Тему чищу і розділяю вже другий раз. Пости не по темі леза BIC, буду видаляти, то ж без образ.  drinks

_________________
Через терни до зірок!

Акулов, Kitten911, ditrih_, all75 та Pauls Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Bic Chrome Platinum.
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 10Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний
 Схожі теми
-
» Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)
» Лезвия Dorco ST-300 New Platinum
» Лезвия Lamix Platinum Plus Pro 5
» Лезвия Dorco ST-301 New Platinum
» Лезвия Shark PLATINUM

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: