ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Bic Chrome Platinum.

Перейти донизу 
+42
Sadko
Alex
creativeresponse
Bonbon
Qwertyus
Pauls
all75
CNPOMAHELL
ditrih_
Alejandro
bohdan palian
Kitten911
Lisabon
Изотовец
ARTURIUS
_yk_
vicbro
Зодиак
egoist
Бобёр
stinger
WetShaver
KHSN
vates
AMAROK
bulldog38
romaan
Palych
krikka
Акулов
user999
DimiDrolUa
Caballero
Aklex
poollers
trimmer
brawl
zabor
fill
alexgrin7
Ruslan
Олександр Тернавский
46 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний
АвторПовідомлення
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyНд 4 Черв 2023 - 10:42

Отож, подбирал себе ллезвия, старым курсом где-то на 200 у.е.)))))

Qwertyus, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyНд 4 Черв 2023 - 11:48

Один-в-один))
Блоков 20 распродал, оставил всех лезвий пачек по 5-10. Теперь нахапал трёх видов Бик - жёлтые, оранжевые, и раритетных. Вроде счастлив)))

Qwertyus, ARTURIUS, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 276
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 9:27

Kitten911 пише:

Спустя почти полтора года мое мнение осталось прежним, лезвие грубое и непонятное, очень реагирует на угол наклона и очень сильно менят манеру поведения от этого ( больше чем любое другое знакомое мне лезвие ), конечно можно приручить его к себе или скорее себя к нему, но за те же деньги есть масса вариантов, которые заметно мягче и приятнее работают! Для себя тему с Бик закрыл навсегда и больше к этому лезвию не планирую возвращаться.

Как все изменчиво в этом мире... При первоначальном знакомстве лезвие было совсем другим:
Kitten911 пише:
Удивительно но лезвие  БИК мне на столько понравилось, что  до дерби очередь не дошла,  оно мягкое, очень мягко шло...


Kitten911 пише:
Брился БИК как уже по стандарту на 4 плите, она мне больше всех нравится по агрессии, честно говоря не почувствовал прям мега остроты но почувствовал очень мягкий рез, на ощупь лезвие толще чем большинство джиллет, мне понравилось ним бриться и ощущение были почти как кассетником...
...
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 18:39

KHSN пише:
Да все больше убеждаюсь, что BIC , это мои лезвия. 
В мене було пачок 8, які придбав у магазині поряд (EVA), коли повернувся до вологого гоління. Так вони й валялися. Бо першими бритвами були приблизно однакові за відчуттями Treet Hercules, Gillette Blue (китайський), Lord L122. А от зараз розпробував. Причому у бритві того ж часу приблизно - індійському метелику Monarch Safety Razor (писав за неї [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]). Ось це пара, де зовсім не потрібно що-небудь спеціально витримувати - усе якось само виходить. І, головне, відчуття - немов одноразкою голишся. Усе м'якенько та комфортненько. Із іншими бритвами такого комфорту немає. Наприклад це ж лезо (жовтий BIC) теж зайшло у Gillette King C. Але тут лезо відчувається. Не так, як Feather, але різниця із попередньою парою величезна.
KHSN пише:
Даже Feather не смог так чисто, как BIC. А уменя шо Feather, GSB, Wilkonson, еще несметные запасы((((
Feather вже можу виголитися, не повідрізав собі усе. Але не будь-де, тільки в окремих бритвах.  GSB пробував аж одне. Там де спробував - усюди були приємні відчуття. Ті ж Gillette Platinum більш злі там, де GSB відчувається комфортним (вірніше, як раз не відчуваэться). Wilkonson до сих пір не зрозумів. Там де пробував було некомфортне та затупе по відчуттях.
ditrih_ пише:
Мало того, что потом пришлось практически все запасы распродавать, так ещё и опять набирать, но уже Bic.))
Я в товариша наміняв на незрозумілі мені зелені Astra. Зголив їх декілька пачок. Але десь вони здалися затупими, а десь, трохи тупіші Спутник виявилися більш приємними. Тому Спутника в мене ще 2 блоки а Astra(и) зосталося пару пачок.
Помаранчеві BIC мені усюди приємніші але 100 відсотків ріжуся або цятки із будь-якою бритвою, серед випробовуваних.

ЗІ: Спочатку теж розмірковував поскупати жовті BIC, але потім відмовився від цієї ідеї. В мене лез і так на роки гоління. Навіть тих, із якими голитися приємно. Тому немає сенсу набирати ще.
Я ще й третини ного різноманіття лез, що маю, не перепрбував. Та й так, жовтих BIC у мене трохи менше блоку (18 пачок). І голитися ними можна ще довгенько.

ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 18:46

KHSN пише:
Отож, подбирал себе ллезвия, старым курсом где-то на 200 у.е.)))))
Мого шо маю мені на роки. Але ви зовсім вже серйозно підійшли до страви. Це у вас блоків 15 виходило лез, не менш.
ditrih_ пише:
Один-в-один))
Блоков 20 распродал, оставил всех лезвий пачек по 5-10. Теперь нахапал трёх видов Бик - жёлтые, оранжевые, и раритетных.
Теж забагато. Усіляких різних лез можна перепробувати - то роки пройдуть. І це серед доступних. А ще ж екзотика усіляка існує (типу лез із Латинської Америки чи то Африки). Чи може ви кожен день голитесь? Бо я вираховував із ситуації, де голюся раз на 2-3 дні чи рідше.

Мені більш цікаво пробувати нове щось. Та й підібраних пар "для результату" вже вистачає.
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 18:51

CNPOMAHELL
На мой взгляд, жёлтые - чуууууть-чуть бархатнее. Но не более того. Где-то после третьего раза, я вообще разницы не ощущаю между жёлтыми и оранжевыми.
А вот раритетные, бреют по другому. На моём лице и тех станках что я бреюсь, раритетные кажутся острее, но комфортнее. Хотя после пары сеансов, тоже бреют как и остальные.
Основное с этими лезвиями для меня:
1. перед первым бритьём по пробке, а потом правка на руке;
2. После каждого бритья - правка на руке по несколько раз на режущую кромку.
Если этого не забываю сделать, то лучших на данный момент лезвий, лично для меня нет. А перепробовал я их, впрочем как и все здесь присутствующие, достаточно.))
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 18:55

CNPOMAHELL пише:
Теж забагато. Усіляких різних лез можна перепробувати - то роки пройдуть. І це серед доступних. А ще ж екзотика усіляка існує (типу лез із Латинської Америки чи то Африки). Чи може ви кожен день голитесь? Бо я вираховував із ситуації, де голюся раз на 2-3 дні чи рідше.

Мені більш цікаво пробувати нове щось. Та й підібраних пар "для результату" вже вистачає.

Для себя уже напробовался достаточно))) Около сотни разных, современных и раритет, из разных стран. Был такой бзик, на ОЛХ покупал даже поштучно)) Остановился, хватит.

А бреюсь да, ежедневно, или в 17.00 или в 20.00.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 19:01

ditrih_ пише:
и раритетных
А сфоткайте, які саме раритетні. Бачив у продажу мінімум 2 варіанти старого вигляду. Ну і враження ваші цікавлять - на противагу до жовтих та сучасних -помаранчевих.
Бо, наприклад, старі Gillette Nacet Platinum виявилися супер покупкою - голять добре, багато де та надовго вистачає. Турецькі Perma-Sharp теж супер. І мені кращі ніж сучасні від пітерського Жілєту. А от ті ж "вінтажні" польськи Polsilver (Super Iridium), хоча й теж кращі (мені) за сучасних, але досить вибагливі до підбору бритви. Інакше виголитися можна, але шкіра палає та, навіть, після купи добривок багато пропусків.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 19:06

ditrih_ пише:
Для себя уже напробовался достаточно))) Около сотни разных, современных и раритет, из разных стран. Был такой бзик, на ОЛХ покупал даже поштучно)) Остановился, хватит.
А я, поки шо "у процесі". :)
Цитата :
А бреюсь да, ежедневно, или в 17.00 или в 20.00.
Теж є знайомий, який зрання голиться, а увечері знову потрібно - бо відросло вже. Мені раз на 2 дні ще не комфортно - шкіра не встигає заспокоїтися. А от раз на 3-4 дні і норм і довжина волосся ідеальна (на мій смак звичайно) для гоління.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 19:09

То, что осталось из раритета, это Nacet, Feather. Остальные пораздаввл друзьям или кидал покупателям в посылки при продаже.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 19:12

all75 пише:


Как все изменчиво в этом мире... При первоначальном знакомстве лезвие было совсем другим:




...
Да, мнение меняется во многих моментах со временем, на тот момент был Роквелл и в нем они отлично заходили, потом в другх станках пробовал и ощущения были уже другими, такое бывает!

ditrih_, Yura_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 19:13

CNPOMAHELL пише:

А я, поки шо "у процесі". :)

Теж є знайомий, який зрання голиться, а увечері знову потрібно - бо відросло вже. Мені раз на 2 дні ще не комфортно - шкіра не встигає заспокоїтися. А от раз на 3-4 дні і норм і довжина волосся ідеальна (на мій смак звичайно) для гоління.

Кидайте в личке данные, отправлю вам видов 30 по одному лезвию, прогоните на себе))

Честно, не понимаю в чем проблемы у тех, кто бреется раз в три-четыре дня....)))
Р41+ Bic или Feather. Всё)))
Ну ладно такие как я, ежедневники, но у вас то, должна кожа быть как у бегемота через три дня)))
Шучу конечно ;)

Посоветуйте вашему знакомому, бриться не утром, а вечером. Тогда всё будет супер с щетиной. Пробовал по всякому, но вечернее бритьё, даёт возможность выглядеть утром выбритым (волос не так активно растёт ночью как днём), и в то же время, вечером, в кругу семьи, не выглядеть невыбритым с колючим ёжиком :)

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 20:31

Я пробовал тоже бритье вечером, но не зашло, хотя по состоянию кожи так лучше конечно, за ночь кожа отдыхает и успокаивается, но получается день ходишь уже не свежий к вечеру, а второй день совсем не свежий, утром если бреешься то день ходишь свежий, а на второй день уже не свежий но утром опять бритье и опять свежий.... Но тут тоже все индивидуально, у каждого по разному растет щетина. Я не могу себе позволить ходить 2 дня таким т.к. борода уже седая как и голова и выгляжу как старый седой ёжик)))

Qwertyus Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 20:40

Игорь, речь шла об ежедневном бритье))
Нормас получается. У меня в в моём окружении, практически все ежедневники, перешли на вечернее бритьё
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 21:08

ditrih_ пише:
Игорь, речь шла об ежедневном бритье))
Нормас получается. У меня в в моём окружении, практически все ежедневники, перешли на вечернее бритьё
Тільки я з вечірнього перейшов на ранкове.))

_________________
Через терни до зірок!

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 21:35

ditrih_ пише:
Игорь, речь шла об ежедневном бритье))
Нормас получается. У меня в в моём окружении, практически все ежедневники, перешли на вечернее бритьё
Аа, сорян не доглядел Бан

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Qwertyus
Частий гість
Частий гість
Qwertyus


Повідомлень : 59
Репутація : 3
Дата реєстрації : 20.05.2020
Вік : 51
Звідки : Одесса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 21:42

Я не могу себе позволить ходить 2 дня таким т.к. борода уже седая как и голова и выгляжу как старый седой ёжик)))
Предлагаю создать группу "Седых Ежей".
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 22:07

Qwertyus пише:
Я не могу себе позволить ходить 2 дня таким т.к. борода уже седая как и голова и выгляжу как старый седой ёжик)))
Предлагаю создать группу "Седых Ежей".
Что там будем обсуждать?  Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 3202928208
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 22:14

Kitten911 пише:

Что там будем обсуждать?  Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 3202928208

Нічого. 
Мовчки бухатимемо :-)))

Qwertyus, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911, ditrih_, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Qwertyus
Частий гість
Частий гість
Qwertyus


Повідомлень : 59
Репутація : 3
Дата реєстрації : 20.05.2020
Вік : 51
Звідки : Одесса

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyПн 5 Черв 2023 - 22:18

Где Вы видели молчаливых одесситов?

fill, Kitten911, ditrih_, CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyВт 6 Черв 2023 - 0:12

ARTURIUS пише:

Тільки я з вечірнього перейшов на ранкове.))

То шото не то у тебя 🤣 Переходи назад - на светлую сторону! Настоящие джедаи, освещают тьму своими бритвами как раз вечером 🤣

Qwertyus, ARTURIUS, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyВт 6 Черв 2023 - 0:29

ditrih_ пише:
Честно, не понимаю в чем проблемы у тех, кто бреется раз в три-четыре дня....)))
Р41+ Bic или Feather. Всё)))
Ну ладно такие как я, ежедневники, но у вас то, должна кожа быть как у бегемота через три дня)))
На подив у мене тонка, але міцна шкіра. У всякому разі колольщіці уколів казали саме так. Щетина тонка теж. При цьому усе досить чутливо за відчуттями. Тому раз у 2 дні в мене, з одного боку, шкіра ще не відійшла від вчорашнього. З іншого - а ще нічого голити. Тому почекати 3 чи більше днів кращу за будь-яких обставин.
Можна, звичайно узяти Feather Popular, та повозюкати у якості кожноденника. Але вона не голить чисто, хоча й комфортно. А мені не подобається варіант "ніби-то виголився". Хоча воно й не проблема - все одно декілька годин і вже знову можна щось намацати на поголеному. Та поки хочется гладенького. ;)
Можливо, коли припре, теж перейду на варіант - візуально нічого не видно.
Qwertyus пише:
Я не могу себе позволить ходить 2 дня таким т.к. борода уже седая как и голова и выгляжу как старый седой ёжик)))
Предлагаю создать группу "Седых Ежей".
Та можна й сивим походити. Татухи наб'єте, коротенькі "підстрелені" закочені штанці, не забудьте забути вдягти шкарпетки чи вдягти панчохи під кеді. Зійдете за хіпстера. На кшталт цього.  pleasantry
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Kitten911 та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyВт 6 Черв 2023 - 0:32

Да.... Каждому своё. В этом и прелесть))

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyСр 7 Черв 2023 - 12:02

Прийшов час поповонювати запаси лез, вирішив зробити великий батл: Feather New Hi-Stainless, Shark Super Chrome,  Shark Platinum, BIC Chrome Platinum, ну і мої поточні Wilkinson Sword.

Плани були ого-го, мінімум використати по 3 леза кожних, прямо було сплановано як і що порівнюю, скільки в два проходи, скільки в 3 пробую, на яких режимах Прогресу. Встиг зробити по 3 гоління кожним лезом, та БІК залишив на останнок, бо трохи його боявся :)

Коротше, вчора зробив перше гоління БІКом, був в захваті, сьогодні друге і замовив собі 100 шт :)))

Коли воно заходить, то воно заходить :) так легко та чисто я свою густу бороду ще не голив. В 3 проходи ще не пробував, але воно і в 2 з невеличкими добривками вигоює просто чудово. Впевнений, що ще підберу агресію та буде взагалі ВАУ.

trimmer, fill, Акулов, vicbro, _yk_, Kitten911, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Bic Chrome Platinum.   Лезвия Bic Chrome Platinum. - Сторінка 6 EmptyСр 7 Черв 2023 - 18:55

ditrih_ пише:
На мой взгляд, жёлтые - чуууууть-чуть бархатнее. 
А мені чомусь приємніше зайшли помаранчеві. А от по результатах -навпаки. Чомусь ними ріжуся. 
ditrih_ пише:
 Где-то после третьего раза, я вообще разницы не ощущаю между жёлтыми и оранжевыми.
Після пари голінь різниця і на мої відчуття практично нівелюється. При цьому, наступні рази тех травматичними виявилися.
Хоча я BIC використовую у індійській бритві-метелику, із якою це виявилося буквально ідеальною парою. Тобто враження м'якеньке, як касетником голися. Лезо не відчувається зовсім. Але бритва дуже м'яка і навіть BIC там через пару голінь не голить (чи треба прямо давити).
ditrih_ пише:
Основное с этими лезвиями для меня:
1. перед первым бритьём по пробке, а потом правка на руке;
2. После каждого бритья - правка на руке по несколько раз на режущую кромку.
З одного боку читаю, і це здається мені трошки дикуватим. Наражаюся на спротив з боку мізку. При тому що, здається fill, рекомендував теж об корку трохи пройтись лезом. Але ми тоді за леза Feather говорили. А якщо декілька людей рекомендують одне й те ж саме - то треба прислухатись та хоча б спробувати. Усе-таки всі ми різні.
І зразу питання по пунктах:
-Мені прям вістрям по корці лупашити? Чи під кутом якось? А чи зовсім площиною?
-І по руці то треба ще мокрим лезом, чи дочекатися, коли стане сухим? Бо витирати їх мені, щось не сподобалося результатами (тупішають ага).
ditrih_ пише:
То, что осталось из раритета, это Nacet, Feather.
Я більше за BIC питався. Бачив 2 варіанти оформлення вінтажних. А от Feather з вашої фотки мені на сучасні схожі. Ви як їх вирізняєте, по цифровій нумерації, чи є відмінності оформлення, яки не скидаються в око із першого погляду?

А Gillette Nacet Platinum мені теж дуже сподобались. Ми із товаришем hlopets разом купили близько блоку, та роздерибанили. Я його втягнув у вологе гоління а він мене на цей форум. ;)

Іноді вінтажні леза дуже вирізняются від сучасних аналогів (хотя не багато я пробував подібного ще). Ну то звичайно, від леза зостається лише та ж назва. Наприклад до сих пір плююся на сучасні Gillette Rubie. Хоча їх чомусь порівнюють із Спутником, чи то, навіть із Gillette Platinum, мені вони не схожі ні на ті ні на інші. А от все той же товариш hlopets поклав мені пачку старих Gillette Rubie. Ті що кремова пачка із великим написом "Rubie" на помаранчевому фоні. При цьому я плювався, пам'ятаючи сучасні, а він наполягав. І таки він мав рацію. Тодішні Rubie то є небо і земля із сучасними. Ще пробував іранські Rubie (червона пачка із примітними левами). От вони теж гарні але тупіші ніж "помаранчеві" Rubie.

ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Bic Chrome Platinum.
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 10Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний
 Схожі теми
-
» Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)
» Лезвия Dorco ST-300 New Platinum
» Лезвия Lamix Platinum Plus Pro 5
» Лезвия Dorco ST-301 New Platinum
» Лезвия Shark PLATINUM

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: