ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Любителям китайского чая посвящается

Перейти донизу 
+12
infantry
Сэм
Изотовец
brawl
Volodymyr
Феникс
otets
STEEL
Ruslan
Roman313
zabor
Сергій
16 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторПовідомлення
Дмитрий
Бувалий
Бувалий
Дмитрий


Повідомлень : 487
Репутація : 466
Дата реєстрації : 14.12.2017
Вік : 53
Звідки : Одесса

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyЧт 14 Травень 2020 - 20:59

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 3f47af10
Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 419e9710
Повернутися до початку Перейти донизу
Дмитрий
Бувалий
Бувалий
Дмитрий


Повідомлень : 487
Репутація : 466
Дата реєстрації : 14.12.2017
Вік : 53
Звідки : Одесса

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyЧт 14 Травень 2020 - 21:03

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 F91aaa10
Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Bfba6b10
Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 7e11de10

Minelay Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyПт 15 Травень 2020 - 11:29

Дмитрий, а пара слів про ті блини буде?
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСр 20 Травень 2020 - 14:34

Хочу написати пару слів про свій не сильно багатий досвід знайомства зі світом китайського чаю. Не можу сказати, що перепив усі види китайського чаю, але основні спробував мабуть всі. Починав з зелених чаїв, потім зрозумів, що це не моє.   На випадок якщо сильно захочеться освіжаючого зеленого чаю влітку виділив для себе 2 сорта: 1)Тай Пін Хоу Куй - найкраще смакує свіжим, дуже освіжаючий, аромат скошеної трави та весняних квітів. 2) Лун Дзін (Колодязь Дракона) - теж дуже освіжаючий, але більш багатогранний ніж тай пін хоу куй, може мати різні фруктові та інші відтінки.
 Після зелених пішли білі. Цю категорію чаїв я полюбив відразу й до сих пір регулярно п`ю. Найбіль цікаві для мене з цієї категорії витримані білі з Фудіну. Хороший витриманий білий чай стає темного кольору, настій стає солодким, в ньому не повинно бути гіркоти, з'являється глубина в смаку та ароматі. Полюбляю також свіжий білий чай різних сортів: Бай Мудань, Шоу Мей, Інь Чжень. Зауважу, що білий хороший чай може бути як розсипний так і пресований.
 Далі ще одна улюблена категорія - червоні чаї. Тут можна писати дуже довго, багато сортів подобаються, дуже різний смак, різні регіони, тема окремого посту... Основна маса хороших червоних чаїв розсипні, якщо пресовані - 90% низькосортний чай або лом.
 Далі Улуни - категорія ще більша за червоні, теж дуже полюбляю Уішанські улуни, Гуандунські, Тайванські, менше улуни з Ансі. Формат розсипні, якщо пресований то по аналогії з червоними - 90% що низкосортний лом, купаж декількох різних сортів. 
 Далі Пуери, - дуже специфічна категорія чаїв (сюди ж добавлю і Хей Ча з золотою пліснявою), яку я так і не полюбив, хоча перепробував дуже багацько. Якщо коротко про факти - чай пуер (пресований у блини чи цегляної форми, чи форму гриба, гнізда та інш, може бути розсипний без пресовки) чи не найстаріший чай , був вигаданий ще за сивої давнини з метою 1) довготривалого зберігання. Чай після пресовки має майже необмежений термін зберігання та довго не втрачає свіжість. 2) Спресований чай було зручніше транспортувати в торгових караванах. 3) Правильно витриманий роками (8-10 й більше років) шен пуєр за рахунок безпреревного процесу ферментації в блині, який забезпечують деякі види бактерій та грибів, стає з роками "витриманим" шен пуером з глибоким смаком та ароматом, складним післясмаком. Шу пуер - це імітація витриманого шену. Прискорення процесу ферментації відбавається за рахунок скирдування чая в "сілосній кучі" до процесу пресовки. Технологія була вигадана в Китаї в 70-х роках XX століття. За великим рахунком шу пуер це підробка під витриманий шен. Від себе добавлю, що шу пуер і не схожий на витриманий шен. Смак та аромат шу пуера часто затхлий, підвальний, деревний, грибний. Дія на  організм шу пуера різка, сильна, на зразок кави, а може й сильніша. Сировина з якої виготовляється масовий шу пуер взагалі не витримує критики, що туди тільки не йде, разом з лобковим волоссям китайських колхозників, які скирдують ті кучі :D . Шен більш цікавий продукт, але через брак хорошої сировини з диких старих дерев та популярізації тайванцями в 90-х роках ХХ століття витриманого шену шанс за недорого придбати блин 357 грамів з хорошої сировини 0.0% Але якщо вам вдасться знайти справжній шен з диких чайних дерев юннанських джунглів то ви зрозумієте, що його цінують насамперед не за смак, а за ту насправді сильну дику енергію, яка є в рослинах у таких місцях як джунглі, де боротьба за життя відбувається буквально на кожному міліметрі. Дія шена на організм взагалі не схожа на дію шу пуера.
 Все сказане -це особисто моя думка та мій смак! Фанатів пуеру прошу не нападати з контраргументами, бо я припускаю, що пуер може комусь дуже подобатися.  :)
 Ще зі спостережень - якщо чай розсипний чи пресований продається в дуже гарній яскравій упаковці з позолотами та інш. - 95% вам намагаються продати низькогрейдовий, низькосортний або неліквідний чай. Чим гарніша упаковка - тим гірше чай, зазвичай це правило працює


Останній раз редагувалося: brawl (Пн 25 Травень 2020 - 16:27), всього регувалося 1 раз(-и)

Андрій-Бердичів, Volodymyr, Aklex та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСр 20 Травень 2020 - 17:47

Прочитав із захопленням! Де би порадили замовити на пробу різніх китайских чаїв, і які конкретно для ознайомлення? Більше тягне до гіркуватих (Greenfield Flying Dragon в любому мазагині).
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 529
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСр 20 Травень 2020 - 18:24

Дякую друже Brawl за добрий та цікавий пост! Мені до вподоби як я вже зазначав раніше - це в першу чергу червоний чай, на другому місті темні улуни, а третє місце в рівної мірі посідають шен пуери, шу пуери, зелений та білий чай. Для комрада razorsedge -  зверніть увагу на першу та другу сторінку теми - я там писав які саме чаї та де їх можна купувати. З повагою до усіх та приємного чаювання!
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСр 20 Травень 2020 - 23:51

razorsedge пише:
Прочитав із захопленням! Де би порадили замовити на пробу різніх китайских чаїв, і які конкретно для ознайомлення? Більше тягне до гіркуватих (Greenfield Flying Dragon в любому мазагині).
я купую на yunnansourcing.com, moychay.ru (напевно є ще багато гарних продавців, але я звик до якості та надійностіцих Скотта та Сергія) та з деякими знайомими обмінюємося чаєм --------- На ebay, taobao краще купувати коли є чайний досвід. У місцевих купую чай рідко, бо дорожче виходить. Візьміть різного чаю по 10-25 грам на пробу. Якщо подобається Greenfield Flying Dragon то пробуйте зелені, а також молоді шен пуери, улуни: дун дін, алішань, те гуань інь, але не факт, що Greenfield Flying Dragon продовжить подобатися після китайських зелених, червоних та улунів )) Для орієнтиру по ціні: нормальний китайський чай коштує від 0.05 до 0.50 американських грошей за 1 грам. Особливо на початках рекомендую обмежитися цим діапазоном. Також не рекомендую починати з чаїв з різними домішками (жасмінові, квіткові, молочні улуни та інш).
Повернутися до початку Перейти донизу
Дмитрий
Бувалий
Бувалий
Дмитрий


Повідомлень : 487
Репутація : 466
Дата реєстрації : 14.12.2017
Вік : 53
Звідки : Одесса

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСр 8 Лип 2020 - 19:14

Приобрёл это Шен Пуэр. Я в восторге. Очень приятный, мягкий
Чай. Рекомендую! Вкус цветочный, с черносливом. Из минусов, сильная прессовка.
Устал ковырять!)))

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 C9e0a010
Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 75295410
Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 A4bf5e10

Ruslan, razorsedge, Сергій, brawl, Aklex та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 529
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСр 8 Лип 2020 - 19:22

Для этого нужен "пуэрный нож" и стараться расслаивать, а не отламывать. Приятного чаепития!
Повернутися до початку Перейти донизу
Дмитрий
Бувалий
Бувалий
Дмитрий


Повідомлень : 487
Репутація : 466
Дата реєстрації : 14.12.2017
Вік : 53
Звідки : Одесса

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСр 8 Лип 2020 - 19:45

А я все как то по своему, об коленку ломал 😃😃😃
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСр 8 Лип 2020 - 22:10

Дмитрий пише:
А я все как то по своему, об коленку ломал 😃😃😃

Цей блин ще й так званий "залізний", особливо сильна прессовка, віддовбувати від такого ще те задоволення)))

Дмитрий Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Харьков

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСб 29 Січ 2022 - 14:52

Сергій пише:
Всегда пожалуйста! Обращайтесь если  нужна будет подсказка - помогу чем смогу!
Прочитал тему и мне захотелось китайского чайку отведать. Поэтому хочу оживить тему. Хочу спросить товарища Сергея в каких местах покупаешь чай? Сайт laocha.com.ua теперь ведёт на секс блог :oops: , а на сайте http://tea-passion.com.ua сделал заказ но чего-то тишина, реквизитов для оплаты не присылают. :?:

Сергій Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 529
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСб 29 Січ 2022 - 15:40

Minelay пише:
Сергій пише:
Всегда пожалуйста! Обращайтесь если  нужна будет подсказка - помогу чем смогу!
Прочитал тему и мне захотелось китайского чайку отведать. Поэтому хочу оживить тему. Хочу спросить товарища Сергея в каких местах покупаешь чай? Сайт laocha.com.ua теперь ведёт на секс блог :oops: , а на сайте http://tea-passion.com.ua сделал заказ но чего-то тишина, реквизитов для оплаты не присылают. :?:
Приветствую! 
Давно не заказывал чай в интернете, пью выдержанный из старых запасов, но иногда покупаю в магазине что-то новое: https://thetea.ua/ua/chaj-puer/ очень неплохой ассортимент! :97:

Minelay та razorsedge Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 116
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСб 29 Січ 2022 - 18:33

Ого, тут є така тема)
Я не так давно в чайній темі, може декілька років, але визначив поки для себе так - все, що від великих фабрик, навіть за великі гроші - сміття. В нас в Україні купити хороший чай надто важко. Realgoodtea, в принципі, більш-менш, max royko (https://www.instagram.com/maxroyko/), як на свої гроші, то хороший чай продає. Раніше мені знайомий напряму постачав, зараз вже такої можливості немає - навіть в Китаї обрати хороший чай дуже складно, а Україна це взагалі. 
Я планую замовити на https://bilasova.com.ua , відпишусь як там, якщо цікаво. 
Дуже хороший-хороший чай коштує, в Україні, в районі 15$ за 10 грам. В Китаї вартість приблизно 10 доларів за 10 грам.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 529
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСб 29 Січ 2022 - 21:03

Ну, в Китае проще найти хороший чай, вот ещё признанный всеми любителями чая сайт из Китая:
https://yunnansourcing.com/

supernova Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyНд 30 Січ 2022 - 15:46

На Али стоит покупать чаи? Вопрос знатокам
Например;
https://a.aliexpress.com/_9jlHlV

https://a.aliexpress.com/_AOwWRz
Повернутися до початку Перейти донизу
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 116
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyНд 30 Січ 2022 - 20:21

Александр 11 пише:
На Али стоит покупать чаи? Вопрос знатокам
Например;
https://a.aliexpress.com/_9jlHlV

https://a.aliexpress.com/_AOwWRz
Я не знаток, але я б не став. Хоча це все надто суб єктивно, як і все в цьому світі)
Поки я не спробував смак чудового чаю, мені і щось на зразок такого, який ви відправили, був чудовим. Тому якщо вам він буде смакувати, чому б і не пити його? 
А поки ви не спробуєте весь спектр чаїв від поганих до хороших, поки не навчитеся правильно заварювати і в правильному стані пити чай - не має сенсу витрачатися чи щось вишукувати. 
На правах реклами, наче буктопіка немає  -- прочитав книжку The case against reality Donald Hoffman, для мене найглибша і наймудріша книжка серед усіх. Якби довелося прочитати за життя лише одну книгу, я б прочитав її. Якраз він і зводить слово "об єктивно" нанівець.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 529
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyНд 30 Січ 2022 - 20:39

Александр 11 пише:
На Али стоит покупать чаи? Вопрос знатокам
Например;
https://a.aliexpress.com/_9jlHlV

https://a.aliexpress.com/_AOwWRz
Покупка чая на али - это лотерея, как повезёт, но я бы не рекомендовал. Тем более, цена в 300 грн за 357 граммовый блин слишком мала! Смотрите на чай стоимостью от 1700 грн за 357гр. Может повезёт, а может и нет.
Всё же Юннань соурсинг наилучший сайт, или же непосредственно в Китае купить при случае.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Харьков

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyСб 5 Лют 2022 - 16:41

Вот пришла моя посылочка с чаем из http://tea-passion.com.ua
Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 37882079
В зелёных пакетиках - Тегуаньинь;
Дахунпао;
Цзинь Цзюнь Мэй "Золотые Брови из УИ";
Чжень Шань Сяо Чжун.

Ruslan, razorsedge та Сергій Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 529
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyНд 6 Лют 2022 - 1:21

Очень хороший наборчик!
Тегуаньинь - заваривайте водой температурой 70-80 градусов, остальные 90-100 градусов.
Приятного чаепития!
Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Харьков

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyНд 6 Лют 2022 - 2:12

Сергій пише:
Очень хороший наборчик!
Тегуаньинь - заваривайте водой температурой 70-80 градусов, остальные 90-100 градусов.
Приятного чаепития!
А сколько времени надо заваривать Тегуанинь, 10 сек/ 15 сек/ 30 сек? И сколько грамм сыпать?
Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Харьков

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyНд 6 Лют 2022 - 23:09

Вот попил проливами Дахунпао, заваривал кипятком 90-100 градусов, держал 10 сек, 15 сек, 30 сек, 1 мин. Заваривал во френчпрессе маленьком (на 300 мл), а в качестве чахая использовал чашку, что на весах стоит, положил 7 грамм чая, смотрите фото ниже.
Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 37900010
Чего-то вкус соломы на всех заварках. Я было разочаровался, но потом, когда мыл, понюхал чашку и запах был вроде ванили+цветы (это было неожиданно). Теперь я в растерянности, вроде и не удивил чай, но и удивил. Теперь задаюсь вопросом:"Что я делаю не так, заваривая дхп?"
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 529
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyНд 6 Лют 2022 - 23:57

Первая заварка - промывочная 15-30 сек, вылить в раковину. 2 заварка - 30-40 сек, последующие с увеличением времени заварки на 10-20 сек.
Можно попробовать титестерскую формулу: 1-3-5 минут. Если нет гайвани, можно использовать фарфоровую чашку с крышкой. Дозировка сухой заварки - 7гр на 100мл воды.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 529
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyПн 7 Лют 2022 - 0:00

Те гуань инь - время заварки 15, 20, 30 секунд, дозировка та же.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Любителям китайского чая посвящается   Любителям китайского чая посвящается - Сторінка 7 EmptyПн 7 Лют 2022 - 16:08

может кто в курсе, интересует чай с саусепом, только не кусочки саусепа, а пропитанный чай данным соком этого экзотического фрукта
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Любителям китайского чая посвящается
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 7Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Схожі теми
-
» Любителям пива
» Любителям и ценителям коньяка.
» Barbercompany: поповнення асортименту, акції, розпродажі, тощо.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: