ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Blackland Blackbird

Перейти донизу 
+11
Олександр Тернавский
Batman
ditrih_
ARTURIUS
Олександр Lutsk
trimmer
egoist
Ruslan
Alex
Саша Кавун
vitshe
15 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 363
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyСр 13 Груд 2023 - 22:40

egoist пише:
Напевно дивлячись яка р41. Мені більше в роботі подобається р41, вона більш зрозуміліша і без скритої агресії. Стосовно виконання, наприклад нержавійка дуже класної якості. Та і ціна менша в порівнянні з Дрозд
Блекленд класна бритва, але полюбляє гострі леза, і швидше їх садить.
Тому, кожному своє

Блекленд швидше садить? Не сказав би… Але як ви правильно зауважили - у кожного своє

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 12:21

Arty пише:


Як вибриває складні місця?
В Blackbird мініатюрна голова, тому він легко голить в будь якому місці. Леза дійсно садить швидше ніж наприклад Rockwell 6s ( 1-4 плити ), тому що голить чистіше за інші. На 5-6 плиті Rockwell 6s садить леза як і Blackbird, але чистота при цьому гірша. Що до агресивності - вона присутня лише під час першого гоління, потім, коли навчився користуватись і не давиш, вона м'якша більшості бритв. Зазначу, що я користуюсь closed comb, тому що голюсь через день і відкритий гребінь не потрібен. До речі, якщо кого цікавить r41 з нержавійки, в магазині ESBJGER VIENNA в Відні, вона коштує 108 євро, причому іноді продає її з суттєвити знижками. Позаминулого літа я міг купити її за трохи більше семидесяти євро.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 363
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Blackland Blackbird (Brass/Satin) OC   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyПт 15 Груд 2023 - 0:20

Alex пише:
В Blackbird мініатюрна голова, тому він легко голить в будь якому місці. Леза дійсно садить швидше ніж наприклад Rockwell 6s ( 1-4 плити ), тому що голить чистіше за інші. На 5-6 плиті Rockwell 6s садить леза як і Blackbird, але чистота при цьому гірша. Що до агресивності - вона присутня лише під час першого гоління, потім, коли навчився користуватись і не давиш, вона м'якша більшості бритв. Зазначу, що я користуюсь closed comb, тому що голюсь через день і відкритий гребінь не потрібен. До речі, якщо кого цікавить r41 з нержавійки, в магазині ESBJGER VIENNA в Відні, вона коштує 108 євро, причому іноді продає її з суттєвити знижками. Позаминулого літа я міг купити її за трохи більше семидесяти євро.

Я думав що у вас відкрита голова. Тому що ви вище написали що у вас такий ж
Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 30
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyЧт 7 Бер 2024 - 22:37

Привет всем !
Я понимаю что тема скорей всего давно закрыта , но появился у меня вопрос.
Чаще всего использую клинковые бритвы , но в дорогу беру Т станки и как заметил чаще всего использую Muhle r89 ( с большой ручкой )
Либо Fatip Picola ( двухсторонний с открытой и закрытой гардой )
Знаю что сейчас многие начнут поливаться , но R89 очень комфортно выбриваюсь в полный ББС и ручка большая мне очень нравиться но именно ББс достигаю только с лезвиями Wilkinson Sword ( в черной упаковке , удивили меня прям и мягко и чисто бреют !)
С Фатипом могу больше играться с лезвиями те же Wilkinson очень нравиться , но можно и Физер поставить и Персону , лондон бридж короче у меня фатип более всеядный .

Уж больно мне понравилась история Muhle Rocca с подставкой и помазком в стиле Rocca . Прям вижу эту картинку у себя на полочке в ванной комнате , и отзывы на Rocca вроде очень положительные . Думаю она и по интересней будет чем R89
Но так же читаю отзывы пользователей станка BlackBird , и все больше начинаю задумываться заказом этого станка .
Так вот вопрос :
Что бы вы могли посоветовать ? Может есть владельцы обоих этих станков , как они вам в стравнении и использовании спустя время .
Но если BlackBird , то какой ? С открытой головой или закрытой ? Lite версию или классику ?

Заранее всем спасибо !

Wolfskin, ARTURIUS, Yura_, all75 та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 295
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyПт 8 Бер 2024 - 13:42

Черная упаковка Wilkinson это вот такая Made in Germany? Покупал раньше на розетке, для меня они сейчас тоже №1, но их уже нет в наличии, думал в других упаковках будет все то же самое  sad.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyПт 8 Бер 2024 - 13:55

ArtemSeaman, якщо голитесь клинковою бритвою, чому у подорож не взяти шаветку? Вона за технікою гоління ближче до клинкової, ніж Т-подібний станок, легше й місця займає менше.


Останній раз редагувалося: Ruslan (Пт 8 Бер 2024 - 15:16), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 30
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyПт 8 Бер 2024 - 14:09

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Meo пише:
Черная упаковка Wilkinson это вот такая Made in Germany? Покупал раньше на розетке, для меня они сейчас тоже №1, но их уже нет в наличии, думал в других упаковках будет все то же самое  sad.


Здравствуйте , да , вроде бы они ! 
В Польше они продавались фактически в каждой аптеке и магазине с бытовой химией , думаю что не чего не изменилось . Это я к тому что если есть кто то там у вас , то можете заказать . 
Лично для меня тоже на данный момент [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] , экстра качество бритья могу получить только используя эти лезвия . 

Но не кого не агитирую, не чего не пропагандирую , мне подошли - не значит что вы получите тот же результат !
Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 30
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyПт 8 Бер 2024 - 14:47

Ruslan пише:
ArtemSeaman, якщо голитесь клинковою бритвою, чому у подорож не взяти шаветку? Вона за технікою гоління ближче до клтнкової, ніж Т-подібний станок, легше й місця займає менше.


Доброго дня , Ruslan . 
Коли навчався в Морській академії , була необхідність голитися кожного дня ( інакше наряди ) 
Касетні Gillete , як для курсанта  коштували дорого + викликали подразнення )  
Я вирішив спробувати електро бритву , за яку відвали також не малі гроші ( на той момент найновіша версія електро бритви Braun , це був 2010 рік , думаю розумієте скільки коштувала ), і разом з покупкою даної бритви почав отримувати найбільше за мою свідому памʼять подразнення від гоління ( особливо в районі переходу від підборіддя до шиї ) .
 Почав шукати відповіді на питання звʼязані з подразненням після гоління в інтернеті + альтернативи станкам Gillette . Потрапив на якомусь з сайтів на картинку EJ DE89 ( здається) , і вона чисто візуально мене закохала у себе ! 
Але в той час було не мало блогерів повʼязаних с ВКБ . Наслухавшись порад для новачків , прикупив собі Mercur Futur ( оригінальний ) і почав гратися з лезами , милами , автошейвами … Зовсім не сподобалась вона мені …( візуально гарна , але як для мене - максимально не комфортна у голінні  і завелика . ) 
Згодом продав  її купив Muhle R89 , досі не підводить особливо з лезами ( Persona ) , але на денний момент тільки Wilkinson Sword . 
Погравшись трохи Muhle , почав бачити і цікавитись клиновими бритвами , і дивлячись на ціну … вирішив взяти шветку ( мені здається то була Praraso 1993) , візуально дуже сподобалась мені . 
Вставляю в неї розрізане навпіл лезо персона до якого наче звик , і то був жах… кровава баня в моїй ванні кімнаті . 
Я памʼятаю що гарно протер ту шавтку і поїхала вона на ОЛХ .Повернувся до Т станків .
 Згодом купив свою першу Solingen Ern .  С першого разу поголився в повний ББС , і почалась історія з клинковими бритвами яких на даний момент маю чи мало ( хоч Ютуб канал відкривай )  . А до шаветок  якось зовсім відлягло , інколи навіть дивуюсь як у Барбершопах  мене підчищають шаветкою і навіть подразнення немає . Але щоб купити собі , якось не задумуюсь навіть . 

Висновок : залишився б з касетами Gillette , економія була б 100% . Але світ ВКБ на багато цікавіший ніж гроші . ( як на мене ) 


Вибачаюсь за дуже довгу і певно нудну історію , тим паче не по темі . 
Все ще чекаю на відповідь порівняння BlackBird з Rocca . 
Всім дякую !

Ruslan, Wolfskin, Yura_, Lopar, SurferUa, Stormfild та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6941
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyПт 8 Бер 2024 - 15:26

Дуже цікава історія. В мене було навпаки, клинкові мене не голили, а от шавета - то любов з першого погляду.

trimmer Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 295
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyПт 8 Бер 2024 - 15:57

ArtemSeaman пише:


Здравствуйте , да , вроде бы они ! 
В Польше они продавались фактически в каждой аптеке и магазине с бытовой химией , думаю что не чего не изменилось . Это я к тому что если есть кто то там у вас , то можете заказать . 
Лично для меня тоже на данный момент [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] , экстра качество бритья могу получить только используя эти лезвия . 

Но не кого не агитирую, не чего не пропагандирую , мне подошли - не значит что вы получите тот же результат !

Такая же ситуация, очень они понравились, еще бы станок к ним подобрать наиболее удачный..

Пару недель назад видел в магазине бытовой химии вот такие в желтой упаковке, попробую, надеюсь не будет просадки с качеством. И есть еще в упаковках по 100 штук.

Ruslan пише:
Дуже цікава історія. В мене було навпаки, клинкові мене не голили, а от шавета - то любов з першого погляду.

Присоединяюсь к комментарию, очень интересная история. У Feather есть шаветки под лезвия Artist Club, как вариант.
Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 30
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyВт 19 Бер 2024 - 11:45

Доброго дня !
Нагадаю про запитання , можливо хтось користувався версією Lite .
Та зможе порекомендувати для замовлення …
А то не можу вирішити - звичайний BlackBird ( закрита чи відкрита голова ) і з версією Lite …
Яку по рекомендуєте для замовлення ? Власники відгукніться
Дякую

Arty Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sweet Dublin
Новачок
Новачок
Sweet Dublin


Повідомлень : 23
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.06.2018
Вік : 62
Звідки : Київ

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyВт 19 Бер 2024 - 16:16

Користуюсь версією з відкритою головою, вона схожа на Мюле 41, але ніжніше голить і немає втоми на шкірі

trimmer, ArtemSeaman, ARTURIUS та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 363
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyВт 19 Бер 2024 - 16:20

Sweet Dublin пише:
Користуюсь версією з відкритою головою, вона схожа на  Мюле 41, але ніжніше голить і немає втоми на шкірі

А у вас полірована чи звичайна версія?

ArtemSeaman Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyВт 19 Бер 2024 - 20:19

ArtemSeaman пише:
Доброго дня !
Нагадаю про запитання , можливо хтось користувався версією Lite .
Та зможе порекомендувати для замовлення …
А то не можу вирішити - звичайний BlackBird ( закрита чи відкрита голова ) і з версією Lite …
Яку по рекомендуєте для замовлення ? Власники відгукніться
Дякую  

Відкрита голова більш ефективна за закриту, на сайті виробник про це вказує. Обидва варіанта ефективні, приблизно рівня r41, але комфортніші в голінні.
Версія Lite буде більш схожа до r89, хоча я особисто нею не користувався.

Sweet Dublin пише:
Користуюсь версією з відкритою головою, вона схожа на  Мюле 41, але ніжніше голить і немає втоми на шкірі
Мені здалося, що відкрита версія ефективніша за r41.

_________________
Через терни до зірок!

trimmer та ArtemSeaman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sweet Dublin
Новачок
Новачок
Sweet Dublin


Повідомлень : 23
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.06.2018
Вік : 62
Звідки : Київ

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyВт 19 Бер 2024 - 20:58

Arty пише:


А у вас полірована чи звичайна версія?
... У мене бронзовий сатин

ArtemSeaman, ARTURIUS та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyВт 19 Бер 2024 - 22:14

Sweet Dublin пише:

... У мене бронзовий сатин
Цікавий екземпляр! А можна фото?

_________________
Через терни до зірок!

ArtemSeaman Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sweet Dublin
Новачок
Новачок
Sweet Dublin


Повідомлень : 23
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.06.2018
Вік : 62
Звідки : Київ

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyСр 20 Бер 2024 - 9:58

ARTURIUS пише:

Цікавий екземпляр! А можна фото?
Спробую


Останній раз редагувалося: Sweet Dublin (Ср 20 Бер 2024 - 10:05), всього регувалося 1 раз(-и)

Sweet Dublin, ArtemSeaman, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Sweet Dublin
Новачок
Новачок
Sweet Dublin


Повідомлень : 23
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.06.2018
Вік : 62
Звідки : Київ

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyСр 20 Бер 2024 - 10:04

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Романюк, ArtemSeaman, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, Batman та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Sweet Dublin
Новачок
Новачок
Sweet Dublin


Повідомлень : 23
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.06.2018
Вік : 62
Звідки : Київ

Blackland Blackbird - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 2 EmptyСр 20 Бер 2024 - 10:07

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Романюк, ArtemSeaman, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, Batman та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
 
Blackland Blackbird
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Blackland Era
» Blackland Tradere
» Blackland Dart
» Blackland Sabre
» Blackland купує Above the Tie

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: