ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Blackland Sabre

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Blackland Sabre Empty
ПовідомленняТема: Blackland Sabre   Blackland Sabre EmptyНд 20 Лют 2022 - 0:02

Приветствую, камрады! Не знаю, как  так получается, что никто не написал отзыв о такой классной бритве, как Blackland Sabre? Позвольте поделиться своими впечатлениями от бритья данной бритвы, ну и о бритве в целом)

Sabre - это современная безопасная бритва из трех частей, в которой используется однолезвийное лезвие GEM. Инновационная конструкция головы является результатом приверженности разработки бритвы GEM, которая будет максимально маневренной, сбалансированной и гладкой.

Sabre - это все о том, чтобы обеспечить максимально гладкое бритье. Каждый из двух уровней Sabre оптимизирован, чтобы быть простым в использовании и удивительно удобным. Sabre Level One - это мягкая и невероятно гладкая бритва, с которой почти невозможно себя назвать. Это так же удобно, как бритва, и мы рекомендуем эту версию для начинающих, мужчин со светлыми бородами или с очень чувствительной кожей.

Второй уровень поддерживает эту плавность, одновременно повышая эффективность в нужном количестве благодаря большему зазору лезвия и увеличенной экспозиции лезвия. Хотя это более эффективно, чем первый уровень, это не слишком агрессивная бритва и рекомендуется для пользователей любого уровня опыта или типа бороды, ищущих легкое бритье без какой-либо драмы.

Бритва GEM была относительно неизменной в течение столетия, поэтому мы решили внедрить инновации и создать лучшую бритву GEM с одним лезвием, когда-либо произведенную. Вместо того, чтобы использовать подпружиненный верхний колпачок, который громоздкий и может изнашиваться с течением времени, Sabre использует инновацию Blackland - SlimPost - которая позволяет размещать лезвие GEM непосредственно на стойке для оптимального зажима лезвия и маневренности.
С момента своего дебюта Sabre завоевал репутацию лучшей бритвы GEM, сделанной сегодня.

Каждая из трех частей Sabre с ЧПУ обработана из твердой нержавеющей стали прямо в США в том же семейном механическом цехе, с которым мы сотрудничали на каждой бритве, которую мы когда-либо продавали. После обработки каждая деталь получает несколько раундов контроля качества как нашими машинистами, так и внутри компании здесь, в штаб-квартире Blackland, чтобы гарантировать, что ваша бритва выглядит и бреется так, как она предназначена.


Машинная обработка
Поскольку мы так гордимся механической обработкой, которая входит в наши бритвы, наша обработанная отделка выставляет напоказ следы инструмента и узоры, оставленные в бритве станками с ЧПУ, а не удаляет или покрывает их. Мы считаем, что каждая отметка, вырезанная в стали, рассказывает историю Сабли и мастеров, которые ее сделали. Чтобы убедиться, что он красив, мы кропотливо программируем траекторию станка с ЧПУ, чтобы гарантировать, что красивая и последовательная отделка останется позади.
Полированная обработка
Для тех, кто предпочитает более классическую отделку, мы предлагаем нашу полированную отделку. Мы полируем наши бритвы вручную в штаб-квартире Blackland, используя многоступенчатый процесс, чтобы удалить следы обработки и получить зеркальную отделку. Свойства нержавеющей стали позволяют нам достичь чрезвычайно отражающей полировки, которая превосходит уровень полировки, который может быть достигнут на других металлах.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Sabre использует односторонние лезвия GEM, которые толще и долговечнее, чем двухсторонние лезвия. Ниже приведен полный список всех лезвий, совместимых с Sabre.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Стоимость бритвы 220$ за неполированную версию, и полированная 275$.

Немного фото

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

От себя хочу сказать, что на мое удивление, ручка очень цепкая, хотя и без накатки. Бреет бритва на уровне Дрозда, очень комфортно, очень эффективно, но есть одно НО - лезвия GEM, на первых сеансах показались мне агрессивными довольно, и моему брату также), потому мнение не только мое, но лезвия хватает для комфортно бритья  7-10 раз. Я брился 5-6, и было очень замечательно. 
Какие минусы ? - это лезвия! Их не купить у нас в Украине, только заказывать из-за рубежа. Ценник 30 долларов за 100 штук, если не ошибаюсь, это Personna PTFE
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Бритва - Sabre lvl2
Лезвие - Personna PTFE - 4-й сеанс
Бритва- Ну тут без комментариев, шикарный аппарат, море комфорта, эффективности, выбрился в полный ББС. 
Кратко, но мысль понятна моя.


Знаю, что есть данная бритва во владении уважаемого камрада vates. Думаю, что и он пару слов скажет по бритве


Останній раз редагувалося: egoist (Нд 20 Лют 2022 - 1:39), всього регувалося 1 раз(-и)

razorsedge, Lisabon, vates, Kozachok, Александр 7676, ARTURIUS, ditrih_ та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Blackland Sabre Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Sabre   Blackland Sabre EmptyНд 20 Лют 2022 - 1:33

Маю Lvl.2.
Додам, що для мене це не тільки найкращий GEM-станок з тих, що мав змогу спробувати (майже десяток), а й в топі всього приладдя для гоління.
Поєднання чистоти, м'якості та ефективності - одне з найкращих.
Але мені в принципі леза GEM комфортні: Personna PTFE не створюють проблем і при першому голінні, і ходять легко і невимушено 7-10 сеансів.
Знаю, що не всі сприймають так цей формат.
З усіх вінтажних станків найближчим за відчуттями здався Ever-Ready 1912 і трохи навіть Streamline (проте Sabre все ж ближча за технікою до DE).
Але це вже матеріал для іншої теми.

razorsedge, Kozachok, Александр 7676, egoist, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Blackland Sabre Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Sabre   Blackland Sabre EmptyЧт 1 Вер 2022 - 11:04

Інформація від виробника, взято із закордонного форуму.

Основні відмінності між Sabre та Vector полягають у виборі леза та вазі. Леза GEM служать довго (деякі користувачі голяться більше 10-20 разів) і досить хороші, але ми рекомендуємо лише одне лезо GEM, тому ви обмежені. Sabre L1 схожий на Vector із захищеним лезом (сіткою). Sabre L2 ближче до Vector з Feather Pro, але трохи м'якше. Завдяки вазі Sabre ви можете дозволити гравітації зробити роботу за вас та отримати відмінне ковзання, у той час як Vector потребує додаткового тиску.

ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Blackland Sabre Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Sabre   Blackland Sabre EmptyЧт 15 Лют 2024 - 20:30

Для мене це сама комфортна GEM бритва з тих, якими я голився. В мене Sabre L2, L1 не користувався.
З плюсів: одного леза мені достатньо на 10 голінь, бритва має гарний вигляд, голить схоже з р89 по комфорту.
З мінусів: не дешево, потрібно замовляти з США и чекати доставку, така ж ситуація з лезами.
Однозначно, ця бритва може стати єдиною бритвою для постійного гоління. Sabre своїм незвичним дизайном та якістю виконання прикрасить поличку навіть самої вишуканої ванної кімнати.

_________________
Через терни до зірок!

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 519
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Blackland Sabre Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Sabre   Blackland Sabre EmptyПн 26 Лют 2024 - 11:03

ARTURIUS пише:
Для мене це сама комфортна GEM бритва з тих, якими я голився. В мене Sabre L2, L1 не користувався.
З плюсів: одного леза мені достатньо на 10 голінь, бритва має гарний вигляд, голить схоже з р89 по комфорту.
З мінусів: не дешево, потрібно замовляти з США и чекати доставку, така ж ситуація з лезами.
Однозначно, ця бритва може стати єдиною бритвою для постійного гоління. Sabre своїм незвичним дизайном та якістю виконання прикрасить поличку навіть самої вишуканої ванної кімнати.
Якщо ще й і леза потрібно чекати зі Штатів, то цей мінус перекреслює всі плюси.
Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 152
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Blackland Sabre Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Sabre   Blackland Sabre EmptyПн 26 Лют 2024 - 11:45

Wolfskin пише:

Якщо ще й і леза потрібно чекати зі Штатів, то цей мінус перекреслює всі плюси.
З лезами все просто, тільки одне лезо рекомендує виробник (та мабуть всі ВКБ-ки його використовують) - Personna GEM Coated and Wrapped Single Edge Blades (Pack of 100). 100 шт. пак, купив раз, та забув на довго ))) Стоять як блок фізера в Україні +-

Wolfskin та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Blackland Sabre Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Sabre   Blackland Sabre EmptyПн 26 Лют 2024 - 21:49

Одного леза GEM хватає у мене приблизно на 10 голінь. Тож мінімальні підрахунки показують, що однією упаковкою лез можна голитись приблизно три роки.)

_________________
Через терни до зірок!

mad_fish Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Blackland Sabre
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Blackland Vector
» Blackland купує Above the Tie
» Blackland Osprey
» Blackland Blackbird
» Blackland Tradere

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з одностороннім лезом Single edge razor-
Перейти до: