ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Blackland Blackbird

Перейти донизу 
+14
Meo
ArtemSeaman
Arty
Олександр Тернавский
Batman
ditrih_
ARTURIUS
Олександр Lutsk
trimmer
egoist
Ruslan
Alex
Саша Кавун
vitshe
18 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyВт 7 Травень 2024 - 23:03

А чого просто не узяти р41 ? Дешево і чудове гоління

ArtemSeaman та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyВт 7 Травень 2024 - 23:06

egoist пише:
А чого просто не узяти р41 ? Дешево і чудове гоління
Мені Дрізд кращий за р41 по комфорту та ефективності. Він не тягне мою щетину при першому проході, як це любить робити Мюлє.
Хоча, це взагалі різні бритви і тут кожному своє.)

Alex, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 36
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 31
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 0:02

egoist пише:
А чого просто не узяти р41 ? Дешево і чудове гоління


41 вже давно в ротації, і якщо чесно вона мені зовсім не подобається . Я не боюсь агресії так як використовую клинкові бритви . Але вона мені зовсім не комфортна як станок . Якщо небезпечною бритвою я під своєю вагою тільки направляю лезо - то станком я люблю погратись , десь надавити , десь повишкрібати. Тим паче в мене така щетина , що після гоління в повний ББс , її всеодно видно через шкіру , і це прям провокує залізти лезом до неї. 

Мабуть завтра - чи післязавтра буде працювати 41 голова . Скоріш післязавтра - бо наробив біди трохи сьогодні ) 

Я багато на дивився і на читався за BlackBird , тому і хочу спробувати .

citrus48 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sweet Dublin
Новачок
Новачок
Sweet Dublin


Повідомлень : 32
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.06.2018
Вік : 63
Звідки : Київ

Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 11:13

Я теж 29 років голився клиновими бритвами, в мене їх близько 20 , але років 5 тому перейшов на т станки, годився R 41 і іншими агресивними і середньо агресивними бритвами, R 41 вибриває добре , але шкіра має втому після 10 - 12 голінь, а від BlackBird шкіра не має втоми , голюсь через день , леза Bic чи Ізраїльська Persona

ArtemSeaman, ARTURIUS, Kitten911 та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 36
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 31
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyНд 12 Травень 2024 - 1:12

ARTURIUS пише:

Якби в мене зараз стояло питання купувати Дрозда, чи ні, то мабуть не купив би.

А як що до Блекланд Вектор ?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyНд 12 Травень 2024 - 15:58

ArtemSeaman пише:

А як що до Блекланд Вектор ?
Нє, ну Вектор то зовсім інша історія.))
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyСр 29 Травень 2024 - 20:17

Sweet Dublin пише:

... У мене бронзовий сатин
 Связывался с Шейном думал может упустил бронзовую версию или делал кому по спец заказу, в ответ получил что ни спец заказов ни бронзовых Blackbird не существует, только Brass или Латунь на нашем
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyСр 29 Травень 2024 - 22:58

ArtemSeaman пише:
Привет всем !
Я понимаю что тема скорей всего давно закрыта , но появился у меня вопрос.
Чаще всего использую клинковые бритвы , но в дорогу беру Т станки и как заметил  чаще всего использую Muhle r89 ( с большой ручкой )
Либо Fatip Picola ( двухсторонний с открытой и закрытой гардой )
Знаю что сейчас многие начнут поливаться , но R89 очень комфортно выбриваюсь в полный ББС и ручка большая мне очень нравиться но именно ББс достигаю только с лезвиями Wilkinson Sword ( в черной упаковке , удивили меня прям и мягко и чисто бреют !)
С Фатипом могу больше играться с лезвиями те же Wilkinson очень нравиться , но можно и Физер поставить и Персону , лондон бридж короче у меня фатип более всеядный .

Уж больно мне понравилась история Muhle Rocca с подставкой и помазком в стиле Rocca . Прям вижу эту картинку у себя на полочке в ванной комнате , и отзывы на Rocca вроде очень положительные . Думаю она и по интересней будет чем R89
Но так же читаю отзывы пользователей станка BlackBird , и все больше начинаю задумываться заказом этого станка .
Так вот вопрос :
Что бы вы могли посоветовать ?      Может есть владельцы обоих этих станков , как они вам в стравнении  и использовании спустя время .
Но если BlackBird , то какой ? С открытой головой или закрытой ? Lite версию или классику  ?  

Заранее всем спасибо !
 Скорее всего опоздал с ответом и вы уже определились, история у меня была подобная пользовался в основном клинковыми, сейчас перешёл на держатель под лезвия Tedalus, и Blackbird когда в путешествиях, мне больше всего зашла стандартная голова, Lite использую только в случае если нежно побиться 2-3 раза в день( но таких случаев было пару), в открытой смысла вообще не вижу, для этого были клинковые и есть держатель для лезвий.
 Материал Blackbird имеет разницу, если Brass и Stainless в поведении абсолютно одинаковы, то Titanium совсем другой зверь, впечатление что бритва изначально создавалась именно из титана а потом уже решили первым выпустить стальной чтобы охватить больше аудиторию за счёт меньшей цены, титановый гараздо менее агрессивный и нежный, бритвами из всех материалов можно достичь одинаковых результатов, но титановой гараздо приятнее мягче агрессии не ощущается совсем, полный расслабон и автомат, со стальной и латунной нужно больше концентрации, где-то замешкался или задумался и получил коцку. Вообще советовал бы заказать сразу оба варианта стальной и титановый(латунные в наличии редко встречались только в2019 и2023) и отправить обратно ту что понравится меньше у Blackland отличная и уникальная опция затеста в 30 дней, no questions asked money back guaranteed.
 По финишу мне больше полированный нравится, хотя оба варианта имеют свои плюсы, полированный более гладкий и скользящий на коже но иногда имеет эффект залипания, в моем случае на некоторых участках головы, сатин менее скользящий но и эффекта залипания с ним никогда не было, раньше обладал всеми версиями Blackbird во всех материалах, финишах и цветах(anodized titanium, синий и фиолетовый), оставил полированный титан.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyЧт 30 Травень 2024 - 8:04

Що за тримач для лез?

Stormfild Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyЧт 30 Травень 2024 - 13:12

Ruslan пише:
Що за тримач для лез?
Думаю, что речь идет о шаветке Tedalus Essense

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyЧт 30 Травень 2024 - 17:53

Ruslan пише:
Що за тримач для лез?
То что некорректно называют шаветом, shavette это trademark модели держателей для лезвий от Dovo, и только Dovo имеет право называться шаветтом.
 American safety razor company, были первыми кто запатентовал держатель со сменными лезвиями с моделью Old English, и вплоть до появления shavette от Dovo, будь то Durham Duplex, Weck, или ещё кто в массах были известны как Blade Holder.
 Это как с салфетками на американских континентах, вместо napkin, tissue, serviette, люди говорят Kleenex что является брендом
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyЧт 30 Травень 2024 - 19:19

І який збивач піни найбільше пасує до тримача лез? Який зволожувач шкіри краще використовувати після зрізувача щетини? Та багато ще питань :)

trimmer, Kitten911, SurferUa та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyЧт 30 Травень 2024 - 19:22

Ruslan пише:
І який збивач піни найбільше пасує до тримача лез? Який зволожувач шкіри краще використовувати після зрізувача щетини? Та багато ще питань :)
 Какраз в процессе ответов на эти вопроссы в одном из постов,где опишу что есть лучшим и конечным именно для меня
Повернутися до початку Перейти донизу
SurferUa
Частий гість
Частий гість
SurferUa


Повідомлень : 63
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2022
Звідки : Киев

Blackland Blackbird - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Blackbird   Blackland Blackbird - Сторінка 3 EmptyЧт 30 Травень 2024 - 19:47

creativeresponse пише:

То что некорректно называют шаветом, shavette это trademark модели держателей для лезвий от Dovo, и только Dovo имеет право называться шаветтом.
 American safety razor company, были первыми кто запатентовал держатель со сменными лезвиями с моделью Old English, и вплоть до появления shavette от Dovo, будь то Durham Duplex, Weck, или ещё кто в массах были известны как Blade Holder.
 Это как с салфетками на американских континентах, вместо napkin, tissue, serviette, люди говорят Kleenex что является брендом
Обычная история, когда имя собственное становится нарицательным. Яркий пример - Ксерокс и отксерить.

Wolfskin, all75 та Barba Rossa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Blackland Blackbird
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» Blackland Era
» Blackland Tradere
» Blackland Vector
» Blackland Dart
» Blackland Sabre

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: