ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Перейти донизу 
+91
Jeemye
Володислав
pristav22
paha
Kakoyto_paren__
supernova
all75
wakidzasi
volos
Oleksii
lefrin
Sauvage
staseg
Caonima
Armadilla
kh_fish
KHSN
РустВр
Flash212116
yehorf
andreyv1979
ditrih_
Влад Бежик
Skazo4nik
Alfed
Kitten911
ARTURIUS
vates
vicbro
Yevhen_85
egoist
Qwertyus
madgray60
Зодиак
STEEL
kruv
Kozachok
dr_vorushylo
Віталіk
volff76
Олександр Lutsk
Peshek
stinger
Андроний
by.Andrew
Daved
Volodymyr
user999
Женя
Toivo
Феникс
shavefun
razorsedge
shurick
Oleksandr U$A
Рома
fill
slonopotam
brawl
Imation
Дmитрий
alexzu37
Farikhan
AJ
NUMB
Andrewt
Саша Кавун
Сэм
trimmer
Сергій
Troto
Дмитрий2004
zabor
Mauser
Boroda88
Изотовец
Moshul
Evgen
Олександр Тернавский
Ros21
Maxim Mariupol
AndersonUA
Roman313
турист
Alter ego
StraightRazor
Denisus
Murkatavr
Ruslan
Моя Цірюльня
Стас
95 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Наступний
АвторПовідомлення
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyПт 26 Серп 2022 - 22:53

Бюджет до 2 тисяч, щитина не жорстка але густа. Чув що Gillette King C, має якісь проблеми з встановленням лез. Мило використовую proraso зелене, але інформативності мало, хочу замовити червоне кажуть, що воно краще. Леза: Derby зелені, пробував bic, але не зайшли, а після гоління використовую квасець і заспокійливий бальзам від nivea.
ditrih_ пише:
Всё зависит от вашего бюджета, типа кожи и щетины, марки лезвий, мыла и лосьона.
Если всё это отбросить, то рекомендую недорогой вариант шикарной бритвы - Gillette King C. Днепровская фирма, продаёт набор из бритвы, пачки лезвий и геля для бритья - за 400грн.
На мой взгляд, на сегодняшний день, самый оптимальный вариант.
А Мюлле Р89.... Очень хороший станок)

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyПт 26 Серп 2022 - 23:25

Flash212116 пише:
Вітаю, комради. Я новачок у класичному голінні і на форумі.
Хочу придбати muhle r89, що скажете з цього приводу? Зараз маю станок wilkinson sword classic, але хочеться чогось більш якіснішого та ефективнішого, хоч маю не дуже густу щитину у зв‘язку з віком ( 20 років), перейшов на т-шки через те, що касетники збривали шкіру, а не волосся. Буду вдячний за поради та відповіді.
Тут на форумі зараз є в продажі Едвін Жаггер в золотому кольорі (це та сама р89 тільки від англійців), ціна дуже солодка, а сама бритва виготовлена якісніше ніж Мюле. 
Щиро рекомендую придбати.[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

_________________
Через терни до зірок!

Evgen, Kitten911, ditrih_, Caonima та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyПт 26 Серп 2022 - 23:33

У мене ще досі є і Мюля 89 нова, раптом що-звертайтесь).

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1589
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 0:11

Flash212116 пише:
Чув що Gillette King C, має якісь проблеми з встановленням лез.

А можно поподробнее, ни разу такого не слышал.
Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 8:36

trimmer пише:
Flash212116 пише:
Чув що Gillette King C, має якісь проблеми з встановленням лез.

А можно поподробнее, ни разу такого не слышал.
Чув ніби, що є екземпляри де не стають симетрично леза і це ніяк не виправляється, чи це просто байки від не досвідчених користувачів. Взагалі дивився я огляд на нього в Артура (ARTShaving), став зацікавленим в покупці, але більше зовні подобається muhle r89, також був цікавий rockwell 6c, але 1-2 плита яка вона по ефективності? Мені просто здається що вона не дуже ефективна.
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 8:53

В Кинге становиться все правильно, перекосов  нет. В моем не обнаружил. Для рывка (начало) рекомендую именно King C Gellete. Почему- недорого (относительно р89). Мягкий и эффективный ежедневник. Из косметики начать рекомендую из Proraso, по началу, когда руки еще не стали на место, все что для чувствительной кожи. После бритья был крем "Свобода", но я думаю сейчас его не достать. Использовать все, что содержит цинк. Можно из аптеки. Не жечь лицо. Лезвие нужно пробывать. Можно начать с GSB, Вилконсон. Станок - все что рядом с р89 или меркуром 3.... И главное набивать руку. Да и на первых порах ни в коем случае не бриться против щетины.

РустВр, ARTURIUS, ditrih_ та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 9:02

Кстати сейчас набор King C Gellete. по 396 грн, акция.

РустВр, ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 10:16

Дуже дякую, так детально все розписано як в підручнику. 
KHSN пише:
В Кинге становиться все правильно, перекосов  нет. В моем не обнаружил. Для рывка (начало) рекомендую именно King C Gellete. Почему- недорого (относительно р89). Мягкий и эффективный ежедневник. Из косметики начать рекомендую из Proraso, по началу, когда руки еще не стали на место, все что для чувствительной кожи. После бритья был крем "Свобода", но я думаю сейчас его не достать. Использовать все, что содержит цинк. Можно из аптеки. Не жечь лицо. Лезвие нужно пробывать. Можно начать с GSB, Вилконсон. Станок - все что рядом с р89 или меркуром 3.... И главное набивать руку. Да и на первых порах ни в коем случае не бриться против щетины.

РустВр Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 10:56

А що можете сказати про Merkur 23c?
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2964
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 10:57

KHSN пише:
В Кинге становиться все правильно, перекосов  нет. В моем не обнаружил. Для рывка (начало) рекомендую именно King C Gellete. Почему- недорого (относительно р89). Мягкий и эффективный ежедневник. Из косметики начать рекомендую из Proraso, по началу, когда руки еще не стали на место, все что для чувствительной кожи. После бритья был крем "Свобода", но я думаю сейчас его не достать. Использовать все, что содержит цинк. Можно из аптеки. Не жечь лицо. Лезвие нужно пробывать. Можно начать с GSB, Вилконсон. Станок - все что рядом с р89 или меркуром 3.... И главное набивать руку. Да и на первых порах ни в коем случае не бриться против щетины.
По косметиці я б не рекомендував Прорасо. Так дешево, але все таки це не та косметика яка допомогає шкірі, тип паче новачка. Рекомендую замовити мило від Areffa soap.

Qwertyus, Armadilla, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 11:06

Flash212116 пише:
А що можете сказати про Merkur 23c?
Класна бритва для гоління на кожен день, одна з моїх улюблених. Вона мягка та комфортна, але якщо жорстока та густа щетина то може бути не достатньо ефективною.

_________________
Через терни до зірок!

trimmer, ditrih_, kh_fish та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 11:23

Цілком погоджуюсь, що прорасо не підходить для новачків,  сам колись попався на це ствердження, мила від Алесі чудові, навіть чела краща за прорасо, але дуже сильний аромат мигдалю. З бритв Кінг сподобався, 89 ні, для мене вона не м'яка зовсім.

egoist, ARTURIUS, ditrih_, all75 та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 11:43

А як він в порівнянні з 89?
ARTURIUS пише:
Flash212116 пише:
А що можете сказати про Merkur 23c?
Класна бритва для гоління на кожен день, одна з моїх улюблених. Вона мягка та комфортна, але якщо жорстока та густа щетина то може бути не достатньо ефективною.

Caonima Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 14:30

Flash212116 пише:
А як він в порівнянні з 89?

Як на мене, то це різні бритви. R89 ефективніша, більш інформативна по відчуттю леза, але при цьому менш м‘ягка, хоча також досить комфортна.
Розуміння Мerkur 23С для мене прийшло зразу, з Muhle r89 потоваришував через деякий час.
Мuhle r89 не всім підходить, а хтось в неї влюбляється з першого гоління.

_________________
Через терни до зірок!

Flash212116 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2964
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 14:37

КІНГ С - самий оптимальний варіант. Якщо немає зауважень до ваги бритви, можна РР Лупо алюміній. Можна Віннінг (нержавійка), але немає зараз його в продажу. Можна Татара Масамуне з базовую плитою, це буде рівень 3-ї плити Роквелл. Комфортніше ніч меркур 34, лезо не так буде відчуватись, але ефективність на рівні, мінус - ціна. Можна розглянути Оверлендер, ефективність 4-ї плити, а комфорт 3 плити по Роквеллу.Підійде більшості. Переваги останнього - якість виконная і ціна за таку річ. деякі виробники просят по 250-300 баксів, якість гірше.

ditrih_ та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 14:51

egoist пише:
КІНГ С - самий оптимальний варіант. Якщо немає зауважень до ваги бритви, можна РР Лупо алюміній. Можна Віннінг (нержавійка), але немає зараз його в продажу. Можна Татара Масамуне з базовую плитою, це буде рівень 3-ї плити Роквелл. Комфортніше ніч меркур 34, лезо не так буде відчуватись, але ефективність на рівні, мінус - ціна. Можна розглянути Оверлендер, ефективність 4-ї плити, а комфорт 3 плити по Роквеллу.Підійде більшості. Переваги останнього - якість виконная і ціна за таку річ. деякі виробники просят по 250-300 баксів, якість гірше.
Разорок лупо, в Україні купити я так розумію не реально? Зовнішній вигляд має дуже привабливий.
Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 14:52

ARTURIUS пише:
Flash212116 пише:
А як він в порівнянні з 89?

Як на мене, то це різні бритви. R89 ефективніша, більш інформативна по відчуттю леза, але при цьому менш м‘ягка, хоча також досить комфортна.
Розуміння Мerkur 23С для мене прийшло зразу, з Muhle r89 потоваришував через деякий час.
Мuhle r89 не всім підходить, а хтось в неї влюбляється з першого гоління.
Ну я з бритв маю лише wilkinson sword classic, тому думаю на контрасті він може зайти.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2964
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 15:10

Flash212116 пише:
Разорок лупо, в Україні купити я так розумію не реально? Зовнішній вигляд має дуже привабливий.
То є так, немає в Україні його в продажу, але часто бувают колективні закупки на закордонних сайтах, чекайте пропозицію.

ditrih_ та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Evgen
Частий гість
Частий гість
Evgen


Повідомлень : 69
Репутація : 23
Дата реєстрації : 23.03.2018

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 15:56

Flash212116 пише:
Вітаю, комради. Я новачок у класичному голінні і на форумі.
Хочу придбати muhle r89, що скажете з цього приводу? Зараз маю станок wilkinson sword classic, але хочеться чогось більш якіснішого та ефективнішого, хоч маю не дуже густу щитину у зв‘язку з віком ( 20 років), перейшов на т-шки через те, що касетники збривали шкіру, а не волосся. Буду вдячний за поради та відповіді.
Як варіант - Rockwell 2C. Від 900 до 1200 гривень. Чисте, та м'яке гоління.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 16:03

Я думаю, предполагаю, что к изготовлению King C Gellete приложили руку немцы- Мerkur. Именно к голове. Есть мнение что голова это их творение. А ручку китайцы. Там даже прокладка (бумажная) на немецком. И обладатели обеих станков сообщают, что головы одинаковы. Есть над чем подумать. Почему предложил Proraso- обратите внимание на лимит средств в начале беседы, если я правильно понял 2000 грн. При другом раскладе на пиво не хватит))))

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 16:07

Сори не увидел. При 20 годках нужно нерж. Раз и на все жизнь. А то будет музей или коллекция.

Flash212116 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 16:38

KHSN пише:
Сори не увидел. При 20 годках нужно нерж. Раз и на все жизнь. А то будет музей или коллекция.
Не нужен нерж, не нужен титан и валирийская сталь...
Нужно сначала понять, что вообще нужно от станка - мягче, агрессивнее, или что-то посредине.
Прорасо - мыло не брать, вообще.
Думаю, сначала проще использовать крем для бритья.
Не получить достойную пену из крема (если он не беспенный, конечно) - нужно постараться.

wakidzasi, andreyv1979, Kitten911, ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 16:43

KHSN пише:
Я думаю, предполагаю, что к изготовлению King C Gellete приложили руку немцы- Мerkur. Именно к голове. Есть мнение что голова это их творение. А ручку китайцы. Там даже прокладка (бумажная) на немецком. И обладатели обеих станков сообщают, что головы одинаковы. Есть над чем подумать. Почему предложил Proraso- обратите внимание на лимит средств в начале беседы, если я правильно понял 2000 грн. При другом раскладе на пиво не хватит))))
Пиво не п‘ю, по цій причині можна радити без решти😂
Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 24 EmptyСб 27 Серп 2022 - 16:44

Уви, але мило від Прорасо вже є, але хочу замовити крем від них, що скажете з цього приводу?
Armadilla пише:
KHSN пише:
Сори не увидел. При 20 годках нужно нерж. Раз и на все жизнь. А то будет музей или коллекция.
Не нужен нерж, не нужен титан и валирийская сталь...
Нужно сначала понять, что вообще нужно от станка - мягче, агрессивнее, или что-то посредине.
Прорасо - мыло не брать, вообще.
Думаю, сначала проще использовать крем для бритья.
Не получить достойную пену из крема (если он не беспенный, конечно) - нужно постараться.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.
Повернутися до початку 
Сторінка 24 з 34Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Наступний
 Схожі теми
-
» Підробки в світі голярської косметики та аксесуарів
» Определение/поиск голов для станка
» Нужна ваша помощь!
» Прошу помощь зала
» Бритьё в особо травмоопасных местах. Есть вопросы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: