ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Перейти донизу 
+91
Jeemye
Володислав
pristav22
paha
Kakoyto_paren__
supernova
all75
wakidzasi
volos
Oleksii
lefrin
Sauvage
staseg
Caonima
Armadilla
kh_fish
KHSN
РустВр
Flash212116
yehorf
andreyv1979
ditrih_
Влад Бежик
Skazo4nik
Alfed
Kitten911
ARTURIUS
vates
vicbro
Yevhen_85
egoist
Qwertyus
madgray60
Зодиак
STEEL
kruv
Kozachok
dr_vorushylo
Віталіk
volff76
Олександр Lutsk
Peshek
stinger
Андроний
by.Andrew
Daved
Volodymyr
user999
Женя
Toivo
Феникс
shavefun
razorsedge
shurick
Oleksandr U$A
Рома
fill
slonopotam
brawl
Imation
Дmитрий
alexzu37
Farikhan
AJ
NUMB
Andrewt
Саша Кавун
Сэм
trimmer
Сергій
Troto
Дмитрий2004
zabor
Mauser
Boroda88
Изотовец
Moshul
Evgen
Олександр Тернавский
Ros21
Maxim Mariupol
AndersonUA
Roman313
турист
Alter ego
StraightRazor
Denisus
Murkatavr
Ruslan
Моя Цірюльня
Стас
95 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Наступний
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 17:41

Caonima пише:
Мило за 400 гривень просто зобовʼязане бути кращим за мило за 115грн і, тим більше, за крем за 60грн. Навіщо порівнювати непорівнюване?
Чому воно повинно бути кращим? Якщо я скажу, що мило за 400 краще, ніж мило за 1500, Ви мені повірите, чи ні?
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 17:51

egoist пише:


Чому воно повинно бути кращим? Якщо я скажу, что мило за 400 краще, ніж мило за 1500, Ви мені повірите, чи ні?
 А того, що це авторська косметика, а то масмаркет.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 17:54

Caonima пише:
 А того, що це авторська косметика, а то масмаркет.
Тобто, виходячі із вищезазначенного, - вся авторська косметика краща від масмаркету? Якщо я завтра почну робити авторську косметику, вона буде краща за масмаркет?  ))) 
Але так, Areffa soap краща за Проразо. Тому я і написав, що не витрачайте гроші на Проразо, хоча косметика непогана, але краще купити одне мило від артизана з гарною репутацією, та насолоджуватись!

РустВр Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 18:03

egoist пише:
Caonima пише:
 А того, що це авторська косметика, а то масмаркет.
Тобто, виходячі із вищезазначенного, - вся авторська косметика краща від масмаркету? Якщо я завтра почну робити авторську косметику, вона буде краща за масмаркет?  ))) 
Але так, Areffa soap краща за Проразо. Тому я і написав, що не витрачайте гроші на Проразо, хоча косметика непогана, але краще купити одне мило від артизана з гарною репутацією, та насолоджуватись!
 У Вас якась дуже дивна логіка, для мене не зрозуміла.
 Я ж пишу українською, чорним по білому - мило прорасо, крем варс, мило areffa. До чого тут ВСЯ авторська косметика? До чого тут Ви і завтра?

 І з приводу витрачати чи не витрачати на щось гроші. От як новачку знати що там краще, а що ні? Бо на форумі написали? Так я начитався і купив пробники. Добре, що пробники, а не по 400 гривень за банку.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 18:11

Caonima пише:
 У Вас якась дуже дивна логіка, для мене не зрозуміла.
 Я ж пишу українською, чорним по білому - мило прорасо, крем варс, мило areffa. До чого тут ВСЯ авторська косметика? До чого тут Ви і завтра?
А що з моєю логікою не так ? 
Ви написали 
Цитата :
А того, що це авторська косметика, а то масмаркет.
Ви чітко встановили трігер - авторська косметика краще. Ви не виділяли на окремі підгрупи. 
І в чому я не правий?  Не потрібно свою логіку на мене перекладувати
Цитата :
 І з приводу витрачати чи не витрачати на щось гроші. 
Ви вправі витрачати на будь що гроші, вони тільки ваші. 
Цитата :
От як новачку знати що там краще, а що ні? Бо на форумі написали? Так я начитався і купив пробники. Добре, що пробники, а не по 400 гривень за банку.
Ви ж на форум прийшли заради чогось, правильно? Отримати інформацію, яка тут накопичена більш досвідчинними людьми. 
Так що не так з порадами? 
Звичайно, Ви можете читати, прислуховуватись, але робити по своєму, так буде правильно, це Ваш шлях!

РустВр Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 18:16

egoist пише:


Ви чітко встановили трігер - авторська косметика краще. Ви не виділяли на окремі підгрупи. 
Ні. Я говорив про крем варс за 60 гривень і мило прорасо за 115 гривень. Все інше - вигадки.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 18:18

Caonima пише:
Ні. Я говорив про крем варс за 60 гривень і мило прорасо за 115 гривень. Все інше - вигадки.
Напевно я Вас не правильно зрозумів. Не важливо! Бажаю тільки успіхів в пошуку свого "дзену"!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 297
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 18:20

Крем wars у мене взагалі по 20грн. можна придбати. Головне щоб на початках не було розчарування від придбаного .

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 18:23

РустВр пише:
Крем wars у мене взагалі по 20грн. можна придбати. Головне щоб на початках не було розчарування від придбаного .
Wars гарний крем, без питань. Але, як на мене, в ньому доглядових немає. Якщо не помиляюсь, Артур писав про це, і називає це "захист" шкіри. 
+ витрати у крема завеликі. Його можна розглядати як тревєл варіант. 

Але, я ж кажу, Areffa поза конкуренцією. Можу її мило (Горинич) порівняти по ТТХ з pannacerema, тільки останнє коштує трохи більше ніж 400 грн  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

РустВр Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2818
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 19:06

Caonima пише:
 По-перше фломастери на смак всі різні ))) Комусь подобається, комусь ні. Мені, наприклад, дуже подобається запах білого прорасо. Особливо прешейву.
 Ну,а по-друге, яка є альтернатива по грошам?

Так, Ви праві, для кожного в милі чи кремі є свої потреби. Комусь більш важливий аромат, для когось ТТХ/захист, комусь ковзання чи післяковзання.
Мені, наприклад дуже важливий захист моєї тонкої шкіри від леза. 
Шкіра тонка, щетині груба, тому залюбки замість пахучого Проразо візьму чудове мило Арко. Воно дешевше, на більше хватить, гарантійний час використання 7 років і не залишає білий наліт на бритві.)

РустВр, Янеж, egoist, all75 та Sanjok13 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 19:15

ARTURIUS пише:

Так, Ви праві, для кожного в милі чи кремі є свої потреби. Комусь більш важливий аромат, для когось ТТХ/захист, комусь ковзання чи післяковзання.
Мені, наприклад дуже важливий захист моєї тонкої шкіри від леза. 
Шкіра тонка, щетині груба, тому залюбки замість пахучого Проразо візьму чудове мило Арко. Воно дешевше, на більше хватить, гарантійний час використання 7 років і не залишає білий наліт на бритві.)
Спробуй мило у якого слабкий захист на твою думку, а потім повтори гоління з цим милом, тільки періодиність гоління  1/3 чи 1/4

РустВр та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 151
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 9:28

egoist пише:
Areffa soap  краще від усього, що ви написали вище, виключно на мене. Проразо навіть і рядом не валялось. Але, є дуже багато факторів на те, як людина оцінює мило. Якщо голитись 1-2 раза в тиждень, то хоть  звичайним туалтним милом, різниці не помітите, тому що шкіра в принципі перебуває в норм стані. А коли людина голиться кожного дня, то шкірі потрібен захист, в вигляді доглядових. Я за свій  час перебування в ВКГ перепробував достатньо мила різного сегменту, і можу сказати, що Areffa soap  краща на данний час по ціні/ТТХ. Ароматику не беру в розрахунок, але впенвений, ця жіночка доб'ється результату, але ціна буде вже інша. Тому, будь кому, чи новачку, чи вже бувалому, раджу спробувати мило від Алесі, а саме на базі Горинч, чи нова база, по типу "Привід Києва".
Тоді чому у рейтингу серед червоних tabac на першому, а arefa на останньому місті?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 9:37

egoist пише:
Якщо голитись 1-2 раза в тиждень, то хоть  звичайним туалтним милом, різниці не помітите, тому що шкіра в принципі перебуває в норм стані.
Не розумію, як можна не помітити погане ковзання у піни з конкретного мила? Мабуть можна на це не звертати увагу, особливо якщо давити на бритву щоб вона перла як бульдозер... Але зовсім не помітити коли бритва, замість того щоб порхати як ковзани по льоду, повзе і залипає іноді... Я таку різницю не можу "не помітити", навіть якщо голитись буду раз на місяць. Невже усі не звертають увагу на погане ковзання, і вам на ковзання байдуже?
 
Ну і погані догляд та захист... це теж мені важко не помітити. Мою шкіру після Прорасо навіть подвійне нанесення зволожуючого гелю не рятує, настільки вона висушена і знесилена. І це при голінні 1/3, а що ж буде при голінні щодня?

egoist пише:

Спробуй мило у якого слабкий захист на твою думку, а потім повтори гоління з цим милом, тільки періодиність гоління  1/3 чи 1/4
Мені таке не допомагає. Для повноти картини - гоління зазвичай в мене 1/3 -1/5. Так, я можу поголитися і з Прорасо (і великих проблем не матиму). Але, нажаль, я помічаю все вище згадане, тому і вибираю для гоління мило яке задовольнить мене по всіх параметрах.

Alfed Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 9:43

Alfed пише:
Тоді чому у рейтингу серед червоних tabac на першому, а arefa на останньому місті?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
1. Топ 2017-2021
2. Якщо уважно читати, то далі цитата 
Цитата :
Areffa soap  краще від усього, що ви написали вище, виключно на мене.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 9:47

all75 пише:
Не розумію, як можна не помітити погане ковзання у піни з конкретного мила? Мабуть можна на це не звертати увагу, особливо якщо давити на бритву щоб вона перла як бульдозер... Але зовсім не помітити коли бритва, замість того щоб порхати як ковзани по льоду, повзе і залипає іноді... Я таку різницю не можу "не помітити", навіть якщо голитись буду раз на місяць. Невже усі не звертають увагу на погане ковзання, і вам на ковзання байдуже?
 



1. До чого тут ковзання, коли я писав про захист/доглядові ? Ви не уважно читаєте повідомлення
2. Якщо у Вас бритва залипає з милом/кремом Проразо, впевнений, що питання не до мила, а до приготовування піни. У цього мила немає проблем з ковзанням, просто потрібно робити більш рідку піну. 
Цитата :
Мені таке не допомагає. Для повноти картини - гоління зазвичай в мене 1/3 -1/5. Так, я можу поголитися і з Прорасо (і великих проблем не матиму). Але, нажаль, я помічаю все вище згадане, тому і вибираю для гоління мило яке задовольнить мене по всіх параметрах.
Так ось, Ви підтвердили тезіс стосовно захисту/доглядових, про які я писав на початку.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 9:57

Про ковзання у проразо, я можу сказати, що воно нормальне, не суперове, але й не погане! Стосовно «післяковзання», то воно в проразо відсутнє, але що заважає Вам знову провести помазком по шкірі? Для порівняння я маю і проразо і мило від Areffa Soap, і можу Вас запевнити, що це мило дасть контраст на фоні проразо. 
Але чи скажу я, що з проразо не можна добре і з кайфом поголитись, ні. Проразо це хороший бюджетний варіант зі своїми + і -. Обирати чи Проразо чи Areffa чи інше мило -  це особистий вибір кожного, але Ви коли заходете на форум з питанням, то хочете почути схвалення вашого рішення чи пораду? Тут і робіть свої висновки самі.

Peshek, vicbro, wakidzasi, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2818
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 10:26

Відносно ковзання, то якщо мило правильно зварене, то в нього ковзання має бути, інакше це вже просто не мило для гоління, а сторонній продукт.)
Є мила в яких присутнє «над-ковзання» і мило навіть важко змити. Це явище помічав у Олесіного мила на медвежому жирі.

_________________
Через терни до зірок!

Flash212116 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 11:59

egoist пише:
просто потрібно робити більш рідку піну. 
До цього висновку я прийшов вже на першому сеансі гоління з Прорасо. І з другого сеансу почав експерименти з кількістью води. При кожному сеансі потроху збільшував кількість води, доходивши до того що піна стікала з обличчя.

Можу сказати що ситуація дещо покращилася. Але все одно, ні ковзання, ні післяковзання - не дотягнули до того рівня, щоб мені сподобалося... Як я писав - "ковзання таке собі (слабеньке)". Ще й піну треба робити рідку, не такої густини, як я люблю (і яку я роблю з іншими милами).
Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 17:36

all75 пише:
egoist пише:
просто потрібно робити більш рідку піну. 
До цього висновку я прийшов вже на першому сеансі гоління з Прорасо. І з другого сеансу почав експерименти з кількістью води. При кожному сеансі потроху збільшував кількість води, доходивши до того що піна стікала з обличчя.

Можу сказати що ситуація дещо покращилася. Але все одно, ні ковзання, ні післяковзання - не дотягнули до того рівня, щоб мені сподобалося... Як я писав - "ковзання таке собі (слабеньке)". Ще й піну треба робити рідку, не такої густини, як я люблю (і яку я роблю з іншими милами).
Ну є такий варіант, що мило Вам просто не зайшло,  ніхто від цього не застрахований, якщо для когось гуд це ж не означає, що і Вам буде класно. Всі люди індивідуальні.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 297
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 19:32

Стосовно прорасо, та й челла не далеко втікала, що мені в них не подобається так це те що від них білий наліт утворюється на станку більше ніж від інших мил. Я не витрачаю час на те щоб після гоління станок розбирати, витирати, збирати, промив та й на підставку поклав. Раз в 3-4 місяці розбираю, вимиваю, протираю.
А на рахунок мило не зайшло, давайте на чистоту до усього треба прийти, а по якій дорозі йти і якими засобами кожен обирає сам і по ресурсам які може і готовий вкласти.

ARTURIUS, all75, Caonima та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 115
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 20:12

Перепрошую за критику, нікого не хочу образити. Я пробував арефу -- жахливе мило для гоління, як на мене. Мабуть найкраще порівняння, це як зробити бульки самому з мила і як купити заводський варіант. 
Я не проти артизіанів, я вважаю, що вони будуть рухати ринок лише вперед створюючи конкурентність, як наприклад ariana and evans/wholly kaw, але ареффа, для мене, на даний момент, не не найкращий варіант. Я справді за те, щоб цей бренд лише розвивався, я сам краще підтримаю працю якоїсь людини ніж корпорації (наприклад я купував "кустарну" велостійку, а не заводську нещодавно). 
Що ж до новачків -- якщо ви купуєте якесь дороге мило для гоління, як правило, воно буде кращим за сильно дешевший варіант, статистично. В подальшому з часом ви знайдете своє, коли спробуєте декілька варіантів, але для мене розумно керуватися ціною на перших порах, та й навіть з часом, якщо не дуже хочеться експерементувати. 
Хоча, я вважаю, що помилково думати, що є пряма залежність між ціною і чи воно вам сподобається.
Я завжди рекомендую почати з класики, а там далі лише ваші оцінка важлива. Що я виніс за весь період вологого гоління то це те, що всі оцінки надто надто НАДТО НАДТО суб єктивні.

staseg, Peshek, РустВр, Armadilla, Kitten911, Yura_, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 115
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 20:27

Доповнюючи свій коментар -- є достатньо/багато людей, яким ареффа дуже подобається, є достатня кількість людей, які підтримають мою точку зору, а є багато, хто нейтрально відноситься. Це не означає, що мій коментар не правильний чи коментар тих людей не правильний. Це лише означає, що дуже приблизно з вірогідністю 33/33/33 вам мило сподобається/буде жахливе/буде нормальне. 

Але, наприклад, моя дуже суб єктивна думка, з того, що я читав, Saponificio varesino подобається великій більшості і, як максимум, лише не варте своїх грошей для решти. Тому, статистично приблизно, заплативши 1200 гривень ви можете бути впевненим, що заплативши ці гроші за сапоніфіціо ви будете сильно задоволені або будете задоволені, але не на 1200 гривень.
В нас не велика вибірка і закон великих чисел не працює, та, на мою думку, прочитавши коментарі різних людей під різними продуктами ви можете приблизно прорахувати, чи вам сподобається цей продукт чи ні. 
Тобто моя позиція, що є речі, які є відносно новими і ком юніті ще не має чіткої поизиції щодо чогось + самі речі змініються, бо не так давно на ринку. Тому новачку, я вважаю, краще триматися подалі від такого, а притримуватися канонів, на зразок -- леза астра м які, леза фезер гострі. Це допоможе сформувати для себе критерії вибору -- так, якщо леза фезер для мене не занадто гострі, варто наступними спробувати bic і gilette nacet (лише для прикладу). 
Це лише моє намагання привнести частинку недооб єктивності в чисто суб єктивний океан віддчуттів.

Evgen, Nils, all75 та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 297
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyВт 11 Жовт 2022 - 20:48

Логіка в тому є. Але щодо Алесі і її мил, вона намагається вивести формулу яка буде відповідати всім необхідним вимогам і те що було на початках мало свої недоліки, підпишіться на неї в ютубі перегляньте відео з її милом по наростаючій за часом і Ви побачите як змінюється якість її мила, те чим Ви голилися 2 роки тому а може й рік буде відрізнятися від теперішніх зразків. Так почитайте про стірлінг на форумах те саме комусь підходить, у когось викликає пощипування, всі різні. Але візьмемо масмаркет який десятиліттями виготовляють на заводах де тоннами варять мило, то що тут цікавого. 
Для того щоб знайти своє мило треба пробувати і тільки прорасо тут не обійтись. А якщо ви вже зайшли на форум то будьте готові до експериментів. То питання часу.

Peshek, Віталіk, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 151
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyСр 12 Жовт 2022 - 10:50

Чи впливає тип помазка на якість піни? Якщо так то чим саме і як?
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 29 EmptyСр 12 Жовт 2022 - 10:54

Не знаю про якість - хай більш досвідчені люди напишуть, а от на кількість мила впливає. У мене для синтетичного помазка треба меньше мила, ніж для кабана.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.
Повернутися до початку 
Сторінка 29 з 34Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Наступний
 Схожі теми
-
» Підробки в світі голярської косметики та аксесуарів
» Определение/поиск голов для станка
» Нужна ваша помощь!
» Прошу помощь зала
» Бритьё в особо травмоопасных местах. Есть вопросы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: