ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Перейти донизу 
+91
Jeemye
Володислав
pristav22
paha
Kakoyto_paren__
supernova
all75
wakidzasi
volos
Oleksii
lefrin
Sauvage
staseg
Caonima
Armadilla
kh_fish
KHSN
РустВр
Flash212116
yehorf
andreyv1979
ditrih_
Влад Бежик
Skazo4nik
Alfed
Kitten911
ARTURIUS
vates
vicbro
Yevhen_85
egoist
Qwertyus
madgray60
Зодиак
STEEL
kruv
Kozachok
dr_vorushylo
Віталіk
volff76
Олександр Lutsk
Peshek
stinger
Андроний
by.Andrew
Daved
Volodymyr
user999
Женя
Toivo
Феникс
shavefun
razorsedge
shurick
Oleksandr U$A
Рома
fill
slonopotam
brawl
Imation
Дmитрий
alexzu37
Farikhan
AJ
NUMB
Andrewt
Саша Кавун
Сэм
trimmer
Сергій
Troto
Дмитрий2004
zabor
Mauser
Boroda88
Изотовец
Moshul
Evgen
Олександр Тернавский
Ros21
Maxim Mariupol
AndersonUA
Roman313
турист
Alter ego
StraightRazor
Denisus
Murkatavr
Ruslan
Моя Цірюльня
Стас
95 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Наступний
АвторПовідомлення
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 10:15

Alfed пише:
Читав що у wars різьба швидко злітає, чи так? Які жирові мила найкращі по співвідношенню ціна/якість?

Так как Табак уже в жировом исполнении не выпускается, рекомендовал бы обратить внимание на линейку Stirling. Вроде и не дёшево, но смотря с чем сравнивать. И расход у их мыла минимальный,если не нарезать в чашу много. Его хватает и 1-1,5 грамма на одно бритьё. В банке 150гр.
Я не замерял насколько хватает, но за полтора года ушло три банки, с учётом того, что постоянно угощал коллег по хобби и на работе. Стирлинги - мои мыла в постоянной ротации.
WSP очень хороший вариант. Такое ощущение, что мыло в банке даже не расходуется))

Ruslan, fill та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 10:27

Попробуйте від Areffa soap, десь на рівні стірлінга, а може і краще враховуючи ціну.

Ruslan, fill, ARTURIUS та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 150
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 11:53

РустВр пише:
Попробуйте від Areffa soap, десь на рівні стірлінга, а може і краще враховуючи ціну.
Ціна у них майже однакова, різниця 5 коп на грамі.
Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 12:18

Alfed пише:
РустВр пише:
Попробуйте від Areffa soap, десь на рівні стірлінга, а може і краще враховуючи ціну.
Ціна у них майже однакова, різниця 50 коп на грамі.
Не згоден Areffa 130гр.- 350 грн. в лімітках, тобто 150грам десь 410 грн., не рівняйте до цього мило на ведмежому жирі це зовсім інша цінова категорія так там 150 гр. буде 600 грн. Безперечно у стірлінга ароматна гама більша, но якщо тільки входити в ВКБ то починати непогано з пробників від Алесі, сього замовив і через декілька діб вже можна голитися, при ціні 15 грам за 50 грн. ведмежого, а стірлінг 28гр. За 150 грн.вигода відчутна. У мене табак ще не початий  стара версія жирова лежить вже 3 рік не має коли почати. Бо весь час хочеться щось нове.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 15:27

Тоді вже краще починати з Proraso. 115грн за 150мл. При цьому чудові властивості і аромати.

РустВр та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 15:46

Я з білого прорасо почав, але це не то. Треба для себе визначитись "просто голитися, чи отримувати задоволення". Так ось я в бік прорасо вже не дивлюсь. Як виняток лосьон сандалвуд 400 мл. банка в ротації на осінньо-зимовий період.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3456
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 15:51

ditrih_ пише:
Alfed пише:
Читав що у wars різьба швидко злітає, чи так? Які жирові мила найкращі по співвідношенню ціна/якість?

Так как Табак уже в жировом исполнении не выпускается, рекомендовал бы обратить внимание на линейку Stirling. Вроде и не дёшево, но смотря с чем сравнивать. И расход у их мыла минимальный,если не нарезать в чашу много. Его хватает и 1-1,5 грамма на одно бритьё. В банке 150гр.
Я не замерял насколько хватает, но за полтора года ушло три банки, с учётом того, что постоянно угощал коллег по хобби и на работе. Стирлинги - мои мыла в постоянной ротации.
WSP очень хороший вариант. Такое ощущение, что мыло в банке даже не расходуется))
Есть у меня и жировой и веганский табак, лично я разницы не замечаю...
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
wakidzasi
Бувалий
Бувалий
wakidzasi


Повідомлень : 100
Репутація : 10
Дата реєстрації : 21.03.2020
Звідки : Волынь

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 15:59

Alfed пише:


Читав що у wars різьба швидко злітає, чи так? 
Абсолютно верно. Открывать и завинчивать надо аккуратно и без лишних усилий.

Alfed Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3456
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 16:04

wakidzasi пише:
Alfed пише:


Читав що у wars різьба швидко злітає, чи так? 
Абсолютно верно. Открывать и завинчивать надо аккуратно и без лишних усилий.
Третий тюбик, полет нормальный, все резьбы целые!

Alfed Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 16:39

РустВр пише:
Я з білого прорасо почав, але це не то. Треба для себе визначитись "просто голитися, чи отримувати задоволення". Так ось я в бік прорасо вже не дивлюсь. Як виняток лосьон сандалвуд 400 мл. банка в ротації на осінньо-зимовий період.
 По-перше фломастери на смак всі різні ))) Комусь подобається, комусь ні. Мені, наприклад, дуже подобається запах білого прорасо. Особливо прешейву.
 Ну,а по-друге, яка є альтернатива по грошам?


Останній раз редагувалося: Caonima (Нд 9 Жовт 2022 - 17:18), всього регувалося 1 раз(-и)

Alfed, Yura_ та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 17:18

Caonima пише:
РустВр пише:
Я з білого прорасо почав, але це не то. Треба для себе визначитись "просто голитися, чи отримувати задоволення". Так ось я в бік прорасо вже не дивлюсь. Як виняток лосьон сандалвуд 400 мл. банка в ротації на осінньо-зимовий період.
 По-перше фломастери на смак всі різні ))) Комусь подобається, кумусь ні. Мені, наприклад, дуже подобається запах білого прорасо. Особливо прешейву.
 Ну,а по-друге, яка є альтернатива по грошам?
Так власне, життя б вистачило все перепробувати, я нічого поганого про прорасо сказати не хочу, як економ варіант так кращого не знайти у цій ціновій категорії, але чи все ми перепробували. Ні з прорасо я тільки біле пробував, хотілось би і інші, та як відкрию тумбочку та подивлюся на запаси які я ще не пробував і скільки початих. Ех...

Caonima Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 17:29

РустВр пише:


Так власне, життя б вистачило все перепробувати, я нічого поганого про прорасо сказати не хочу, як економ варіант так кращого не знайти у цій ціновій категорії, але чи все ми перепробували. Ні з прорасо я тільки біле пробував, хотілось би і інші, та як відкрию тумбочку та подивлюся на запаси які я ще не пробував і скільки початих. Ех...
 Саме так. Я писав про прорасо як мило для новачків. Робити експерименти з помазками, чашами і т.д.
 А потім, коли руку трохи набити - можна вже брати більш дорогі мила.

РустВр Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3456
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 17:36

Caonima пише:
РустВр пише:
Я з білого прорасо почав, але це не то. Треба для себе визначитись "просто голитися, чи отримувати задоволення". Так ось я в бік прорасо вже не дивлюсь. Як виняток лосьон сандалвуд 400 мл. банка в ротації на осінньо-зимовий період.
 По-перше фломастери на смак всі різні ))) Комусь подобається, комусь ні. Мені, наприклад, дуже подобається запах білого прорасо. Особливо прешейву.
 Ну,а по-друге, яка є альтернатива по грошам?
Альтернатива - варс, уделывает Прорасо по всем фронтам!

РустВр, Alfed, all75 та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 18:04

Kitten911 пише:


Альтернатива - варс, уделывает Прорасо по всем фронтам!
Нажаль, нема мила. Тільки крем. Але завтра куплю. Бо вже стільки розмов про нього, що треба спробувати))
 Мені, доречі, не дуже сподобався крем прорасо, бо в мене він погано промивався на 89 голові. Подивимся як справи з wars.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 150
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 7:01

Caonima пише:
РустВр пише:


Так власне, життя б вистачило все перепробувати, я нічого поганого про прорасо сказати не хочу, як економ варіант так кращого не знайти у цій ціновій категорії, але чи все ми перепробували. Ні з прорасо я тільки біле пробував, хотілось би і інші, та як відкрию тумбочку та подивлюся на запаси які я ще не пробував і скільки початих. Ех...
 Саме так. Я писав про прорасо як мило для новачків. Робити експерименти з помазками, чашами і т.д.
 А потім, коли руку трохи набити - можна вже брати більш дорогі мила.
Переходити на більш дорогі мила треба тоді коли наб'єш гаманець , а не руку.

Peshek, РустВр та Alejandro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 9:11

Все відносно, теж так думав на початку, економія, комфорт, якість. А потім зрозумів що це вже як хоббі!
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 247
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 9:35

Caonima пише:
Комусь подобається, комусь ні.

Для того щоб сподобалось - воно повинно мати робочі властивості нормальні.
Маю зелене Прорасо - не подобається. Ковзання таке собі (дуже слабеньке), післяковзання - немає взагалі. Ще й шкіру сушить суттєво. Але запах подобається. 
В бік Прорасо більше не дивлюся. і не раджу з нього почитани. 

Арко та Фігаро мають кращі робочі властивості. От з них (як з дешевих варіантів) можна починати руку набивати.

РустВр, Янеж та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 10:04

Alfed пише:


Переходити на більш дорогі мила треба тоді коли наб'єш гаманець , а не руку.
 Якщо чекати тугого гаманця, то це вже не хобі.

РустВр та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 150
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 10:49

Tabac original(сама шайба) і Stirling однакові по ціні за грам. Кому віддати перевагу і чому?

РустВр Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 11:09

Alfed пише:
Tabac original(сама шайба) і Stirling однакові по ціні за грам. Кому віддати перевагу і чому?
Мені подобаються обидва , стірлінг по аромату цікавіший, тут можна вибрати для себе чого душа бажає.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 14:28

Areffa soap  краще від усього, що ви написали вище, виключно на мене. Проразо навіть і рядом не валялось. Але, є дуже багато факторів на те, як людина оцінює мило. Якщо голитись 1-2 раза в тиждень, то хоть  звичайним туалтним милом, різниці не помітите, тому що шкіра в принципі перебуває в норм стані. А коли людина голиться кожного дня, то шкірі потрібен захист, в вигляді доглядових. Я за свій  час перебування в ВКГ перепробував достатньо мила різного сегменту, і можу сказати, що Areffa soap  краща на данний час по ціні/ТТХ. Ароматику не беру в розрахунок, але впенвений, ця жіночка доб'ється результату, але ціна буде вже інша. Тому, будь кому, чи новачку, чи вже бувалому, раджу спробувати мило від Алесі, а саме на базі Горинч, чи нова база, по типу "Привід Києва".

РустВр та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 14:32

Caonima пише:
 Якщо чекати тугого гаманця, то це вже не хобі.
За ціною у дорогої косметики стоїть не тільки ТТХ, а ще й оформлення, бренд. Є недорогі пропозиції, але по ТТХ будуть не гірші.
Що стосовно хобі, то гаманець ніяк не вливає на цю ознаку. Кожен сам вирішує, скільки може витрачати. Мені дуже в цьому плані подобається позиція камрада fiil (Сергія). дуже раджу до цієї людини прислуховуватись в усіх аспектах.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 14:36

Мило за 400 гривень просто зобовʼязане бути кращим за мило за 115грн і, тим більше, за крем за 60грн. Навіщо порівнювати непорівнюване?
Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 14:36

egoist пише:
Areffa soap  краще від усього, що ви написали вище, виключно на мене. Проразо навіть і рядом не валялось. Але, є дуже багато факторів на те, як людина оцінює мило. Якщо голитись 1-2 раза в тиждень, то хоть  звичайним туалтним милом, різниці не помітите, тому що шкіра в принципі перебуває в норм стані. А коли людина голиться кожного дня, то шкірі потрібен захист, в вигляді доглядових. Я за свій  час перебування в ВКГ перепробував достатньо мила різного сегменту, і можу сказати, що Areffa soap  краща на данний час по ціні/ТТХ. Ароматику не беру в розрахунок, але впенвений, ця жіночка доб'ється результату, але ціна буде вже інша. Тому, будь кому, чи новачку, чи вже бувалому, раджу спробувати мило від Алесі, а саме на базі Горинч, чи нова база, по типу "Привід Києва".
Підтримую, але мені база на ведмежому цікавіша,  по перше ттх кращі, по друге на довше вистачає, менша витрата, по третє запах бази милової мені до вподоби.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 28 EmptyПн 10 Жовт 2022 - 14:40

Що можу від себе порадити новачку ?
1. Встановити для себе оптимальну періодичність гоління
2. На підставі пункту 1 і особистих вподобань та гаманця придбати косметику.  - Від себе все таки оптимальним можу назвати Areffa soap. 
3. Придбати 1-2 бритви по ТТХ  м'якенька, по типу на кожен день, і другу - більш ефективна
Наприклад Р89/Меркур 34/, ну а другу більш ефективну, може 41-шу. Хоча новачкам її не радять, я все таки б рекомендував, так як ця бритва може перекрити всі вподобавння по ефективності та комфорту, коли буде техника. А техника з'явиться швидко, коли нею новачьок рознесе обличчя)) 
P/S - будь якою бритвою можна поголитись комфортно, але питання тільки в тому, -яка перілдичність гоління і яка потрібна ефективність? На кожен день мені ББС не потрібен, я більше віддаю перевагу комфорту, і при цьому завжди охайно виглядаю. 
+ не раджу новачкам скуповувати все підряд, перебирати. Не кваптись, не робіть швидких висновнків. З досвідом багато чього прийде, і все буде добре.

staseg, РустВр, all75 та Alejandro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
 
Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.
Повернутися до початку 
Сторінка 28 з 34Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Наступний
 Схожі теми
-
» Підробки в світі голярської косметики та аксесуарів
» Определение/поиск голов для станка
» Нужна ваша помощь!
» Прошу помощь зала
» Бритьё в особо травмоопасных местах. Есть вопросы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: