ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Перейти донизу 
+91
Jeemye
Володислав
pristav22
paha
Kakoyto_paren__
supernova
all75
wakidzasi
volos
Oleksii
lefrin
Sauvage
staseg
Caonima
Armadilla
kh_fish
KHSN
РустВр
Flash212116
yehorf
andreyv1979
ditrih_
Влад Бежик
Skazo4nik
Alfed
Kitten911
ARTURIUS
vates
vicbro
Yevhen_85
egoist
Qwertyus
madgray60
Зодиак
STEEL
kruv
Kozachok
dr_vorushylo
Віталіk
volff76
Олександр Lutsk
Peshek
stinger
Андроний
by.Andrew
Daved
Volodymyr
user999
Женя
Toivo
Феникс
shavefun
razorsedge
shurick
Oleksandr U$A
Рома
fill
slonopotam
brawl
Imation
Дmитрий
alexzu37
Farikhan
AJ
NUMB
Andrewt
Саша Кавун
Сэм
trimmer
Сергій
Troto
Дмитрий2004
zabor
Mauser
Boroda88
Изотовец
Moshul
Evgen
Олександр Тернавский
Ros21
Maxim Mariupol
AndersonUA
Roman313
турист
Alter ego
StraightRazor
Denisus
Murkatavr
Ruslan
Моя Цірюльня
Стас
95 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3410
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 16:53

Я бы начал с кинг с все таки! Вместо Прорасо взял бы крем и аш Wars!
89 очень сильно уступает в плане комфорта кинг с, цена вон где-то видел что-то до 400грн. В комплекте с гелем и лезвиями, считаю однозначно нужно начинать с кинг с!!!

Andrewt, bulldog38, all75 та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3410
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 16:57

Кинг с к сожалению уже подарил, а вот варс на пробу крем и аш могу отправить ну и лезвий разных накидать на пробу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 17:02

Flash212116 пише:
Уви, але мило від Прорасо вже є, але хочу замовити крем від них, що скажете з цього приводу?
Ароматы на любителя, характеристики вполне.
Был Proraso Wood and Spice - аромат не сказал бы, что очень уж плохой, но слишком сильный, химозный. Лосьон его не перебивал...
А вообще - читайте форум. Он для того и существует, чтобы люди находили ответы на интересующие их вопросы.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Flash212116 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 17:04

Kitten911 пише:
Я бы начал с кинг с все таки!  Вместо Прорасо взял бы крем и аш Wars!
89 очень сильно уступает в плане комфорта кинг с, цена вон где-то видел что-то до 400грн. В комплекте с гелем и лезвиями, считаю однозначно нужно начинать с кинг с!!!
Все більше форумчан мені радить king c. Я відчуваю, що скоро здамся

Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Украина, Донбасс

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 17:45

Просто это оптимальный вариант. Можно выбрать за ваши деньги регулируемый и его хватить лет на надцать. Но почему бы не попробовать сначала дешёвый вариант, если не зайдёт, то за 1500грн, можно будет купить что-то сложнее?

Kitten911, all75 та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 295
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 18:09

В несу немного. Во первых King  сделан на уровне, для сплава очень, очень неплохо. Марка Gellete тож очень солидная. Лейба на станке впечатляет (для гурманов). Ну и комфортность бритья. Именно комфортность. У меня р89, р41, так я вам скажу у Kinga качество на уровне, одного уровня с "мельницей". Лезвия в комплекте не плохие. Гель подарил.

ditrih_, all75 та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1587
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 18:50

Flash212116 пише:
Уви, але мило від Прорасо вже є, але хочу замовити крем від них, що скажете з цього приводу?

Крема Прорасо из новой серии очень хороши, пробовал все, по аромату больше всего понравился Азур Лайм.

egoist, ditrih_, qwest та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3410
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 19:26

KHSN пише:
В несу немного. Во первых King  сделан на уровне, для сплава очень, очень неплохо. Марка Gellete тож очень солидная. Лейба на станке впечатляет (для гурманов). Ну и комфортность бритья. Именно комфортность. У меня р89, р41, так я вам скажу у Kinga качество на уровне, одного уровня с "мельницей". Лезвия в комплекте не плохие. Гель подарил.
Повторюсь быть может но у джиллет комфорт гараздо выше чем у 89, при той же эффективности +-
Выбирая сейчас из этих двоих даже имея уже какой-то опыт, однозначно выбрал бы кинг с и не из-за того, что он дешевле, а из-за того, что он мягче и комфортней при той же эффективности, качество изготовления на очень высоком уровне, точно не хуже чем у мухле!
По поводу регулируемого станка, лично я так и сделал, у меня первый станок был Rockwell 6c о чем я ни одного раза не пожалел, если найдёшь такой станок за вменяемые деньги, бери не думая, он идеально подойдёт для того, чтобы понять вообще какая степень агрессии нужна, я начал с третьей позиции и через месяца 3 уже махал как шашкой на 6 позиции, ну а потом пошли сланты шманты и т.д.

Evgen та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 20:18

Flash212116 пише:
Ну я з бритв маю лише wilkinson sword classic, тому думаю на контрасті він може зайти.

Як на мою думку.. 
У Вас одна бритва вже є. Купите Кінг С, буде дві.)) 
Але ж не зупитетесь на цьому і все одно придбаєте, або Мюле р89, або Меркура. Прийдете до того ж, до чого тут всі прийшли в свій час. 
Так от питання, навіщо платити за зайві речі, які потім нема де діти?

_________________
Через терни до зірок!

fill, Олександр Lutsk, KHSN, egoist, Caonima та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 20:30

ARTURIUS пише:
Flash212116 пише:
Ну я з бритв маю лише wilkinson sword classic, тому думаю на контрасті він може зайти.

Як на мою думку.. 
У Вас одна бритва вже є. Купите Кінг С, буде дві.)) 
Але ж не зупитетесь на цьому і все одно придбаєте, або Мюле р89, або Меркура. Прийдете до того ж, до чого тут всі прийшли в свій час. 
Так от питання, навіщо платити за зайві речі, які потім нема де діти?
Ну друзі, я таки замовляю King C, чи є якісь поради по лезам?
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 295
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 20:37

Родные которые в комплекте. Потом GSB, Физер, короче, то что есть под рукой в магазине. Но порядок такой. Мне очень зашли в нем BIC. Но с BIC осторожно, обманчивые. Если есть возможность попробуйте все от Gellete. Там есть на любой вкус.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 295
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 20:39

И самое главное!!! Учитесь давить хомячка!!! Если он проснётся....

egoist, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 20:42

KHSN пише:
Родные которые в комплекте. Потом GSB, Физер, короче, то что есть под рукой в магазине. Но порядок такой. Мне очень зашли в нем BIC. Но с BIC осторожно, обманчивые. Если есть возможность попробуйте все от Gellete. Там есть на любой вкус.
Bic мене у вількінсоні добряче покусали, хоча на бритву не давив.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 295
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 20:52

Тогда Леза для безпечної бритви Gillette Silver Blue.Они зайдут. Астры никогда не пробовал, поэтому советовать не могу. Леза для безпечної бритви Wilkinson Sword  - могут зайти, тож понравились Леза для безпечної бритви Perma-Sharp. Середнячок Леза для безпечної бритви Treet Platinum Super Stainless Steel . Лучше купить набор.И запомнить после каждого что понравилось. Я думаю первые зайдут на ура.

Flash212116 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 20:54

Ех, рівень мого везіння, магазин в якому роблю замовлення не пропускає🤦‍�🤦‍�🤦‍� Спробую протягом тижня, якщо не прийме, тоді можливо візьму Merkur 23c
KHSN пише:
Тогда Леза для безпечної бритви Gillette Silver Blue.Они зайдут. Астры никогда не пробовал, поэтому советовать не могу. Леза для безпечної бритви Wilkinson Sword  - могут зайти, тож понравились Леза для безпечної бритви Perma-Sharp. Середнячок Леза для безпечної бритви Treet Platinum Super Stainless Steel . Лучше купить набор.И запомнить после каждого что понравилось. Я думаю первые зайдут на ура.
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 295
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 20:56

Чтоб не засорять форум, пишите в лс. Лучше бриться на ночь

Flash212116 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 295
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 21:00

м. Дніпро. Продавець БІО Трейдінг
Був online: сьогодні

Подарочный набор Gillette King C: Безопасная бритва + Гель для бритья, 150 мл 02223
 Код: 02223


На складі в м. Дніпро
Доставка по Україні
80+ купили

[size=36]396[size=36].05[/size]  грн
445 грн
знижка ще 28 днів[/size]

ARTURIUS, Kitten911, ditrih_ та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Украина, Донбасс

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 21:01

Flash212116 пише:
Ех, рівень мого везіння, магазин в якому роблю замовлення не пропускає🤦🤦🤦‍ Спробую протягом тижня, якщо не прийме, тоді можливо візьму Merkur 23c

Если магазин из Днепра, то позвоните, трубку берут. И отправляют в течение дня. Заказывал в этом магазине и бритву и очень часто беру лезвия.


Останній раз редагувалося: ditrih_ (Сб 27 Серп 2022 - 21:02), всього регувалося 1 раз(-и)

Kitten911, Caonima та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 295
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 21:02

Я тут брал. неделю назад
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 566
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 21:05

Flash212116 пише:
Уви, але мило від Прорасо вже є, але хочу замовити крем від них, що скажете з цього приводу?
 Запах чудовий. Піна робиться дуже швидко в будь-якій чаші будь-яким помазком.
 Але відмовився від крему Прорасо з трьох причин. 
1. Кругом білий наліт, який треба ретельно відмивати - на станку, на чаші, на ручці помазка.
2. Вуса брию останніми. І поки до них доходжу - піна вже підсихає. Може, я неправильну пропорцію з водою роблю, може ще щось - не знаю і розбиратись нема бажання. З милом таких проблем нема.
3. І основна причина - це погано промивається станок.

Віталіk, ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 295
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 21:07

Био трейд в ссылке, работает по этой позиции от Treet магазина там тоже по этой цене, токо сильно не афишируют

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 295
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 21:15

Согласен от Proraso остаются следы. Но мыло, хоть в тюбе, хоть в чашке-вещь достойная. Цена и качество. И обратите внимание на фасовку и цену. Для бюджета как раз. Одноразовый расход. Пока увидишь дно баночки-полгода, при ежедневном бритье, проверено. Я за эту фирму

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3410
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyСб 27 Серп 2022 - 23:17

Проходите мимо Прорасо, есть лучше за те же деньги и даже дешевле! У просто можно брать аш, можно брать бальзамы, короче все, что после бритья годное но мыла и кремы лучше сразу обходить стороной, сам лично прошёл эту стадию Прорасомании но когда начал пробовать другие продукты то понял, что Прорасо это не для новичков, когда станет пофиг чем бриться тогда можно и Прорасо но пока рука не поставлена и навыков нет то лучше брать что-то с более качественной базой и лучшей защитой кожи, у Прорасо с этим проблемы!
Моё предложение по варсу и лезвиям если что в силе!

Armadilla, egoist, ARTURIUS, ditrih_, all75, Caonima та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Украина, Донбасс

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyНд 28 Серп 2022 - 22:32

Flash212116
В соседней ветке про КингС, коллега скинул ссылку, где подарочный набор Кинг С можно купить за 250 грн.
Я думаю, что это хороший вариант попробовать, а если не понравится, то потом или продать или положить про запас))

Олександр Lutsk, egoist, Kitten911 та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1049
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 25 EmptyПн 29 Серп 2022 - 13:13

Мыло можешь взять Pearl. Оно веганское, дешевле намного, чем Алесино, но по качеству лично мне даже больше нравится.

trimmer, Armadilla та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.
Повернутися до початку 
Сторінка 25 з 34Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Наступний
 Схожі теми
-
» Підробки в світі голярської косметики та аксесуарів
» Определение/поиск голов для станка
» Нужна ваша помощь!
» Прошу помощь зала
» Бритьё в особо травмоопасных местах. Есть вопросы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: