ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+62
Stormfild
vsx
WetShaver
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
2046
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
66 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Наступний
АвторПовідомлення
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 272
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyСб 30 Бер 2024 - 23:29

Буквально сегодня тестил и делал обзор на голову yaqi для новичков.Она деликатнее и эффективнее кинга.Вот ее бы я купил и лезвий разных.Она эффективнее r89 и стоит в 10 раз дешевле,если не зайдет,то и фиг с ним...А дорогую бритву вы уже не продадите за тот ценник,за который возьмете.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyСб 30 Бер 2024 - 23:39

Десь читав, що р89 ефективний, коли ним голишся проти росту і від кришки, а Кінг типу, навпаки, ефективний, коли від гарди човгаєш) Тому і з'явилась ідея спробувати ще р89. Ще згадав, що перші рази гоління Кінгом були лезом Wilkinson Sword (продавець поклав одне лезо в комплект) і воно, наче, більше всього і сподобалось. Зрозумів, що на якість гоління дійсно впливають дуже багато факторів навіть не пов'язаних зі станками і лезами....можливо, дійсно треба голитись раз в 3-5 дня (щоб шкіра відпочила), бо перші рази гоління цим станком були якіснішими навіть з лезом Astra SP.
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyСб 30 Бер 2024 - 23:42

Polosatiy пише:
Буквально сегодня тестил и делал обзор на голову yaqi для новичков.Она деликатнее и эффективнее кинга.Вот ее бы я купил и лезвий разных.Она эффективнее r89 и стоит в 10 раз дешевле,если не зайдет,то и фиг с ним...А дорогую бритву вы уже не продадите за тот ценник,за который возьмете.
Можна посилання на ваш тест?
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 272
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyСб 30 Бер 2024 - 23:47

blind_d пише:

Можна посилання на ваш тест?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] самая первая позиция...Пробуйте лезвия,не обзязательно дорогие,иногда лезвие кардинально меняет станок.

Kitten911 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyСб 30 Бер 2024 - 23:50

blind_d пише:
Є сенс купляти Muhle R89, якщо маю цього Кінга? Дехто каже, що різниці в якості голінні між цими станками нема, а дехто каже - є! Скільки я не пробував голитись цим Кінгом з різними лезами (Astra SP, GSB, Bic) і ні разу в BBS не вийшов. Дуже багато інфи прочитав щодо техніки гоління, піни і тд і все-одно відчувається щітина, коли рукою проводжу проти росту волосся. Мене це дуже дратує. Все життя голився Мак3 і якість гоління куди кращою була. Ось буде два місяця як перейшов на Т-образний станок. Це так вирішив зекономити на касетах до Мак3, а по факту накупив різних мил, гелей, помазків, підставок тд. Хотів спочатку взяти р89, але у продавана з ОЛХ в наявності його не було і він запропонував за ту тисячу грн Кінга+Баілі 176+мило Чела зелене+крема після гоління і я, почитавши відкуги про Кінга, повівся на цю пропозицію. В перші рази ніби непогано голився (хоча, скоріш за все, ейфорія була, бо пеньки все ж були в зоні кадика з правої сторони...там взагалі таке місце, що скільки б я там не човгав тим станком, а толку - нуль))) Про форум дізнався вже після покупки станка. Ось і задумався тепер над тим чи повертатись до Мак3 з оригінальними касетами чи пробувати шукати інший станок? я ще здуру купив 2 блока лез Astra SP зелені. Мак3 голився раз в 3-5 дні, а Кінгом виходить що вже через день, а то й кожен день буває)
Имхо менять Кинга на Р89 смысла нет, если у тебя с Кингом не выходит, то с Р89 тоже не получится. Попробуй просто вернуться на старый режим бритья, а там видно будет. Скорее всего ты просто пока не набил руку. Тешка не мак и моторика бритья несколько другая, нужно для начала привыкнуть к ней, а то что ты сокращаешь промежуток только это усложняет.

Kitten911, Yura_, all75, Polosatiy та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyНд 31 Бер 2024 - 0:21

Те, що Тешка - це не Мак я зрозумів в самий перший раз свого гоління цією самою Тешкою))) Бо крові було чимало) Голився тоді Баілі 176 + лезо Вілкінсон Сворд. Але як для 1го разу, то норм. Просто дивує те, що ось сьогодні вранці поголився, а зараз вже щетина добре відчувається...хз, може дійсно чим частіше бриєшся, тим швидше воно відростає...короче, мене таке не влаштовує і чуть що, то перейду на Мак3. Надивився цих відосів в Ютубі і собі захотілось спробувати спочатку мило помазком взбивати, а потім вирішив спробувати і Тешку взяти. Ще ця грьобана родимка в мене на підборідді ускладнює ситуацію. Але радує те, що поки що не зніс її)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyНд 31 Бер 2024 - 1:38

blind_d пише:
Те, що Тешка - це не Мак я зрозумів в самий перший раз свого гоління цією самою Тешкою))) Бо крові було чимало) Голився тоді Баілі 176 + лезо Вілкінсон Сворд. Але як для 1го разу, то норм. Просто дивує те, що ось сьогодні вранці поголився, а зараз вже щетина добре відчувається...хз, може дійсно чим частіше бриєшся, тим швидше воно відростає...короче, мене таке не влаштовує і чуть що, то перейду на Мак3. Надивився цих відосів в Ютубі і собі захотілось спробувати спочатку мило помазком взбивати, а потім вирішив спробувати і Тешку взяти. Ще ця грьобана родимка в мене на підборідді ускладнює ситуацію. Але радує те, що поки що не зніс її)))
Не, оно так не работает, что чем чаще бреешься тем быстрее растет. Грубеет - возможно, но растет с той же скоростью.
Кассета имеет намного большую площадь соприкосновения с кожей чем тешка, с лезвиями внутри имеющими достаточно острый угол, которые еще и амортизируются, вдобавок с плавающей головой. Все это серьезно снижает порог вхождения для бритья кассетником, с тешкой же при отсутствии сноровки все сложнее и результат зачастую будет либо грязнее, либо травматичнее. Большинству приходится в итоге в начале все это превозмогать и редко кому получается достичь желаемого через месяц-два.
А так если что есть станки максимально приближенные к кассетникам, тот же Хенсон например.

stanislav-q, Yura_, SurferUa та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyНд 31 Бер 2024 - 8:23

Погоджуююсь на всі 99%...тут настільки усе індивідуально + впливають купа інших факторів (тип шкіри, її еластичність та взагалі емоційний стан) що тут лише експерементувати треба. Не хочу цю тему в Бортжурнал перетворювати, бо вже читав тут одного пана, у якого ніяк не виходило поголитись і який за рік часу не навчився робити піну)) Може, дійсно, Тешкі не усим підходять? У мене хоч без подразнень виходило, що навіть лосьйони можна було не наносити, просто напрягає те, що в ББС цим Кінгом в мене ніяк не виходить поголитись. Тому замовив на Алі голову від Yaqi по рекомендації [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].  Може нею ефект буде кращим. Не знаю лише чи підійде до тієї голови ручка від Кінга/Баілі чи треба окремо ручку замовляти? Ну, а якщо і з тією головою не буде того результату, який би мене влаштовував, то тоді вже куплю Роквел 6с і то вже буде 100% остання покупка Тешкі!)

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyНд 31 Бер 2024 - 11:21

blind_d пише:
Погоджуююсь на всі 99%...тут настільки усе індивідуально + впливають купа інших факторів (тип шкіри, її еластичність та взагалі емоційний стан) що тут лише експерементувати треба. Не хочу цю тему в Бортжурнал перетворювати, бо вже читав тут одного пана, у якого ніяк не виходило поголитись і який за рік часу не навчився робити піну)) Може, дійсно, Тешкі не усим підходять? У мене хоч без подразнень виходило, що навіть лосьйони можна було не наносити, просто напрягає те, що в ББС цим Кінгом в мене ніяк не виходить поголитись. Тому замовив на Алі голову від Yaqi по рекомендації [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].  Може нею ефект буде кращим. Не знаю лише чи підійде до тієї голови ручка від Кінга/Баілі чи треба окремо ручку замовляти? Ну, а якщо і з тією головою не буде того результату, який би мене влаштовував, то тоді вже куплю Роквел 6с і то вже буде 100% остання покупка Тешкі!)
Не голову треба міняти, а руки тренувати.🙂 Голюся кінгом пару місяців і ббс виходило уже з третього разу, підбери гострі леза і все вийде.

wakidzasi, all75 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyНд 31 Бер 2024 - 12:12

Alfed пише:
Не голову треба міняти, а руки тренувати.🙂 Голюся кінгом пару місяців і ббс виходило уже з третього разу, підбери гострі леза і все вийде.
Час покаже)
Ну візуально в мене також ББС)) а коли рукою трогаєш, то відчуваєш цю щітину. Після Мак3 такого точно не було. Тут лише експерементувати і все)
Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyНд 31 Бер 2024 - 12:33

blind_d пише:

Час покаже)
Ну візуально в мене також ББС)) а коли рукою трогаєш, то відчуваєш цю щітину. Після Мак3 такого точно не було. Тут лише експерементувати і все)
Коли натренуешся то і рукою небудеш відчувати щетину.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 335
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyНд 31 Бер 2024 - 12:52

Для меня Кинг С и ББС тоже плохо совместимые вещи, и проблема как мне кажется заложена в самой конструкции и вылете лезвия.. По поводу ВКБ и сэкономить, наверное возможно, но это нужно очень постараться чтобы все грабли не пособирать. ВКБ это во многом про ритуал, не исключено, что постоянно будет хотеться добраться до хороших изделий (вроде Blackland Vector или 3 one 6), артезанских парфюмированных мыл, помазков стоимостью от 100 у.е. и выше. У Кинг С подобный шарм отсутствует. Это я к тому что альтернативу Mach 3 можно поискать и среди кассетников, есть неплохие варианты, если цель именно сбережение средств.

Ruslan, Kitten911, Batman та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyНд 31 Бер 2024 - 12:57

Meo пише:
Для меня Кинг С и ББС тоже плохо совместимые вещи, и проблема как мне кажется заложена в самой конструкции и вылете лезвия.. По поводу ВКБ и сэкономить, наверное возможно, но это нужно очень постараться чтобы все грабли не пособирать. ВКБ это во многом про ритуал, не исключено, что постоянно будет хотеться добраться до хороших изделий (вроде Blackland Vector или 3 one 6), артезанских парфюмированных мыл, помазков стоимостью от 100 у.е. и выше. У Кинг С подобный шарм отсутствует. Это я к тому что альтернативу Mach 3 можно поискать и среди кассетников, есть неплохие варианты, если цель именно сбережение средств.
Це топ коментар, новачкам максимальна увага до цього тексту!

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 135
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 37
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyНд 31 Бер 2024 - 18:12

Ну чтож. Я тоже приобрел этого Короля Си. Сразу скажу сравнивать почти не с чем. До этого два года брился роквеллом, а до него где-то год китайской бритвой, но это я даже за опыт не считаю. Что такое 89 голова и Merkur 33C не знаю. 
Станок выполнен вполне себе качественно, все ровно ничего нигде не косит. Покрытие на довольно высоком уровне, но не идеальное. Долговечность логотипа на верхней крышке тоже вызывает сомнения. Ручка. Это что-то невразумительное. Она длинная, тяжелая и с непонятным хватом.  Прикрутил вместо нее ручку 6S, это уже на что-то похоже. Пока не приедет другая, буду пользоваться так, вполне неплохо кстати.
А так, брился один раз. Щетина четырехдневная, лезвие Derby Usta, крем смесь красной и зеленой LEA. Сразу почувствовал другую геометрию головы. Она меньше и легче. Не скажу что станок какой-то агрессивный, им почти можно махать как роквеллом, но лезвие на коже ощущается более отчетливо. Информативность бритья высокая. Брился, как обычно, в три прохода с добривками, получилось поставить пару небольших коцок. Не понравилось ощущение бритья зоны кадыка, чувствовалась агрессия. 
В целом эффективность примерно как у 4 плиты, может чуть выше. Но роквелл действует как-то более деликатно что-ли. Но это ощущения после первого бритья, что собственно ни о чем. Надо погонять несколько недель с разными лезвиями и сделать какой-то вывод.
А так станок за свою цену очень хорош. Даже жалею что начинал не с него. Так же отметил что из-за хромированной поверхности вытирать детали гораздо легче.

Andrewt, WetShaver, stanislav-q, Kitten911, Alfed, Stormfild, mad_fish і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 9:56

blind_d, этим станком также нужно бриться от крышки. И попробуй чуть подтягивать кожу против движения.

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 15:34

vsx пише:
Ну чтож. Я тоже приобрел этого Короля Си. Сразу скажу сравнивать почти не с чем. До этого два года брился роквеллом, а до него где-то год китайской бритвой, но это я даже за опыт не считаю. Что такое 89 голова и Merkur 33C не знаю. 
Станок выполнен вполне себе качественно, все ровно ничего нигде не косит. Покрытие на довольно высоком уровне, но не идеальное. Долговечность логотипа на верхней крышке тоже вызывает сомнения. Ручка. Это что-то невразумительное. Она длинная, тяжелая и с непонятным хватом.  Прикрутил вместо нее ручку 6S, это уже на что-то похоже. Пока не приедет другая, буду пользоваться так, вполне неплохо кстати.
А так, брился один раз. Щетина четырехдневная, лезвие Derby Usta, крем смесь красной и зеленой LEA. Сразу почувствовал другую геометрию головы. Она меньше и легче. Не скажу что станок какой-то агрессивный, им почти можно махать как роквеллом, но лезвие на коже ощущается более отчетливо. Информативность бритья высокая. Брился, как обычно, в три прохода с добривками, получилось поставить пару небольших коцок. Не понравилось ощущение бритья зоны кадыка, чувствовалась агрессия. 
В целом эффективность примерно как у 4 плиты, может чуть выше. Но роквелл действует как-то более деликатно что-ли. Но это ощущения после первого бритья, что собственно ни о чем. Надо погонять несколько недель с разными лезвиями и сделать какой-то вывод.
А так станок за свою цену очень хорош. Даже жалею что начинал не с него. Так же отметил что из-за хромированной поверхности вытирать детали гораздо легче.
Если поставил коцки значит передавил.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 93
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 12:39

Meo пише:
Для меня Кинг С и ББС тоже плохо совместимые вещи, и проблема как мне кажется заложена в самой конструкции и вылете лезвия.. По поводу ВКБ и сэкономить, наверное возможно, но это нужно очень постараться чтобы все грабли не пособирать. ВКБ это во многом про ритуал, не исключено, что постоянно будет хотеться добраться до хороших изделий (вроде Blackland Vector или 3 one 6), артезанских парфюмированных мыл, помазков стоимостью от 100 у.е. и выше. У Кинг С подобный шарм отсутствует. Это я к тому что альтернативу Mach 3 можно поискать и среди кассетников, есть неплохие варианты, если цель именно сбережение средств.
ну , у мене майже ББС даним станком виходить або з рідними лезами (поки не закінчилися), або з жовтими Bic Platinum, але знову-ж таки, все індивідуально.

а щодо ВКБ і зекономити... Це залежить :) якщо маєш мету саме зекономити, то купуєш за 150 грн станок Wilkinson з лезами, мило Derby (да, смердить, але дешево і надовго вистачає), пачку лез Дербі 100 штук, помазок за 80 грн на Makeup і якийсь простий АШ у магазині Полісся продукт. І виходить економія.

але якщо входиш у смак.....

WetShaver, Yura_, mad_fish, citrus48 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 335
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 15:44

Eisener_Gustav пише:

ну , у мене майже ББС даним станком виходить або з рідними лезами (поки не закінчилися), або з жовтими Bic Platinum, але знову-ж таки, все індивідуально.

а щодо ВКБ і зекономити... Це залежить :) якщо маєш мету саме зекономити, то купуєш за 150 грн станок Wilkinson з лезами, мило Derby (да, смердить, але дешево і надовго вистачає), пачку лез Дербі 100 штук, помазок за 80 грн на Makeup і якийсь простий АШ у магазині Полісся продукт. І виходить економія.

але якщо входиш у смак.....

Может действительно дело техники, но под какими бы углами не брил подбородок никак не получается сделать это качественно, не знаю видно ли будет на фотографии, но когда пытался понять причины, думал что это из-за сильно выпирающей нижней плиты, которая строго ограничивает угол бритья, и само лезвие слегка завернуто и утоплено внутрь. И еще неудобно бриться против роста волос. Может нужно слегка давить на станок, но мне в целом и с ДФС нормально, но несколько раз не выдерживал, бросал бритьё на полдороги и брал кассетник..

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Посчитал, что если пользоваться одноразками BIC Metal (когда-то их тут посоветовали взять на пробу для общего понимания что такое Vector), упаковка 10 штук стоит в районе 100-110 грн., тупятся они чуть медленнее чем другие и если цель пользоваться антикризисно, то одну штуку при желании можно растянуть на неделю. Одной упаковки при таком расходе хватит на 2.5 месяца, то есть нужно 5 упаковок в год, это примерно 550 грн. в год будет стоить станок + лезвие (без мыла и лосьона). Но с ними нужно набивать руку, не такие полностью безопасные как кассетники, были преценденты..

А это да, трудно не войти во вкус, насмотришься этих SOTD :)

Yura_ та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 93
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 15:53

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] , мабуть таки, саме цей станок -- не ваш. Це нормально, це буває. Спробуйте щось трохи більш агрессивне, хоча б Razorock Baby Smooth або якусь регульовану бритву (не з дорогих)

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 335
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 16:30

Eisener_Gustav пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] , мабуть таки, саме цей станок -- не ваш. Це нормально, це буває. Спробуйте щось трохи більш агрессивне, хоча б Razorock Baby Smooth або якусь регульовану бритву (не з дорогих)

Есть время подумать, набрал одноразовых кассетников и лезвий для Кинг С, до осени этого точно хватит. Смотрю в сторону Leaf Twig, недавно мелькал на форуме, в чёрном цвете, выглядит так необычно, как турбина или радиатор)

Eisener_Gustav, Yura_ та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 16:52

Meo пише:


Может действительно дело техники, но под какими бы углами не брил подбородок никак не получается сделать это качественно, не знаю видно ли будет на фотографии, но когда пытался понять причины, думал что это из-за сильно выпирающей нижней плиты, которая строго ограничивает угол бритья, и само лезвие слегка завернуто и утоплено внутрь. И еще неудобно бриться против роста волос. Может нужно слегка давить на станок, но мне в целом и с ДФС нормально, но несколько раз не выдерживал, бросал бритьё на полдороги и брал кассетник..

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Посчитал, что если пользоваться одноразками BIC Metal (когда-то их тут посоветовали взять на пробу для общего понимания что такое Vector), упаковка 10 штук стоит в районе 100-110 грн., тупятся они чуть медленнее чем другие и если цель пользоваться антикризисно, то одну штуку при желании можно растянуть на неделю. Одной упаковки при таком расходе хватит на 2.5 месяца, то есть нужно 5 упаковок в год, это примерно 550 грн. в год будет стоить станок + лезвие (без мыла и лосьона). Но с ними нужно набивать руку, не такие полностью безопасные как кассетники, были преценденты..

А это да, трудно не войти во вкус, насмотришься этих SOTD :)
А можешь на карте роста показать где именно и какие направления роста волоса и движения бритвы?

Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 335
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 19:30

Изотовец пише:

А можешь на карте роста показать где именно и какие направления роста волоса и движения бритвы?

Нужно тогда некоторое время, чтобы самому в этом разобраться) Только что попробовал внимательно побриться и при этом дополнительно против роста волос (забыл упомянуть, что этим станком обычно брился в два прохода: сверху вниз и потом сбоку). Долго возился, где-то надавливал, где-то шкрябал короткими движениями, старался натягивать кожу, и таки да, получил нечто близкое к ББС, хоть и не идеально и то тут, то там есть пропуски. Лосьон конечно сильно припёк, давно уже такого не помню. С теми же одноразками Dorco такой результат достигается намного проще и лосьон не особо себя проявлял, удавалось буквально с самого низа шеи вести станок одним движением. 

Не знаю как карта роста, но самый сложный переход это когда нужно с низу перевести станок через контур (от шеи к подбородку), лезвие как-будто врезается в волос и стопорится, возможно сказывается нехватка скольжения у мыла, смог шкрябать только очень короткими движениями (либо нужно было только боковые использовать). Подводя итог, по прежнему допускаю, что для ББС этот станок не самый лучший выбор, для этих целей лучше взять тот же специализированный Razorock BBS (как выше советовали), но поразмыслив возможно есть масса ошибок и с моей стороны: это и техника, и недостаточная подготовка щетины, характеристики мыла и прочее. На случай если кто будет колебаться покупать или нет, по соотношению цена/качество к станку в принципе не может быть вопросов, даже если будет лежать без дела как запасной)

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 19:44

Я ось писав в іншій темі, що поголився у неділю Мак3. Під носом і підбородок в ББС вийшло, хоч трохі і пекло потім, а в інших зонах таке саме, як і Кінгом - рукою проводиш проти росту і відчувається щітина. Але після Мак3 відростає якось м'якше (чи то мені вже просто здається), щітина не така жорстка. Завтра або післязавтра буду вже Кінгом човгати))

all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 19:57

А ще ось згадав коли перші рази голився Кінгом з лезом Вілкінсон Сворд і на радощах писав продавцю, що це найкраще гоління в моєму житті) тобто, перші рази дуже круто і якісно голився. А коли вперше спробував піну з мила Прорасо і відчув цю різницю між піною з балону, то лише жалкував чого я раніше так не робив??? І це Прорасо взагалі вважається таким собі милом) Зрозумів, що коли моя шкіра звикає до якогось одного засобу, то в подальшому вже не той ефект...ось ради приколу наніс балонну піну і вона мені показалась не гіршою того мила. Я навіть коли міняв бренди балонної піни, то відчував різницю і кожного разу нове вважалось якимсь кращим варіантом. Не знаю як це пояснити, але факт є фактом)

P.S. Ще хотів би запитати: може хто знає - леза Derby Premium схожі на Wilkinson Sword? Чи різниця в якості все ж таки є?

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 272
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

King C Gillette - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 21 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 20:42

blind_d пише:
А ще ось згадав коли перші рази голився Кінгом з лезом Вілкінсон Сворд і на радощах писав продавцю, що це найкраще гоління в моєму житті) тобто, перші рази дуже круто і якісно голився. А коли вперше спробував піну з мила Прорасо і відчув цю різницю між піною з балону, то лише жалкував чого я раніше так не робив??? І це Прорасо взагалі вважається таким собі милом) Зрозумів, що коли моя шкіра звикає до якогось одного засобу, то в подальшому вже не той ефект...ось ради приколу наніс балонну піну і вона мені показалась не гіршою того мила. Я навіть коли міняв бренди балонної піни, то відчував різницю і кожного разу нове вважалось якимсь кращим варіантом. Не знаю як це пояснити, але факт є фактом)

P.S. Ще хотів би запитати: може хто знає - леза Derby Premium схожі на Wilkinson Sword? Чи різниця в якості все ж таки є?
Пока вы не попробуете,вы не узнаете.Каждому человеку заходят по разному лезвия.Лично у меня Derby Premium это основные лезвия,но есть люди которым они не зашли совсем.Так же и с Вилкинсом.

SurferUa, citrus48 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 21 з 25Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Наступний
 Схожі теми
-
» Помазок Gillette King-C
» Лезвия King C Gillette
» GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...
» Продам бритву Gillette King-C
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: