ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+61
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
creativeresponse
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
Kozachok
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
noname_username
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
65 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 13:44

Kakoyto_paren__ пише:
Отакої, вже майже вирішив в бік Кінга, а зараз знову вагатися почав 😅😅😅

Нє, ну Кінг не буде великою помилкою :-)
Якщо вирішив, то бери.
Потім все одно 89-ту візьмеш :-)))

trimmer, РустВр, ARTURIUS та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 13:50

fill пише:
Kakoyto_paren__ пише:
Отакої, вже майже вирішив в бік Кінга, а зараз знову вагатися почав 😅😅😅

Нє, ну Кінг не буде великою помилкою :-)
Якщо вирішив, то бери.
Потім все одно 89-ту візьмеш :-)))
Ну а яка в них глобальна відмінність, якщо взяти число дві бритви і порівняти, ну і в відсотках наскільки гірший чи кращий кожен показник, р89 та кінг
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 14:50

Kakoyto_paren__ пише:
fill пише:
Kakoyto_paren__ пише:
Отакої, вже майже вирішив в бік Кінга, а зараз знову вагатися почав 😅😅😅

Нє, ну Кінг не буде великою помилкою :-)
Якщо вирішив, то бери.
Потім все одно 89-ту візьмеш :-)))
Ну а яка в них глобальна відмінність, якщо взяти число дві бритви і порівняти, ну і в відсотках наскільки гірший чи кращий кожен показник, р89 та кінг
 Вже писали - R89 менш вибагливий до лез.

Kakoyto_paren__ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 15:03

fill пише:
Kakoyto_paren__ пише:
Отакої, вже майже вирішив в бік Кінга, а зараз знову вагатися почав 😅😅😅

Нє, ну Кінг не буде великою помилкою :-)
Якщо вирішив, то бери.
Потім все одно 89-ту візьмеш :-)))

Ну це залежить.
Особисто я більше ніколи 89ю не візьму і за дарма. Нічого видатного в цій бритві, особисто для себе я не знайшов. Голить не краще за інших, гірше за Rockwell 6S. Гострі кути на гарді, сумнівне покриття + відверто жахлива ручка, зовсім не цупка і ніяка. Взагалі, я задоволений, що не обрав однією зі своїх перших бритв саме 89ю. *Це все ж звісно суб‘єктивно моя думка.

А ось Кінг С за свою ціну виграє. Ручка там також не дуже.

Соло, wakidzasi, all75, CNPOMAHELL, kh_fish та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 15:10

Kakoyto_paren__ пише:
Ну а яка в них глобальна відмінність, якщо взяти число дві бритви і порівняти, ну і в відсотках наскільки гірший чи кращий кожен показник, р89 та кінг
Особисту відмінність між цими двома бритвами Ви зможете зрозуміти тільки особисто їх порівнявши.
Я, наприклад в Кінг С не міг голитись Фізером і Персоною, лезами які були для мене звичні на той момент, прийшлось підбирати.
89 для мене більш ефективна і при цьому комфортна. Вона дорожча, але не вагаючись віддав би за неї ці гороші і брав би саме Едвіна.
Але це мій особистий досвід, з моєю шкірою, щетиною і "кривими" руками. У Вас може бути все по іншому.
Знову ж, все упирається в можливість, якщо вона є на цей момент, то беріть 89. Якщо немає, то придбайте Кінга, потім з часом візьмете щось інше. 
І та, і та бритва буде голити.))

_________________
Через терни до зірок!

РустВр, Kozachok, ditrih_ та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 15:26

Kozachok пише:


 + відверто жахлива ручка, зовсім не цупка і ніяка. 
Так у них ручок - як у дурня махорки. На будь-який смак.

Kakoyto_paren__ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 15:56

ARTURIUS пише:
Kakoyto_paren__ пише:
Ну а яка в них глобальна відмінність, якщо взяти число дві бритви і порівняти, ну і в відсотках наскільки гірший чи кращий кожен показник, р89 та кінг
Особисту відмінність між цими двома бритвами Ви зможете зрозуміти тільки особисто їх порівнявши.
Я, наприклад в Кінг С не міг голитись Фізером і Персоною, лезами які були для мене звичні на той момент, прийшлось підбирати.
89 для мене більш ефективна і при цьому комфортна. Вона дорожча, але не вагаючись віддав би за неї ці гороші і брав би саме Едвіна.
Але це мій особистий досвід, з моєю шкірою, щетиною і "кривими" руками. У Вас може бути все по іншому.
Знову ж, все упирається в можливість, якщо вона є на цей момент, то беріть 89. Якщо немає, то придбайте Кінга, потім з часом візьмете щось інше. 
І та, і та бритва буде голити.))
А які саме Леха порадите до кінга, зрозуміло що кожному своє, які вам сподобались, та з яких варто почати пробувати?
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 16:04

Kakoyto_paren__ пише:


А які саме Леха порадите до кінга, зрозуміло що кожному своє, які вам сподобались, та з яких варто почати пробувати?



[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


 Я б рекомендував Gillette Silver Blue.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 16:23

Caonima пише:
Kozachok пише:


 + відверто жахлива ручка, зовсім не цупка і ніяка. 
Так у них ручок - як у дурня махорки. На будь-який смак.
Тут ви праві, але всі вони на один лад: гладкі, слизькі. Тут все ж таки дійсно, діло смаку та звички. Ну і плюс замовити можна будь-яку ручку де завгодно, але "з коробки" не виділив би жодної.

Соло Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 16:50

Kakoyto_paren__ пише:
Отакої, вже майже вирішив в бік Кінга, а зараз знову вагатися почав 😅😅😅
Якщо не плануєте покупку як першу і останню - все норм. Тому що різні леза, лице, те чим змащуєте та саме вміння голитися. И те, що підходить мені може не зайти вам.

Просто правильно підібрана пара дає відчуття безпеки як при голінні касетною бритвою. При цьому приблизно так нею можна "махати" у процесі гоління без негативних наслідків. А результат кращий ніж після касетника.
Відповідно "неправильна пара" дає порізи та травмування шкіри (ряха прямо палає після процесу гоління).

Тобто Кінг Ц - суперова бритва за свої гроші але не універсальна.

Alejandro Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 16:51

89-та для мене прискіплива до лез,Кінг показався простіше для сприйняття,різні фейси-різні думки

wakidzasi, Kozachok, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 16:53

Kakoyto_paren__ пише:
А які саме Леха порадите до кінга, зрозуміло що кожному своє, які вам сподобались, та з яких варто почати пробувати?

Однозначно потрібно розпочати з «рідних». Також сподобались Жиллетт Платінум.

Товариш придбав такий комплект, як першу свою бритву і голиться нею вже рік. Його все влаштовує.)

_________________
Через терни до зірок!

Соло, all75, Kakoyto_paren__ та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 17:42

Я просто не розумію людей які думають брати Кінг чи не брати,вибачте ви що корову купляєте? Ви ж не wolfman замовляєте,якщо не сподобається можете продати на форумі і взяти тут же 89-ту за півціни,а краще обидва станки і раз і назавжди поставити крапку у питаннях.

kh_fish та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 17:49

Соло пише:
Я просто не розумію людей які думають брати Кінг чи не брати,вибачте ви що корову купляєте? Ви ж не wolfman замовляєте,якщо не сподобається можете продати на форумі і взяти тут же 89-ту за півціни,а краще обидва станки і раз і назавжди поставити крапку у питаннях.
Діло не в корові або ціні, діло в том що хочеться зайти в тему і залишитися в ній, а не так щоб не сподобалося з першого разу і закинути цю справу і в кращому разі згадати через багато багато років )
Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 17:54

Kakoyto_paren__ пише:
Соло пише:
Я просто не розумію людей які думають брати Кінг чи не брати,вибачте ви що корову купляєте? Ви ж не wolfman замовляєте,якщо не сподобається можете продати на форумі і взяти тут же 89-ту за півціни,а краще обидва станки і раз і назавжди поставити крапку у питаннях.
Діло не в корові або ціні, діло в том що хочеться зайти в тему і залишитися в ній, а не так щоб не сподобалося з першого разу і закинути цю справу і в кращому разі згадати через багато багато років )
Неправильно думаєте,я не просто так написав про купив-продав,в цій темі головне відчуття,що досягаються різними бритвами,тому іх порівняння та зміна це цілком нормальне явище,що з часом переходить у процес пошуку свого "прийнятного" варіанту.

wakidzasi, Yura_ та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 297
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 18:42

Будь яка придбана бритва не дасть гарантії, що ви в темі лишитися на все життя, тут або ви націлені знайти свою бритву або ні. Одною в будь якому випадку не обійдеться. Тож почніть хоча з Кінга, а потім побачите в якій бік рухатися.

Соло та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 19:02

Kakoyto_paren__ пише:
Діло не в корові або ціні, діло в том що хочеться зайти в тему і залишитися в ній, а не так щоб не сподобалося з першого разу і закинути цю справу і в кращому разі згадати через багато багато років )
Нуу.. В мене часом було до 20 бритв на руках.)) Спробував більше 40 різних, але хочу залишити собі тільки дві, а хтось колекціонує пробує з різними лезами.
Тема дуже цікава. 
Почати, це вже зробити половину справи.) 
Повторюсь, Кінг хороша бритва для початку.

_________________
Через терни до зірок!

РустВр, Соло та Alejandro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 19:09

ARTURIUS пише:
Kakoyto_paren__ пише:
Діло не в корові або ціні, діло в том що хочеться зайти в тему і залишитися в ній, а не так щоб не сподобалося з першого разу і закинути цю справу і в кращому разі згадати через багато багато років )
Нуу.. В мене часом було до 20 бритв на руках.)) Спробував більше 40 різних, але хочу залишити собі тільки дві, а хтось колекціонує пробує з різними лезами.
Тема дуже цікава. 
Почати, це вже зробити половину справи.) 
Повторюсь, Кінг хороша бритва для початку.
Ну ось її і замовлю )) спробую, побачимо що вийде з цього )) дякую всім за поради ))

РустВр, Соло, ARTURIUS, Shave Master та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
q7819
Бувалий
Бувалий
q7819


Повідомлень : 173
Репутація : 3
Дата реєстрації : 22.01.2019
Звідки : Черкаси

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 19:49

Kakoyto_paren__ пише:
ARTURIUS пише:
Kakoyto_paren__ пише:
Діло не в корові або ціні, діло в том що хочеться зайти в тему і залишитися в ній, а не так щоб не сподобалося з першого разу і закинути цю справу і в кращому разі згадати через багато багато років )
Нуу.. В мене часом було до 20 бритв на руках.)) Спробував більше 40 різних, але хочу залишити собі тільки дві, а хтось колекціонує пробує з різними лезами.
Тема дуже цікава. 
Почати, це вже зробити половину справи.) 
Повторюсь, Кінг хороша бритва для початку.
Ну ось її і замовлю )) спробую, побачимо що вийде з цього )) дякую всім за поради ))

Подивіться ПП
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 19:56

ARTURIUS пише:


Спробував більше 40 різних, але хочу залишити собі тільки дві
 Які саме?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 20:23

Caonima пише:
 Які саме?
Записав в свому журналі.

_________________
Через терни до зірок!

Caonima Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 89
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 21:23

Мамадарагая!
відлучився на дачу, а тут стільки настрочили) 40+ нових повідомлень
Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 21:24

Eisener_Gustav пише:
Мамадарагая!
відлучився на дачу, а тут стільки настрочили) 40+ нових повідомлень
Артур обирає собі першу бритву ось і все ))
Повернутися до початку Перейти донизу
Alejandro
Новачок
Новачок
Alejandro


Повідомлень : 22
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.01.2022

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 21:45

Я вибачаюсь, що також приєднаюсь до поважної компанії діскутуючих панів. Брати чи не брати Gillette King - то є справа кожного. На мій погляд, станок чудовий в щоденному голінні, незважаючи на свою доволі незграбну ручку. Я голився ним з Feather i Wilkinson Sword, які доволі гострі і в цьому станку показують чудові результати. А от за ручку не можу сказати нічого гарного. До неї треба ще пристосуватися. Але, незважаючи на неї, мої рекомендації цьому станку. Він безпроблемний, гарний на вигляд, хороше покриття, недорогий( дешевий). Видає хороший результат, і від цього хороший настрій. Рекомендую спробувати. Але, зауважте, що це є м' який станок і ,якщо хтось хоче голитися раз на тиждень, то,звісно, не отримає задоволення.

РустВр, Янеж, wakidzasi, ARTURIUS, all75, Kakoyto_paren__ та Yurkagan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 89
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

King C Gillette - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 12 EmptyНд 30 Жовт 2022 - 23:57

Kakoyto_paren__ пише:
Eisener_Gustav пише:
Мамадарагая!
відлучився на дачу, а тут стільки настрочили) 40+ нових повідомлень
Артур обирає собі першу бритву ось і все ))
Дана бритва (Gillette King C) досить непогано підходить в якості першої бритви. Багато хто нарікає на ручку, але то, по-перше, суб"єктивно (особисто мені норм), а по-друге, це ж перша бритва, з чим порівняти?))) Нею складно порізатися, у комплекті йдуть досить непогані леза, з нею можна використовувати будь-який крем або мило (у тому числі і Derby xD xD )

у мене особисто першим станком був пластиковий Wilkinson Sword -  от не те) Gillette King C працює чистіше значно.

Соло, noname_username та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 12 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Лезвия King C Gillette
» Помазок Gillette King-C
» King Oscillator Razor
» Продам станок Gillette King C комплект (практично новий)
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: