ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+61
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
creativeresponse
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
Kozachok
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
noname_username
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
65 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
lightheadedness
Новачок
Новачок
lightheadedness


Повідомлень : 39
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.08.2023
Вік : 47

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСр 6 Вер 2023 - 17:12

Забрав і я сьогодні лайтову версію набору 02223 - бритва, гель, леза. Брав на Промі теж за 467 грн. За такий прайс гріх не взять! Весь тепер в прєдвкушенії, так де ж та п'ятниця - раньше ж не відросте)) Станок конечно сподобався, вага його наче не псує, но перевес на ручку непривичний.
...
Можна, кстаті,  на подарок взять! Парочку, не скиснуть. Хоча про гель я не знаю, 2021 рік на коробці.

fill, stanislav-q, AMAROK, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 157
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyНд 17 Вер 2023 - 8:29

lightheadedness пише:
Забрав і я сьогодні лайтову версію набору 02223 - бритва, гель, леза. Брав на Промі теж за 467 грн. За такий прайс гріх не взять! Весь тепер в прєдвкушенії, так де ж та п'ятниця - раньше ж не відросте)) Станок конечно сподобався, вага його наче не псує, но перевес на ручку непривичний.
...
Можна, кстаті,  на подарок взять! Парочку, не скиснуть. Хоча про гель я не знаю, 2021 рік на коробці.
Яким виявився гель по якості, чи рівно лягає лезо?
Повернутися до початку Перейти донизу
lightheadedness
Новачок
Новачок
lightheadedness


Повідомлень : 39
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.08.2023
Вік : 47

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyНд 17 Вер 2023 - 11:00

Alfed пише:
Яким виявився гель по якості, чи рівно лягає лезо?
Не можу сказати, не пробував) Я новачок і поки що піну беру з балонів. Вранці умудрився замовити на Нотіно мило Tabac Original за 380 грн (в пошкодженій упаковці тому що) Прийде, буду тренуватися, бо з кремами щось у мене досі не получається. 
... 
По станку - мені сподобався. З РПЛ чомусь не зайшло, може паль? а з Біком - на ура! Суттєвих відмінностей з 89-ю я не замітив - ні в м'якості, ні в ефективності. За свої майже символічні кошти - мастхев!
А про лезо, гадаю, зайвий раз перевірити не завадить в будь-якому станку. Не скажу, що кинув і погнав, але й про якісь труднощі з установкою також)


Останній раз редагувалося: lightheadedness (Нд 17 Вер 2023 - 22:29), всього регувалося 1 раз(-и)

stanislav-q та AMAROK Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyНд 17 Вер 2023 - 22:01

Alfed пише:

Яким виявився гель по якості, чи рівно лягає лезо?

Гель якісний і повністю робочий. Він дає чудове ковзання, має приємний аромат.
Гель не потребує помазка, вле якщо дуже хочеться, то можнв - якусь піну з нього зробити вийде.

Єдиний неддолік - гель прозорий. Я такк не люблю, не видно, що вже поголив.
Але це проблема не саме King C Gillette, а всіх продуктів такого типу.

Щодо леза, то воно стає в бритву рівно і без танців з бубоном.

kardan50, creativeresponse, stanislav-q, AMAROK та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyПн 18 Вер 2023 - 7:43

Почти полностью согласен с комрадом fill, за исключением того что все гели прозрачные, подовляющее большинство да, но так же есть цветные и непрозрачные.

Alfed Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyПн 18 Вер 2023 - 9:00

creativeresponse пише:
Почти полностью согласен с комрадом fill, за исключением того что все гели прозрачные, подовляющее большинство да, но так же есть цветные и непрозрачные.

Безумовно, не всі гелі прозорі.
Я мав на увазі лише їх, такі, як King C Gillette.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 20:28

"Станок повністю виконаний з латуні. Перевірив це "дослідним" ???? шляхом. Свого часу купив два, тому один мав можливість "випробувати".
Для знаючих, впевнений, не потрібно пояснювати в чому переваги, в плані довговічності, між цинковим сплавом і латунню.
Дісно добротна річ, яка ще й якісно голить."
Доказано?

kardan50 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 20:52

Так из чего?
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyЧт 21 Вер 2023 - 20:56

Смотрел ролик, утверждают, что ЗАМАК, пост выше-латунь. Кстати голова больше Меркура, чем мельницы
Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 23 Вер 2023 - 16:47

Думаю, за такие деньги из латуни не будет
Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 23 Вер 2023 - 16:50

А вообще, ничего зазорного в том, что денег не хватает на нержавейку - нет. Бояться замака не надо. Главное соблюдать осторожность при затягивании, нажимая с силой на крышку большим пальцем и держа плиту указательным и средним
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 23 Вер 2023 - 17:05

Вопрос не  нержавейке (жить вечно пока не собираюсь)))). Хочу просто знать из чего сделано. ЗАМАКОМ пользовваться умею спасибо за напоминание. Посмотрел резьбу в нутри ручки. Она желтая. У ЗАМАКА такого не помню...

AMAROK Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 23 Вер 2023 - 17:06

Хотя на голове серая. Возможно ручка-латунь, а голова сплав.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2876
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 23 Вер 2023 - 17:19

KHSN пише:
Хотя на голове серая. Возможно ручка-латунь, а голова сплав.
Ручка латунна, голова замак. Голова та ручка виготовлялися в різних місцях. Ручка, здається, американського виробництва, голова китайська.
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 23 Вер 2023 - 18:35

Я думаю голова сделана под присмотром немцев в китае. Читал, что там завод мельницы есть
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 23 Вер 2023 - 18:36

Так и порешим, если другого нет
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 28 Жовт 2023 - 16:38

Вопрос по лезвиям. Брился Спутником в основном, сегодня попробовал родные лезвия для этого станка и разница огромная. Волос видимо жесткий (особенно зона усов и подбородка), и если Спутником приходилось шкрябать по много раз, то King C сразу срезало волос и совсем его не тянуло, уже и не помню такого легкого бритья, и при этом кожа никак не повредилась. Какие альтернативы ему стоит потестить? Замахнуться сразу на Feather? 

P.S. Сразу скажу что с темой про лезвия Кing C ознакомился, там я так понял советуют Platinum, но еще есть Silver Blue, взять и те, и те?

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 28 Жовт 2023 - 17:01

Meo пише:
Вопрос по лезвиям. Брился Спутником в основном, сегодня попробовал родные лезвия для этого станка и разница огромная. Волос видимо жесткий (особенно зона усов и подбородка), и если Спутником приходилось шкрябать по много раз, то King C сразу срезало волос и совсем его не тянуло, уже и не помню такого легкого бритья, и при этом кожа никак не повредилась. Какие альтернативы ему стоит потестить? Замахнуться сразу на Feather? 

P.S. Сразу скажу что с темой про лезвия Кing C ознакомился, там я так понял советуют Platinum, но еще есть Silver Blue, взять и те, и те?
Платинум отличные лезвия, острые, я в шаветке юзаю только их. 
Та же Астра, уже может уткнуться в щетину и будет беда. 
Насчёт Физера и Сильвера не скажу, давно ими брился.

Акулов та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 28 Жовт 2023 - 17:04

Meo пише:
Вопрос по лезвиям. Брился Спутником в основном, сегодня попробовал родные лезвия для этого станка и разница огромная. Волос видимо жесткий (особенно зона усов и подбородка), и если Спутником приходилось шкрябать по много раз, то King C сразу срезало волос и совсем его не тянуло, уже и не помню такого легкого бритья, и при этом кожа никак не повредилась. Какие альтернативы ему стоит потестить? Замахнуться сразу на Feather? 

P.S. Сразу скажу что с темой про лезвия Кing C ознакомился, там я так понял советуют Platinum, но еще есть Silver Blue, взять и те, и те?
 Nacet, feather

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 28 Жовт 2023 - 17:24

trimmer пише:

Платинум отличные лезвия, острые, я в шаветке юзаю только их. 
Та же Астра, уже может уткнуться в щетину и будет беда. 
Насчёт Физера и Сильвера не скажу, давно ими брился.

Про Астру тоже хотел спросить, только забыл (помню что производители Karve и Henson рекомендовали эти лезвия к своим станкам). Такой отзыв и хотел услышать, спасибо! Собственно Платинум и хотел брать, подожду, может еще кто по Silver Blue отпишется.
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 377
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 28 Жовт 2023 - 17:28

Не на 100% уверен, но по памяти они мне +- такими же показались как и gillette silver blue. Просто давно уже как лезвия King C не юзал, так и Gillette Silver Blue (в одном и том же станке с "прислушиванием" к ощущениям). Так что, если есть под рукой, или можете достать на тест - не лишним будет протестить Silver Blue. Они дешевые и много где продаются.

Акулов та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 28 Жовт 2023 - 17:31

creativeresponse пише:

 Nacet, feather

Посмотрел еще по ценам, что выгодней, если брать сразу 100 штук:

1. Gillette Silver blue - 312 грн.

2. Gillette Platinum - 460 грн.

3. Nacet - 590 грн. и кажется нет бесплатной доставки и не так много где есть в наличии.

4. Feather - 840-1000 грн.

Не уверен, что есть смысл переплачивать, так как любые из них скорее всего будут на порядок лучше Спутника, а мне и с ним в общем-то не так чтобы вот прямо совсем не мог бриться.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 28 Жовт 2023 - 17:33

stanislav-q пише:
Не на 100% уверен, но по памяти они мне +- такими же показались как и gillette silver blue. Просто давно уже как лезвия King C не юзал, так и Gillette Silver Blue (в одном и том же станке с "прислушиванием" к ощущениям). Так что, если есть под рукой, или можете достать на тест - не лишним будет протестить Silver Blue. Они дешевые и много где продаются.

Ну вот да, не хотелось бы переплачивать, зачем, если они будут нормально делать работу)
Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 28 Жовт 2023 - 17:35

Пам'ятаю що Feather в King C голить добре, але в мене обличчя горить вогнем після Feather в цій бритві.
В King C найбільше сподобались Wilkinson Sword та жовтий Bic. З ними було комфортне та ефективно.

Акулов, stanislav-q та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

King C Gillette - Сторінка 18 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 18 EmptyСб 28 Жовт 2023 - 17:38

Batman пише:
Пам'ятаю що Feather в King C голить добре, але в мене обличчя горить вогнем після Feather в цій бритві.
В King C найбільше сподобались Wilkinson Sword та жовтий Bic. З ними було комфортне та ефективно.

Спасибо, сделаю затест тоже, Wilkinson Sword в Еве кажется видел, только в маленькой пластиковой упаковке, по 100 штук не видел.

Акулов та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 18 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Лезвия King C Gillette
» Помазок Gillette King-C
» King Oscillator Razor
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: