ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+62
Stormfild
vsx
WetShaver
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
2046
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
66 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 23, 24, 25
АвторПовідомлення
SurferUa
Частий гість
Частий гість
SurferUa


Повідомлень : 63
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2022
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 25 EmptyПн 3 Черв 2024 - 19:40

41-я помогает научиться обращению с тэшкой. Я прежде, чем купить прочел немало предупреждений о высокой агрессии. Брал в руки с опаской, и сразу был удивлен, как легко прошло уже первое бритье. Но я ни в коем случае не возьмусь давать советы, все слишком YMMV.

wakidzasi Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 25 EmptyВт 4 Черв 2024 - 9:01

s130188 пише:
Вітаю! Ось і я вирішив перейти на "світлу сторону" і спробував класичне гоління. Купив станок King C Gillette, встановив лезо з комлекту і вперше побрився класичним станком. 

Ну, буду чесним... Голився в два проходи: по росту щетини та перпендикулярно. Після касетника Fussion, мені не сподобалася чистота та комфорт від гоління (зрізав родимку на підборідді). Але я не збираюся здаватися!!!

Голюся з 14 років (зараз 36) щетина густа і жорстка. Як результат, подумав, що може тоді треба більш агресивну бритву. Почав дивитися в сторону Muhle r41. Що порадите? Дати шанс King C чи брати щось агресивніше?
Много раз писал уже, но не устану повторять новичкам: бреет не бритва, ваше лицо бреют ваши руки и голова. Ошибка новичков в том, что они думают , что при неумении и недопонимании процесса другая бритва сделает это за них. Нет, не сделает. Нужно еще 50-100 раз побриться чтобы немного настроить руки (технику) и максимально осмыслить процесс, который сильно отличается от бритья кассетником. Нет бритв, которые не бреют. Есть отсутствие техники применительно к конкретному станку.
41 голова может поставить руку, конечно, но может сделать и все наоборот, это уже сильно от тебя зависеть будет.
У меня после возврата на классическое бритье первой бритвой был Feather Popular. Тоже думал тогда, что бритва виновата. Недавно зашел разговор в другой ветке за станки бабочки. Я достал из тумбочки тот первый станок, который лежит там около 10 лет и побрился им ради интереса. И могу сказать, что я побрился не хуже, чем я бреюсь Кингом, Меркуром закрытым, Роквеллом [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], Мамбой, Хенсоном и Таймлесс слант алюм. Т.е. как ежедневник он меня полностью сегодня устраивает. Если бы дольше с ним тогда поработал, то может и не знал бы всех других моих бритв :))

Ruslan, trimmer, fill, kardan50, Изотовец, Wolfskin, wakidzasi і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 302
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 59
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 25 EmptyВт 4 Черв 2024 - 10:33

Вже рік як цій станок моя конячка у голінні. Леза ід фізера сильвер вилконсон. Усі заходять на ура. Більш підходять японці. Ні яких нарікань не має. Дозоляє "прижим". Як правило 2 проходи. Чудовий станок. Голюсь кожен день, буває через день. Моя думка, голова від німця, но не від "млина".
Класний станок як для початківця (мала агресія), так і для досвідченого (ефективний). Зовнішнє класика.

wakidzasi та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

King C Gillette - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 25 EmptyВт 4 Черв 2024 - 10:53

all75 пише:

Так, я теж зустрічав ці чутки. І, враховуючи Heritage, бумажну прокладку з написом німецькою, та якість виготовлення це цілком може бути правдою. Але Мюле недешевий підрядник, за "дякую" працювати не будуть... Хто зна як воно насправді...
За дякую - не будуть, а за чималенький контракт із власником бренду Джилетт - чому б і ні. Усі витрати компенсуються обсягом продажів. Який, без сумніву, у Проктер енд Гембл буде суттєво більший, ніж у Мюле. А загалом, хто зна, кому заявляли розробку станка. Може це і Які був)))).

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

King C Gillette - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 25 EmptyВт 4 Черв 2024 - 10:55

s130188 пише:
Вітаю! Ось і я вирішив перейти на "світлу сторону" і спробував класичне гоління. Купив станок King C Gillette, встановив лезо з комлекту і вперше побрився класичним станком. 

Ну, буду чесним... Голився в два проходи: по росту щетини та перпендикулярно. Після касетника Fussion, мені не сподобалася чистота та комфорт від гоління (зрізав родимку на підборідді). Але я не збираюся здаватися!!!

Голюся з 14 років (зараз 36) щетина густа і жорстка. Як результат, подумав, що може тоді треба більш агресивну бритву. Почав дивитися в сторону Muhle r41. Що порадите? Дати шанс King C чи брати щось агресивніше?
Купіть окремо голову R41, ручка від Кінга чудово їй підходить. Якщо вже закортіло спробувати агресію 41-ї.

Batman, blind_d та s130188 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



King C Gillette - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 25 EmptyЧт 6 Черв 2024 - 9:56

Wolfskin пише:

За дякую - не будуть, а за чималенький контракт із власником бренду Джилетт - чому б і ні. Усі витрати компенсуються обсягом продажів. Який, без сумніву, у Проктер енд Гембл буде суттєво більший, ніж у Мюле. А загалом, хто зна, кому заявляли розробку станка. Може це і Які був)))).
 У Muhle c Gillete очень долгая история сотрудничества, не знаю как сейчас но раньше об их партнерстве на официальном сайте Muhle  было написано, дочерняя компания HJM вернее наоборот, не знаю как parent company на русском будет (Hans Jurgen Muller основатель Muhle) изготавливает бритвы для бренда "Art of shaving" который также как и Gillette входит в состав P&G,а Muhle изготавливает ручки для бритв (в основном для кассетников) по неофициальным данным эти контракты являются основным доходом Muhle в разы превышающий доход с продукции под своим брендом, что впринцыпе и не удивительно так как полки под "Art of shaving" есть во всех( во всех наверное преувеличено но где есть полки с продукцией KingC рядом всегда "Art of shaving" cтоит) крупных сетевых магазинах американского континета где представлен P&G.
 Cкорее всего конкретно станок King C производится мощностями HJM
 Heritage головы производились компанией Muhle, не помню у кого либо у Gillette либо у Muhle писалось об этом официально

Edit:
 Информация о сотрудничестве до сих пор есть
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 590
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

King C Gillette - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 25 EmptyПт 7 Черв 2024 - 12:25

creativeresponse пише:

 У Muhle c Gillete очень долгая история сотрудничества, не знаю как сейчас но раньше об их партнерстве на официальном сайте Muhle  было написано, дочерняя компания HJM вернее наоборот, не знаю как parent company на русском будет (Hans Jurgen Muller основатель Muhle) изготавливает бритвы для бренда "Art of shaving" который также как и Gillette входит в состав P&G,а Muhle изготавливает ручки для бритв (в основном для кассетников) по неофициальным данным эти контракты являются основным доходом Muhle в разы превышающий доход с продукции под своим брендом, что впринцыпе и не удивительно так как полки под "Art of shaving" есть во всех( во всех наверное преувеличено но где есть полки с продукцией KingC рядом всегда "Art of shaving" cтоит) крупных сетевых магазинах американского континета где представлен P&G.
 Cкорее всего конкретно станок King C производится мощностями HJM
 Heritage головы производились компанией Muhle, не помню у кого либо у Gillette либо у Muhle писалось об этом официально

Edit:
 Информация о сотрудничестве до сих пор есть
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Интересная история. Но, как я понял, Art of Shaving работает на американском рынке. У нас я их продукцию ни разу не видел. 
Улыбнула их безопасная бритва (явная копия Мюле 89), которую, правда, за 150 долл. продают.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 25 EmptyПт 7 Черв 2024 - 13:55

Wolfskin пише:

Интересная история. Но, как я понял, Art of Shaving работает на американском рынке. У нас я их продукцию ни разу не видел. 
Улыбнула их безопасная бритва (явная копия Мюле 89), которую, правда, за 150 долл. продают.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
В разделе Features указано 
  • Rose gold-colored plating (copper and gold plating mix) with chrome accents over zamak metal 

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



King C Gillette - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 25 EmptyПт 7 Черв 2024 - 18:38

Wolfskin пише:

Интересная история. Но, как я понял, Art of Shaving работает на американском рынке. У нас я их продукцию ни разу не видел. 
Улыбнула их безопасная бритва (явная копия Мюле 89), которую, правда, за 150 долл. продают.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
 Американский рынок самый крупный в мире ВКБ, а бритва не копия а именно R89 с ребрендом, они этого и не скрывают особо
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

King C Gillette - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 25 EmptyСр 12 Черв 2024 - 14:55

Згадав сьогодні за Кінга) Щетина була 2х суточна і ніби ще терпима, але візуально зрозумів, що треба її збривати. Але мозком відчував що треба брати в руки щось ніжне і не напряжне і тут рука сама потягнулась в коробку з Кінгом. Лезо такод від Джилет 7 оклок пермашарп зелене 4 використання. Голився в 1 проход проти росту + потім ще добривки і пройшовся ще поперек, бо всеодно піни дохера було))) Мило брав Прорасо зелене, воно так пощипує трохі, але це навіть подобається. В результаті отримав велике задоволення від гоління і його результату! Ось для такої невеликої щетини цей Кінг просто ідеально підходить!! А якщо експерементувати з лезами, то можна і тижневу щетину збривати) Тут вже і так дуже багато хороших відкугів про цей станок, але і цей не буде лишнім)

fill, Wolfskin, Vlad_S та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 25 з 25Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 23, 24, 25
 Схожі теми
-
» Помазок Gillette King-C
» Лезвия King C Gillette
» GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...
» Продам бритву Gillette King-C
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: