ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+61
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
creativeresponse
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
Kozachok
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
noname_username
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
65 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:34

fill пише:
Kakoyto_paren__ пише:
KHSN пише:
Пена-лишнее. Нид крем или мыло. Пена и баллона сушит. И вообще...
Треба трохи грошей буде накопити і замовити собі помазок з алишки, тоді і крем куплю, а доки піною буду голитися )))

Думаю, пристойного кабана за розумні гроші можна і в Україні купити, а не тягти з Алі.
Крем - так само.

Більше того, крем можна просто рукою розмазати по обличчю. Це вже буде краще, ніж піна з балона.
Та мені синтетику хочеться )) та не горить поки. Які думав взяти ))

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:37

Доберусь домой буду пользоваться помазком Proraso, сейчас spl 90328. Цена 63 грн. синтетика. Пишут что германия. Качество нормальное. Выпало 3 волосинки. Пользуюсь без чаши, пену сразу на лице "взбиваю". Мне нравиться, проблем нет

fill, hlopets та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:39

Kakoyto_paren__ пише:


Та мені синтетику хочеться )) та не горить поки. Які думав взяти ))

Розумію, що не горить, але пріоритети, як на мене, розставлені не вірно.
Варто починати з косметики - це 90% успіху.

Як я казав, крем можна просто розтерти руками по обличчю - це працює 100%.

Синтетика за розумною ціною теж є в Україні, варто лиш пошукати.
Втім, Алі не заборонений. Просто це зайвий час.
Ну і завжди можна попитати на форумі, може хтось готовий продати синтетику. Є розділ купівлі-продажу, там можна створити тему, цілком ймовірно, що хтось щось запропонує.

hlopets, all75 та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:40

KHSN пише:
Доберусь домой буду пользоваться помазком Proraso, сейчас spl 90328. Цена 63 грн. синтетика. Пишут что германия. Качество нормальное. Выпало 3 волосинки. Пользуюсь без чаши, пену сразу на лице "взбиваю". Мне нравиться, проблем нет
Ооо дякую зараз подивлюсь в інтернеті якщо є лінк на продавця то скинь будь ласка ))

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:42

fill пише:
Kakoyto_paren__ пише:


Та мені синтетику хочеться )) та не горить поки. Які думав взяти ))

Розумію, що не горить, але пріоритети, як на мене, розставлені не вірно.
Варто починати з косметики - це 90% успіху.

Як я казав, крем можна просто розтерти руками по обличчю - це працює 100%.

Синтетика за розумною ціною теж є в Україні, варто лиш пошукати.
Втім, Алі не заборонений. Просто це зайвий час.
Ну і завжди можна попитати на форумі, може хтось готовий продати синтетику. Є розділ купівлі-продажу, там можна створити тему, цілком ймовірно, що хтось щось запропонує.
Ну крем чи мило не пробував))

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:45

Kakoyto_paren__ пише:

Ну крем чи мило не пробував))

Завтра по дорозі на роботу, забіжи в будь-який супермаркет, чи в Єву, чи в Простор, чи ще щось.
Візьми перший-ліпший крем - Арко, Нівея, ХрєнЛисий - байдуже. І спробуй.
Ціна питання - десь на рівні пляшки пива

trimmer та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:54

О хомячках. Дома6 станок мельница р41; лезвия GSB; помазок Proraso большой ; после бритья-крем "Свобода"; мыло Proraso. Сейчас: станок King C G; помазок какойто spl 90328; лезвия Treet platinum, BIC, после бритья- одеколон "Тройной" от Эфект, мыло тоже. 
О бритье- разницы огромной не почувствовал!. Качество- главное. Вот качество бритья не пострадало. Таже вода, пена, движения руки. Не могу я сказать, что последний набор плохо бреет, или появилось то, что принято считать дискомфортным. Зачем платить? Не спорю хомячок аж наружу вылазит. Но смысл?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:55

fill пише:
Kakoyto_paren__ пише:

Ну крем чи мило не пробував))

Завтра по дорозі на роботу, забіжи в будь-який супермаркет, чи в Єву, чи в Простор, чи ще щось.
Візьми перший-ліпший крем - Арко, Нівея, ХрєнЛисий - байдуже. І спробуй.
Ціна питання - десь на рівні пляшки пива
Я б з радістю, але ближній супермаркет чи єва, або хоча б щось в 100 км від мого дома, може як буду в Кременчуці то зайду ))

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:58

При перезде, тоже не было помозка. Да и магазинов не знал. Короче. Малярная кисточка с хорошим ворсом)))), круглая, как помазок. Выручила))))

fill, Eisener_Gustav, hlopets, Jeemye та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 17:00

KHSN пише:
 Но смысл?

Певно, буду банальним, але порівняю з авто: і Ланос, і Мерседес чудово довезуть з точки А в точку Б.
Але приємніше їхати в Мерсі. І фізично (комфорт), і ментально (все ж таки Мерс).

Немає жодного зобов’язання їздити в Мерседесі. І Ланос реально впорується з основною задачею.
А далі вже - власні пріоритети, вподобання, можливості, забаганки і все таке інше.

hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 17:02

Kakoyto_paren__ пише:
fill пише:
Kakoyto_paren__ пише:

Ну крем чи мило не пробував))

Завтра по дорозі на роботу, забіжи в будь-який супермаркет, чи в Єву, чи в Простор, чи ще щось.
Візьми перший-ліпший крем - Арко, Нівея, ХрєнЛисий - байдуже. І спробуй.
Ціна питання - десь на рівні пляшки пива
Я б з радістю, але ближній супермаркет чи єва, або хоча б щось в 100 км від мого дома, може як буду в Кременчуці то зайду ))

Так, вибач, я дійсно не знаю твоїх обставин.
Я, власне, лиш про те, що варто спробувати крем за першої ліпшої нагоди

hlopets та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 17:06

Посмотрите на чем ездят богатые мира сего. Маска в расчет не берем. У него завод по производству. Просто обкатка.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 17:07

fill пише:
Kakoyto_paren__ пише:
fill пише:
Kakoyto_paren__ пише:

Ну крем чи мило не пробував))

Завтра по дорозі на роботу, забіжи в будь-який супермаркет, чи в Єву, чи в Простор, чи ще щось.
Візьми перший-ліпший крем - Арко, Нівея, ХрєнЛисий - байдуже. І спробуй.
Ціна питання - десь на рівні пляшки пива
Я б з радістю, але ближній супермаркет чи єва, або хоча б щось в 100 км від мого дома, може як буду в Кременчуці то зайду ))

Так, вибач, я дійсно не знаю твоїх обставин.
Я, власне, лиш про те, що варто спробувати крем за першої ліпшої нагоди
Нічого страшного, так і зроблю, дякую за пораду ))

fill, hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 17:27

KHSN пише:
Посмотрите на чем ездят богатые мира сего. Маска в расчет не берем. У него завод по производству. Просто обкатка.

Та на різному їздять. Як кому достатньо.
Власне про це я й говорю.

У мого підлеглого годинник в кілька (якщо не кількадесят) разів дорожчий за мій. І пофіг.
Мені - аби він час більш-менш точно показував. Йому - важливо статус. Ну, ок, то його таракани :-)

З голінням так само.
Всі мої голільні ніщтяки - з середнього сегменту. Найдорожча з моїх 12-ти бритв - 40$. Та й ті я виграв на спір :-)))
Для себе я вважаю це прийнятним.
Спускатися в категорію "Все по 99 центів" мені вже давно не цікаво. Але якщо доведеться, спущуся - корона не впаде.
Підніматися вище - цікаво. Але зараз немає особливої можливості. І це мене ніяк не непокоїть. Буде нагода - піднімусь, не буде - спокійно переживу.

Тобто, немає ніякої залежності кайфу з гоління від вартості інструментів чи розходників.
Є лише те, де тобі особисто комфортно почуватися з огляду на твої вподобання, сподівання і можливості.

igor, wakidzasi, KHSN, hlopets, Yura_ та Sanjok13 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyПт 18 Лист 2022 - 9:36

Kakoyto_paren_ пише:
Та мені синтетику хочеться )) та не горить поки. Які думав взяти ))

Раджу все ж таки не відмовляти собі в задоволенні і взяти саме помазок від Які, гарний і якісний. Це перевірений (багатьма учасниками форуму) виробник недорогих і якісних помазків. Дуже гарний ворс і якісні ручки зі смоли (а не пластик).
Але тягти з Алі немає сенсу, тут іх можна значно дешевше придбати. Є такий чудовий магазин Barbercompany - офіційний представник Які в Україні.
Перепробував шість синтетичних помазків від Які і Омеги. І раджу від Які, ось з такою ручкою:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
І це не кінцева ціна, ще є форумна знижка в 10% і безкоштовна доставка Укрпоштою (при вартості покупки від 200 грн).
А ось він на Алі, в офіційного виробника:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Як бачимо на Алі ціна вища в 2 рази.
 
В цієї моделі вдалий розмір вузла і дуже зручна ручка. Ну дуже зручна (наприклад у Omega 10098 хоч і схожа за формою і розмірами ручка, але значно поступається по зручності і якості). Він чудово збиває піну і на обличчі і в чаші.
Синтетику від Омеги серій S-brush і Hi-brush взагалі не раджу, мінімум серію EVO можна брати. І якби я зараз серед своїх кабанів та синтетик обирав би один помазок то це був би саме синтетичний Які з такою ручкою.
Тут більш розгорнуті відгуки від мене та камрада trimmer
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Інші помазки від Які теж непогані, в принципі можна брати будь яку модель яка сподобається. Різницю в якості і властивостях ворсу різних помазків від Які - я не відчув, відрізняються розміри вузла, колір ворсу та ручки.
 
Там же, в Barbercompany можна замовити недороге мило з гарними робочими властивостями, стік Арко:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

І що до бритви, особисто для мене King C Gillette - чудова універсальна бритва. І для першої спроби і в якості єдиної на все життя. Підходить як для щоденного гоління, так і для гоління раз на 10 днів (бувають і такі рекорди в мене). З агресивними лезами - агресивна, з м’якими - м’яка. Найкраще голить мене із Спутніком та зеленою Астрою м’яко і ефективно, за 3 проходи маю таке ББС, що наступного дня нема чого голити.
І хоча я перепробував не багато бритв (всього 6), та King C Gillette зараз вибрав би єдиною бритвою. На інші можна було не витрачати ні гроші, ні час. Але всі ми різні, різна щетина, різні бажання і т.п.


Останній раз редагувалося: all75 (Пт 18 Лист 2022 - 13:54), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, fran.ivan.ua, hlopets, Yura_, Kakoyto_paren__, Cawa, lightheadedness та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyПт 18 Лист 2022 - 10:42

Погоджусь з попереднім дописом - цей Які буде дуже класним варіантом.
Та й взагалі, Які - це хороший вибір за розумні гроші.

Також частково погоджусь щодо синтетик Омеги. Початкові фібри (S-Brush та Hi-Brush} дійсно не варто брати.
EVO - супер фібра. Але має чималий цінник.
Втім, у Омеги є ще одна серія синтетичних помазків - Roma. Там дві моделі: менша - Lupa Capitolina, і більша - Colosseo. У них фібра аналогічна фібрі Sovereign, якою оснашуються помазки Alexander Simpson серії Traffalgar. І це дуже пристойна синтетика за помірний кошт.

Ну й не варто забувати про помазки RazoRock з їхньою фіброю Plissoft - теж дуже класні помазки.

І, щоб не офф-топ: King C Gillette - відмінна бритва. Зараз вона для мене на другому-третьому місці після улюбленої 89-ої :-)

hlopets, Alfed, all75, CNPOMAHELL та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyПт 18 Лист 2022 - 12:19

fill пише:
EVO - супер фібра. Але має чималий цінник.
Втім, у Омеги є ще одна серія синтетичних помазків - Roma.
Ну й не варто забувати про помазки RazoRock з їхньою фіброю Plissoft - теж дуже класні помазки.

Мабуть я чогось не розумію, але:
Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 157
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyПт 18 Лист 2022 - 15:50

all75 пише:
Kakoyto_paren_ пише:
Та мені синтетику хочеться )) та не горить поки. Які думав взяти ))

Раджу все ж таки не відмовляти собі в задоволенні і взяти саме помазок від Які, гарний і якісний. Це перевірений (багатьма учасниками форуму) виробник недорогих і якісних помазків. Дуже гарний ворс і якісні ручки зі смоли (а не пластик).
Але тягти з Алі немає сенсу, тут іх можна значно дешевше придбати. Є такий чудовий магазин Barbercompany - офіційний представник Які в Україні.
Перепробував шість синтетичних помазків від Які і Омеги. І раджу від Які, ось з такою ручкою:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
І це не кінцева ціна, ще є форумна знижка в 10% і безкоштовна доставка Укрпоштою (при вартості покупки від 200 грн).
А ось він на Алі, в офіційного виробника:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Як бачимо на Алі ціна вища в 2 рази.
 
В цієї моделі вдалий розмір вузла і дуже зручна ручка. Ну дуже зручна (наприклад у Omega 10098 хоч і схожа за формою і розмірами ручка, але значно поступається по зручності і якості). Він чудово збиває піну і на обличчі і в чаші.
Синтетику від Омеги серій S-brush і Hi-brush взагалі не раджу, мінімум серію EVO можна брати. І якби я зараз серед своїх кабанів та синтетик обирав би один помазок то це був би саме синтетичний Які з такою ручкою.
Тут більш розгорнуті відгуки від мене та камрада trimmer
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Інші помазки від Які теж непогані, в принципі можна брати будь яку модель яка сподобається. Різницю в якості і властивостях ворсу різних помазків від Які - я не відчув, відрізняються розміри вузла, колір ворсу та ручки.
 
Там же, в Barbercompany можна замовити недороге мило з гарними робочими властивостями, стік Арко:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

І що до бритви, особисто для мене King C Gillette - чудова універсальна бритва. І для першої спроби і в якості єдиної на все життя. Підходить як для щоденного гоління, так і для гоління раз на 10 днів (бувають і такі рекорди в мене). З агресивними лезами - агресивна, з м’якими - м’яка. Найкраще голить мене із Спутніком та зеленою Астрою м’яко і ефективно, за 3 проходи маю таке ББС, що наступного дня нема чого голити.
І хоча я перепробував не багато бритв (всього 6), та King C Gillette зараз вибрав би єдиною бритвою. На інші можна було не витрачати ні гроші, ні час. Але всі ми різні, різна щетина, різні бажання і т.п.
Чим king c відрізняється від baili 176, чи слизьке руків'я?
Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 154
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyПт 18 Лист 2022 - 16:08

Baili 176, то є копія Тек, king c - більше схожий на  Меркури.

wakidzasi Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyПт 18 Лист 2022 - 16:30

Alfed пише:
Чим king c відрізняється від baili 176, чи слизьке руків'я?
В мене не було baili 176, тому не можу порівняти.
 
Руків'я - доволі важке і довге. Тому я тримаю не за кінець руків'я, а посередині - там де закінчується накатка (таким чином, за рахунок противаги руків’я, зменшується тиск станка на шкіру і підвищується маневреність). В цьому випадку - зовсім не слизьке. Якщо ж тримати за гладку частину треба щоб пальці не були в піні, бо буде слизьке (якщо просто мокрі - то нормально).

hlopets та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyПт 18 Лист 2022 - 17:38

all75 пише:
fill пише:
EVO - супер фібра. Але має чималий цінник.
Втім, у Омеги є ще одна серія синтетичних помазків - Roma.
Ну й не варто забувати про помазки RazoRock з їхньою фіброю Plissoft - теж дуже класні помазки.

Мабуть я чогось не розумію, але:
 
Насправді, ні, Roma - це не  EVO.
Yourshaving видає бажане за дійсне.
Я теж на це купився, коли брав у них свій Colosseo.
Це хороший помазок, та все ж не EVO.

Якщо знайти фото обох, можна побачити, що фібра в них дещо різна. І в інтернеті про це пишуть. Та й ціна суттєво різниться.

Якщо порівнювати, то EVO подібнийий до сімпсонівської фібри Platinum.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 157
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyПт 18 Лист 2022 - 19:14

Yura_ пише:
Baili 176, то є копія Тек, king c - більше схожий на  Меркури.
То котрий більш агресивний і комфортний?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyПт 18 Лист 2022 - 19:34

Друзі, дуже добре, коли форумчани завзято щось обговорюють lol . Але ж це тема про конкретну бритву, не про помазки. Давайте із помазками перейдемо у відповідний розділ.

fill, Акулов, РустВр, hlopets, all75, Jeemye та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
hlopets
Новачок
Новачок
hlopets


Повідомлень : 17
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.09.2021
Вік : 48
Звідки : Луганская обл., Украина

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyНд 20 Лист 2022 - 12:42

Отримав свою "King C" позавчора на Укрпошті (придбав, як і раніше писав, за 250 грн на OLX в комплекті з пачкою лез "King C" та гелем "King C") - вважаю покупку вдалою.

Перше лезо, яке вирішив спробувати - Feather.
Спроба виявилася невдалою: гоління не комфортне, забагато ковзань по одному ж тому самому місцю, проти роста волосся - зовсім не те, що треба... =) Буду експериментувати далі з іншими лезами.

fill, CNPOMAHELL та Sadko Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

King C Gillette - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 14 EmptyНд 20 Лист 2022 - 13:20

Гель, що йде з станком - хтось користувався?
З тих, хто на ОЛХ купував?

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 14 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Лезвия King C Gillette
» Помазок Gillette King-C
» King Oscillator Razor
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: