ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+61
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
creativeresponse
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
Kozachok
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
noname_username
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
65 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 247
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyЧт 20 Січ 2022 - 21:32

all75 пише:
alexzu37 пише:
При мягкой щетине на мой взгляд больше подошли бы астра или спутник.

Спасибо. Попробую следующим Спутник.
Ну наконец то добил лезвиЕ BIС и поставил сегодня Спутник... И получил то что хотел: мягкое, комфортное, расслабляющее, но при этом очень эффективное и чистое бритье. Два прохода и гладко выбритое лицо, лишь в паре мест не дотягивает до ББС. Только на шее пришлось делать добривки в проблемных местах. Вожу сейчас рукой по гладкому лицу - кайф... И кожа чувствует себя прекрасно (вроде и не было контакта с бритвой). 
Наверняка тут еще и улучшение навыков по взбиванию пены из мыла сыграли свою роль, наконец подобрал забор мыла и кол-во воды что бы получить жирную и скользкую пену.

fill, Акулов, Олександр Lutsk, wakidzasi, Kody, ARTURIUS, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 89
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyПн 27 Черв 2022 - 11:16

всім доброго дня) нарешті дібрався до форуму, щоб написати і свої враження від Gillette King C, який було придбано у камрада Олександр Lutsk

Ганяв 2 рази, 1 раз з милом Yaqi (на АліЕкспресі є), інший раз з кремом Proraso Wood and Spice (придбав у камрада Дмитрий), зі штатними лезами.


Загалом враження позитивне. Станок м"який, але в моєму випадку достатьо ефективний. Голюся через день, якраз норм. Пробував кожен день - в такому режимі теж добре.
 Якщо порівнювати з Razorock Baby Smooth, то значно ефективніше працює, і ніяких подразнень.

У планах поганяти з іншими лезами (Polsilver, Permasharp, Bic, Derby Premium)

fill, Янеж, Sauvage, Олександр Lutsk, Александр 7676, ARTURIUS, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
volff76
Новачок
Новачок
volff76


Повідомлень : 43
Репутація : 8
Дата реєстрації : 02.04.2020
Вік : 48
Звідки : Хмельницький

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyЧт 21 Лип 2022 - 17:19

Придбав за 290 грн разом з гелем та пачкою лез, вчора забрав з пошти, сьогодні поголився, дуже комфортний нетравматичний та ефективний станок. Зарядив одразу лезо яке було в комплекті, все супер, а потім в процесі вирішив спробувати інше лезо, зарядив Bic жовтий і ним теж достатньо комфортно доголився. Вцілому враження позитивні. Якість теж суперська. Сьогодні замовив ще один такий самий комплект, але ціна вже поповзла вгору, 320 грн на сьогодні, але це все одно гарна ціна як на мою думку.

Andrewt, trimmer, fill, vicbro, Янеж, Eisener_Gustav, egoist та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyЧт 21 Лип 2022 - 17:25

Бритва дуже офігенна на кожен день. Якби був аналог із нержі, навіть би і не думав , купив  би

trimmer, volff76 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1588
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyЧт 21 Лип 2022 - 17:42

egoist пише:
Бритва дуже офігенна на кожен день. Якби був аналог із нержі, навіть би і не думав , купив  би

Игорь, а как, по твоему мнению, Кинг будет в сравнении с Дроздом, в плане эффективности и комфорта бритья.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyЧт 21 Лип 2022 - 17:46

trimmer пише:

Игорь, а как, по твоему мнению, Кинг будет в сравнении с Дроздом, в плане эффективности и комфорта бритья.
Вообще разные вещи )) Дрозд - это уровень Рокки по комфорту и эффективности, может на 0.5% эффективнее, как по мне. А Кинг С это офигенная бритва на каждый день, уровня 89-й, которая позволяет махать как шашкой по лицу безнаказанно ))

trimmer та stinger Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
stinger
Бувалий
Бувалий
stinger


Повідомлень : 124
Репутація : 95
Дата реєстрації : 15.10.2018
Звідки : Дніпро

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyЧт 21 Лип 2022 - 21:00

Доречі теж кинг порівняв би з 89. дуже близькі одна до одної за усіма відчуттями. осі тільки ручка на кінгу якась...   :king:
Вага ідеальнна. Дизайн - цікавий. Зручность - повбивав би. Ні, якщо руки сухі - все добре. Але як тільки попадає вода, або не дай боже мило.... 
Мабуть якби не вона то 89 пішла б у архів. А  чужу ручку мені якось релігія не дозволяє :)

Янеж, egoist, ARTURIUS та Alejandro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1067
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyПт 22 Лип 2022 - 8:33

Чем покупать 89 Мухлю или Меркур с закрытой головой - то лучше за 300 грн. купить King C Gillette.
По комфорту и эффективности ничего не проигрываешь, качество изготовления на уровне и называется приличным именем (ну если кому-то религия не позволяет бриться инструментом с названием Baili и т.п.).
Ручка если не нравится, то можно заменить на более комфортную. Что еще нужно? А платишь в 4-4.5 раза дешевле. Оптимальный станок для тех, кому этот сегмент подходит!

stinger, Соло, Янеж, Sauvage, volff76, Александр 7676, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyСб 23 Лип 2022 - 0:38

Вже 420 грн,брав за 290
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyНд 24 Лип 2022 - 8:13

egoist пише:
Бритва дуже офігенна на кожен день. Якби був аналог із нержі, навіть би і не думав , купив  би
Невже серед сімейства Разорок немає подібної бритви із нержі?

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

Eisener_Gustav та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3456
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyНд 24 Лип 2022 - 15:35

ARTURIUS пише:
egoist пише:
Бритва дуже офігенна на кожен день. Якби був аналог із нержі, навіть би і не думав , купив  би
Невже серед сімейства Разорок немає подібної бритви із нержі?

Артур, я ему уже предлагал из этой таблички варианты, но Игорь хочет топовый станок из премиум сегмента.

egoist, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyПт 29 Лип 2022 - 19:48

Стараюсь бриться каждый день.Сегодня попробывал King C Gillette. Первое впечетление р 89. она ближе подходит к тому , что у сеня было.( р41, японец, slok, и мелочь).
Итак- лезвия-BIC ( подружился я с ними плотно), proraso белый, и какой-то бальзам-Eveline. Качество после бритья ( 2 прохода + добривкв), как после р89. Правда, есть места в которых р89 требовала "поелозить", King C Gillette справился на ура в 1,5 прохода. Почти BBS. Доволен. Раздражений, покраснений нет. А лезвия для меня эталон, особенно после 3 раза, еще острее.Вот в кратце и все. Но это токо первый раз.

Ruslan, fill, vicbro, Sauvage, Олександр Lutsk, Kody, Александр 7676 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyСб 30 Лип 2022 - 20:17

Второй раз.Сегодня использовал "родные" лезвия из комплекта. Честно скажу разницы не почуствовал. Надежно, четко, не травматично. Станок на каждый день, вмеру мягкий, вмеру агресивный-середнячок. Интересно то, что я привык держать станок ближе к голове, так, что насечка на ручке само там где нужно)))). Конечно после р41, станок этот гараздо мягче, но эффективность на уровне. Пока я доволен.

fill, Sauvage, Олександр Lutsk, Eisener_Gustav, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 89
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyЧт 25 Серп 2022 - 10:00

теж трохи експериминтував з лезами у цьому станку.
Жовті Bic Platinum працюють на 99% як рідні леза.
Perma-Sharp  -- теж непогано, але вистачає разів на 3 максимум. потім починають лишати пеньки. Для порівняння, Bic Platinum та рідні леза живуть разів 10

KHSN, ditrih_, all75 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyПт 26 Серп 2022 - 20:11

ARTURIUS пише:
egoist пише:
Бритва дуже офігенна на кожен день. Якби був аналог із нержі, навіть би і не думав , купив  би
Невже серед сімейства Разорок немає подібної бритви із нержі?

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Скажіть, будь ласка, в яку з вище приведених груп можна помістити r89 та r41 від Muehle?

Віталіk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3456
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyПт 26 Серп 2022 - 20:34

Caonima пише:
Цитата :

Скажіть, будь ласка, в яку з вище приведених груп можна помістити r89 та r41 від Muehle?
Думаю 89 -  медиум,  а 41 -  агресив

ARTURIUS та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
shklyarov
Новачок
Новачок
shklyarov


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 31
Звідки : Харків

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Gillete King C   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyНд 28 Серп 2022 - 22:17

Друзі по цеху, хочу поділитися придбанням данного "Gillete King C" за смішні гроші,
як то кажуть, хто встиг молодець
Продавець заявляє що в наявності ще є 30 наборів, на данний момент в наявності набір з гелем! за смішною ціною, а саме 250 грн!.
особисто я собі придбав 2 набори (нп за накладним платежем)
так що рекомендую взяти собі і на подарунок поки я в наявності :)

Залишаю посилання на продавця: Gillete King C  :cheers:

РустВр, Sauvage, volff76, Александр 7676, ARTURIUS, Shave Master, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/Shklyarov
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyПн 29 Серп 2022 - 13:45

shklyarov пише:
Друзі по цеху, хочу поділитися придбанням данного "Gillete King C" за смішні гроші,
як то кажуть, хто встиг молодець
Продавець заявляє що в наявності ще є 30 наборів, на данний момент в наявності набір з гелем! за смішною ціною, а саме 250 грн!.
особисто я собі придбав 2 набори (нп за накладним платежем)
так що рекомендую взяти собі і на подарунок поки я в наявності :)

Залишаю посилання на продавця: Gillete King C  :cheers:

Цікаво, продавець вже відправив посилку?
Бо мені він поки що не відповідає
Повернутися до початку Перейти донизу
shklyarov
Новачок
Новачок
shklyarov


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 31
Звідки : Харків

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyПн 29 Серп 2022 - 14:45

fill пише:
shklyarov пише:
Друзі по цеху, хочу поділитися придбанням данного "Gillete King C" за смішні гроші,
як то кажуть, хто встиг молодець
Продавець заявляє що в наявності ще є 30 наборів, на данний момент в наявності набір з гелем! за смішною ціною, а саме 250 грн!.
особисто я собі придбав 2 набори (нп за накладним платежем)
так що рекомендую взяти собі і на подарунок поки я в наявності :)

Залишаю посилання на продавця: Gillete King C  :cheers:

Цікаво, продавець вже відправив посилку?
Бо мені він поки що не відповідає

Вчора домовився на ще один комплект, на повідомлення відповідає не відразу, можливо спробуйте подзвонити за номером вказаному в оголошенни. 
(або чекайте відповіді продавця)
Номер продавця:
я розповів вам де купував сам, а далі ви вже самі домовляйтеся.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/Shklyarov
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyВт 30 Серп 2022 - 11:37

28.08.22 замовив один комплект на ОЛХ у цього продавця , сплатив , вчора прийшов лист з ОЛХ ,
Ваше замовлення було підтверджено продавцем , з трек номером від містекспрес , сьогодні прийшов наступний лист з ОЛХ  :
Продавець відхилив ваше замовлення на покупку .  Гроші повернули на картку !
Повернутися до початку Перейти донизу
volff76
Новачок
Новачок
volff76


Повідомлень : 43
Репутація : 8
Дата реєстрації : 02.04.2020
Вік : 48
Звідки : Хмельницький

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyВт 30 Серп 2022 - 11:46

Sauvage пише:
28.08.22 замовив один комплект на ОЛХ у цього продавця , сплатив , вчора прийшов лист з ОЛХ ,
Ваше замовлення було підтверджено продавцем , з трек номером від містекспрес , сьогодні прийшов наступний лист з ОЛХ  :
Продавець відхилив ваше замовлення на покупку .  Гроші повернули на картку !
така сама історія тільки сьогодні. Списався з продавцем, запитав чи можлива доставка Укрпоштою, він погодився, я оформлюю доставку, продавець відмінив замовлення. Кінець історії.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyВт 30 Серп 2022 - 11:49

Sauvage пише:
28.08.22 замовив один комплект на ОЛХ у цього продавця , сплатив , вчора прийшов лист з ОЛХ ,
Ваше замовлення було підтверджено продавцем , з трек номером від містекспрес , сьогодні прийшов наступний лист з ОЛХ  :
Продавець відхилив ваше замовлення на покупку .  Гроші повернули на картку !

Щойно поспілкувався з цим продавцем.

Теж зробив замовлення через Міст. Продавець вибачився, сказав, що у них в місті Міст не працює. 
Домовились, що він скасує замовлення, а я перезамовлю на НП чи Укрпошту.
Як домовилися, так і зробили: від відмінив, гроші зразу повернулися на картку, я перезамовив. 
Чекаю далі на підтвердження і відправку. Поки що все гаразд, не бачу підстав для паніки :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyВт 30 Серп 2022 - 12:45

Паніки нема , але нажаль продавець мені не написав , що можливо замовити через НП , я зрозумів , що він не має в наявності

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyВт 30 Серп 2022 - 12:48

Sauvage пише:
Паніки нема , але нажаль продавець мені не написав , що можливо замовити через НП , я зрозумів , що він не має в наявності

Є.
Я вчора у нього запитав, він сьогодні зранку відповів, що є.
Ну а далі те, що я описував вище.

Спробуйте ще раз. Та й перепитати в нього можна.
Я так зрозумів, він не дуже швидко відповідає на повідомлення, але подзвонити можна.

Sauvage Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

King C Gillette - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 8 EmptyВт 30 Серп 2022 - 13:05

Не встиг , на сайті пише :
Це оголошення більше не доступне
Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 8 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Помазок Gillette King-C
» Лезвия King C Gillette
» Куплю гель king c Gillette
» King Oscillator Razor
» KING C. GILLETTE - прозрачный гель для бритья, с экстрактом белого чая.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: