ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+61
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
creativeresponse
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
Kozachok
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
noname_username
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
65 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyПн 31 Жовт 2022 - 9:13

Заметки на полях. Подтвердил свой дзен))). оптимальная связка Gillette King C и BIC. Для меня за последний месяц лучшее. Ручка как ручка. Дело в том, что я не держу станок за кончик ручки. Ноборот где-то по середине. И участок без насечки работает как противовес. Пока я жду освобождения своего города, єтот станок, в плане бритья, удолетворяет полностью. Дома осталась р41. Очень качественно сделан. Я думаю ручка это китай. А вот голова, есть подозрение что немцы.
Защитная прокладка на немецком. К чему бы?. Ну а сборка в Китае или на ....Лезвия с мокшанских болот. Гель - Франция. Я тебя слепила иж того что было. Солянка. И цена от 250 до 700. Бардак.

Yura_, all75 та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyПн 31 Жовт 2022 - 10:06

CNPOMAHELL пише:

А тут доведеться шукати більш гострі (і коштовні) леза.
А може і не доведеться. Все індивідуально. Мені найкраще зайшли в цій бритві Спутнік та Астра. Жилєт SB теж нормально.


Alejandro пише:
 і ,якщо хтось хоче голитися раз на тиждень, то,звісно, не отримає задоволення.
Я належу саме до таких, частенько голюся 1/7. Можу зазначити - задоволення не менше, ніж при режимі 1/3. (голюся з різними інтервалами: від 1/3 до 1/10, найчастіше 1/5-1/7...)

wakidzasi, Yura_, CNPOMAHELL, Kakoyto_paren__ та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyПн 31 Жовт 2022 - 13:37

Kakoyto_paren__ пише:
fill пише:
Kakoyto_paren__ пише:
Отакої, вже майже вирішив в бік Кінга, а зараз знову вагатися почав 😅😅😅

Нє, ну Кінг не буде великою помилкою :-)
Якщо вирішив, то бери.
Потім все одно 89-ту візьмеш :-)))
Ну а яка в них глобальна відмінність, якщо взяти число дві бритви і порівняти, ну і в відсотках наскільки гірший чи кращий кожен показник, р89 та кінг

Я так розумію, що вибір вже зроблено, але не добре буде залишити питання без відповіді.

Отже, в чому глобальна відмінність між 89-ою і Кінгом?
На мою думку, в ідеології, яка у свою чергу втілена в конструктиві.

Свого часу 89-та, очевидно, створювалася як бритва, яка закриє всі питання. І маю сказати, що Нілу Джаґґеру з Андреасом Мюллером це вдалося.
89-та - це бритва середньої агресивності. Вона точно вивірена по геометрії: має правильний ергономічний кут атаки, помірні гап і експозицію. Ця бритва підійде більшості чоловіків, а то й усім. З нею комфортно голитися і кожного дня, і раз на тиждень. Бритва є достатньо ефективною, з нею легко отримати хороший результат.
На мій погляд, вона не вибаглива до лез. 
Тобто, це дуже зручна, зрозуміла, універсальна бритва за помірною ціною

Кінг - це новинка на ринку. Після фактичного провалу моделі Heritage, інженери Gillette непогано попрацювали і видали на гора насправді дуже вдалу бритву.
По суті в них вийшла дещо "зализана" версія 89-ої. Намагаючись додати до неї більше комфорту, вони певною мірою пожертвували ефективністю. Але вони все ж постаралися не вбити ефективність повністю. Принаймні мені її все ще вистачає. І це, маю сказати, дуже непогане поєднання.
Але головне "але" Кінга, це те, що вона все ж таки м’яка бритва. Це робить її менш універсальною, а отримання хорошого результату інколи може бути дещо трудомістким.

Спірним місцем Кінга є його ручка. Втім, можна звикнути.
Але Кінг є помітно дешевшим. Це його великий плюс.

Наскільки одна краща за іншу важко сказати - тут багато що з лінійкою не поміряєш :-)

Sauvage, Eisener_Gustav, all75, Alejandro, CNPOMAHELL, Caonima, Kakoyto_paren__ та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyПн 31 Жовт 2022 - 13:44

Kozachok пише:



Ну це залежить.
Особисто я більше ніколи 89ю не візьму і за дарма. Нічого видатного в цій бритві, особисто для себе я не знайшов. Голить не краще за інших, гірше за Rockwell 6S. Гострі кути на гарді, сумнівне покриття + відверто жахлива ручка, зовсім не цупка і ніяка. Взагалі, я задоволений, що не обрав однією зі своїх перших бритв саме 89ю. *Це все ж звісно суб‘єктивно моя думка.

А ось Кінг С за свою ціну виграє. Ручка там також не дуже.

Враховуючи, що 89-та виготовляється двома різними компаніями, між R89 і DE89 є певні відмінності. Зокрема в покритті.
Я усім раджу при купівлі 89-ої брати саме Edwin Jagger DE89. Вони як раз дуже дбайливо ставляться до покриття, жлдних нарікань ніколи не чув.

Ручок у Jagger-а теж повно, підібрати під себе не проблема взагалі. 
Стандартна ручка що в них, що в Мюле дійсно така собі. Але є купа інших варіантів - з різним балансом і  абсолютно не слизьких.

А Кінг зайшов з козирної ціни :-)
Беручи до уваги, що бритва вийшла все ж таки вдалою, така ціна спокушає :-)

Соло, Sauvage, ARTURIUS, ditrih_, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyПн 31 Жовт 2022 - 21:06

Цитата :
Alejandro пише:
 і ,якщо хтось хоче голитися раз на тиждень, то,звісно, не отримає задоволення.
Я належу саме до таких, частенько голюся 1/7. Можу зазначити - задоволення не менше, ніж при режимі 1/3. (голюся з різними інтервалами: від 1/3 до 1/10, найчастіше 1/5-1/7...)
Та й мені треба голитися не частіше ніж раз на 2 дні. Тому що частіше - и шкіра не встигає відновлюватись и голити практично нічого.


all75
CNPOMAHELL пише:

А тут доведеться шукати більш гострі (і коштовні) леза.
А може і не доведеться. Все індивідуально. Мені найкраще зайшли в цій бритві Спутнік та Астра. Жилєт SB теж нормально.

Можливо. Але ціна Супутника та Астри вирізнється від Gillette SB та Gillette Platinum. Ця сума, звісно, далека від цін на касети до бритв, але все ж у 2-4 рази різниця де-інде.

З приводу Gillette Rubie то не слід порівнювати старі леза з сучасними. Я зовсім не розумію як можно голитися сучасними. Ті ж Gillette Rubie часів СРСР, де біла пачка та помаранчевий напис і червоний рубин голять зовсім інакше. Це також стосується лез London Bridge (мабуть ще від Вілкінсонів) та сучасних, пітерських, або вінтажних же Gillette Nacet Platinum. Останніми я голився мабуть разів 8 одним лезом поки не почало тупитися. Причому впевнений, що переставивши його (лезо) до більш агресивної бритви -можливо б ще зміг поголитися.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sadko
Новачок
Новачок
Sadko


Повідомлень : 7
Репутація : 0
Дата реєстрації : 23.02.2022
Вік : 43
Звідки : Чернигов

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyСб 5 Лист 2022 - 6:45

Доброго дня товариство. Отримав замовлені леза а саме GSB і Feather. І провів тестування на триденній щетині вона у мене жорстка та і карта росту така що без навігації не розібратися) Отож результат. Feather чисте комфортне гоління без подразнень але треба робити більше проходів і добривок. Натомість GSB в два проходи ідеальна чистота навіть по відчуттях гостріше від пір'їни,але лишається дуже багато червоних точок. Буду далі шукати свій дзен. Ще не затестив чорні Derbi i Wilkinson Sword.

fill, all75, CNPOMAHELL та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyСб 5 Лист 2022 - 8:35

Sadko пише:
... але лишається дуже багато червоних точок. 

Якщо лишається багато червоних точок, то це свідчить про надмірний тиск на бритву. І, як наслідок, пошкодження епідермісу.
Чистота того не варта. 

Та й лезо, схоже, не стільки більш гостре, скільки більш різке


Останній раз редагувалося: fill (Сб 5 Лист 2022 - 13:21), всього регувалося 1 раз(-и)

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyСб 5 Лист 2022 - 13:19

Поробуйте Treet Platinum

vicbro та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyСб 5 Лист 2022 - 14:44

KHSN пише:
Поробуйте Treet Platinum
Что-то мне больше Treet Classic везде заходит.
Повернутися до початку Перейти донизу
hlopets
Новачок
Новачок
hlopets


Повідомлень : 17
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.09.2021
Вік : 48
Звідки : Луганская обл., Украина

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyНд 13 Лист 2022 - 19:48

Тим, хто мав бажання спробувати "King C Gillette", але так і не наважився його купити... wink

Тільки що замовив за 250 грн на OLX,
та там ще трохи wink залишилося (як розумію, ще 19 шт).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Сэм, Peshek, Sauvage, Александр 7676, Shave Master, all75, CNPOMAHELL та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyНд 13 Лист 2022 - 19:58

hlopets пише:
Тим, хто мав бажання спробувати "King C Gillette", але так і не наважився його купити... wink

Тільки що замовив за 250 грн на OLX,
та там ще трохи wink залишилося (як розумію, ще 19 шт).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Дикую за посилання, добре що не замовив зо 500 на промі, а вирішив почекати )) головне щоб не паль була, а оригінал, тому що така ціна трішки смущає ))

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
hlopets
Новачок
Новачок
hlopets


Повідомлень : 17
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.09.2021
Вік : 48
Звідки : Луганская обл., Украина

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyНд 13 Лист 2022 - 20:12

Kakoyto_paren__ пише:
Дикую за посилання, добре що не замовив зо 500 на промі, а вирішив почекати )) головне щоб не паль була, а оригінал, тому що така ціна трішки смущає )).

Цілком з вами згоден! 🙂
Але ж ми будемо перевіряти на Укрпошті - те, що нам доставили.

За 500 ціна теж гарна, але ж і не погано wink, коли за цю ціну можна придбати не один набір для гоління, а два.

CNPOMAHELL та Kakoyto_paren__ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyНд 13 Лист 2022 - 23:48

Kakoyto_paren__ пише:
hlopets пише:
Тим, хто мав бажання спробувати "King C Gillette", але так і не наважився його купити... wink

Тільки що замовив за 250 грн на OLX,
та там ще трохи wink залишилося (як розумію, ще 19 шт).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Дикую за посилання, добре що не замовив зо 500 на промі, а вирішив почекати )) головне щоб не паль була, а оригінал, тому що така ціна трішки смущає ))
Може воно з розпродажу якого закордонного. Або з розпродажу ж, але вживане. Чи купив ящик у спробі перепродати а нікому -усі в армії (де й просто помитися іноді - за щастя). Та підробляти щось, що в гривнях при теперішньому курсі коштує 6 баксів - ну таке. Якщо воно буде не оригіналом то це зразу стане видно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyПн 14 Лист 2022 - 0:08

CNPOMAHELL пише:
Kakoyto_paren__ пише:
hlopets пише:
Тим, хто мав бажання спробувати "King C Gillette", але так і не наважився його купити... wink

Тільки що замовив за 250 грн на OLX,
та там ще трохи wink залишилося (як розумію, ще 19 шт).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Дикую за посилання, добре що не замовив зо 500 на промі, а вирішив почекати )) головне щоб не паль була, а оригінал, тому що така ціна трішки смущає ))
Може воно з розпродажу якого закордонного. Або з розпродажу ж, але вживане. Чи купив ящик у спробі перепродати а нікому -усі в армії (де й просто помитися іноді - за щастя). Та підробляти щось, що в гривнях при теперішньому курсі коштує 6 баксів - ну таке. Якщо воно буде не оригіналом то це зразу стане видно.

такие дешевые станки не подделывают, ибо не выгодно, такую дешевую цену могут ставить только с большим объемом продукции

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyПн 14 Лист 2022 - 0:22

Сэм пише:
CNPOMAHELL пише:
Kakoyto_paren__ пише:
hlopets пише:
Тим, хто мав бажання спробувати "King C Gillette", але так і не наважився його купити... wink

Тільки що замовив за 250 грн на OLX,
та там ще трохи wink залишилося (як розумію, ще 19 шт).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Дикую за посилання, добре що не замовив зо 500 на промі, а вирішив почекати )) головне щоб не паль була, а оригінал, тому що така ціна трішки смущає ))
Може воно з розпродажу якого закордонного. Або з розпродажу ж, але вживане. Чи купив ящик у спробі перепродати а нікому -усі в армії (де й просто помитися іноді - за щастя). Та підробляти щось, що в гривнях при теперішньому курсі коштує 6 баксів - ну таке. Якщо воно буде не оригіналом то це зразу стане видно.

такие дешевые станки не подделывают, ибо не выгодно, такую дешевую цену могут ставить только с большим объемом продукции
А я про что? Там полиграфия одна наверное столько стоит по меркам Жилета. Либо подделка должна быть из серии "коробочку делали люди с тремором конечности" а станок - из куска арматурины и ведра ножницами по металлу пионеры после занятий. ;)

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyСр 16 Лист 2022 - 16:15

Отримав сьогодні свій набір, дуже не розуміюсь яка вона повинна бути, але як на мене якість непогана, все зроблено добре, може вирішуюсь сьогодні поголитися то отримують як моє враження від переходу після звичайного касетника )) з доставкою по новій пошті вийшло за все 355 грн

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyСр 16 Лист 2022 - 16:21

Kakoyto_paren__ пише:
Отримав сьогодні свій набір, дуже не розуміюсь яка вона повинна бути, але як на мене якість непогана, все зроблено добре, може вирішуюсь сьогодні поголитися то отримують як моє враження від переходу після звичайного касетника )) з доставкою по новій пошті вийшло за все 355 грн
Як додати фото я так і не зрозумів ))) не виходитььхай йому грець ))

Дмитрий 1973 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6963
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyСр 16 Лист 2022 - 16:25

Kakoyto_paren__ пише:

Як додати фото я так і не зрозумів ))) не виходитььхай йому грець ))
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] можна подивитись.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyСр 16 Лист 2022 - 16:35

Я через телефон, і щось не вдається, якщо хтось думає собі купляти та потрібні фото можу скинути в телеграмм.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 10:52

Отже, поголився перший раз в своєму житті станком т-образного типу. Враження не передати, можливо це від того що я давно хотів купити собі станок, та спробувати вологе класичне гоління, бо дуже сподобалось, хоча мені і нема з чим порівняти тільки з касетником, гоління дуже м’яке, нічого не дере, правда голився набагато довше чим зазвичай )) голився тільки за ростом волосся, станок дуже сподобався за ті грощі за які мені вдалося собі його купити просто пушка )) годився комплектними лезами та звичайною піною для гоління яка була куплена в Аврорі за 55 грн(якась Турецька). Отже мій вердикт такий, всі початківці які хочуть спробувати ВКГ та не знаюсь з чого почати кінг с ваш вибір. Хотів ще сказати дякую всім камрадам хто порадив цю бритву ))

Ruslan, KHSN, hlopets, all75 та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 12:21

Пена-лишнее. Нид крем или мыло. Пена и баллона сушит. И вообще...

Віталіk, Eisener_Gustav, ditrih_ та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alejandro
Новачок
Новачок
Alejandro


Повідомлень : 22
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.01.2022

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 13:37

З піною ніколи не вдалося поголитися, як треба. Вона дає ковзання для станка, але не пом'якшує волосся. Краще використовувати будь-яке мило для гоління чи крем.

ditrih_, hlopets та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 15:54

получил тоже данную бритву на УкрПочте, оригинал, можно брать, только уже раскупили)

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:22

KHSN пише:
Пена-лишнее. Нид крем или мыло. Пена и баллона сушит. И вообще...
Треба трохи грошей буде накопити і замовити собі помазок з алишки, тоді і крем куплю, а доки піною буду голитися )))

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 13 EmptyЧт 17 Лист 2022 - 16:30

Kakoyto_paren__ пише:
KHSN пише:
Пена-лишнее. Нид крем или мыло. Пена и баллона сушит. И вообще...
Треба трохи грошей буде накопити і замовити собі помазок з алишки, тоді і крем куплю, а доки піною буду голитися )))

Думаю, пристойного кабана за розумні гроші можна і в Україні купити, а не тягти з Алі.
Крем - так само.

Більше того, крем можна просто рукою розмазати по обличчю. Це вже буде краще, ніж піна з балона.

hlopets та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 13 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Лезвия King C Gillette
» Помазок Gillette King-C
» King Oscillator Razor
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: