ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+61
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
creativeresponse
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
Kozachok
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
noname_username
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
65 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyНд 20 Лист 2022 - 13:26

Armadilla пише:
Гель, що йде з станком - хтось користувався?
З тих, хто на ОЛХ купував?

Я користувався. 
Крем робочий, дуже слизький, з приємним ароматом.

Але він безпінний, просто руками наноситься на обличчя. Я таке не люблю - не видно, де вже поголив. Тому віддав.
Втім, якщо хтось з цього приводу не париться, то буде цілком задоволений.

Armadilla, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyНд 20 Лист 2022 - 13:37

Armadilla пише:
Гель, що йде з станком - хтось користувався?
З тих, хто на ОЛХ купував?
Я користувався вчора, але мазав не помазком, а рукою, таке собі задоволення, пахне непогано )

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sadko
Новачок
Новачок
Sadko


Повідомлень : 7
Репутація : 0
Дата реєстрації : 23.02.2022
Вік : 43
Звідки : Чернигов

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyНд 20 Лист 2022 - 14:26

hlopets пише:
Отримав свою "King C" позавчора на Укрпошті (придбав, як і раніше писав, за 250 грн на OLX в комплекті з пачкою лез "King C" та гелем "King C") - вважаю покупку вдалою.

Перше лезо, яке вирішив спробувати - Feather.
Спроба виявилася невдалою: гоління не комфортне, забагато ковзань по одному ж тому самому місцю, проти роста волосся - зовсім не те, що треба... =) Буду експериментувати далі з іншими лезами.
У мене з Feather те саме.Сьогодні спробував другій раз ці леза, подумав що перший щось пішло не так але ні.Дуже не комфортно а проти росту взагалі біда.Змінив на GSB і все стало ідеально.

hlopets, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyНд 18 Груд 2022 - 12:37

Вітаю, друзі.
Ще раз прошу обговорювати леза у відповідних розділах. Можна навіть створити окрему тему з обговоренням. Бо всі останні повідомлення не мають відношення до бритви King C Gillette.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyНд 18 Груд 2022 - 12:42

Ruslan пише:
Вітаю, друзі.
Ще раз прошу обговорювати леза у відповідних розділах. Можна навіть створити окрему тему з обговоренням. Бо всі останні повідомлення не мають відношення до бритви King C Gillette.

Руслане, а можна дійсно створити окрему тему, на кшталт "Загальне обговорення лез", і перенести туди всі ці пости?

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyНд 18 Груд 2022 - 13:05

fill пише:
Ruslan пише:
Вітаю, друзі.
Ще раз прошу обговорювати леза у відповідних розділах. Можна навіть створити окрему тему з обговоренням. Бо всі останні повідомлення не мають відношення до бритви King C Gillette.

Руслане, а можна дійсно створити окрему тему, на кшталт "Загальне обговорення лез", і перенести туди всі ці пости?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kakoyto_paren__
Новачок
Новачок
Kakoyto_paren__


Повідомлень : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.10.2022
Вік : 30

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyСб 24 Груд 2022 - 23:31

all75 пише:
Kakoyto_paren_ пише:
Та мені синтетику хочеться )) та не горить поки. Які думав взяти ))

Раджу все ж таки не відмовляти собі в задоволенні і взяти саме помазок від Які, гарний і якісний. Це перевірений (багатьма учасниками форуму) виробник недорогих і якісних помазків. Дуже гарний ворс і якісні ручки зі смоли (а не пластик).
Але тягти з Алі немає сенсу, тут іх можна значно дешевше придбати. Є такий чудовий магазин Barbercompany - офіційний представник Які в Україні.
Перепробував шість синтетичних помазків від Які і Омеги. І раджу від Які, ось з такою ручкою:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
І це не кінцева ціна, ще є форумна знижка в 10% і безкоштовна доставка Укрпоштою (при вартості покупки від 200 грн).
А ось він на Алі, в офіційного виробника:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Як бачимо на Алі ціна вища в 2 рази.
 
В цієї моделі вдалий розмір вузла і дуже зручна ручка. Ну дуже зручна (наприклад у Omega 10098 хоч і схожа за формою і розмірами ручка, але значно поступається по зручності і якості). Він чудово збиває піну і на обличчі і в чаші.
Синтетику від Омеги серій S-brush і Hi-brush взагалі не раджу, мінімум серію EVO можна брати. І якби я зараз серед своїх кабанів та синтетик обирав би один помазок то це був би саме синтетичний Які з такою ручкою.
Тут більш розгорнуті відгуки від мене та камрада trimmer
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Інші помазки від Які теж непогані, в принципі можна брати будь яку модель яка сподобається. Різницю в якості і властивостях ворсу різних помазків від Які - я не відчув, відрізняються розміри вузла, колір ворсу та ручки.
 
Там же, в Barbercompany можна замовити недороге мило з гарними робочими властивостями, стік Арко:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

І що до бритви, особисто для мене King C Gillette - чудова універсальна бритва. І для першої спроби і в якості єдиної на все життя. Підходить як для щоденного гоління, так і для гоління раз на 10 днів (бувають і такі рекорди в мене). З агресивними лезами - агресивна, з м’якими - м’яка. Найкраще голить мене із Спутніком та зеленою Астрою м’яко і ефективно, за 3 проходи маю таке ББС, що наступного дня нема чого голити.
І хоча я перепробував не багато бритв (всього 6), та King C Gillette зараз вибрав би єдиною бритвою. На інші можна було не витрачати ні гроші, ні час. Але всі ми різні, різна щетина, різні бажання і т.п.
Писали що є протокол на знижку, можете дати будь ласка ?)
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyНд 25 Груд 2022 - 19:17

Kakoyto_paren__ пише:


Писали що є протокол на знижку, можете дати будь ласка ?)
barbercompany.com (Скидка для форумчан 10%. Войдите в свой аккаунт (вы должны быть зарегистрированы).При заказе на сайте в поле Активировать купон на скидку вписываем "UAShave".  Если индивидуальная накопительная скидка равна 5% - нужно ввести промокод "UAShave5". Скидка добавится на 5%. )

manclub.com.ua (Скидка для форумчан 5%. При оформлении заказа через корзину в поле «ввести промокод» вводим "manclubsale22" и нажимаем «применить».)

britvamag.com.ua (Скидка для форумчан 10%. При заказе на сайте в поле Введите промокод вводим: shaveua.

barbermag.com.ua  (Скидка для форумчан 10%. Промокод:  shaveua)

hairgum.com.ua (Скидка для форумчан 15%. Промокод : shaveua)

Акулов, q7819, Александр 7676, ARTURIUS, Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bodjja
Новачок
Новачок
Bodjja


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.02.2023

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyПн 20 Лют 2023 - 15:59

King більше агресивний за muhle89? Я правильно зрозумів
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1077
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyПн 20 Лют 2023 - 16:06

Bodjja пише:
King більше агресивний за muhle89? Я правильно зрозумів
Нет, не правильно. Он немного мягче чем 89.
Я бы сказал, что он между закрытой головой Меркур и Мюле 89.

fill та Bodjja Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bodjja
Новачок
Новачок
Bodjja


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.02.2023

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyПн 20 Лют 2023 - 17:00

Тільки чув відгуки і не тільки на цьому форумі, що навпаки, вона є більш ефективною за мюле??

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1237
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyПн 20 Лют 2023 - 17:04

Bodjja пише:

Тільки чув відгуки і не тільки на цьому форумі, що навпаки, вона є більш ефективною за мюле??

Агрессивность это не то же самое что и эффективность.

fill та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyПн 20 Лют 2023 - 17:19

хорошая не агрессивная и эффективная бритва, мне она больше понравилась чем Мельница Р89

wakidzasi, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bodjja
Новачок
Новачок
Bodjja


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.02.2023

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyПн 20 Лют 2023 - 18:00

Тобто мякша, але ефективніша?. Я вже заплутався... Брився майже 4 роки копією мюле від Yaqi,бо подивися два огляди де сказали Гуд треба брати, перед тим рік baili 176, яка замало збривала( тепер знаю що бейлі мені мало агресивна , а yaqi89 трошки забагато!)).  І був не в темі вічних пошуків, випадково попав на огляди і поняв в чому суть ВБ, навіть не знав про таку "тьему",скільки я пропустив ...😁. Тобто я новачок ). Замовив за останній місяць такі: yaqi Mellon , yaqi cobbled, відповідно склав yaqi звіра(beast(Mellon+yaqi89 scalloped)), агресія якого по відгуках біля р41. В дорозі weidi (baili)t3 бабочка регульована і baili 131. Остапа понесло... Просто були по гарній ціні😙 Але всі чомусь порівнюють все з  р 89 і 41 , от цікаво що там таке..? Вроді голова не сталь, а ціна космос в порівнянні з Китаем
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1237
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyПн 20 Лют 2023 - 18:19

Bodjja пише:

Тобто мякша, але ефективніша?. Я вже заплутався... Брився майже 4 роки копією мюле від Yaqi,бо подивися два огляди де сказали Гуд треба брати, перед тим рік baili 176, яка замало збривала( тепер знаю що бейлі мені мало агресивна , а yaqi89 трошки забагато!)).  І був не в темі вічних пошуків, випадково попав на огляди і поняв в чому суть ВБ, навіть не знав про таку "тьему",скільки я пропустив ...😁. Тобто я новачок ). Замовив за останній місяць такі: yaqi Mellon , yaqi cobbled, відповідно склав yaqi звіра(beast(Mellon+yaqi89 scalloped)), агресія якого по відгуках біля р41. В дорозі weidi (baili)t3 бабочка регульована і baili 131. Остапа понесло... Просто були по гарній ціні😙 Але всі чомусь порівнюють все з  р 89 і 41 , от цікаво що там таке..? Вроді голова не сталь, а ціна космос в порівнянні з Китаем
Эффективность это глубина срезания волоса, т.е. чем короче остается "пенек" щетины, тем эффективнее. Под агрессивностью каждый подразумевать может свое, но грубо говоря это отношение станка к коже и то, с какой легкостью станок проходит щетину.
На оба параметра влияют в первую очередь вылет лезвия и угол атаки. Чем больше вылет, тем больше эффективность, но в зависимости от угла может расти и агрессивность.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Kitten911, Alfed, Yura_ та Bodjja Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bodjja
Новачок
Новачок
Bodjja


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.02.2023

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyВт 21 Лют 2023 - 19:33

Чому  Gillette випустили kingC, а не вернули до жития старший tech?  Хтось їх порівнював? Подобається tech, але бу станок якось відштовхує..
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyВт 21 Лют 2023 - 20:57

КингС мне тоже значительно больше понравился чем 89, прилично мягче и более эффективна при этом!

all75, Cawa та Bodjja Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1077
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyСр 22 Лют 2023 - 10:10

Bodjja пише:
Чому  Gillette випустили kingC, а не вернули до жития старший tech?  Хтось їх порівнював? Подобається tech, але бу станок якось відштовхує..
А чем нравится Жиллетт Тех? Пробовал его? Я пробовал и чего-то "ВАУ" в нем не обнаружил.
Сегодня есть станки в разных ценовых сегментах, которые ничем в бритье не уступают легендарному Теху.
Если бы Тех действительно обладал непревзойденными и неповторимыми чудесными свойствами и спросом, то его бы выпускали до сих пор улучшая финиш и т.д. Тем более, что срок лицензии вроде закончился (могу ошибаться). От прибылей бизнес не отказывается никогда. Кроме того, King C выпустил не Gillette, а Procter & Gamble и у них своя экономика.
И пару слов о понятиях агрессивности и эффективности.
Агрессивность станка - это его характеристика, отражающая предрасположенность к нанесению вреда коже.
Выражения, используемые в описаниях, подобные определению "мягкий", относятся к ощущениям, а не к реальной агрессивности.
Ощущения зависят в основном от угла наклона лезвия. Отсюда и возникает такое понятие, как "скрытая агрессивность". Агрессивность, как характеристика, никуда не исчезает, она просто бывает завуалирована.
Например, возьмем два станка, Timeless 0.95 и Henson AL13 Medium. У них вылет лезвия одинаковый, но в бритье агрессивность Timeless выпирает сразу, а у Henson она выходит намного позже самого бритья в виде определенного состояния кожи. В ощущениях Henson, по сравнению с Timeless, мягкий (в бритье), но у него скрытая агрессивность. Скрытая агрессивность часто доставляет много проблем тем, кто ее сразу не чувствует и начинает "махать шашкой", давить и т.д.
Параметр, от которого прямо зависит эффективность станка - это вылет лезвия.
Чудес не бывает (мое личное мнение и его никому не навязываю).
Эффективный станок не может не быть агрессивным. Кто бы что не говорил. Если про него говорят "мягкий" - то у него просто скрытая агрессивность.
С другой стороны, агрессивный станок может быть не очень эффективным, это зависит от его конструкции.
Все высказанные мысли предполагают обладание поставленной техникой и выражают мои личные мысли, которые никому не навязываю.

fill, Изотовец, wakidzasi, Yura_, all75, Jeemye та Bodjja Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
takumar
Частий гість
Частий гість
takumar


Повідомлень : 54
Репутація : 13
Дата реєстрації : 15.03.2021
Вік : 43
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyСр 22 Лют 2023 - 17:11

Bodjja пише:
Чому  Gillette випустили kingC, а не вернули до жития старший tech?  Хтось їх порівнював? Подобається tech, але бу станок якось відштовхує..
На AliExpress є сучасні tech'и:

Gillette Super Blue Shaving Razor
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

wakidzasi та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1237
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyСр 22 Лют 2023 - 17:34

vicbro пише:

А чем нравится Жиллетт Тех? Пробовал его? Я пробовал и чего-то "ВАУ" в нем не обнаружил.
Сегодня есть станки в разных ценовых сегментах, которые ничем в бритье не уступают легендарному Теху.
Если бы Тех действительно обладал непревзойденными и неповторимыми чудесными свойствами и спросом, то его бы выпускали до сих пор улучшая финиш и т.д. Тем более, что срок лицензии вроде закончился (могу ошибаться). От прибылей бизнес не отказывается никогда. Кроме того, King C выпустил не Gillette, а Procter & Gamble и у них своя экономика.
И пару слов о понятиях агрессивности и эффективности.
Агрессивность станка - это его характеристика, отражающая предрасположенность к нанесению вреда коже.
Выражения, используемые в описаниях, подобные определению "мягкий", относятся к ощущениям, а не к реальной агрессивности.
Ощущения зависят в основном от угла наклона лезвия. Отсюда и возникает такое понятие, как "скрытая агрессивность". Агрессивность, как характеристика, никуда не исчезает, она просто бывает завуалирована.
Например, возьмем два станка, Timeless 0.95 и Henson AL13 Medium. У них вылет лезвия одинаковый, но в бритье агрессивность Timeless выпирает сразу, а у Henson она выходит намного позже самого бритья в виде определенного состояния кожи. В ощущениях Henson, по сравнению с Timeless, мягкий (в бритье), но у него скрытая агрессивность. Скрытая агрессивность часто доставляет много проблем тем, кто ее сразу не чувствует и начинает "махать шашкой", давить и т.д.
Параметр, от которого прямо зависит эффективность станка - это вылет лезвия.
Чудес не бывает (мое личное мнение и его никому не навязываю).
Эффективный станок не может не быть агрессивным. Кто бы что не говорил. Если про него говорят "мягкий" - то у него просто скрытая агрессивность.
С другой стороны, агрессивный станок может быть не очень эффективным, это зависит от его конструкции.
Все высказанные мысли предполагают обладание поставленной техникой и выражают мои личные мысли, которые никому не навязываю.

Если уже вдаваться в детали, то я бы тогда добавил, что "скрытую агрессию" станков с острым углом атаки можно побороть руками и внимательностью при процессе, то агрессию станка с большим углом можно тем же самым способом можно только уменьшить. Еще одним способом подавления агрессии является поиск чудесных защитных свойств пены, через ее густоту, что в большинстве случаев даст падение скольжения и итоговую результативность уровня обмена шила на мыло. Но у острого угла тоже есть и обратная сторона медали, это большая капризность к остроте лезвия и больший порог вхождения по навыку.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill, vicbro та wakidzasi Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bodjja
Новачок
Новачок
Bodjja


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.02.2023

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyСр 22 Лют 2023 - 23:06

vicbro пише:
Bodjja пише:
Чому  Gillette випустили kingC, а не вернули до жития старший tech?  Хтось їх порівнював? Подобається tech, але бу станок якось відштовхує..
А чем нравится Жиллетт Тех? Пробовал его? Я пробовал и чего-то "ВАУ" в нем не обнаружил.
Сегодня есть станки в разных ценовых сегментах, которые ничем в бритье не уступают легендарному Теху.
Если бы Тех действительно обладал непревзойденными и неповторимыми чудесными свойствами и спросом, то его бы выпускали до сих пор улучшая финиш и т.д. Тем более, что срок лицензии вроде закончился (могу ошибаться). От прибылей бизнес не отказывается никогда. Кроме того, King C выпустил не Gillette, а Procter & Gamble и у них своя экономика.
И пару слов о понятиях агрессивности и эффективности.
Агрессивность станка - это его характеристика, отражающая предрасположенность к нанесению вреда коже.
Выражения, используемые в описаниях, подобные определению "мягкий", относятся к ощущениям, а не к реальной агрессивности.
Ощущения зависят в основном от угла наклона лезвия. Отсюда и возникает такое понятие, как "скрытая агрессивность". Агрессивность, как характеристика, никуда не исчезает, она просто бывает завуалирована.
Например, возьмем два станка, Timeless 0.95 и Henson AL13 Medium. У них вылет лезвия одинаковый, но в бритье агрессивность Timeless выпирает сразу, а у Henson она выходит намного позже самого бритья в виде определенного состояния кожи. В ощущениях Henson, по сравнению с Timeless, мягкий (в бритье), но у него скрытая агрессивность. Скрытая агрессивность часто доставляет много проблем тем, кто ее сразу не чувствует и начинает "махать шашкой", давить и т.д.
Параметр, от которого прямо зависит эффективность станка - это вылет лезвия.
Чудес не бывает (мое личное мнение и его никому не навязываю).
Эффективный станок не может не быть агрессивным. Кто бы что не говорил. Если про него говорят "мягкий" - то у него просто скрытая агрессивность.
С другой стороны, агрессивный станок может быть не очень эффективным, это зависит от его конструкции.
Все высказанные мысли предполагают обладание поставленной техникой и выражают мои личные мысли, которые никому не навязываю.
Не пробував .  Подобається простота(форма голови ),перший мій станок baili чимось притягла форма, я тоді і не знав про існування tech. , те що матеріал якісна латунь, можна і внукам як реліквію передати, бачив як ним кидали( мій Які копія89 впав і відламалася шпилька) , ну і історія, вінтаж ), подобаються такі речі, але точно не хотілося б бу-бу речами особистої гігієни користуватися, , які бачили багато обличь і напевно не тільки  )!  І дуже солодко про нього відзиваються! 
 Якщо це не вау, я не настільки колекціонер - переживу! Теж думав про те, чому його заново не випустили, він ж в виробництві явно дешевше за "кінг с ", якщо з таких матеріалів.
Повернутися до початку Перейти донизу
Bodjja
Новачок
Новачок
Bodjja


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.02.2023

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyСр 22 Лют 2023 - 23:17

takumar пише:
Bodjja пише:
Чому  Gillette випустили kingC, а не вернули до жития старший tech?  Хтось їх порівнював? Подобається tech, але бу станок якось відштовхує..
На AliExpress є сучасні tech'и:

Gillette Super Blue Shaving Razor
Дякую, бачив. Я купив уже baili 176 ( він же razarok de1,  teck2) і замовив baili 131 як трохи агресивніша версія. Коли зацікавився techом ,шукав їх порівняння, відгуки  - пишуть що  baili досить хороша , якісна копія tech, дуже багато позитивних відгуків .Чи варто ще брати цей китайський Gillette blue??
Повернутися до початку Перейти донизу
Bodjja
Новачок
Новачок
Bodjja


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.02.2023

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyСр 22 Лют 2023 - 23:38

Знайшов Gillette king c в наборі леза і гель для бриття - 450грн. Варто взяти? Маю з мякких baili 176 , Yaqi Mellon.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1237
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyЧт 23 Лют 2023 - 0:10

Bodjja пише:
Знайшов Gillette king c в наборі  леза і гель для бриття - 450грн. Варто взяти? Маю з мякких baili 176 , Yaqi Mellon.
Никто кроме тебя не скажет нужен он тебе или нет :) А так достаточно хорошая цена для такого набора, имхо, при учете что те же Меркуры, Джаггеры и Мюле, стоят в 3 раза дороже.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

stanislav-q та Bodjja Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

King C Gillette - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 15 EmptyЧт 23 Лют 2023 - 1:11

Bodjja пише:
Знайшов Gillette king c в наборі  леза і гель для бриття - 450грн. Варто взяти? Маю з мякких baili 176 , Yaqi Mellon.
Станок в целом универсальный. Большую часть людей он точно побреет, причем комфортно. Степень комфорта зависит тут скорее от лезвий и "умения" конкретного пользователя. Ни разу мне на глаза не попадались отзывы о том, что этот станок вообще не бреет/чересчур агрессивен. Основная претензия - недостаточная чистота бритья, обусловленная как раз тем, что бритва комфортная (мягкая) и универсальная.

Если интересно попробовать что-то новое и есть положительный опыт с мягкими станками, то лучше взять. В крайнем случае можно будет продать потом. Бритва уже культовая, спрос на неё будет всегда (на любом форуме обсуждения именно этой бритвы набирают десятки/сотни страниц). Хотя вряд ли захочется расставаться с ней, как мне кажется :D
Да, еще минус вспомнил - это не очень удобная ручка. Но это решаемый вопрос, когда в наличии имеются другие станки.

Для меня лично она по результату напоминает что-то среднее между 3-4 плитой Rockwell 6S, но при этом идет комфортнее (лезвие вообще не ощущается на коже)

wakidzasi, all75, kh_fish та Bodjja Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 15 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Лезвия King C Gillette
» Помазок Gillette King-C
» King Oscillator Razor
» Продам станок Gillette King C комплект (практично новий)
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: