ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+61
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
creativeresponse
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
Kozachok
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
noname_username
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
65 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2460
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyВт 30 Серп 2022 - 13:31

Sauvage пише:
Не встиг , на сайті пише :
Це оголошення більше не доступне

Шкода, хороша ціна.
За умови що буде доставка, звичайно ж :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
shklyarov
Новачок
Новачок
shklyarov


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 31
Звідки : Харків

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyВт 30 Серп 2022 - 13:33

Мабуть, уже всі розкупили, оголошення в обьяві видалено, можу привітати тих хто встиг домовитися і замовити цей комплект  
Зізнавайтесь, хто скупив усі комплекти? два дні тому їх було 30шт.  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 

я як хом'як встиг собі 3 набори отримати на подарунки друзям
до речі в інтернеті зустрічав такий набір, але вже по 396 грн (гугліть кому потрібно и не встиг взяти за копійки)
Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/Shklyarov
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyВт 30 Серп 2022 - 14:02

Маю King C Gillette, цікаво було придбати ще одну за 250 грн. ,

shklyarov Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
volff76
Новачок
Новачок
volff76


Повідомлень : 44
Репутація : 8
Дата реєстрації : 02.04.2020
Вік : 48
Звідки : Хмельницький

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyВт 30 Серп 2022 - 14:07

Маю дві і хотів третю.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1074
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyВт 30 Серп 2022 - 15:17

Маю King C Gillette, цікаво було придбати ще одну за 250 грн. ,


Маю дві і хотів третю.

Хлопцы, а зачем вам несколько одинаковых станков? Дешево, да, но зачем даже дешево они? Будут лежать...

Ruslan, Рома, Peshek, egoist, Kitten911, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyВт 30 Серп 2022 - 20:00

Друзі, всім хто радив мені Gillette King C. Я дуже дякую. Станок крутий. Голився з рідними лезами взагалі вийшло дуже кайфове гоління. Зрозумів з цією бритвою, що в темі вологого класичного гоління, я залишаюсь на довгий час. Якщо порівнювати з моїм попереднім станком (Wilkinson Sword Classic) - це просто небо і земля. Якби міг, то кожному хто радив особисто потиснув руки. Стосовно ручки - я шульга, і сказати, що ручка слизька не можу, хоча десь бачив на форумі, що накатка на ручці для правші, а шульгі буде взагалі не в кайф з цим можу посперечатись.

vicbro, Янеж, Олександр Lutsk, KHSN, egoist, ARTURIUS, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3512
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 8:04

Flash212116 пише:
Друзі, всім хто радив мені Gillette King C. Я дуже дякую. Станок крутий. Голився з рідними лезами взагалі вийшло дуже кайфове гоління. Зрозумів з цією бритвою, що в темі вологого класичного гоління, я залишаюсь на довгий час. Якщо порівнювати з моїм попереднім станком (Wilkinson Sword Classic) - це просто небо і земля. Якби міг, то кожному хто радив особисто потиснув руки. Стосовно ручки - я шульга, і сказати, що ручка слизька не можу, хоча десь бачив на форумі, що накатка на ручці для правші, а шульгі буде взагалі не в кайф з цим можу посперечатись.  
Всё, теперь этот паровоз не остановить))) 
Теперь пойдут мыла/кремы/аш и т.д.
Кстати родные лезвия таки очень хорошие!

Flash212116 та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 264
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 8:14

Flash212116 пише:
Стосовно ручки - я шульга, і сказати, що ручка слизька не можу, хоча десь бачив на форумі, що накатка на ручці для правші, а шульгі буде взагалі не в кайф з цим можу посперечатись.  
Я правша, проте голитися можу обома руками. Можу як однією рукою - повністю поголитися, так і поперемінно (обома руами). Так от з цим станком мені зручніше голитися лівою рукою (попереднім станко голився більше правою рукою). Тому на мою думку станок зручніше для лівої руки. Але це все індивідуально... І згоден - ручка не слизька, може не дуже ціпка, але не вислизає з руки.

Вчора як раз голився цим станком з милом Арко і лезом Gillette SB. Класно поголився, отримав кайф від процессу і чудовий результат (BBS). Станок граючись зніс п'ятиденну щетину. Мило дало чудову піну з непоганим ковзанням і післяковзанням (замінив ним Прорасо, яке не давало навіть нормального ковзання на моїй шкірі). Лезо один раз вкусило (сам підставив губу), але дало найкращий результат серед тих лез що використовував в даному станку.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 9:04

Kitten911 пише:
Flash212116 пише:
Друзі, всім хто радив мені Gillette King C. Я дуже дякую. Станок крутий. Голився з рідними лезами взагалі вийшло дуже кайфове гоління. Зрозумів з цією бритвою, що в темі вологого класичного гоління, я залишаюсь на довгий час. Якщо порівнювати з моїм попереднім станком (Wilkinson Sword Classic) - це просто небо і земля. Якби міг, то кожному хто радив особисто потиснув руки. Стосовно ручки - я шульга, і сказати, що ручка слизька не можу, хоча десь бачив на форумі, що накатка на ручці для правші, а шульгі буде взагалі не в кайф з цим можу посперечатись.  
Всё, теперь этот паровоз не остановить))) 
Теперь пойдут мыла/кремы/аш и т.д.
Кстати родные лезвия таки очень хорошие!
Так, рідні леза дуже хороші. По особистим враженням бритва ніби легко ( аж цілих 102 грами легкості😅) гладить тебе по шкірі і збриває щитину.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 9:23

Flash212116 пише:
Так, рідні леза дуже хороші. По особистим враженням бритва ніби легко ( аж цілих 102 грами легкості😅) гладить тебе по шкірі і збриває щитину.
А фото SOTD де?))
Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 9:59

ARTURIUS пише:
Flash212116 пише:
Так, рідні леза дуже хороші. По особистим враженням бритва ніби легко ( аж цілих 102 грами легкості😅) гладить тебе по шкірі і збриває щитину.
А фото SOTD де?))
А можна будь ласка, розшифрувати значення SOTD 😅
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 10:26

Flash212116 пише:
ARTURIUS пише:
Flash212116 пише:
Так, рідні леза дуже хороші. По особистим враженням бритва ніби легко ( аж цілих 102 грами легкості😅) гладить тебе по шкірі і збриває щитину.
А фото SOTD де?))
А можна будь ласка, розшифрувати значення SOTD 😅
Шейв оф зе дей
 https://www.shaveua.com/f20-forum

ARTURIUS та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 10:31

Flash212116 пише:
А можна будь ласка, розшифрувати значення SOTD 😅
SOTD - [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] 
Фотографія Вашого комплекту для гоління з переліком предметів та можливим коротким описом вражень від гоління в цілому, або окремо по предметам.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 10:44

ARTURIUS пише:
Flash212116 пише:
А можна будь ласка, розшифрувати значення SOTD 😅
SOTD - [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] 
Фотографія Вашого комплекту для гоління з переліком предметів та можливим коротким описом вражень від гоління в цілому, або окремо по предметам.
Дякую за пояснення. Ну поки особливо немає чого фотографувати. Чаша сама звичайна миска, помазок Omega синтетика найдешевша яка була в магазині, а мило Proraso зелене.

Eisener_Gustav, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 89
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 14:16

Flash212116 пише:
Дякую за пояснення. Ну поки особливо немає чого фотографувати. Чаша сама звичайна миска, помазок Omega синтетика найдешевша яка була в магазині, а мило Proraso зелене.

якраз то є. Все це , що перераховано, а також афтершейв (якщо користуєтеся), може утворити непогану композицію

ARTURIUS та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 297
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 21:24

Знову є набори по 250 грн. Налітай забирай https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/podarochnye-nabory-gillettepodarochnyy-nabor-dlya-uhoda-za-telom-gillett-IDPpiqJ.html

Sauvage, Armadilla, Александр 7676, ARTURIUS, Shave Master, ditrih_, fran.ivan.ua і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 31 Серп 2022 - 22:51

vicbro пише:
Маю King C Gillette, цікаво було придбати ще одну за 250 грн. ,


Маю дві і хотів третю.

Хлопцы, а зачем вам несколько одинаковых станков? Дешево, да, но зачем даже дешево они? Будут лежать...
рік тому , у вересні 2021 року придбав на нотіно  комплект бритва + леза  5 шт.(без гелю) за 650 грн, а зараз на ОЛХ продавець пропонує комплект Бритва + леза 5 шт.  +гель для гоління 150 мл за 250 грн ! ( ціна на нотіно 1050 грн ! ) ,  моя жаба навіть рота не посміла відкрити!  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, fran.ivan.ua, shklyarov та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Shave Master
Бувалий
Бувалий
Shave Master


Повідомлень : 204
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.04.2021
Вік : 34
Звідки : Ворзель

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyЧт 1 Вер 2022 - 20:08

shklyarov пише:
Друзі по цеху, хочу поділитися придбанням данного "Gillete King C" за смішні гроші,
як то кажуть, хто встиг молодець
Продавець заявляє що в наявності ще є 30 наборів, на данний момент в наявності набір з гелем! за смішною ціною, а саме 250 грн!.
особисто я собі придбав 2 набори (нп за накладним платежем)
так що рекомендую взяти собі і на подарунок поки я в наявності :)

Залишаю посилання на продавця: Gillete King C  :cheers:
Дякую! Замовив один комплект на подарунок. Замовляв ОЛХ доставкою Укрпоштою. У понеділок зробив замовлення і у четвер забрав. Продавець запакував у ще одну коробку, всередині газетка.
Мої рекомендації щодо покупки, раджу купляти у цього продавця.

РустВр, Sauvage, egoist, ARTURIUS, fran.ivan.ua, all75 та shklyarov Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyПт 2 Вер 2022 - 12:06

Складывается для меня такая ситуация, бритье этим станком в связке с BIC переходит из разряда серьезной процедуры, в разряд банального бриться, почти как касетником. Настораживает. Святая процедура и банальное бритье. Я к тому, что станок мягкий и эффективный. Когда была р41, это было что-то серьезное, ответственное, трепетное, а щас банальное бритье. Хороший станок, я бы сказал "безадринолиновый". С одной стороны прелестно, а с другой.....Вот такие дела. Сумбурно.

ditrih_, fran.ivan.ua, Caonima та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1074
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyПт 2 Вер 2022 - 12:45

KHSN пише:
Складывается для меня такая ситуация, бритье этим станком в связке с BIC переходит из разряда серьезной процедуры, в разряд банального бриться, почти как касетником. Настораживает. Святая процедура и банальное бритье. Я к тому, что станок мягкий и эффективный. Когда была р41, это было что-то серьезное, ответственное, трепетное, а щас банальное бритье. Хороший станок, я бы сказал "безадринолиновый". С одной стороны прелестно, а с другой.....Вот такие дела. Сумбурно.
Превратить процедуру из банальной в святую адреналиновую очень просто не отказываясь от этого станка. Например, во время бритья закрывать глаза или массировать стопы переваливанием с пятки на носок и обратно... pleasantryА если серьезно, у меня когда-то такие же впечатления были при бритье Хенсоном, но потом это прошло и я так же получаю удовольствие от бритья им. Основная задача все таки - качественно и, что не менее важно, комфортно побриться, а не испытывать в процессе адреналиновые моменты. Хотя кому - как...

РустВр, Sauvage, KHSN, ditrih_ та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2460
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyПт 2 Вер 2022 - 16:26

Отримав і я свій станок з гелем за 250.
Все чотко, без питань.
Написав продавцю, подякував.

Не те, щоб я жити без Кінга не міг, але за такі гроші гріх було б не взяти хорошу річ

РустВр, Sauvage, Віталіk, Александр 7676, egoist, Shave Master, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyПт 2 Вер 2022 - 19:59

Островаты края плиты - не привык к такому.
Нет агрессии, в том числе скрытой.
Небольшая голова -удобнее под носом и ровнять виски.

fill та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 7 Вер 2022 - 18:47

РустВр пише:
Знову є набори по 250 грн. Налітай забирай https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/podarochnye-nabory-gillettepodarochnyy-nabor-dlya-uhoda-za-telom-gillett-IDPpiqJ.html
Шось я замовив. Дані написав. Продавець сказав шо відправив і... нічого. Вже днів 5.
В когось ще таке є?)
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 7 Вер 2022 - 19:00

Кто продавец?
Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

King C Gillette - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 9 EmptyСр 7 Вер 2022 - 19:35

KHSN пише:
Кто продавец?
Та на олх же ж.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Лезвия King C Gillette
» Помазок Gillette King-C
» King Oscillator Razor
» Продам станок Gillette King C комплект (практично новий)
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: