Перший Український форум класичного гоління
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український форум класичного гоління

Орки, йдіть слідом за своїм російським кораблем, це форум для шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

King C Gillette

Донизу 
+32
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Сергій Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
bt
Big_muzzy85
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
Участников: 36
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторПовідомлення
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116

Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 20

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСр 7 Вер 2022 - 20:09

fran.ivan.ua пише:
KHSN пише:
Кто продавец?
Та на олх же ж.
Може чекає поставку?
На початок Донизу
Jeemye
Бувалий
Бувалий
Jeemye

Репутація : 18
Дата реєстрації : 06.11.2021

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСр 7 Вер 2022 - 20:47

Мені приїхало сьогодні, за 5 днів з урахуванням вихідних
fran.ivan.ua пише:
РустВр пише:
Знову є набори по 250 грн. Налітай забирай https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/podarochnye-nabory-gillettepodarochnyy-nabor-dlya-uhoda-za-telom-gillett-IDPpiqJ.html
Шось я замовив. Дані написав. Продавець сказав шо відправив і... нічого. Вже днів 5.
В когось ще таке є?)

fran.ivan.ua Поставив вподобайку

На початок Донизу
all75
Новачок
Новачок
all75

Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 47

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 8:40

vicbro пише:
Хлопцы, а зачем вам несколько одинаковых станков? Дешево, да, но зачем даже дешево они? Будут лежать...
Це навіть не дешево, а задарма, і навіть менше. Віднімаємо вартість гелю (на Нотіно 350, на Аліекспрес 500 грн) і вартість лез (на Нотіно або Мейкап приблизно 100 грн)...
250-350-100="-200 грн" виходить за сам станок... І доставка безкоштовна.  Тому можна взяти, хоча б один на попробувати, або парочку - нехай лежить про запас, або на подарунок. В мене вже один є (купував в кінці минулого року такий самий набор за 450 грн), станок подобається (гель і леза неподобаются - на подарунок), тому замовив ще один. Не бачу причин відмовитися від гарного і безкоштовного станка (нехай лежить).

fran.ivan.ua пише:
Шось я замовив. Дані написав. Продавець сказав шо відправив і... нічого. Вже днів 5.
В когось ще таке є?)
Якщо ОЛХ доставкою замовляли, то в замовленні повинен з'явитися трек номер для відстеження посилки. Я замовляв Укрпоштою, продавець відправив через день, після замовлення, але трек номер зявився одразу.

Yura_ и shklyarov Поставили вподобайку

На початок Донизу
vicbro
Постоялець
Постоялець
vicbro

Репутація : 135
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 60

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 12:18

all75 пише:
vicbro пише:
Хлопцы, а зачем вам несколько одинаковых станков? Дешево, да, но зачем даже дешево они? Будут лежать...
Це навіть не дешево, а задарма, і навіть менше. Віднімаємо вартість гелю (на Нотіно 350, на Аліекспрес 500 грн) і вартість лез (на Нотіно або Мейкап приблизно 100 грн)...
250-350-100="-200 грн" виходить за сам станок... І доставка безкоштовна.  Тому можна взяти, хоча б один на попробувати, або парочку - нехай лежить про запас, або на подарунок. В мене вже один є (купував в кінці минулого року такий самий набор за 450 грн), станок подобається (гель і леза неподобаются - на подарунок), тому замовив ще один. Не бачу причин відмовитися від гарного і безкоштовного станка (нехай лежить).
По моему мнению неправильные рассуждения о цене станка.
Станок в любом случае стоит 250грн! Если бы Вы продали гель и лезвия по приведенным выше ценам и получили живые деньги, то он был бы бесплатным, а так это только уговаривание самого себя...
А спрашивал я потому, что 250грн потратили и никакой сатисфакции от этого не получили, ну разве что самоубеждение о "бесплатности". Исходя из качества этого станка и при соответствующем уходе он прослужит не менее десятка лет и более. Поэтому в "запас" покупать еще один такой же - сомнительный выиграш. Здесь, вероятно, больше играет роль любовь к покупке чего-то по шаровым ценам + GAS...

РустВр, Соло, Олександр Lutsk и Kitten911 Поставили вподобайку

На початок Донизу
all75
Новачок
Новачок
all75

Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 47

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 13:23

vicbro пише:
Если бы Вы продали гель и лезвия по приведенным выше ценам и получили живые деньги, то он был бы бесплатным, а так это только уговаривание самого себя...
У всех ситуации разные. В моем случае продавать гель не выгодно. Поскольку скоро новый год и придётся покупать что то на подарки, например этот же гель за 500 грн. Первый гель я подарил отцу, он на седьмом небе от счастья. Второй подарю брату. Станок и лезвия могу продать, подарить или выкинуть, поскольку уже получил выгоду, очень удачно купил гель, не за 500 грн, а за 250 грн.

Jeemye Поставив вподобайку

На початок Донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Репутація : 79
Дата реєстрації : 08.06.2021

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 15:50

Вообще не понимаю этой темы покупания станков чтобы лежал)))
Даже за эти копейки, ну купил ну положил и что дальше..... Мне подарили этот станок, у меня он тоже лежал и я долго думал что с ним делать и решил, что как он ко мне пришёл, так он и уйдёт, так что запустил его по кругу всем желающим, вернее достался он Игорю ( Egoist ), а дальше пошёл покорять лица всех желающих)))
Дажи мои Одесские корни не заставили меня его повторно купить, хотя признаюсь честно мысли такие были, но я не нашёл ни одного аргумента за))

РустВр, vicbro, Янеж, ditrih_, all75 и Flash212116 Поставили вподобайку

На початок Донизу
Kozachok
Бувалий
Бувалий
Kozachok

Репутація : 74
Дата реєстрації : 27.06.2020

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 17:50

Придбав у цього продавця з OLX на подарунок King C. Перед тим як дарувати, вирішив спробувати. Багато казати нема чого, лише позитивні відгуки.

Для новачків я би безперечно рекомендував його. 
Якщо б в мене був вибір мати цей станок чи R89, я би однозначно обрав саме King C. Комфорт вище ніж у 89, а ефективність не поступається взагалі. Стосовно ручки, то і у 89 і Кінгу мені не дуже подобається, але звикнути можна. Якість станку для мене здалась краща ніж у 89. 

В цілому, можна було б мати його, як единий інструмент для гоління в арсеналі.

vicbro, Соло, Янеж, wakidzasi, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_ и Поставили вподобайку

На початок Донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

Репутація : 500
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 53

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 18:28

Kozachok пише:
 Стосовно ручки, то і у 89 і Кінгу мені не дуже подобається, але звикнути можна. 

До ручки в Кінгу звикнути можна без проблем - коли мав його на тесті, то два-три сеанси мені на то вистачило.
А от у 89-ій, якщо взяти Edwin Jagger, то ручку під себе можна підібрати зразу.
Я свою 89-ту брав у Greys-і. Перемацав усі, і взяв ту, що найкраще лягла в руку. Це і досі моя  найулюбленіша бритва.
А Кінг мені з тестів теж сподобався. Тому за ці 250 копійок просто гріх було не взяти :-)

Янеж, Kozachok, ARTURIUS, fran.ivan.ua, Yura_, all75, Jeemye и Поставили вподобайку

На початок Донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПт 9 Вер 2022 - 9:20

Ну брати кілька бритв, це ризонно тільки якщо комусь хочеш в майбутньому подарувати( підсадити на класичне вологе гоління), а купувати для себе, ну мені здається це ідея 30/70. Хоча зараз користуюсь цим станком і повністю ним задоволений, хоч і знаходжусь в процесі знаходження свого дзен в плані лез.
На початок Донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
GOLDEN SOTD
КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ

Репутація : 166
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 34

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПт 9 Вер 2022 - 9:42

Брати 1 чи 2 чи 15 - це питання лише того, хто купує. І немає сенсу шукати сенс в діях  інших людей.

Востаннє редаговано egoist (Пт 9 Вер 2022 - 9:43); всього редаговано 1 раз (Причина : корегування)

Соло, Sauvage, fran.ivan.ua, all75 и Flash212116 Поставили вподобайку

На початок Донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПт 9 Вер 2022 - 10:42

egoist пише:
Брати 1 чи 2 чи 15 - це питання лише того, хто купує. І немає сенсу шукати сенс в діях  інших людей.
Ну звичайно, я просто мав на увазі, якщо беруть 3 бритви однакові... Але це особисто моя думка не нав‘язую її комусь.

egoist Поставив вподобайку

На початок Донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло

Репутація : 4
Дата реєстрації : 31.08.2019

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:16

Кінгу ручку з нержі,фізер,і буде пушка-ракєта
На початок Донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий

Репутація : 10
Дата реєстрації : 30.08.2021

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:44

Соло пише:
Це ж скільки тоді буде вага станка?)
Вона й так не маленька)
На початок Донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:47

fran.ivan.ua пише:
Соло пише:
Вона й так не маленька)
Ви жартуєте ? Довга рідна ручка важить приблизно як коротка нержавійка Разорок
На початок Донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий

Репутація : 10
Дата реєстрації : 30.08.2021

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:49

Соло пише:
fran.ivan.ua пише:
Соло пише:
Вона й так не маленька)
Ви жартуєте ? Довга рідна ручка важить приблизно як коротка нержавійка Разорок
Не знаю, мені і ця нормальна)
На початок Донизу
vicbro
Постоялець
Постоялець
vicbro

Репутація : 135
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 60

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:52

fran.ivan.ua пише:
Соло пише:
Вона й так не маленька
Удельный вес нержавейки как правило не больше латуни, чаще немного меньше.
Так что вес точно не увеличится...

РустВр, Соло, ARTURIUS, Caonima и Flash212116 Поставили вподобайку

На початок Донизу
Sadko
Новачок
Новачок
Sadko

Дата реєстрації : 23.02.2022
Вік : 42

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСб 17 Вер 2022 - 13:10

Дочекався і я свою посилочку з олх. Отож мої враження по голінню.Стік арко,лезо зелена астра при першому проході склалося враження що дуже м'яка і слабо бриє мою триденну щетину.В наявності були леза wilkinson sword але вони теж особливо нічого не змінили.Ситуацію врятував шиммінг в кількості два обрізаних леза в поєднанні з зеленою астрою.В результаті ідеальне гоління без подразнень і червоних цяток навіть в проблемних місцях.Ну і на рахунок ручки красиво але не практично,так і хоче вислизнути дуже не зручно.Думаю зробити накатку до кінця і буде супер.

ditrih_ и Yura_ Поставили вподобайку

На початок Донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень

Репутація : 265
Дата реєстрації : 02.12.2017

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСб 17 Вер 2022 - 14:11

Sadko пише:
.Думаю зробити накатку до кінця і буде супер.

А каким образом, можно узнать?
Как ручку зажать в патрон, ей же хана будет.
Дело в том что, просто не нужно держать мыльными руками и всё.
Мне вот, больше всего нравятся ручки без накатки, они как будто липнут к пальцам.
Попробуйте просто держать руки полусухими и не жирными, ситуация поменяется кардинально.

РустВр, vicbro, ditrih_, fran.ivan.ua и Yura_ Поставили вподобайку

На початок Донизу
ditrih_
Бувалий
Бувалий
ditrih_

Репутація : 51
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 45

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСб 17 Вер 2022 - 16:58

trimmer пише:
Sadko пише:
.Думаю зробити накатку до кінця і буде супер.

А каким образом, можно узнать?
Как ручку зажать в патрон, ей же хана будет.
Дело в том что, просто не нужно держать мыльными руками и всё.
Мне вот, больше всего нравятся ручки без накатки, они как будто липнут к пальцам.
Попробуйте просто держать руки полусухими и не жирными, ситуация поменяется кардинально.

100%
Тот же Прогресс или Футур. Пока рука сухая и да, скорее не жирная, очень комфортно держать в руке.

trimmer и Flash212116 Поставили вподобайку

На початок Донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСб 17 Вер 2022 - 21:41

Але ручка з накаткою все одно більш інформативна
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 Empty

На початок Донизу

King C Gillette
На початок 
Сторінка 10 з 10Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Подібні теми
-
» Gillette Rocket №52а
» Gillette Aristocrat
» Леза Gillette Platinum
» King Oscillator Razor
» Gillette Rocket HD 500

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український форум класичного гоління :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: