ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+61
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
creativeresponse
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
Kozachok
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
noname_username
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
65 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Наступний
АвторПовідомлення
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 5 Січ 2024 - 12:15

Batman пише:
Ручка у King C дуже важка та слизька, замiсть того щоб керувати головою треба боротися з ручкою))
Незнаю, для мене накатка зовсім не слизька. 
І не тільки для мене ручка зовсім не слизька:
ARTURIUS пише:
Станок удобно держать, в руке он не скользит. 
Я использую бритвенный инструмент сухими руками, но и в мокрой руке станок, как по мне, будет устойчиво держаться, этому здорово способствует полувинтовая насечка на ручке. 
Мне лично станок понравился по всем критериям и из 5 баллов я ему ставлю твёрдую 5, включая естественно его стоимость. 

А вага, так, не маленька, але й не важка, 72 г. 
Є і важчі, наприклад популярні ручки від RazoRock:
Barber Pole Handle - 74 г,
Knurled Radio Knob -76 г,
Super Knurl 90 mm - 82 г

q7819 та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 5 Січ 2024 - 12:30

До речі цікаво хтось ставив на King C легку титанову ручку, гоління якось змінилось? Обожнюю King C, але ручка це прокляття))

stinger та Alejandro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1084
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 5 Січ 2024 - 12:56

Я ставил алюминиевую (если не изменяет память вес ее был 32-35 грамм). Нормально брился, но дисбаланс в сторону головы, это кому-то нравится, а кому-то нет. Потом заменил на латунную ручку Яки 58 грамм, стало идеально им бриться.

Batman Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 5 Січ 2024 - 13:09

vicbro пише:
Я ставил алюминиевую (если не изменяет память вес ее был 32-35 грамм). Нормально брился, но дисбаланс в сторону головы, это кому-то нравится, а кому-то нет. Потом заменил на латунную ручку Яки 58 грамм, стало идеально им бриться.
Давно вже хочу Halo титанову від Razorock для King C та Muehle r41. Halo важить 50 г, але боюсь що м'який King C почне "скакати" з легкою ручкою.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2870
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 5 Січ 2024 - 14:12

Batman пише:

Давно вже хочу Halo титанову від Razorock для King C та Muehle r41. Halo важить 50 г, але боюсь що м'який King C почне "скакати" з легкою ручкою.
У Кінга »стандартна» по вазі голова, вона не легка, тож скакати не буде.)
Ручка Halo довга за розміром, чи буде вона тобі зручна? Мені вона не сподобалась.
Із всіх ручок залишив РР бамбук, вона мені сама комфортна, але це особисті вподобання.

Kitten911 та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 5 Січ 2024 - 14:34

ARTURIUS пише:
...Ручка Halo довга за розміром, чи буде вона тобі зручна? ...
Я голю голову тому короткi ручки для мене не зовсiм зручнi. Скажiть, будь ласка, а Halo слизька ручка?

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2870
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 5 Січ 2024 - 15:30

Мені не слизька, бо завжди голюсь сухими руками.)

_________________
Через терни до зірок!

Kitten911 та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alejandro
Новачок
Новачок
Alejandro


Повідомлень : 22
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.01.2022

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 5 Січ 2024 - 19:31

Мені також не подобається довга та слизька ручка в King c. Gillette. Голова чудово зроблена для м'якого щоденного гоління. Також давно вже думаю її змінити на цупкішу .

wakidzasi та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 5 Січ 2024 - 20:47

Ручка тоже не нравится - проблема даже не в том, что она узкая и скользкая. Куда больше неудобства доставляет спиралеобразная накатка, - когда зажимаешь ручку между пальцами она непроизвольно прокручивается по оси. То есть нужно прикладывать усилия, чтобы она не "крутилась" между пальцами по траектории этой накатки...

stinger, wakidzasi та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 579
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 5 Січ 2024 - 21:49

А мне у Кинга дизайн очень нравится. Да, соглашусь, имеются некоторые вопросы к эргономике ручки. Но если присмотреться к дизайну в целом, то поработали на славу. Внешне станок смотрится не хуже Мюлек серий 41 и 89. Только цена раза в три меньше.

stanislav-q, ARTURIUS, Yura_, all75 та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 12 Січ 2024 - 9:45

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Взяв King C та ручку від Pearl. Скільки ручка важить я не знаю, але вся бритва Pearl важить 73 г, у King C ручка важить~ 71 г. Новий King став відчутно легше, керованість та маневреність виросла в рази. Поголив голову дуже швидко та чисто, так чисто голову з King C я ще не голив. Я не збрешу якщо скажу що результат дуже близький до Muehle 41, але значно комфортніше. Бритва дійсно змінилась. Я голився дуже спокійно та невимушено, тому що ручка від Pearl легка, та завдяки накатці вона в руці як влита. Зазвичай я борюся з вагою рідної ручки King C та постійно в якійсь напрузі, щоб не випустити бритву. Я дійсно здивований чистотою гоління, при, тому що лезо я використовував вдруге.

razorblade1989, fill, Wolfskin, q7819, Eisener_Gustav, takumar, ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 12 Січ 2024 - 10:43

Вважаю, що дядьки щось міркували, коли  цю голову з цією ручкою парували. Я маю вагу. А стосовно естетики ручки то так проще. Без "заморочек". Проще виготовляти.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 12 Січ 2024 - 10:54

KHSN пише:
Вважаю, що дядьки щось міркували, коли  цю голову з цією ручкою парували.
Я впевнений що вони думали тільки про те як заробити бабла на хвилі хайпа ветшейвiнга. Дуже сумніваюсь що там були якісь титанічні випробування. Насправді вони зробили все згідно з філософією Gillette, вивали на ринок масовий, дешевий, доволі якісний продукт.
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 579
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 12 Січ 2024 - 11:07

Batman пише:

Я впевнений що вони думали тільки про те як заробити бабла на хвилі хайпа ветшейвiнга. Дуже сумніваюсь що там були якісь титанічні випробування. Насправді вони зробили все згідно з філософією Gillette, вивали на ринок масовий, дешевий, доволі якісний продукт.
Хіба ручка у Жилетт така вже важка?
Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 12 Січ 2024 - 11:17

Wolfskin пише:
Хіба ручка у Жилетт така вже важка?
Як би пояснити? Ручка важка відносно своєї форми. Тобто ручка плюс голова =102 г, плюс те що ручка слизька, вже ці 102 грами стають некеровані. Якщо була б накатка у ручки, то може вага не викликала дискомфорт. Сподіваюсь я зміг пояснити)))
P.S. Коли голиш лише обличчя ця вага майже непомітна, але коли голиш голову то це вже відчутно.

razorblade1989, Wolfskin та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 12 Січ 2024 - 11:22

"Ручка важка відносно своєї форми." О це я написав.
Фiзики вийшли з чату.

STEEL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 12 Січ 2024 - 20:44

Буває
Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyПт 12 Січ 2024 - 21:55

Batman пише:
Взяв King C та ручку від Pearl. Скільки ручка важить я не знаю, але вся бритва Pearl важить 73 г, у King C ручка важить~ 71 г. Я голився дуже спокійно та невимушено, тому що ручка від Pearl легка, та завдяки накатці вона в руці як влита.
А куди поділася рідна голова від бритви Перл? У неї теж проблеми з різним виступом леза?

Batman Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyСб 13 Січ 2024 - 7:47

razorblade1989 пише:
А куди поділася рідна голова від бритви Перл? У неї теж проблеми з різним виступом леза?
Голова від Pearl (open comb) заслуговує на смітник, вона жахливої якості, можна було б заплющити очі на всi гріхи, але там дійсно різний виліт леза, одна сторона агресивна, а інша м'яка.

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 40
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyЧт 21 Бер 2024 - 11:28

В минулому році з різницею в декілька днів купив KCG та Популара, яким користувався більше року. Кінгом голився декілька раз. Роки легких одноразок ніяк не сприяли користуванням важчою бритвою. Навіть були думки про зайве придбання KCG. Але з місяць назад просто взяв і почав щоденно користуватися з лезами Gillette platinum, 7 o'clock, Minora. Пару днів звикав, а сьогодні взяв популара спробував на половині обличчя і далі продовжив Кінгом). Тепер також можу сказати, що станочок ефективний, збалансований, комфортний і ручка норм.

razorblade1989, fill, vicbro, stanislav-q, Kitten911, Yura_, all75 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyСб 30 Бер 2024 - 22:44

Є сенс купляти Muhle R89, якщо маю цього Кінга? Дехто каже, що різниці в якості голінні між цими станками нема, а дехто каже - є! Скільки я не пробував голитись цим Кінгом з різними лезами (Astra SP, GSB, Bic) і ні разу в BBS не вийшов. Дуже багато інфи прочитав щодо техніки гоління, піни і тд і все-одно відчувається щітина, коли рукою проводжу проти росту волосся. Мене це дуже дратує. Все життя голився Мак3 і якість гоління куди кращою була. Ось буде два місяця як перейшов на Т-образний станок. Це так вирішив зекономити на касетах до Мак3, а по факту накупив різних мил, гелей, помазків, підставок тд. Хотів спочатку взяти р89, але у продавана з ОЛХ в наявності його не було і він запропонував за ту тисячу грн Кінга+Баілі 176+мило Чела зелене+крема після гоління і я, почитавши відкуги про Кінга, повівся на цю пропозицію. В перші рази ніби непогано голився (хоча, скоріш за все, ейфорія була, бо пеньки все ж були в зоні кадика з правої сторони...там взагалі таке місце, що скільки б я там не човгав тим станком, а толку - нуль))) Про форум дізнався вже після покупки станка. Ось і задумався тепер над тим чи повертатись до Мак3 з оригінальними касетами чи пробувати шукати інший станок? я ще здуру купив 2 блока лез Astra SP зелені. Мак3 голився раз в 3-5 дні, а Кінгом виходить що вже через день, а то й кожен день буває)

Kitten911 та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyСб 30 Бер 2024 - 23:01

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Коли щось не виходить, часто виникає сумнів, чи варто продовжувати далі, це нормально. У мене теж спочатку виникали схожі сумніви. Але на щастя я перестав користуватися касетниками, і не шкодую.
Згодом навчитеся і гоління стане кращим. Може ще якусь бритву придбаєте, але спершу треба навчитися користуватися тим, що є. Для початку це гарна бритва. А ось брати відразу блок однакових лез це трохи поспішно. Якщо звичайно вони відразу підійшли і в усьому влаштовують то можна.)
Спробуйте Кінгом теж голиться через 3-4 дні шкіра звикне і щетина відчуватиметься менше.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyСб 30 Бер 2024 - 23:09

blind_d пише:
Є сенс купляти Muhle R89, якщо маю цього Кінга? Дехто каже, що різниці в якості голінні між цими станками нема, а дехто каже - є! Скільки я не пробував голитись цим Кінгом з різними лезами (Astra SP, GSB, Bic) і ні разу в BBS не вийшов. Дуже багато інфи прочитав щодо техніки гоління, піни і тд і все-одно відчувається щітина, коли рукою проводжу проти росту волосся. Мене це дуже дратує. Все життя голився Мак3 і якість гоління куди кращою була. Ось буде два місяця як перейшов на Т-образний станок. Це так вирішив зекономити на касетах до Мак3, а по факту накупив різних мил, гелей, помазків, підставок тд. Хотів спочатку взяти р89, але у продавана з ОЛХ в наявності його не було і він запропонував за ту тисячу грн Кінга+Баілі 176+мило Чела зелене+крема після гоління і я, почитавши відкуги про Кінга, повівся на цю пропозицію. В перші рази ніби непогано голився (хоча, скоріш за все, ейфорія була, бо пеньки все ж були в зоні кадика з правої сторони...там взагалі таке місце, що скільки б я там не човгав тим станком, а толку - нуль))) Про форум дізнався вже після покупки станка. Ось і задумався тепер над тим чи повертатись до Мак3 з оригінальними касетами чи пробувати шукати інший станок? я ще здуру купив 2 блока лез Astra SP зелені. Мак3 голився раз в 3-5 дні, а Кінгом виходить що вже через день, а то й кожен день буває)

Мой совет будет стандартным, возьмите роквелл, а там уже будет понятно куда двигаться дальше!

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 238
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyСб 30 Бер 2024 - 23:14

blind_d пише:
Є сенс купляти Muhle R89, якщо маю цього Кінга? Дехто каже, що різниці в якості голінні між цими станками нема, а дехто каже - є! Скільки я не пробував голитись цим Кінгом з різними лезами (Astra SP, GSB, Bic) і ні разу в BBS не вийшов. Дуже багато інфи прочитав щодо техніки гоління, піни і тд і все-одно відчувається щітина, коли рукою проводжу проти росту волосся. Мене це дуже дратує. Все життя голився Мак3 і якість гоління куди кращою була. Ось буде два місяця як перейшов на Т-образний станок. Це так вирішив зекономити на касетах до Мак3, а по факту накупив різних мил, гелей, помазків, підставок тд. Хотів спочатку взяти р89, але у продавана з ОЛХ в наявності його не було і він запропонував за ту тисячу грн Кінга+Баілі 176+мило Чела зелене+крема після гоління і я, почитавши відкуги про Кінга, повівся на цю пропозицію. В перші рази ніби непогано голився (хоча, скоріш за все, ейфорія була, бо пеньки все ж були в зоні кадика з правої сторони...там взагалі таке місце, що скільки б я там не човгав тим станком, а толку - нуль))) Про форум дізнався вже після покупки станка. Ось і задумався тепер над тим чи повертатись до Мак3 з оригінальними касетами чи пробувати шукати інший станок? я ще здуру купив 2 блока лез Astra SP зелені. Мак3 голився раз в 3-5 дні, а Кінгом виходить що вже через день, а то й кожен день буває)
Чуда не будет)r89 бреет плюс минус так же,а вот лезвий я бы прикупил и поэксперементировал...Кинг С среднеагресивный станок и мне он заходит на острых  лезвиях.Физер отлично меня выбривает и Дерби премиум.Остальные не пробовал.

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 258
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

King C Gillette - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 20 EmptyСб 30 Бер 2024 - 23:15

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Согласен Дерби Премиум хорошие лезвия, в том числе в 89-й голове!)

Polosatiy Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 20 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Лезвия King C Gillette
» Помазок Gillette King-C
» King Oscillator Razor
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: