ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортовой журнал Kitten911

Перейти донизу 
+39
Cobbler
q7819
Caonima
DismontDeSire
stanislav-q
Bonbon
Сэм
Proklus
all75
Бобёр
Armadilla
staseg
alex-kin
Акулов
IgorMark
Qwertyus
bulldog38
Sauvage
Oleksii
KRuslan
Олександр Lutsk
Kitten911
Nils
Skazo4nik
Shave Master
ditrih_
Palych
noname_username
egoist
KHSN
andreyv1979
AMAROK
Изотовец
fill
trimmer
ARTURIUS
alexzu37
vicbro
Ruslan
43 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 24 Черв 2021 - 16:27

Kitten911 пише:

По поводу того, что зелёная и синяя это одно и тоже лезвие... Это как с рапирой, платинум люкс хрень а вот супер стенлис нормальное лезвие.

Так, щось подібне. Думаю, це не єдині випадки.

А далі вже все індивідуально - комусь щось заходить, комусь ні.
У мене зелена Астра теж особливих емоцій не викликала, тож я і забив на них. А РПЛ - дуже ок, частенько купую при нагоді.
Синю Астру не пробував, хоч десь пачечка лежить. А Рапіра СС - нічого особливого, не фонтан.

І от на цьому весь ветшейвінг і побудований :-)))

ARTURIUS, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 24 Черв 2021 - 16:35

Да, сколько людей столько и мнений,у всех разная щетина, у всех разная кожа, бритвы, психоэмоциональное состояние и т.д.
Дальше персона и перма-шарп в затесте, потом 7оклок зелёный ( перма-шарп ) и джилет минора
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 24 Черв 2021 - 16:39

Kitten911 пише:

Дальше персона и перма-шарп в затесте, потом 7оклок зелёный ( перма-шарп ) и джилет минора

Тут лише можу побажати успіхів! :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 24 Черв 2021 - 18:17

fill пише:
Kitten911 пише:
Попробую астру зелёную второй раз обязательно но позже, пока очень много хороших лезвий стоят в очереди))
Синяя астра на отлично зашла кстати, а вот зелёная что-то  в отказ пошла... Посмотрим, устрою как-то затест синей против зелёной.


Синя і зелена Астри - це одне й те саме лезо: вони робляться на одному й тому ж заводі, на тому самому обладнанні, з тої самої сталі і однаково заточуються.
Все те саме, за виключенням одного невеличкого нюансу: зелена має покриття (платина), а синя - не має. Відтак синя є гострішою. Адже покриття наноситься вже після заточки. Воно хоч і тоненьке (кілька мікронів), та все одно впливає на гостроту.

Та сама історія з Treet: Treet Platinum має покриття, а Treet Classic - не має. Ефект у порівнянні схожий на Астрівський.
Тож раджу спробувати Treet Classic. Хоча може статися так, що різниця не буде такою відчутною, бо, здається, пакистанці мають кращу технологію покриття, ніж росіяни.
Але треба спробувати самому.

Тут же стоит еще заметить, что понятие остроты касательно наличия покрытия на лезвиях покрытий тоже нюанс специфический. Если чисто экспериментально при тесте на остроту на оборудовании де-факто лезвия без покрытий будут острее, то на практике при бритье для определенного круга пользователей лезвие с покрытием может быть комфортнее, соответственно человек делает вывод, что оно "острее". По сути любое лезвие, кроме отдельных экземпляров "китайпрома", будет достаточно острым, чтобы побриться большинству людей, все дело лишь в том, в каком станке оно будет стоять и знает ли человек нюансы этого станка.

fill, vicbro, Влад Бежик та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 24 Черв 2021 - 18:26

Изотовец пише:



Тут же стоит еще заметить, что понятие остроты касательно наличия покрытия на лезвиях покрытий тоже нюанс специфический. Если чисто экспериментально при тесте на остроту на оборудовании де-факто лезвия без покрытий будут острее, то на практике при бритье для определенного круга пользователей лезвие с покрытием может быть комфортнее, соответственно человек делает вывод, что оно "острее". По сути любое лезвие, кроме отдельных экземпляров "китайпрома", будет достаточно острым, чтобы побриться большинству людей, все дело лишь в том, в каком станке оно будет стоять и знает ли человек нюансы этого станка.

Тут абсолютно і беззаперечно погоджуся!
Особисті відчуття, перенос поняття "комфортно" на поняття "гостре", досвід і розуміння - все це має місце
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyСб 26 Черв 2021 - 12:17

Значит испытания пройдены не без потерь))
Персона - острая писец, порезался впервые так хорошенько, короче пока самые острые и злые, использовать надо только в троечке! Но в целом понравилось, нужно просто быть аккуратным с ними или на троечки попробовать еще))
Перма-шарп - самые крутые лезвия которые я пока пробовал, очень комфортно, очень острые, идут прям как по маслу, лезвия прям Вау! Ними бритье превратилось в сплошной кайф! После персоны есть немного раздражение и порезы, после перма-шарп просто кайф один сплошной кайф, нет ни порезов ни раздражения, ББС достигнут в 2,5 прохода без добривок!
Перма-шарп выходят на первое место и пока заслуживают звание лучшего лезвия![Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Andrewt, Олександр Lutsk та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyНд 27 Черв 2021 - 14:47

Kitten911 пише:
Приехали все мои обновочки и сегодня сразу их затестил..
Помазок Омега синтетика пучок хл 
Мыло красное прорасо 
Чаша Прорасо 
Гель от порезов прорасо 

Брился на 6 позиции так же синей астрой и Джиллет платинум, опять таки джиллет платинум выиграл по остроте, астра по мягкости!
Мыло красное прорасо по сравнению с пеной конечно заметно выигрывает в скольжении и кстати запах приятнее и дольше держится.
6 позиция роквелл оказалась для меня рановато, есть пару точек и на щеках пообжигал немного, самое интересное, что идёт мягко, лезвия не сильно чувствуется но агрессия при этом заметная, выбрила она меня конечно в яйцо просто, шея наверное впервые полностью и везде гладкая и ничего вообще не цепляется, но пока принял решение посидеть на 4 позиции и хорошенько наработать технику т.к. 5 и 6 позиции чувствую что рано...
В целом помазок и мыло это конечно бомба, в сравнении с пеной или гелем с баллона абсолютно другие ощущения, да тут и сравнивать конечно нечего, мыло по скольжению просто великолепно, удобно что если где-то нужно пройтись повторно один взмах помазка и поехали дальше, руки не в пене, запах мммм, отдельная история...
Пока эксперименты буду продолжать в том же духе, половина лица одно лезвие, вторая половина другое.
Хочу найти свой идеал за небольшие деньги, чтобы было мягкое и очень острое но в тоже время не дорогое т.к. я же теперь, как мне кум сказал, буду экономить на бритье :aplauz:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Поздравляю с вступлением в ряды вкб, и за Rockwell плюс в карму.
По прорасо - не знаю где и почем покупал, но мое мнение такое что ну очень оно перехвалено и распиарено обзорщиками. И скольжение так себе и сохнет быстро пена, расход большой. Вот для таких мыл и нужны прешейвы. Хороший крем или мыло в моем понимании априори не должен требовать прешейва, не сушить и стягивать кожу, нет пощипываниям и покалываниям, пена должна быть плотной, как сливки. Ну а если в тёплую погоду даже и крем увлажняющий после бритья не нужен - то это знак того что мыло/крем обладает просто отличными уходовыми.
По прорасо моё впечатление нейтрально-отрицательное так как имею и мыло белое, и крем белый, и красный крем с красным прешейвом. От лукавого оно, да и цена сильно завышена.
Пользуюсь nivea синий с алоэ вера, пантенолом и т.д. Уходовые настолько хорошие, что после бритья даже алунит не ощущается. Водой умылся и уже можно на этом процедуру заканчивать. Бреюсь Rockwell 6s на четвёртой плите, Astra SP, каждый день.

Алексей V, Kitten911, Nils, all75 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 9:31

Сегодня затест нового артизана на медвежем жире и лезвий физер на 4 позиции Роквелл.[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 9:52

И шО это за артизан такой?))

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 10:09

Сейчас как раз тестирую этот пробник от Олеси, а также масло прешейв и лосьен после бритья, очень положительно рекомендую данную продукцию, на данный момент наименее травматичное бритье для меня (пока рядом только мыло Табак, красный прорасо нервно смотрит в сторону мусорки, но жаба давит выкинуть)

ARTURIUS, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 10:37

Где можно раздобыть такой пробник?

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 10:42

ARTURIUS пише:
Где можно раздобыть такой пробник?

Ось =5994] тут.

ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 10:57

здесь дороже, у Олеси напрямую дешевле прилично
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 10:59

andreyv1979 пише:
здесь дороже, у Олеси напрямую дешевле прилично

У Олесі зараз та сама ціна. Хіба що вона зможе зробити знижку від доброго серця.
До того ж Олеся збирається у відпустку. Може й уже. Треба уточняти
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 11:09

Короче не так страшен черт как его рисуют!
Выбрился физером в три прохода гладко, чисто и без единого пореза! По остроте я бы сказал что лезвие на самом деле очень острое, примерно как персона но это как для меня только один сплошной плюс, лезвие не злое, выбрился очень комфортно, персона показалась прилично злее! Впечатления от лезвия ооочень положительное, теперь у меня есть 2 претендента на первое место в моем рейтинге, это перма-шарп и физер черный!
По поводу мыла...
Честно говоря мыло как-то без восторга но однозначно хорошее, скольжение лучше чем у Андрея артизана, по уходовым наверное тоже хорошо но тут мне показалось наоборот хуже чем у Андрея ( хотя тут и лезвие было другое ) нужно сравнить с одинаковыми лезвиями, мне после этого мыла захотелось крема, после мыла Андрея нет такого желания! Запах у мыла очень слабый, хотя есть схожие черты с красным прорасо, ингредиенты схожи...

fill та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 11:34

Kitten911 пише:
Короче не так страшен черт как его рисуют!
Выбрился физером в три прохода гладко, чисто и без единого пореза! По остроте я бы сказал что лезвие на самом деле очень острое, примерно как персона но это как для меня только один сплошной плюс, лезвие не злое, выбрился очень комфортно, персона показалась прилично злее! Впечатления от лезвия ооочень положительное, теперь у меня есть 2 претендента на первое место в моем рейтинге, это перма-шарп и физер черный!
По поводу мыла...
Честно говоря мыло как-то без восторга но однозначно хорошее, скольжение лучше чем у Андрея артизана, по уходовым наверное тоже хорошо но тут мне показалось наоборот хуже чем у Андрея ( хотя тут и лезвие было другое ) нужно сравнить с одинаковыми лезвиями, мне после этого мыла захотелось крема, после мыла Андрея нет такого желания! Запах у мыла очень слабый, хотя есть схожие черты с красным прорасо, ингредиенты схожи...

Якщо той, то Feather чорний і жовтий - це одне й те саме, просто різні упаковки: 5 шт. (чорний) і 10 шт. (жовтий).
Читав десь, що в Азії трапляються жовті пачки по 5 шт., але не чув, щоб ці упаковки були десь в наших широтах.

Аромат з пробника дуже швидко вивітрюється, в повнорозмірному милі він тримається набагато краще. До того ж, як я знаю, Олеся почала в останній час ще додавати фіксатор аромату, щоб тримався ще краще.
А сам аромат - це аромат Black Afgano від Nasomatto. Подібним чином пахне Proraso Wood&Spice, A&E Khalifa тощо.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 11:42

fill пише:


А сам аромат - це аромат Black Afgano від Nasomatto. Подібним чином пахне Proraso Wood&Spice, A&E Khalifa тощо.
Не-не, афганца я давно и хорошо знаю, там нет ничего общего с афганцем.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 11:44

Kitten911 пише:
fill пише:


А сам аромат - це аромат Black Afgano від Nasomatto. Подібним чином пахне Proraso Wood&Spice, A&E Khalifa тощо.
Не-не, афганца я давно и хорошо знаю, там нет ничего общего с афганцем.

Можемо спитати в Олесі :-)))

Та й нюхати краще повноцінне за розміром мило, бо в пробнику воно зовсім слабенько пахне, ще й запахом основи змішується.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 11:48

Стоп!

У тебе пробник The Blackest Night чи More Than Ritual?
На фото не можу прочитати, а по кольору етикетки подібні.

Якщо The Blackest Night, то це афганець.
Якщо More Than Ritual, то це Олесин аромат з білим сандалом (тоді зрозуміло, чому воно схоже на червоний Proraso)
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 12:06

fill пише:
Стоп!

У тебе пробник The Blackest Night чи More Than Ritual?
На фото не можу прочитати, а по кольору етикетки подібні.

Якщо The Blackest Night, то це афганець.
Якщо More Than Ritual, то це Олесин аромат з білим сандалом (тоді зрозуміло, чому воно схоже на червоний Proraso)
More Than Ritual.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 12:08

Kitten911 пише:
fill пише:
Стоп!

У тебе пробник The Blackest Night чи More Than Ritual?
На фото не можу прочитати, а по кольору етикетки подібні.

Якщо The Blackest Night, то це афганець.
Якщо More Than Ritual, то це Олесин аромат з білим сандалом (тоді зрозуміло, чому воно схоже на червоний Proraso)
More Than Ritual.

Ок, тоді всі питання знято, розібралися.
Це зовсім інший аромат.

Всі мої згадки про Black Afgano прошу вважати недійсними :-)))

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 12:31

Kitten911 пише:
По поводу мыла...
Честно говоря мыло как-то без восторга но однозначно хорошее, скольжение лучше чем у Андрея артизана, по уходовым наверное тоже хорошо но тут мне показалось наоборот хуже чем у Андрея ( хотя тут и лезвие было другое ) нужно сравнить с одинаковыми лезвиями, мне после этого мыла захотелось крема, после мыла Андрея нет такого желания! Запах у мыла очень слабый, хотя есть схожие черты с красным прорасо, ингредиенты схожи...
Да, по уходовым у Андрея мыло реально хорошо работает. Кровь останавливает на раз и заживляет отлично. Скольжение с шаветкой было хуже, чем со станком. Но для станка мне скольжения более чем достаточно.

_________________
Через терни до зірок!

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 13:05

fill пише:
andreyv1979 пише:
здесь дороже, у Олеси напрямую дешевле прилично

У Олесі зараз та сама ціна. Хіба що вона зможе зробити знижку від доброго серця.
До того ж Олеся збирається у відпустку. Може й уже. Треба уточняти
Так, дійсно, ціна зросла, вчасно я захомячив :D

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 13:24

fill пише:
ARTURIUS пише:
Где можно раздобыть такой пробник?

Ось =5994]тут.
Спасибо! Как для артизанского мыла, цена не низкая.

_________________
Через терни до зірок!

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911   Бортовой журнал Kitten911 - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лип 2021 - 13:30

ARTURIUS пише:
fill пише:
ARTURIUS пише:
Где можно раздобыть такой пробник?

Ось =5994]тут.
Спасибо! Как для артизанского мыла, цена не низкая.

Як раз навпаки.
Нагадати, скільки коштують різні Баррістери, Ґрумінґ Депти, Аріани-з-Евансами?

І порівняй, скільки коштують фабричні Прорасо, ТФС, Леа, Ла Тоха, Нівея тощо.

Хоча так, і "фабриканти" бувають недешевими. Але артизани дешевими бувають вкрай рідко.

ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортовой журнал Kitten911
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.
» Именование тем в разделе "Бортовой журнал"
» журнал uncle0187 по бритью клинковой бритвой

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: