ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО

Перейти донизу 
+41
razorblade1989
Сэм
vsx
Соло
serg
alex-kin
Typucm8
KHSN
aldvs
bohdan palian
ARTURIUS
egoist
ditrih_
Kitten911
cka
romaan
Shurik.Gi
Budget Shave
Vitgor
brawl
ASV
Sm1tty
Viktor
Сергей Кореновский
Farikhan
UFO86
Evgen
alexzu37
Driller
Murkatavr
Саша Кавун
DeGusto
РейзорД
Denisus
Ruslan
Maxim Mariupol
Roman313
Oleksii
zabor
xxtoyxx
Стас
45 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyСр 29 Вер 2021 - 9:19

Цитата :
Персоны в моём случае уступают Перьям, эти лезвия мне комфортнее.

Смотря какая Personna. Я тоже люблю feather за их стабильность и прогнозируемость в бритье, практически в любом станке, но Personna prep острее перьев намного.

razorblade1989 та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyСр 29 Вер 2021 - 9:29

Я считаю каждому лезвию своё место и время. Я Перо вставил в Рапиру и просто прозрел.))
Для очень острых лезвий нужна очень хорошая техника и глубокое понимание процесса бритья.

_________________
Через терни до зірок!

Влад Бежик та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyНд 3 Жовт 2021 - 12:28

Rockwell 6C 2 плита + Feather, Rockwell 6C 3 плита + Polisilver, гоління кожен день, головне не травматично , мягко, стабільний 85-90% від BBS

Evgen, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
aldvs
Новачок
Новачок
aldvs


Повідомлень : 13
Репутація : 9
Дата реєстрації : 15.03.2021
Вік : 55
Звідки : Львів

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyНд 19 Груд 2021 - 15:00

Mühle R96 Rocca
Personna Platinum Chrome / Kai

ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

sheld поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 295
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyНд 19 Груд 2021 - 18:24

Бритье ежедневно на ночь. Станок р41 лезвие Gillette silver blue

Олександр Lutsk, egoist, ditrih_ та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Typucm8
Новачок
Новачок
Typucm8


Повідомлень : 2
Репутація : 0
Дата реєстрації : 11.09.2021

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyСб 1 Січ 2022 - 17:43

Идеальное бритьё EJ 89/Treet Platinum

razorblade1989, vates та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyПн 3 Січ 2022 - 10:06

Oleksii пише:
А що ми сюди пишемо - свої найкращі пари "станок-лезо"?
Якщо так, то варто також вказувати хоча би приблизно жорсткість щетини і частоту гоління.
Наскільки я зрозумів, результатом такої теми повинні бути рекомендації новачкам. Чи узагальнення нашого досвіду?
Золотые слова, джентльмены.

Прекрасная тема, очень важная. И информативная - уже 4 страницы.
Но, на мой взгляд, она сейчас находится на уровне выражения мнения "подошло" - "не подошло", "нравится" - не нравится". Что тоже неплохо, я могу также поделиться своим скромным мнением насчёт опыта 2 головы (Muhle R89 & R41) + 19 лезвий на каждой из них.
Но нужна, как воздух, ещё одна тема - нечто вроде "Бритвенный профиль" или "Моя кожа, щетина и личные пристрастия"  :) (Я, например, брил усы три или четыре раза в жизни. Что я могу сказать о выбривании этой зоны какой-то определённой связкой "бритва - лезвие"? Ничего).

Такая бы тема, в которой уже написавшие о связках "бритва - лезвие" уважаемые форумчане, могли бы изложить кратко: возраст (кожа в 20 лет - не та же самая кожа, что в 40 лет), тип кожи, тип щетины, состояние кожи (этот параметр довольно редко вводят в "уравнение бритья", а зря: кожа зимой - не та же самая, что летом), особенности кожи (пористость, родинки и т.д.), особенности роста щетины. Если, конечно, это не секретные личные данные, разглашение которых карается законом  :D

Уверен, что, очень полезно будет такой личный бритвенный профиль привязывать и в этой теме, и многих других ("Моя любимая бритва", например: если знать примерно - так как всё равно моя жирная кожа не соответствует жирной коже другого джентльмена, увлечённого влажным бритьём).
Научный подход всегда чуточку интересней, чем обмен мнениями, ручаюсь.

Yurst 63, Oleksii, Evgen, Віталіk, Kitten911, ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
serg
Бувалий
Бувалий
serg


Повідомлень : 106
Репутація : 2
Дата реєстрації : 05.09.2022
Вік : 35
Звідки : Львів

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyПн 5 Вер 2022 - 13:08

Доповнив (з'явилися нові станки у користуванні).
Станок:
BREEZE BR 728 (зовнішньо, щось схоже на Merkur Futur, або QSHAVE RD 728) користуюсь на третій позиції інколи четвертій, начисто поголитись не виходить (можливо треба інші леза).
The Shave Factory Safety Razor + Derby Extra (трохи краще ніж BREEZE BR 728) користуюсь на третій - 3,5 позиції, начисто поголитись не виходить (можливо треба інші леза).
Parker Variant + Derby Extra (більш чисте гоління ніж The Shave Factory Safety Razor та BREEZE BR 728, таке відчуття ніби знімає верхній шар епідермісу та дуже сильно шелестить лезо в цьому станку під час гоління, аж трохи лячно) користуюсь на першій позиції.
Stando Prime + Derby Extra, як на мене неочікуваний результат (м'яке продуктивне гоління), поки що лишаюсь на цій комбінації.
Leaf The Twig + Derby Extra продовжую експериментувати. Помітив, що класичні DE леза (Derby Extra) трохи у мене в цей станок не лягли так, як треба (хоча рідні Leaf, чудово сідають у пази).

Леза: (буду пробувати інші леза додам у список, які купив та поступово описувати свої враження.
Derby Extra поки мої основні (пробував спутнік, виявились доволі тупими та висмикували щетину, були порізи, зрозумів то спробувавши їх у трьох станках).


Derby Premium (чорні) доволі гострі, по відчуттям гостріші ніж Gillette WILKINSON SWORD SALOON PACK, лишив лезо на друге гоління, інші з моєю щетиною не витримували першого гоління.
Gillette NACET (по відчуттям ніби менш гостріші ніж Gillette WILKINSON SWORD SALOON PACK, принаймні останніми результат гоління був кращим)
Gillette WILKINSON SWORD SALOON PACK (перше гоління, по враженням ніби трохи гостріші ніж Derby Extra, проте з моєю жорсткою щетиною під кінець гоління вже трохи їм було важко, до слова Derby Extra мені максимум на два гоління вистачало в двохсторонніх станках (тобто одна сторона леза одне гоління)).


Останній раз редагувалося: serg (Чт 2 Лют 2023 - 16:52), всього регувалося 11 раз(-и)

razorblade1989, ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:26

Game Changer 0.84 oc + Feather

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Частий гість
Частий гість
vsx


Повідомлень : 54
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyЧт 20 Жовт 2022 - 14:25

Опишу пожалуй свой опыт бритья станком R6S приобретенным в мае этого года. За неполные 6 месяцев я перепробовал большое количество лезвий и кое-какое мнение уже сложилось. Это мой не первый опыт влажного бритья, до этого чуть больше года брился китайским станком и перепробовал немало лезвий, но именно роквел раскрыл всю прелесть этого действа. Для понимания у меня средней жестокости щетина (более-менее густая и равномерная) и средней нежности кожа.

Скажу сразу я не буду описывать все использованные мною лезвия. Большинство из них (к таким например можно отнести treet, shark, lezo и т.д.) ничем хорошим не запомнились и упоминать о них не имеет смысла.

Gillette
Как и многие я использовал лезвия этого производителя т.к. они наиболее распространены на рынке. Перепробовал я их не мало и могу с уверенностью сказать что для моей кожи они ВСЕ не подошли. Лезвия на мой взгляд сделаны грубо (какой-то масс-маркет в мире лезвий что-ли). Даже если процесс бритья проходил нормально то на следующий день на лице ощущались и были видны последствия которых быть не должно. То же самое могу сказать и о лезвиях делающихся на этом заводе под другими именами типа Спутник, Рапира, Астра (особенно зеленая). Из всей кучи могу выделить лишь Nacet и Perma-Sharp. В общем сделал для себя вывод, что этот производитель мне не подходит.

Derby
Лезвия очень хорошего соотношения цена/качество. Derby Extra мне хорошо подошли на 5 позиции. Это не острые и неагрессивные лезвия для регулярно бритья. Они не травмируют кожу, стабильная заточка.
Дерби черные. Это первые лезвия которых я купил целый блок. Они острее и тоньше зеленых братьев. Хорошо зашли в 4 позиции. На след день после бритья кожа довольно отдохнувшая, что большой плюс. Однако не все так идеально. Замечал что они оставляют на шее красные точки, причем довольно стабильно. Один раз даже умудрился порезаться. Не самые безобидные лезвия одним словом. Если бы не такие огрехи, то я бы их поставил на 1 место из-за цены. И те и другие выдерживают 2 сеанса бритья (больше и не пробовал). Хотелось бы еще попробовать Уста. Еще хотелось бы сказать о синих дерби (по 10 шт. в пачке). Когда-то зарядил их в свой старый китайский станок, бритье было настолько отвратительным, что я до сих пор боюсь к ним прикасаться. Если когда-нибудь пересилю себя, то обязательно оставлю тут отзыв.

UPD все таки голубые лезвия действительно отстой

Polsilver
Это самые мягкие неагрессивные лезвия что у меня были. Хорошо показали себя в  5 плите. Лезвия очень неострые и чтобы выбрить некоторые участки нужно больше стараться. Из-за такого не травматичного бритья часто лосьон не припекает "как надо". Выдерживают 2 сеанса. В общем рекомендую.

KAI
Вот это я понимаю японское качество. Единственные лезвия которые по совокупности факторов могут поспорить с 1 местом в моем топе. Благодаря самурайской заточке это самые острые лезвия что у меня были. Идеально гладко выбривают в ббс. На след день брить просто нечего. толстая качественная сталь без каких-либо надписей. Перьям уступают в живучести. У меня получилось два комфортных сеанса, по одному на каждой стороне (поди еще определи у них сторону) при моем бритье в 3 прохода с добривками. Третий раз уже такое себе.

BIC chrome platinum
Отлично срезает щетину и все вместе с ней. Вчера вот побрился. Несколько красных точек. Несколько обильно кровоточащих красных точек. Один порез и пылающая морда после лосьона. Добривки делать не стал, себе дороже будет. Лезвия хорошо выдерживают одно бритье. Больше не захотите.

Feather
На сегодняшний день это мой топ. Качественный большой контейнер. Красивый конверт с клеем внутри. Толстая шведская сталь с хорошей полиграфией и острая заточка. Лезвия обеспечивают бархатистый срез щетины. Нигде не застревают. Выбривают чисто и мягко. Хватает на 3 сеанса бритья. Можно и 4 но уже с некоторыми некомфортностями. В общем это пока лучшее что у меня было.

Хотелось бы попробовать еще персону, вилкинсон. тимор и другие хвалебные лезвия, но пока решил прекратить эксперименты и остановиться на том что есть.


Останній раз редагувалося: vsx (Нд 11 Груд 2022 - 15:39), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, Yurst 63, Andrewt, WetShaver, Sauvage, Александр 7676, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyПт 9 Груд 2022 - 12:07

На зимню пору - R41+Treet Platinum.
Чисте, гладке задоволення.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 922
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyСб 10 Груд 2022 - 19:19

мои любимые лезвия подходят практически к любому станку

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 152
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyСр 6 Груд 2023 - 21:32

Заметил, что многие пользователи хвалят Bic Chrome Platinum, за качество и остроту, длительный срок службы. Но так же это лезвие многие ругают за дискомфорт, оставленные красные точки, микро порезы и даже небольшое раздражение. Так вот заметил, что эти лезвия прекрасно работают в бабочках средней агрессивности, Паркер, Перл, Меридиан. Так же в клонах Футура, Кюшейв нпрмр. И вообще они значительно комфортнее и безопаснее бреют от верхней крышки.) Так, что всем желаю чистого и приятного бритья.)

Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Украина, Донбасс

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyСр 6 Груд 2023 - 22:22

Скорее всего, их ругают в основном по двум причинам. Первая - индивидуально (бритьё в основном мягкими лезвиями, состояние и тип кожи). Вторая - не правильный угол атаки при бритье. Есть ещё один нюанс. Это всё-таки правка перед первым бритьём, она даёт результат. Причём основная часть бритвоманов, которые раньше не правили, а сейчас это делают - бреются с комфортом. Из моего окружения, человек пять как минимум, плотно сели на Bic Chrome Platinum. В том числе и я))
Эти лезвия использую практически во всех своих станках, кроме Karve и Muhlle Rocca. В них либо остаются пеьки, либо сношу эпидермис. Причём например в Muhlle R41 или Fatip Piccolo - шикарное, мягкое и безопасное бритьё в ббс, без добривок в два прохода

razorblade1989 та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyСр 6 Груд 2023 - 23:56

Поставив на днях жовтий Бік в Блекленд Дрізд, хоча якось остерігався цієї звʼязки. Отримав два чудових гоління поспіль і був дуже вражений мʼякістю і комфортом гоління.
Лезо не правив.
На Бік не можна давити, лезо має рухатись наче не по шкірі, а над шкірою, в пів дотика.)

_________________
Через терни до зірок!

razorblade1989 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Украина, Донбасс

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyЧт 7 Груд 2023 - 0:04

Ну.... Правка не панацея ;)

И кстати, всё-таки рыжие и жёлтые отличаются. Ты был прав, Артур) Поначалу я не чувствовал разницы, но после слепых тестов убедился, что жёлтые немного мягче, комфортнее. И есть ещё в Bic один минус как по мне, даже если и цвет купленных лезвий будет одинаков, то брить они могут по разному. Наверное от заточки зависит, или качества металла... Есть три пачки рыжих лезвий, и бреют они очень по разному, в том числе разное количество сеансов. Есть такие, которых хватает лично мне на 8-10 раз, а есть максимум на три.
Хотя жёлтых я пробовал только два вида и работали они примерно одинаково. Но вот рыжие, это какая-то лотерея. Не знаю почему...

ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Украина, Донбасс

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyПн 18 Груд 2023 - 14:02

Прям открытие уходящего года - Muhlle Rocca+Bic Chrome Platinum. Честно говоря, не ожидал, но приручил обоих в этой связке))

razorblade1989, РустВр, stanislav-q, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 152
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyПн 18 Груд 2023 - 15:21

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]А я кстати уже говорил, что создается впечатление как будто лучшая связка это проблемные лезвия и проблемная бритва. Типа минус на минус, дает плюс.) Они словно созданы друг для друга.) У меня так было с станком Yaqi Cobbled, в нем большенство лезвий царапало, драло кожу, сносило эпидермис. Но довольно неплохо и комфортно заиграли лезвия Лорд Платинум и пр., даже Big Ben!) По всей видимости дело в умереной остроте и угле заточки. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Украина, Донбасс

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyПн 18 Груд 2023 - 16:33

razorblade1989
Так вот и я от этого отталкивался в эксперименте)) Должны быть сплошные негативы, а оно вышло с точностью наоборот)

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyПн 18 Груд 2023 - 20:00

ditrih_ пише:
Прям открытие уходящего года - Muhlle Rocca+Bic Chrome Platinum. Честно говоря, не ожидал, но приручил обоих в этой связке))
Також в Rocca обкатав Віс, непогано вийшло, правда на 1 гоління злюще, а на 2 і 3 все нормально. Останній час астру заряджаю. Але мабуть завтра знов Віс заряджу.


Останній раз редагувалося: РустВр (Пн 18 Груд 2023 - 20:07), всього регувалося 1 раз(-и)

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Украина, Донбасс

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyПн 18 Груд 2023 - 20:07

РустВр пише:

Також в Rocca обкатав Всі, непогано вийшло, правда на 1 гоління злюще, а на 2 і 3 все нормально. Останній час астру заряджаю. Але мабуть завтра знов Віс заряджу.


Я правлю перед первым бритьём, нормально выходит.
Астру пробовал в Рокке - не зашло. Или поддавливаю в проблемных местах, или пеньки оставляю. А с Бик, вот прям как надо))

РустВр та Ігор Стетхем Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ігор Стетхем
Бувалий
Бувалий
Ігор Стетхем


Повідомлень : 278
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.06.2021
Вік : 46
Звідки : Біла Церква

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyВт 19 Груд 2023 - 8:38

ditrih_ пише:



Я правлю перед первым бритьём, нормально выходит.
Астру пробовал в Рокке - не зашло. Или поддавливаю в проблемных местах, или пеньки оставляю. А с Бик, вот прям как надо))


В мене все навпаки)), з Астрою приємніше голитися але Бік геть саме трішки голить чистіше, але відчуття шкіри не найкраще. 
Правлю також перед першим використанням на долоні.
Якийсь період використовував в Рокка менш агресивні леза але пріорітети змінилися, зараз в частності заряджаю Персону, Уста, Насет, Дербі чорне а якщо хочу щось мякіше то Дорко синє/червоне але то два використання махх.

andreyv1979 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 209
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyВт 2 Січ 2024 - 17:18

vsx пише:
Опишу пожалуй свой опыт бритья станком R6S приобретенным в мае этого года. За неполные 6 месяцев я перепробовал большое количество лезвий и кое-какое мнение уже сложилось. Это мой не первый опыт влажного бритья, до этого чуть больше года брился китайским станком и перепробовал немало лезвий, но именно Роквел раскрыл всю прелесть этого действа. Для понимания у меня средней жестокости щетина (более-менее густая и равномерная) и средней нежности кожа.
Скажу сразу я не буду описывать все использованные мною лезвия. Большинство из них (к таким например можно отнести treet, shark, lezo и т.д.) ничем хорошим не запомнились и упоминать о них не имеет смысла.

Derby
Лезвия очень хорошего соотношения цена/качество. Derby Extra мне хорошо подошли на 5 позиции. Это не острые и неагрессивные лезвия для регулярного бритья. Еще хотелось бы сказать о синих дерби (по 10 шт. в пачке). Когда-то зарядил их в свой старый китайский станок, бритье было настолько отвратительным, что я до сих пор боюсь к ним прикасаться. Если когда-нибудь пересилю себя, то обязательно оставлю тут отзыв.

UPD все таки голубые лезвия действительно отстой.
Очень содержательный обзор, спасибо! Хотя мне кажется есть и у других производителей рабочие лезвия. Тот же Treet Falcon, Lord Platinum/Shark Platinum, Dorco-301, D.Prime. Как по мне, так не хуже зеленых Дерби точно!) Хоть у каждого свое мнение. Мне больше интересно чем Дерби в синей пачке, кардинально отличаются от зеленой. Насколько я понимаю они еще менее острые? Наверное хотели удешевить и без того бюджетный сегмент.)
Повернутися до початку Перейти донизу
bohdan palian
Новачок
Новачок
bohdan palian


Повідомлень : 19
Репутація : 1
Дата реєстрації : 20.08.2021

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyВт 26 Бер 2024 - 11:02

Rockwell 6c 4 плита + derby platinum - ідеально зайшли, в merkur 37 c slant + feather - також класно , r41 + Gillette Wilkinson sword India , дивно але саме вони в r41 дуже комфортно і ефективнино голять. Тепер в r41 + feather і абсолютно не підійшло, таке враження ніби видирає, і ріже шкіру ,потім подразнення сильне, і bic chrome platinum, то взагалі кошмар,весь в порізах і пеньках навіть з r41
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО   ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО - Сторінка 4 EmptyВт 26 Бер 2024 - 12:37

bohdan palian пише:
 і bic chrome platinum, то взагалі кошмар,весь в порізах і пеньках навіть з r41
Незрозумів. Що малось на увазі під фразою "навіть з r41"?
Тобто bic повинно було, апріорі, чудово поголити в будь-якій бритві, а тут навіть в 41-й поголило погано, з порізами?...
Повернутися до початку Перейти донизу
 
ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» Леза Man key
» Станок Dorco
»  Станок Rex Envoy
» Зв'язка бритва-лезо-мило.
» Станок BIG ROC

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: