ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Зв'язка бритва-лезо-мило.

Перейти донизу 
+2
Armadilla
ARTURIUS
6 користувачів
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Зв'язка бритва-лезо-мило. Empty
ПовідомленняТема: Зв'язка бритва-лезо-мило.   Зв'язка бритва-лезо-мило. EmptyСб 10 Вер 2022 - 21:09

Є на нашому форумі тема про кращу зв'язку бритво-лезо, але давно помічав, що з різними милами одні і ті ж зв'язки бритва-лезо ведуть себе по різному.
Наприклад, бритва Blackland Vector з лезом KAI Protouch MG при застосуванні трьох різних мил веде себе зовсім по різному.
З милом Mitchell’s Wool Fat це дуже м'ягке гоління, при якому я практично не відчуваю кромки леза і в цілому станок для мене мало інформативний.
З милом Saponificio Varesino, навпаки, гоління досить агресивне і добряче відчувається лезо на шкірі.
З милом Abbate Y La Mantia гоління саме комфортне. Відчуваю лезо, але при цьому гарна якість гоління і без лишньої агресії.

Можливо у вас також є свої спостереження в цьому сенсі, цікаво буде почитати. Вважаю, що такий досвід буде  корисним і для новачків нашого форуму.

_________________
Через терни до зірок!

Янеж, Віталіk, ditrih_ та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Зв'язка бритва-лезо-мило. Empty
ПовідомленняТема: Re: Зв'язка бритва-лезо-мило.   Зв'язка бритва-лезо-мило. EmptyСб 10 Вер 2022 - 22:08

А еще влияет время бритья - вечер/утро.
А еще влияет вода - мягкая/жесткая (наверное)
А еще влияет общий настрой - спокоен, или  обстрелами задолбали...
Тип кожи и, соответственно, ее реакция на то или иное мыло и т. д.

Ясное дело, что каждое мыло отличается по работе.
Смысл создавать тему для ответов на риторические вопросы?

Ruslan, Андроний, Santa, Янеж, ARTURIUS та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Зв'язка бритва-лезо-мило. Empty
ПовідомленняТема: Re: Зв'язка бритва-лезо-мило.   Зв'язка бритва-лезо-мило. EmptyСб 10 Вер 2022 - 23:55

"Як мінімум не завадить" - это чемодан без ручки. И выбросить жалко, и практической пользы ноль.
Для обсуждения средств для/после бритья есть специальные разделы. В которых новички/интересующиеся могут быстро найти нужную информацию об отличиях, плюсах/минусах предмета.

ARTURIUS та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Зв'язка бритва-лезо-мило. Empty
ПовідомленняТема: Re: Зв'язка бритва-лезо-мило.   Зв'язка бритва-лезо-мило. EmptyНд 11 Вер 2022 - 1:08

Мило - це дуже специфічна тема. Новачок точно ніякої різниці не відчує.
 Я поки що використовував 4 - крем Proraso, крем-мило Arefa, мило Clubman i крем-мило Myrsol. І скажу вам точно - в мене досвіду достатньо  відчути тільки різницю між лезами.
 Коли я почну відчувати різницю між милами - я буду вже не новачок ))

ARTURIUS та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Зв'язка бритва-лезо-мило. Empty
ПовідомленняТема: Re: Зв'язка бритва-лезо-мило.   Зв'язка бритва-лезо-мило. EmptyНд 11 Вер 2022 - 11:57

Выскажу мое личное мнение.
В названии этой темы по сути часть "зв'язка бритва-лезо" уже лишняя. Тема получится для раздела по мылу.
Если мыло хорошее по качеству, правильно взбито, дает хорошую защиту - то на любой связке "бритва-лезвия" оно даст максимально возможный качественный результат.
Чтоб пошевелить форум? Ну может быть... А пользы мало.

Ruslan, Armadilla та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Зв'язка бритва-лезо-мило. Empty
ПовідомленняТема: Re: Зв'язка бритва-лезо-мило.   Зв'язка бритва-лезо-мило. EmptyНд 11 Вер 2022 - 13:15

vicbro пише:
Выскажу мое личное мнение.
В названии этой темы по сути часть "зв'язка бритва-лезо" уже лишняя. Тема получится для раздела по мылу.
Если мыло хорошее по качеству, правильно взбито, дает хорошую защиту - то на любой связке "бритва-лезвия" оно даст максимально возможный качественный результат.
Чтоб пошевелить форум? Ну может быть... А пользы мало.
Так, мило віддасть саме стільки на скільки воно спроможне дати, але мила всі різні. 
Якби було по іншому і мила були однакові в своїх властивостях, то і сенсу підбирати "своє" мило, чи робити якийсь ТОП мила не було б, погодьтесь.)

Відносно такої властивості мила, як  захист шкіри, то поділяю для себе особисто мила на кілька категорій. 
Мило для агресивних бритв, та мило для менш агресивних бритв. 
Наприклад у Cella червоної, як для мене захист шкіри від леза більш виражений, чим у зеленої. 
При цьому, у зеленої Cella приємніший, як для мене аромат. Для мене не приємно голитись зеленою Cella з агресивними бритвами, але приємно з Меркуром 23С.

_________________
Через терни до зірок!

kh_fish Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Зв'язка бритва-лезо-мило. Empty
ПовідомленняТема: Re: Зв'язка бритва-лезо-мило.   Зв'язка бритва-лезо-мило. EmptyНд 11 Вер 2022 - 15:40

Особисто в мене такої проблеми взагалі немає, бо в мене є пара/трійко улюблених мил, які однаково чудово працюють із будь-якими зв'язками. У цьому й сенс, знайти для себе гарне мило, лезо, бритву. А ти, Артуре, висловлюєш свою думку з точки зору експериментатора. Це теж має сенс, але не для новачка. Як на мене, це заплутає починаючого у ВКГ ще більше.

stinger, РустВр, vicbro, Armadilla та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Зв'язка бритва-лезо-мило.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» ЗВ'ЯЗКА СТАНОК/ЛЕЗО
» Голосування за "Краще Лезо"
» Леза Man key
» КРАЩЕ ЛЕЗО 2023 РОКУ!
» Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: