ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Fatip, Fatip Gentile

Перейти донизу 
+50
Yura_
all75
Віталіk
Hamster
ditrih_
ARTURIUS
alex-kin
bulldog38
vates
Koi
Алексей V
РустВр
krikka
Kozachok
Олександр Lutsk
sparta4
Budget Shave
croixeven
Давид Лейбович
Volodymyr
Daved
vcherkun
Vitgor
Vados1980
Сэм
dinozavr 24
fill
Тарас Швець
Андроний
Олександр Тернавский
Жека Жека
STEEL
xxtoyxx
ASV
trimmer
Изотовец
zabor
Andrewt
Саша Кавун
razorsedge
mougrim
Oleksii
Mikola
dimka
Farikhan
Стас
Denisus
Roman313
Ruslan
Murkatavr
54 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Наступний
АвторПовідомлення
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyСр 25 Лип 2018 - 22:40

Отличный обзор, как всегда! Со временем я тоже пришел к весьма похожему выводу - шкалы "комфорт" и "эффективность" очень нестабильны и весьма зависят от подготовки, мыла-левзия, как стали планеты и просто настроения :) В общем, Малыш с характером! Именно на нем я впервые прочувствовал что лезвия все-таки разные. Так сказать, придает окрасу и подчеркивает характеристики.
Учитывая что это латунь, цельноая ручка да и такой-то дизайн, при такой цене сложно пройти мимо Пикколо. Был мой первый "взрослый" станок после китайского Футура.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Серп 2018 - 8:07

Поняв станок, возвратился к мягенькому лезвию "Восход". То, что доктор прописал. На очереди ещё мягче "Ладас". Свой запас раздарил, теперь буду искать пачечку в продаже.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Серп 2018 - 13:10

Олександр Тернавский пише:
Поняв станок, возвратился к мягенькому лезвию "Восход". То, что доктор прописал. На очереди ещё мягче "Ладас". Свой запас раздарил, теперь буду искать пачечку в продаже.
А как Спутник, имеет шансы?
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Серп 2018 - 14:09

Не пробовал, и как-то не тянет. Для меня он злой, не для этого станка. Я имею ввиду новый Спутник.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyПт 3 Серп 2018 - 15:51

Ruslan пише:
Олександр Тернавский пише:
Поняв станок, возвратился к мягенькому лезвию "Восход". То, что доктор прописал. На очереди ещё мягче "Ладас". Свой запас раздарил, теперь буду искать пачечку в продаже.
А как Спутник, имеет шансы?

Я только "Спутник Тефлон"-ом в Пиколло и брился - это самые деликатные лезвия из всех моих прочих, я вообще только ими и пользуюсь в крайнее время.
Но в случае с Фатипом всё всё не так просто - первый проход "по росту" он (Фатип) вообще не чувствуется, кроме характЕрного, фирменного шуршания Спутника. Поперёк, от уха к носу, уже начинает ощущаться. А при прохода против роста его чувствуешь уже вполне конкретно.
И Спутник в этой ситуации вообще не при чём - я его катаю и сейчас в недобром сланте РазоРок Джёрман-37, до этого гонял в РазоРок СЛАБ-е (гап 1,10 мм) - порезаться Спутником можно только при большом усердии.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyНд 12 Серп 2018 - 8:34

Ни за что бы не предположил, что станок и открытым гребнем, и именно Fatlp, станет для меня основным. Отмечу, что лезвия в нём чрезвычайно живучи. Сегодня ушёл на склад "Восход" после шестого применения. Он не затупился, брил, как и в первый раз. Просто надоел.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyНд 12 Серп 2018 - 13:53

Для поціновувачів Fatip Picccolo набірчик з двох плит відкритої та закритої: Fatip Picccolo Special Gold Edition Double Edge Safety Razor
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyПн 13 Серп 2018 - 12:18

Roman313 пише:
Для поціновувачів Fatip Picccolo набірчик з двох плит відкритої та закритої: Fatip Picccolo Special ЭGold Edition Double Edge Safety Razor

Я правильно предполагаю - это не латунь, а покрытие "под латунь"?

Было бы интересно послушать отчёт про бритьё с закрытой плитой, большая ли будет разница.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyВт 14 Серп 2018 - 19:15

ASV пише:
Roman313 пише:
Для поціновувачів Fatip Picccolo набірчик з двох плит відкритої та закритої: Fatip Picccolo Special ЭGold Edition Double Edge Safety Razor

Я правильно предполагаю - это не латунь, а покрытие "под латунь"?

Было бы интересно послушать отчёт про бритьё с закрытой плитой, большая ли будет разница.

Про покриття невідомо що це, а про закриту голову в початку цієї теми є інфи достатньо :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyПн 20 Серп 2018 - 20:08

ASV пише:

Я правильно предполагаю - это не латунь, а покрытие "под латунь"?

Было бы интересно послушать отчёт про бритьё с закрытой плитой, большая ли будет разница.

Вот что говорит производитель про покрытие: "Ручка и верхняя часть головы выполнены из латуни с отделкой из бронзы, а нижняя часть головки имеет золочение".

Так то это стандартный Пикколо, только в другом покрытии.

А вот было бы интересно услышать отзывы о новых Фатипах с длинной ручкой: BLACK TIE NOBILE GENTLE и HORN NOBILE ORIGINAL. У них ручка 90 мм и вес станка 60 г. Ну конечно с такими же ручками и закрытые головы выпустили.

Но цены на эти станки уже не демократичные. Дороже только "деревянная" серия Фатипа. Пока в продаже видел только здесь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 623
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyВт 21 Серп 2018 - 20:38

Я с обзора Мыколы ничего не понял: через сутки появляется щетина которую нечего брить, но бреется два раза в сутки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyВт 21 Серп 2018 - 21:51

Андроний пише:
Я с обзора Мыколы ничего не понял: через сутки появляется щетина которую нечего брить, но  бреется два раза в сутки?
Это я давно писал..... Пока не опробовал 41 голову от Мюлле. Щетина у меня когда начинает прорастать, её Пикколо бесполезно было брить. Не брал он однодневную. Поэтому и брился раз в 2 дня. А другие станки, менее агрессивные, и двухдневную до чистоты полной выбрить не могут.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyПт 7 Вер 2018 - 13:27

Доброго дня. Маю два станки - Fatip Piccolo та Fatip Testina Gentile Chrome. На Piccolo на одному з напрявляючих штирів помітив пляму (відсутність нікельованого покриття). Запитав продавця, він запевнив, що це виробнича пляма і надіслав мені схоже фото, та сказав не перейматись. От хотів спитати, чи це я один такий щасливчик? До речі на Gentile такого недоліку немає.[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyПт 7 Вер 2018 - 13:50

Когда у меня был Фатип, ничего такого не было. Я бы попросил продавца заменить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyПт 7 Вер 2018 - 14:15

Я думаю, что в описании станка вряд ли было упоминание о наличии «призводственного пятна». Однозначно брак.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyВт 11 Вер 2018 - 16:19

Дякую за пораду! Попросив продавця замінити. Обміняли мені верхню плиту на нову, ще й поклали пачку лез Derby Extra. Нова плита без дефектів. Ніяких плям на ній немає.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyВт 11 Вер 2018 - 16:38

Тарас, хорошо, что все хорошо закончилось. :0002:
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyЧт 20 Вер 2018 - 18:03

Раптом кому цікаво: на CosBox зараз продається зі знижкою 13% Fatip Piccolo з двома невеличкими виробничими дефекатами. Менеджер сама про них повідомила і вислала фотки - все по-чесному.
Тож, якщо ці нюанси для когось будуть не принциповими, можете взяти Piccolo за 495 грн.
Залишився всього один станок.

Наступна поставка у них планується десь за півтора-два тижні.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyСр 26 Вер 2018 - 11:10

Знову ж, раптом кому цікаво: на тому ж CosBox з’явився Fatip Piccolo ось у такому виконанні:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ручка і кришка - чорні, плита - золота. В комплекті йде дві плити - open comb і closed comb.


П.С. Якщо той, то я не працюю на CosBox :-)
Просто хочу взяти собі Fatip Piccolo, от і моніторю, що-де-почім.

Втім, вчора мав нагоду потримати його у руках, і щось впевненості, що його хочу, якось поменшало.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyСр 26 Вер 2018 - 13:33

Я мав звичайний Пікколо. Був щасливий: дуже гарний, в руках приємно тримати. Але лезо рівно встановити було складно. Зараз взяв R41 - бриє краще, подразненнь менше. Також гарний, але не настільки. Я багато б віддав за латунну версію r41, вкриту нікелем...
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyСр 26 Вер 2018 - 13:39

Ну я, влсне, звичайний Пікколо і тримав у руках.
І от якось збентежила мене маленька ручка. Я не фанат великих і важких ручок. Але в цьому випадку здалося, що вже занадто тонка вона.
Буду думати :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyСр 26 Вер 2018 - 15:52

Желтый с черным великолепно смотрится.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2423
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyЧт 27 Вер 2018 - 9:50

Реально класно виглядає.
Я навіть призадумався :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
dinozavr 24
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 40
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 30
Звідки : Никополь

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyНд 14 Жовт 2018 - 19:24

у  кого  есть  Fatip  Grande  можно  им   побриться  в  один  проход?
Повернутися до початку Перейти донизу
dinozavr 24
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 40
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 30
Звідки : Никополь

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 6 EmptyНд 14 Жовт 2018 - 20:16

кто бреется Fatip Grande можно им бриться в один проход?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Fatip, Fatip Gentile
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 11Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Наступний
 Схожі теми
-
» Новинки від Fatip
» Fatip-самое начало
» Допомога у виборі станка
» Fatip slant razor
» Fatip Storto Originale (ОС, SLANT).

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: