Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Fatip, Fatip Gentile

Донизу 
+42
Koi
Алексей V
РустВр
krikka
Kozachok
Олександр Lutsk
sparta4
Budget Shave
croixeven
Давид Лейбович
Volodymyr
Daved
vcherkun
Vitgor
Vados1980
Сэм
dinozavr 24
fill
Тарас Швець
Андроний
Олександр Тернавский
Жека Жека
STEEL
xxtoyxx
ASV
trimmer
Изотовец
zabor
bt
Andrewt
Саша Кавун
razorsedge
mougrim
Oleksii
Mikola
dimka
Farikhan
Just a Hobby
Denisus
Roman313
Ruslan
Murkatavr
Участников: 46
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторПовідомлення
Volodymyr
Новачок
Новачок
Volodymyr

Дата регистрации : 05.10.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty
СтворюватиТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyЧт 9 Черв 2022 - 10:37

ARTURIUS пише:
З Тріт Платинум йдете в правильному напрямку. Мені ще добре до Фатіпа підійшли леза Жиллетт Рубі.
Якби зараз брав Фатіпа, то тільки з довгою ручкою, бо коротка є над короткою, як на мене.

Добрый день

Не торопитесь с выводами по поводу ручки
Фатип мой любимчик, и я имею за него сказать следующее:
1. Лезвия должны быть острыми, Трит платинум- самое тупое из тех, которые обеспечивают комфортное бритье. Из перепробованных мною лидером пока является G.Nacet
2. Связано во многом с п.1 - ни в коем случае станком нельзя давить.
3. Со временем у меня выработался следующий хват: и Пикколо, и Гранде держу за кончик ручки (в самой цепкой её части большим и средним пальцами, указательным иногда ПОДДЕРЖИВАЮ, но не давлю! При таком хвате мне удобнее всего использовать именно Пикколо, хоть лапа у меня не маленькая.
Еще могу добавить, что с начала известных событий меня забросило далеко от дома. Со мной только Ф. Гранде. Пока не приобрёл прешейв (предпочитаю Проразо синий, зеленый или белый), брился через день, после приобретения прешейва бреюсь каждый день. Усталости кожи не испытываю, спиртовой лосьон Ла Тоха не обжигает от слова совсем.

При бритье против щетины хват тот же (или большой-указательный), но поддерживать удобнее безымянным (или средним) пальцем внешней стороной 2-й фаланги

fill, РустВр, Олександр Lutsk, Александр 7676, Viktors Voroneckis, ARTURIUS и alex-kin поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

Дата регистрации : 31.12.2021

СтворюватиТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСб 11 Черв 2022 - 9:47

Викладу і я свої суб'єктивні враження від Fatip розміру Grande.

1. Не став я, як рекомендував шановний Volodymyr, ставити Gilette Nacet, а залишив в голові Treet Platinum, тим паче, що перше гоління в трьох головах цього леза харктеризує його як гостре (друге і третє гоління - в залежності від голови, в 37 Slant четвертий раз я навіть не став голитися).
Мило Speik, лосьон Speik, алуніт.
Виголився в абсолютний нуль. Не просто більярдна куля, а відполірована. Коли змив алуніт, почув в тиші ванної кімнати рипіння власної шкіри.

2. Повністю підтримую шановного Volodymyr'а: не тиснути! Ні в якому разі! Це було досить трудомістке гоління - з повним контролем тиску. Голив як пером змахував!
Я зрозумів, що Fatip Grande потребує від голяра не просто бути напоготові кожну секунду гоління, він потребує повної довіри. Що я маю на увазі? На мій погляд, цей станок агресивніше ніж R41 - саме агресивніше, жорстокіш. Він не пробачає (а може я просто вже навчився голитися R41, що вона мені пробачає?). Але, якщо не тиснути на станок (на жаль, хват мені ще тренувати і тренувати) та йому довіряти - все вийде.
Довіра? Так, довіра: перший прохід з Treet (як і з іншими лезами, що я випробував) може показатися катастрофічно поганим (в мене така картина: більярдна куля із пеньками! жах!). Але ж буде другий (а у когось і третій) прохід. Буде чисто.
Треба довіряти.

3. Навіть через день я б Fatip'ом не голився. Ні, і алуніт попік не дуже сильно, і лосьон вдарив в пів сили. Шкіра стала ніби оксамитова, але ж вона бринить як струна! Після R41 в мене наслідки значно менше.

Висновок: не приручив я поки що цей станок, але буду до нього повертатися ще не раз. Fatip того вартий.

Ruslan, Andrewt, Volodymyr, РустВр и ARTURIUS поставили лайк

На початок Донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Дата регистрации : 06.11.2017

СтворюватиТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСб 11 Черв 2022 - 10:47

alex-kin пише:

2. Повністю підтримую шановного Volodymyr'а: не тиснути! Ні в якому разі!
А якщо ще й натягувати шкіру при голінні, результат буде просто вражаючий. Та й голитися стане легше і практично без будь-якого пошкодження .

Volodymyr и alex-kin поставили лайк

На початок Донизу
alex-kin
Частий гість
Частий гість
alex-kin

Дата регистрации : 31.12.2021

СтворюватиТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСб 11 Черв 2022 - 10:52

Обов'язково натягувати шкіру!

Ruslan и Volodymyr поставили лайк

На початок Донизу
Volodymyr
Новачок
Новачок
Volodymyr

Дата регистрации : 05.10.2018

СтворюватиТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 EmptyСб 11 Черв 2022 - 13:58

alex-kin пише:
Викладу і я свої суб'єктивні враження від Fatip розміру Grande.

1. Не став я, як рекомендував шановний Volodymyr, ставити Gilette Nacet, а залишив в голові Treet Platinum, тим паче, що перше гоління в трьох головах цього леза харктеризує його як гостре (друге і третє гоління - в залежності від голови, в 37 Slant четвертий раз я навіть не став голитися).

Трит платинум вполне комфортные лезвия в этом станке.

Но я бы хотел обратить внимание не на марку лезвий, а на технику. Когда бреешься Фатипом, то правильный результат без травм и раздражения кожи достигается, когда станком как будто гладишь кожу. При этом лезвие, если оно достаточно острое, само находит себе работу. Нужно постараться уловить это ощущение, и тогда не будет проблем, и сам процесс не будет так сильно напрягать.
И да, при такой технике удобнее держать станок за самый конец рукоятки, и рукоятка Пикколо в этом случае удобнее, чем Гранде. Ну а если лезвие тупое, то оно тогда не цепляется за щетину, а прыгает по ней,- бреющийся (даже я, любитель этого станка) автоматически начинает станок поддавливать, дальше я думаю понятно...

alex-kin поставил(а) лайк

На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 10 Empty

На початок Донизу

Fatip, Fatip Gentile
На початок 
Сторінка 10 з 10Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український бритвений форум :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: